Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2007 20:37:38 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
High-Q kirjutas:
tahaks oma mobot upgradeda, aga äkki aitate valikuga:
kas
1) Asus P5K-E
2) Abit IP35 (nonpro)

mõlema hind gramm üle 2000
asus toetaks 16x PCIE + 4x PCIE (Crossfire või physx vms), aga vaevalt, et seda kasutama hakkaks. samas saaks abiti ~200 eeku soodsamalt, parem layout (saab kasutada reaalselt 3 PCI kaarti, asusel normaalse videokaardiga jääb 1 PCI kinni). mõlemal ICH8R, normaalne heatpipe jahutus. asuse bios eriti ei meeldinud, sain ühte P5K deluxet näppida ja ei istunud. abitil on traditsioonilisem bios.

ICH9R ikka? Mina ei tea kas asi on subjektiivne, aga hoolimata sellest, et olen aastaid a-biti emaplaate ostnud ja osta soovitanud, siis nüüd enam käsi ei tõuse seda tegema. Abiti viimased plaadid ja eriti nende BIOSid on kohe maru õnnetud olnud. Ja eks seegi ole märk, et Abit ei ole suutnud ddr3 toetavat emaplaati välja tuua. Innovatiivsus on kuhugi kadunud ja probleemid on asemele tulnud.


Abit IP35 pro emaplaadil on küll selline seade või omadus, mis kasutab ära videokaarte ja HDMI, ning läbi selle HD heli saatmist koos pildiga.
tsitaat:
A special 3-pin HDMI header provides S/P DIF audio to be connected with HDMI ready VGA cards, offering crisp HD multi-channel surround sound.

Se pidi vist hetkel olema ainuke sellelaadne lahendus P35 plaatidel. Seega ei ole see innovatiivsus küll kuhugi kadunud.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mastert
HV kasutaja
mastert

liitunud: 08.12.2004




sõnum 06.09.2007 20:47:30 vasta tsitaadiga

mis oleks mõistlikum, kas
4-4-4-12 @ 667MHz
või
5-5-5-18 @ 800 MHz

hetkel jookseb esimese variandiga. aga kas oleks mälude kiirusele effekti kui juhtumisi teised taiminingud ja sageduse välja peaks andma.

teine pisut võhiklik küsimus. cpu-z näitab core multiplier 6x kui tegelikult on 9. millest see võib olla? core speed'i näitab 2,0 kui tegelt peaks olema 3,0. prose on e6600 ja sellel peak vist kordaja 9 lukus olema icon_confused.gif

_________________
nonii
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.09.2007 20:50:07 vasta tsitaadiga

võta umbes aasta vanused postid, saad kõvasti infi
e6600 olid popid eelmise aasta augustis icon_wink.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2007 20:50:39 vasta tsitaadiga

Speedstep on selle nimeks
E6600-l ei ole kordajad lukus ja kõige mõistlikum oleks hoida 1:1-le prose FSB-ga.
ehk siis 3.0 peaks see olema 333 ja mälud siis 667-le. Timingud on selle puhul ka paremad nagu näha.

libe, E6600 on pop ja noortepärane, ära seleta siin midagi icon_biggrin.gif


viimati muutis Foxxx 06.09.2007 20:51:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.09.2007 20:51:35 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Speedstep on selle nimeks
E6600-l ei ole kordajad lukus ja kõige mõistlikum oleks hoida 1:1-le prose FSB-ga.
ehk siis 3.0 peaks see olema 333 ja mälud siis 667-le. Timingud on selle puhul ka paremad nagu näha.
pigem oleks mõistlikum hoida e6600 8x400 ja mälud 800 peal 1:1 icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2007 20:52:38 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Foxxx kirjutas:
Speedstep on selle nimeks
E6600-l ei ole kordajad lukus ja kõige mõistlikum oleks hoida 1:1-le prose FSB-ga.
ehk siis 3.0 peaks see olema 333 ja mälud siis 667-le. Timingud on selle puhul ka paremad nagu näha.
pigem oleks mõistlikum hoida e6600 8x400 ja mälud 800 peal 1:1 icon_rolleyes.gif

Seda eeldusel, emaplaat üldse kannatab 400 fsb-d.

edit: sorry, ei vaadanud mobo...
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mastert
HV kasutaja
mastert

liitunud: 08.12.2004




sõnum 06.09.2007 21:34:45 vasta tsitaadiga

eks ma ennast vaikselt töötan läbi nendest ajaloo annaalidest icon_lol.gif

hetkel jah 335 ja 667. üle 400 bad axe ei pidanud minema tõesti, ise ei ole nii kaugele jõudnud. aga kas 400 ja 533 on parem kui 335 ja 667 icon_smile.gif

_________________
nonii
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2007 21:51:41 vasta tsitaadiga

400 ja 800 ikka. Mitte 533.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mastert
HV kasutaja
mastert

liitunud: 08.12.2004




sõnum 06.09.2007 22:11:46 vasta tsitaadiga

õigus muidugi. mõtlesin kui 1:1 panna pean bios'is mälud 533 peale panema aga lõpptulemusega ikkagi jah 400:800. ok nüüd ma saan aru kus segast panin thumbs_up.gif tänud
_________________
nonii
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 11:54:30 vasta tsitaadiga

Sain täna E2180 kätte ja mitte ei saa üle 3,4Ghz Sellegi peal jookseb kokku peaaegu kohe
volti annan 1,6 ja muud voldid ka põhjas
Ja paneb sellist sinist koguaeg eusa_wall.gif

Ei tulnud isegi sama voldiga 3,3Ghz peal üles mis e2160 vaid viskas sama sinist :S
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 12:12:22 vasta tsitaadiga

feliks05 kirjutas:
Sain täna E2180 kätte ja mitte ei saa üle 3,4Ghz Sellegi peal jookseb kokku peaaegu kohe
volti annan 1,6 ja muud voldid ka põhjas
Ja paneb sellist sinist koguaeg eusa_wall.gif

Ei tulnud isegi sama voldiga 3,3Ghz peal üles mis e2160 vaid viskas sama sinist :S


prose fsb sein icon_biggrin.gif
madalama kordajaga proovisid, kui neil üldse see võimalsu on?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 12:15:59 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
feliks05 kirjutas:
Sain täna E2180 kätte ja mitte ei saa üle 3,4Ghz Sellegi peal jookseb kokku peaaegu kohe
volti annan 1,6 ja muud voldid ka põhjas
Ja paneb sellist sinist koguaeg eusa_wall.gif

Ei tulnud isegi sama voldiga 3,3Ghz peal üles mis e2160 vaid viskas sama sinist :S


fsb sein mis muud
madalama kordajaga proovisid, kui neil üldse see võimalsu on?


proovisin ka väiksema kordajaga (sama) aga kui fsb sein kas on normaalne et biosis laeb üles ka 360x10? kuni win laadimis kohani kus teeb resa.

E2160 oli mul max fsb 380 ja kui panin 381 ei võtnud isegi biosis üles nii et ...kas ikka fsb sein
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 12:17:31 vasta tsitaadiga

feliks05 kirjutas:
heikis kirjutas:
feliks05 kirjutas:
Sain täna E2180 kätte ja mitte ei saa üle 3,4Ghz Sellegi peal jookseb kokku peaaegu kohe
volti annan 1,6 ja muud voldid ka põhjas
Ja paneb sellist sinist koguaeg eusa_wall.gif

Ei tulnud isegi sama voldiga 3,3Ghz peal üles mis e2160 vaid viskas sama sinist :S


fsb sein mis muud
madalama kordajaga proovisid, kui neil üldse see võimalsu on?


proovisin ka väiksema kordajaga (sama) aga kui fsb sein kas on normaalne et biosis laeb üles ka 360x10? kuni win laadimis kohani kus teeb resa.

E2160 oli mul max fsb 380 ja kui panin 381 ei võtnud isegi biosis üles nii et ...kas ikka fsb sein


äkki siis tõesti miski muu plokib :S
mäludes pole asi?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 12:23:38 vasta tsitaadiga

ei usu, andsin mälule nii volti natuke rohkem ka lasin alla, ei aidanud.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 12:25:55 vasta tsitaadiga

.............et biosis laeb üles ka 360x10? kuni win laadimis kohani kus teeb resa..........

Voolu on vähe.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 07.09.2007 12:28:39 vasta tsitaadiga

Kuidas asuse P5K plaadid fsb-d kannatavad ja palju clockimisvõimalusi on? (P5K SE, P5K premium, P5K, P5K-E)
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 12:34:45 vasta tsitaadiga

DonNiger, kas 1,6v on siis vähe icon_rolleyes.gif 350x10 oli sama
arvan et proovin asju tagant ära võtma, mis see sinine pilt räägib...
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 12:58:22 vasta tsitaadiga

feliks05 kirjutas:
DonNiger, kas 1,6v on siis vähe icon_rolleyes.gif 350x10 oli sama
arvan et proovin asju tagant ära võtma, mis see sinine pilt räägib...


Räägin sellest resast ilma sinise ekraanita. Kui bluescreeni saad, siis asi enamasti muus kui proses.
sa testriga reaalselt oled mõõtnud corele antavat vooluhulka bootimise ajal?

Ühenda lahti kõik lisaseadmed (flopi, kribaja, mittevajalikud kettad), pane biossis kinni USB leg. sup, audio jne. Tõsta PCI-E siini 101 peale, või veel paar hertsi kõrgemale. Pane mälud esialgu jube lõtvade timmidega või siis üldse auto peale. Kui prose paika saad, küll siis aega mäludega jamada.

Proovi, mis prose teeb 1.5v'ga. Mul on üks isend, mis ei kannata üldse üle 1,51v.

_________________
Müüa EOS 50D


viimati muutis DonNiger 07.09.2007 13:34:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 13:28:59 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:
Kuidas asuse P5K plaadid fsb-d kannatavad ja palju clockimisvõimalusi on? (P5K SE, P5K premium, P5K, P5K-E)

Anna külma ja 600+ vabalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 07.09.2007 14:17:52 vasta tsitaadiga

ceemic, aga näiteks see odava otsa P5K SE, palju võiks teha niisama õhuga (MB õhuga, CPU veega)
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 14:22:05 vasta tsitaadiga

mis voldiga sul 10x333 töötab feliks?
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 18:38:29 vasta tsitaadiga

Nii lasin uue Win ka peale ja ühendasin kõik üleliigse lahti, endiselt viskab sinist.
3,3Ghz peal viskas, proovisin ka 3,2 peal läks win sisse ja nii ~10sec pärast viskas jälle sama sinist ette ja tegi resa :S
sain prääga stabiilseks 3,1 peal thumbs_down.gif ei saaa aru.
biosis disableda unustasin neid värke, pärast proovin seda ka...

Nu, e2180 pole veel selle peal tööle saand icon_wink.gif aga e2160 jooksis 3,3 peal ca 1,44voldil
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.09.2007 19:15:05 vasta tsitaadiga

mul E2180 arvutis, aga ausalt öeldes pole suurt midagi see väärt... vähemalt hetke tunne on selline, et vahetamine ei tasunud ära icon_confused.gif
Võimalik, et jahuti sai kehvasti peale, aga eks näis...esmane testimine viitab, et fsb sein on ~365 kandis ja pinget tahab ka sama palju 3,5GHz saavutamiseks nagu E2160.
Seega tundub, et see M0 stepping on paras hype icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.09.2007 19:41:14 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
libe kirjutas:
nimelt mul siis GA-P35-DS4 rev1.x mudel plaadist
et kas võib julgelt rev1.0 biose peale panna?
krt jätsin selle updatemise tegemata, ei julenud enne, kui vastus sellele küsimusele, aga vist oleks pidanud tegema ikkagi icon_mad.gif icon_mad.gif icon_mad.gif
tsitaat:
Fix dual BIOS issue (Sometimes recovery from backup BIOS may fail)

täna hommikul kell 5 pani masin pildi kotti ja helikaarti saatis meeldiva siinuse, mis valjusti läbi trepikoja kõlas
panin masina kinni ja uuesti tööle ning jäigi restarte tegema, tõmbas ventikad sekundiks käima ja jälle restart

siis vahetasin prooviks mälud ära, siis näitas post screeni ka, kus emaplaat üritas BIOS'i recoverida ja kordamööda ütles, et backup bios checksum error ja main bios checksum error icon_mad.gif
nii palju siis dual biosist thumbs_down.gif icon_neutral.gif
mis muidu härrased teadjamad arvavad, milles kurjajuur icon_question.gif
igaks juhuks, kui toite viga, siis viisin toite garantiisse, kuna raisal oli garantiid selle pühapäevani 09.09.07 icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 19:45:45 vasta tsitaadiga

siis mul ju lausa vedas, et tartu ordis seda enam polnud. icon_biggrin.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.09.2007 19:51:44 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
siis mul ju lausa vedas, et tartu ordis seda enam polnud. icon_biggrin.gif

irw..need siis miskid Promo versioonid icon_biggrin.gif ?
Nohh 3,65 sain hetkel tööle...samas oleks lootnud 3,75-3,8 saada icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 07.09.2007 20:27:55 vasta tsitaadiga

Niisiis väike video asus p5k wifi ap ja Q6600 @ 4ghz ...
Seletage mulle , miks seal videos antakse SBle volti juurde?

http://uk.youtube.com/watch?v=-JJr2Vnfs1w
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 20:31:41 vasta tsitaadiga

libe, need restardid on nähtavasti Gigabyte`i P35 platedel levinud viga (või selle sümptom), enda omal vist juba 3. nädal Acme garantiis läheb, Arvutikeskuse väitel asi "parandatud" ja peale seda testitud aga pole siiamaale jõudnud, et seda siis kätte saada icon_neutral.gif Loodetavasti saab rev2.0 plaadi tagasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.09.2007 20:35:33 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
libe, need restardid on nähtavasti Gigabyte`i P35 platedel levinud viga (või selle sümptom), enda omal vist juba 3. nädal Acme garantiis läheb, Arvutikeskuse väitel asi "parandatud" ja peale seda testitud aga pole siiamaale jõudnud, et seda siis kätte saada icon_neutral.gif Loodetavasti saab rev2.0 plaadi tagasi icon_smile.gif
aga teiste mäludega suutis post screeni näidata, samas 1000+ micron d9 mäludega ei suutnud icon_neutral.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 21:11:12 vasta tsitaadiga

Arrrghh mu 965-DS3 suri ära peale aastat laitmatut töötamist, tulin üks päev töölt koju ja käivitamisel enam pilti lihtsalt ette ei saa. Kõik vendid pöörlevad ja värki aga video signaali njetu. Eemaldasin siis kõik liigsed komponendid ja hiljem ka mälud, viimase peale ei teinud piiksugi bootimisel. Küll sai proovitud teisi videokaarte ja toiteplokke kuid ei midagi, oma videokaarti proovisin ka teises masinas ja seal oli kõik korras. Olen nüüd täiesti pettunud Gigabytes et midagi sellist nii ootamatult lambist juhtuda võib, närvi ajab ikka küll sest just oli tarvis 6h videomaterjali editima hakata. Hiljem lugesin ka teiste inimeste sarnastest kogemustest icon_rolleyes.gif

Sellega seoses kas keegi siinsetest kodanikest Abiti IP35 Pro'le on suutnud käppa peale panna ja oskab kogemusi jagada?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 21:21:03 vasta tsitaadiga

Stalker mul oli sama asi 965P-S3 plaadiga, ainult, et suri juba peale 7-ndat päeva icon_neutral.gif Samamoodi, vendid töötasid aga pilti ette ei võtnud. Igatahes praegune 965P-S3 rev. 3.3 plaat käitub ka väga imelikult ikka. Mõnikord buudib esimese korraga, mõnikord mitte. Enamasti on biosi settingud ka default seadetel kui esimese korraga ei buudi. Vahest ei buudi üldse, siis aitab mälude ringi tõstmine. Mõtlesin, et ainult odavama otsa Gigabyte-d teevad nii aga tundub ka, et kallimad icon_confused.gif Ise samamoodi pettunud selles gigabytes thumbs_down.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 07.09.2007 21:22:32 vasta tsitaadiga

Millise overclocki all see plate sul siis töötas Stalker ?
Ja kas samuseid probleeme on ka Gigabyte 965p-ds4 või n650i-sli-ds4`ga ?
Kustkohast sa lugesid et teistel on ka probleeme nende platetega?

Ja ikkagi miks antakse SB`le volti juurde?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 21:41:43 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Millise overclocki all see plate sul siis töötas Stalker ?
Ja kas samuseid probleeme on ka Gigabyte 965p-ds4 või n650i-sli-ds4`ga ?
Kustkohast sa lugesid et teistel on ka probleeme nende platetega?

Ja ikkagi miks antakse SB`le volti juurde?

24/7 töötas E6400 @stock / vcore 1.1 / muud voldid default ja harva kui renderdamispowerit vaja @ 3.6 GHz / 1.5V? (ei mäleta enam kuna biosis profiil savetud ammusest ajast) / samuti muud voldid default. Enne seda intsidenti olingi sigarahul just plaadiga, et NB ja muid volte ei pea näppima edukaks klokkimiseks.

X-keelseid lehti oli nii mõnigi sel teemal mida siis babelfishi abil lugesin, siin konkreetselt üks P35-DS3R omanik täpselt sama jamaga näiteks: http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1216988

Loll aeg ka plaadituks jääda kuna X38 kohe-kohe ju tulekul.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 22:14:48 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Niisiis väike video asus p5k wifi ap ja Q6600 @ 4ghz ...
Seletage mulle , miks seal videos antakse SBle volti juurde?

http://uk.youtube.com/watch?v=-JJr2Vnfs1w


Päris hea thumbs_up.gif G0 oli see seal. Kuid aru ei saanud mis kuramsue volte ta seal vahepeal näppis. Imelikkude nimedega olid. Aga muidu hea. Huvitav kui stabiilne see 4Ghz peal oli. Omast käest tean, et super Pi võib küll ilusti ära teha, kuid siis võib lambi hetkel pange panna.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2007 16:42:06 vasta tsitaadiga

feliks05 kirjutas:
Sain täna E2180 kätte ja mitte ei saa üle 3,4Ghz Sellegi peal jookseb kokku peaaegu kohe
volti annan 1,6 ja muud voldid ka põhjas
Ja paneb sellist sinist koguaeg eusa_wall.gif

Ei tulnud isegi sama voldiga 3,3Ghz peal üles mis e2160 vaid viskas sama sinist :S


Just lasin prose 2,9Ghz peale, 3.0Ghz -lt kus poole mängu pealt juba paar korda viskas samat sinist icon_evil.gif
Panin nüüd prosele def "auto" voldi peale vaatab...

Kas prose praak või vigane ei või olla? ju e2160 töötas ilusti 3+ peal
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.09.2007 21:05:36 vasta tsitaadiga

feliks05 kirjutas:
feliks05 kirjutas:
Sain täna E2180 kätte ja mitte ei saa üle 3,4Ghz Sellegi peal jookseb kokku peaaegu kohe
volti annan 1,6 ja muud voldid ka põhjas
Ja paneb sellist sinist koguaeg eusa_wall.gif

Ei tulnud isegi sama voldiga 3,3Ghz peal üles mis e2160 vaid viskas sama sinist :S


Just lasin prose 2,9Ghz peale, 3.0Ghz -lt kus poole mängu pealt juba paar korda viskas samat sinist icon_evil.gif
Panin nüüd prosele def "auto" voldi peale vaatab...

Kas prose praak või vigane ei või olla? ju e2160 töötas ilusti 3+ peal

Selle põhjal mul veel väga hea E2180 icon_razz.gif
1,62V kannatab 3,6GHz igatahes Carbonit mängida thumbs_up.gif
CPU-Z 's idle's nägin 3850MHz ära, aga üle 3,65 pole seni full load stabiilseks saanud. Pole ka ega pusida hetkel... samas nali selles, et kõik abid on peal mis nagu pidurdama peaksid, aga prosel pole neist sooja ega külma icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2007 07:50:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas prose praak või vigane ei või olla? ju e2160 töötas ilusti 3+ peal

Ikka võib, kui ta sul def kelladel ka ei jookse, siis garantiisse, muidu gives.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 10.09.2007 10:49:38 vasta tsitaadiga

Killer89 kirjutas:
Stalker mul oli sama asi 965P-S3 plaadiga, ainult, et suri juba peale 7-ndat päeva icon_neutral.gif Samamoodi, vendid töötasid aga pilti ette ei võtnud. Igatahes praegune 965P-S3 rev. 3.3 plaat käitub ka väga imelikult ikka. Mõnikord buudib esimese korraga, mõnikord mitte. Enamasti on biosi settingud ka default seadetel kui esimese korraga ei buudi. Vahest ei buudi üldse, siis aitab mälude ringi tõstmine. Mõtlesin, et ainult odavama otsa Gigabyte-d teevad nii aga tundub ka, et kallimad icon_confused.gif Ise samamoodi pettunud selles gigabytes thumbs_down.gif

See viirus ei levi ainult Gigabyte plaatide seas. Mul sama jama Asus M2R32-MVP-ga. icon_evil.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2007 20:24:22 vasta tsitaadiga

jagage õpetussõnu palun.

masin ei bootinud winni üles (masin profiili all kirjas)


tegin siis järgmiselt:

disablesin CPU feature'd
settisin Core V 1,25V
lasisn DRAM'i alla 800lt 667mele
settisin PCI 100MHz
Tõstsin FSB 400MHz'le 333melt
jätsin FSB kordaja 8 peale

memtesti läbis ilusti aga vot enam ei bootinud üles.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2007 20:30:27 vasta tsitaadiga

Volti vähe pole? Defaultki on ju mingi 1.3 või 1.35.
Eem mis selle mälu allalaskmise mõte on?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2007 20:45:07 vasta tsitaadiga

ärge pahandage pole minu õpetus icon_biggrin.gif default on 1,35V

Kui keegi hea inimene teeks korrektse õpetuse siis oleks ok thumbs_up.gif
ootan PM'ina icon_razz.gif


viimati muutis RassK 10.09.2007 20:45:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 10.09.2007 20:45:45 vasta tsitaadiga

proovi siis sellel voldil, kui siis kah mitte midagi, siis proovi eraldi mälusid igaks juhuks
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2007 20:49:02 vasta tsitaadiga

aa mälu alla laskmise mõte on selles et peaks jääma samaks 800mhz ehk siis overclokki ei toimu.

tsitaat:
Increase the FSB to 400MHz from 333 MHz (yours stock speed) dont change the multiplayer leave it at 8 or auto.
When you do this ur DRAM frequency will increase to 800MHz so it will running on stock speed, NO OC in Ram


vot selline lause
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.09.2007 23:32:12 vasta tsitaadiga

kurat kui üles ei tule tõsta pinget
isegi mina oc võhik sain hakkama, lihtsalt peab olema julgust katsetada icon_neutral.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.09.2007 23:39:32 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kurat kui üles ei tule tõsta pinget
isegi mina oc võhik sain hakkama, lihtsalt peab olema julgust katsetada icon_neutral.gif
Inteli klokkimine tõesti väga lihtsaks tehtud icon_razz.gif
St kui päris tippu ei püüa, siis saab igaüks hakkama.
Enda E2180 kohta olen niipalju targemaks saanud, et ilmselt saab seekord hoopis jahutus saatuslikuks 3,7-3,8GHz püüdmisele...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 02:11:10 vasta tsitaadiga

Hmm clokkisin ka natuke oma pilli.
Pilt siis asjast, andke märku mis valesti vms
Ma ei ole eriti uuema värgiga tuttav noh icon_biggrin.gif
Ning pilt biosi seadetest

Hakake nüüd noobi näkku peksma icon_biggrin.gif Luban täitsa icon_razz.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.09.2007 07:07:48 vasta tsitaadiga

ufo56, PCI-e, FSB ja MCH lisavoldid võta maha. Need sul midagi paremaks ei tee. See robust graphics booster on ka jura. pane see normali peale ja pane käsitsi PCI express multiplier 100-105 peale. Rohkem ära pane, võib kaardile halvasti mõjuma hakata...

Muu suhtkoht ok vist. Kui paremat tulemust tahad veidike, siis võiksid mäludele korraks +0,5V-+0,6V (ei tea palju DS3 üldse lubab icon_redface.gif )lükata ning katsetada paremaid latentsusi... Mem Multi võid 2.00 peale jätta küll, sest spi 1M jaoks pole erilist Mhz vaja vaid kitsaid taiminguid.
Ürita bootida +0,5V ja 4-3-3-7-12-2T vms.... Olenevalt su Corsairide kividest, peaks üles tulema küll icon_rolleyes.gif


Muidu väga hea prose kui 1,343V peal teeb 3,13G thumbs_up.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.09.2007 07:20:06 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:

Ürita bootida +0,5V ja 4-3-3-7-12-2T vms.... Olenevalt su Corsairide kividest, peaks üles tulema küll icon_rolleyes.gif
+0,5V teeb ju 2,3, seda nagu 400MHz peal oleks overkill proovida icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.09.2007 07:29:16 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Kristoferr kirjutas:

Ürita bootida +0,5V ja 4-3-3-7-12-2T vms.... Olenevalt su Corsairide kividest, peaks üles tulema küll icon_rolleyes.gif
+0,5V teeb ju 2,3, seda nagu 400MHz peal oleks overkill proovida icon_rolleyes.gif


Sellistel taimingutel pole overkill.... pealegi siis võimalus taiminguid veel alla kruttida.... icon_wink.gif Teaks siis mis kivid tal neil Corsairidel on icon_neutral.gif ... Saaks täpsemaid näpunäiteid anda ja aimata mis need pulgad üldse teevad...

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 11.09.2007 09:08:17 vasta tsitaadiga

ufo56, vaata mis kividega on su mälud.
http://www.houseofhelp.com/forums/showthread.php?t=57334&highlight

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.