|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
06.09.2007 20:37:38
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| High-Q kirjutas: |
tahaks oma mobot upgradeda, aga äkki aitate valikuga:
kas
1) Asus P5K-E
2) Abit IP35 (nonpro)
mõlema hind gramm üle 2000
asus toetaks 16x PCIE + 4x PCIE (Crossfire või physx vms), aga vaevalt, et seda kasutama hakkaks. samas saaks abiti ~200 eeku soodsamalt, parem layout (saab kasutada reaalselt 3 PCI kaarti, asusel normaalse videokaardiga jääb 1 PCI kinni). mõlemal ICH8R, normaalne heatpipe jahutus. asuse bios eriti ei meeldinud, sain ühte P5K deluxet näppida ja ei istunud. abitil on traditsioonilisem bios.
|
ICH9R ikka? Mina ei tea kas asi on subjektiivne, aga hoolimata sellest, et olen aastaid a-biti emaplaate ostnud ja osta soovitanud, siis nüüd enam käsi ei tõuse seda tegema. Abiti viimased plaadid ja eriti nende BIOSid on kohe maru õnnetud olnud. Ja eks seegi ole märk, et Abit ei ole suutnud ddr3 toetavat emaplaati välja tuua. Innovatiivsus on kuhugi kadunud ja probleemid on asemele tulnud. |
Abit IP35 pro emaplaadil on küll selline seade või omadus, mis kasutab ära videokaarte ja HDMI, ning läbi selle HD heli saatmist koos pildiga.
| tsitaat: |
| A special 3-pin HDMI header provides S/P DIF audio to be connected with HDMI ready VGA cards, offering crisp HD multi-channel surround sound. |
Se pidi vist hetkel olema ainuke sellelaadne lahendus P35 plaatidel. Seega ei ole see innovatiivsus küll kuhugi kadunud.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mastert
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004
|
06.09.2007 20:47:30
|
|
|
mis oleks mõistlikum, kas
4-4-4-12 @ 667MHz
või
5-5-5-18 @ 800 MHz
hetkel jookseb esimese variandiga. aga kas oleks mälude kiirusele effekti kui juhtumisi teised taiminingud ja sageduse välja peaks andma.
teine pisut võhiklik küsimus. cpu-z näitab core multiplier 6x kui tegelikult on 9. millest see võib olla? core speed'i näitab 2,0 kui tegelt peaks olema 3,0. prose on e6600 ja sellel peak vist kordaja 9 lukus olema
_________________ nonii |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.09.2007 20:50:07
|
|
|
võta umbes aasta vanused postid, saad kõvasti infi
e6600 olid popid eelmise aasta augustis
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
06.09.2007 20:50:39
|
|
|
Speedstep on selle nimeks
E6600-l ei ole kordajad lukus ja kõige mõistlikum oleks hoida 1:1-le prose FSB-ga.
ehk siis 3.0 peaks see olema 333 ja mälud siis 667-le. Timingud on selle puhul ka paremad nagu näha.
libe, E6600 on pop ja noortepärane, ära seleta siin midagi
viimati muutis Foxxx 06.09.2007 20:51:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.09.2007 20:51:35
|
|
|
| Foxxx kirjutas: |
Speedstep on selle nimeks
E6600-l ei ole kordajad lukus ja kõige mõistlikum oleks hoida 1:1-le prose FSB-ga.
ehk siis 3.0 peaks see olema 333 ja mälud siis 667-le. Timingud on selle puhul ka paremad nagu näha. |
pigem oleks mõistlikum hoida e6600 8x400 ja mälud 800 peal 1:1
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
06.09.2007 20:52:38
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Foxxx kirjutas: |
Speedstep on selle nimeks
E6600-l ei ole kordajad lukus ja kõige mõistlikum oleks hoida 1:1-le prose FSB-ga.
ehk siis 3.0 peaks see olema 333 ja mälud siis 667-le. Timingud on selle puhul ka paremad nagu näha. |
pigem oleks mõistlikum hoida e6600 8x400 ja mälud 800 peal 1:1  |
Seda eeldusel, emaplaat üldse kannatab 400 fsb-d.
edit: sorry, ei vaadanud mobo...
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mastert
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004
|
06.09.2007 21:34:45
|
|
|
eks ma ennast vaikselt töötan läbi nendest ajaloo annaalidest
hetkel jah 335 ja 667. üle 400 bad axe ei pidanud minema tõesti, ise ei ole nii kaugele jõudnud. aga kas 400 ja 533 on parem kui 335 ja 667
_________________ nonii |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
06.09.2007 21:51:41
|
|
|
| 400 ja 800 ikka. Mitte 533.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mastert
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004
|
06.09.2007 22:11:46
|
|
|
õigus muidugi. mõtlesin kui 1:1 panna pean bios'is mälud 533 peale panema aga lõpptulemusega ikkagi jah 400:800. ok nüüd ma saan aru kus segast panin tänud
_________________ nonii |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
07.09.2007 11:54:30
|
|
|
Sain täna E2180 kätte ja mitte ei saa üle 3,4Ghz Sellegi peal jookseb kokku peaaegu kohe
volti annan 1,6 ja muud voldid ka põhjas
Ja paneb sellist sinist koguaeg
Ei tulnud isegi sama voldiga 3,3Ghz peal üles mis e2160 vaid viskas sama sinist :S
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
07.09.2007 12:12:22
|
|
|
| feliks05 kirjutas: |
Sain täna E2180 kätte ja mitte ei saa üle 3,4Ghz Sellegi peal jookseb kokku peaaegu kohe
volti annan 1,6 ja muud voldid ka põhjas
Ja paneb sellist sinist koguaeg
Ei tulnud isegi sama voldiga 3,3Ghz peal üles mis e2160 vaid viskas sama sinist :S |
prose fsb sein
madalama kordajaga proovisid, kui neil üldse see võimalsu on?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
07.09.2007 12:15:59
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| feliks05 kirjutas: |
Sain täna E2180 kätte ja mitte ei saa üle 3,4Ghz Sellegi peal jookseb kokku peaaegu kohe
volti annan 1,6 ja muud voldid ka põhjas
Ja paneb sellist sinist koguaeg
Ei tulnud isegi sama voldiga 3,3Ghz peal üles mis e2160 vaid viskas sama sinist :S |
fsb sein mis muud
madalama kordajaga proovisid, kui neil üldse see võimalsu on? |
proovisin ka väiksema kordajaga (sama) aga kui fsb sein kas on normaalne et biosis laeb üles ka 360x10? kuni win laadimis kohani kus teeb resa.
E2160 oli mul max fsb 380 ja kui panin 381 ei võtnud isegi biosis üles nii et ...kas ikka fsb sein
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
07.09.2007 12:17:31
|
|
|
| feliks05 kirjutas: |
| heikis kirjutas: |
| feliks05 kirjutas: |
Sain täna E2180 kätte ja mitte ei saa üle 3,4Ghz Sellegi peal jookseb kokku peaaegu kohe
volti annan 1,6 ja muud voldid ka põhjas
Ja paneb sellist sinist koguaeg
Ei tulnud isegi sama voldiga 3,3Ghz peal üles mis e2160 vaid viskas sama sinist :S |
fsb sein mis muud
madalama kordajaga proovisid, kui neil üldse see võimalsu on? |
proovisin ka väiksema kordajaga (sama) aga kui fsb sein kas on normaalne et biosis laeb üles ka 360x10? kuni win laadimis kohani kus teeb resa.
E2160 oli mul max fsb 380 ja kui panin 381 ei võtnud isegi biosis üles nii et ...kas ikka fsb sein |
äkki siis tõesti miski muu plokib :S
mäludes pole asi?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
07.09.2007 12:23:38
|
|
|
| ei usu, andsin mälule nii volti natuke rohkem ka lasin alla, ei aidanud.
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
07.09.2007 12:25:55
|
|
|
.............et biosis laeb üles ka 360x10? kuni win laadimis kohani kus teeb resa..........
Voolu on vähe.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
07.09.2007 12:28:39
|
|
|
Kuidas asuse P5K plaadid fsb-d kannatavad ja palju clockimisvõimalusi on? (P5K SE, P5K premium, P5K, P5K-E)
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
07.09.2007 12:34:45
|
|
|
DonNiger, kas 1,6v on siis vähe 350x10 oli sama
arvan et proovin asju tagant ära võtma, mis see sinine pilt räägib...
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
07.09.2007 12:58:22
|
|
|
| feliks05 kirjutas: |
DonNiger, kas 1,6v on siis vähe 350x10 oli sama
arvan et proovin asju tagant ära võtma, mis see sinine pilt räägib... |
Räägin sellest resast ilma sinise ekraanita. Kui bluescreeni saad, siis asi enamasti muus kui proses.
sa testriga reaalselt oled mõõtnud corele antavat vooluhulka bootimise ajal?
Ühenda lahti kõik lisaseadmed (flopi, kribaja, mittevajalikud kettad), pane biossis kinni USB leg. sup, audio jne. Tõsta PCI-E siini 101 peale, või veel paar hertsi kõrgemale. Pane mälud esialgu jube lõtvade timmidega või siis üldse auto peale. Kui prose paika saad, küll siis aega mäludega jamada.
Proovi, mis prose teeb 1.5v'ga. Mul on üks isend, mis ei kannata üldse üle 1,51v.
_________________ Müüa EOS 50D
viimati muutis DonNiger 07.09.2007 13:34:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
07.09.2007 13:28:59
|
|
|
| kickija kirjutas: |
| Kuidas asuse P5K plaadid fsb-d kannatavad ja palju clockimisvõimalusi on? (P5K SE, P5K premium, P5K, P5K-E) |
Anna külma ja 600+ vabalt
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
07.09.2007 14:17:52
|
|
|
ceemic, aga näiteks see odava otsa P5K SE, palju võiks teha niisama õhuga (MB õhuga, CPU veega)
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
07.09.2007 14:22:05
|
|
|
mis voldiga sul 10x333 töötab feliks?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
07.09.2007 18:38:29
|
|
|
Nii lasin uue Win ka peale ja ühendasin kõik üleliigse lahti, endiselt viskab sinist.
3,3Ghz peal viskas, proovisin ka 3,2 peal läks win sisse ja nii ~10sec pärast viskas jälle sama sinist ette ja tegi resa :S
sain prääga stabiilseks 3,1 peal ei saaa aru.
biosis disableda unustasin neid värke, pärast proovin seda ka...
Nu, e2180 pole veel selle peal tööle saand aga e2160 jooksis 3,3 peal ca 1,44voldil
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.09.2007 19:15:05
|
|
|
mul E2180 arvutis, aga ausalt öeldes pole suurt midagi see väärt... vähemalt hetke tunne on selline, et vahetamine ei tasunud ära
Võimalik, et jahuti sai kehvasti peale, aga eks näis...esmane testimine viitab, et fsb sein on ~365 kandis ja pinget tahab ka sama palju 3,5GHz saavutamiseks nagu E2160.
Seega tundub, et see M0 stepping on paras hype
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.09.2007 19:41:14
|
|
|
| libe kirjutas: |
| libe kirjutas: |
nimelt mul siis GA-P35-DS4 rev1.x mudel plaadist
et kas võib julgelt rev1.0 biose peale panna? |
krt jätsin selle updatemise tegemata, ei julenud enne, kui vastus sellele küsimusele, aga vist oleks pidanud tegema ikkagi
| tsitaat: |
| Fix dual BIOS issue (Sometimes recovery from backup BIOS may fail) |
täna hommikul kell 5 pani masin pildi kotti ja helikaarti saatis meeldiva siinuse, mis valjusti läbi trepikoja kõlas
panin masina kinni ja uuesti tööle ning jäigi restarte tegema, tõmbas ventikad sekundiks käima ja jälle restart
siis vahetasin prooviks mälud ära, siis näitas post screeni ka, kus emaplaat üritas BIOS'i recoverida ja kordamööda ütles, et backup bios checksum error ja main bios checksum error
nii palju siis dual biosist  |
mis muidu härrased teadjamad arvavad, milles kurjajuur
igaks juhuks, kui toite viga, siis viisin toite garantiisse, kuna raisal oli garantiid selle pühapäevani 09.09.07
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
07.09.2007 19:45:45
|
|
|
siis mul ju lausa vedas, et tartu ordis seda enam polnud.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.09.2007 19:51:44
|
|
|
| Nu kirjutas: |
siis mul ju lausa vedas, et tartu ordis seda enam polnud.  |
irw..need siis miskid Promo versioonid ?
Nohh 3,65 sain hetkel tööle...samas oleks lootnud 3,75-3,8 saada
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
07.09.2007 20:31:41
|
|
|
libe, need restardid on nähtavasti Gigabyte`i P35 platedel levinud viga (või selle sümptom), enda omal vist juba 3. nädal Acme garantiis läheb, Arvutikeskuse väitel asi "parandatud" ja peale seda testitud aga pole siiamaale jõudnud, et seda siis kätte saada Loodetavasti saab rev2.0 plaadi tagasi
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.09.2007 20:35:33
|
|
|
| siLc kirjutas: |
libe, need restardid on nähtavasti Gigabyte`i P35 platedel levinud viga (või selle sümptom), enda omal vist juba 3. nädal Acme garantiis läheb, Arvutikeskuse väitel asi "parandatud" ja peale seda testitud aga pole siiamaale jõudnud, et seda siis kätte saada Loodetavasti saab rev2.0 plaadi tagasi  |
aga teiste mäludega suutis post screeni näidata, samas 1000+ micron d9 mäludega ei suutnud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stalker
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002
|
07.09.2007 21:11:12
|
|
|
Arrrghh mu 965-DS3 suri ära peale aastat laitmatut töötamist, tulin üks päev töölt koju ja käivitamisel enam pilti lihtsalt ette ei saa. Kõik vendid pöörlevad ja värki aga video signaali njetu. Eemaldasin siis kõik liigsed komponendid ja hiljem ka mälud, viimase peale ei teinud piiksugi bootimisel. Küll sai proovitud teisi videokaarte ja toiteplokke kuid ei midagi, oma videokaarti proovisin ka teises masinas ja seal oli kõik korras. Olen nüüd täiesti pettunud Gigabytes et midagi sellist nii ootamatult lambist juhtuda võib, närvi ajab ikka küll sest just oli tarvis 6h videomaterjali editima hakata. Hiljem lugesin ka teiste inimeste sarnastest kogemustest
Sellega seoses kas keegi siinsetest kodanikest Abiti IP35 Pro'le on suutnud käppa peale panna ja oskab kogemusi jagada?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
07.09.2007 21:21:03
|
|
|
Stalker mul oli sama asi 965P-S3 plaadiga, ainult, et suri juba peale 7-ndat päeva Samamoodi, vendid töötasid aga pilti ette ei võtnud. Igatahes praegune 965P-S3 rev. 3.3 plaat käitub ka väga imelikult ikka. Mõnikord buudib esimese korraga, mõnikord mitte. Enamasti on biosi settingud ka default seadetel kui esimese korraga ei buudi. Vahest ei buudi üldse, siis aitab mälude ringi tõstmine. Mõtlesin, et ainult odavama otsa Gigabyte-d teevad nii aga tundub ka, et kallimad Ise samamoodi pettunud selles gigabytes
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
07.09.2007 21:22:32
|
|
|
Millise overclocki all see plate sul siis töötas Stalker ?
Ja kas samuseid probleeme on ka Gigabyte 965p-ds4 või n650i-sli-ds4`ga ?
Kustkohast sa lugesid et teistel on ka probleeme nende platetega?
Ja ikkagi miks antakse SB`le volti juurde?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stalker
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002
|
07.09.2007 21:41:43
|
|
|
| nah kirjutas: |
Millise overclocki all see plate sul siis töötas Stalker ?
Ja kas samuseid probleeme on ka Gigabyte 965p-ds4 või n650i-sli-ds4`ga ?
Kustkohast sa lugesid et teistel on ka probleeme nende platetega?
Ja ikkagi miks antakse SB`le volti juurde? |
24/7 töötas E6400 @stock / vcore 1.1 / muud voldid default ja harva kui renderdamispowerit vaja @ 3.6 GHz / 1.5V? (ei mäleta enam kuna biosis profiil savetud ammusest ajast) / samuti muud voldid default. Enne seda intsidenti olingi sigarahul just plaadiga, et NB ja muid volte ei pea näppima edukaks klokkimiseks.
X-keelseid lehti oli nii mõnigi sel teemal mida siis babelfishi abil lugesin, siin konkreetselt üks P35-DS3R omanik täpselt sama jamaga näiteks: http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1216988
Loll aeg ka plaadituks jääda kuna X38 kohe-kohe ju tulekul.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
07.09.2007 22:14:48
|
|
|
Päris hea G0 oli see seal. Kuid aru ei saanud mis kuramsue volte ta seal vahepeal näppis. Imelikkude nimedega olid. Aga muidu hea. Huvitav kui stabiilne see 4Ghz peal oli. Omast käest tean, et super Pi võib küll ilusti ära teha, kuid siis võib lambi hetkel pange panna.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
08.09.2007 16:42:06
|
|
|
| feliks05 kirjutas: |
Sain täna E2180 kätte ja mitte ei saa üle 3,4Ghz Sellegi peal jookseb kokku peaaegu kohe
volti annan 1,6 ja muud voldid ka põhjas
Ja paneb sellist sinist koguaeg
Ei tulnud isegi sama voldiga 3,3Ghz peal üles mis e2160 vaid viskas sama sinist :S |
Just lasin prose 2,9Ghz peale, 3.0Ghz -lt kus poole mängu pealt juba paar korda viskas samat sinist
Panin nüüd prosele def "auto" voldi peale vaatab...
Kas prose praak või vigane ei või olla? ju e2160 töötas ilusti 3+ peal
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.09.2007 21:05:36
|
|
|
| feliks05 kirjutas: |
| feliks05 kirjutas: |
Sain täna E2180 kätte ja mitte ei saa üle 3,4Ghz Sellegi peal jookseb kokku peaaegu kohe
volti annan 1,6 ja muud voldid ka põhjas
Ja paneb sellist sinist koguaeg
Ei tulnud isegi sama voldiga 3,3Ghz peal üles mis e2160 vaid viskas sama sinist :S |
Just lasin prose 2,9Ghz peale, 3.0Ghz -lt kus poole mängu pealt juba paar korda viskas samat sinist
Panin nüüd prosele def "auto" voldi peale vaatab...
Kas prose praak või vigane ei või olla? ju e2160 töötas ilusti 3+ peal |
Selle põhjal mul veel väga hea E2180
1,62V kannatab 3,6GHz igatahes Carbonit mängida
CPU-Z 's idle's nägin 3850MHz ära, aga üle 3,65 pole seni full load stabiilseks saanud. Pole ka ega pusida hetkel... samas nali selles, et kõik abid on peal mis nagu pidurdama peaksid, aga prosel pole neist sooja ega külma
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
10.09.2007 07:50:09
|
|
|
| tsitaat: |
Kas prose praak või vigane ei või olla? ju e2160 töötas ilusti 3+ peal
|
Ikka võib, kui ta sul def kelladel ka ei jookse, siis garantiisse, muidu
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
10.09.2007 10:49:38
|
|
|
| Killer89 kirjutas: |
Stalker mul oli sama asi 965P-S3 plaadiga, ainult, et suri juba peale 7-ndat päeva Samamoodi, vendid töötasid aga pilti ette ei võtnud. Igatahes praegune 965P-S3 rev. 3.3 plaat käitub ka väga imelikult ikka. Mõnikord buudib esimese korraga, mõnikord mitte. Enamasti on biosi settingud ka default seadetel kui esimese korraga ei buudi. Vahest ei buudi üldse, siis aitab mälude ringi tõstmine. Mõtlesin, et ainult odavama otsa Gigabyte-d teevad nii aga tundub ka, et kallimad Ise samamoodi pettunud selles gigabytes  |
See viirus ei levi ainult Gigabyte plaatide seas. Mul sama jama Asus M2R32-MVP-ga.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
10.09.2007 20:24:22
|
|
|
jagage õpetussõnu palun.
masin ei bootinud winni üles (masin profiili all kirjas)
tegin siis järgmiselt:
disablesin CPU feature'd
settisin Core V 1,25V
lasisn DRAM'i alla 800lt 667mele
settisin PCI 100MHz
Tõstsin FSB 400MHz'le 333melt
jätsin FSB kordaja 8 peale
memtesti läbis ilusti aga vot enam ei bootinud üles.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
10.09.2007 20:30:27
|
|
|
Volti vähe pole? Defaultki on ju mingi 1.3 või 1.35.
Eem mis selle mälu allalaskmise mõte on?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
10.09.2007 20:45:07
|
|
|
ärge pahandage pole minu õpetus default on 1,35V
Kui keegi hea inimene teeks korrektse õpetuse siis oleks ok
ootan PM'ina
viimati muutis RassK 10.09.2007 20:45:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
10.09.2007 20:45:45
|
|
|
proovi siis sellel voldil, kui siis kah mitte midagi, siis proovi eraldi mälusid igaks juhuks
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
10.09.2007 20:49:02
|
|
|
aa mälu alla laskmise mõte on selles et peaks jääma samaks 800mhz ehk siis overclokki ei toimu.
| tsitaat: |
Increase the FSB to 400MHz from 333 MHz (yours stock speed) dont change the multiplayer leave it at 8 or auto.
When you do this ur DRAM frequency will increase to 800MHz so it will running on stock speed, NO OC in Ram |
vot selline lause
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.09.2007 23:32:12
|
|
|
kurat kui üles ei tule tõsta pinget
isegi mina oc võhik sain hakkama, lihtsalt peab olema julgust katsetada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.09.2007 23:39:32
|
|
|
| libe kirjutas: |
kurat kui üles ei tule tõsta pinget
isegi mina oc võhik sain hakkama, lihtsalt peab olema julgust katsetada  |
Inteli klokkimine tõesti väga lihtsaks tehtud
St kui päris tippu ei püüa, siis saab igaüks hakkama.
Enda E2180 kohta olen niipalju targemaks saanud, et ilmselt saab seekord hoopis jahutus saatuslikuks 3,7-3,8GHz püüdmisele...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
11.09.2007 02:11:10
|
|
|
Hmm clokkisin ka natuke oma pilli.
Pilt siis asjast, andke märku mis valesti vms
Ma ei ole eriti uuema värgiga tuttav noh
Ning pilt biosi seadetest
Hakake nüüd noobi näkku peksma Luban täitsa
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
11.09.2007 07:07:48
|
|
|
ufo56, PCI-e, FSB ja MCH lisavoldid võta maha. Need sul midagi paremaks ei tee. See robust graphics booster on ka jura. pane see normali peale ja pane käsitsi PCI express multiplier 100-105 peale. Rohkem ära pane, võib kaardile halvasti mõjuma hakata...
Muu suhtkoht ok vist. Kui paremat tulemust tahad veidike, siis võiksid mäludele korraks +0,5V-+0,6V (ei tea palju DS3 üldse lubab )lükata ning katsetada paremaid latentsusi... Mem Multi võid 2.00 peale jätta küll, sest spi 1M jaoks pole erilist Mhz vaja vaid kitsaid taiminguid.
Ürita bootida +0,5V ja 4-3-3-7-12-2T vms.... Olenevalt su Corsairide kividest, peaks üles tulema küll
Muidu väga hea prose kui 1,343V peal teeb 3,13G
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.09.2007 07:20:06
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Ürita bootida +0,5V ja 4-3-3-7-12-2T vms.... Olenevalt su Corsairide kividest, peaks üles tulema küll  |
+0,5V teeb ju 2,3, seda nagu 400MHz peal oleks overkill proovida
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
11.09.2007 07:29:16
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Ürita bootida +0,5V ja 4-3-3-7-12-2T vms.... Olenevalt su Corsairide kividest, peaks üles tulema küll  |
+0,5V teeb ju 2,3, seda nagu 400MHz peal oleks overkill proovida  |
Sellistel taimingutel pole overkill.... pealegi siis võimalus taiminguid veel alla kruttida.... Teaks siis mis kivid tal neil Corsairidel on ... Saaks täpsemaid näpunäiteid anda ja aimata mis need pulgad üldse teevad...
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|