Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui kiiret interneti kasutad?
512kb/s või väiksem
0%
 0%  [ 0 ]
1Mbit/s
0%
 0%  [ 1 ]
2Mbit/s
2%
 2%  [ 5 ]
5Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
10Mbit/s
7%
 7%  [ 17 ]
12Mbit/s
6%
 6%  [ 16 ]
20Mbit/s
14%
 14%  [ 34 ]
50Mbit/s
19%
 19%  [ 44 ]
100Mbit/s
22%
 22%  [ 51 ]
150Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
300Mbit/s
10%
 10%  [ 23 ]
400Mbit/s
2%
 2%  [ 6 ]
Üle 400Mbit/s
5%
 5%  [ 12 ]
hääli kokku : 229

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2007 15:01:38 vasta tsitaadiga

Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 27.2 kuni 32.7 Mbps.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxtom
HV kasutaja
yxtom

liitunud: 30.05.2007




sõnum 23.08.2007 15:08:10 vasta tsitaadiga

Up - 1Mbit/s
Down - 5Mbit/s (pollis valikut pole)
Kuu - 350.-

Olnud kasutusel aasta ja veel vist 2-3 kuud. Peale esimese kuu vaevlemist on ühendus pidev! ei mingeid probleeme!
Viva Elisa! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2007 15:45:06 vasta tsitaadiga

majestic kirjutas:
Oolrait, DigiTV kasutajad - sattusin täna Elioni veebikülge lugema ja leidsin sellise mõtte: Seadista ruuter olekusse "Web Browsing Interception” - disabled. Usutavasti ma pole ainuke, kes seda varem ei teadnud, aga Speedtesti tulemused paranesid sellest tubli ~2 korda:


Suured tänud icon_smile.gif Mul paranes ruuter.ee tulemus kümnelt kaheteistkümnele thumbs_up.gif

_________________
M: Philips õuevalgustid 4tk
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 24.08.2007 22:36:58 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 0.621 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

11217630.3 bit/sec
10954.7 Kbit/sec
10.7 Mbit/sec
1369.3 KB/sec
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shootch
HV vaatleja
Shootch

liitunud: 19.05.2007




sõnum 26.08.2007 00:56:18 vasta tsitaadiga

Siiski digiTV, maksimum 12mega aga pidin ju maksimumi eest hääle andma. icon_razz.gif
_________________
=)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2007 13:21:08 vasta tsitaadiga

kodus 2mb alla juhtmest või 100kb alla wifist
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2007 22:12:27 vasta tsitaadiga

Mul ju see tore KÕU ühendus kodus...

Kulunud aeg - 4.133 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

1685361.6 bit/sec
1645.9 Kbit/sec
1.6 Mbit/sec
205.7 KB/sec

vahel ajab asja kenasti ära. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 29.08.2007 22:24:49 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 1.239 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

5622336.2 bit/sec
5490.6 Kbit/sec
5.4 Mbit/sec
686.3 KB/sec

See siis Elioni DigiTV-ga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanno
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 29.08.2007 22:47:47 vasta tsitaadiga

Kiirus: 2 Mbit/sec, Elion
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2007 13:26:10 vasta tsitaadiga

Elisa5

tsitaat:
Kulunud aeg - 1.212 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

5745853 bit/sec
5611.2 Kbit/sec
5.5 Mbit/sec
701.4 KB/sec
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.08.2007 13:32:51 vasta tsitaadiga

ruuter.ee alla laadimise ja üleslaadimise testid ebaõnnestuvad mõlemad.
Ju siis pole nii kiire ühenduse jaoks mõeldud.
Elioni test andis sellise tulemuse:

Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 103.2 kuni 123.9 Mbps

Kiire ühenduse eest tänud eelkõige küberründajatele, kelle pärast ühendused kiiremaks ja paremaks tehti thumbs_up.gif

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2007 14:52:45 vasta tsitaadiga

Wifi koolis, 2 pulka:
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tough
HV kasutaja
Tough

liitunud: 04.01.2007




sõnum 04.10.2007 01:03:52 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 0.421 sekundit
Saadetud andmed - 870784 baiti

16528047.5 bit/sec
16140.7 Kbit/sec
15.8 Mbit/sec
2017.6 KB/sec

elioni lehelt:
Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 14.3 kuni 17.2 Mbps.

Elisa 15 pakett!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2007 05:45:18 vasta tsitaadiga

kodus: 12mbit alla / 512kbit üles
tööl: 5mbit alla / 10mbit üles icon_confused.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.10.2007 06:02:30 vasta tsitaadiga

1,7mb alla 128kb ülesse
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2007 08:17:23 vasta tsitaadiga

tööl - 8mega üles/alla
kodus - digiTV
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 04.10.2007 08:56:28 vasta tsitaadiga

Tundub kuidagai kahtlaselt kiire. icon_rolleyes.gif

Kulunud aeg - 0,1 sekundit
Saadetud andmed - 870784 baiti
69447537,6 bit/sec
67819,9 Kbit/sec
66,2 Mbit/sec
8477,5 KB/sec

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz88
HV kasutaja
hentz88

liitunud: 22.03.2005




sõnum 04.10.2007 09:03:32 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 1.4 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

4977071.1 bit/sec
4860.4 Kbit/sec
4.7 Mbit/sec
607.6 KB/sec
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2007 12:16:07 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 0.577 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

12078873.7 bit/sec
11795.8 Kbit/sec
11.5 Mbit/sec
1474.5 KB/sec

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2007 15:19:50 vasta tsitaadiga


_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.10.2007 00:16:16 vasta tsitaadiga

Sai siis tellitud teise digiboxi varjänt kah Elioni DigiTV'le. Läks veits kiiremaks icon_smile.gif
Nüüd siis 16Mbit/768Kbit



ruuter.ee :

Kulunud aeg - 0.468 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

14893666.2 bit/sec
14544.6 Kbit/sec
14.2 Mbit/sec
1818.1 KB/sec

speed.hot.ee

Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 12.7 kuni 15.2 Mbps.

ftp.estpak.ee downloadib suht täpselt 1400KB/sec 8)
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2007 01:02:47 vasta tsitaadiga

Minu igapäevane netiühendus icon_biggrin.gif

Kulunud aeg - 167.025 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

41708 bit/sec
40.7 Kbit/sec
0 Mbit/sec
5.1 KB/sec

Õnneks järgmine kuu saab DigiTV, sest valguskaabel jõudis ka siia lõpuks 8)
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 11.10.2007 16:49:34 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 0.159 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

43912481.4 bit/sec
42883.3 Kbit/sec
41.9 Mbit/sec
5360.4 KB/sec icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.10.2007 17:20:59 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 0.421 sekundit
Saadetud andmed - 870784 baiti

16553132.5 bit/sec
16165.2 Kbit/sec
15.8 Mbit/sec
2020.7 KB/sec
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 11.10.2007 17:32:17 vasta tsitaadiga


ühikas praegu nett longab icon_neutral.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.10.2007 18:44:34 vasta tsitaadiga

zorten kus need 40megased ühendused on?
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 11.10.2007 18:47:47 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
zorten kus need 40megased ühendused on?


TÜ M-I teaduskonnas. Ühikas veab välja ainult 15 megabitise ühenduse icon_razz1.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 11.10.2007 20:55:49 vasta tsitaadiga

Kodus

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 21:15:35 vasta tsitaadiga


ühikas
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 12.10.2007 09:07:15 vasta tsitaadiga

Tööl

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2007 12:04:35 vasta tsitaadiga

Kooli wifi 2 nelja pulgaga:


viimati muutis ak.90 12.10.2007 14:44:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2007 13:17:09 vasta tsitaadiga

tööl

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.10.2007 08:58:50 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 3.36 sekundit
Saadetud andmed - 870784 baiti

2073147.9 bit/sec
2024.6 Kbit/sec
2 Mbit/sec
253.1 KB/sec


Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 1.4 kuni 1.7 Mbps.



Tööl siis siuke nirudik :c
jagatud kah veel vist 4 arvuti vahel või rohkem
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 21:07:57 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2007 21:40:09 vasta tsitaadiga


@kodus hetkel

mõnus torrenteid seedida icon_smile.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2007 22:01:44 vasta tsitaadiga

feliks05, väga huvitava kiirusega pakett icon_biggrin.gif, tutvused?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixa
Kreisi kasutaja
sixa

liitunud: 17.02.2007




sõnum 25.10.2007 22:08:55 vasta tsitaadiga

0.3 Mbit/sec
36.4 KB/sec
kiirus on paremaks läinud icon_razz.gif , vahel oli ainult 25kb/sec.

_________________
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2007 22:10:28 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
feliks05, väga huvitava kiirusega pakett icon_biggrin.gif, tutvused?

teeglikult peaks olema 2mb alla 0,6mb üles icon_razz1.gif
panin just ühe ruuteri endale vahele ja tulid sellised kiirused välja icon_smile.gif
tegelikult mu nettipakkuja läks hiljuti elionile üle ning arvatavasti tekitas mu ruuter veitc segadust.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 01:41:32 vasta tsitaadiga

512kb/s up peaks olema ja 12mb/s down aga noh jah liinide viga vist seega 4,5MB/s down icon_confused.gif

Elioni DTV + kodu2.

Ruuteri taga:
2 arvutit
1 DTV
1 läpakas
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 01:56:03 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
512kb/s up peaks olema ja 12mb/s down aga noh jah liinide viga vist seega 4,5MB/s down icon_confused.gif

Elioni DTV + kodu2.

Ruuteri taga:
2 arvutit
1 DTV
1 läpakas

icon_biggrin.gif sul hea loogika, tee ennem vahet Mb ja MB-l siis tule rääkima( Megabitt ja MegaBait icon_wink.gif )
Natuke lugemist ka : icon_biggrin.gif
http://et.wikipedia.org/wiki/Bitt
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 01:58:32 vasta tsitaadiga

elion'i digi-tv pakett...umbes 30 klienti taga peale minu
ja ruuter.ee näitab keskmiselt 5-6 Mbit/s
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 02:14:59 vasta tsitaadiga

gtavice kirjutas:
elion'i digi-tv pakett...umbes 30 klienti taga peale minu
ja ruuter.ee näitab keskmiselt 5-6 Mbit/s

sul dtv 30+ kliendi vahel jagatud ja selline kiirus? icon_lol.gif ise ka aru saad, mida väidad? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 02:22:51 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
gtavice kirjutas:
elion'i digi-tv pakett...umbes 30 klienti taga peale minu
ja ruuter.ee näitab keskmiselt 5-6 Mbit/s

sul dtv 30+ kliendi vahel jagatud ja selline kiirus? icon_lol.gif ise ka aru saad, mida väidad? icon_razz1.gif


jah, enamus leechereid on maha rahunenud icon_biggrin.gif ma sõiman neid vahepeal kui väga hulluks läheb icon_razz1.gif
kusjuures ise ka imestan et selline kiirus, muidugi digiboksi pole taga....juhegi on välja tõmmatud
asi saigi neti pärast võetud...
ise olen torrentiga ~1050KB/s välja pigistanud ühendusest, see oli muidugi siis kui enamus rahvast tööl ja koolis
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim Sipelgas
Kreisi kasutaja
Siim Sipelgas

liitunud: 08.03.2006




sõnum 08.11.2007 11:52:05 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 1.379 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

5052430.9 bit/sec
4934 Kbit/sec
4.8 Mbit/sec
616.8 KB/sec

starman 4 Mb
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 14:25:58 vasta tsitaadiga

2-se kodu wifi 30 %-i tugevusega:

Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ottuboy
HV kasutaja
Ottuboy

liitunud: 31.10.2007




sõnum 19.11.2007 18:06:51 Hm vasta tsitaadiga


Päris rahuldav icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 19.11.2007 20:20:28 vasta tsitaadiga



Päris mugav teine!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 21:51:00 vasta tsitaadiga



wifi, kodune.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B57
HV kasutaja
B57

liitunud: 13.11.2007




sõnum 20.11.2007 01:42:09 vasta tsitaadiga

üle 12Mbit/s
_________________
M:V:Nokia N90
O:ID kaardi lugeja! KIIRE! autentida vaja
O:64mb pci videokaardi
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 14:35:52 vasta tsitaadiga


tööl on keset päeva selline.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.