Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Windows Vista vs. Windows XP märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Vista või XP?
Vista
31%
 31%  [ 193 ]
XP
57%
 57%  [ 350 ]
Ei kumbki
10%
 10%  [ 64 ]
hääli kokku : 607

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 28.08.2007 09:21:00 vasta tsitaadiga

Xp hetkel thumbs_up.gif Sai proovitud ka Vistat, aga igasugu väikseid programme on nii palju, et hetkel ei viitsi tegelda uurimisega, kas need ka Vistale sobivad. Kindlasti on alternatiive jne, aga arvan, et mõne aja pärast on olukord veidike parem....Vista kasuks siis. Aastakese või pool kindlasti veel Xp peal.....
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2007 09:46:33 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
arm2004, vistas on ju mingi benchmarki moodi asi mis näitab numbriga kui "hea" su arvuti on

See üle 5,9 ei näita skoori ehk siis lihtsalt kiire ja hästi kiire arvuti nagu on võrdsed.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IcemanXIII
HV kasutaja
IcemanXIII

liitunud: 16.12.2001




sõnum 28.08.2007 11:25:20 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Hea vaadata kuidas osad ohivad, et Vista on toores ja ajab umbe või on liiga bugine jne. Fakt on, et aasta pärast on paljudel see OS peal ja taovad mänge sellel nii et seda nägu.


nii ongi . . .
aga kuni MS ja Nvidia jt seda kokku klopsivad on tegu suht BS platvormiga (ehtne Botjomkini küla - eriti tore kuni telliskiviga piki pead saad)

isiklikult ei soovi olla see katse küülik kes lükatakse tanki, sest tunnen et on oma ajaga parematki teha

ja see pelamise asi.
On keegi proovinud 3Dmark01(ehtne vanade mänguda näide) Vista ja XP all sama rauaga, vahe on nii 30% - elagu nvidia Vista driverid
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 28.08.2007 11:48:03 vasta tsitaadiga

Kõik 3Dmarkid on Vista all halvemaid tulemusi näidanud kui XPl.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2007 11:54:03 vasta tsitaadiga

Aga see on ka hea leht, et tutvuda kogu vista olemusega:
http://badvista.disney.com/

Kas mitte ei olnud nii, et kui Vista all kuulata mingit meedia faili siis võrgu kiirus langeb koheselt 5- 10%
Kõike head ja paremat, vista kasutajad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2007 11:55:41 vasta tsitaadiga

diizel kirjutas:
Kõik 3Dmarkid on Vista all halvemaid tulemusi näidanud kui XPl.

Ei tasu niimoodi üldistada. Vana 2001SE kohta olen nõus (läpakal XP skoor 10500, Vista 7500) aga 06 on praegu XP-ga samasse auku kui korralik nVidoosa draiveriversioon peal (lauakal).
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 28.08.2007 12:10:44 vasta tsitaadiga

Enda kogemus:

http://img59.imageshack.us/my.php?image=8800gts2as5.jpg
Intel Pentium Dual Core E2160
XFX 8800GTS 320MB
Windows XP Professional X64 Edition
10253p

http://img467.imageshack.us/my.php?image=8800gts4kz6.jpg
Intel Pentium Dual Core E2160
XFX 8800GTS 320MB
Windows Vista 32-bit
9893p

Täpselt samad sätted oli mõlema testi ajal.
Prose @ 3GHz
Kaart @ default
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 28.08.2007 12:33:14 vasta tsitaadiga

Heh, kogu hinnang os-ile tundub põhinevat kolmel asjal: a) kas saab kõiki mänge mängida või ei saa b) kas Vista tunneb ära kogu maailma riistvara c) kui ressursinõudlik see on
Minu jaoks on need kolm asja suhteliselt tühised, mänge ei mängi, riistvara probleem on ajutine ja ressursi küsimus on ka ajutine ehk siis üleminekuperiood. Mis mind aga huvitab on asja funktsionaalsus ja praktilisus võrreldes xp-ga. Kuidas on näiteks lood kasutajaõiguste süsteemiga? Seadistamisega? Võrgunduse konfimisega? Kaughaldusega? Süsteemitaaste ja backup lahendused? jne. jne.
Ühesõnaga keegi võiks asjalikke argumente ka vahelduseks tuua. Seda, et kõik mängud ei tööta, palju ressursse tahab ja kogu riistvara ei tunne on kõik vist juba 9999 korda kuulnud. Võiks nagu asja töötegemise seisukohalt ka natuke lahata.

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2007 12:59:35 vasta tsitaadiga

... ma pole küll väga võrrelnud viimasel ajal (viimati vist eelmisel aastal, viimast betat sai natuke testitud ja siis oli mängudes vahe küll märgatav), kuid õde mängib aeg-ajalt meediakeskuse peal Sims 2 ja peale Vista paigaldamist mängis kah natuke. Küsisin pärast, et kas märkas midagi, et oleks aeglasem olnud või üldse midagi erinevat, võrreldes varasemaga, siis tema sõnul, ei saanud ta üldse aru, et midagi oleks teistmoodi (arvutiks A64 X2 3800+, RADEON X1600, 2GB RAM). 3D Mark on 3D Mark ehk selle järgi võib umbkaudse suurusjärgu paika panna, kuid mõnesaja punktine vahe siia-sinna, ei näita veel suurt midagi, vähemalt ei midagi sellist, mida ka mängimisel tajuks ...

... Vista puhul on pigem probleemiks asjaolu, et sellega ei tule kaasa midagi põhimõtteliselt uut ehk endine rahulolev ja asjalik XP kasutaja, eeldaks uuelt süsteemilt ikka midagi natuke rohkem stimuleerivat, kui ilusam keskkond, kuna teatavate abivahenditega, saab ka XP üsna edevaks muuta ja see pole just paljude jaoks eriline argument. DX10 võiks seda isegi olla, kuid natukene häirib selle juures asjaolu, et tegelikult pole mingit olulist põhjust, miks XP peal DX10 ei võiks toimida, pigem on siinkohal tegemist kunstlikult loodud müügiargumendiga M$ poolt, et oma toodet müüa. Igasugused imevigurid ja võlurid vms. on samuti suht kahtlase väärtusega ehk netis liigub isegi tasuta või jaosvara kujul paremaid lahendusi, kui Vista pakub. Pealegi, pole Vista veel kaugeltki küps ehk pidevalt peab vaimu valmis hoidma üllatuste jaoks, et miskit siiski ei toimi ehk miks hüljata täiesti korralikult toimiv süsteem uuema vastu ainuüksi sellepärast, et uuem on uuem ja M$ väidab, et on ka parem, kuid on totaalselt läbi kukkunud selle kasutajatele selgeks tegemise osas ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kivikas
HV vaatleja
Kivikas

liitunud: 10.12.2005




sõnum 28.08.2007 14:10:00 vasta tsitaadiga

nende kahe vahel igal juhul xp, sest paraku mänge mängin, ühildavus erinevate seadmetega ei ole väga oluline (olen tähelepannud, et kui xp´le aega anda tõmbab ta ka ise driverid netist ära) ja üks õige OS peaks iseenesest mõistetavalt vähe ressurssi nõudma.
muidugi ei vaidle vastu nendele, kes üldse MS toodangu pikalt saadavad ja kiidavad Linuxit ja OS-X´i (viimast kasutan ka ise ja Vista on haledalt seda kopeerinud....HALEDALT http://video.google.com/videoplay?docid=-2519967712672622556&q=vista&total=43496&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=5 )

cheers kõigile icon_biggrin.gif ja need kes, lihtsalt vista taga istuvad ja MSN-messengeris ning delfis kommenteerivad, ärge siis väga solvuge!

PS! mis müstilisest stabiilsusest kõik vista puhul räägivad??? icon_eek.gif
Tahate teada mis on stabiilsus siis ---> Stabiilsus=DOS (über stabiilsus) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2007 17:46:44 vasta tsitaadiga

Kivikas, ja mis sa seal DOS-is teed? mis iba sa üldse ajad, et kui aega anda xp-le, siis tõmbab ise draiverid ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 28.08.2007 17:54:18 vasta tsitaadiga

Kivikas kirjutas:
nende kahe vahel igal juhul xp, sest paraku mänge mängin, ühildavus erinevate seadmetega ei ole väga oluline (olen tähelepannud, et kui xp´le aega anda tõmbab ta ka ise driverid netist ära) ja üks õige OS peaks iseenesest mõistetavalt vähe ressurssi nõudma.
muidugi ei vaidle vastu nendele, kes üldse MS toodangu pikalt saadavad ja kiidavad Linuxit ja OS-X´i (viimast kasutan ka ise ja Vista on haledalt seda kopeerinud....HALEDALT http://video.google.com/videoplay?docid=-2519967712672622556&q=vista&total=43496&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=5 )

cheers kõigile icon_biggrin.gif ja need kes, lihtsalt vista taga istuvad ja MSN-messengeris ning delfis kommenteerivad, ärge siis väga solvuge!

PS! mis müstilisest stabiilsusest kõik vista puhul räägivad??? icon_eek.gif
Tahate teada mis on stabiilsus siis ---> Stabiilsus=DOS (über stabiilsus) thumbs_up.gif


DOS ei ole võrreldav antud kontekstis icon_neutral.gif

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IcemanXIII
HV kasutaja
IcemanXIII

liitunud: 16.12.2001




sõnum 28.08.2007 18:03:31 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/arvutiuudised/arvuti/article.php?id=16780531

and then some . . .
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 28.08.2007 18:27:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:
* Osa sellisest käitumisest on planeeritud- tagamaks paremat heliesitust annab Vista võrgukiiruses järgi. See ongi sedasi programmeeritud


Vot see on huvitav punkt. Kuidas hakkab küll heli paremini mängima, kui interneti kiirus väiksem on???
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2007 18:49:20 vasta tsitaadiga

Kohe järgmine punkt:

tsitaat:
* Nii võrgukaardi kui ka helikaardi draiverid omavad väga kõrget prioriteeti operatsioonisüsteemi kerneli silmis ning see võib lõppeda tõrgetega heli edastamisel- seega tuleb teha valik.


MS tegi valiku.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kivikas
HV vaatleja
Kivikas

liitunud: 10.12.2005




sõnum 28.08.2007 19:38:28 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
Kivikas, ja mis sa seal DOS-is teed? mis iba sa üldse ajad, et kui aega anda xp-le, siis tõmbab ise draiverid ära icon_lol.gif


tõmbabki... found new hardware---> linnuke if possible download from network ja oma 3-4 min olen mina leidnud end uut riistvara kasutamas. Vista puhul käis see lihtsalt natuke kiiremini.
DOS´is ei tee ma midagi ...enam jaolt. see oli lihtsalt näide stabiilsest OS´st. Kõik jahuvad et vista on stabiilsem. Mind huvitab mis seal stabiilsem on???
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2007 22:08:04 vasta tsitaadiga

Minu valik ikkagi vana ja hea XP, las Vista veel areneb....
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skycat
HV kasutaja
skycat

liitunud: 20.05.2003




sõnum 28.08.2007 23:46:10 vasta tsitaadiga

XP omab icon_razz.gif vista on jube kirju,... XP läks ka naguni kohe mingi vana win2000 armas classic kujundus peale icon_razz.gif

ning mind tuleb naguni uuesti relvaga vista taha tagasi meelitada, kuna nii halba kogemust nagu mul vistaga oli ei soovitaks kellegi (ok, OS ei olnud selles just süüdi aga ikkag - vähemalt on kedagi süüdistada: koolis arvuti klassis olnud vista (olin sinna korra sisse loginud / msn-nud) ja kui siis uuesti mingi ~4 kuu pärast uuesti juhtusin sinna arvuti taha selgus, et ta raibe oli minu tollase msn-i nime meelde jätnud ja ma ei vaadanud kh mis seal msn-is nimeks pani kohe nii - ennem kui msn punaseks läks :S & ütleme nii, e ma tõotasin seal kelleile armastust, aga vahepeal oli palju muutnud :S)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2007 23:49:02 vasta tsitaadiga

Ega jah, Vista hakkab kohe endale tüdrukuid ligidale meelitama, sest tüdrukutele meeldivad kirjud tilulilud.... icon_lol.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2007 23:56:59 vasta tsitaadiga

skycat kirjutas:
XP omab icon_razz.gif vista on jube kirju,... XP läks ka naguni kohe mingi vana win2000 armas classic kujundus peale icon_razz.gif

dooh... doh.gif Vista võid samamoodi ju selle igava halli classic view peale panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2007 10:39:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

skycat kirjutas:
XP omab vista on jube kirju,... XP läks ka naguni kohe mingi vana win2000 armas classic kujundus peale

dooh... Vista võid samamoodi ju selle igava halli classic view peale panna

no sa võid samamoodi tagurpidi teha, xp sedada vista teema peale!
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2007 12:22:47 vasta tsitaadiga

Lukksepp kirjutas:

no sa võid samamoodi tagurpidi teha, xp sedada vista teema peale!


ja saad kaasa Vista kasutajaliidese uued trikid ja nipid?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2007 14:10:44 vasta tsitaadiga

jutt käis siiski teema muutmisest ainult.. kui panna vistale vana win2k hall classic view, siis ega ta vistale win2k halbu ja häid külgi anna kohe.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.08.2007 18:33:11 vasta tsitaadiga

Ise polnusd varem kuulnudki sellisest probleemist. siit natuke eestikeelset lugemist.
Microsofti vastus Vista “multi-taskingu” probleemile
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2007 18:37:35 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ise polnusd varem kuulnudki sellisest probleemist. siit natuke eestikeelset lugemist.
Microsofti vastus Vista “multi-taskingu” probleemile

Sai seda Artiklit juba eile loetud, aga ise pole küll märganud, et kiirus alla läheks kui muusika mängib.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2007 19:23:12 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
jägaja kirjutas:
Ise polnusd varem kuulnudki sellisest probleemist. siit natuke eestikeelset lugemist.
Microsofti vastus Vista “multi-taskingu” probleemile

Sai seda Artiklit juba eile loetud, aga ise pole küll märganud, et kiirus alla läheks kui muusika mängib.

sama siin. üritasin seda viga esile manada, aga ka ei suutnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2007 22:30:11 vasta tsitaadiga

T5600 1,8Ghz
1Gb rami
graafika integreeritud intel

Katsetasin umbes 2 nädalat, ja siis viskas üle, draiverite jama, käimamineku aeg oli vähemalt 2x pikem kui xp-l, ainuke asi mis oli kiirem oli standby-st üles tulek. See eyecandy on ikka masendav võrreldes linuxi compize/beryliga. Minu arvutisse jääb veel XP ning Kubuntu sinna kõrvale. icon_biggrin.gif

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HannesH
HV kasutaja
HannesH

liitunud: 01.03.2004




sõnum 30.08.2007 08:00:51 vasta tsitaadiga

Täna hommikuse fixiga jälle vista'l mõned kalad vähem icon_smile.gif
Tuleb välja, see et peale "uinumist" tekkis probleeme võrguga polnud mitte minu võrgu konfi jama, vaid vista bugi.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wert007
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2007




sõnum 30.08.2007 08:39:20 vasta tsitaadiga

Ostsin läpaka ja samamoodi kirusin Vistat pikalt ja laialt. nüüd on Vista olnud juba 2 päeva ja hakkab vaixelt südamesse pugema. pidevalt on mingi update end tõmbamas. see kaustade ja failide sujuv üleminek on kah meeldima hakanud.Vistale 10p thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
The One who predicts the end of time. Nightmare will haunt YOU!

Shandala "Shanny" Rights
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HannesH
HV kasutaja
HannesH

liitunud: 01.03.2004




sõnum 30.08.2007 12:30:09 vasta tsitaadiga

Megalahe on ikka olla beetatester kui koguaeg mingid "uuendused" masinasse tiksuvad, südamel kohe selline "sujuv ja soe" tunne... icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wert007
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2007




sõnum 30.08.2007 13:55:05 vasta tsitaadiga

no XP-ga võrreldes ikka hea. Xp-le pole ma vist ikka essux pikalt mõnda uuendust näinud icon_biggrin.gif
_________________
The One who predicts the end of time. Nightmare will haunt YOU!

Shandala "Shanny" Rights
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2007 14:09:00 vasta tsitaadiga

HannesH kirjutas:
Megalahe on ikka olla beetatester kui koguaeg mingid "uuendused" masinasse tiksuvad, südamel kohe selline "sujuv ja soe" tunne... icon_razz.gif


sa tahad väita, et MS on ainuke OSi tootja, kelle tarkvara uuendatakse? et ei linuxi eri varinadid enda OSX pole kunagi ega saa kunagi ühtegi patchi?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2007 14:13:54 vasta tsitaadiga

wert007 kirjutas:
no XP-ga võrreldes ikka hea. Xp-le pole ma vist ikka essux pikalt mõnda uuendust näinud icon_biggrin.gif


Polegi uuendusi vaja nagu mõnel..
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HannesH
HV kasutaja
HannesH

liitunud: 01.03.2004




sõnum 31.08.2007 01:48:51 vasta tsitaadiga

üksasi on turvaaukude lappimine, praegu aga pigem selline staadium kus ms team jookseb ilusa läikiva bussi kõrval kus me sees sõidame ja putitab käigupealt. Asi juba liigub on ilus ja läigib, uhkemad mehed esimestel pinkidel korrutavad tähtsal ilmel mantrat "R-T-M...", aga pidurdamise ajal kipuvad tuled küljest ära kukkuma, keeramise ajal vajub küljepeegel ära ja kui HELIsignaali anda kipub KIIRUS langema icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IcemanXIII
HV kasutaja
IcemanXIII

liitunud: 16.12.2001




sõnum 31.08.2007 08:57:46 vasta tsitaadiga

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=42012

icon_biggrin.gif

nojah, internet explorer ja rate.ee on kah arvuti kasutamine - omamoodi
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tegelane5
HV vaatleja
tegelane5

liitunud: 02.04.2005




sõnum 03.09.2007 23:23:50 vasta tsitaadiga

Scart mitu aastat seda Vistat kirjutati? 5? Ja ikka on failide kopeerimiseks mingit lisaproget vaja? Vähemalt on win3.1 päevilt mingi traditsioon säilinud- siiani on miskit Norton Commanderi klooni vaja läinud et failidega toimetada. Aga et My Computeri kaudu urgitsemine VEEL keerulisemaks tehti vajab küll miskit mädal ohv honorit. Mis kasu sellest Control Paneli Classic settingust on kui ikkagi midagi üles ei leia? win95 st XPni nagu toimis kõik intuitiivselt nüüd mingi tripper. Esimest korda tunnetan et failidele pääseb Mäkil lihtsamini ligi icon_eek.gif. Nii et plaat mis Vistast XP teeb on ikka vga hea asi, muidu inime ostab veel Maci. Eriti rikkamas riigis.
_________________
Maailm oleks puhas ja süüta
kui poleks õllejogurtit
- Õ.Õ.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 11:37:00 vasta tsitaadiga

Hetkel Vista koduarvutis, olnud ta seal mõned nädalad. Tundub kõik tore ja hea ja ega tal suurt viga vast polegi. Pinda käivad mõningad asjad siiski.

Nimelt ei ole ma saanud veel WMP11 korralikult DVD filme mängima (pilt on, heli pole), media player classic mängib samas ilusti. Vista compatible DVD playeri jaoks tahab Cyberlink pappi saada...
Veel üks suur probleem on x-fi ja vista kokkusobimatus. Crystalizerit ma tööle ei saanudki ja kuigi kaart suudaks rohkem (mingisugu stuff mida saab panna creative audio konsoolist jne) siis vista enda sound control värk hoiab asja tagasi ja kui creative enda konsoolist sundida asju peale, siis lakkas vist asi töötamast, aitas default seadete restoorimine. Võiks ju süüdistada creative draivereid, aga XP peal töötas asi väga vingelt.
Pole veel leidnud vistas asju millest ma xp'ga puudust tunneks. Kiirem ülestulemine ja kinniminek on siiski vista kasuks. Samuti meeldib vista gui rohkem kui xp oma, aga see selleks.

Tagasi xp peale seniks kui vista sp1 olemas ja draiverid vähe arenenumad.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kernel
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 14:30:18 vasta tsitaadiga

Raudselt XP.

Võibolla on valesti konfitud aga vähemalt minu läpparis jookseb see kohutavalt uimaselt (Vista skoor 4.0)

Pisut oli abi Aero, UAC jms. mahakruttimisest, aga vähemalt minu arvates on tegemist kohutavalt bloated operatsioonispsteemiga.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 04.09.2007 20:51:00 vasta tsitaadiga

tegelane5 kirjutas:
Aga et My Computeri kaudu urgitsemine VEEL keerulisemaks tehti vajab küll miskit mädal ohv honorit. Mis kasu sellest Control Paneli Classic settingust on kui ikkagi midagi üles ei leia?


1. Mis otsast my computeri kaudu urgitsemine keerulisemaks tehti?
2. Minu arust control panel classicu settingutega leiab mõned asjad kiiremini ülesse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 20:57:25 vasta tsitaadiga

Kernel kirjutas:
Raudselt XP.

Võibolla on valesti konfitud aga vähemalt minu läpparis jookseb see kohutavalt uimaselt (Vista skoor 4.0)

Pisut oli abi Aero, UAC jms. mahakruttimisest, aga vähemalt minu arvates on tegemist kohutavalt bloated operatsioonispsteemiga.

skoor 4 pole ju üldsegi halb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 12:28:05 vasta tsitaadiga

Igatahes vista, palju kiirem, dualcore tugi, oskab üle 1,5giga rammi kasutada, mugavam kasutajaliides, dx10, automatic driverite update, problems &solutions jne.
xp peale ei läheks elusees tagasi, juba kasvõi sellepärast et xp ei oska mu arvutiga midagi teha, rammi söödab täis ja üks tuum vahib niisama.

Need kes mölisevad, et mingid kustom gadgetid tõmbavad hinge kinni on ise ühed idioodid, muidugi kellegi kodus niisama vorbitud asi võib hakata koormama, see ei ole ju vista süü.

ja herr IcemanXIII, kas olete idioot? ei oska vajutada control panelit classicu peale?


Mirage kirjutas:
Hetkel Vista koduarvutis, olnud ta seal mõned nädalad. Tundub kõik tore ja hea ja ega tal suurt viga vast polegi. Pinda käivad mõningad asjad siiski.


Veel üks suur probleem on x-fi ja vista kokkusobimatus. Crystalizerit ma tööle ei saanudki ja kuigi kaart suudaks rohkem (mingisugu stuff mida saab panna creative audio konsoolist jne) siis vista enda sound control värk hoiab asja tagasi ja kui creative enda konsoolist sundida asju peale, siis lakkas vist asi töötamast, aitas default seadete restoorimine. Võiks ju süüdistada creative draivereid, aga XP peal töötas asi väga vingelt.
Pole veel leidnud vistas asju millest ma xp'ga puudust tunneks. Kiirem ülestulemine ja kinniminek on siiski vista kasuks. Samuti meeldib vista gui rohkem kui xp oma, aga see selleks.



See on creative viga, tegu on ühe kõige värdjama suurfirmaga it maailmas. nad ei suuda mitte mingit supporti pakkuda juba aasta aega, lihtsalt väldivad teemat icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 13:42:37 vasta tsitaadiga

igal ajal xp sest vista on ikka täis saast,ennem kasutan linuxit kui vistat.win3.11 on kah tunduvalt asjalikum asi icon_wink.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 14:08:26 vasta tsitaadiga

lokuta kirjutas:
igal ajal xp sest vista on ikka täis saast,ennem kasutan linuxit kui vistat.win3.11 on kah tunduvalt asjalikum asi icon_wink.gif


milline argumenteeritud ja selge sõnatus, mis ilmselgelt põhineb kuudepikkusel täistööajaga asja kasutamisel ja administreerimisel.... oh, wait
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 15:53:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Igatahes vista, palju kiirem, dualcore tugi, oskab üle 1,5giga rammi kasutada, mugavam kasutajaliides, dx10, automatic driverite update, problems &solutions jne.
xp peale ei läheks elusees tagasi, juba kasvõi sellepärast et xp ei oska mu arvutiga midagi teha, rammi söödab täis ja üks tuum vahib niisama.

Noname, mis see xp su arvutiga siis tegema peab, rammiga näljutama ja teisele tuumale mööda vahtimist andma icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 16:40:03 vasta tsitaadiga

Eile nägin siis ära vista hp draiverite installi ja võrgust failide otsimise.

Printeriks oli HP Laserjet 1020 ning vista hakkas kohe draivereid otsima või midagi majandama, mingi paar minutit läks mööda... Lõpuks pidi ikka hp lehelt draiverid tõmbama, xp-s oleks asja kindlasti kiiremini tööle saanud, kuna seal poleks olnudki draiverite otsingut eriti, vaid oleks asunud kohe tirimise kallale. icon_razz.gif

Võrku siis sai ära, xp-ga jagasin faile, siis ei leidnud arvutit üles sealt kuskilt networki alt, panin ipga \\ip, töötas, niipea kui hakkasime faili kopima otsustas vista, et jookseks kokku selle peale, mõeldud, tehtud. icon_biggrin.gif Järgnes restart ja siis sai asjaga ikka hakkama.

Ja siis lõpuks shutdowni ei tahtnud ka teha, jooksis kokku, ning aitas ainult restart.

Nii et vistale 5 punkti!!!! NOT

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 19:36:25 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:

Printeriks oli HP Laserjet 1020 ning vista hakkas kohe draivereid otsima või midagi majandama, mingi paar minutit läks mööda... Lõpuks pidi ikka hp lehelt draiverid tõmbama, xp-s oleks asja kindlasti kiiremini tööle saanud, kuna seal poleks olnudki draiverite otsingut eriti, vaid oleks asunud kohe tirimise kallale. icon_razz.gif


see, et HP pole suutnud siiamaani normaalselt oma süsteeme tööle saada Vista suppordi jaoks on MSi probleem?

Chaza! kirjutas:


Võrku siis sai ära, xp-ga jagasin faile, siis ei leidnud arvutit üles sealt kuskilt networki alt, panin ipga \\ip, töötas, niipea kui hakkasime faili kopima otsustas vista, et jookseks kokku selle peale, mõeldud, tehtud. icon_biggrin.gif Järgnes restart ja siis sai asjaga ikka hakkama.

Ja siis lõpuks shutdowni ei tahtnud ka teha, jooksis kokku, ning aitas ainult restart.

Nii et vistale 5 punkti!!!! NOT


konfida võiks kah natuke osata, siis töötab enamasti kõik paremini.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 21:28:27 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Chaza! kirjutas:

Printeriks oli HP Laserjet 1020 ning vista hakkas kohe draivereid otsima või midagi majandama, mingi paar minutit läks mööda... Lõpuks pidi ikka hp lehelt draiverid tõmbama, xp-s oleks asja kindlasti kiiremini tööle saanud, kuna seal poleks olnudki draiverite otsingut eriti, vaid oleks asunud kohe tirimise kallale. icon_razz.gif


see, et HP pole suutnud siiamaani normaalselt oma süsteeme tööle saada Vista suppordi jaoks on MSi probleem?

See ei ole tegelikult jah MSi või vista probleem, aga ikkagi aega läks rohkem kui xp-ga, kus on kohe teada, et tuleb tõmmata asjad. aeg=raha icon_biggrin.gif
Scart kirjutas:

konfida võiks kah natuke osata, siis töötab enamasti kõik paremini.

Mis asja sa seal konfid? mõlemad võtavad ruuterist DHCP-ga ip ja siis võtad ip lahti ja lähed sharitud kausta ning kopid mida tahad, xp-s on see koguaeg ju nii töötanud.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 05.09.2007 21:51:19 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:

Mis asja sa seal konfid? mõlemad võtavad ruuterist DHCP-ga ip ja siis võtad ip lahti ja lähed sharitud kausta ning kopid mida tahad, xp-s on see koguaeg ju nii töötanud.

Olid need arvutid ikka samas workgroupis?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 22:11:18 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Chaza! kirjutas:

Mis asja sa seal konfid? mõlemad võtavad ruuterist DHCP-ga ip ja siis võtad ip lahti ja lähed sharitud kausta ning kopid mida tahad, xp-s on see koguaeg ju nii töötanud.

Olid need arvutid ikka samas workgroupis?

mitte et see mingit tähtsust omaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atti
HV kasutaja
Atti

liitunud: 19.10.2003




sõnum 05.09.2007 22:14:59 vasta tsitaadiga

XP hetkel veel kindlasti. Kui riistvaratootjad driverite ja oma riistal jooksvate rakendustega vistaga sõbraks saavad, siis pole vahet. Kiiruse probleeme ei täheldanud kummagil proovitud masinal ( opteron 165 2G RAM NV 6600GT 128MB, e6300 2G RAM ATI x1500 256MB ). HP printerit (1010) ei saand käima ja crative SV Live!24 tarkvara, mis XP all jooksis ilusti näitab keskmist näppu. Nvidia driverid niisama. Samas asjad kindlasti aja jooksul paranevad. Loodame, et juba sp1.
Igapäevases töös ka koduses kasutuses siiski hea Gentoo linux. Kõik teeb ära ja kusagil ei kobise.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Windows Vista vs. Windows XP mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.