|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
16.06.2007 23:36:04
|
|
|
| sixa kirjutas: |
ma ei looda mälu enam üldse saada,
kuid usaldus Eesti posti vastu kahanes! |
Need on ammu juba mõne postitöötaja masinas
Loodan et ei pea enam kunagi ELSi kasutama aga viimati küsiti väikse pakikese saatmise eest 15 eek ja saaja pidi veel lisaks 60 eek maksma et pakk kätte saada postkontorist aga sai öeldud et maksan kõik kinni.Saadad paari ramme tln>trtu ja küsivad selle eest 75 eek ripoff .Enam ei saada midagi sealt.
viimati muutis virx 19.06.2007 01:35:35, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
16.06.2007 23:36:09
|
|
|
| Kui mul siin EPga jama oli, saadeti mind pikalt. No ja ma vastasin samaga. Peab jälle minema ja miskit posti panema... damn.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixa
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2007
|
17.06.2007 00:07:33
|
|
|
| mar6 kirjutas: |
| sixa kirjutas: |
pole küll päris kindel, milles oli.
aga maksis 8kr. saatmine. |
100% kindel et posti ikka pandi?  |
mina talle midagi maksnud polnud, miks peaks ta valetama.
kokkuleppes, et kui kätte saan!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
access
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006
|
17.06.2007 21:30:11
|
|
|
Nii hästi nad siis neid pakke hoiavad ELS 14, just rõhutame seda nümbrit 14, peab paki kohale toimetama hiljemalt kella kaheks pealelõnal. Ma sain ükspäev ELS 14 paki kell 8 õhtul käyye
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HannesH
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2004
|
17.06.2007 22:42:05
|
|
|
Eestlane (st. ei tee sommi moodi huvitavaid kirjavigu) saatis Helsingist, Tallinna peapostkontorisse, nõudmiseni minu nimele kirja 10 fotoga.
Kolmandat aastat pole kohale jõudnud
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
19.06.2007 01:19:47
|
|
|
| rallitaja kirjutas: |
| Kui mul siin EPga jama oli, saadeti mind pikalt. No ja ma vastasin samaga. Peab jälle minema ja miskit posti panema... damn. |
Kui tahad kätte maksta, siis pane paar kilo heeringat pakki ja saada kõige aeglasema variandiga
Suvel soojaga peaks mõikama.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
19.06.2007 08:06:47
|
|
|
| meesmetsast kirjutas: |
| rallitaja kirjutas: |
| Kui mul siin EPga jama oli, saadeti mind pikalt. No ja ma vastasin samaga. Peab jälle minema ja miskit posti panema... damn. |
Kui tahad kätte maksta, siis pane paar kilo heeringat pakki ja saada kõige aeglasema variandiga
Suvel soojaga peaks mõikama. |
Hea soovitus aga postitöötajate asemel mina tooks paki saatjale endale tagasi lõpuks põhjendusega, et adressaati ei leitud.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
19.06.2007 08:33:14
|
|
|
Vot selline nägi välja mu telekas garantiiremondist ELS-i poolt tagasi toimetatuna:
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixa
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2007
|
19.06.2007 11:07:59
|
|
|
mitte just kõige parem.
nad teeks seda nagu meelega, koguaeg juhtub midagi pakkidega.
see ramm, mis mulle saadeti ja kohale ei jõudnud, sellel polnud saatja aadressi. Seega minu aadress oli ainuke ja kui see oli vale, siis ei saa pakk tagasi ka minna!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixa
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2007
|
19.06.2007 11:12:29
|
|
|
| ndk kirjutas: |
| Frustreerunud alamakstud postitöötaja töö? |
mul töötab ema postkontoris, palk on seal tõesti väike.
alati ei olegi postitöötajad süüdi, ükskord toodi üks pakk tagasi, tooja väitis, et see oli avatud ja tühjendatud, kuid ema teadis kindlalt, et see pakk oli kinnine.(tema sorteerib neid, sellepärast teab.)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
19.06.2007 12:50:04
|
|
|
| MicroDrive kirjutas: |
Nii hästi nad siis neid pakke hoiavad ELS 14, just rõhutame seda nümbrit 14, peab paki kohale toimetama hiljemalt kella kaheks pealelõnal. Ma sain ükspäev ELS 14 paki kell 8 õhtul käyye  |
See oleneb ka sellest, kus sa ise elad. Tallinna piirkonnas ja maakonnakeskustes hiljemalt kell 14. Mujal kell 16. Minu teada kell 8 õhtul on postitöötajad ammu kodus - tööpäev hakkab neil ikka väga-väga vara. Mina sain Adaveres ELS14 paki kätte kell pool 8 hommikul, pakk oli korras.
| tsitaat: |
ELS 14
ELS Ekspress kullerkiri ja kullerpakk viiakse saajale Tallinnas ja maakonnakeskustes kätte hiljemalt vastuvõtmise päevale järgneval tööpäeval kella 14:00-ks, mujal piirkondades hiljemalt kella 16:00-ks. |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
20.06.2007 09:15:34
|
|
|
Veidi posti "standarditest" mujal maailmas:
sõbral on Soomes firma.
Hakkab posti abiga reklaame jagama (sellised postkaardi mõõtu papist trükised).
Tuli ära pakkida postiindeksite kaupa puntidesse (50, 100 või 200 tk pundis).
Pundid pidid olema pakitud selliselt, et vastu seina visates laiali ei läheks.
Nii et siit väike vihje, kuidas neid asju käsitletakse.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
27.08.2007 21:37:45
|
|
|
Täna siis saavutas ELS uue taseme.
"kaotati ära" EUR aluse täis kaupa.
arve ja tsekk mul olemas, aga kliendiinfo telefonist vastati mulle, et sellist saadetist "ei ole olemas"
Eks homme selgub kus see kaup siis asub
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
27.08.2007 21:42:06
|
|
|
| matu21 kirjutas: |
Täna siis saavutas ELS uue taseme.
"kaotati ära" EUR aluse täis kaupa.
arve ja tsekk mul olemas, aga kliendiinfo telefonist vastati mulle, et sellist saadetist "ei ole olemas"
Eks homme selgub kus see kaup siis asub |
See on juba Skill raisk
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
27.08.2007 22:11:18
|
|
|
| meil kaotati ära kaks kastitäit keemiat. tekki enam alles pole aga koondarve peal on asi olemas. nende koondarved on ka muidugi eriti ilmsed eksju, ei ühtki kuupäeva, sihtkohta, paki kaalu vms. ainult pakkide arv ja arve...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
27.08.2007 23:33:23
|
|
|
| Shelby-SV kirjutas: |
| meil kaotati ära kaks kastitäit keemiat. tekki enam alles pole aga koondarve peal on asi olemas. nende koondarved on ka muidugi eriti ilmsed eksju, ei ühtki kuupäeva, sihtkohta, paki kaalu vms. ainult pakkide arv ja arve... |
Irw.
Lisaks on koondarvelt lugeda järgmine info.
Kõik on pakid, 18% käibega.
summa 22934,00
km 18% 4128,59
kokku 27062,59
No nuta või naera. Mina naeran, raamatupidamine nutab ja paneb statoili stardipakette valmis.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
27.08.2007 23:54:35
|
|
|
| matu21 kirjutas: |
Täna siis saavutas ELS uue taseme.
"kaotati ära" EUR aluse täis kaupa.
arve ja tsekk mul olemas, aga kliendiinfo telefonist vastati mulle, et sellist saadetist "ei ole olemas"
Eks homme selgub kus see kaup siis asub |
Njh, ime, et nad enda firma autosid ära ei kaota
Ütlevad, et ah pohh, ostame homme uue
Eino tegelt see suht haige ju, tundub, et enam ei saa seda asutust enam üldse usaldada
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.08.2007 09:18:43
|
|
|
... see firma näiks "loomuliku kao" tähenduse lausa uuele tasandile viivat
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
28.08.2007 12:42:13
|
|
|
Noh, sellega on selline lugu, et EP poliitika ju on maksikirjad jms väikesed pakid jätta postkasti. Minul aga saadeti ainult teatis, selle sain kätte 4 päeva hiljem teatisel märgitud kuupäevast. Nad ei saaks tuua mingeid argumente, miks nad ei toonud seda siia asutusse. Siin on valve 24/7 ja ruumipuudust pole, toogu millal tahavad, aga ei. Saatsin kurja kirja Eesti posti, siis lõpuks ikkagi vabandati sellepärast. Kuid üritati oma nime endiselt puhtaks pesta. Ma ei mõista milleks siis selline säte sisse viia, kui seda ei täideta.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
28.08.2007 12:49:00
Eesti Post tõstab kullerpaki saatmise hinda |
|
|
Eesti Post tõstab kullerpaki saatmise hinda
Alates 1. septembrist tõusevad kullerteenuse hinnad kullerpaki osas 20 %.
Eesti Post on lähtunud oma otsuses kullerteenuse monitooringust ning klientide poolsest tagasisidest.
...
Kullerpaki hinnale lisandub kliendi vajadusel väljakutse tasu 66.00 krooni
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
codemaster
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
28.08.2007 13:21:20
|
|
|
Eesti Postist niipalju, et Tallinnas ei ole mulle ühtegi pakki koju suudetud tuua, alati pidin kontorisse järgi minema. Kontoris istuvad kahjuks sterotüüpsed keskealised ja vanemad venerahusvest naised, kes on miskipärast koguaeg väga kurjad. Ja peaaegu alati on järjekorras minig vanem daam, kes valib pool tundi postkaarti ja siis 15 min marki. Ma ei taha sinna üldse minna enam.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
28.08.2007 13:51:55
|
|
|
misasja? tlna kesklinnas on küll meeldivad ja abivalmid noored neiud leti taga olnud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
28.08.2007 14:23:26
|
|
|
| õnn on elada Võrus ja lugeda ELS-i mugavaimaks, kiireimaks ning soodsaimaks ning eelpooltoodud argumentidega seotult ka turvaliseimaks pakisaatmise vahendiks 8)
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
29.08.2007 12:46:22
|
|
|
| Õnneks mu telku (millest ma eelmise lehe lõpus pildi ka lisasin), võeti garantiisse tagasi ja tehti korda. Ju vist tänu sellele, et Fujitsu-Siemensi garantii alla käib ka transporti kliendi uksest remondi teostaja ukseni ja tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loivar
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004
|
29.08.2007 17:59:36
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
| õnn on elada Võrus ja lugeda ELS-i mugavaimaks, kiireimaks ning soodsaimaks ning eelpooltoodud argumentidega seotult ka turvaliseimaks pakisaatmise vahendiks 8) |
Samad sõnad, ainult Valgamaalt. Olen 99% tehinguid teinud Eesti Posti vahendusel ja pole miskit kaotsi läinud ega ära lagunenud. Vaatamata sellele, et mõni AHV on ikka väga koba pakkija. Seda ka küll firmad, näiteks saatis üks firma mulle digika suures kastis, kus see siis ühes servast teise lendas ja tervelt kohale jõudis. Osad aHVid ei viitsi või ei suuda ka Eesti Posti toimimisest ega hinnakirjast aru saada. Mõni aasta tagasi oli Eesti Posti teenus ikka väga , kuid nüüd on igasorti reformide käigus küll asi kehvemaks muutunud. Mis puutub posti kadumisse, siis teenuse eest esitatud tekil on olemas saadetise kood ja selle abil on võimalik kõikide saateviiside korral (maksikiri, standartpakk ja ELS) jälgida saadetise liikumist. Mul on tulnud paaril korral paki saajale teatada, et tema "kadunud" pakk seisab sellest kuupäevast ja kellajast kohalikus postkontoris.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
01.09.2007 09:26:13
|
|
|
EP tegi nüüd kavala lükke
Arve ja saatelehe koopia tuuakse alates sellest aluse jamast ühe päevase hilinemisega. Ehk siis kui ka ei viidaks järgmisel päeval kaupa kohale, siis räuskama ma ikka ei saa hakata - pole ju saatelehte
Seakari.
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
01.09.2007 10:18:19
|
|
|
| matu21 kirjutas: |
EP tegi nüüd kavala lükke
Arve ja saatelehe koopia tuuakse alates sellest aluse jamast ühe päevase hilinemisega. Ehk siis kui ka ei viidaks järgmisel päeval kaupa kohale, siis räuskama ma ikka ei saa hakata - pole ju saatelehte
Seakari. |
ma ei saa Sust aru.. kui see teenus Sulle nii vastumeelne on, siis kasuta muud. praegu on mulje sama nagu kõrtsis naist maha tegeva traktoristi puhul - küll on naine paks, küll hambad puseriti, küll ei oska süüa teha, ega koristada.... aga koju läheb, siis rammib ikka oma mahatehtu hargivahet kuni maamuld teda võtab
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
01.09.2007 11:10:27
|
|
|
Vaatamata jamadele on see kõige mugavam.
BizPak e. DPD puhul on tüütu see kulleri tellimine ja ka see, et tarneaeg pikeneb ühe päeva võrra.
Aga teenus, mille eest maksan päris palju, olgu kvaliteetne
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
01.09.2007 11:16:43
|
|
|
| matu21 kirjutas: |
Vaatamata jamadele on see kõige mugavam.
BizPak e. DPD puhul on tüütu see kulleri tellimine ja ka see, et tarneaeg pikeneb ühe päeva võrra.
Aga teenus, mille eest maksan päris palju, olgu kvaliteetne  |
bizpak, dhl on ju märgatavalt kallimad ja eks seetõttu suuda EP veel ka veepeal püsida, kuna kliendid riskivad odavama hinna pärast.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
17.09.2007 15:55:01
|
|
|
| Hmm, ma olen käinud Pallasti teel ühes ELSi sorteerimiskeskuses...te ei kujuta ette, mismoodi neid pakke seal sorteeritakse. Kui midagi ELSiga saata, siis mina igatahes topin pakendi mullkilesse vms.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
17.09.2007 19:10:24
|
|
|
Elric, no sh!t, ma olen seal 3 kuud töötanud
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.09.2007 19:24:41
|
|
|
| Shelby-SV kirjutas: |
Elric, no sh!t, ma olen seal 3 kuud töötanud  |
ja kas soovitad siis saata ep kaudu asju ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
17.09.2007 20:05:52
|
|
|
loe siit teemast mu poste.... EI
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.09.2007 20:46:29
|
|
|
| Shelby-SV kirjutas: |
loe siit teemast mu poste.... EI  |
soovisingi lihtsalt otsest väidet kellegi töötaja poolt
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
17.09.2007 22:14:44
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Shelby-SV kirjutas: |
loe siit teemast mu poste.... EI  |
soovisingi lihtsalt otsest väidet kellegi töötaja poolt  |
väike parandus, kolm kuud olen seal töötanud küll aega see aeg jäi aastasse 2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
18.09.2007 15:34:30
|
|
|
| Aastal 2007 pole midagi paremaks muutunud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ojapoiss
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2001
|
18.09.2007 15:43:50
|
|
|
| matu21 kirjutas: |
Vaatamata jamadele on see kõige mugavam.
BizPak e. DPD puhul on tüütu see kulleri tellimine ja ka see, et tarneaeg pikeneb ühe päeva võrra.
Aga teenus, mille eest maksan päris palju, olgu kvaliteetne  |
HRX ASi ei ole proovinud?
http://www.hrx.ee/
Hind ei ole just kõige odavam aga asi on selle eest kiire... Võid proovida...
Ise sai kunagi seal töötatud... (Tartu piirkonnas)
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
21.09.2007 14:39:51
|
|
|
| ojapoiss kirjutas: |
| matu21 kirjutas: |
Vaatamata jamadele on see kõige mugavam.
BizPak e. DPD puhul on tüütu see kulleri tellimine ja ka see, et tarneaeg pikeneb ühe päeva võrra.
Aga teenus, mille eest maksan päris palju, olgu kvaliteetne  |
HRX ASi ei ole proovinud?
http://www.hrx.ee/
Hind ei ole just kõige odavam aga asi on selle eest kiire... Võid proovida...
Ise sai kunagi seal töötatud... (Tartu piirkonnas) |
uurisin kodulehte aga ei näe seal hindasi
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ojapoiss
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2001
|
21.09.2007 15:33:32
|
|
|
| prints kirjutas: |
| ojapoiss kirjutas: |
| matu21 kirjutas: |
Vaatamata jamadele on see kõige mugavam.
BizPak e. DPD puhul on tüütu see kulleri tellimine ja ka see, et tarneaeg pikeneb ühe päeva võrra.
Aga teenus, mille eest maksan päris palju, olgu kvaliteetne  |
HRX ASi ei ole proovinud?
http://www.hrx.ee/
Hind ei ole just kõige odavam aga asi on selle eest kiire... Võid proovida...
Ise sai kunagi seal töötatud... (Tartu piirkonnas) |
uurisin kodulehte aga ei näe seal hindasi |
HRX tegeleb põhiliselt firmadega... muidugi on võimalik ka eraisikul saata... firmadega tehakse eraldi leping ja siis vastav hinnakiri ka antakse, mis just Sulle kehtima hakkab... infot ja lepingut saab näiteks 5129547 Galina...
Ah ei hakka siin endisele tööandjale rohkem reklaami tegema
Kellel huvi see uurib ise... piisavalt infot jaganud siin nüüd arvan...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
04.11.2007 14:51:30
|
|
|
| matu21 kirjutas: |
EP tegi nüüd kavala lükke
Arve ja saatelehe koopia tuuakse alates sellest aluse jamast ühe päevase hilinemisega. Ehk siis kui ka ei viidaks järgmisel päeval kaupa kohale, siis räuskama ma ikka ei saa hakata - pole ju saatelehte
Seakari. |
Tegelikult juba tüki aega kehtiva lepingu järgi on püsikundedel kohustus vormistada eraldi saateleht. Nii et jälg jääb saatjale "maha" enivei.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
11.11.2007 10:18:26
|
|
|
sain ka oma vitsad eesti postiga. gogik pani reedel 8210 korpuse ja klahvid teele. kohale jöudis ümbrik, millel on selgelt näha uuesti avamise märke ja sisu polnud. ei oska öelda, kus sisu kaduma läks. unustasin saatjale mainida ka, et tähitult panna ja tundub, et ta ise ka sellele ei möelnud. ühesönaga elu kallim ümbrik 125 eeku.
siiani endal köik tähtitud kirjadega asjad kenasti liikunud. kui aga tavalisega saadetud, siis kohe maksab kätte.
eesti post ka ütles kohe, et vabalt vöib olla asi saatjas, et tegi tünga või kusagil mujal varastati ära. et kuna pole tähitud. ei vastuta ka nemad asja eest mitte kuidagi.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
11.11.2007 12:17:47
|
|
|
| Kus mujal see siis ära varastati? Töötajad ise panid rotti selle. Eesti post peaks nagu vastutama selle eest.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
11.11.2007 12:39:45
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| Kus mujal see siis ära varastati? Töötajad ise panid rotti selle. Eesti post peaks nagu vastutama selle eest. |
no ep on ennemgi vahelt rotti asju pannud. tean seda vanast töökohast. kus elsiga sai asju saadetud. seekord vb vöis osutuda asi vajalikuks sorteerimiskeskuses. no postkast on turvaline ja kui kohalik postitöötaja väidab, et siia jöudis sellisena. siis dunöu...
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
11.11.2007 12:47:11
|
|
|
gogiku poolt mulle ka asi teel, 29. okt teele pandud, kohal pole , tähitud ka mitte
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
11.11.2007 13:26:54
|
|
|
| lnxab kirjutas: |
gogiku poolt mulle ka asi teel, 29. okt teele pandud, kohal pole , tähitud ka mitte |
vb on siis rkv's rotid?
pole nagu loogiline tegelt, et mitu inimest jääb samast kandist tulevast kaubast ilma.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
12.11.2007 17:28:00
|
|
|
ei tahaks uskuda jah, homme kobin postkontorisse ise küsima
E: jõudis ikkagi kohale
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
12.11.2007 17:31:33
|
|
|
abiks pakkida nii, et esimesel vaatlusel ei paista, mis sees on. pappkast, ajalehepaber , mullikile abiks. EP ga saab asju tegelikult saata küll..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|