|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mis tootja sülearvutit põhiliselt kasutad? |
| Acer |
|
4% |
[ 23 ] |
| Alienware |
|
0% |
[ 1 ] |
| Apple |
|
7% |
[ 36 ] |
| ASUS |
|
4% |
[ 24 ] |
| Compaq |
|
1% |
[ 8 ] |
| Dell |
|
26% |
[ 135 ] |
| Fujitsu/Fujitsu-Siemens |
|
7% |
[ 37 ] |
| Gateway |
|
0% |
[ 2 ] |
| HP |
|
13% |
[ 70 ] |
| IBM |
|
6% |
[ 35 ] |
| Lenovo |
|
10% |
[ 52 ] |
| LG |
|
0% |
[ 0 ] |
| ML / Ordi / Desknote jt. kodumaised |
|
6% |
[ 35 ] |
| MSI |
|
2% |
[ 13 ] |
| Panasonic |
|
0% |
[ 1 ] |
| Samsung |
|
3% |
[ 19 ] |
| Sony |
|
1% |
[ 7 ] |
| Toshiba |
|
1% |
[ 8 ] |
| Muu tootja |
|
0% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 511 |
|
| autor |
|
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
14.08.2007 15:06:34
Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) |
|
|
Huvitav teada, mis brandi eestlased siis eelistavad.
Ja uue lapaka otsija/ostjad saavad kah vaadata,mida on rohkem.
Ise olen proovinud erivevaid,kuid olen ikka ja jälle IBM-i juurde tagasi jõudnud.
Hetkel kannatab minu koormust IBM/LENOVO T61 Thinkpad
Ma hetkel ei lisanud küsitlusse vähemlevinuid nagi Voodoo,Itronix jms.
Kui selliseid pärle teil on,andke aga julgelt teada.
Head vastamist
EDIT by Tanel: Seisuga 03.mai 2010 olid tulemused järgmised
viimati muutis waux 15.08.2007 16:11:25, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
14.08.2007 15:07:59
|
|
|
| Valik "muu" võiks ka olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
14.08.2007 15:08:52
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Valik "muu" võiks ka olla. |
tegin ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
14.08.2007 15:11:10
|
|
|
| Dell siis minul kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
14.08.2007 15:13:19
|
|
|
| Tööks HP/Compaq ja lõbuks HP
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
14.08.2007 15:14:47
|
|
|
| Puhastverd IBM minu kasutuses 8)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
14.08.2007 15:16:29
|
|
|
Kodus Apple MacBook, enne oli iBook.
Tööl HP.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
14.08.2007 15:17:30
|
|
|
| lenovo t60. enam vähem normaalne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M|S|W
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
14.08.2007 15:17:43
|
|
|
IBM Thinkpad Mõnus tööloom
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
14.08.2007 15:21:57
|
|
|
IBM Thinkpad T60. Väga hea tööloom. Aku on väga hea töövõimega ning sülearvuti koostekvaliteet jms on super!
_________________ Rakvere parasiit |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
14.08.2007 15:25:04
|
|
|
mis video sul on? ja kas suur aku või tavaline? mul ati video (oleks intelit eelistand aga pold valida, ati paras akuõgija) ja suur aku ja 3h kanti peab..suurendatud aku kohta ei ole just liiga hea
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
14.08.2007 16:30:40
|
|
|
Endal endiselt Dell D600, sügisel vahetusse D630 või T60/61 vastu. Kahju, et T61 aku eelkäijaga võrreldes ära nuditi, see muudab valimise raskemaks.
Elukaaslasel ja lapsel FuSi Lifebookid. Eks sügisel saab naisegi oma välja vahetatud, ilmselt uuema Eluraamatu vastu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
14.08.2007 16:33:43
|
|
|
| Ihv kirjutas: |
mis video sul on? ja kas suur aku või tavaline? mul ati video (oleks intelit eelistand aga pold valida, ati paras akuõgija) ja suur aku ja 3h kanti peab..suurendatud aku kohta ei ole just liiga hea
 |
Video on Intel G950 ja aku on originaal. Aegadest niipalju, et tööd tehes ca 4-5h. Maksimaalne, mis olen ainult surfates ja ühte dokumenti (Word) kirjutades saanud, oli suts üle 7-me tunni.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
14.08.2007 16:36:53
|
|
|
HP nc4400.
Ei kurda
HP nc4400
Intel Core 2 Duo T7200 2,0GHz
2048 MB DDR2 667MHz
80GB 5400RPM
12,1" 1024 x 768 XGA
DVD/CD-RW (väline)
LAN, Modem, IR, WiFi 54Mbps, Bluetooth
XP PRO SP2
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
14.08.2007 16:37:36
Re: Mis laptoppi kasutame? |
|
|
| wfiles kirjutas: |
| Huvitav teada,mis brandi eestlased siis eelistavad |
Eelistusega siin midagi pistmist pole, oma läpa sain tasuta ja ega valikut polnud.
HP Omnibook XE3, suht retro läpakas, kunagi ammu oli äriklass. 8)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
14.08.2007 22:52:17
|
|
|
Compaq N800w <-- maailma parim läppar.
Lisaks sellele on suuremate jõupingutuste jaoks
HP Compaq nc6320
konfid profiilis.
Igatahes Compaq tegi maailma parimaid läppareid, mida kahjuks enam pole.
Parimad Compaqid on ikka business seeriast, mitte kodukasutaja seeriast.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
15.08.2007 00:59:26
|
|
|
Dell Latitude D531 esimesed nädal aega.
Siiani peaaegu rahul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
15.08.2007 01:10:28
|
|
|
IBM/Lenovo T43. Erilisi pretensioone pole. Enne seda oli Dell D610, vahetusega olen rahul. Ka järgmine läpu tuleb midagi T seeriast, ikka Lenovolt.
_________________ Allkiri |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
15.08.2007 01:58:33
|
|
|
tänasest päevast dell d620 omanik. profiilis ka konf
_________________ Ole tore ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
15.08.2007 15:52:10
|
|
|
Hetkel kasutuses IBM ThinkPad T23 (P1.2/512/30/5h).
IBMi/Lenovot eelistan kõikidest teistest markidest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
15.08.2007 15:54:58
|
|
|
Mac powerbook G4
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
15.08.2007 17:14:57
|
|
|
Acer Aspire 5101AWLMI
Protsessor: AMD Turion MK-36 2,0 GHz
Mälu: 1536 MB DDR2
Kõvaketas: 80GB 5400 rpm
Ekraan: 15,4" WXGA CrystalBrite TFT 1280x800
DVD-seade: DVD+/-RW Dual Layer SuperMulti
Graafikakaart: 128MB ATI Radeon® Xpress 1100
Aku: Li-Ion (6-cell)
Arvuti liidesed: USB 2.0, 5in1 Card Reader (SD/MMC/MS/MS Pro/xD), 1 x ExpressCard/34, 1 x PCMCIA type II
Modem: 56kbps
Võrgukaart: 10/100/1000 võrgukaart, Wifi 802.11b/g
Tarkvara: Microsoft Windows Vista Home Basic
Mõõtmed: 358 x 269 x 29,8~33,8 mm
Kaal: 2,82 kg
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
15.08.2007 18:27:13
|
|
|
Lenovo 3000 c100 uskumatult hea
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.08.2007 18:28:47
|
|
|
natukene julm küsitlus selles suhtes et paljud ei saa midagi vastata kuna ei oma ega kasuta läppi
olen tööalaselt varem kasutanud Delli läppi (enda valitud) kuid praegu ei ole tööl kasutuses läppi ning ei ole ka plaanis osta endale (finantspõhjustel)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
15.08.2007 19:04:48
|
|
|
IBM T41
_________________ Fotoblogi |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
15.08.2007 20:13:45
|
|
|
kui läppi ei ole, siis ei saa saa ju ka vastata ja postitada
_________________ Ole tore ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
15.08.2007 20:24:10
|
|
|
Asus G1S kodus
HP nc6120 tööl
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tomson
HV veteran

liitunud: 22.08.2003
|
16.08.2007 08:52:24
|
|
|
| Eelistan Hewlett-Packard'i äriklassi (Compaq NC-series) ning Dell'i äriklassi (Latitude D-series)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
16.08.2007 19:21:46
|
|
|
lenovo 3000 n100, uskumatult hea, aga firewire on uskumatult pask sellel kuigi eelistan macbook prod, a enne ei osta kui uued mudelid pole tulnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
18.08.2007 14:08:19
|
|
|
endal Fujitsu Siemens AMILO Si 1520 . Senini olen rahul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
19.08.2007 17:42:25
|
|
|
| Ordi enduro 7300BF natuke muudetud configa. Selle raha eest, mis ta sain, olen väga rahul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
19.08.2007 22:48:52
|
|
|
| Ihv kirjutas: |
mis video sul on? ja kas suur aku või tavaline? mul ati video (oleks intelit eelistand aga pold valida, ati paras akuõgija) ja suur aku ja 3h kanti peab..suurendatud aku kohta ei ole just liiga hea
 |
Mida teed selle läpakaga, et ainult 3h suurega? Endal ka T60 (T2500/2GB/100GB/x1400/14,1" - 1400x1050) ja 3h pidas standard akuga, suurega peab kusagil 5 kanti (praegu 78% ja 4h kopikatega)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
19.08.2007 22:54:20
|
|
|
| Hp / Compaq nx6125, ei kurda, kärab küll, veits suur ja raske on aga elab üle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
19.08.2007 23:27:27
|
|
|
Teist kuud Dell D620 õnnelik omanik,nuriseda ei ole tegelikult millegi üle
Konf profiilis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
20.08.2007 00:52:09
|
|
|
| tsihh kirjutas: |
| Ihv kirjutas: |
mis video sul on? ja kas suur aku või tavaline? mul ati video (oleks intelit eelistand aga pold valida, ati paras akuõgija) ja suur aku ja 3h kanti peab..suurendatud aku kohta ei ole just liiga hea
 |
Mida teed selle läpakaga, et ainult 3h suurega? Endal ka T60 (T2500/2GB/100GB/x1400/14,1" - 1400x1050) ja 3h pidas standard akuga, suurega peab kusagil 5 kanti (praegu 78% ja 4h kopikatega) |
no vb on ka 3.5..aga pigem ikka sinna 3 kanti.
miskit erilist ei tee - win (vista aero) + outlook + vähenõudlikud asjad (ssh terminalid, vpn kliendid jms). ühtegi mängu pole kunagi olnud, filme ei vaata ja muusikat ei mängi.
akul ca 100 laadimistsüklit ka juba ehk ja heledus alati põhjas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
20.08.2007 09:12:52
|
|
|
| Ihv kirjutas: |
| win (vista aero) |
See ütleb kõik, minul need numbrid XP'ga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
21.08.2007 22:41:17
|
|
|
Dell Inspiron 6400 8)
aku peab hästi, aga ekraan on jõle tolmumagnet...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
21.08.2007 23:46:26
|
|
|
| HP dv5k
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
25.08.2007 00:39:40
|
|
|
| Ordi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel13
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002
|
27.08.2007 20:15:18
|
|
|
profiilis olev
IBM Thinkpad T60
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
27.08.2007 20:18:33
|
|
|
Acer TravelMate 2490
ja FS Amilo 1630
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nipi
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2001
|
27.08.2007 21:12:36
|
|
|
Läbi töötatud läpakate rida on pikem. FS Lifebook kestis oma garantiiaja (3a), edasi jätkasin vana Compaq Armadaga kuni sain X60s (ka ülevaade kunagi kirjutatud). Nüüd teine töökoht ja Dell D520, vahepeal kasutasin ka Delli M90 mudelit. A loodan lähiajal siiski selle Delli veidi parema vastu vahetada (520 on nõrk käkk).
Ei tea kuidas Lifebookid praegu on, kuid tihedat kasutust kestis omal ajal klaver alla aasta ja sama hea oli ka emaplaat (pehme korpuse viga). Compaq oli tugevam ja Lenovo X60s viimase peal. Dellil vähemalt M90 klaver on kiirkustuv, D520 kohta veel ei kommenteeri.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
27.08.2007 21:14:16
|
|
|
hetkel ibm ja apple
mõlemad supper masinad
MB läheb ilmselt sept.alguses pro vastu vahetusse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
onni
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2007
|
27.08.2007 21:21:23
|
|
|
| Toshiba Tecra A8
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mocc
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2003
|
27.08.2007 22:27:30
|
|
|
Ordi Enduro M521PDB
sellise väikse asja taga siis. Töötab!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
27.08.2007 22:32:51
|
|
|
| ainult ibm t seeria peal olnud. praegu t30
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
27.08.2007 23:35:33
|
|
|
| Omal siis Asus A8JS, hea väike aga krdima võimsa configa... oma suuruse kohta. Teist niivõimast 14" polegi vist siiamaani.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tuuker
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2003
|
27.08.2007 23:44:42
|
|
|
FS 7010D. Teine TÄIESTI vaikne isend peale P3 D600-t. Ei uuemad Dellid ega t42-43 pole nii vait olnud
viimati muutis tuuker 27.08.2007 23:58:57, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
27.08.2007 23:52:25
|
|
|
| karuke kirjutas: |
| Omal siis Asus A8JS, hea väike aga krdima võimsa configa... oma suuruse kohta. Teist niivõimast 14" polegi vist siiamaani. |
Teisi 14" võimsamaid Santa Rosa platvormi ja 8600M-GT-ga kaardiga masinaid pakub näiteks Zepto.
Endal Asus F3Jc. Asi tahab juba kergelt ära laguneda aga pole ime, oktoobrist saadik tööpäeviti igalepoole kaasa taritud kaasatulnud kandekotis
Btw, kudas A8Js ekraan on? Anandtech tunnistas selle tehaseseadetes üheks kehvimaks värvide täpsuse poolest ühes oma võrdluses aga enda jaoks kärab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|