Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis tootja sülearvutit põhiliselt kasutad?
Acer
4%
 4%  [ 23 ]
Alienware
0%
 0%  [ 1 ]
Apple
7%
 7%  [ 36 ]
ASUS
4%
 4%  [ 24 ]
Compaq
1%
 1%  [ 8 ]
Dell
26%
 26%  [ 135 ]
Fujitsu/Fujitsu-Siemens
7%
 7%  [ 37 ]
Gateway
0%
 0%  [ 2 ]
HP
13%
 13%  [ 70 ]
IBM
6%
 6%  [ 35 ]
Lenovo
10%
 10%  [ 52 ]
LG
0%
 0%  [ 0 ]
ML / Ordi / Desknote jt. kodumaised
6%
 6%  [ 35 ]
MSI
2%
 2%  [ 13 ]
Panasonic
0%
 0%  [ 1 ]
Samsung
3%
 3%  [ 19 ]
Sony
1%
 1%  [ 7 ]
Toshiba
1%
 1%  [ 8 ]
Muu tootja
0%
 0%  [ 5 ]
hääli kokku : 511

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 15:06:34 Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) vasta tsitaadiga

Huvitav teada, mis brandi eestlased siis eelistavad.
Ja uue lapaka otsija/ostjad saavad kah vaadata,mida on rohkem.
Ise olen proovinud erivevaid,kuid olen ikka ja jälle IBM-i juurde tagasi jõudnud.
Hetkel kannatab minu koormust IBM/LENOVO T61 Thinkpad thumbs_up.gif
Ma hetkel ei lisanud küsitlusse vähemlevinuid nagi Voodoo,Itronix jms.
Kui selliseid pärle teil on,andke aga julgelt teada. thumbs_up.gif
Head vastamist

EDIT by Tanel: Seisuga 03.mai 2010 olid tulemused järgmised


viimati muutis waux 15.08.2007 16:11:25, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 15:07:59 vasta tsitaadiga

Valik "muu" võiks ka olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 15:08:52 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Valik "muu" võiks ka olla.

tegin ära
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 15:11:10 vasta tsitaadiga

Dell siis minul kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 15:13:19 vasta tsitaadiga

Tööks HP/Compaq ja lõbuks HP
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 14.08.2007 15:14:47 vasta tsitaadiga

Puhastverd IBM minu kasutuses 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 15:16:29 vasta tsitaadiga

Kodus Apple MacBook, enne oli iBook.
Tööl HP.

_________________
The sh*t has hit the fan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 15:17:30 vasta tsitaadiga

lenovo t60. enam vähem normaalne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 14.08.2007 15:17:43 vasta tsitaadiga

IBM Thinkpad thumbs_up.gif Mõnus tööloom icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 15:21:57 vasta tsitaadiga

IBM Thinkpad T60. Väga hea tööloom. Aku on väga hea töövõimega ning sülearvuti koostekvaliteet jms on super!
_________________
Rakvere parasiit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 15:25:04 vasta tsitaadiga

mis video sul on? ja kas suur aku või tavaline? mul ati video (oleks intelit eelistand aga pold valida, ati paras akuõgija) ja suur aku ja 3h kanti peab..suurendatud aku kohta ei ole just liiga hea
icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 16:30:40 vasta tsitaadiga

Endal endiselt Dell D600, sügisel vahetusse D630 või T60/61 vastu. Kahju, et T61 aku eelkäijaga võrreldes ära nuditi, see muudab valimise raskemaks.
Elukaaslasel ja lapsel FuSi Lifebookid. Eks sügisel saab naisegi oma välja vahetatud, ilmselt uuema Eluraamatu vastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 16:33:43 vasta tsitaadiga

Ihv kirjutas:
mis video sul on? ja kas suur aku või tavaline? mul ati video (oleks intelit eelistand aga pold valida, ati paras akuõgija) ja suur aku ja 3h kanti peab..suurendatud aku kohta ei ole just liiga hea
icon_rolleyes.gif


Video on Intel G950 ja aku on originaal. Aegadest niipalju, et tööd tehes ca 4-5h. Maksimaalne, mis olen ainult surfates ja ühte dokumenti (Word) kirjutades saanud, oli suts üle 7-me tunni.

_________________
Rakvere parasiit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 16:36:53 vasta tsitaadiga

HP nc4400.
Ei kurda thumbs_up.gif



HP nc4400
Intel Core 2 Duo T7200 2,0GHz
2048 MB DDR2 667MHz
80GB 5400RPM
12,1" 1024 x 768 XGA
DVD/CD-RW (väline)
LAN, Modem, IR, WiFi 54Mbps, Bluetooth
XP PRO SP2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 14.08.2007 16:37:36 Re: Mis laptoppi kasutame? vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
Huvitav teada,mis brandi eestlased siis eelistavad

Eelistusega siin midagi pistmist pole, oma läpa sain tasuta ja ega valikut polnud.
HP Omnibook XE3, suht retro läpakas, kunagi ammu oli äriklass. 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.08.2007 22:52:17 vasta tsitaadiga

Compaq N800w <-- maailma parim läppar.

Lisaks sellele on suuremate jõupingutuste jaoks

HP Compaq nc6320

konfid profiilis.

Igatahes Compaq tegi maailma parimaid läppareid, mida kahjuks enam pole.
Parimad Compaqid on ikka business seeriast, mitte kodukasutaja seeriast.

_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 15.08.2007 00:59:26 vasta tsitaadiga

Dell Latitude D531 esimesed nädal aega.
Siiani peaaegu rahul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 01:10:28 vasta tsitaadiga

IBM/Lenovo T43. Erilisi pretensioone pole. Enne seda oli Dell D610, vahetusega olen rahul. Ka järgmine läpu tuleb midagi T seeriast, ikka Lenovolt.
_________________
Allkiri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 01:58:33 vasta tsitaadiga

tänasest päevast dell d620 omanik. profiilis ka konf
_________________
Ole tore !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 15:52:10 vasta tsitaadiga

Hetkel kasutuses IBM ThinkPad T23 (P1.2/512/30/5h).
IBMi/Lenovot eelistan kõikidest teistest markidest thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 15.08.2007 15:54:58 vasta tsitaadiga

Mac powerbook G4
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 17:14:57 vasta tsitaadiga

Acer Aspire 5101AWLMI
Protsessor: AMD Turion MK-36 2,0 GHz
Mälu: 1536 MB DDR2
Kõvaketas: 80GB 5400 rpm
Ekraan: 15,4" WXGA CrystalBrite TFT 1280x800
DVD-seade: DVD+/-RW Dual Layer SuperMulti
Graafikakaart: 128MB ATI Radeon® Xpress 1100
Aku: Li-Ion (6-cell)
Arvuti liidesed: USB 2.0, 5in1 Card Reader (SD/MMC/MS/MS Pro/xD), 1 x ExpressCard/34, 1 x PCMCIA type II
Modem: 56kbps
Võrgukaart: 10/100/1000 võrgukaart, Wifi 802.11b/g
Tarkvara: Microsoft Windows Vista Home Basic
Mõõtmed: 358 x 269 x 29,8~33,8 mm
Kaal: 2,82 kg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 18:27:13 vasta tsitaadiga

Lenovo 3000 c100 uskumatult hea thumbs_up.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.08.2007 18:28:47 vasta tsitaadiga

natukene julm küsitlus selles suhtes et paljud ei saa midagi vastata kuna ei oma ega kasuta läppi
olen tööalaselt varem kasutanud Delli läppi (enda valitud) kuid praegu ei ole tööl kasutuses läppi ning ei ole ka plaanis osta endale (finantspõhjustel)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 15.08.2007 19:04:48 vasta tsitaadiga

IBM T41
_________________
Fotoblogi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 20:13:45 vasta tsitaadiga

kui läppi ei ole, siis ei saa saa ju ka vastata ja postitada
_________________
Ole tore !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 20:24:10 vasta tsitaadiga

Asus G1S kodus
HP nc6120 tööl
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 16.08.2007 08:52:24 vasta tsitaadiga

Eelistan Hewlett-Packard'i äriklassi (Compaq NC-series) ning Dell'i äriklassi (Latitude D-series)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 19:21:46 vasta tsitaadiga

lenovo 3000 n100, uskumatult hea, aga firewire on uskumatult pask sellel icon_neutral.gif kuigi eelistan macbook prod, a enne ei osta kui uued mudelid pole tulnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2007 14:08:19 vasta tsitaadiga

endal Fujitsu Siemens AMILO Si 1520 . Senini olen rahul icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 19.08.2007 17:42:25 vasta tsitaadiga

Ordi enduro 7300BF natuke muudetud configa. Selle raha eest, mis ta sain, olen väga rahul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2007 22:48:52 vasta tsitaadiga

Ihv kirjutas:
mis video sul on? ja kas suur aku või tavaline? mul ati video (oleks intelit eelistand aga pold valida, ati paras akuõgija) ja suur aku ja 3h kanti peab..suurendatud aku kohta ei ole just liiga hea
icon_rolleyes.gif


Mida teed selle läpakaga, et ainult 3h suurega? Endal ka T60 (T2500/2GB/100GB/x1400/14,1" - 1400x1050) ja 3h pidas standard akuga, suurega peab kusagil 5 kanti (praegu 78% ja 4h kopikatega)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 19.08.2007 22:54:20 vasta tsitaadiga

Hp / Compaq nx6125, ei kurda, kärab küll, veits suur ja raske on aga elab üle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2007 23:27:27 vasta tsitaadiga

Teist kuud Dell D620 õnnelik omanik,nuriseda ei ole tegelikult millegi üle thumbs_up.gif
Konf profiilis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 00:52:09 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
Ihv kirjutas:
mis video sul on? ja kas suur aku või tavaline? mul ati video (oleks intelit eelistand aga pold valida, ati paras akuõgija) ja suur aku ja 3h kanti peab..suurendatud aku kohta ei ole just liiga hea
icon_rolleyes.gif


Mida teed selle läpakaga, et ainult 3h suurega? Endal ka T60 (T2500/2GB/100GB/x1400/14,1" - 1400x1050) ja 3h pidas standard akuga, suurega peab kusagil 5 kanti (praegu 78% ja 4h kopikatega)


no vb on ka 3.5..aga pigem ikka sinna 3 kanti.

miskit erilist ei tee - win (vista aero) + outlook + vähenõudlikud asjad (ssh terminalid, vpn kliendid jms). ühtegi mängu pole kunagi olnud, filme ei vaata ja muusikat ei mängi.
akul ca 100 laadimistsüklit ka juba ehk ja heledus alati põhjas icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 09:12:52 vasta tsitaadiga

Ihv kirjutas:
win (vista aero)


See ütleb kõik, minul need numbrid XP'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 22:41:17 vasta tsitaadiga

Dell Inspiron 6400 8)
aku peab hästi, aga ekraan on jõle tolmumagnet...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 23:46:26 vasta tsitaadiga

HP dv5k
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 23:51:08 vasta tsitaadiga

Profiilis olev Aceri Aspire 1694 WLMI.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2007 00:39:40 vasta tsitaadiga

Ordi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel13
HV kasutaja
mihkel13

liitunud: 09.01.2002




sõnum 27.08.2007 20:15:18 vasta tsitaadiga

profiilis olev
IBM Thinkpad T60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2007 20:18:33 vasta tsitaadiga

Acer TravelMate 2490
ja FS Amilo 1630
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nipi
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.08.2007 21:12:36 vasta tsitaadiga

Läbi töötatud läpakate rida on pikem. FS Lifebook kestis oma garantiiaja (3a), edasi jätkasin vana Compaq Armadaga kuni sain X60s (ka ülevaade kunagi kirjutatud). Nüüd teine töökoht ja Dell D520, vahepeal kasutasin ka Delli M90 mudelit. A loodan lähiajal siiski selle Delli veidi parema vastu vahetada (520 on nõrk käkk).
Ei tea kuidas Lifebookid praegu on, kuid tihedat kasutust kestis omal ajal klaver alla aasta ja sama hea oli ka emaplaat (pehme korpuse viga). Compaq oli tugevam ja Lenovo X60s viimase peal. Dellil vähemalt M90 klaver on kiirkustuv, D520 kohta veel ei kommenteeri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2007 21:14:16 vasta tsitaadiga

hetkel ibm ja apple
mõlemad supper masinad thumbs_up.gif
MB läheb ilmselt sept.alguses pro vastu vahetusse thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onni
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 27.08.2007 21:21:23 vasta tsitaadiga

Toshiba Tecra A8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2007 22:27:30 vasta tsitaadiga

Ordi Enduro M521PDB

sellise väikse asja taga siis. Töötab!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2007 22:32:51 vasta tsitaadiga

ainult ibm t seeria peal olnud. praegu t30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2007 23:35:33 vasta tsitaadiga

Omal siis Asus A8JS, hea väike aga krdima võimsa configa... oma suuruse kohta. Teist niivõimast 14" polegi vist siiamaani.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2007 23:44:42 vasta tsitaadiga

FS 7010D. Teine TÄIESTI vaikne isend peale P3 D600-t. Ei uuemad Dellid ega t42-43 pole nii vait olnud icon_rolleyes.gif

viimati muutis tuuker 27.08.2007 23:58:57, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2007 23:52:25 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Omal siis Asus A8JS, hea väike aga krdima võimsa configa... oma suuruse kohta. Teist niivõimast 14" polegi vist siiamaani.

Teisi 14" võimsamaid Santa Rosa platvormi ja 8600M-GT-ga kaardiga masinaid pakub näiteks Zepto.

Endal Asus F3Jc. Asi tahab juba kergelt ära laguneda aga pole ime, oktoobrist saadik tööpäeviti igalepoole kaasa taritud kaasatulnud kandekotis icon_lol.gif

Btw, kudas A8Js ekraan on? Anandtech tunnistas selle tehaseseadetes üheks kehvimaks värvide täpsuse poolest ühes oma võrdluses aga enda jaoks kärab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.