|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
27.12.2006 17:52:29
|
|
|
Kas mul ainukesena STV jupsib täna hommikust saati? Internet kaob ja tuleb tagasi,intervallidena.
Kaabel TV'l ka kõik kanalid kadunud...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
27.12.2006 17:56:33
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
Kas mul ainukesena STV jupsib täna hommikust saati? Internet kaob ja tuleb tagasi,intervallidena.
Kaabel TV'l ka kõik kanalid kadunud... |
ei ole ainus....aint analoog tv pilt ei ole kadund...
raadio ja digi pilt kaob aegajalt
interneti ei kasuta seega seda ei tea kommenteerida
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.12.2006 18:01:22
|
|
|
kellel kalamajas yhendus on? ma hetkel remotely koju ei p22se. p2eval oli tunniajane auk.
je .. tagasi.
[27.12.2006][16:32:04] * Disconnected
[27.12.2006][16:50:45] * Attempting to rejoin
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
as1
HV vaatleja
liitunud: 22.08.2003
|
28.12.2006 10:28:40
|
|
|
| Lasnamäel sama jama juba mitu päeva.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.12.2006 10:30:24
|
|
|
lasnam2el on vanad tele2 seadmed.. kalamajas on asi viimased pool aastat olnud suht ok. selliseid hetki kus p2evas paar korda ikaldab, enam eriti tihti ette ei tule.. eile oli mingi huvitav p2ev ..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
as1
HV vaatleja
liitunud: 22.08.2003
|
02.01.2007 16:18:14
|
|
|
Samas on neti ühendus olnud hämmastavalt stabiilne, väga harva aasta jooksul kaob ära. Olin enne Starman võrgus ja pean tunnistama, et neil oli palju rohkem probleeme. Ja DigiTv pilt ei ole ikkagi neil (starman) eriti paremaks läinud. Kuna praegu viibin kodus väga vähe aega ei ole alustanud nendega pilt paremaks programmi (kõned + tehnik kohale + kui paremaks ei lähe ->sideamet, 2 aastat tagasi anloogtv pildi kvaliteedile mõjus sideameti külaskäik väga hästi).
| laurx kirjutas: |
| lasnam2el on vanad tele2 seadmed.. kalamajas on asi viimased pool aastat olnud suht ok. selliseid hetki kus p2evas paar korda ikaldab, enam eriti tihti ette ei tule.. eile oli mingi huvitav p2ev .. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
15.02.2007 22:03:54
|
|
|
Praegu siis lasnamäel saturni taga puudub välisühendus Eesti kohalik net samas ok Kellelgi peale minu ja ühe teise lasnamäelase veel?
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
15.02.2007 22:05:01
|
|
|
mina loobun 23 veebruarist stv t elisa "kodu 5 " e kasuks. end of story.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
15.02.2007 22:14:11
|
|
|
| MaXakas kirjutas: |
Praegu siis lasnamäel saturni taga puudub välisühendus Eesti kohalik net samas ok Kellelgi peale minu ja ühe teise lasnamäelase veel? |
Sekundeerin.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
15.02.2007 22:22:39
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| MaXakas kirjutas: |
Praegu siis lasnamäel saturni taga puudub välisühendus Eesti kohalik net samas ok Kellelgi peale minu ja ühe teise lasnamäelase veel? |
Sekundeerin. |
Õismäel sama jama. Proovisin pingida mingeid lääne servereid. Neljast 3 on time out. Põhimõtteliselt liigub, aga väga-väga aeglaselt.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
15.02.2007 22:53:58
|
|
|
Minulgi sama jama.MSN on vist peamine mida taga nutan
VisualRoute 2007 annab ka lahedaid tulemusi,eestisisene on okei...aga kui välismaist pingida siis packetloss kuni 100%
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
15.02.2007 23:06:24
|
|
|
| Vähemasti välisühendus tundub nüüdsest korras olevat.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zsz
HV kasutaja
liitunud: 25.09.2004
|
15.02.2007 23:16:05
|
|
|
10 tunni kohta on mul keskmine paketikadu 9% (5 minuti max kadu 86%, hetkel 50%). Välismaine internet on juba mitmendat päeva jubedalt aeglane, telekanalitega ei ole siiski probleeme olnud.
Helistasin helpdeski, esimesel korral katkes kõne pärast umbes minut aega ootel oleku muusika kuulamist, teise korraga ootasin 3 ja pool minutit, siis sai siiber ja katkestasin ise kõne. Homme üritan uuesti nendega
_________________ Seven dolphins were harmed in the process of making this post. |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
15.02.2007 23:30:18
|
|
|
Praegu jamab veel intervallidena edasi...krt küll
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
16.03.2007 18:44:57
|
|
|
Kirjutage pretensiooni Eesti Energiale
Huvitav, mis vastus tuleb....
P.S. (Meid ei huvita sina kui klient, kao minema, ei taha, ära kasuta meie teenuseid Lugupidamisega, Eesti Energia AS)
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TVout
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2005
|
20.03.2007 21:10:15
|
|
|
Väsinud STV alla arvestust klienditeenindusest, lahedatest töömeestest ja vahel kaduvast netist (tõsi, ajapikku on asjad paranenud) olen nüüd Elisa õnnelik klient
btw kui juhtute Kalamaja kassasse on see omamoodi elamus
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
20.03.2007 22:45:48
|
|
|
TVout,
Tekkis probleem, ühendus katkes. 3-4 minutit võttis mul aega üle kontrollida IP aadressi, errori jms. Helistasin neile. Kõnega läks 6 minutit. Selle aja sees nad konfisid ja lasid booti oma keldris oleva ronti.
Asi toimib, ehm, kiirlahendus üldprobleemile majas?
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TVout
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2005
|
21.03.2007 11:13:36
|
|
|
| siis läks ju hästi, mul on endal ka korda tehtud nii 10 minutiga aga eelistan siiski et koguaeg on nett üleval ja ei pea helistama kuhugi
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
22.03.2007 01:34:39
|
|
|
Eks tegijatel juhtub 8) Ega tegelikult endal polnud suurt midagi probleemiks, kõige pikem netti katkestus viimase aasta jooksul oli kella 10-st kella 16ni
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
06.04.2007 01:15:43
|
|
|
| Ma olen ainus, kellel TV-kaabel alati voolu all olnud ja on? Kardan, et põletab masina läbi.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
06.04.2007 13:16:35
|
|
|
Ardo, oleneb palju sul seda voolu seal sees on.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.04.2007 14:28:34
|
|
|
| see, et sa ise korralikult surakat saad ning kasti vahel sädet näed, on normaalne
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.04.2007 15:03:53
|
|
|
loe: kui õnnemängu tuju pole, siis ühendada väljalülitatud asjadega. sädet näha on ikkagi normaalne.
või noh, tegelikult ei peaks vist teoorias olema aga meie tingimustes on
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
06.04.2007 18:00:39
|
|
|
| Nomaitea. Eelmine TV-kaart põles läbi, ma loodan, et mitte kaabli süül.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mrx
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
07.04.2007 16:25:58
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| Ma olen ainus, kellel TV-kaabel alati voolu all olnud ja on? Kardan, et põletab masina läbi. |
Ka minul oli STV kaablis 23-24V pinge sees. TV-kaardid elasid õnneks selle üle (kasutasin 7-8 aastat). Samas, kui Elioni digiboksile STV kaabli taha ühendasin, olid Elioni kanalites kohe häired sees. Praeguseks on Elioni digiboksi taga Starmani kaabel ja häired puuduvad, kuigi ka selle kaablis ~12V pinge sees.
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TVout
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2005
|
08.04.2007 09:00:18
|
|
|
| Mul oli ka kaablis säde sees kui otsad kogemata kokku lasta.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abstainer
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
09.05.2007 00:22:26
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| abstainer, stv jagamisega probleeme ei ole. jaotub samamoodi kui teised yhendused. stv probleem on kehvad yhendused v2lisilmaga: m2ngida vist on kehv samas on stv yhendus lahtiste portidega ning sisev6rk on puhtam kui starmanil ja elisal. ainuke asi, miks mina kolisin stv st elisasse, oli elisa poolt pakutav parem upload. |
lahtised pordid? kuskil jäi silma, et porte saab lahti lisatasu eest (100 .-)
Muidu kas keegi seletaks, miks nad tahavad põhipaketti (TV) ja minipakett neile ei sobi... Ise telekat nagu ei vaata, ehk siis mõttetu raharaiskamine minu jaoks...
_________________ nobody's perfect |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
09.05.2007 08:14:54
|
|
|
p6hipaketti tahavad jah. ilmselt on see turundusn6ks, kuna starman toimib samadel alustel. ma kasutasin isegi starmani modemit stv v6rgus. minul oli stv kodu - sellel olid pordid lahti aga tuli samamoodi tyhja maksta p6hipaketi eest. vahetama sundis l6puks kehv upload. (256kbit sek)
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
09.05.2007 16:48:27
|
|
|
Ei tea kas STV vennad siia ka vaatavad.Igatahes endal probleem välismaistes mängudes.Packet loss ja ping on üle mõistuse suur.
STV vendadele vist neid pole mõtet saata,et nad asja uuriksid ?
Näiteks on võetud ühe USA pinnal asuva mänguga,mille serverid on San Joses :
Route Graph:
Table Graph
Network adapters :
Vastus,mille sain ühe firmat teenindava liikme käest:
| tsitaat: |
| Have your ISP look into this. You might also have them look into why your "running in circles" in New York, hense the reason your pings are the same 132. Something like this usually means you signal is in the same office building jumping between 4 or 5 computers before going out. Jumps 13, 14, 15, have no info and 100% packet loss, mean your floating somewhere on the highway, before getting picked up by your connection in San Jose, and then moving on. |
OT : Miks abstaineri ja laurxi postid "lilla markeriga" märgitud on? imo vajalik info ju.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
09.05.2007 17:19:07
|
|
|
Dominus, vaata, stv on samuti kasumile orienteeritud ettev6te nagu k6ik muud. selle omanikud tahavad leksust liisida, eluasemelaenu maksta jms. ja selleks, et kasum v6imalikult suur oleks, rendivad nad minimaalselt v2lismaale minevat yhendust. (kuidas see t2pselt maksustatakse ei puutu hetkel asjasse, küll aga on kuskil hiljuti siin mingis teemas lausa 2ra toodud erinevate eesti suurimate ISP ide v6rdlustabel) kuna isp on kooner ja tema kliendibaas on suht piiri peal, siis tekibki viivitus. samas ei ytleks, et stv vennad nii lollid oleks: stv sisev6rk on oluliselt puhtam kui starmanil ja elisal ( m6lema klient olnud) seega j2lgitakse mis v6rgus toimub ja keeratakse kohati koldeid koomale, et globaalsed asjakesed lollidest kasutajatest tulenevalt kogu v2lisyhenduste hulka 2ra ei koormaks. sinule lahenduseks ainult ISP i vahetamine. neile sa ei saa selgeks teha, et nemad peavad selle p2rast, et sinul on vaja kuskil jänkustanis m2ngida omale meetri v2lisyhendust juurde ostma. tädi maa saab lenta.ru pealt veebi loetud ja maksab selle eest otsekorraldusega samamoodi nagu sina seda teed ja rahad on v6rdsed.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
09.05.2007 17:32:29
|
|
|
Tõsi ta on.Tänud laurx.
STV sisevõrk on päris puhas jah,ping on Eesti serverites hea,kohati liialt hea.Teised sõbrad kellel Starman/Elisa, on kadedad vahest
Aga vot kui on soov välismaised foorumeid/saite/mänge näppida siis on jama majas.
Ning meenutades seda kappide otsasõitu STV omaniku mersule ja temale...siis mnjah.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
10.05.2007 02:52:18
|
|
|
Võiks igaks juhuks siiski ka STV klienditoega rääkida, kui kidakeelsetest neiukestest edasi tehnikuteni jõuad (ja see peaks tegelikult juba lausega "mingil põhjusel on mul mõistetamatult suur packet loss, kas on võimalik et ühendus majasiseselt ringijumpib enne kui info edasi saadetakse ja kui siis kas ning kuidas seda ka parandada annaks?" saavutatav olema ) siis vast oskavad nad midagi konstruktiivset välja pakkuda. Esimese katse maksaks teha kusagil nädala alguses või äärmisel juhul keskel, hommiku poole, siis pole klienditeenindus veel kusagile kohvitama/mahvitama ära kadunud ning pole umbmäärastest probleemikirjeldustest ning järjepidevast süüdistamisest veel ära tüdinenud. Kui sellega ei õnnestu saada meil, nendle paistavad nad vastavat, ehkki viivitusega.
Iseenesest on tegelikult ka võimalik et probleem pole STVs vaid Infonetis, teadupärast on pealinnas vaid Saturn STV enda oma, klassikalised paketid on lihtsalt Infoneti ühenduse edasimüümine (samamoodi nagu nad vahepeal ju ka Elioni ning vist isegi Starmanni edasi müüsid), see IMO ka veidi põhjendab nende "kas ka TV või mitte midagi" poliitikat - nemad veavad sulle liiini, hooldavad seda ning kuulavad su probleemid ära, arvestatav osa sinu makstavatest kupüüridest aga andakse teisele ettevõttele edasi...
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markus808
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
28.05.2007 13:17:12
|
|
|
mul on üks küsimus, et on mingi kõige tavalisem STV pakett, kõik pordid kinni ja ip tervel tartul sama, kas selle paketiga oli mingi jama et kaks arvutit netti ei saanud korraga minna? Ja kindlasti on võimalik, sellest mööda hiilida?
_________________ "You're under no obligation to be the same person you were 5 minutes ago." - Allan Watts |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.05.2007 13:26:21
|
|
|
markus808, kaks arvutit korraga saab minna netti küll aga selleks on vaja talle külge pista seade, mis oskab välja näidata ainult ühte IP aadressi. HUB/switch selleks ei sobi. mina jagasin stv d kaheksa masina peale oma arvutis jagades. kui sa üldse ei taha jagamisele raha kulutada , siis enamustel kaablimodemitel on ka USB liides olemas 8 vähemalt webstar i omadel on) pistad modemi USB i ja installid draiverid 2ra ( igaks juhuks lased modemil enne mõnda aega ilma totieta olla, et STV "unustaks" ära su eelmise seadme mac aadressi. installid siis draiverid ja kui oled netti saanud, võtad windowsi all lahti " my network places i properties i, sealt siis selle modemi nime kandva ühenduse ning paned sellel aknasse " allow other users to connect through this connection " kui kasutad mingit kolmanda poole tulemyyri, pead sellele ka ütlema , et tegemist on residental gatewayga aadressilt 192.168.0.1 (win keerab tekkinud sisev6rgu gatewayks selle ja hakkab selles ip aadresse andma sinna vahemikku 2-254 ) kui natuke raha tahad raisata, ostad kas foorumist ( v6i minult 150 krooniga ) või poest odava ruuteri... stv on ruuteri jaoks "cable" ja seade peaks saama dhcp ga aadressid.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markus808
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
28.05.2007 14:11:05
|
|
|
suur tänu lahendse eest, kui ma drivereid ei leia, siis ostan sult ruuteri
vist ei leia jah
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.05.2007 14:37:38
|
|
|
| tootja kodulehel peaks kah olemas olema
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.05.2007 14:40:54
|
|
|
kindlasti oli modemiga mingi plaat ka kaasas. selle arvutiga jagamise miinus on see, et teine arvuti saab siis netti ainult kui sinu arvuti sisse on lülitatud. minu koduarvuti on 24/7 sees, seega selline lahendus mulle sobib. hetkel jagan elisat stv asemel.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markus808
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
28.05.2007 19:31:28
|
|
|
| plaat peaks olema kadunud, asus rndis adapter ütles mulle windows selle kohta, aga kas selle järgi saab softi otsida? mudelit pole kusagil kirjas, tuleb ikka ruuter osta, sest mul pole võrgukaarte ka eraldi olemas
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kreisi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2006
|
29.05.2007 20:31:35
stv kabli ja seadme vahel pinge |
|
|
pinge on paljudel kaabli firmadel. lahendus lihtne: kaabli ja seadme vahele lahtisidestamiseks Galvaaniline eraldaja. ranteloni toote tyyp: GE1
kirjeldus:
http://www.rantelon.ee/images/est/r9i14.pdf
kasutan edukalt neid ise.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
29.05.2007 22:18:14
|
|
|
| Kreisi, oled proovinud, toimib ka? Mis maksab?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kreisi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2006
|
29.05.2007 22:58:04
|
|
|
hinda peast ei mäleta.
aga kasutan praegugi, mitte küll seda mudelit aga põhimõte sama neil, eraldab täielikult võrgust, kannatab 500v.
sama skellel nutti võib ka ise teha, kõige lihtsam pane ekraanile kui soonele konded jadamisi vahele.
tevalos GE1 149. EEK
http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=900-205
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
30.05.2007 22:42:43
|
|
|
| Kreisi kirjutas: |
hinda peast ei mäleta.
aga kasutan praegugi, mitte küll seda mudelit aga põhimõte sama neil, eraldab täielikult võrgust, kannatab 500v.
sama skellel nutti võib ka ise teha, kõige lihtsam pane ekraanile kui soonele konded jadamisi vahele.
tevalos GE1 149. EEK
http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=900-205 |
Hmm, peab mõtlema, üks kaart juba ilmselt voolu pärast hukka läinud.
Mina olen ainus kellel nett täna ilgelt venib?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kreisi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2006
|
30.05.2007 22:54:09
|
|
|
muideks see potentsiaal mis su tv ja kaabli või kaardi ja kaabli vahel ei tee ise miskit liiga, ohtlik just siis kui sisselülitatud seadmetele lükkad selle kaabli külge.
eriti tuleks tähele panna siis kui sul nt see kaabel tv või arvuti küljes ja tahad ühendada arvuti väljundi, vahet pole kas heli või video nt ressiiveri või tv-ga siis võivad maha põleda sisend kommutaatorid või väljundid.
soovitan soojalt neid vidinaid kasutada, samuti on need kasulikud kui palju telekaid kaabli küljes, saab omavahel nad lahku viia. hoiab ära potentsiaali teineteise suhtes.
viimati muutis Kreisi 04.09.2007 01:14:55, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
25.08.2007 23:13:47
|
|
|
Tõstan teema jälle üles. Kuna pidin kolima ja uues korteris teenusepakkujaks ainult(!) STV, siis nüüd ei teagi.. Kuivõrd heal tasemel see teenusepakkuja praegu Tartus on ja millist paketti võtta? Vene keelega probleeme ei oleks, kuna isegi kahe keele najal üles kasvanud. Sooviks on ühenduse taha panna wifi-ruuter ning sinna omakorda kaks läpakat, seega mis sinna kõige paremini sobib, kas "LAN" või "Personal Cable Modem" ? Kuna tahaks ka tv-d vaadata, siis targem paistab olevat võtta see PCM, samuti on vajalikud kaablid korterisse veetud. Küsimus aga selles, kelle hindasid aluseks võtta, kas www.stv.ee või tartu.stv.ee omi? Ja kas üldse STV kumbki eespool mainitud ühendusvariant jagamist üldse võimaldab, mine seda STV-d tea? Huvitav, et Tartu osakonna kodulehel ei ole märgitud, millal nad on avatud, suletud jne.
_________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
26.08.2007 11:12:58
|
|
|
Jagamist ei ole lubatud ainult siis, kui pakutakse majas Shared Accessi ja Sina tellid seda. Muud paketid täitsa toimivad ruuteriga ja sellega pole probleeme
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
26.08.2007 11:54:15
|
|
|
aCe, mitte mingit vahet ei ole, mis ühenduse otsa sa oma linksys i ruuteri paned. modemist tuleb linksys i kaabel ja linksysi WAN settings alt on talle öeldud "cable, ip assigned automatically by DHCP"
* linksys = 1 mõistlikumaid fifi võrguseadmeid. mul ei ole hetkel aimu, kas antakse otse kaablit söövaid fifiseadmeid ka meie kaablipakkujate pooöt.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.08.2007 12:09:29
|
|
|
| laurx kirjutas: |
aCe, mitte mingit vahet ei ole, mis ühenduse otsa sa oma linksys i ruuteri paned. modemist tuleb linksys i kaabel ja linksysi WAN settings alt on talle öeldud "cable, ip assigned automatically by DHCP"
* linksys = 1 mõistlikumaid fifi võrguseadmeid. mul ei ole hetkel aimu, kas antakse otse kaablit söövaid fifiseadmeid ka meie kaablipakkujate pooöt. |
sobib ka asus
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
26.08.2007 13:30:30
|
|
|
linksys, buffalo, asus. siis tulevad trendware, SMC, d-link, sweex jms odava otsa kahtlased asjad. kõigiga teostub jagamine teoorias, esimeste kolmega kindlasti ka praktikas ilma edasiste jamamisteta.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
26.08.2007 13:44:47
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| linksys, buffalo, asus. siis tulevad trendware, SMC, d-link, sweex jms odava otsa kahtlased asjad. kõigiga teostub jagamine teoorias, esimeste kolmega kindlasti ka praktikas ilma edasiste jamamisteta. |
linksys ei ole enam mõistlik... viimane mõistlik linksysi seade, mida mina nägin oli wrt54g ver3... peale seda on kõik aina rohkem ja rohkem p*rssekukkunud... hoiatan, et p2p puhul ei soovita enam kindlasti linksysi uuemaid purke (koolevad ära ja tahavad restarti), pigem soovitaksin isikliku kogemuse põhjal buffalot või asust, nendega pole kindlasti jamasid... endal jookseb ilma probleemideta linksys wrt54g ver2 (mis serveerib modemist tulevat netti) dd-wrt'ga, vahepeal sai ühte wag54g-d proovitud modemruuteriks... kohe kui aktiivsete ühenduste arv kasvas üle 150-ne torrentikliendis, ronisin esimesele korrusele ruuterile restarti tegema jälle... ja wrt54g alates ver5-st pidi veel hullem olema...
ehk siis lühidalt - buffalo, asus, vanemad linksysid, smc, trendnet, uuemad linksysid ja siis k-tooted (ehk odava otsa junnid)....
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
27.08.2007 10:39:36
|
|
|
No mul muidu Trednet`i julla, millega pole seni mujal probleeme olnud, eks näis hiljem ka. Aga jah, huvitav on muidu ka selle firma suhtumine klientidesse (ei imesta muidugi) - küsin, mida üldse valida, aga mulle soovitatakse kõige lihtsamat moodust:
Mina:
| tsitaat: |
Tere õhtust,
oleksin huvitatud kunagi lülituma STV pakutava internetiühendusega, kuid ei leidnud Teie kodulehelt (tartu.stv.ee, web.stv.ee), mis teenuseid täpsemalt saate minu aadressil osutada (andsin neile oma aadressi ka). Ise oleksin täpsemalt huvitatud järgmistest teenustest: "Lan", "Ecolan" ja võimalik, et ka "PCM".
Korterisse on küll eelmiste elanike poolt veetud STV kaablid, arvatavasti oli kasutusel kaabelmodemi-tüüpi veebiühendust. Endal on siiski plaanis hakata kasutama lan-i - võrgukaabel läheks ruuterisse, mis jagaks võrku kahele sülearvutile. Samas sooviks kunagi ka kaabeltelevisiooniga liituda. Telefoni enda aadressile ei soovi. Mis kaabli olemasolu on üldse vajalik lan-ühenduse tarvis, mille poolest need erinevad kaabel-tv ja -modemi omadest?
Ootan informatsiooni ja Teie vastukaja,
parimate soovidega
Viktor |
STV:
| tsitaat: |
Tere!
Liituda saab helistades numbrile 7407111.
Lugupidamisega,
AS STV Tartu |
irw 8)
_________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|