Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Teie tehtud kunst märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 01:22:35 vasta tsitaadiga

21, aga joonistada ma nagunii ei oska, ainult fotografeerida icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 23.07.2007 01:25:32 vasta tsitaadiga

Fotograafia võib ka ju kunst olla, eriti, kui pärast Photoshopata. icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 01:26:47 vasta tsitaadiga

mulle meeldib nii nagu on, ma ei potosopa eriti.. sina oled see, kes oskab tausta uduseks teha thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 02:12:34 vasta tsitaadiga

Jei, ega fotopood ainult blurrimise jaoks siis hea pole.. Joonistada ka teisega üsna tore icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 07:34:27 vasta tsitaadiga

vihkasin joonistamist juba algkoolis, kunstiõpetaja oli vana, kui ta tuli midagi ütlema, siis suust tuli paha lehka... see sööbis mu hinge ja päädis pahameelt
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 23.07.2007 08:29:22 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, võta gimp 2.3(tulevikus 2.4) oskab ikka reziseda küll icon_razz.gif

carlking, noh, mul on kooli kunstitundidest umbes sarnane kogemus, erinevus selles et mulle meeldis joonistada aga ma ei suutnud seda kunnagi nii teha nagu õpetaja ootas... Nii et tunnis vedasin seanahka ja kodus joonistasin oma lõbuks. Kujuures ega ma ikka veel joonistada ei oska aga pikkamisi täitsa tuleb icon_smile.gif

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 15:40:38 vasta tsitaadiga

Harjutamine teeb meistriks. Aga jah mul kunstaõpsiga sama kala. Aga nüüd tuli veidi normaalsem mis jagab matsu ka. Eelmine oli sellega võrreldes jumala saabas ikka.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 16:47:41 vasta tsitaadiga

Lahe klaas oli thumbs_up.gif

Joonistada on pull, aga kunstiõpetuses on teine teema. Eriti veel kunsitkoolis icon_confused.gif Samas koolitunnid oli ikka muhedad.
Peaks omale Wacomi soetama...tahaks ja jubedalt digitaalselt joonistada, aga hiir ei kõlba ikka kuskile.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 23.07.2007 18:18:25 vasta tsitaadiga

Hazar

ei noh klaas küll aga mulle kui klaasikunstnikle tundus see rohkem poolläbipaistvast plastikust olevat olevat icon_smile.gif
aga see iu kiiks, ma muidugi ise ei saaks sellegagi selles proges hakkama
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 19:22:55 vasta tsitaadiga

Eddi kirjutas:

tuleb juurde

Kas sa teed avatare photoshop 7.0-ga v ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 24.07.2007 03:10:28 vasta tsitaadiga

soovige mulle palju õnne. mul omast lollusest juhtus väike apsakas ja kustutasin ära teatud folderid, mu logo jms kujundusfolder läks ka minema. faile taastada ei suudetud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 24.07.2007 05:00:07 vasta tsitaadiga

punktiir, palju õnne. Suva pole või, niikuinii kui firma tellib logo, siis enamasti tahetakse midagi täiesti uut. icon_razz.gif
Ja kes Sul keelab vana logo mälu järgi uuesti ehitada, kui vaja. icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 09:25:41 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
soovige mulle palju õnne. mul omast lollusest juhtus väike apsakas ja kustutasin ära teatud folderid, mu logo jms kujundusfolder läks ka minema. faile taastada ei suudetud.

Kus juures on olemas selline proge nagu undelete vms, mis mingilmääral suudab faile taastada võid proovida. Ise kunagi testisin sellist proget ja mingilmääral suutis taastada (mõnede tekstifailide sisu oli kohati segane), aga kaustasid pole proovinud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 14:58:51 vasta tsitaadiga

http://www.merton.ee/data/www.jpg

tööjuures oli pooleks tunniks tegevust vaja leida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 25.07.2007 19:02:34 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Eddi kirjutas:

tuleb juurde

Kas sa teed avatare photoshop 7.0-ga v ?
Tegin jah, nüüd uus versioon.
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus03
HV kasutaja
jaanus03

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2007 14:41:28 vasta tsitaadiga

öösel üldse und ei tulnud ja harjutasin C4D/PS'i skilli ^^

http://www.kool.ee/jweb/
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2007 16:10:12 vasta tsitaadiga

jaanus03, Mulle täitsa meeldib thumbs_up.gif Ise muudaksin mõnda asja, aga ikkagi hea töö.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus03
HV kasutaja
jaanus03

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2007 16:12:00 vasta tsitaadiga

-RaiTz-, mida sa muudaks?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2007 16:58:21 vasta tsitaadiga

Ma teeksin selle "veebilihe" tausta äärest-äärde, kaotaksin selle lillelise tapeedi sealt ära. See nr. 1 on seal liiga ääres hetkel. Aga samas ei tea mis mulje see gradient taust jätab kui ta on äärteni venitatud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus03
HV kasutaja
jaanus03

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2007 20:06:59 vasta tsitaadiga

pärast vaatan su ideed üle ja vb teengi nii icon_wink.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 02.08.2007 20:52:12 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/alexiadeath/jura/perses-server.jpg
pilt mida perses serveri puhul näidata...
p e r s e s käib piiksu asemele:P Haige, isegi lingis ei saa perset mainida...

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2007 20:59:57 vasta tsitaadiga

lolz... thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus03
HV kasutaja
jaanus03

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2007 23:40:26 vasta tsitaadiga

http://www.kool.ee/jweb/

kuulasin su ideed -RaiTz-, ja tegin vasakust servast paremani ulatuva tausta. näeb tõesti parem välja icon_wink.gif + panin nr 1 külili. veel ideid? icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2007 10:10:18 vasta tsitaadiga

jaanus03, mulle isiklikult ei meeldi, et sellised lehekülgi kerima peab ja see üks meeldis mulle püstiselt rohkem icon_razz.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2007 15:50:54 vasta tsitaadiga

varjud kaotaksin ära, pisut ebaloomulikud
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 03.08.2007 16:33:20 vasta tsitaadiga

jaanus03, väga kobe, jätaksingi nii thumbs_up.gif
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2007 19:00:38 vasta tsitaadiga

Üle pika aja taas üks photoshoperdis icon_smile.gif

http://www.deviantart.com/deviation/61264464/

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanus03
HV kasutaja
jaanus03

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2007 03:05:14 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, väga ilus thumbs_up.gif

Minu magamise aeg kulus sellise asja peale. Wallpaper endale ja neile, kellele meeldib ^^

http://www.kool.ee/jweb/3d/kollikesed.jpg

stock joonistus:
http://www.deviantart.com/deviation/48959944/
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 07.08.2007 22:43:36 vasta tsitaadiga

Hakkas kah üks päev töö juures igav ja sai siis CS2's kohe üks signature valmis meistertatud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harri
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 07.08.2007 22:59:43 vasta tsitaadiga

Otsisin ühe vana pildi välja, mida enam pole viitsinud edasi joonistada. Kusjuures see on joonistatud Paintiga icon_rolleyes.gif
PILT
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus03
HV kasutaja
jaanus03

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2007 23:08:48 vasta tsitaadiga

harri, jummeljummel, küll on alles viitsimist mõnel. väga ilus, natukene photoshop'i paintile lisaks ja laseks sellise asja endale särgi peale printidagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2007 23:14:46 vasta tsitaadiga

Mul peaks mingi 12a'selt harilikuga tehtud pilt olema kuskil A4'l alles mingitest kaskedest.
Vist minu parim saavutus icon_biggrin.gif
Skannerit ple niiet ei saa naq näidata icon_razz1.gif
Kui üles leian ek üritab pildistada vms.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.08.2007 22:36:06 vasta tsitaadiga

M6izduzeta kirjutas:
Oli natuke igav....võtsin Painti lahti ja kiirelt tegin midagi =)



vaat see on tase - nii kunsti kui huumorit - ja seda paintis =)
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ty
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005




sõnum 23.08.2007 20:28:43 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.08.2007 20:53:41 vasta tsitaadiga

http://potspots.planet.ee/mehikek.jpg

Tablet beer_yum.gif pentooliga on osad kohad naljakad, aga pole hullu, esimene alati metsataha : D

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 23.08.2007 23:07:04 vasta tsitaadiga

Ty, mida see mandala paremal sümboliseerib
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.08.2007 23:46:04 vasta tsitaadiga

Mandala on paremal mu meelest ainult siis kui arvuti taga pea peal seista
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ty
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005




sõnum 23.08.2007 23:56:08 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
Ty, mida see mandala paremal sümboliseerib


edit:
lugesin mandala kohta ja tuleb välja, et mandala
joonistaja peab ise tähenduse välja mõtlema.

edit:

aga mind huvitab ennastki mida see tegelikult tähendab.
kui tähendab?


viimati muutis Ty 24.08.2007 00:43:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roolik
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2007



Online
sõnum 24.08.2007 00:17:24 vasta tsitaadiga

Ise oskan ainult maha joonistada(pliiatsiga) icon_biggrin.gif
Niisama ei oska midagi joonistada
Väiksena sai kõvasti pisikestelt turbonätsukleepsudelt igasugu tegelasi A6 paberile joonisatud, head pildid tulid icon_biggrin.gif
Skanner kahjuks ei tööta, ei saa pilte näidata icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 24.08.2007 18:54:10 vasta tsitaadiga

Pask. roolik, ebaõiglus. mia tahan kah maha joonistada osata:(
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 24.08.2007 19:45:01 vasta tsitaadiga

jaanus03 kirjutas:
harri, jummeljummel, küll on alles viitsimist mõnel. väga ilus, natukene photoshop'i paintile lisaks ja laseks sellise asja endale särgi peale printidagi thumbs_up.gif


mis sa selle photoshopiga seal teed? paneb bluri ja bevel-embossi juurde?

pigem võiks see asi ilusate joonntega illukasse minna ja siis särgile või mujale
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2007 19:44:43 vasta tsitaadiga

Sain ka tehtud miskit icon_smile.gif

http://metsjeesus.deviantart.com/art/Night-at-the-Metroseum-63741430

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 31.08.2007 21:12:37 vasta tsitaadiga

kuidagi tuli kohe Salvador Dali nimi meelde
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wolli
HV kasutaja
Wolli

liitunud: 26.02.2007




sõnum 16.09.2007 11:50:44 vasta tsitaadiga



piksel piksel..
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2007 12:52:30 vasta tsitaadiga

vbl mul on rikutud aju kuid mille järgi need käed sirutavad? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 16.09.2007 13:31:41 vasta tsitaadiga

need on nagu põlvitava ja armu paluva tegelase käed, kes teab, et kohe kohe välgatab mõõk läbi ta kaela. eraldades pea kehast
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 16.09.2007 14:05:22 vasta tsitaadiga



Sõbra oma oli parem, tema oma läks www.sekretar.ee lehele üles icon_smile.gif
Raamatut aga soovitan kõigile - väga vinge asi, alates tuumapommist kuni tolmuimejakotini on kõik asjad sees viies keeles ja pildil näidatuna.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wolli
HV kasutaja
Wolli

liitunud: 26.02.2007




sõnum 17.09.2007 07:30:11 vasta tsitaadiga



piksel piksel
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 17.09.2007 15:28:16 vasta tsitaadiga

Im the trouble starter, punkin instigator
Im the fear addicted, danger illustrated

Im a firestarter, twisted firestarter
Youre the firestarter, twisted firestarter
Im a firestarter, twisted firestarter
...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2007 15:32:54 vasta tsitaadiga

Prodigy all the way.

Ilusad pikslid on, pole midagi öelda.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Teie tehtud kunst mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.