|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
skoop
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2002
|
13.08.2007 18:48:23
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Elric, netist lugedes võid sa veel 1000+ viga leida Osta ära ja ole õnnelik. Kui ka peaks midagi juhtuma, siis garantii vahetab välja. |
just. ja probleemdiega tegele nende tekkimisel. see on üpris mõttetu tegevus mõelda ette välja, mis kõik võib juhtuda, kui sa ükskord selle läpaka kätte saad. Macbook on igati vastupidav korralik läpakas, millega teinekord võib muidugi probleeme tekkida (IBM Thinkpad on ehituse poolest muidugi pommikindlam).
Endal oli aga küsimus AppleCare'i kohta. Et kui aruvit ostetud Eestist (IM), Applecare USAst, USA aadressiga ka aktiveeritud, siis kas siin Eestis garantiisse viies võib ka mingeid probleeme tekkida. Näiteks, et nad peavad tellima USA kaudu mingid jupid vms?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.08.2007 19:44:26
|
|
|
skoop, Apple läpakatel ju rahvusvaheline garantii, ei tohiks probleeme tekkida
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
13.08.2007 21:07:17
|
|
|
applecare ei pidanud ju vist eestis toimuma. ehk kui oled pikenduse garantiile ostnud, siis eestis seda ei teostata
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skoop
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2002
|
13.08.2007 21:10:25
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| applecare ei pidanud ju vist eestis toimuma. ehk kui oled pikenduse garantiile ostnud, siis eestis seda ei teostata |
saatsin IMi ka selle küsimusega kirja, et kui saan selge vastuse, siis jagan seda teiegagi.
praegu on arvamused täpselt seinast seina, et üks paku saab ja teine, et vist ikka ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
13.08.2007 21:25:42
|
|
|
| Ei, IM arvutid pole Apple ja seega õigest Apple'i esindusest ostetud kaup IMi garantii alla ei kuulu.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.08.2007 21:51:39
|
|
|
| Brom kirjutas: |
| Ei, IM arvutid pole Apple ja seega õigest Apple'i esindusest ostetud kaup IMi garantii alla ei kuulu. |
http://www.mac.ee/page.php?p=imarvutid
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skoop
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2002
|
13.08.2007 21:56:06
|
|
|
täpsemalt - "IM Arvutid on ainus volitatud Apple hooldus Eestis." (see loogika tundub imelik selle poolest kasvõi, et garantii on alati sisuliselt tootjapoolne mitte müüja...)
omalt poolt kordan lubadust, et kui saan selgust, siis jagan teistelegi infi.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
14.08.2007 10:39:05
|
|
|
Tänud. Eks viskan pilgu peale odavaimale MacBookile, DVD-de kirjutamine pole hetkel nii missioonikriitiline vajadus.
IM Arvutitest ostetud kaubale saate küll garantii, aga kui näiteks ostate Suurbritanniast MacBooki koos Applecare'ga, siis Eestis see ei toimi, kuna IM Arvutid pole ametlik "Apple Store". IM Arvutid on vaid maaletooja ja, nagu skoop ütles, ainus volitatud Apple hooldusfirma Eestis.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
14.08.2007 17:28:03
|
|
|
| Applecarega ei tea kuda on, aga ükskõik kustkohast ostetud läpakale tehakse IM's garantiihooldust. Miks applecarega peaks teisiti olema? Applecarega mace peaks Eestis müüma Pillipood.ee, vähemalt nimekirjas neil applecare on, aga ei tea tõesti täpselt, kuidas see asi toimib. Kõige lihtsam vast IM Arvutitesse helistada ja järgi küsida
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raydnoper
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2004
|
15.08.2007 13:54:26
|
|
|
OK, ma mõistan, täiesti totter küsimus ehk, aga kui suur on vahe MacBook black 2.16GHz C2D ja MacBook white 2.0GHz C2D vahel ? Kõvakettaruum ja dvdkirjutamine praegu kõrvale jätta, kas on mingi oluline põhjus, miks maksta rohkem ? Peale välimuse, muidugi...
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skoop
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2002
|
15.08.2007 14:00:28
|
|
|
| raydnoper kirjutas: |
OK, ma mõistan, täiesti totter küsimus ehk, aga kui suur on vahe MacBook black 2.16GHz C2D ja MacBook white 2.0GHz C2D vahel ? Kõvakettaruum ja dvdkirjutamine praegu kõrvale jätta, kas on mingi oluline põhjus, miks maksta rohkem ? Peale välimuse, muidugi...  |
ei
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raydnoper
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2004
|
15.08.2007 15:16:49
|
|
|
Selge, siis ilmselt saab HinnaVaatluse kogukond omale uue macikasutaja juurde täna õhtul
Nüüd vaja veel PC laptop maha lükata
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
15.08.2007 15:47:35
|
|
|
| raydnoper kirjutas: |
Selge, siis ilmselt saab HinnaVaatluse kogukond omale uue macikasutaja juurde täna õhtul
Nüüd vaja veel PC laptop maha lükata  |
Õnnitlen! Ja teretulemast pardale
Kumma valisid?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
15.08.2007 17:28:59
|
|
|
Arvata võib, et valge
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
15.08.2007 20:26:57
|
|
|
| Olen uurinud viimasel ajal netist ja ka ise näppinud macbooki. Just hiljuti sai ühe taga istutud ning mind hakkas veidi häirima see, et ta nii kuum on. Uurisin netist asja ja tundub, et ma pole ainuke kellele nii tundub. Kas nüüd need uued mudelid mis tulid, nendel see viga parandatud või on nad endiselt nii kuumad? Netis surfates komistasin veel ühe vea otsa, nimelt lugesin et paljudel pidi probleem olema wifi kaardiga, et teatud hetkel hangub nett täiesti ja on megaaeglane. On keegi teist ka seda täheldanud?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
15.08.2007 21:09:19
|
|
|
| Kuum on jah, aga seda wifi probleemi pole küll täheldanud. Palju stabiilsem on nett kui mõnelgil teisel.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
15.08.2007 22:41:36
|
|
|
| Vermon kirjutas: |
| Kuum on jah, aga seda wifi probleemi pole küll täheldanud. Palju stabiilsem on nett kui mõnelgil teisel. |
Mis puuutab seda wifi asja http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=328087
Selle kuumuse peale mõtlesin veits järele, ja noh midagi hullu ta nüüd kah pole, eks kõik läpakad on suhteliselt kuumad ikagi.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skoop
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2002
|
15.08.2007 23:03:34
|
|
|
| react kirjutas: |
| Vermon kirjutas: |
| Kuum on jah, aga seda wifi probleemi pole küll täheldanud. Palju stabiilsem on nett kui mõnelgil teisel. |
Mis puuutab seda wifi asja http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=328087
Selle kuumuse peale mõtlesin veits järele, ja noh midagi hullu ta nüüd kah pole, eks kõik läpakad on suhteliselt kuumad ikagi. |
see wifi värk oli 10.4.10 probleem - praeguseks on see vist lahendatud ka juba, et põhjustas Kernel Panicuid.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raydnoper
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2004
|
16.08.2007 09:38:56
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Arvata võib, et valge  |
Tegelikult siiski musta, ma olen selline inimene, kes ostab kohe-ja-praegu, Tartu IM salongis ei olnud muid sobivaid mudeleid
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
earthbeat
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2006
|
16.08.2007 10:35:21
|
|
|
Mul ei ole alates Pantrist mingeid wifi probleem olnud nii iBooki kui mBookiga... parim wifi mis ma seni näinud olen... tõega.
AGA... nüüd Leopold 9a466ga paneb mõnikord kinni ühenduse.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTeCH
HV vaatleja
liitunud: 28.02.2007
|
16.08.2007 19:27:06
|
|
|
Endal 2.16ghz valge ja peab ütlema et wifi on tõesti hea ja teeb silmad ette enamustele pc läpakatele mida kasutanud olen.
Aga kuumuse kohapealt, on ta tõesti kuumem kui näiteks HP arvutid mida kasutanud olen, lahendusena on pakutud eMug foorumis programmi nimega coolbook otsinguga peaks sealt vastava teema leidma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.08.2007 19:39:55
|
|
|
| tsitaat: |
lahendusena on pakutud eMug foorumis programmi nimega coolbook otsinguga peaks sealt vastava teema leidma
|
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTeCH
HV vaatleja
liitunud: 28.02.2007
|
16.08.2007 19:52:15
|
|
|
vabandust jäi see kahesilma vahele
|
|
| tagasi üles |
|
 |
physics
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2007
|
16.08.2007 20:02:33
|
|
|
aga mis seal maci läpakates nii head on teiste arvutite kõrval? nagu seisan valiku kõrval suht kas osta mac või mõni muu läpakas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.08.2007 20:17:16
|
|
|
physics, OS X
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
16.08.2007 20:23:45
|
|
|
| +16-17k ei leia uut äriklassi masinat.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
16.08.2007 22:45:24
|
|
|
| earthbeat kirjutas: |
Mul ei ole alates Pantrist mingeid wifi probleem olnud nii iBooki kui mBookiga... parim wifi mis ma seni näinud olen... tõega.
|
No iBook G4 WiFi't ei anna millegagi vist võrrelda. Mina olen sügavalt keldrist ja paksude seintega majadest WiFi kätte saanud. PC laptopidel kõigest unistus.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
17.08.2007 01:34:37
|
|
|
| digweed kirjutas: |
| +16-17k ei leia uut äriklassi masinat. |
ja macbook ei ole ka just äriklassi masin...
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raydnoper
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2004
|
17.08.2007 09:39:11
|
|
|
| Korralik brändisülearvuti + Windows Vista ei ole ka just odav lõbu... Seejuures tuleb tunnistada, et MacOSX on pärast esimesi segadusi mugavam kasutada kui Windows...
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
17.08.2007 12:18:14
|
|
|
| raydnoper kirjutas: |
| tuleb tunnistada, et MacOSX on pärast esimesi segadusi mugavam kasutada kui Windows... |
täiesti nõus, kui kasutad ühte monitori.
| ot: |
millegipärast pole ei windowsil ega OS X-l korralikku multimonitor tuge. windowsil on võimalik tirida teine taskbar lisaprogrammina juurde, siis max osX eripärade tõttu oleks vaja teist menu bari juba apple poolt, sest seda 3-rd party poolt on vist päris keeruline pakkuda. oleks topelt menubar ja väga heal juhul topelt dock, siis oleks mitme monitori kasutamine osx peal väga 5. praegu paneks 3, mitte rohkem.
windowsile annaks siinkohal koos lisataskbariga 4-ja |
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
17.08.2007 15:20:33
|
|
|
| tsitaat: |
raydnoper kirjutas:
tuleb tunnistada, et MacOSX on pärast esimesi segadusi mugavam kasutada kui Windows...
täiesti nõus, kui kasutad ühte monitori.
|
mida sa silmas pead täpsemalt.
ise kasutan/kasutasin imaci,powermaci ja macbooki* 2 molliga
*macbook moll+väline moll.enamsu läpastiel minu teada ka 2 molli järgi ühendada ei saa (kui siis s-video)
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
17.08.2007 19:00:16
|
|
|
| digweed kirjutas: |
mida sa silmas pead täpsemalt. |
GUI kasutusmugavust.
File, edit, ... menüüdele ligipääsemiseks peab peamonitorile rallima, kui nurkade kaudu exposet kasutada, siis peab nt vasakult monitorilt paremale monitorile rallima, kui just klaviatuuri ei kasuta.
pmst kui XP all on võimalik 2 monitori kasutada sedasi, nagu oleks se anuke monitor(start nupp ainsaks erandiks), siis maci all läheb paratamatult vaja põhimonitorile mõndade toimingute jaoks ronida.
expose on mingilmääral alernatiiviks dock'ile, aga teise menüübari puudumine häirib ikka parajalt.
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
19.08.2007 22:15:56
|
|
|
| Zoig kirjutas: |
| digweed kirjutas: |
mida sa silmas pead täpsemalt. |
GUI kasutusmugavust.
File, edit, ... menüüdele ligipääsemiseks peab peamonitorile rallima, kui nurkade kaudu exposet kasutada, siis peab nt vasakult monitorilt paremale monitorile rallima, kui just klaviatuuri ei kasuta.
pmst kui XP all on võimalik 2 monitori kasutada sedasi, nagu oleks se anuke monitor(start nupp ainsaks erandiks), siis maci all läheb paratamatult vaja põhimonitorile mõndade toimingute jaoks ronida.
expose on mingilmääral alernatiiviks dock'ile, aga teise menüübari puudumine häirib ikka parajalt. |
google andis mulle sellise asja
http://homepage.mac.com/khsu/DejaMenu/DejaMenu.html
äkki aitab sind ?
---------------------------------------
| mks kirjutas: |
| v2hja kirjutas: |
sleepi puhul peaks masin täiesti välja lülitama ennast
natukene või isegi palju sarnane win xp hibernate modele
... parandage kui eksin
niisiis shut down vs sleep eriti ei ole vahet kuna mõlemal
juhul peaks masin olema suhteliselt välja lülitatud
|
Vale... pigem nagu XP standby. Mäludele jääb vool sisse, kõik muu lülitatakse välja. Hibernate puhul salvestatakse kogu mälu kõvakettale ja loetakse ülesbuutimisel sealt uuesti üles. |
hm ......
äkki oskad sa siis öelda mulle mille jaoks on kettal fail nimega sleepimage
suuruselt 2gb - täpselt nagu ram .....
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
20.08.2007 08:19:38
|
|
|
| v2hja kirjutas: |
| äkki aitab sind ? |
tänud, kui teise arvutiga nati rohkem aega jõuan veeta, siis annab teada kui mugav tundub.
------------------------------------
| v2hja kirjutas: |
äkki oskad sa siis öelda mulle mille jaoks on kettal fail nimega sleepimage
suuruselt 2gb - täpselt nagu ram ..... |
juhuks, kui aku stand-by peal olles lõplikult ära kõngeb, on olemas hibernate jaoks mälukoopia?
kui täitsa tühjaks saanud aku pealt macbook käima ajada, siis käivad ju mingid pulgad ekraani eest läbi, nagu laeks end hipernatest tagasi. sleepi pealt ärgates ta minuteada sedasi ei teinudl.
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
20.08.2007 14:52:35
|
|
|
| Zoig kirjutas: |
| v2hja kirjutas: |
äkki oskad sa siis öelda mulle mille jaoks on kettal fail nimega sleepimage
suuruselt 2gb - täpselt nagu ram ..... |
juhuks, kui aku stand-by peal olles lõplikult ära kõngeb, on olemas hibernate jaoks mälukoopia?
kui täitsa tühjaks saanud aku pealt macbook käima ajada, siis käivad ju mingid pulgad ekraani eest läbi, nagu laeks end hipernatest tagasi. sleepi pealt ärgates ta minuteada sedasi ei teinudl. |
ma kinda teadsin seda, see oli natukene norimiseks
natukene seletamiseks et see hibernate pole just niipalju erinev ....
http://andrewescobar.com/archive/2005/11/11/how-to-safe-sleep-your-mac/
safe sleep on kah võimalus kui päris hibernate vaja
a la aku vahetus jaoks vms
ise pole kasutand ja ei vastuta kah....
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
20.08.2007 21:07:25
|
|
|
mis sugusele lapakale
macbookile sobib ideaalselt
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
21.08.2007 10:12:57
|
|
|
Kas IM's on võimalik mac'i arvutitel ka riistvara vahetada enne ostmist? st. väiksema kõvaketta asendaks suurema vastu jne? või müüvad ainult komplektina mis neil väljas on...
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
21.08.2007 10:16:05
|
|
|
lisatasu eest saab kõike.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
21.08.2007 10:31:56
|
|
|
| lauri kirjutas: |
| lisatasu eest saab kõike. |
Seda võib juba röövimiseks nimetada
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
21.08.2007 10:35:06
|
|
|
IMis ära küll midagi vahetada lase
oskavad juppide eest raha küsida
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
21.08.2007 10:36:13
|
|
|
kõvaketast on mbookil väga lihtne ise vahetada. samuti mälusid. muude jubinatega on keerulisem.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
21.08.2007 10:45:05
|
|
|
| ega masinal väga muid juppe ei kannatagi vahetda
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
21.08.2007 10:50:49
|
|
|
teoreetiliselt saaks ka optilist seadet vahetada, combo asemel superdrive vms.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
21.08.2007 11:58:35
|
|
|
| Kust siis macbook'i endale muretseda kui IM's on röövlid...kõige enam häirib just kõvaketta ja videokaardi asi...5400rpm on ikka aeglane-vahetada 7200rpm kuid videokaarti vist vahetada ei saa
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
21.08.2007 12:00:19
|
|
|
osta võib ikka IM'st, lihtsalt jubinate vahetamine on kirves. ja videokaart on vahetamatu.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
21.08.2007 12:18:30
|
|
|
Ramm, soovitaks Overall'i, reeglina sealt ostetud jupid (saad ise vastavalt oma võimalustele valida) vahetavad tasuta ära - küsida Alarit
http://www.overall.ee/tootajad/?employee_id=2
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|