Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002




sõnum 13.08.2007 18:48:23 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Elric, netist lugedes võid sa veel 1000+ viga leida icon_smile.gif Osta ära ja ole õnnelik. Kui ka peaks midagi juhtuma, siis garantii vahetab välja.

just. ja probleemdiega tegele nende tekkimisel. see on üpris mõttetu tegevus mõelda ette välja, mis kõik võib juhtuda, kui sa ükskord selle läpaka kätte saad. Macbook on igati vastupidav korralik läpakas, millega teinekord võib muidugi probleeme tekkida (IBM Thinkpad on ehituse poolest muidugi pommikindlam).

Endal oli aga küsimus AppleCare'i kohta. Et kui aruvit ostetud Eestist (IM), Applecare USAst, USA aadressiga ka aktiveeritud, siis kas siin Eestis garantiisse viies võib ka mingeid probleeme tekkida. Näiteks, et nad peavad tellima USA kaudu mingid jupid vms?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2007 19:44:26 vasta tsitaadiga

skoop, Apple läpakatel ju rahvusvaheline garantii, ei tohiks probleeme tekkida icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2007 21:07:17 vasta tsitaadiga

applecare ei pidanud ju vist eestis toimuma. ehk kui oled pikenduse garantiile ostnud, siis eestis seda ei teostata
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002




sõnum 13.08.2007 21:10:25 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
applecare ei pidanud ju vist eestis toimuma. ehk kui oled pikenduse garantiile ostnud, siis eestis seda ei teostata

saatsin IMi ka selle küsimusega kirja, et kui saan selge vastuse, siis jagan seda teiegagi.

praegu on arvamused täpselt seinast seina, et üks paku saab ja teine, et vist ikka ei saa. icon_smile.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 13.08.2007 21:25:42 vasta tsitaadiga

Ei, IM arvutid pole Apple ja seega õigest Apple'i esindusest ostetud kaup IMi garantii alla ei kuulu.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2007 21:51:39 vasta tsitaadiga

Brom kirjutas:
Ei, IM arvutid pole Apple ja seega õigest Apple'i esindusest ostetud kaup IMi garantii alla ei kuulu.

icon_eek.gif
http://www.mac.ee/page.php?p=imarvutid

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002




sõnum 13.08.2007 21:56:06 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Brom kirjutas:
Ei, IM arvutid pole Apple ja seega õigest Apple'i esindusest ostetud kaup IMi garantii alla ei kuulu.

icon_eek.gif
http://www.mac.ee/page.php?p=imarvutid

täpsemalt - "IM Arvutid on ainus volitatud Apple hooldus Eestis." (see loogika tundub imelik selle poolest kasvõi, et garantii on alati sisuliselt tootjapoolne mitte müüja...)

omalt poolt kordan lubadust, et kui saan selgust, siis jagan teistelegi infi.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 10:39:05 vasta tsitaadiga

Tänud. Eks viskan pilgu peale odavaimale MacBookile, DVD-de kirjutamine pole hetkel nii missioonikriitiline vajadus.

IM Arvutitest ostetud kaubale saate küll garantii, aga kui näiteks ostate Suurbritanniast MacBooki koos Applecare'ga, siis Eestis see ei toimi, kuna IM Arvutid pole ametlik "Apple Store". IM Arvutid on vaid maaletooja ja, nagu skoop ütles, ainus volitatud Apple hooldusfirma Eestis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 17:28:03 vasta tsitaadiga

Applecarega ei tea kuda on, aga ükskõik kustkohast ostetud läpakale tehakse IM's garantiihooldust. Miks applecarega peaks teisiti olema? Applecarega mace peaks Eestis müüma Pillipood.ee, vähemalt nimekirjas neil applecare on, aga ei tea tõesti täpselt, kuidas see asi toimib. Kõige lihtsam vast IM Arvutitesse helistada ja järgi küsida
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 21:58:41 vasta tsitaadiga

http://www.emug.ee/foorum/viewtopic.php?id=3102

Just avastasin.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 15.08.2007 13:54:26 vasta tsitaadiga

OK, ma mõistan, täiesti totter küsimus ehk, aga kui suur on vahe MacBook black 2.16GHz C2D ja MacBook white 2.0GHz C2D vahel ? Kõvakettaruum ja dvdkirjutamine praegu kõrvale jätta, kas on mingi oluline põhjus, miks maksta rohkem ? Peale välimuse, muidugi... icon_razz.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002




sõnum 15.08.2007 14:00:28 vasta tsitaadiga

raydnoper kirjutas:
OK, ma mõistan, täiesti totter küsimus ehk, aga kui suur on vahe MacBook black 2.16GHz C2D ja MacBook white 2.0GHz C2D vahel ? Kõvakettaruum ja dvdkirjutamine praegu kõrvale jätta, kas on mingi oluline põhjus, miks maksta rohkem ? Peale välimuse, muidugi... icon_razz.gif

ei
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 15.08.2007 15:16:49 vasta tsitaadiga

Selge, siis ilmselt saab HinnaVaatluse kogukond omale uue macikasutaja juurde täna õhtul icon_razz.gif

Nüüd vaja veel PC laptop maha lükata icon_razz.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 15.08.2007 15:47:35 vasta tsitaadiga

raydnoper kirjutas:
Selge, siis ilmselt saab HinnaVaatluse kogukond omale uue macikasutaja juurde täna õhtul icon_razz.gif

Nüüd vaja veel PC laptop maha lükata icon_razz.gif


Õnnitlen! Ja teretulemast pardale icon_smile.gif
Kumma valisid?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 17:28:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kumma valisid?

Arvata võib, et valge icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 15.08.2007 20:26:57 vasta tsitaadiga

Olen uurinud viimasel ajal netist ja ka ise näppinud macbooki. Just hiljuti sai ühe taga istutud ning mind hakkas veidi häirima see, et ta nii kuum on. Uurisin netist asja ja tundub, et ma pole ainuke kellele nii tundub. Kas nüüd need uued mudelid mis tulid, nendel see viga parandatud või on nad endiselt nii kuumad? Netis surfates komistasin veel ühe vea otsa, nimelt lugesin et paljudel pidi probleem olema wifi kaardiga, et teatud hetkel hangub nett täiesti ja on megaaeglane. On keegi teist ka seda täheldanud?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 20:56:27 vasta tsitaadiga

react, "kuumuse" vastu:
http://www.coolbook.se/CoolBook.html

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 21:09:19 vasta tsitaadiga

Kuum on jah, aga seda wifi probleemi pole küll täheldanud. Palju stabiilsem on nett kui mõnelgil teisel.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 15.08.2007 22:41:36 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Kuum on jah, aga seda wifi probleemi pole küll täheldanud. Palju stabiilsem on nett kui mõnelgil teisel.


Mis puuutab seda wifi asja http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=328087
Selle kuumuse peale mõtlesin veits järele, ja noh midagi hullu ta nüüd kah pole, eks kõik läpakad on suhteliselt kuumad ikagi.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002




sõnum 15.08.2007 23:03:34 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
Vermon kirjutas:
Kuum on jah, aga seda wifi probleemi pole küll täheldanud. Palju stabiilsem on nett kui mõnelgil teisel.


Mis puuutab seda wifi asja http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=328087
Selle kuumuse peale mõtlesin veits järele, ja noh midagi hullu ta nüüd kah pole, eks kõik läpakad on suhteliselt kuumad ikagi.


see wifi värk oli 10.4.10 probleem - praeguseks on see vist lahendatud ka juba, et põhjustas Kernel Panicuid.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 16.08.2007 09:38:56 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Kumma valisid?

Arvata võib, et valge icon_wink.gif


Tegelikult siiski musta, ma olen selline inimene, kes ostab kohe-ja-praegu, Tartu IM salongis ei olnud muid sobivaid mudeleid icon_razz.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 16.08.2007 10:35:21 vasta tsitaadiga

Mul ei ole alates Pantrist mingeid wifi probleem olnud nii iBooki kui mBookiga... parim wifi mis ma seni näinud olen... tõega.
AGA... nüüd Leopold 9a466ga paneb mõnikord kinni ühenduse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTeCH
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2007




sõnum 16.08.2007 19:27:06 vasta tsitaadiga

Endal 2.16ghz valge ja peab ütlema et wifi on tõesti hea ja teeb silmad ette enamustele pc läpakatele mida kasutanud olen.
Aga kuumuse kohapealt, on ta tõesti kuumem kui näiteks HP arvutid mida kasutanud olen, lahendusena on pakutud eMug foorumis programmi nimega coolbook otsinguga peaks sealt vastava teema leidma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 19:39:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

lahendusena on pakutud eMug foorumis programmi nimega coolbook otsinguga peaks sealt vastava teema leidma

beastbeats kirjutas:
react, "kuumuse" vastu:
http://www.coolbook.se/CoolBook.html

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTeCH
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2007




sõnum 16.08.2007 19:52:15 vasta tsitaadiga

vabandust jäi see kahesilma vahele icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 16.08.2007 20:02:33 vasta tsitaadiga

aga mis seal maci läpakates nii head on teiste arvutite kõrval? nagu seisan valiku kõrval suht kas osta mac või mõni muu läpakas. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 20:17:16 vasta tsitaadiga

physics, OS X icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.08.2007 20:23:45 vasta tsitaadiga

+16-17k ei leia uut äriklassi masinat.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 22:45:24 vasta tsitaadiga

earthbeat kirjutas:
Mul ei ole alates Pantrist mingeid wifi probleem olnud nii iBooki kui mBookiga... parim wifi mis ma seni näinud olen... tõega.

No iBook G4 WiFi't ei anna millegagi vist võrrelda. Mina olen sügavalt keldrist ja paksude seintega majadest WiFi kätte saanud. PC laptopidel kõigest unistus.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2007 01:34:37 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
+16-17k ei leia uut äriklassi masinat.
ja macbook ei ole ka just äriklassi masin...
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 17.08.2007 09:39:11 vasta tsitaadiga

Korralik brändisülearvuti + Windows Vista ei ole ka just odav lõbu... Seejuures tuleb tunnistada, et MacOSX on pärast esimesi segadusi mugavam kasutada kui Windows...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2007 12:18:14 vasta tsitaadiga

raydnoper kirjutas:
tuleb tunnistada, et MacOSX on pärast esimesi segadusi mugavam kasutada kui Windows...
täiesti nõus, kui kasutad ühte monitori.
ot:
millegipärast pole ei windowsil ega OS X-l korralikku multimonitor tuge. windowsil on võimalik tirida teine taskbar lisaprogrammina juurde, siis max osX eripärade tõttu oleks vaja teist menu bari juba apple poolt, sest seda 3-rd party poolt on vist päris keeruline pakkuda. oleks topelt menubar ja väga heal juhul topelt dock, siis oleks mitme monitori kasutamine osx peal väga 5. praegu paneks 3, mitte rohkem.
windowsile annaks siinkohal koos lisataskbariga 4-ja icon_wink.gif

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.08.2007 15:20:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

raydnoper kirjutas:
tuleb tunnistada, et MacOSX on pärast esimesi segadusi mugavam kasutada kui Windows...
täiesti nõus, kui kasutad ühte monitori.

mida sa silmas pead täpsemalt.
ise kasutan/kasutasin imaci,powermaci ja macbooki* 2 molliga icon_rolleyes.gif
*macbook moll+väline moll.enamsu läpastiel minu teada ka 2 molli järgi ühendada ei saa (kui siis s-video)
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2007 19:00:16 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:

mida sa silmas pead täpsemalt.
GUI kasutusmugavust.
File, edit, ... menüüdele ligipääsemiseks peab peamonitorile rallima, kui nurkade kaudu exposet kasutada, siis peab nt vasakult monitorilt paremale monitorile rallima, kui just klaviatuuri ei kasuta.
pmst kui XP all on võimalik 2 monitori kasutada sedasi, nagu oleks se anuke monitor(start nupp ainsaks erandiks), siis maci all läheb paratamatult vaja põhimonitorile mõndade toimingute jaoks ronida.
expose on mingilmääral alernatiiviks dock'ile, aga teise menüübari puudumine häirib ikka parajalt.

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 19.08.2007 22:15:56 vasta tsitaadiga

Zoig kirjutas:
digweed kirjutas:

mida sa silmas pead täpsemalt.
GUI kasutusmugavust.
File, edit, ... menüüdele ligipääsemiseks peab peamonitorile rallima, kui nurkade kaudu exposet kasutada, siis peab nt vasakult monitorilt paremale monitorile rallima, kui just klaviatuuri ei kasuta.
pmst kui XP all on võimalik 2 monitori kasutada sedasi, nagu oleks se anuke monitor(start nupp ainsaks erandiks), siis maci all läheb paratamatult vaja põhimonitorile mõndade toimingute jaoks ronida.
expose on mingilmääral alernatiiviks dock'ile, aga teise menüübari puudumine häirib ikka parajalt.

google andis mulle sellise asja

http://homepage.mac.com/khsu/DejaMenu/DejaMenu.html
äkki aitab sind ?


---------------------------------------


mks kirjutas:
v2hja kirjutas:
sleepi puhul peaks masin täiesti välja lülitama ennast
natukene või isegi palju sarnane win xp hibernate modele
... parandage kui eksin

niisiis shut down vs sleep eriti ei ole vahet kuna mõlemal
juhul peaks masin olema suhteliselt välja lülitatud


Vale... pigem nagu XP standby. Mäludele jääb vool sisse, kõik muu lülitatakse välja. Hibernate puhul salvestatakse kogu mälu kõvakettale ja loetakse ülesbuutimisel sealt uuesti üles.


hm ......
äkki oskad sa siis öelda mulle mille jaoks on kettal fail nimega sleepimage
suuruselt 2gb - täpselt nagu ram .....

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 08:19:38 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
äkki aitab sind ?
tänud, kui teise arvutiga nati rohkem aega jõuan veeta, siis annab teada kui mugav tundub.

------------------------------------
v2hja kirjutas:
äkki oskad sa siis öelda mulle mille jaoks on kettal fail nimega sleepimage
suuruselt 2gb - täpselt nagu ram .....
juhuks, kui aku stand-by peal olles lõplikult ära kõngeb, on olemas hibernate jaoks mälukoopia?
kui täitsa tühjaks saanud aku pealt macbook käima ajada, siis käivad ju mingid pulgad ekraani eest läbi, nagu laeks end hipernatest tagasi. sleepi pealt ärgates ta minuteada sedasi ei teinudl.

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 20.08.2007 14:52:35 vasta tsitaadiga

Zoig kirjutas:

v2hja kirjutas:
äkki oskad sa siis öelda mulle mille jaoks on kettal fail nimega sleepimage
suuruselt 2gb - täpselt nagu ram .....
juhuks, kui aku stand-by peal olles lõplikult ära kõngeb, on olemas hibernate jaoks mälukoopia?
kui täitsa tühjaks saanud aku pealt macbook käima ajada, siis käivad ju mingid pulgad ekraani eest läbi, nagu laeks end hipernatest tagasi. sleepi pealt ärgates ta minuteada sedasi ei teinudl.

ma kinda teadsin seda, see oli natukene norimiseks
natukene seletamiseks et see hibernate pole just niipalju erinev ....

http://andrewescobar.com/archive/2005/11/11/how-to-safe-sleep-your-mac/
safe sleep on kah võimalus kui päris hibernate vaja
a la aku vahetus jaoks vms
ise pole kasutand ja ei vastuta kah....

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 20.08.2007 20:34:20 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lud/41922/ <- terv, see mälu sobib läpakale ja macbookile?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.08.2007 21:07:25 vasta tsitaadiga

mad kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lud/41922/ <- terv, see mälu sobib läpakale ja macbookile?

mis sugusele lapakale icon_wink.gif
macbookile sobib ideaalselt
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 20.08.2007 22:27:04 vasta tsitaadiga

http://www.mac.ee/page.php?p=shop&item=89154 <- seda mõtlen, aga kui sobib siis bueno, tänud sulle, digweed, beer_yum.gif.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 10:12:57 vasta tsitaadiga

Kas IM's on võimalik mac'i arvutitel ka riistvara vahetada enne ostmist? st. väiksema kõvaketta asendaks suurema vastu jne? või müüvad ainult komplektina mis neil väljas on... icon_question.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 10:16:05 vasta tsitaadiga

lisatasu eest saab kõike.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 10:31:56 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
lisatasu eest saab kõike.


Seda võib juba röövimiseks nimetada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2007 10:35:06 vasta tsitaadiga

IMis ära küll midagi vahetada lase icon_smile.gif
oskavad juppide eest raha küsida icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 10:36:13 vasta tsitaadiga

kõvaketast on mbookil väga lihtne ise vahetada. samuti mälusid. muude jubinatega on keerulisem.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2007 10:45:05 vasta tsitaadiga

ega masinal väga muid juppe ei kannatagi vahetda
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 10:50:49 vasta tsitaadiga

teoreetiliselt saaks ka optilist seadet vahetada, combo asemel superdrive vms.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 11:58:35 vasta tsitaadiga

Kust siis macbook'i endale muretseda kui IM's on röövlid...kõige enam häirib just kõvaketta ja videokaardi asi...5400rpm on ikka aeglane-vahetada 7200rpm kuid videokaarti vist vahetada ei saa
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 12:00:19 vasta tsitaadiga

osta võib ikka IM'st, lihtsalt jubinate vahetamine on kirves. ja videokaart on vahetamatu.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 12:18:30 vasta tsitaadiga

Ramm, soovitaks Overall'i, reeglina sealt ostetud jupid (saad ise vastavalt oma võimalustele valida) vahetavad tasuta ära - küsida Alarit icon_wink.gif
http://www.overall.ee/tootajad/?employee_id=2

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.