Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 703, 704, 705  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 08.08.2007 10:02:04 vasta tsitaadiga

otsirK kirjutas:
Tekkis küsimus, et kuna Šveits ei kuulu Euroopa Liitu, siis kuidas on lood sealt tellimise ja käibemaksu/tollimaksudega. Või kehtivad EL'i ja Šveitsi vahel ikkagi praktiliselt samad tolli- ja kaubandussuhted, mis EL'i sees.

maksad käibemaksu, maksad tollitasud, maksad tollid, kui vaja ja kõik muud meldivad toimingud...

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Refused
Kreisi kasutaja
Refused

liitunud: 30.10.2005




sõnum 08.08.2007 12:57:59 vasta tsitaadiga

Kas keegi äkki aitaks mul "confirmed address" staatust saada? (lisaks mu oma msn ja seletaks ära the.underground@mail.ee)
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2007 12:59:09 vasta tsitaadiga

Sa pead silmas Paypal Confirmed? See pole nii lihtne...
Refused kirjutas:
Kas keegi äkki aitaks mul "confirmed address" staatust saada? (lisaks mu oma msn ja seletaks ära the.underground@mail.ee)
Kommentaarid: 702 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 559
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Refused
Kreisi kasutaja
Refused

liitunud: 30.10.2005




sõnum 08.08.2007 13:12:48 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Sa pead silmas Paypal Confirmed? See pole nii lihtne...
Refused kirjutas:
Kas keegi äkki aitaks mul "confirmed address" staatust saada? (lisaks mu oma msn ja seletaks ära the.underground@mail.ee)


Some sellers require postage to a credit card billing address registered at PayPal (also known as a Confirmed Address).
Et siis seda jah. Aga kuidas see siis põhimõttelselt käib?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainer99
HV kasutaja
rainer99

liitunud: 23.10.2004




sõnum 08.08.2007 13:15:27 vasta tsitaadiga

Q: Why is my shipping address unconfirmed?
A: ... Currently, our system cannot verify most non-U.S. credit card billing addresses.

Nii palju on Paypali Help Centeris kirjas.

_________________
They say a picture's worth a 1000 words, so with these 1000 words
I'll paint a picture in your mind that breaks the rule of thirds.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 08.08.2007 21:28:10 vasta tsitaadiga

Asi on nii, et kui sa krediitkaardi teed, siis sinu pangale edastatud aadress saab selleks nn billing address'iks, mis edastatakse krediitkaardi operaatorile. Ise küsimus on aga see, kas kaardi operaator (visa/mastercard) on volitatud neid andmeid edastama. Põhimõtteliselt sõltub see sinu panga poliitikast ja tingimustest, kas sinu billing address makse saajale edastatakse. USAs on see kohustuslik, aga paljud Euroopa pangad ei luba krediitkaardi operaatoril kaardi valdaja andmeid makse saajale edastada. Seda, kas meie pangad neid andmeid lubavad edastada, tuleb otse pangast küsida.

Ja on veel teine konks - kui krediitkaardiga seotud aadress ei ühti PayPal'i aadressiga või mingis muus keskonnas teie enda poolt sisestatud aadressiga, siis ei ole ka kinnitatud aadressi staatus võimalik.

Muidugi võib tekkida küsimus, et miks müüjad tahavad seda kinnitatud aadressi...
Asi selles, et nad tahavad saata paki krediitkaardi valdaja nimele ja valdaja ametlikule aadressile. See soov tuleneb sellest, et keegi võõra kaardiga ei maksaks, sest teatavalsti saab PayPal'i makseid teatud tingimustel tühistada ja siis kannaks müüja kahju. Teine asi on see, et selline kontroll välistab valele aadressile või näpuveaga aadressile saatmise ja paki saatjale tagasitulemise.

Reeglina ma ise sellistel oksjonitel ei osale, kus kinnitatud aadressi tahetakse, aga 2 korda olen osalenud. Ühel korral ei plõksitud midagi, kui maksin U-kaardiga ja teisel korral, kui maksin Hansa VISA'ga, siis pidin kontrolliks endale saadetud ümbrikust pildi saatma/faksima ja veel kord täiendavalt kinnitama, et see on minu aadress (lubasin ka ID-kaardi scänni saata, aga seda polnud vaja).
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007




sõnum 14.08.2007 23:20:56 vasta tsitaadiga

Esitaks nüüd paar lol'i küsimust:
Kui vanalt saab kasutajaks registreerida
Mingeid registreerimismakse on?
Kuidas saab raha üle kanda eesti arvelt?
Kas ülekande tegemine maksab ka midagi?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 15.08.2007 17:29:46 vasta tsitaadiga

kaua tuleb USA´st pakk mis on saadetud teenusega"USPS First Class Mail InternationalTM Service to Estonia"

saadeti 31 juuli välja aga veel kohal pole. imelikult kaua. muidu olen USAst ikka mingi 1-1,5 nädalaga asjad kätte saanud. imelik, et antud teenusel ei ole trackingut, nii väidab müüja. pettusega pole kindlasti kohe tegemist.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainer99
HV kasutaja
rainer99

liitunud: 23.10.2004




sõnum 15.08.2007 17:49:00 vasta tsitaadiga

USPS First Class tundub olevat nende kõige odavam teenus, seega polegi midagi imestada.
Ühe-pooleteise nädalaga tuleb kohale USPS Express Mail. Mul suurem osa asju sellega tulnud, saab tracking numberi ja puha.

_________________
They say a picture's worth a 1000 words, so with these 1000 words
I'll paint a picture in your mind that breaks the rule of thirds.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanz
HV kasutaja
hanz

liitunud: 31.03.2005




sõnum 16.08.2007 20:00:07 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
Esitaks nüüd paar lol'i küsimust:
Kui vanalt saab kasutajaks registreerida
Mingeid registreerimismakse on?
Kuidas saab raha üle kanda eesti arvelt?
Kas ülekande tegemine maksab ka midagi?

18 (muidugi keegi seda ei kontrolli, aga võib probleeme tekkida, kui neile millegagi silma jääda)
Ei
CC (krediitkaart)
Kui õigesti mäletan, siis kõik tasud maksab vastuvõtja

_________________
Lahedad mängud icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
byrr
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2007




sõnum 21.08.2007 01:18:26 vasta tsitaadiga

Okei tarvis vastu võtta rahaülekanne paypali kaudu aga kuna uue krediitkaardi saan alles mõne aja pärast kätte pole mul võimalik endale hetkel paypalis ühtegi krediitkaarti registreerida.
Igatahes konto on mul olemas ja ühtegi senti pole peal, kas mul on siiski võimalik võtta vastu rahaülekandeid?
Kui see on võimalik, kas see raha püsiks seniks lihtsalt minu paypali konto peal kuni ma krediitkaardi ära registreerin ja välja võtan?
Edit: Lasin ühel tegelasel endale sente saata aga ei tulnud läbi.
Kas siis oleks võimalik vastu võtta raha kui ma krediitkaardi kätte saaks ning ära vertifin vms?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 21.08.2007 09:39:07 vasta tsitaadiga

PayPaliga ei saa hetkel raha vastu võtta
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hanz
HV kasutaja
hanz

liitunud: 31.03.2005




sõnum 21.08.2007 23:16:38 vasta tsitaadiga

byrr kirjutas:
Okei tarvis vastu võtta rahaülekanne paypali kaudu aga kuna uue krediitkaardi saan alles mõne aja pärast kätte pole mul võimalik endale hetkel paypalis ühtegi krediitkaarti registreerida.
Igatahes konto on mul olemas ja ühtegi senti pole peal, kas mul on siiski võimalik võtta vastu rahaülekandeid?
Kui see on võimalik, kas see raha püsiks seniks lihtsalt minu paypali konto peal kuni ma krediitkaardi ära registreerin ja välja võtan?
Edit: Lasin ühel tegelasel endale sente saata aga ei tulnud läbi.
Kas siis oleks võimalik vastu võtta raha kui ma krediitkaardi kätte saaks ning ära vertifin vms?


tsitaat:
We plan to expand our features on September 19th, 2007

pisut pead veel ootama

_________________
Lahedad mängud icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007




sõnum 22.08.2007 17:05:44 vasta tsitaadiga

"Enter the address where you receive billing statements for this card. In order to confirm your bank card number, the billing address must be the one displayed on your statements."
Ehk keegi seletab ära nüüd? Kui lisad krediitkaardi siis tuleb mingi makseteatis sellele aadressile?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2007 17:54:44 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
"Enter the address where you receive billing statements for this card. In order to confirm your bank card number, the billing address must be the one displayed on your statements."
Ehk keegi seletab ära nüüd? Kui lisad krediitkaardi siis tuleb mingi makseteatis sellele aadressile?
Sa pead sisestama aadressi kuhu su krediitkaardi makseteated muidu saadetaks. Nemad ei hakka midagi sulle saatma. Mina saan vähemalt nii aru.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 22.08.2007 21:39:00 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:
"Enter the address where you receive billing statements for this card. In order to confirm your bank card number, the billing address must be the one displayed on your statements."
Ehk keegi seletab ära nüüd? Kui lisad krediitkaardi siis tuleb mingi makseteatis sellele aadressile?
Sa pead sisestama aadressi kuhu su krediitkaardi makseteated muidu saadetaks. Nemad ei hakka midagi sulle saatma. Mina saan vähemalt nii aru.

Mõtle loogiliselt!
Mis aadress saab olla Sinu krediitkaardiga seotud?
See on see sama aadress, mille sa oma pangale oled teada andnud selle seisuga, kui krediitkaardi vormistasid.
See sama aadress, mille pank krediitkaardi vahendusfirmale (nt VISA) edastas.

Ja üleüldse - loe see teema otsast lõpuni läbi!
Kõikidele seni Sinu poolt esitatud küsimustele on siin samas varemalt vähemalt korra juba vastatud.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2007 17:50:12 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Ragnar7474 kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:
"Enter the address where you receive billing statements for this card. In order to confirm your bank card number, the billing address must be the one displayed on your statements."
Ehk keegi seletab ära nüüd? Kui lisad krediitkaardi siis tuleb mingi makseteatis sellele aadressile?
Sa pead sisestama aadressi kuhu su krediitkaardi makseteated muidu saadetaks. Nemad ei hakka midagi sulle saatma. Mina saan vähemalt nii aru.

Mõtle loogiliselt!
Mis aadress saab olla Sinu krediitkaardiga seotud?
See on see sama aadress, mille sa oma pangale oled teada andnud selle seisuga, kui krediitkaardi vormistasid.
See sama aadress, mille pank krediitkaardi vahendusfirmale (nt VISA) edastas.

Ja üleüldse - loe see teema otsast lõpuni läbi!
Kõikidele seni Sinu poolt esitatud küsimustele on siin samas varemalt vähemalt korra juba vastatud.
Kõik ei ole teatavasti inglise keeles väga pädevad seega norimine kohatu. Pealegi ei küsinud ta tegelikult mis sinna sisestama peab, vaid mida nad sisestatud aadressiga peale hakatakse.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 23.08.2007 19:49:53 vasta tsitaadiga

Ka sellele küsimusele on siin teemas vastus olemas, et mida nad selle aadressiga peale hakkavad ja kuidas seda kasutatakse.
Ja kui vajad tõlget, siis täpselt nii ennast väljendagi, mitte et rahvas peab arvama, milles Sinu probleem seisab.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2007 20:45:53 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Ka sellele küsimusele on siin teemas vastus olemas, et mida nad selle aadressiga peale hakkavad ja kuidas seda kasutatakse.
Ja kui vajad tõlget, siis täpselt nii ennast väljendagi, mitte et rahvas peab arvama, milles Sinu probleem seisab.
Küsimus oli sulaselges eesti keeles. Kui sina meie riigi keelt nii vaevaliselt mõistad on see sinu, mitte teiste probleem.

p.s suure teema puhul ei ole väga lihtne leida spetsiifilisele küsimusele vastust...
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003




sõnum 23.08.2007 21:24:44 vasta tsitaadiga

Sellise suhtumisega sind vaevalt keegi aitab, eriti veel kui nii laisk oled, et ei jõua mõned lehed tagasi vastust otsida. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2007 22:06:03 vasta tsitaadiga

marko kirjutas:
Sellise suhtumisega sind vaevalt keegi aitab, eriti veel kui nii laisk oled, et ei jõua mõned lehed tagasi vastust otsida. thumbs_up.gif
Kui tähelepanelikumalt jälgiksid teemaarendust kuhu haakuda üritad, avastaksid sellise naljaka asja et mina ei küsinudki sel korral midagi icon_wink.gif .
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003




sõnum 24.08.2007 03:20:39 vasta tsitaadiga

Mõte jääb samaks, väga tüütav on lugeda postitusi mis algavad: "Ei viitsinud teemat läbi kammida... " või mis õigustavad kellegi isiklikku laiskust. (Näiteks: paned HV seaded, et ühel lehel kuvatakse 50+ postitust ja siis otsid browseri "find on this page" funktsiooniga)

PS. see ei ole mingi isiklik süüdistus, lihtsalt kommentaar.
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2007 19:50:32 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
voyager_est kirjutas:
Ragnar7474 kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:
"Enter the address where you receive billing statements for this card. In order to confirm your bank card number, the billing address must be the one displayed on your statements."
Ehk keegi seletab ära nüüd? Kui lisad krediitkaardi siis tuleb mingi makseteatis sellele aadressile?
Sa pead sisestama aadressi kuhu su krediitkaardi makseteated muidu saadetaks. Nemad ei hakka midagi sulle saatma. Mina saan vähemalt nii aru.

Mõtle loogiliselt!
Mis aadress saab olla Sinu krediitkaardiga seotud?
See on see sama aadress, mille sa oma pangale oled teada andnud selle seisuga, kui krediitkaardi vormistasid.
See sama aadress, mille pank krediitkaardi vahendusfirmale (nt VISA) edastas.

Ja üleüldse - loe see teema otsast lõpuni läbi!
Kõikidele seni Sinu poolt esitatud küsimustele on siin samas varemalt vähemalt korra juba vastatud.
Kõik ei ole teatavasti inglise keeles väga pädevad seega norimine kohatu. Pealegi ei küsinud ta tegelikult mis sinna sisestama peab, vaid mida nad sisestatud aadressiga peale hakatakse.


OT: Kus kohas see norimine on?
HV foorum on eesti keeles ja sellele küsimusele on juba vastatud eespool.
Milleks see pidev samadele küsimustele vastamine peaks kasulik olema? icon_rolleyes.gif
Ja kui inglise keelest ka tõesti aru ei saa, siis oleks parem paypali mitte sorkida.....kuigi ma küll ei loe inglise keele oskamise või mitteoskamise kohta midagi välja.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanz
HV kasutaja
hanz

liitunud: 31.03.2005




sõnum 26.08.2007 00:46:18 vasta tsitaadiga

mar6 kirjutas:

Ja kui inglise keelest ka tõesti aru ei saa, siis oleks parem paypali mitte sorkida.....kuigi ma küll ei loe inglise keele oskamise või mitteoskamise kohta midagi välja.

parem mitte sorkida? siis pole sellega lihtsalt midagi teha, kuna eestikeelseid PayPali kasutavaid lehti pole (noh, vähemalt teoreetiliselt)

_________________
Lahedad mängud icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003




sõnum 26.08.2007 03:06:09 vasta tsitaadiga

ehk oskab ta näiteks saksa keelt vms. ega (paypali) netimaailm siis ainult inglise ja eesti keelega piirdu

heh... aga ilusad pildid vidinatest on ahvatlevad ja dollari numbrid kuidagi ikka arusaadavad... "buy" nupuke ka universaalne koos oma käruga, rohkem pole ju vaja? icon_rolleyes.gif

ei tea kuidas teistega on, aga minu puhul üldjuhul kuna ma jaapani keelest piisavalt aru ei saa ei lähe ma ka ühtegi ainult jaapani keelsesse netipoodi midagi ostma.
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 703, 704, 705  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.