Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2007 20:51:21 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
katsu 100p kasvõi rohkem saada oma pilliga

50p venitasin juurde aga üle selle ei saa kuna video ei kannata neid klokke ja pilt sodi ning skoor ei tõuse
vaid hakkab langema. gpu ei taha eriti klokkuda, 550mhz on veel normaalne, üle selle hakkab artefacte panema.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.06.2007 22:12:47 vasta tsitaadiga

mott
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2007 22:16:37 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Winterwind kirjutas:
PlatoonSgtElias, keegi pole 8800 seeriast rääkinud, jutt oli 6600GT-st ja sellest, et C2D-ga skoorib ikka tuntavalt rohkem
skooribki ju (duh)

Küllap see sõltub inimesest aga minu jaoks pole ~400p vahe mille pärast prose vahetusele isegi MÕELDA icon_rolleyes.gif .Räägime alates 1500-2000pts icon_rolleyes.gif
libe kirjutas:
näita oma amdga siis seda 400p suuremat skoori

ja mis hea pärast ta seda peaks tegema icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
libe kirjutas:
katsu 100p kasvõi rohkem saada oma pilliga

...jah...siis on terve aasta korda läinud eksole thumbs_up.gif.Kui mõned pole aru saanud,siis küsimus pole siin mitte selles kas AMD 64 on kiirem kui C2D sest seda see üldjuhul pole icon_wink.gif ...asi on selles,et mõnede arust annab C2D kõikjal +100fps,+30 000pts jne icon_rolleyes.gif ...tulge maa peale tagasi...muidugi on C2D hetke parim arhitektuur aga see ei tähenda ,et AMD 64 omanikud ei saaks normaalseid marke vorpida või mänge kõik settingud põhjas mängida icon_wink.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.06.2007 22:51:49 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
libe kirjutas:
Winterwind kirjutas:
PlatoonSgtElias, keegi pole 8800 seeriast rääkinud, jutt oli 6600GT-st ja sellest, et C2D-ga skoorib ikka tuntavalt rohkem
skooribki ju (duh)

Küllap see sõltub inimesest aga minu jaoks pole ~400p vahe mille pärast prose vahetusele isegi MÕELDA icon_rolleyes.gif .Räägime alates 1500-2000pts icon_rolleyes.gif
libe kirjutas:
näita oma amdga siis seda 400p suuremat skoori

ja mis hea pärast ta seda peaks tegema icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
libe kirjutas:
katsu 100p kasvõi rohkem saada oma pilliga

...jah...siis on terve aasta korda läinud eksole thumbs_up.gif.Kui mõned pole aru saanud,siis küsimus pole siin mitte selles kas AMD 64 on kiirem kui C2D sest seda see üldjuhul pole icon_wink.gif ...asi on selles,et mõnede arust annab C2D kõikjal +100fps,+30 000pts jne icon_rolleyes.gif ...tulge maa peale tagasi...muidugi on C2D hetke parim arhitektuur aga see ei tähenda ,et AMD 64 omanikud ei saaks normaalseid marke vorpida või mänge kõik settingud põhjas mängida icon_wink.gif .
doh.gif ei jõua kohale ikka
magic ei ostnud omale seda proset, et mängud sitaks paremini jookseks, pakun et ta saab sellest iseseisvalt ka aru, et video on tal suurim pidur icon_rolleyes.gif
see 400p näitas, et ka kivist on võimalik vett pigistada
kui panna sama hinnaga amd prose ja c2d, siis takt-taktilt võivad nad identsed olla, aga kui ühel on OC potentsiaal kõvasti suurem, siis langeb ära võitlus kahe prose vahel, arvestama peab pigem platvormi perspektiivi ja intelil seda on
paljudel c2d meestel on pelad siiski 10-20% arvutiga tegelemisel

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2007 22:55:45 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsi tsiteerida aga kurat küll, tehke 3DMark2001, 6600GT ja AMD süsteem ja C2D süsteem, vean kihla, et AMD saab lihtsalt HALEDALT pähe seal. icon_rolleyes.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
just_me
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006




sõnum 25.06.2007 23:21:53 vasta tsitaadiga

nägu näha talv on tore hetkel ei taha üle 9100 minna score kuna kipub üle kuumenema

Score: 10628

Date: 2006-12-05
CPU: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual-Core 2529 MHz
GPU: NVIDIA GeForce 7950 GT
570 MHz / 819 MHz
OS: Microsoft Windows XP
Res: 1024x768@32 bit

_________________
Tere mina siin!!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 25.06.2007 23:50:19 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ma ei viitsi tsiteerida aga kurat küll, tehke 3DMark2001, 6600GT ja AMD süsteem ja C2D süsteem, vean kihla, et AMD saab lihtsalt HALEDALT pähe seal. icon_rolleyes.gif


01's on loogiline et C2D on kiirem ja punkte tuleb prose pealt, kõik HIGH testid ongi praktiliselt prose najale ülesse ehitatud
Natures on vga mem'il suur tähtsus ja muidugi prose beer_yum.gif
6600GT'ga pole mõtet neid teste tehagi, sest skoor on kindlalt C2D kasuks

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2007 00:39:50 vasta tsitaadiga

Ma nüüd küll nii ei ütleks, asi nimelt selles, et ma oma pentiumiga sain 05'es 6600GT'ga rohkem punne kui C2D'ga. Pentuga olid kellad küll ~10 võrra corel kõrgemal aga siiski. 05'es ei loe prose suurt midagi, 01'es aga küll. Vahe pentuga oli C2D'ga võrreldes pea kahe kordne.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2007 19:58:35 vasta tsitaadiga

E6400 @ 3680mhz
A-Data 2GB @ 960mhz 4-4-4-12
8800GTS 320mb 625/2060

19032p

Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.06.2007 20:54:01 vasta tsitaadiga

300p prosest vahet on ju päris ok... Celeroni ja AMD all mõtlesin ma ikka AMD Semproni...X2-ga kogemust pole ja ei julgeks eriti sõna võtta icon_wink.gif
Vahe muideks 3,5GHz peal siiski suurem - opera jooksis tautaks ja seal mitmed asjad mul refreshiga... hetkel sain 4607, samas videoka mem 1197 - võimalik et oli ka enne sel kiirusel...kui oli siis vähemalt prosest kiirusest ja hõivatusest sõltuv vahe siiski olemas(opera load jääb siiski <10%).
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2007 20:56:11 vasta tsitaadiga

e6700 at 3,5
2900xt 820-2040
21033
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.06.2007 23:13:57 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
doh.gif ei jõua kohale ikka...
magic ei ostnud omale seda proset, et mängud sitaks paremini jookseks, pakun et ta saab sellest iseseisvalt ka aru, et video on tal suurim pidur icon_rolleyes.gif
see 400p näitas, et ka kivist on võimalik vett pigistada
kui panna sama hinnaga amd prose ja c2d, siis takt-taktilt võivad nad identsed olla, aga kui ühel on OC potentsiaal kõvasti suurem, siis langeb ära võitlus kahe prose vahel, arvestama peab pigem platvormi perspektiivi ja intelil seda on
paljudel c2d meestel on pelad siiski 10-20% arvutiga tegelemisel

word thumbs_up.gif
See on ka minu jaoks asja uba - eesmärk oli oodata soodsate C2D tulekut ja see siis ära krabada icon_smile.gif
Eks järgmine samm on uus videokas...

Teemasse kahh: Lähiajal plaan koos Frontier 355W tapmismisiooniga testida celeron D 347 peal 6600GT 600/1200... kuigi ei tea kas kehvem isend selle tulemuseni jõuab icon_razz.gif
Huvi mul juba selle pärast, et see cedar mill oli enne sama positsioneeringuga kui nüüd need 1MB C2D isendid.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.06.2007 23:23:20 vasta tsitaadiga

ise ostsin e6600 esimesel võimalusel 4400.- eest eelmise aasta augustis
see 1200.- allahindlus m,is vahepeal toimunud on, tähendab kokkuvõttes siiski vaid 120.- eeku kuus lisakulu

see abi, mis ta mulle 10 kuu jooksul jaganud on, on hindamatu tbredi kõrval icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 21:28:36 vasta tsitaadiga

X1800XT 512MB @ X1800XT PE (PE biosiga flashitud)
10808p
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 22:06:48 vasta tsitaadiga

tavalise biosiga on samal kellal tiba kiirem kuna mem timmid karmimad icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 22:47:43 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tavalise biosiga on samal kellal tiba kiirem kuna mem timmid karmimad icon_razz.gif


täitsa võimalik. muidu XT vs PE vahe oli ~1000p
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2007 19:01:35 vasta tsitaadiga

prose x2 3800+ @2,6ghz
video 8600gts @ core 700, mem 1025

skoor: 9674
http://service.futuremark.com/orb/resultanalyzer.jsp?projectType=12&XLID=0&UID=9951127

Ei oska midagi oma tulemusest arvata... icon_rolleyes.gif

edit: Mis programmiga videole volti anda Vista all?


viimati muutis windsurfer 04.07.2007 19:26:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2007 19:11:11 vasta tsitaadiga

windsurfer kirjutas:
prose x2 3800+ @2,6ghz
video 8600gts @ core 700, mem 1025

skoor: 9674
http://service.futuremark.com/orb/resultanalyzer.jsp?projectType=12&XLID=0&UID=9951127

Ei oska midagi oma tulemusest arvata... icon_rolleyes.gif


pole viga. parema prosega kukuks 10k thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2007 02:20:11 vasta tsitaadiga

Kast profiilis aag kaart prooviks 8800GTS/320.Sutsu liigutasin ligureid kah Core630 ja Mem 650,homme vaatan edasi icon_razz.gif
14546
Ei tae kas on OK x2 @ 2800 kohta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2007 20:02:21 vasta tsitaadiga

Celeron 420 @ 3040mhz
A-Data 1066+ @ 1216mhz 5-5-5-18
8800GTS 320MB def
13228p

Celeron 420 @ 3040mhz
A-Data 1066+ @ 1216mhz 5-5-5-18
8800GTS 320MB 625/2060
13883p
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 17.07.2007 14:49:07 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
windsurfer kirjutas:
prose x2 3800+ @2,6ghz
video 8600gts @ core 700, mem 1025

skoor: 9674
http://service.futuremark.com/orb/resultanalyzer.jsp?projectType=12&XLID=0&UID=9951127

Ei oska midagi oma tulemusest arvata... icon_rolleyes.gif


pole viga. parema prosega kukuks 10k thumbs_up.gif


Sellise videokaardi norm punktide summa 05 oleks vast seal 12k kandis icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2007 20:49:43 vasta tsitaadiga

CPU: AMD Athlon64 X2 5600+ @ Def
MB: Asus M2R32-MVP ATi RD580/SB600
RAM: 2 x 1024MB A-Data PC2-8500 Extreme Edition
GFX: GeCube Radeon X1900GT Rev1 @ Def

3DMark Score 9609
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=3252005

jama ainult, et kaart vigane oli..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2007 20:18:49 vasta tsitaadiga

XFX8600GT DEF ja OC , XP ja VISTA beer_yum.gif

XP 540 @ 700 9559
XP 700 @ 850 11616
VISTA 540 @ 700 8263
VISTA 700 @ 850 10186
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.07.2007 20:20:57 vasta tsitaadiga

vista võtab niipalju maha?
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2007 20:24:09 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
vista võtab niipalju maha?

Või naguikka on Drivud poolkõvad icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 01:43:44 vasta tsitaadiga

a64 'venice' 3200+ @ 2,7GHz (10x271)
2x512MB Kingston HyperX 2-3-2-6 (225MHz)
x1950pro @ 621/770 (cat. 7.7)
3DMark score: 9885

Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2007 00:38:41 vasta tsitaadiga

C2D E6700 3801MHz
2x1Gb Micron D9DQW "FatBody" CAS 4-3-3-15 380MHz
X1600PRO 553\432

5392p
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=3281695

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 26.07.2007 00:55:28, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2007 12:13:10 vasta tsitaadiga

Amd Duron 1.6@2.35 GHz
1024 mb ram
6600 GT

3600 punkti oli
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.07.2007 18:57:20 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
C2D E6700 3801MHz
2x1Gb Micron D9DQW "FatBody" CAS 4-3-3-15 380MHz
X1600PRO 553\432

5392p
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=3281695
mälusi kangemaks ei kannatanud panna?
isegi mu adatad lasevad külma varrega nendel seadetel icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2007 19:51:30 vasta tsitaadiga

Ei tea jah, mis see PlatoonSgtElias plokib. http://ceemic.pri.ee/c2d/509spii.JPG 2,35V
Kristoferr lasi ~427MHz@3-3-3-3-1T@2,45V 680i peal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2007 10:40:52 vasta tsitaadiga

X2 4200 (2,77 GHz), 2 GB 251 (3-4-4-7 1 CMD) ja 8800GTS 641/1000. Skoorib 14765 punni.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2007 19:51:35 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
eks ta jääb ikka oskuste taha kinni icon_razz.gif


Oh juudas.

Enivei, lasen uue biosi täna peale, ehk aitab.
Teemasse kah.

Sapphire HD2600XT GDDR4 Default (800\1100) Active Cooling
ATI Catalyst v7.7
C2D E6700 3600MHz
2x1Gb Micron D9DQW "FatBody" 800MHz 4-3-3-3-17-26-5-8-3 1T okse icon_sad.gif
Windows XP

3DMark2005 - 10,978

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 29.07.2007 19:53:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 30.07.2007 15:24:54 vasta tsitaadiga

E4300@3ghz
2x1024mb 800mhz Adata
8800GTS 320mb 650/1000

Score 15844 8)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 09:41:00 vasta tsitaadiga

• Intel Core 2 Duo E6700 2.66GHz@3915MHz 1.575v L631A838
• 2x1Gb Micron D9DQW "FatBody" 870MHz 4-3-3-5-22-27-5-8-3
• ATI Radeon HD2600XT GDDR4 856MHz\2412MHz
• ASUS Striker Extreme 680i

11651p

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 16:42:34 vasta tsitaadiga

[hwbot]Zonerman - 20900 - All default volts and on air - Windows XP - 20900 - 8800 Ultra 710/2280MHz E6750 @ 3,5GHz 2GB DDR2/878[/hwbot]
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2007 16:12:58 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/orb/resultanalyzer.jsp?projectType=12&XLID=0&UID=10397742

Konf profiilis.
CPU: e2140@ 2,9ghz 24/7
video defis 24/7 8600gts

skoor: 10237

Ise olen rahul enda arvuti 24/7 arvutusvõimsusega. icon_lol.gif 8)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ty
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005




sõnum 06.08.2007 09:09:27 vasta tsitaadiga

9674p

masinal kõik deafult.
3dmark05 jooksis deafult settingsitega.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 06.08.2007 14:13:10 vasta tsitaadiga

Def kellad HD2600XT

Skoor: 10118 thumbs_up.gif
Ootan uusi ATI drivereid 7.8 ja uut BIOS-i, siis lasen def kelladel ka 8600GTS üle icon_lol.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 06.08.2007 15:09:36 vasta tsitaadiga

E6600 @3,15GHz
Gigabyte P35 DS3R
7950GT 650/830MHz
1GB A-Data PC2-6400 @1050MHZ CL5-5-5-15
Score: 11756
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2007 19:57:03 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
siis lasen def kelladel ka 8600GTS üle icon_lol.gif

sul ju oluliselt lahjem prose kui siin viimasel 8600GTS-i omanikul.
sisuliselt pole sul enam midagi üle teha..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2007 23:19:38 vasta tsitaadiga

link :: 10188

kaart siis deafult kiirustel aga pqi mälu ei kellu rohkem icon_biggrin.gif siis ei hakka proset erladi ülesse lükkama
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 18:27:53 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Killhoven kirjutas:
3D Mark 05: 3400+Venie, 1gb ddr 400mhz, 6600GT ~3.5k.

*sama, aga 3800+ X2 prose = +100 punkti
*sama, aga 1 giga asemel 2 giga 400Mhz= +100 punkti
*sama, aga 6600GT asemel 7600GT= +2-2,5k punkti
*sama, aga 6600gt asemel 7900gs = +4k punkti.


sama kooslus, aga Sparkle 8800GTS 320MB =10 678


Gigabyte GA-945P-S3, E4400@def 2Ghz, 7900GS@def, 2*1GB DDR II 800Mhz ja tulemuseks 7402

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 14:20:33 vasta tsitaadiga

Tulemused koos Eviliga icon_wink.gif

E6850 @ 4700 @ 1,64v ( 1,7 bios) @ Dice
Asus P5K Deluxe
HD2900XT @941/999 @Dice
2x1Gb A-Data Pc8500 @ 652 mhz @ 5-5-5-5 @ 2,5v
FPS Epsilon 1010 w

Score 27002

E6850 @ 4710 @ 1,64v ( 1,7 bios) @ Dice
Asus P5K Deluxe
HD2900XT CrossFire
2x1Gb A-Data Pc8500 @ 628 mhz @ 5-5--5 @ 2,5v
FPS Epsilon 1010 w

Score 29183
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 14:46:52 vasta tsitaadiga

miks on *.txt faili nimeks taskbaril Q6600? icon_razz.gif
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 16:25:27 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/orb/resultanalyzer.jsp?projectType=12&projectId=3354504

E6750
8800GTS 320MB
2X1GB
@ def
15357


viimati muutis purexpure 16.08.2007 16:28:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.08.2007 16:25:46 vasta tsitaadiga

kuidagi lahja skoor kõik jupid nagu ok
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 16:29:31 vasta tsitaadiga

Defi kohta lahja? icon_confused.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.08.2007 16:35:50 vasta tsitaadiga

proovi clockiga kah
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2007 16:39:48 vasta tsitaadiga

E6750@3GHz
8800GTS 320MB 580/960
2X1GB@750Mhz

17095
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gallardo
HV kasutaja
gallardo

liitunud: 22.09.2005




sõnum 18.08.2007 22:19:18 vasta tsitaadiga

E4400 @ 2,0Ghz
1GB DDR2 @ 667MHz
Asus PB-5/MX
X1600Pro 256MB DDR2 128-bit 500/782

4320
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.