Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 25.07.2007 16:21:26 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Flacko kirjutas:
punktiir kirjutas:
Sa Flaco oled vist ropult rikas, et nii palju mänge, mis need wii omad maksavad mingi 1000st natuke alla?


lol mitte eriti, muude asjade peale ei kulluta raha, ainult maksude ja toidu,muud eriti pole vaja

istud kodus alasti ve

icon_lol.gif .


Minu X360 mängud:

Tony Hawk's Project 8
Gears of War
Forza Motorsport 2
UNO
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rockets
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2006




sõnum 25.07.2007 21:39:51 vasta tsitaadiga

PSX - Metal Gear Solid
PC - Metal Gear Sons of Liberty ja GTA k6ik seeriad
PSP - Metal Gear Portable ja AC!D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ice
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2007 13:41:56 vasta tsitaadiga

Panen siia kirja siis konsoolide nimekirja, mis kollektsioonis juba olemas.

Kolmas põlvkond:
NES
NESi kloon

Neljas põlvkond:
Sega Mega Drive II + Mega-CD II (PAL)
SNES
Game Boy Pocket

Viies põlvkond:
Sega Saturn
PSone
Nintendo 64
Game Boy Color

Kuues põlvkond:
Dreamcast
Playstation 2 (slim)
Xbox
Nintendo Gamecube
Game Boy Advance
Game Boy Advance SP

Seitsmes põlvkond:
Xbox 360
PlayStation Portable
Nintendo DS Lite


viimati muutis Ice 05.02.2010 10:15:22, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowcard
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2007




sõnum 27.07.2007 14:41:56 vasta tsitaadiga

ma panen siis kirja mis mul on

PC-piraate 30-40 tk ja originaale ka m6nijagu

PS2
gran turismo 4
gta san andreas
nfs most wanted
wrc rally evolved
nhl 2003
midnight club 3 dub edition remix
burnout 3
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2007 19:20:22 vasta tsitaadiga

Tegelikult võiks mingi minimaalse arvu välja mõelda, kust algab... nn "kollektsioon"
Näiteks siin paar posti on mingi 2-5 mängu... emm.. ma võin filatelistide miitingule kah minna, mingi ühe margiga, mis peldiku alt ehitustöös leidsin, aga sellise jutu peale pekstakse välja.. Samas pole siin mõtet uhkustada oma piraatmängude koguga... Mu vend teeb teile nigunii ära sellega!..

Kollektsioon = 10- lõputu arv originaal mänge

E:

Rohelisega on märgitud mu lemmikud asjad/mängud
Kuldsega on märgitud uued asjad/mängud
Onyx Black DS lite
-
Mario Kart DS
Metroid Prime Hunters
Castlevania: Dawn of Sorrow
M3 Simply + 1 Gb MicroSD
--------

Wii
-
Wii Sports
The Legend of Zelda: Twilight Princess
+
1x Gamecube pult, 1x Gamecube mälu
Super Smash Bros. Melee
The Legend of Zelda: Wind Waker
--------

PC
-
Prince of Persia: Sands of Time
Prince of Persia: Warrior Within
F.E.A.R.
Painkiller

Precision Skateboarding
WipeOut
Duke Nukem: Manhattan Project
--------

X360
-
Halo 2
Gears of War

Project Gotham Racing 3
Far Cry Instincts Predator
Saint's Row
Ridge Racer 6

Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.07.2007 19:35:41 vasta tsitaadiga

ps2

COD3
BF2 modern combat
187 ride or die
the get away
warlords

ja aina tuleb

PC

ghost recond advence warfigher 2
transformer the game
wolfenstein ET
just cause
driver 4
overlord
BF1942
TM nations
half life 2 DM

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 09:37:04 vasta tsitaadiga

... Võitlustandris jäi kunagi selline teema silma:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=301892

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 10:22:47 vasta tsitaadiga

DigeBeni, see seal on rohkem PC mängude jaoks... Siia pannakse nagu kõik mängud... Aga jah... ma tahaks siiski näha huvitavamat vormistamist nimekirjades.. mitte miski ei kutsu vaatama lihtsat halli listi, kus pole viitsitud isegi mängude nimed suure tähega panna >_>
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 10:55:43 [MUU] Milliseid mänge omate? XBox 360, PS3 ja Wii vasta tsitaadiga

Ainult orikad siis loevad. Vahest oleks huvi vahetada kellegagi midagi icon_smile.gif
Vastamiseks kirjutage punaselt konsooli nimetus ja boldiga mängude nimed, et arusaadav oleks thumbs_up.gif

Avaks teema siis... endal olemas:

Xbox360
Call Of Duty 2
Call Of Duty 3
Top Spin 2
Saints Row
Project Gothan Racing 3
Test Drive Unlimited
Forza Motorsport 2
Tony Hawk Pro Skater Project 8
Tony Hawk Pro Skater American Wasteland
Gears Of War
Dead Or Alive 4
Ja hunnik demo plaate ning ajakirju icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 30.07.2007 11:30:00, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 10:59:18 vasta tsitaadiga

X360
-
Halo 2
Gears of War
Project Gotham Racing 3
Far Cry Instincts Predator
Saint's Row
Ridge Racer 6
Juuli OXM plaat ja ajakiri

Wii
-
Wii Sports
Legend of Zelda: Twilight Princess
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iTengu
HV kasutaja
iTengu

liitunud: 31.07.2007




sõnum 31.07.2007 11:40:00 vasta tsitaadiga

Apple:
Doom 3

PSP:
Everybody's Golf
GTA: Liberty City Stories
Ridge Racer
Syphon Filter: Dark Mirror
Tekken: Dark Ressurrection

_________________
(y)aff banaan
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 31.07.2007 11:53:56 vasta tsitaadiga

pilte, pilte!
Ma ei usu, et ainult paaril kasutajal fotokas on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 31.07.2007 13:26:13 vasta tsitaadiga

Aasta vanad pildid:





Piltidelt on puudu:

Hardware
Gameboy Advance SP
Nintendo DS lite
Dreamcast

Software
Nintendo DS
Dragon Quest Heroes: Rocket Slime
Contact
Hotel Dusk: Room 215
Picross DS
Etrian Odyssey
Phoenix Wright: Ace Attorney

Dreamcast
Shenmue
(veel umbes 7 mängu, mis ma kaasa sain, kuid mis ei ole eriti märkimisväärsed)

PlayStation 2
Neogeo Battle Coliseum
Global Defence Force (või siis Chikyuu Boueigun 2, selle generatsiooni üks parimaid mänge. Sureb obskuursuses.)
(salamäng)
Steambot Chronicles
Glass Rose

Gameboy Advance
bit Generations: Boundish
bit Generations: Coloris
bit Generations: Dialhex
bit Generations: Digidrive
bit Generations: Dotstream
bit Generations: Orbital
bit Generations: Soundvoyager
Fire Emblem: The Sacred Stones
Wario Land 4
Super Robot Taisen: Original Generation
Super Robot Taisen: Original Generation 2
Summon Night: Swordcraft Story
Summon Night: Swordcraft Story 2
Metroid Fusion
Metroid: Zero Mission
Rockman Zero 2
Rockman Zero 3
Yggdra Union

Kuna ma selle nimekirja peast kirjutasin, siis on siit mõningased asjad tõenäoliselt puudu. Kokku peaks olema umbes 100 mängu. Läbimisprotsent on väga madal (nimekiri veidi vananenud, mulle ei meenu mu FTP parool hetkel icon_sad.gif ).

Ma vist peaks kunagi lõpliku aruande sellest kogust tegema, see on päris huvitav.

djdevon'i kollaste kassettide kogu on väga lahe.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 21:11:44 vasta tsitaadiga

usb vibra icon_lol.gif
DODONPACHI, väga ull kollektsioon icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 21:41:11 vasta tsitaadiga

Minu mängukogu Exceli failina tänase päeva seisuga - link

Piltide idee kiidan samuti heaks. Kuna see aga on aegavõttev tegevus, siis panen siia praegu üles mõned pildid ja aeg-ajalt täiendan nimekirja uutega, kuni kõik huvitav on üleval.

I Konsoolid
GBA SP + valik mänge
DS Phat + valik mänge
PSP + valik mänge

II Perepildid
Mario
Zelda
Metroid
Sonic
Metal Gear Solid
Square-Enix

III Varia
GBA JAP regiooni mängud

to be continued...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 31.07.2007 21:46:37 vasta tsitaadiga

vabarna, mõnus kollektsioon, eriti lahedad on need perepildid 8)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 21:56:50 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
to be continued...
Tee rutem juba thumbs_up.gif
I want that GC master quest disk icon_mad.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2007 07:18:26 Pildid, vol. 2 vasta tsitaadiga

Jätkan piltide postitamist. (Et (mina) siin oma vanu postitusi muuta ei saa, siis võiks mõni moderaator viitsimise ja soovi korral ka minu esialgset postitust uute linkidega täiendada, iga link õige alajaotuse all.)

I Konsoolid
SNES + valik mänge

II Perepildid
GCN: Nintendo
GCN: CapCom
GCN: Namco
GCN: Sega
bongod

järgneb...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2007 10:25:26 vasta tsitaadiga

vabarna, pane need pildid ka siia, mis sul sokaikanis üleval on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2007 10:53:47 vasta tsitaadiga

Ei. Jõudsin arusaamale, et nn hunniku- ja riiulipildid on liiga mürarohked (eriti kui on näha ka ümbritsevat ruumi, s.t lillelist tapeeti ja tolmust parketti). Väiksema skaalaga temaatilisi pilte on teistel meeldivam vaadata ja endal huvitavam pildistada. Samas luban, et peaaegu kõik, mis nondel sokaikani piltidel on, jõuab ka siia teemasse. Varem või hiljem. icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 01.08.2007 13:19:55 vasta tsitaadiga

Lahe kollektsioon, vabarna. Kohe kade hakkab icon_biggrin.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 01.08.2007 14:10:48 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
nn hunniku- ja riiulipildid on liiga mürarohked (eriti kui on näha ka ümbritsevat ruumi, s.t lillelist tapeeti ja tolmust parketti)

am owned total :(

Edit: käisin eile kodus ja leidsin selliseid asju >>>



(kuchibiru action lol)

Ning ühe Nintendo 64 leidsin ka.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles


viimati muutis DODONPACHI 01.08.2007 14:16:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2007 14:15:19 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:

am owned total icon_sad.gif

Hei, ma viitasin enda sokaikani piltidele tegelikult, seega palun mitte väga haavuda! beer_yum.gif

(Aga jah, tee meile ülejäänutele teene ning varusta seda teemat trance vibrator'i hi-res fotodega, plz.)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2007 14:31:23 vasta tsitaadiga

X360 mängud paremuse järjekorras (alt üles, vasakult paremale)
Wii mängud jumala suvas järjekorras
Ja minu hädist kogu pole vaja kommenteerida :,( .... oleks mul vaid poolgi fushi või vabarna omadest :,(


viimati muutis EvilKatarn 01.08.2007 14:45:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 01.08.2007 14:34:02 vasta tsitaadiga

Kas sa tahad öelda, et Duty of Publisher (EDGE: 2/10) on parem mäng kui PGR3 ja Gears of War?
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2007 14:44:49 vasta tsitaadiga

DODONPACHI, ei ei.... teistpidi... alt üles, vasakult paremale.... Halot ma ei suutnud kuskile vahele toppida... võibolla sellepärast, et see on xbox1 mäng, aga kindlasti on ta parem kui ridge racer ja see demo plaat (Ega mingi tainas pole, et hour of victory ostaksin... juuli OXM ajakirja ostsin vaid sellepärast, et seal oli reklaamitud Castlevania demo, mida seal peal ei eksisteerinud... selle asemel oli seal hoopis Viva Pinata...)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2007 18:33:34 Pildid, vol. 3 vasta tsitaadiga

Kolmas ja viimane partii fotosid. Otsustasin, et kui juba nii metsikuks pildistamiseks läks, teen ülesvõtted ka sellisest veidi perifeersemast kraamist, mis on mängudega mingit otsa pidi seotud. Vabandan kõigi esemete ees, mida ma kas ei jaksanud või ei viitsinud pildistada. icon_wink.gif

I Konsoolid
MD + JAP regiooni mängud
Saturn
GCN + varustus

II Perepildid
NiGHTS
Ecco / Earthworm Jim
MD: EA / Delphine

III Varia
MD: valik mänge 1
MD: valik mänge 2
MD: valik mänge 3
MD: 4 in 1
Saturni mängud
GCN USA/Kanada stuudiote mängud
GCN Euroopa stuudiote mängud
PC mängud
PS2, DC & C64 mängud
kraam: importija väikesed abilised
kraam: juhtmed & adapterid
kraam: kotid & vutlarid
kraam: valik pulte
kraam: tarvikud
kirjandus: EDGE
kirjandus: The Gamer's Quarter
kirjandus: Penny-Arcade

Tänan tähelepanu eest!

F I N
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 05.08.2007 02:04:46 vasta tsitaadiga

Tsekake neid poose~~



Ma tegin selle mängu just läbi!!

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2007 10:29:07 vasta tsitaadiga

DODONPACHI, Sul on isegi Haruhi kujukesed? Holy shit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2007 20:16:26 vasta tsitaadiga

Mul lisandus siis tänasega Amped 3, Dead Rising, NFS Most Wanted thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.08.2007 23:01:49 vasta tsitaadiga

Mul atm ainult Wii:

Rayman Raving rabbits
Warioware Smooth Moves
Zelda Twilight Princess
Wii Sports
Wii Play
Resident Evil 4 Wii Edition
Godfather Wii Edition
Kororinpa
Sonic And The Secret Rings
Mario Strikers Charged Football
Monster 4x4 World Circuit
Excite Truck
Mario Party 8
Dragonball Z Budokai Tendaichi

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 07.08.2007 00:59:06 vasta tsitaadiga

Haige kollektsioon.

Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2007 12:00:45 vasta tsitaadiga

Sinu oma?

Nagu poes oleks icon_lol.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2007 12:09:28 vasta tsitaadiga

henri200, tal on 3 mängu
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2007 23:56:39 vasta tsitaadiga

mõnes poes pole nii palju mänge kh
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2007 10:07:18 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
mõnes poes pole nii palju mänge kh


Xbox'i ja Xbox360'ne mänge sellise hunniku võrra Eestis küll ei leia poest icon_lol.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2007 12:51:08 vasta tsitaadiga

Xbox360
Forza Motorsport 2
Lost Planet: Extreme Conditions
Dead or Alive 4
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2007 18:43:28 vasta tsitaadiga

Rohelisega on märgitud mu lemmikud asjad/mängud
Kuldsega on märgitud uued asjad/mängud
Onyx Black DS lite
-
Mario Kart DS
Metroid Prime Hunters
Castlevania: Dawn of Sorrow
M3 Simply + 1 Gb MicroSD
--------

Wii
-
Wii Sports
The Legend of Zelda: Twilight Princess
+
1x Gamecube pult, 1x Gamecube mälu
Super Smash Bros. Melee
The Legend of Zelda: Wind Waker
--------

PC
-
Prince of Persia: Sands of Time
Prince of Persia: Warrior Within
F.E.A.R.
Painkiller

Precision Skateboarding
WipeOut
Duke Nukem: Manhattan Project (Gone without a trace.... ei saa otsida ka hetkel, aga loodan, et panin sahtlisse :,(
--------

X360
-
Halo 2
Gears of War
Project Gotham Racing 3

The Darkness
Saints Row
Far Cry Instincts Predator
Ridge Racer 6
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 15:26:47 vasta tsitaadiga

Väike update:

Xbox360
Top Spin 2
Call Of Duty 2
Project Gothan Racing 3
Test Drive Unlimited
Dead Or Alive 4
Tony Hawk Pro Skater Project 8
Tony Hawk Pro Skater American Wasteland
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Need For Speed Most Wanted
Forza Motorsport 2
Fight Night Round 3
Saints Row
Gears Of War
Dead Rising
Amped 3

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smola
Kreisi kasutaja
smola

liitunud: 15.12.2004




sõnum 16.08.2007 16:09:49 vasta tsitaadiga

Panen siis oma kollektsiooni ka kirja:
Playstation2
Varustus:1xpult 2xmälukaart 1x DVD Region Free
Mängud
Resident evil 4
Resident evil: Code Veronica X
Resident evil: Outbreak
Resident evil: Outbreak file#2
Devil May Cry(platinum)
Devil May Cry 3
Metal Gear Solid 2:Substance
Metal Gear Solid 3:Snake Eater
Final Fantasy X(platinum)
Kingdom Hearts(platinum)
Silent Hill 2(special edition)
Killzone
Max Payne
Freedom Fighters
Shellshock: Nam'67
Project: Snowblind
Grand Theft Auto:Vice City
Hitman:Contracts
Prince of Persia: Warrior Within
XIII(platinum)
Dead or Alive 2(platinum)
Coldwinter
Tekken 5(platinum)
Smackdown vs. Raw 2006(platinum)
Medal of Honor; Frontline

Gamecube
Varustus 2xpult 2xmälukaart 1xgameboy player(with start-up disc)
Mängud
Resident evil Remake
Resident evil Zero
Super Mario Sunshine
Mario Party 5
Bloody Roar: Primal Fury

PC
MängudOriginaalidest icon_rolleyes.gif
Medieval:Total war
Blitzkrieg
Silent Storm
Mafia
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 16:25:06 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Väike update:

Xbox360
Top Spin 2
Call Of Duty 2
Project Gothan Racing 3
Test Drive Unlimited
Dead Or Alive 4
Tony Hawk Pro Skater Project 8
Tony Hawk Pro Skater American Wasteland
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Need For Speed Most Wanted
Forza Motorsport 2
Fight Night Round 3
Saints Row
Gears Of War
Dead Rising
Amped 3


Nice! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 16:28:27 vasta tsitaadiga

kuldsega uued
amddude kirjutas:
X360
-
Halo 2
The Darkness
Gears of War
Project Gotham Racing 3
Far Cry Instincts Predator
Saint's Row
Ridge Racer 6
Juuli OXM plaat ja ajakiri

Wii
-
Wii Sports
Legend of Zelda: Twilight Princess
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 16.08.2007 22:58:43 vasta tsitaadiga

PS3...esimesed kolm mängu, loodame et kogu varsti suureneb icon_biggrin.gif

Motorstorm
F1
Ridge Racer 7 - selle hea meelega vahetaks mingi muu mängu vastu
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2007 18:32:24 vasta tsitaadiga

PS3
NBA 2K7
NHL 2K7
Fight Night Round 3
Fantastic Four - Rise of the Silver Surfer
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2007 00:30:07 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
PS3
NBA 2K7
NHL 2K7
Fight Night Round 3
Fantastic Four - Rise of the Silver Surfer

Ma ei saa aru sellest kui inimesed ostavad 10k eest ps3 aga ei osta sinna ühtegi ekslusiivi aga kuna enamus mängud näevad 360 peal paremad välja ja seade maksab 2x vähem siis seda listi vaadates käis elu silme eest läbi.. igav oli icon_lol.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2007 08:38:18 vasta tsitaadiga

Mis teha mulle meeldivad spordi mängud ja selle pärast olen enamasti ka neid ostnud, aga ära muretse järgmine mäng mille ostan on F1 ja seda xbox'il pole.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2007 14:05:51 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
Mis teha mulle meeldivad spordi mängud ja selle pärast olen enamasti ka neid ostnud, aga ära muretse järgmine mäng mille ostan on F1 ja seda xbox'il pole.


Okei pole vaja siin teemas vaidlema hakata nüüd. Muidu OT: mängisin seda F1, üsna masendav juhtida puldiga icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 20.08.2007 13:50:40 vasta tsitaadiga

Minu tagasihoidlik kollektsioon:

Playstation 3 (PS3)
PS3 (60gb), 2 sixaxis pulti
Resistance: Fall of Man
Ninja Gaiden Sigma
Fight Night Round 3
NBA Street Homecourt

Playstation (PSX)
PSX, 2 pulti, 2 mälukaarti
Tony Hawk's Skateboarding
Tont Hawk's Pro Skater 2
Tont Hawk's Pro Skater 3
Tomb Raider
Tomb Raider 2
Tomb Raider 3
Tomb Raider The Last Revelation
Crash Bandicoot 2 Cortex Strikes Back
Crash Bash
Croc: Legend of the Gobbos
Rayman 2: The Great Escape
Tekken 3
Duke Nukem
Doom
Comand & Conquer Red Alert
Theme Park World
Monster Racer
Gran Turismo 2
GTA 2
Final Fantasy 7
Vagrant Story
Resident Evil 3 Nemesis
WWF War Zone
Euro 2000

Super Nintendo (SNES)
Snes, 3 pulti, scope, regiooni adapter, GameBoy adapter
Super Mario Allstars
Super Mario World
Super Mario Kart
Yoshi's Safari
Donkey Kong Country
The Legend of Zelda: A Link to the Past
Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time
Magic Sword
Pitfall
Super Star Wars
Krusty's Super Fun House
ESPN Baseball Tonight
Brett Hull Hockey
Batman Returns
Batman Forever
X-Men Mutant Apocalypse
Street Fighter 2
Killer Insinct
Starwing
Nintendo Scope 6

Nokia N-Gage
N-gage
Tony Hawk's Pro Skater

Arvutimänge on terve kapp täis ning ei viitsi otsida/lisada - kunagi kui igav on siis vast lisan need ka icon_wink.gif
E: ja muidugi kõik originaalid, piraadid on nõmedad
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 15:07:46 vasta tsitaadiga

nii alustame siis millel ma kõige rohkem kasutand:esimesena sai omatud playstation 1 7 aastaselt mänge naq siis vist ei olnud meeles on die hard trilogy,7 elements ...ei tulegi rohkem meelde icon_smile.gif siis müüsin maha ja 3 aastat hiljem ostsin uuesti kaasas lisa pult koodimurdja 2 mälukaarti + koos rodu mängudega:
odd world,crime killer,cool boarding 4,crash bandicood 1 2 3 4,hidden and dangerous,sword of camelot,hoshigami:ruining blue earth,007 tomorrow never dies,3xtreme,dino crisis,omega boost,mission impossible,v2000,blast radius,future cop l.a.p.d.,motorhead,nfs 3 hot pursuit,grudge warriors,moto racer 2 ,demod,tomb raider 1,2,3,4,5 ,thps4,thps1,nascar 2002,..appi neid oli nii palju rohkem naq ei tule meelde... icon_confused.gif
siis tuli uus põlvkond playstation 2..õhuke...2 pulti 2 mälukaarti 1 16mb teine orig 8mb,
mängudest siis:
gta:san andreas,vice city ,tomb raider 7,nfs-underground 2,burnout 3,f1 06,devil may cry ,great escape,gran turismo 4,final fantasy 10,wrc rally evolved.
tuli jälle uus põlvkond ehk siis ps3 mis sa alles hiljuti soetatud:2 pulti 60gb kõvaketas jne
mängudest praegu:call of duty3,f1 championship edition,motorstorm,gran turismo hd.
ja nüüd arvuti mängudest:
battlefield2,manhunt,vice city,half life 2 ,half life :episode 1,battlefield 1942,nfs:carbon,driver 3,hitman:blood money,mafia,true crime:streets of LA counter-strike:source steam pack.
ja vist ongi minu poolt kõik icon_biggrin.gif

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 21.08.2007 22:49:48 vasta tsitaadiga

Nii mul on neid hullult.
PC

Cs
Cs:s

Finito!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.