Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 30.07.2007 12:09:45 vasta tsitaadiga

Taevas on selline nagu peab. Apokalüpsise ajal ongi võibolla taevas rohkem rohekam ja heledam.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 30.07.2007 13:14:07 vasta tsitaadiga

selline kole flat ja igav. kas see pole äkki ilusam -> http://www.capetownskies.com/0065/01_sunrise_smoky_hhb.jpg

või sealt mõni... http://www.capetownskies.com/sunrise2.htm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.07.2007 13:16:36 vasta tsitaadiga

Kui tihti sa päriselus ikka sellist taevast näed. Viimastel päevadel on pea konstante hall läbu taevas olnud icon_smile.gif
pole ju väga viga midagi -> http://www.firingsquad.com/media/gallery_image.asp/1803/3

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 30.07.2007 14:25:47 vasta tsitaadiga

neeh, minuarust on taevas täitsa ok. loodan et seal liigub ka midagi. pealegi tõesti ei kujuta ette miline võiks taevas tegelikult olla pärast üleüldist tuumasõda- atmosfääri paiskub ju miljoneid tonne pinnast, millal ja kui kiiresti see tolm lõpuks maha tuleb...
vanasti ähvardati üldse uue jääajaga pärast tuumasõda, nn aatomitalv. ei tea kas see teooria on veel jõuline
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 14:29:46 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear_fallout
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003



Online
sõnum 30.07.2007 19:53:10 vasta tsitaadiga

http://www.firingsquad.com/media/gallery_image.asp/1803/3
Jack Norris+ must saapaviks ? icon_lol.gif

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 20:14:28 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Jack Norris

Vist ikka Chuck Norris.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003



Online
sõnum 30.07.2007 20:25:45 vasta tsitaadiga

my bad icon_lol.gif
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 31.07.2007 02:59:24 vasta tsitaadiga

Aiiiii, no kuidas ei tea siis Chuck Norrist.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus007
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2003




sõnum 31.07.2007 07:38:00 vasta tsitaadiga

teibasse! ketser teibasse!!!icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 08:57:09 vasta tsitaadiga

See on ju rohkem neegripoolne tegelane, mitte chuck.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 31.07.2007 09:19:40 vasta tsitaadiga

Minuarust paistab ta küll väga chucki näoga
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 10:47:43 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Minuarust paistab ta küll väga chucki näoga

Usalased näevad kõikjal chuck norrist. Vaata mängudes ringi, pea igas küberkogukonnas on mõni tegelane, kes paranoiliselt promob chuck norrist ning samastab seda-teist norrisega. Ära mine massipsühhoosiga kaasa.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 02.08.2007 15:07:50 vasta tsitaadiga

hah. komistasin kogemata SomethingAwful saidil väga hea artikli otsa.
SA tüüp (või tüübid) on NoMutantsAllowed foorumites ringi kamminud ning asju kokku kogunud,

See artikkel siis kõigile neile kes muud ei suuda kui ainult vinguda kui nõme F3 on icon_smile.gif äkki keegi tunneb ennast seal ära kah

jep, võibolla tulebki nõme aga ma enne proovin asja ära kui seda konstanteerin.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2007 22:08:29 vasta tsitaadiga

Täiesti nõus ja praegu pole tõesti NMA foorumis mõtet aega raisata. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.08.2007 09:30:05 vasta tsitaadiga

Väga lahe link, Paganarh icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taat
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2002




sõnum 03.08.2007 13:30:20 vasta tsitaadiga

jah, NMA foorum on üsna mõttetu. samas teist nii head fallouti uudistesaiti pole (vbla duck&cover).

edit: mis krdi teema selle m.õ.t.e.t.u.-ga on. ühe t on täiesti õige kirjutusviis, imho. pole hetkel küll ÕS-i, aga näiteks saagpaku eesti-inglise tellises ka ühe t-ga. koolis ka nagu õpetati( küll mõned aastad on möödunud), et võib nii ühe kui kahe t-ga....

sry for offtopic
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 03.08.2007 13:37:11 vasta tsitaadiga

ot:

Taat kirjutas:
mis krdi teema selle m.õ.t.e.t.u.-ga on. ühe t on täiesti õige kirjutusviis, imho.

Õige on kahe t'ga - mõttetu
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 18:35:48 vasta tsitaadiga

Kodukat ka veidi uuendatud.

http://fallout.bethsoft.com/



----------

Paar uut pilti
http://www.gamershell.com/pc/fallout_3/screenshots.html
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 18:09:22 vasta tsitaadiga

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=22872
Fallout3 lead platform on.... *trummipõrin*... X360...
seega PC mäng flopib sajaga, nagu juba teada... ja ka Fallout3 tervenisti flopib, kuna tegu on konsooli pasaga
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 14:45:28 vasta tsitaadiga

Sinna see mäng nüüd läkski.. kuid mida muud Bethesdast ikka oodata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
System
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004




sõnum 18.11.2007 14:51:42 vasta tsitaadiga

Absoluutselt ei mõista inimesi, kes viitsivad foorumites kolada ja ainult vinguda.
A'la mängu väljastamiseni on rohkem kui aasta aega ja juba mingi nutt käib selle üle kui kehva mäng on.
Ise olen ka eelnevad Fallouti osad korduvalt läbi mänginud ja ausaltöeldes võiks tõesti midagi uut tulla. Ma ei hakka ennem kui mänginud pole ühtegi head ega halba sõna ütlema tolle teose kohta.

Edu edaspidistes vingumistes.

Kaarel.

_________________
Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 15:51:11 vasta tsitaadiga

System kirjutas:
Absoluutselt ei mõista inimesi, kes viitsivad foorumites kolada ja ainult vinguda.


Ilmselt pole sa mänginud mänge nagu RB: Vegas ja muud sellised. Kui suudad nimetada ühe mängu, mis arendati kõigi praegu poppide platformide peale ning pole olnud selle tõttu PC peal tõsine consolitis'e käes vaevlev hunnik õnnetust... well, mängiks seda kohe isegi! Seda, mida suudab korralik dev õigel platformil - näitab Crysis. Seda, mida teevad konsoolidega kahasse arendavad selloutid, näitab Vegas ja Bioshock.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 18:15:34 vasta tsitaadiga

System kirjutas:
Absoluutselt ei mõista inimesi, kes viitsivad foorumites kolada ja ainult vinguda.
A'la mängu väljastamiseni on rohkem kui aasta aega ja juba mingi nutt käib selle üle kui kehva mäng on.
Ise olen ka eelnevad Fallouti osad korduvalt läbi mänginud ja ausaltöeldes võiks tõesti midagi uut tulla. Ma ei hakka ennem kui mänginud pole ühtegi head ega halba sõna ütlema tolle teose kohta.

Edu edaspidistes vingumistes.

Kaarel.


Väga paljudel baseeruvad need väljaütlemised varasematel kogemustel. Krooniline vingumine on muidugi eraldi keiss ja loodame ju kõik vargsi, et äkki ikka saab asja. Kahjuks aga on siinkohal oluline vahe kas tehakse midagi tõsiselt uut ja vahvat või järjekordne näide sellest kuidas mingi poolik k䚚-in konsoolikas varasemat head nime lörtsib.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003



Online
sõnum 18.11.2007 18:34:22 vasta tsitaadiga

No kui neutraalne olla siis Bethesda omandas ausalt, endale FO õigused ning see on tema teha kuidas maksimaalne kasum välja pigistada....
Kui konsoolid on tasuvamad siis mis seal ikka - kapitalism on selle nimi.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 21:26:17 vasta tsitaadiga

jep, ja selle juurde käib räige irin kui nad asja valesti teevad icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003



Online
sõnum 19.11.2007 00:39:57 vasta tsitaadiga

... jep ja selle nimi on sõnavabadus beer_yum.gif
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 15:04:12 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
jep, ja selle juurde käib räige irin kui nad asja valesti teevad icon_biggrin.gif


Vaevalt. Nagunii antakse esimesena välja X360 variant, kõik revüüsaidid kiidavad selle taevasse ja kui hiljem tuleb PC, kopi/paste vanast revüüst ja pannakse juurde, et näe, PC peal on samasugune= hea ju!

Või siis oot.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 17:56:59 vasta tsitaadiga

räige irin siis fanbaselt ja muudelt unofficial allikatelt icon_wink.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 23:40:17 vasta tsitaadiga

Siin on natuke juttu Brotherhood of steeli rollist Fallout 3 ajastul! Päris huvitav concept igatahes! http://fallout.bethsoft.com/eng/vault/diaries_diary3-1.09.08.html
_________________
Live and let die.
\,,/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tähtis@mi
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2005




sõnum 28.01.2008 12:53:32 vasta tsitaadiga

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=40859

Uued pildid

_________________
kõige rtardim lause in the history of man: "Viru on kodu ja rate on elu"
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.01.2008 14:04:35 vasta tsitaadiga

Kõigi konsoolisõprade meelehärmiks tuleb tõdeda, et juba fakt, et arenduse baasiks on X360, paneb mängu silmailule omad tõsised limiidid peale. Screenshotid ilmestavad seda mõnevõrra, nähes välja... noh, aegunud (peale Crysist näevadki mängud vanad välja).

Teisalt, kõik kellel pole istumise all super-PC, rõõmustagu - teie praegugi keskpärane riistvara (dual-core CPU, 1GB RAM, X1950 PRO või samaväärne videokas) veab seda mängu tõenäoliselt sama kenasti kui X360.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 14:32:16 vasta tsitaadiga

Suht pohh sest müstilisest pildist. Mängu tüüp pole selline mis mingit imetabast grafat nõuaks ja Pc peal cboxi laadne FSAA'ga grafa on kindlasti nii või teisiti kobe.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 14:40:34 vasta tsitaadiga

Päris... koledad pildid on disaini poolest. Loodetavasti on mäng normaalne.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 16:47:54 vasta tsitaadiga

Mis koledad. Asi ajab suu vett jooksma.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 18:16:30 vasta tsitaadiga

huoh, järjest hullemaks läheb...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 18:47:33 vasta tsitaadiga

GoW ja Stalkeri ristsugutis - nii armas. See on saamas juba rusikareegliks, et kui vähegi tahetakse oma mängukest müüa, siis tuleb see muuta FPS/3rd person shooteriks. Seejuures pole üldse oluline, kas Falloutil oli FPSga midagi pistmist või mitte. Ei huvita, põhiline, et saaks ikka suure relvaga ringi joosta ja rõvedaid kolle näkku tulistada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 19:11:06 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
GoW ja Stalkeri ristsugutis - nii armas. See on saamas juba rusikareegliks, et kui vähegi tahetakse oma mängukest müüa, siis tuleb see muuta FPS/3rd person shooteriks. Seejuures pole üldse oluline, kas Falloutil oli FPSga midagi pistmist või mitte. Ei huvita, põhiline, et saaks ikka suure relvaga ringi joosta ja rõvedaid kolle näkku tulistada.

rõvedaid kolle ikka ribadeks tulistada. gore on ju nii lahe. SLOWMOTIONIS! KUJUTA ETTE!
icon_evil.gif

mis see eelmine popp fpsrpg oligi? bioshock? stalker?

eila loetud (vägavana) lugu somethingawfulis on siin kui rusikas silmaauku - link

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Turakaz
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2007




sõnum 28.01.2008 20:11:47 vasta tsitaadiga

Noh ise ootan mängu...mis sest et Fps...mind võlus fallout maailm...aga selles küll pettunud et nüüd kõik tootjad oma x360 taga ajavad...minu meelest konsoolid p¤%&¤%&erse kukkund teema.
Kui vähegi kangem arvuti siis AA ja AF muudavad mängu pildi ränka moodi ilusamaks...nii et pistke oma konsoolid vot sinna samusesse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.01.2008 17:56:36 vasta tsitaadiga

Fallout 3 vormi vastu mul küll midagi ei ole. Niikaua kui atmosfäär on esimestele osadele truu ja gameplay mehhaanika kenasti paigas on ja hea on mängida, olgu või kaardimäng mu poolest.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 18:10:28 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Fallout 3 vormi vastu mul küll midagi ei ole. Niikaua kui atmosfäär on esimestele osadele truu ja gameplay mehhaanika kenasti paigas on ja hea on mängida, olgu või kaardimäng mu poolest.
http://en.wikipedia.org/wiki/Fallout:_Warfare
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2008 13:49:29 vasta tsitaadiga

link :: link

preview.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003



Online
sõnum 17.02.2008 16:33:12 vasta tsitaadiga

...mis seal ikka - kest on teada, jääb vaid oodata, kas nimevääriline sisu on ka olemas.
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2008 23:26:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The world is much smaller than Oblivion, but packed with stuff to do. “We’ve never bothered to walk across the world,” says Hines “but it’s between 50 to 80 per cent of the size of Oblivion. It’s designed to feel like what the capital’s wasteland should feel like – a post-apocalyptic world where people scratch out an existence in these settlements – as opposed to Oblivion where it was the capital province at the height of the reign of this empire, with big bustling cities. It’s a change in scope and focus in what’s going on in this world.”

- ehh, milleks peakski maa läbi käima. qa, anyone?
- nuked oblivion?

tsitaat:
Wandering across the wasteland, it definitely feels like there’s always stuff to do, just like in Oblivion. A giant ant scuttles up towards us and we get to try the Vault-Tec Assisted Targeting system.

- nuked oblivion, again.
- stuff to do = stuff to blow up. in slow-mo. zoomed in. with gibs. GIBS.

tsitaat:
“One thing we did well in Oblivion was the relative distance between you and things to do in the world. Drop a ball on the map and there’s stuff to do within a certain distance. A world of endless space and meaningless walking is just not fun.”

võrdleme jutuga veidi eespool - postapocalytptic wasteland. ja räigelt tegevust täis. nagu oblivion kus iga põõsa taga miski sõps abi palus. ainult väiksem ja vähemate sõpsidega.

tsitaat:
It’s there we encounter the Super-mutant Behemoth, one of the standout moments of the demo.

- stuff to do = stuff to blow up. in slow-mo. zoomed in. with gibs. GIBS.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003



Online
sõnum 18.02.2008 00:46:50 vasta tsitaadiga

Mis seal ikka halada - turumajandus ja ostjaskond, panevad mängu paika - heategevust ei tehta.
<- proovib Planescape Tournamenti

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 18.02.2008 00:49:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Planescape Tournamenti
icon_confused.gif
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003



Online
sõnum 18.02.2008 01:04:14 vasta tsitaadiga

" Planescape Torment", kes tahtis, sai aru küll.
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 18.02.2008 16:32:01 vasta tsitaadiga

Aga inimene, kes pole sellest kuulnud, mõtleb WTF?

<- mina
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 19.02.2008 09:28:50 vasta tsitaadiga

njuub! icon_biggrin.gif

okok, see ju norm et pole- vanadest mängudest jutt siiski
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2008 09:49:56 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
preview.

Ühtegi uut screeni seal ju pole? :P
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.