Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 28.07.2007 10:33:13 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Damn ma kuulsin et 60GBseid ei toodeta enam ja tuleb 80GBdine.(Ma olin enne sellest teadlik) Ka kuulsin seda et 80 versionil ei ole võimalik mängida vanu mänge, is that true? Kui jah siis peab lootma, et ps3 60gb VÄHEMALT jõuludeni vastu peab, sest jõuludel on plaan osta ning just seda versiooni, mis toetab ps2 ja 1 mänge. Muide, miks 80gb ei toeta seda ja kas on võimalik et see toetaks? Jama kui peaks ostma ps2 juurde et mängida ps2 mänge, kui on üks konsool, mis teeb kõik 3 in 1 ära.

KAS on võimalik mingist poest selle PS3 "kinni" panna et võimalik osta Jõulute ajal? Kas see kes 2mblik vms, see saab seda teha või keegi teine kes töötab kuskil sellises poes. Natuke jama, et eestis ei ole preordimisi vms, siukest asja oleks hädapärast vaja IMO, või mingit sellist moodust. Sry, kui retarded idee.

Mulle öeldi et peab kiiruga tegema vms, aga praegu pole võimalik seda soetada, aga hiljem oleks. Või peale okt kuud nov, dec.



Aitäh, kes oskab seletada


Kui jutt on emotion enginest, siis ei ole seda euro variantidel olnudki.
Edit: Getomees jõudis ette.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 28.07.2007 11:05:11 vasta tsitaadiga

Aga Ho Ho rääkis mulle,e t mingi firmware updatega pidi saama üha rohkem saama mängida Ps2 mänge, ja ta rääkis mingist emuleerimisest. Suht segane asi oli.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 28.07.2007 11:05:54 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Aga Ho Ho rääkis mulle,e t mingi firmware updatega pidi saama üha rohkem saama mängida Ps2 mänge, ja ta rääkis mingist emuleerimisest, et firmware updadega peab tulema mini emuleerimine. Suht segane asi oli

No firmware ongi tarkvara. Tõsi, iga uue firmware uuendusega on mängitavus paranenud.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 28.07.2007 11:36:18 vasta tsitaadiga

Aa ok, aitäh Getomees icon_smile.gif

Ho Ho ka seleras mulle juba ära. Kohe parem tunne on.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 28.07.2007 17:13:02 vasta tsitaadiga

Netist liiguvad jutud, et 80gb Ps3 euroopasse ei tulegi ??
Vaid pidavat tulema 120gb PS3 versioon, vastukaaluks xbox360 ELITE müügile tulekuga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2007 19:25:50 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mille nad selle ketta suurusega jamavad - Pangu sinna selle asemel Emotion Engine sisse ! Kõvaketta jõuaks ise ka sebida.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.07.2007 19:36:07 vasta tsitaadiga

Olen üsna kindel, et EE on odavam kui kõvaketas, vähemalt Sony jaoks.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 28.07.2007 20:14:22 vasta tsitaadiga

dno minu ps3 on kõigi mu ps3 mängudega hakkama saanud, pole seda ee'd vajagi imo.
ja selle kõvaketta kohta niipalju, et mingi SCEE kõrgem onu avas lihtsalt et 80gb on liialt väike vahe 60gb variandist ja et euroopasse seda sellepärast ei tule, tema arvas et peaks olema vähemalt 2x 60gb ja sellest ka kõik need kuulujutud, et kohekohe on 120gb variant tulemas.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.07.2007 20:35:43 vasta tsitaadiga

Labukana, on inimesi, kes kavatsevad osta PS3'e, keda huvitavad PS1/2 mängud ning puudub PS2 ise. Neil on ühilduvus igati vajalik asi.
Isiklikult tunnen üht sellist inimest icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2007 21:30:18 vasta tsitaadiga

Kusjuures osad PS2 mängud ei tööta PS3 peal korralikult.
Hea oleks ikka kui teleka taga oleks ainult üks konsool , mis mängiks PS1/2/3me mänge.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 28.07.2007 21:42:07 vasta tsitaadiga

Millal Sony/mingi muu firma kettaid eraldi müüma hakkab? Vahet pole,kas ostad 20gb või 120gb, sisu on ju ikka sama. Kui kettaruumi väheks jääb, ostad suurema ketta ja kogu lugu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2007 21:49:44 vasta tsitaadiga

eeromees kirjutas:
Millal Sony/mingi muu firma kettaid eraldi müüma hakkab? Vahet pole,kas ostad 20gb või 120gb, sisu on ju ikka sama. Kui kettaruumi väheks jääb, ostad suurema ketta ja kogu lugu.


PS3mes sees ju läpaka kõvaketas .Kes sul keelab poest suuremat ketast osta?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.07.2007 21:52:27 vasta tsitaadiga

PS3'e peaks kõlbama suvaline 2.5" SATA HDD
http://www.playstatic.com/news/187

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 28.07.2007 22:59:13 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
PS3'e peaks kõlbama suvaline 2.5" SATA HDD
http://www.playstatic.com/news/187

Millest siis see suur mull teema üle: Euroopasse tuleb müüki 80/120gb versioon? Keegi on üldse suvalise SATA ketta käima ka saanud PS3-s???
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 28.07.2007 23:51:06 vasta tsitaadiga

njah tahtsin enne öelda et kõik mu ps2 mängud on korralikult tööle läinud ja mul on neid ikka paras ports...
ja ps3'es ketta vahetamise tutoriale on ka pool netti täis, paneks isegi suurema ketta kui sellega seal praegu suurt teha oleks, need tiritavad mängud on üsna pisikesed kõik üldiselt.
http://www.youtube.com/watch?v=-B1mQ21XXLE
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 29.07.2007 00:48:35 vasta tsitaadiga

Mis siis ikkagi see point on, mida taga aetakse? Keegi tahab osta endale 120gb kettaga PS3-e sama hinnaga mis teised ostsid 60gb-se või? Ma arvan et see on võimalik küll mõne aja pärast, nagu kõigi muude elektroonikaasjadega on. Ise ostsin 2a. tagasi 42" plasma,mis maksis 30tuhhi ja pole tänapäeval enam pooltki väärt. Kas siis aasta lõpus saada PS3 120gb kettaga (1000 krooni soodsam) on seda ootamist väärt? Ei saa mina aru, mida te saada tahate.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2007 11:12:41 vasta tsitaadiga

eeromees, ikka on. Naabril (mul endal ei ole endiselt veel PS3) on ostutud sinna sisse 120GB kettas. Peal YDL ning väga pro. thumbs_up.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 29.07.2007 13:07:39 vasta tsitaadiga

Eric80 kirjutas:
Ma ei saa aru mille nad selle ketta suurusega jamavad - Pangu sinna selle asemel Emotion Engine sisse ! Kõvaketta jõuaks ise ka sebida.

Noh, neil on kasulikum sulle müüa PS2 -- kusagilt peab ju kasumit kah tulema.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Surxa
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003




sõnum 30.07.2007 09:24:55 vasta tsitaadiga

Nad võiks jah müüa ilma kettata PS3e kui sinna ise saab suvalist HDDd ühendada. Need 20,60,80,120 on ju mingi jura. 500GB on miinimum minu arust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.07.2007 09:27:34 vasta tsitaadiga

Ilma kettata PS3 müük tähendaks et mängude arendajad ei saa oma mänge disainida selliselt, et nad saaksid arvestada HDD eksisteerimisega. XB'l näiteks ei ole HDD olemasolu garanteeritud ning see võib kohati teha laadimisaegu pikemaks, kuna pole võimalik kasutada kõvaketast kui plaadist kiiremat cachet.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 09:40:42 vasta tsitaadiga

Ilma kettata oleks vähe jama jahh kuna kõik mängude konfid/seivid asjad salvetatakse ju kettale.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 10:19:52 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Eric80 kirjutas:
Ma ei saa aru mille nad selle ketta suurusega jamavad - Pangu sinna selle asemel Emotion Engine sisse ! Kõvaketta jõuaks ise ka sebida.

Noh, neil on kasulikum sulle müüa PS2 -- kusagilt peab ju kasumit kah tulema.


See on ka muidugi päris võimalik !
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 30.07.2007 11:12:26 vasta tsitaadiga

njah kas kellelgi on reaalselt ka mingeid probleeme olnud ps2 mängude mängimisega viimasel ajal? dno mul on normaalsemad ps2 mängud olemas ja need igatahes töötavad :P ja vähemalt minul pole õnnestunud seda ketast kuidagi täita, kõik demod ja trailerid on tiritud, pea kõik mängud psn'ist kokku ostetud ja mul on mingi 40gb vaba, pool jama saaksin kustutada vajadusel.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 11:34:08 vasta tsitaadiga

Surxa, sa ikka saad aru mida sa räägid?`500GB läpaka kettast ei ole olemas ju
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.07.2007 11:59:36 vasta tsitaadiga

PS3 peaks ära tundma ka USB kettad, kas noile ei saaks igasugu nänni salvestada? Loomulikult kiirus oleks neil jupp maad väiksem, kui kasti sisesel kettal kuid vähemalt ei tohiks olla mahu probleemi
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 12:11:00 vasta tsitaadiga

Ho Ho, USB kettaid saab linuksis kasutada, kuid mitte kui nn "readyboostina", ehk siis, PS3 sisest kõvakettast usb ei asenda.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.07.2007 12:53:51 vasta tsitaadiga

Et siis USB kettale netist filme-demosid tirida ei anna ning neid sealt maha mängida?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 13:09:16 vasta tsitaadiga

Ho Ho, ei
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.07.2007 13:13:30 vasta tsitaadiga

Ok, selge.

Järgmine häkkimise idee:
Kuna PS3 peaks vastu võtma tavalisi SATA kettaid siis kas oleks võimalik veidi pikema juhtmega vedada ketas talle ette nähtud ruumist väljapoole? Kui ka see võimatu on siis pole muud parata kui peab ootama suuremaid läpaka kettaid icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 13:16:50 vasta tsitaadiga

Ho Ho, saab. Kui pusida.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 14:08:54 vasta tsitaadiga

Siin on näha , kuidas mingi sepp paneb 3,5" PC ketta taha koos eraldi toitega.

http://www.youtube.com/watch?v=GJrLMZw0Jp4

Mingid pildid :
http://edge.i-hacked.com/team-xecuter-booting-games-from-hdd-not-far-off

Ruumipuudusel ajab asja hädakorras ära !
Natuke pusida,teha mingi asjalik raam ka kettale - näeks asi päris tore välja.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.07.2007 16:39:57 vasta tsitaadiga

750GB ketas PS3-le järele panna oleks täitsa tore. Minu arust selle konsooli üks atraktiivsemaid featuure.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 16:58:52 vasta tsitaadiga

Võiks ikkagi 2,5" kettad suuremaks muutuda, oleks ikkagi n.ö inbox icon_smile.gif Kas mitte 250gb 2,5" ei ole juba müügil?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 20:11:51 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
750GB ketas PS3-le järele panna oleks täitsa tore. Minu arust selle konsooli üks atraktiivsemaid featuure.


750GB on juba päris raske laiaks lüüaicon_biggrin.gif
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 30.07.2007 20:43:13 vasta tsitaadiga

Kurat sellest ei old teadlikki, et Euroopa PS3'l ei ole PS2 emuleerimine rauas. Aga kas see tähendab ka seda, et on PS2 suhtes regioonivaba/kergest regioonivabaks tehtav??
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 21:58:53 vasta tsitaadiga

piimaPAKK, PS3 on regioonivaba. PS2 ei ole. Emotion Engine (software siis) on ilma regioonideta imo.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wader
HV kasutaja
wader

liitunud: 10.03.2004




sõnum 30.07.2007 22:11:06 vasta tsitaadiga

d3t, on kunagi ka mõni fakt, mille vastu sa ei eksi?
Emotion Engine ei ole softi tükk vaid vastupidi, raua tükk, mis PS2'te seal sees mängis. Ka softis emuleeritud PS2 mängude mängitamine peaks olema regiooni lukuga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 10:09:21 vasta tsitaadiga

Peeti vast silmas seda, et kui asi aint softitaga kas siis ei saaks nö. emuleerimist reg.vabaks teha kergemini.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 31.07.2007 11:40:43 vasta tsitaadiga

Kas jaapanist ostetud ps3 töötab eestis? Ilmselt on voolujuhe jaapani pistikuga, aga sinna saab vast mõne adapteri - aga tahaks just teada sellest signaalist mida ta edastab, kas pal telekas mängib seda?
ps: mul üsna tavaline telekas, mitte hd
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 11:42:11 vasta tsitaadiga

Muidugi et mängib, see pole küll nüüd probleem, valida saad NTSC ja PALi vahel kindlasti, voolujuhtme ots kääridega maha ja euroopamaine külge icon_smile.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 11:55:31 vasta tsitaadiga

Aga kas menüü ka inglisekeelseks saab..? icon_smile.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 31.07.2007 11:56:10 vasta tsitaadiga

Kuigi mängud on PS3-l regioonivabad tekib esimene probleem siis kui tahad a) mängida PS2-e mänge sellega ja b) teise regiooni filme vaadata. Samas avab see muidugi võimaluse kõiki Jaapani importe otse vaadata.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 31.07.2007 12:21:15 vasta tsitaadiga

Sõbrale poes (jaapanis) väideti küll, et jaapani ps3 ei tööta euroopa televiisoriga - mingi süsteemi viga
http://www.joystiq.com/2007/05/07/ps3-is-region-free-but-theres-a-hi-def-catch/
kellelgil teist on ntsc ps3? töötab meil siin pal mängudega ilusti?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 31.07.2007 12:48:24 vasta tsitaadiga

red_devil kirjutas:
Sõbrale poes (jaapanis) väideti küll, et jaapani ps3 ei tööta euroopa televiisoriga - mingi süsteemi viga
http://www.joystiq.com/2007/05/07/ps3-is-region-free-but-theres-a-hi-def-catch/
kellelgil teist on ntsc ps3? töötab meil siin pal mängudega ilusti?

Jep, mul USA oma ja toimib kenasti (PC voolujuhe taha ja minekut!). F.E.A.R. (PAL) ei hakanud jah tavajuhtmega mängima (viskas mingi errori ette) aga targad inimesed HV-st selgitasid asja ära - pidin ostma HDMI-DVI juhtme, et saaks pildi kuvarisse ja oligi asi korras.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 12:52:01 vasta tsitaadiga

wader, kun ma polnud kindel et õieti räägin, siis lisasin sulgudese mida mõtlen.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 31.07.2007 13:53:02 vasta tsitaadiga

eeromees, suur tänu selle info eest - saan aru, et probleem on ainult pal mängude mängimisel ntsc süsteemiga (+ siis veel ps1/2 mängude regioon ja filmide reg); seljuhul USA-st tellitud mängudega ei peaks mingit probleemi olema jaapani ps3-ga icon_smile.gif

Veel tahaks teada, kas ps3-l kehtib mingisugune rahvusvaheline garantii - kui midagi juhtub, kas siis saan viia eesti või soome sony poodi ?
E: kas see mida need japsid seal poes ajavad et euroopa telekad on teise süsteemida ning ei tööta on, siis täielik pada?
Küsin ni palju kuna ei taha pärast kahetseda icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.07.2007 14:21:31 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Peeti vast silmas seda, et kui asi aint softitaga kas siis ei saaks nö. emuleerimist reg.vabaks teha kergemini.
Pigem ütleks et raskem on. Kiviga häkkides piisab raua häkkimisest, softi muutes tuleb aga lisaks ka rauda piisavalt häkkida, et igasugustest DRM kaitsetest too soft mööda saaks.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 31.07.2007 14:53:41 vasta tsitaadiga

red_devil kirjutas:
eeromees, suur tänu selle info eest - saan aru, et probleem on ainult pal mängude mängimisel ntsc süsteemiga (+ siis veel ps1/2 mängude regioon ja filmide reg); seljuhul USA-st tellitud mängudega ei peaks mingit probleemi olema jaapani ps3-ga icon_smile.gif


Kui su telekas toetab NTSC mode siis ei ole probleemi, kui aga ei toeta siis ei ole vahet mis regiooni mängu sa sisse topid NTSC konsooli, pilt on ikka virvendus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 31.07.2007 17:49:43 vasta tsitaadiga

red_devil kirjutas:
eeromees, suur tänu selle info eest - saan aru, et probleem on ainult pal mängude mängimisel ntsc süsteemiga (+ siis veel ps1/2 mängude regioon ja filmide reg); seljuhul USA-st tellitud mängudega ei peaks mingit probleemi olema jaapani ps3-ga icon_smile.gif

Veel tahaks teada, kas ps3-l kehtib mingisugune rahvusvaheline garantii - kui midagi juhtub, kas siis saan viia eesti või soome sony poodi ?
E: kas see mida need japsid seal poes ajavad et euroopa telekad on teise süsteemida ning ei tööta on, siis täielik pada?
Küsin ni palju kuna ei taha pärast kahetseda icon_razz.gif

Motorstorm (kah PAL) näiteks töötas kenasti ka tavalise kaabliga. Aga jah, USA-st/Kanadast kannatab küll mänge tellida, seal 2-3sotti soodsam kah kui meil. Garantii kohta ei oska öelda. Kardan, et kehtib ikkagi riigis, kust ostsid. Aga samas, mis siin ikka hullu juhtuda saab (ptüi,ptüi,ptüi) icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tough
HV kasutaja
Tough

liitunud: 04.01.2007




sõnum 03.08.2007 23:09:27 vasta tsitaadiga

veidike offtopic, aga kas keegi teab midagi 20gb PS3 versiooni euroopasse tuleku võimalusest??
Kevadel rääkisin ühe maaletoojaga ja öeldi, et euroopasse kunagi lahjemat versiooni müügile ei tule, sest USAs oli tolle müük vägagi niru .
AGA

nüüd siis tsekkasin andrico lehte ja seal kirjas, et 20gb verisioon jõuab meile jõuludeks!?
Andrico link
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.