Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 25.07.2007 14:01:21 vasta tsitaadiga

http://www.flickr.com/photos/juliandibbell/sets/72157594279649151/

The Life of the Chinese Gold Farmer icon_biggrin.gif

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 14:13:04 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
timberg, prot warr ei ole raidis kaasas dps'i jaoks, seega on ta damage pea olematu ..

Ma ei rääkinud prot warriorist. Pean silmas just warriorit, kes on fury/ arms buildiga ehitatud, et teha dammi.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 25.07.2007 14:16:20 vasta tsitaadiga

Unustame ära, et <Curse> kasutas Illidani tankimiseks Feral druidi, eks? .)
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 14:47:57 vasta tsitaadiga

Kui arvestatav on warriori raidimise damage (ala.. pve damage jaoks tehtud raid build)?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 15:16:55 vasta tsitaadiga

dps warrior nagu on dps ja nagu pole ka, samamoodi nagu pihkupanemine on nagu sex ja nagu ei ole ka icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 15:31:20 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
dps warrior nagu on dps ja nagu pole ka, samamoodi nagu pihkupanemine on nagu sex ja nagu ei ole ka :P

Natuke täpsemalt? :)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 16:30:36 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
dps warrior nagu on dps ja nagu pole ka, samamoodi nagu pihkupanemine on nagu sex ja nagu ei ole ka icon_razz.gif


Ajab häda korral asja ära...?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aurah
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 25.07.2007 18:01:33 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
etc_Shelob kirjutas:
druid saab olla hea geariga OT, aga mitte mingil juhul MT. tal on nimelt puudu üks pisike skill nimega shield block icon_biggrin.gif samuti saavad druidid tunduvalt rohkem damaget sisse, missest, et hea geariga feral druidil on tunduvalt kõrgem armor ja rohkem hp

Kaugele druidid ära tankida suudavad?
Kui arvestatav on warriori raidimise damage (ala.. pve damage jaoks tehtud raid build)?



näiteks minu vana guildis tankis druid magtheridoni ilusti ära...ja tangib siiani ssc ja TK'd...ei ole nad nii jamad ühti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tib
HV vaatleja
tib

liitunud: 25.07.2007




sõnum 25.07.2007 18:39:10 vasta tsitaadiga

Aurah kirjutas:
Timberg kirjutas:
etc_Shelob kirjutas:
druid saab olla hea geariga OT, aga mitte mingil juhul MT. tal on nimelt puudu üks pisike skill nimega shield block icon_biggrin.gif samuti saavad druidid tunduvalt rohkem damaget sisse, missest, et hea geariga feral druidil on tunduvalt kõrgem armor ja rohkem hp

Kaugele druidid ära tankida suudavad?
Kui arvestatav on warriori raidimise damage (ala.. pve damage jaoks tehtud raid build)?



näiteks minu vana guildis tankis druid magtheridoni ilusti ära...ja tangib siiani ssc ja TK'd...ei ole nad nii jamad ühti.


karathress, leotheras on tangitavad druidi poolt. alar'i phase 2 kah (2 tanki vajalik seal) .) druiidid saavad 6% (v6i oli 16%?) rohkem damaget ja neil on raskem head resistance gear'i kokku saada, mis ongi suurimad miinused.

hea dps warrior topib damage meteri kergelt >.< samas pole ammu yhtki gildis näinud, ja ranged on yleyldse k6vasti ylekaalus TBC pve-s

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 26.07.2007 10:42:27 vasta tsitaadiga

Täpselt, druidide jama on see, et resistance vajavate bossude juures (hydross näiteks) ei saa druidi kasutada MT'na, sest nad peavad endale kokku ajama AH'st muretsetud LVL 70 rohelised resistance asjad, samal ajal warriorid saavad endale BS'iga teha suhteliselt korraliku resistance geari.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
justtry
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2007




sõnum 26.07.2007 14:07:57 vasta tsitaadiga

kui mul on WoW account rauthorized juba TBC jaoks kas ma seda kuidagi maha ei sa votta?
sest ma ostsin TBC tegin registeerimise ära.mängisin kuu aega ja viskas kopa ette.myysin oma TBC maha ja enam TBCd pole,aga account on ikkagi authorized TBC jaoks,mängida ei saa:(
kuidagi maha ei saa seda votta?voi pean nüüd uue TBC ostma ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2007 15:10:11 vasta tsitaadiga

justtry kirjutas:
kui mul on WoW account rauthorized juba TBC jaoks kas ma seda kuidagi maha ei sa votta?

Ei.
justtry kirjutas:
myysin oma TBC maha ja enam TBCd pole

Kek
justtry kirjutas:
kuidagi maha ei saa seda votta?

Ei.
justtry kirjutas:
voi pean nüüd uue TBC ostma ?

Kuidas sa TBC maha said müüa? Müüsid karbi maha peale seda, kui olid oma algse konto "upgradenud" tbcks? Mida?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 26.07.2007 15:12:21 vasta tsitaadiga

plaadi müüs maha neh. icon_lol.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2007 15:40:08 vasta tsitaadiga

TBC saab tirida ju, we sain ma midagi valesti aru : P ??
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
justtry
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2007




sõnum 26.07.2007 15:49:38 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
justtry kirjutas:
kui mul on WoW account rauthorized juba TBC jaoks kas ma seda kuidagi maha ei sa votta?

Ei.
justtry kirjutas:
myysin oma TBC maha ja enam TBCd pole

Kek
justtry kirjutas:
kuidagi maha ei saa seda votta?

Ei.
justtry kirjutas:
voi pean nüüd uue TBC ostma ?

Kuidas sa TBC maha said müüa? Müüsid karbi maha peale seda, kui olid oma algse konto "upgradenud" tbcks? Mida?

Ma ju kirjutasin et ma mängisin 1 kuu siis viskas kopa ette,ja siis myysin maha,aga tuli isu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 26.07.2007 16:12:52 vasta tsitaadiga

justtry kirjutas:

Ma ju kirjutasin et m

justtry kirjutas:

a mängisin 1

justtry kirjutas:

kuu siis viskas

justtry kirjutas:

kopa

justtry kirjutas:

ette,ja siis

justtry kirjutas:

myysin

justtry kirjutas:

maha,aga tuli isu


õpi lauseid koostama siis saadakse ehk sinust aru.

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Atren
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 26.07.2007 17:58:56 vasta tsitaadiga

Druidide, ning paladinide, probleemideks on hirmu (FEAR) vastu kaitse puudumine. Tremor totem on liiga kaootiline ning ainult ühel pool oleval kahest rassist priest saab panna neile peale Hirmu Kaitse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2007 23:24:27 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

blizzcon läks käima ja nagu arvatud - uus expansion on Wrath of the Lich King.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 03.08.2007 23:32:34 vasta tsitaadiga

holy shit! ...kahju ...kahju et enda char sai müüdud ja bannitud...icon_cry.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2007 23:54:03 vasta tsitaadiga

kahju?
uus expansion toob lihtsalt rohkem grindi.
uus klass?
tonnide viisi tatikaid kes jooksevad ringi tegelastega "arthasxxx" "arthasman" "arataspowwa" ning rämpsavad servereid ja kommuune oma taandarenguga.
pealegi, kui lubatakse arthas päris ära tappa, siis polegi warcraftist midagi järgi enam.
iga arendusaastaga muudetakse mängu järjest lihtsamaks tatikatele. mängus tahad midagi saavutada? viska oma elu kõrvale (lase koolist luusi nt) ja lihtsalt künna wowi orjapõlde hommikust grindisessioonist õhtuse raidisessiooni lõpuni.
mäng jääb samaks, saad lihtsalt uue värviga mängukannid .

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2007 01:59:48 vasta tsitaadiga

mida on nüüd palju neid expanisoneid tuleb ? lvl sajani we rohkem ??
ja se Dark Knight hmm videos nagu paladin sai Dark Knightiks... ,et teised klassid ei saagi w .. ja mis siis kui saab kas siis kõik ongi dark knightid lõpuks w xD
uus koht iseenesest tundub tuus. lumi ja viikingid vms.
aga jah se lvl capi tõstmine on jama imo. Pljus pole veel black templiski käinud ja juba uus tulemas... nüüd teevad kõik vist pausi kuni uus tuleb sest mismõttega sa omale geari grindid kui pärast on green itmid paremad kui sinu epix thumbs_up.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 04.08.2007 07:38:39 vasta tsitaadiga

Nüüd peab kiiresti leveldama hakkama, tahaks enne seda TBC ära näha icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2007 08:55:44 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
mida on nüüd palju neid expanisoneid tuleb ? lvl sajani we rohkem ??
ja se Dark Knight hmm videos nagu paladin sai Dark Knightiks... ,et teised klassid ei saagi w .. ja mis siis kui saab kas siis kõik ongi dark knightid lõpuks w xD
uus koht iseenesest tundub tuus. lumi ja viikingid vms.
aga jah se lvl capi tõstmine on jama imo. Pljus pole veel black templiski käinud ja juba uus tulemas... nüüd teevad kõik vist pausi kuni uus tuleb sest mismõttega sa omale geari grindid kui pärast on green itmid paremad kui sinu epix thumbs_up.gif




maga välja enne, kui midagi kirjutama hakkad :\

lvl cap on 80 muidu.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 04.08.2007 09:01:27 vasta tsitaadiga

Video mulle juba meeldis:) Tegelt lahe ju ,et asjaga tegeletakse...
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2007 20:27:32 vasta tsitaadiga

Loodetavasti lockid nerfitakse ära ning maagile ja priistile pannakse veidi võimu juurde lvl70-80...(pvp suhtes ma mõtlen) icon_biggrin.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2007 20:47:20 vasta tsitaadiga

fredd kirjutas:
scarface kirjutas:
mida on nüüd palju neid expanisoneid tuleb ? lvl sajani we rohkem ??
ja se Dark Knight hmm videos nagu paladin sai Dark Knightiks... ,et teised klassid ei saagi w .. ja mis siis kui saab kas siis kõik ongi dark knightid lõpuks w xD
uus koht iseenesest tundub tuus. lumi ja viikingid vms.
aga jah se lvl capi tõstmine on jama imo. Pljus pole veel black templiski käinud ja juba uus tulemas... nüüd teevad kõik vist pausi kuni uus tuleb sest mismõttega sa omale geari grindid kui pärast on green itmid paremad kui sinu epix thumbs_up.gif




maga välja enne, kui midagi kirjutama hakkad :\

lvl cap on 80 muidu.


loputa enne nägu ära kui midagi ütlema tuled xD

ma tean et80 tuleb cap aga ma mõtlen ,et palju neid expansioneid kokku tuleb. mis level se max siis kunagi on ?.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 04.08.2007 22:18:12 vasta tsitaadiga

Death knight on esimene wow'i hero klass.
Ma olen 100% kindel, et neid tuleb veel, nimetama hakatakse uusi kangelaste klasse ilmselt warcraft 3 järgi (demon hunter, mountain king, priestess of the moon, archmage, blademaster jne.)
Tsitaaat blizzardi kodukalt:
tsitaat:
Will there be additional hero classes in the future?

Yes, we do intend to add more hero classes in the future, but right now our focus is on the current expansion.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2007 22:36:58 vasta tsitaadiga

lumise künka tagant tuleb välja julm mountain king gnome mörrrr ja lajatab oma suure kirvega ^^ icon_lol.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 04.08.2007 22:44:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ja se Dark Knight hmm videos nagu paladin sai Dark Knightiks... ,et teised klassid ei saagi w


mina sain igatahes nii aru, et charri tehes saad Dark Knight classi valida icon_rolleyes.gif ( Video seda ei jäljendanud muidugi )
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2007 22:49:50 vasta tsitaadiga

nati võiks ikka lugeda ka mitte oletusi pritsida.
öeldi selgelt, et kui oled oma mistahes tegelasega saanud 80, täitnud mõned kriteeriumid (st teinud vastavaid non-raid queste/quest chaine , võibolla ka rep grind), avatakse sinu kontole dk characteri loomise võimalus.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 05.08.2007 00:47:05 vasta tsitaadiga

Ja enne kui keegi küsib, siis kui sa oled questid ja selle põhjaliku grindi (lubati teha umbes sama raskusastmega nagu locki LVL 60 mount quest) siis sa saad luua endale Death Knighti, ning temaga sa saad alustada kuskil LVL 50/60/70 pealt alates, tal on olemas juba enamus skille ja asju, ehk siis Death Knight pidi olema end game jaoks, otsast peale temaga ei pea hakkama.

Ise mõtlen selle uue professioni peale, huvitav mida see Inscribing hakkab endast kujutama. Praegu on kuulda vaid seda, et saab näiteks maag oma fireballi tugevamaks teha või castimis aega maha ning näiteks healerid saavad oma healidele critti juurde panna. Peab ootama jääma, loodetavasti see ei ole jälle mingi selline profession nagu Tailoring oli TBC alguses, kus osad võtsid selle, tegid endale epic setid valmis (setid olid paremad kui T4 setid) ning siis enamus võttis Tailoring (kellel seda muidugi vaja oli) ja siis lõpuks nerfiti see ära, ehk siis Blizzardi järjekordne ämbrisse astumine.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2007 01:19:44 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
Peab ootama jääma, loodetavasti see ei ole jälle mingi selline profession nagu Tailoring oli TBC alguses, kus osad võtsid selle, tegid endale epic setid valmis (setid olid paremad kui T4 setid) ning siis enamus võttis Tailoring (kellel seda muidugi vaja oli) ja siis lõpuks nerfiti see ära, ehk siis Blizzardi järjekordne ämbrisse astumine.


miks kudumine pang on? ilma raidimata saab selga geari, mis on võrdväärne enamike lihtsurelikele kättesaadava kraamiga instadest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2007 09:07:05 vasta tsitaadiga

Kurvaks teeb taas-mõistmine, et blizzardi silmis peitub wowi edu grindis (võibolla nii ongi). New itoms, new instancos blah.. Eriti kurvaks teeb just see, et siiani pole ühtegi teist sama mõnusa mängitavusega MMO'd eales katsunud. Warhammeri beta oli ka nagu ta oli. Lootsin rohkemat. Samas.. ta oli beeta, aga ikkagi, eks näis mida full toob.

Oleks tahtnud sellelt expansionilt ka täiendust vanale näha. Nt, et kalimindoris (või mis kurat selle koha nimi oli) saaks flying mountiga lingi liuelda.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2007 10:03:58 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

Oleks tahtnud sellelt expansionilt ka täiendust vanale näha. Nt, et kalimindoris (või mis kurat selle koha nimi oli) saaks flying mountiga lingi liuelda.


ütle nüüd ausalt, mitu korda sa ise "liugleks vanas maailmas"?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2007 10:24:53 vasta tsitaadiga

Palju :)

Outlandi välimus ei meeldi. Vana maailm läheb rohkem koku sellega, milline oleks minu ideaalne ümbrus, kui oleksin rasvane tauren või vähemrasvane ebasurnu.p
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 05.08.2007 11:46:59 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Djomka kirjutas:
Peab ootama jääma, loodetavasti see ei ole jälle mingi selline profession nagu Tailoring oli TBC alguses, kus osad võtsid selle, tegid endale epic setid valmis (setid olid paremad kui T4 setid) ning siis enamus võttis Tailoring (kellel seda muidugi vaja oli) ja siis lõpuks nerfiti see ära, ehk siis Blizzardi järjekordne ämbrisse astumine.


miks kudumine pang on? ilma raidimata saab selga geari, mis on võrdväärne enamike lihtsurelikele kättesaadava kraamiga instadest.


Ei ütle, et Tailoring on pang, aga varem ta oli veel parem kui ta praegu oli, kuid kuna need setid, mida sai teha, olid liiga head, siis liiga palju inimesi võttis Tailoring, ning tänu sellele nerfis Blizzard selle ära.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2007 11:50:27 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:

Ei ütle, et Tailoring on pang, aga varem ta oli veel parem kui ta praegu oli, kuid kuna need setid, mida sai teha, olid liiga head, siis liiga palju inimesi võttis Tailoring, ning tänu sellele nerfis Blizzard selle ära.


spellfire ja spellstrike pole küll mingit nerffi saanud
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 05.08.2007 18:50:15 vasta tsitaadiga

Minu teada said kõik natukene, Frozen Shadowweave ja sellised, natukene võeti damage madalamaks ja statse ka, aga võin ka eksida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2007 19:22:01 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
Minu teada said kõik natukene, Frozen Shadowweave ja sellised, natukene võeti damage madalamaks ja statse ka, aga võin ka eksida.


Tier itemid said buffi, kootud ja heegeldatud kraam jäi samals.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2007 20:20:01 vasta tsitaadiga

Mr.D kirjutas:
Death knight on esimene wow'i hero klass.
Ma olen 100% kindel, et neid tuleb veel, nimetama hakatakse uusi kangelaste klasse ilmselt warcraft 3 järgi (demon hunter, mountain king, priestess of the moon, archmage, blademaster jne.)
Tsitaaat blizzardi kodukalt:
tsitaat:
Will there be additional hero classes in the future?

Yes, we do intend to add more hero classes in the future, but right now our focus is on the current expansion.

Hmm...
Kui nii, siis ma ootan demon hunteri ära ja hakkan uuesti mängima thumbs_up.gif

Hetkel pole 2-3 kuud mänginud oma warlockiga.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2007 10:02:20 vasta tsitaadiga

Ülejärgmise lisapaketi teema ka olemas juba:
http://www.wowwiki.com/Emerald_Dream

Mõned pakutud ideed, mida see lisa võiks endast kujutada:
http://www.wowwiki.com/Emerald_Dream_Expansion_Ideas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2007 11:45:13 vasta tsitaadiga

njaah , ennem kui ma tavalise läbi saan on juba 4 expansionit väljas icon_lol.gif (ei mängi palju)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 06.08.2007 12:46:18 vasta tsitaadiga

Loe Siit
T4 ja T5 said ka buffi, kuid Frozen Shadowweave ja Spellfire setid said seda nerfi samamoodi tunda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2007 13:21:27 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
Loe Siit
T4 ja T5 said ka buffi, kuid Frozen Shadowweave ja Spellfire setid said seda nerfi samamoodi tunda.


tailori nerf käntseldati ära.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2007 10:12:02 vasta tsitaadiga

Ligi 50 minutine WotLK presentatsioon Blizzconilt:
http://news.curse.com/details/2602/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2007 15:26:10 vasta tsitaadiga

Päris hea koht kohe video alguses kui juttu tuleb Death Knightist.
12 year old son asked me:

tsitaat:
"Is the Deathknight going to be owerpowered like a Warlock?"
icon_lol.gif



Uue proffesioni koha öeldi esialgu väga vähe, kuid selline lahe asi maagile nagu fireballile vms lisanduv "knockback" ehk tagasilöök on kindlasti väga tõhus thumbs_up.gif
Päris naljakas asi mis tuleb, on juuksur, kus saab siis oma soengut muuta... icon_biggrin.gif
Northendile tuleb 2 ligipääsu, erinevatest saare otstest.
Lugesin kokku, et NE jaguneb 8ks osaks. 4st on videos pikemalt juttu... + noninstance PVP tsoon kus üksteist mõnuga kolkida saab.
Huvitav on see, et DK ei kasuta ei mana ega rage, vaid uut tüüpi "energiaallikat"- Rune.
3 talentklassi:
Blood
Frost
Unholy

Päris hariv video, kvaliteet oleks võinud parem olla.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 07.08.2007 19:42:33 vasta tsitaadiga

Kus serverites eestlased hetkel pesitsevad? Al'akir: Kalevlased ,Outland: Hyljatud ja ennem oli Vek'Nilash: Paganad aga 2 päeva vaatamas köinud pole neid enam näha old... on kuskil veel või mis saanud on?icon_smile.gif
Edit: ma ei saand pihta kas see death knight on täiesti uus tegelane mida lvl 1-st hakkad lvldama?

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2007 19:48:21 vasta tsitaadiga

jigsaw813 kirjutas:
Kus serverites eestlased hetkel pesitsevad? Al'akir: Kalevlased ,Outland: Hyljatud ja ennem oli Vek'Nilash: Paganad aga 2 päeva vaatamas köinud pole neid enam näha old... on kuskil veel või mis saanud on?:)
Edit: ma ei saand pihta kas see death knight on täiesti uus tegelane mida lvl 1-st hakkad lvldama?

Kirjuta /who paganad vastavas realmis.
Esimeses postituses on suuremad eestlaste gildid mainitud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2007 20:28:41 vasta tsitaadiga

DK ei ole vaja hakata lvl1 leveldama. DK on HERO CLASS, mille saad avad teatud questide tegemisega. DK on kohe alguses highlevel ning temaga imselt erilist leveldamist teha ei tule.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 07.08.2007 21:19:37 vasta tsitaadiga

Nujah aga kas siis kõik saavad DK olla vms? Näiteks kui ma olen priest teen q ära olen DK .et siis ma enam priestiks tagasi ei saa vms? Krt keeruline tundub:P
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.