|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.07.2007 14:13:04
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| timberg, prot warr ei ole raidis kaasas dps'i jaoks, seega on ta damage pea olematu .. |
Ma ei rääkinud prot warriorist. Pean silmas just warriorit, kes on fury/ arms buildiga ehitatud, et teha dammi.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
25.07.2007 14:16:20
|
|
|
Unustame ära, et <Curse> kasutas Illidani tankimiseks Feral druidi, eks? .)
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.07.2007 14:47:57
|
|
|
| Kui arvestatav on warriori raidimise damage (ala.. pve damage jaoks tehtud raid build)?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
25.07.2007 15:16:55
|
|
|
dps warrior nagu on dps ja nagu pole ka, samamoodi nagu pihkupanemine on nagu sex ja nagu ei ole ka
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.07.2007 15:31:20
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| dps warrior nagu on dps ja nagu pole ka, samamoodi nagu pihkupanemine on nagu sex ja nagu ei ole ka :P |
Natuke täpsemalt? :)
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
25.07.2007 16:30:36
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
dps warrior nagu on dps ja nagu pole ka, samamoodi nagu pihkupanemine on nagu sex ja nagu ei ole ka  |
Ajab häda korral asja ära...?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aurah
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
25.07.2007 18:01:33
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| etc_Shelob kirjutas: |
druid saab olla hea geariga OT, aga mitte mingil juhul MT. tal on nimelt puudu üks pisike skill nimega shield block samuti saavad druidid tunduvalt rohkem damaget sisse, missest, et hea geariga feral druidil on tunduvalt kõrgem armor ja rohkem hp |
Kaugele druidid ära tankida suudavad?
Kui arvestatav on warriori raidimise damage (ala.. pve damage jaoks tehtud raid build)? |
näiteks minu vana guildis tankis druid magtheridoni ilusti ära...ja tangib siiani ssc ja TK'd...ei ole nad nii jamad ühti.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tib
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2007
|
25.07.2007 18:39:10
|
|
|
| Aurah kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
| etc_Shelob kirjutas: |
druid saab olla hea geariga OT, aga mitte mingil juhul MT. tal on nimelt puudu üks pisike skill nimega shield block samuti saavad druidid tunduvalt rohkem damaget sisse, missest, et hea geariga feral druidil on tunduvalt kõrgem armor ja rohkem hp |
Kaugele druidid ära tankida suudavad?
Kui arvestatav on warriori raidimise damage (ala.. pve damage jaoks tehtud raid build)? |
näiteks minu vana guildis tankis druid magtheridoni ilusti ära...ja tangib siiani ssc ja TK'd...ei ole nad nii jamad ühti. |
karathress, leotheras on tangitavad druidi poolt. alar'i phase 2 kah (2 tanki vajalik seal) .) druiidid saavad 6% (v6i oli 16%?) rohkem damaget ja neil on raskem head resistance gear'i kokku saada, mis ongi suurimad miinused.
hea dps warrior topib damage meteri kergelt >.< samas pole ammu yhtki gildis näinud, ja ranged on yleyldse k6vasti ylekaalus TBC pve-s
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
26.07.2007 10:42:27
|
|
|
| Täpselt, druidide jama on see, et resistance vajavate bossude juures (hydross näiteks) ei saa druidi kasutada MT'na, sest nad peavad endale kokku ajama AH'st muretsetud LVL 70 rohelised resistance asjad, samal ajal warriorid saavad endale BS'iga teha suhteliselt korraliku resistance geari.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
justtry
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2007
|
26.07.2007 14:07:57
|
|
|
kui mul on WoW account rauthorized juba TBC jaoks kas ma seda kuidagi maha ei sa votta?
sest ma ostsin TBC tegin registeerimise ära.mängisin kuu aega ja viskas kopa ette.myysin oma TBC maha ja enam TBCd pole,aga account on ikkagi authorized TBC jaoks,mängida ei saa:(
kuidagi maha ei saa seda votta?voi pean nüüd uue TBC ostma ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
26.07.2007 15:10:11
|
|
|
| justtry kirjutas: |
| kui mul on WoW account rauthorized juba TBC jaoks kas ma seda kuidagi maha ei sa votta? |
Ei.
| justtry kirjutas: |
| myysin oma TBC maha ja enam TBCd pole |
Kek
| justtry kirjutas: |
| kuidagi maha ei saa seda votta? |
Ei.
| justtry kirjutas: |
| voi pean nüüd uue TBC ostma ? |
Kuidas sa TBC maha said müüa? Müüsid karbi maha peale seda, kui olid oma algse konto "upgradenud" tbcks? Mida?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
26.07.2007 15:12:21
|
|
|
plaadi müüs maha neh.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
26.07.2007 15:40:08
|
|
|
TBC saab tirida ju, we sain ma midagi valesti aru : P ??
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
justtry
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2007
|
26.07.2007 15:49:38
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| justtry kirjutas: |
| kui mul on WoW account rauthorized juba TBC jaoks kas ma seda kuidagi maha ei sa votta? |
Ei.
| justtry kirjutas: |
| myysin oma TBC maha ja enam TBCd pole |
Kek
| justtry kirjutas: |
| kuidagi maha ei saa seda votta? |
Ei.
| justtry kirjutas: |
| voi pean nüüd uue TBC ostma ? |
Kuidas sa TBC maha said müüa? Müüsid karbi maha peale seda, kui olid oma algse konto "upgradenud" tbcks? Mida? |
Ma ju kirjutasin et ma mängisin 1 kuu siis viskas kopa ette,ja siis myysin maha,aga tuli isu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
26.07.2007 16:12:52
|
|
|
| justtry kirjutas: |
Ma ju kirjutasin et m
|
| justtry kirjutas: |
a mängisin 1
|
| justtry kirjutas: |
kuu siis viskas
|
| justtry kirjutas: |
ette,ja siis
|
| justtry kirjutas: |
maha,aga tuli isu |
õpi lauseid koostama siis saadakse ehk sinust aru.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Atren
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2002
|
26.07.2007 17:58:56
|
|
|
| Druidide, ning paladinide, probleemideks on hirmu (FEAR) vastu kaitse puudumine. Tremor totem on liiga kaootiline ning ainult ühel pool oleval kahest rassist priest saab panna neile peale Hirmu Kaitse.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.08.2007 23:24:27
|
|
|
link :: kae siit
blizzcon läks käima ja nagu arvatud - uus expansion on Wrath of the Lich King.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
03.08.2007 23:32:34
|
|
|
holy shit! ...kahju ...kahju et enda char sai müüdud ja bannitud...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
03.08.2007 23:54:03
|
|
|
kahju?
uus expansion toob lihtsalt rohkem grindi.
uus klass?
tonnide viisi tatikaid kes jooksevad ringi tegelastega "arthasxxx" "arthasman" "arataspowwa" ning rämpsavad servereid ja kommuune oma taandarenguga.
pealegi, kui lubatakse arthas päris ära tappa, siis polegi warcraftist midagi järgi enam.
iga arendusaastaga muudetakse mängu järjest lihtsamaks tatikatele. mängus tahad midagi saavutada? viska oma elu kõrvale (lase koolist luusi nt) ja lihtsalt künna wowi orjapõlde hommikust grindisessioonist õhtuse raidisessiooni lõpuni.
mäng jääb samaks, saad lihtsalt uue värviga mängukannid .
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
04.08.2007 01:59:48
|
|
|
mida on nüüd palju neid expanisoneid tuleb ? lvl sajani we rohkem ??
ja se Dark Knight hmm videos nagu paladin sai Dark Knightiks... ,et teised klassid ei saagi w .. ja mis siis kui saab kas siis kõik ongi dark knightid lõpuks w xD
uus koht iseenesest tundub tuus. lumi ja viikingid vms.
aga jah se lvl capi tõstmine on jama imo. Pljus pole veel black templiski käinud ja juba uus tulemas... nüüd teevad kõik vist pausi kuni uus tuleb sest mismõttega sa omale geari grindid kui pärast on green itmid paremad kui sinu epix
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aanz
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2005
|
04.08.2007 07:38:39
|
|
|
Nüüd peab kiiresti leveldama hakkama, tahaks enne seda TBC ära näha
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
04.08.2007 08:55:44
|
|
|
| scarface kirjutas: |
mida on nüüd palju neid expanisoneid tuleb ? lvl sajani we rohkem ??
ja se Dark Knight hmm videos nagu paladin sai Dark Knightiks... ,et teised klassid ei saagi w .. ja mis siis kui saab kas siis kõik ongi dark knightid lõpuks w xD
uus koht iseenesest tundub tuus. lumi ja viikingid vms.
aga jah se lvl capi tõstmine on jama imo. Pljus pole veel black templiski käinud ja juba uus tulemas... nüüd teevad kõik vist pausi kuni uus tuleb sest mismõttega sa omale geari grindid kui pärast on green itmid paremad kui sinu epix  |
maga välja enne, kui midagi kirjutama hakkad :\
lvl cap on 80 muidu.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
04.08.2007 09:01:27
|
|
|
Video mulle juba meeldis:) Tegelt lahe ju ,et asjaga tegeletakse...
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
04.08.2007 20:47:20
|
|
|
| fredd kirjutas: |
| scarface kirjutas: |
mida on nüüd palju neid expanisoneid tuleb ? lvl sajani we rohkem ??
ja se Dark Knight hmm videos nagu paladin sai Dark Knightiks... ,et teised klassid ei saagi w .. ja mis siis kui saab kas siis kõik ongi dark knightid lõpuks w xD
uus koht iseenesest tundub tuus. lumi ja viikingid vms.
aga jah se lvl capi tõstmine on jama imo. Pljus pole veel black templiski käinud ja juba uus tulemas... nüüd teevad kõik vist pausi kuni uus tuleb sest mismõttega sa omale geari grindid kui pärast on green itmid paremad kui sinu epix  |
maga välja enne, kui midagi kirjutama hakkad :\
lvl cap on 80 muidu. |
loputa enne nägu ära kui midagi ütlema tuled xD
ma tean et80 tuleb cap aga ma mõtlen ,et palju neid expansioneid kokku tuleb. mis level se max siis kunagi on ?.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr.D
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2004
|
04.08.2007 22:18:12
|
|
|
Death knight on esimene wow'i hero klass.
Ma olen 100% kindel, et neid tuleb veel, nimetama hakatakse uusi kangelaste klasse ilmselt warcraft 3 järgi (demon hunter, mountain king, priestess of the moon, archmage, blademaster jne.)
Tsitaaat blizzardi kodukalt:
| tsitaat: |
Will there be additional hero classes in the future?
Yes, we do intend to add more hero classes in the future, but right now our focus is on the current expansion. |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
04.08.2007 22:36:58
|
|
|
lumise künka tagant tuleb välja julm mountain king gnome mörrrr ja lajatab oma suure kirvega ^^
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aanz
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2005
|
04.08.2007 22:44:30
|
|
|
| tsitaat: |
| ja se Dark Knight hmm videos nagu paladin sai Dark Knightiks... ,et teised klassid ei saagi w |
mina sain igatahes nii aru, et charri tehes saad Dark Knight classi valida ( Video seda ei jäljendanud muidugi )
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
04.08.2007 22:49:50
|
|
|
nati võiks ikka lugeda ka mitte oletusi pritsida.
öeldi selgelt, et kui oled oma mistahes tegelasega saanud 80, täitnud mõned kriteeriumid (st teinud vastavaid non-raid queste/quest chaine , võibolla ka rep grind), avatakse sinu kontole dk characteri loomise võimalus.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
05.08.2007 00:47:05
|
|
|
Ja enne kui keegi küsib, siis kui sa oled questid ja selle põhjaliku grindi (lubati teha umbes sama raskusastmega nagu locki LVL 60 mount quest) siis sa saad luua endale Death Knighti, ning temaga sa saad alustada kuskil LVL 50/60/70 pealt alates, tal on olemas juba enamus skille ja asju, ehk siis Death Knight pidi olema end game jaoks, otsast peale temaga ei pea hakkama.
Ise mõtlen selle uue professioni peale, huvitav mida see Inscribing hakkab endast kujutama. Praegu on kuulda vaid seda, et saab näiteks maag oma fireballi tugevamaks teha või castimis aega maha ning näiteks healerid saavad oma healidele critti juurde panna. Peab ootama jääma, loodetavasti see ei ole jälle mingi selline profession nagu Tailoring oli TBC alguses, kus osad võtsid selle, tegid endale epic setid valmis (setid olid paremad kui T4 setid) ning siis enamus võttis Tailoring (kellel seda muidugi vaja oli) ja siis lõpuks nerfiti see ära, ehk siis Blizzardi järjekordne ämbrisse astumine.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.08.2007 01:19:44
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
| Peab ootama jääma, loodetavasti see ei ole jälle mingi selline profession nagu Tailoring oli TBC alguses, kus osad võtsid selle, tegid endale epic setid valmis (setid olid paremad kui T4 setid) ning siis enamus võttis Tailoring (kellel seda muidugi vaja oli) ja siis lõpuks nerfiti see ära, ehk siis Blizzardi järjekordne ämbrisse astumine. |
miks kudumine pang on? ilma raidimata saab selga geari, mis on võrdväärne enamike lihtsurelikele kättesaadava kraamiga instadest.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
05.08.2007 09:07:05
|
|
|
Kurvaks teeb taas-mõistmine, et blizzardi silmis peitub wowi edu grindis (võibolla nii ongi). New itoms, new instancos blah.. Eriti kurvaks teeb just see, et siiani pole ühtegi teist sama mõnusa mängitavusega MMO'd eales katsunud. Warhammeri beta oli ka nagu ta oli. Lootsin rohkemat. Samas.. ta oli beeta, aga ikkagi, eks näis mida full toob.
Oleks tahtnud sellelt expansionilt ka täiendust vanale näha. Nt, et kalimindoris (või mis kurat selle koha nimi oli) saaks flying mountiga lingi liuelda.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.08.2007 10:03:58
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Oleks tahtnud sellelt expansionilt ka täiendust vanale näha. Nt, et kalimindoris (või mis kurat selle koha nimi oli) saaks flying mountiga lingi liuelda. |
ütle nüüd ausalt, mitu korda sa ise "liugleks vanas maailmas"?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
05.08.2007 10:24:53
|
|
|
Palju :)
Outlandi välimus ei meeldi. Vana maailm läheb rohkem koku sellega, milline oleks minu ideaalne ümbrus, kui oleksin rasvane tauren või vähemrasvane ebasurnu.p
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
05.08.2007 11:46:59
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Djomka kirjutas: |
| Peab ootama jääma, loodetavasti see ei ole jälle mingi selline profession nagu Tailoring oli TBC alguses, kus osad võtsid selle, tegid endale epic setid valmis (setid olid paremad kui T4 setid) ning siis enamus võttis Tailoring (kellel seda muidugi vaja oli) ja siis lõpuks nerfiti see ära, ehk siis Blizzardi järjekordne ämbrisse astumine. |
miks kudumine pang on? ilma raidimata saab selga geari, mis on võrdväärne enamike lihtsurelikele kättesaadava kraamiga instadest. |
Ei ütle, et Tailoring on pang, aga varem ta oli veel parem kui ta praegu oli, kuid kuna need setid, mida sai teha, olid liiga head, siis liiga palju inimesi võttis Tailoring, ning tänu sellele nerfis Blizzard selle ära.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.08.2007 11:50:27
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
Ei ütle, et Tailoring on pang, aga varem ta oli veel parem kui ta praegu oli, kuid kuna need setid, mida sai teha, olid liiga head, siis liiga palju inimesi võttis Tailoring, ning tänu sellele nerfis Blizzard selle ära. |
spellfire ja spellstrike pole küll mingit nerffi saanud
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
05.08.2007 18:50:15
|
|
|
| Minu teada said kõik natukene, Frozen Shadowweave ja sellised, natukene võeti damage madalamaks ja statse ka, aga võin ka eksida.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.08.2007 19:22:01
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
| Minu teada said kõik natukene, Frozen Shadowweave ja sellised, natukene võeti damage madalamaks ja statse ka, aga võin ka eksida. |
Tier itemid said buffi, kootud ja heegeldatud kraam jäi samals.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
05.08.2007 20:20:01
|
|
|
| Mr.D kirjutas: |
Death knight on esimene wow'i hero klass.
Ma olen 100% kindel, et neid tuleb veel, nimetama hakatakse uusi kangelaste klasse ilmselt warcraft 3 järgi (demon hunter, mountain king, priestess of the moon, archmage, blademaster jne.)
Tsitaaat blizzardi kodukalt:
| tsitaat: |
Will there be additional hero classes in the future?
Yes, we do intend to add more hero classes in the future, but right now our focus is on the current expansion. |
|
Hmm...
Kui nii, siis ma ootan demon hunteri ära ja hakkan uuesti mängima
Hetkel pole 2-3 kuud mänginud oma warlockiga.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
06.08.2007 11:45:13
|
|
|
njaah , ennem kui ma tavalise läbi saan on juba 4 expansionit väljas (ei mängi palju)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
06.08.2007 12:46:18
|
|
|
Loe Siit
T4 ja T5 said ka buffi, kuid Frozen Shadowweave ja Spellfire setid said seda nerfi samamoodi tunda.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.08.2007 13:21:27
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
Loe Siit
T4 ja T5 said ka buffi, kuid Frozen Shadowweave ja Spellfire setid said seda nerfi samamoodi tunda. |
tailori nerf käntseldati ära.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
07.08.2007 15:26:10
|
|
|
Päris hea koht kohe video alguses kui juttu tuleb Death Knightist.
12 year old son asked me:
| tsitaat: |
| "Is the Deathknight going to be owerpowered like a Warlock?" |
Uue proffesioni koha öeldi esialgu väga vähe, kuid selline lahe asi maagile nagu fireballile vms lisanduv "knockback" ehk tagasilöök on kindlasti väga tõhus
Päris naljakas asi mis tuleb, on juuksur, kus saab siis oma soengut muuta...
Northendile tuleb 2 ligipääsu, erinevatest saare otstest.
Lugesin kokku, et NE jaguneb 8ks osaks. 4st on videos pikemalt juttu... + noninstance PVP tsoon kus üksteist mõnuga kolkida saab.
Huvitav on see, et DK ei kasuta ei mana ega rage, vaid uut tüüpi "energiaallikat"- Rune.
3 talentklassi:
Blood
Frost
Unholy
Päris hariv video, kvaliteet oleks võinud parem olla.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
07.08.2007 19:42:33
|
|
|
Kus serverites eestlased hetkel pesitsevad? Al'akir: Kalevlased ,Outland: Hyljatud ja ennem oli Vek'Nilash: Paganad aga 2 päeva vaatamas köinud pole neid enam näha old... on kuskil veel või mis saanud on?
Edit: ma ei saand pihta kas see death knight on täiesti uus tegelane mida lvl 1-st hakkad lvldama?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.08.2007 19:48:21
|
|
|
| jigsaw813 kirjutas: |
Kus serverites eestlased hetkel pesitsevad? Al'akir: Kalevlased ,Outland: Hyljatud ja ennem oli Vek'Nilash: Paganad aga 2 päeva vaatamas köinud pole neid enam näha old... on kuskil veel või mis saanud on?:)
Edit: ma ei saand pihta kas see death knight on täiesti uus tegelane mida lvl 1-st hakkad lvldama? |
Kirjuta /who paganad vastavas realmis.
Esimeses postituses on suuremad eestlaste gildid mainitud.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
07.08.2007 21:19:37
|
|
|
Nujah aga kas siis kõik saavad DK olla vms? Näiteks kui ma olen priest teen q ära olen DK .et siis ma enam priestiks tagasi ei saa vms? Krt keeruline tundub:P
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|