Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Erinevad fotograafia teemalised küsimused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tulema
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2007 21:59:43 vasta tsitaadiga

Tere!

Kas kuskil Eestis müüakse canon'ile (400D) kaitseekraani (display), et vältida kriime ja mustust? Photopoint soovitas kilet aga see ei tekita usaldust. Pakun, et nurkadest hakkab ikka kile lahti imenduma ja peab jälle uue ostma.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2007 22:08:43 vasta tsitaadiga

beastbeats, Sony.
Ja jääb küll pildi peale selles asi ongi. Muidu poleks probleemi olnud.
Aga reisi piltide peal mõnel on näha kus nt taevas on peal. Ja Hispaanias sai kah päikese käes kogu aeg suht kinnise avaga pilti tehtud.
Ja siis jäi näha, kui ava lahti siis polnud hullu.
Aga ilusa linna vaate pildi ajas hallitama see. õnneks PS-iga sai viga parandatud.

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2007 22:18:00 vasta tsitaadiga

tulema, eBay'st - näiteks see:
http://cgi.ebay.co.uk/LCD-Screen-Hood-Protector-for-Canon-EOS-400D_W0QQitemZ230152549648QQihZ013QQcategoryZ50508QQrdZ1QQcmdZViewItem
Ise tellisin sugulasele 350'le kaitseekraani sünnipäevaks (mitte sellelt müüijalt), kuna PP's küsiti sama asja eest (polnud ka Canon'i originaal) poole rohkem icon_evil.gif
Kasutab siiani ja on rahul icon_biggrin.gif

EDIT: Steff., kindel, et sensor "sitane" pole icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tulema
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2007 22:27:35 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tulema, eBay'st - näiteks see:
http://cgi.ebay.co.uk/LCD-Screen-Hood-Protector-for-Canon-EOS-400D_W0QQitemZ230152549648QQihZ013QQcategoryZ50508QQrdZ1QQcmdZViewItem
Ise tellisin sugulasele 350'le kaitseekraani sünnipäevaks (mitte sellelt müüijalt), kuna PP's küsiti sama asja eest (polnud ka Canon'i originaal) poole rohkem icon_evil.gif
Kasutab siiani ja on rahul icon_biggrin.gif

Tundub kuidagi suure võitu. Norras ma nägin ühel inimesel oli plastikust kate ees, selline väike ja käepärane.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2007 22:33:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tundub kuidagi suure võitu. Norras ma nägin ühel inimesel oli plastikust kate ees, selline väike ja käepärane.

Midagi sellist:
http://cgi.ebay.co.uk/For-Nikon-D200-LCD-Monitor-Cover-Screen-Protector-u133_W0QQitemZ130134908072QQihZ003QQcategoryZ50508QQrdZ1QQcmdZViewItem
Fotoluksis oli müügil, aga ainult Nikon'ile (kui mälu ei peta) icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tulema
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2007 22:58:19 vasta tsitaadiga

Right, seda ma silmas pidasingi. Tundub, et peab ootama paremaid aegu, kuni ka Eestisse jõuavad kaitseekraanid/kaitseklaasid, kui ilmuvadki.

Kaitseklaasid erinevatele kaameratele:
http://www.kohscamera.com/giottos_lcd_acc.htm
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2007 21:14:15 vasta tsitaadiga

beastbeats, Olen kindel. Seda sai suru õhuga puhastatud juba.
Aga kui vaadata siis on näha ka tolmu tükid obje sees,

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 20.07.2007 21:52:19 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
beastbeats, Olen kindel. Seda sai suru õhuga puhastatud juba.
Aga kui vaadata siis on näha ka tolmu tükid obje sees,


kui tolmu tükid obje sees näha on, siis on tõesti bullshit objektiiv. proovi igaks juhuks mõni proovipilt mõne teise objektiiviga teha. kui see on puhas, siis pole midagi muud, kui remonti. ei soovitaks küll hakata ise seda koost lahti võtma. tagasi kokku panemisega võib raskusi tekkida. aga kui garantii on alles, siis esialgu uuri kindlasti garantii variante.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2007 22:07:03 vasta tsitaadiga

Kui sul ei ole just Canoni "L" objektiiv, mis peaks olema niiskuse ja tolmukindel, siis ei ole sul garantiist küll mingit tolku. Autoga ju ei jookse garantiisse kui jalatsitega liiva sisse tassid. Objektiivid ei ole tolmukindlad!
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2007 00:07:34 vasta tsitaadiga

carlking, et Cannoni L-del peaks selle vastu garantii aitama..? icon_eek.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2007 00:09:02 vasta tsitaadiga

Ma ei usu, aga need objed on ju ametlikult tolmu ja pritsmekindlad, seega on mingi õiguslik alus nende remondiks kui nad seest tolmused. tavaobje kohta ei ole midagi tolmupidavuse kohta öeldud. lihtsalt minu wild guess
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 21.07.2007 10:26:02 vasta tsitaadiga

ma sain siintoodud soovitusest aru ikka nii et kuna on garantii, siis ka puhastusse tuleks viia sinna kus garantiidki tehtaks kui vaja oleks, et garantii ei katkeks, mitte et garantiikorras puhastatakse... muidugi see oleneb garantiitingimustest, aga seal ilmselt on kirjas et mujale ei tohi viia ka puhastada vms..
_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aatom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003




sõnum 21.07.2007 16:00:58 vasta tsitaadiga

oskab keegi Pentaxistidest öelda, kui kiiret kaarti on K100D sisse mõtet osta? ehk siis mis kiirusest kaamera enda kirjutamine piduriks saab? Praegu on 1gb 80X kaart.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2007 16:12:44 vasta tsitaadiga

aatom, ja no on siis piduruks saanud või?
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2007 21:33:08 vasta tsitaadiga

aatom, 80x peaks olema täiesti piisav. Äärmisel juhul siis 133x, kuid 133x vs 150x enam k100d puhul vahet pole, eeldades, et see 150x kaart on normaalse tootja oma (A-data "150x" on minu kaameras ca 20x)
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 21.07.2007 23:00:59 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kui sul ei ole just Canoni "L" objektiiv, mis peaks olema niiskuse ja tolmukindel, siis ei ole sul garantiist küll mingit tolku. Autoga ju ei jookse garantiisse kui jalatsitega liiva sisse tassid. Objektiivid ei ole tolmukindlad!


tegelikult ei ole kõik Canoni L torud tootja specide järgi tolmu- ja pritsmekindlad. praegu peast ei oska öelda kui suur osa nendest seda on, kuid 70-200 F4 imho sinna loetellu ei kuulunud, samamoodi nagu 70-200 F2.8 "ilma IS'ita" toru ning Canoni enamus L fixe.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003




sõnum 22.07.2007 22:50:54 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
aatom, ja no on siis piduruks saanud või?

ei ole vist, lihtsalt tundsin huvi kas kiiremat kaart on mõtet osta.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainer99
HV kasutaja
rainer99

liitunud: 23.10.2004




sõnum 23.07.2007 08:36:23 vasta tsitaadiga

Ma kasutan K100D'l vaheldumisi 60x ja 150x kaarte ning ausalt öeldes silmaga vahet märgata ei ole.
Ehk tulevad need välja mingis testis või pilte arvutisse kopeerides, aga tavalises kasutuses on mõlemad OK.
Kaamera ei lase niikuinii sarivõttes üle 5 pildi järjest teha. icon_cry.gif

_________________
They say a picture's worth a 1000 words, so with these 1000 words
I'll paint a picture in your mind that breaks the rule of thirds.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 13:54:27 vasta tsitaadiga

rainer99, jpg pildistamisel ei tohikski sul vahet olla. Kui raw'e pildistad, siis peaks 60x kergelt pidurdama juba...
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 17:48:21 vasta tsitaadiga

Mida siinsed Pentax'i omanikud "pikema toruna" kasutavad icon_question.gif Ise olen netist 500mm "peegleid" uurinud, Eestis müüakse neid kuskil icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 17:59:37 vasta tsitaadiga

Mina kasutan Pentax-FA J 75-300 mm. Tegu on paraja käkiga, aga mina sain ta soodsalt ja ega ma väga palju ei teleta ka, nii et kokkuvõttes olen rahul.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 18:00:27 vasta tsitaadiga

ma kasutan MC MTO-11 10/1000

huvitav mis sellise turuväärtus võiks reaalsuses olla? Äkki oskab keegi öelda.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 24.07.2007 20:43:43 vasta tsitaadiga

namstoop, see on peegeltele eks? Mina sain oma rubinair 8/500 1700eek eest photopointi secondhandist.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 21:33:22 vasta tsitaadiga

Imelik, aga mu Pentax Ist DL võtab pildi ette ainult ühe komplekti akudega icon_confused.gif
Põhimõtteliselt peab see töötama ka tavaliste patareidega, aga panin uued duracellid sisse ja näitab lihtsalt tühja aku märki ning tööle ei hakka.
Viivitasin selle remonti viimisega ka nii kaua, et nüüd enam enne reisi ei jõua (Laupäeval Itaaliasse).
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 24.07.2007 21:41:03 vasta tsitaadiga

kuskil oli sellest juttu juba ka, keegi turtsatas naerma ja küsis duracelli-jutu-rääkijalt et "noh, reklaami ohver ve?"
btw olid need tavalised või tehnikavidinate patareid?

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 21:46:39 vasta tsitaadiga

rat_013 kirjutas:
kuskil oli sellest juttu juba ka, keegi turtsatas naerma ja küsis duracelli-jutu-rääkijalt et "noh, reklaami ohver ve?"
btw olid need tavalised või tehnikavidinate patareid?


Duracell oli lihtsalt näide icon_smile.gif
Ei võta ka nende akudega pilti ette, millega näiteks Canon A95 ilusti töötab. Ühesõnaga hetkel saan aparaadi tööle ainult Ansmanni 2400ga.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 21:56:32 vasta tsitaadiga

Selline kummaline värk jah nendega. Minu omale ei meeldinud näiteks korralikud Duracelli 2500-sed akud (igasugused 2kr/tk -10kr/tk patakad vilgutavad samuti vaid patareimärki).

beastbeats kirjutas:
Mida siinsed Pentax'i omanikud "pikema toruna" kasutavad icon_question.gif Ise olen netist 500mm "peegleid" uurinud, Eestis müüakse neid kuskil icon_rolleyes.gif


Sigma 400mm f5.6
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 21:56:56 vasta tsitaadiga

r3nx kirjutas:
Selline kummaline värk jah nendega. Minu omale ei meeldinud näiteks korralikud Duracelli 2500-sed akud (igasugused 2kr/tk -10kr/tk patakad vilgutavad samuti vaid patareimärki).


Ok, et see siis ootuspärane.
See pisiasi muidugi vähendab AA akudega töötava aparaadi eelist "päris" akudega töötava aparaadi ees
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 22:15:23 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Mida siinsed Pentax'i omanikud "pikema toruna" kasutavad :?: Ise olen netist 500mm "peegleid" uurinud, Eestis müüakse neid kuskil :roll:


Mis on pikk?

Aga üldiselt on nii, et kui tahad 100mm'ist pikemat toru siis on valik üsna piiratud kui sul on keskmiselt raha ehk siis näiteks 8-10 tuhat Eesti krooni. Jättes säästuzoomid välja ehk siis Sigma/Tamroni 70-300jad jäävad järgi Sigma järgmised suht odavad torud nagu näiteks 135-400 või 170-500mm, mis on pimedad, uimased ja kehvavõitu pildiga ehk siis sisuliselt samad nagu 70-300jad, ainult pikemad.

Aga kui sul on 16-17 raha juba siis saad täiesti häid torusid juba. Sigma 100-300/4 näiteks(või ka 50-500, mis on hoolimata laiast vahemikust üllatavalt hea), K10/100D ees igati kiire autofookusega kuna Pentaxi keresisene autofookusemootor on väga heal tasemel. Aga samas kui nd aus olla siis selle raha eest hakkavad juba paistma mõne konkureeriva tootja ja brandi "valged torud" niiet ma pole kindel, kas on mõtet Pentaxile pikkade-torude süsteemi hakata ehitama. Vähemalt praegu. Kui Pentaxi enda 60-250/4 ja 300/4 millalgi aasta lõpupoole peaksid välja tulema ning kui hind jääb tõesti 20st rahast allapoole siis on teine lugu. Aga praegu on selline nõder situatsioon, kus pikkade telede osas on hapukurgihooaeg. Samas kuni saja millimeetrini(mida siiski tugev enamus inimestest reeglina kasutab) on mu arvates hinna kvaliteedi suhe Pentaxil parim. Aga see selleks, ma ei taha fleimi õhutada.

Üks variant on nillida kasutatud torusid väljamaalt, kasvõi renxi Sigma 400/5,6 maksab kasutatuna samapalju kui 70-300jad uutena ning on nõks parem kuigi jah, kvaliteet kõigub pildist pilti ja isendist isendisse. Pentaxi kasutatud 300 ja 400 mm fixe liigub vähe sest kes see ikka tahab head asja käest ära anda. Ning näiteks 80-320 on ka selline mitte just väga üllatava kvaliteediga isend. Samas 80-200/2,8 on vägagi isane tükk klaasi...aga kui leiad ka kellegi, kes seda on nõus müüma siis ilmselt tahetakse samapalju või rohkem raha kui mõne "elli" eest.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 24.07.2007 22:20:30 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Duracell oli lihtsalt näide icon_smile.gif
Ei võta ka nende akudega pilti ette, millega näiteks Canon A95 ilusti töötab. Ühesõnaga hetkel saan aparaadi tööle ainult Ansmanni 2400ga.
üldiselt jäi mulle sealt meelde et patareidega peegleid ei käitata. taskukad on teine teema. ise pole otseselt kokku puutund kuna pole võimalust/vajadust olnud, mul fotokad pärisakudega..
_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 22:28:39 vasta tsitaadiga

Mark0, tänud asjaliku vastuse eest thumbs_up.gif See "Bigma" on endalegi "silma" jäänud, hind... paraku ilma järelmaksuta välja vist ei veaks icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleem
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2007




sõnum 25.07.2007 14:19:52 vasta tsitaadiga

beastbeats, mina ostsin endale mõni aeg tagasi smc PENTAX FA J 75-300mm F 4,5-5,8 AL ning ei saa kurta, hetkel veel mitte.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6hk
HV vaatleja
m6hk

liitunud: 14.10.2006




sõnum 25.07.2007 14:32:44 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kui ma tahan osta Panasonic FZ5'le lisaakut, siis kas talle sobivad enamus Li-on akud, või on igale firmale eraldi akud icon_question.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 25.07.2007 14:56:20 vasta tsitaadiga

m6hk kirjutas:
Selline küsimus, et kui ma tahan osta Panasonic FZ5'le lisaakut, siis kas talle sobivad enamus Li-on akud, või on igale firmale eraldi akud icon_question.gif


Aga palun
http://www.photopoint.ee/toode.php?id=10062
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 21:01:15 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi sellega kogemusi või raha raiskamine icon_question.gif
http://cgi.ebay.co.uk/52mm-White-Balance-Lens-Cap-Custom-WB-Filter-52-mm_W0QQitemZ250144664452QQihZ015QQcategoryZ30066QQrdZ1QQcmdZViewItem

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 21:02:42 vasta tsitaadiga

pointless, wb läheb ju nagunii alles arvutis paika...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 21:04:39 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Mida siinsed Pentax'i omanikud "pikema toruna" kasutavad icon_question.gif


Mul on Sigma APO 70-300 niisama jalutamise teletoruks ning Pentax-M SMC 400/5,6 metsas loomade jms. pildistamiseks. Viimasega olen väga rahul. Pentaxil on veel ka (Super Takumar) M42 500/4,5 ning vahetevahel ikka kohtab neid ka ebays ca. 600-700$ eest.
Lisaks veel ka uuemad AF-ga teleobjektiive, milledest ise ehk unistaks omada Pentax FA* 600mm f/4 ED[IF]-id, kuid nende hinnad on tõeliselt hullud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar2
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 21:23:24 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Kas kellelgi sellega kogemusi või raha raiskamine icon_question.gif
http://cgi.ebay.co.uk/52mm-White-Balance-Lens-Cap-Custom-WB-Filter-52-mm_W0QQitemZ250144664452QQihZ015QQcategoryZ30066QQrdZ1QQcmdZViewItem

Eriti ei usu sellisesse asja, kui vaadata mis korralikud asjad maksavad.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 25.07.2007 21:32:49 vasta tsitaadiga

OT: mul on paar graycardi müüdavana ka, pakendis änd shitt, veits aega tagasi välkarist tellisin. needki ju sama asja jaoks...
_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 21:38:25 vasta tsitaadiga

http://www.pctools.com/forum/showthread.php?t=26516

Äkki kellelgi on ka vaja sama teha...

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 26.07.2007 13:40:28 vasta tsitaadiga

Sigma AF 70-300mm F4,0-5,6 DG Macro vs. Sigma AF 70-300mm F4-5.6 APO DG Macro

millise valiks teie ja miks?
mis APO on üldse?

_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2007 13:45:06 vasta tsitaadiga

sputnik kirjutas:

mis APO on üldse?


http://fotokala.ee/fiki/index.php/Objektiiviterminid
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2007 15:23:25 vasta tsitaadiga

sputnik, endale meeldis Tamron AF 70-300mm F4-5.6 Di LD Macro rohkem (lõpuks ostsin hoopis Pentax 50-200mm):
http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=116&cid=403&cgid=
Käi poes, proovi/tee pilte ja pärast kodus võrdle thumbs_up.gif
P.S. mis kerele "toru" otsid icon_question.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 26.07.2007 17:36:21 vasta tsitaadiga

EOS 400D
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleem
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2007




sõnum 26.07.2007 23:07:45 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
sputnik kirjutas:

mis APO on üldse?


http://fotokala.ee/fiki/index.php/Objektiiviterminid


Seal pole "Pentaxi" termineid - kas keegi teab neid?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2007 23:25:41 vasta tsitaadiga

Probleem kirjutas:

Seal pole "Pentaxi" termineid - kas keegi teab neid?


Mida mõtled täpsemalt? Aga piilu http://kmp.bdimitrov.de/ leheküljele, see on üks põhjalikumaid K-mount'i infokogumeid.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 28.07.2007 21:49:39 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
aap. okei. icon_lol.gif Kui nüüd uuesti vaadata, siis jah, paistab ikka värviline pilt olevat. Samas ikka huvitab, kuda selliseid pool-värvilisi pilte tehakse. Võib-olla üritan praegu teha nagu kilplane selliseid asju vms. icon_razz.gif
mina teeks muidu jah umbes nagu sa kirjeldasid et selectimise teel..
_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2007 22:11:00 vasta tsitaadiga

teha 2 layerit, üks mustvalgeks ja teisele mask ning siis musta või valge pintsliga maalima (olenevalt kumma tegid maskiks) kindlasti on lihtsam viis, et valid välja värvivahemiku, mis pildil peaks jääma loomulik ja kõik muu mis piiridest väljas, on mustvalge, aga siin tekivad ka komplikatsioonid...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleem
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2007




sõnum 30.07.2007 11:00:56 vasta tsitaadiga

Mul küsimus selle pildi kohta - Miks tal on jäänud pildi ülemistesse äärtesse mustad ääred ?

Pilt on tehtud Pentax *ist DL kaameraga ning 18-55mm objektiiviga 18mm peal, RAW, ISO 800,säri 1/2000 ja ava 8.0.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 11:13:13 vasta tsitaadiga

Polafilter ei olnud ees? Need ääred saab muidu sigalihtsalt ära ka (eriti kui RAW), lainurga peal vahel toimub selline nali. Vignetting ingl.k.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Erinevad fotograafia teemalised küsimused mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.