Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ponx
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2002




sõnum 14.02.2003 17:25:43 vasta tsitaadiga

keegi restart.exe -ga oskab miskit peale hakata vai? Teeks arvuti IE avaleheks ja kui keegi netti tahab minna siis asi läheb käima ...... restart icon_biggrin.gif

praegu alla lõudimisel OPEN vajutada siis peaks ka mõjuma
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2003 04:32:51 vasta tsitaadiga

link :: link

see leht arvutit ei riku, aga silmad lähevad küll katki
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 15.02.2003 04:48:55 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
see leht arvutit ei riku, aga silmad lähevad küll katki


Epilepsialiidu kodulehekülg.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 15.02.2003 21:09:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Epilepsialiidu kodulehekülg.


kusjuures selle võiks sinna lingiks küll panna-nimeks->Kas oled epileptik või mitte icon_lol.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 15.02.2003 21:19:49 vasta tsitaadiga

carramba kirjutas:
kusjuures selle võiks sinna lingiks küll panna-nimeks->Kas oled epileptik või mitte icon_lol.gif


...ning lisada, et kui enne ei olnud, siis...

Btw, naine tahtis mind maha lüüa kui lasin tal sellel lingil klikkida.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 15.02.2003 21:35:09 vasta tsitaadiga

karta võib et varsti on see kaitseliidu arstlikus komisjonis üks testidest,
istud ja vahid seda lehte-epilepsiasimulantidele thumbs_up.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 15.02.2003 21:45:18 vasta tsitaadiga

Jah, pooled arstlikku komisjoni kutsutud purevad endal keele küljest ära.
(Teine pool tunnistatakse arvutisõltlasteks.)


viimati muutis martin_kivi 15.02.2003 21:47:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 15.02.2003 21:47:32 vasta tsitaadiga

arvan et KGB kasutab seda lehte oma piinakeldrites juba pikemat aega icon_lol.gif
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 15.02.2003 21:50:08 vasta tsitaadiga

Tol ajal, kui internetti veel polnud, siis näidati projektoriga seina peale.
Muideks, see piinamisviis on Pikaro enese poolt välja töötatud. Selle taga seisab aastate pikkune teaduslik töö icon_lol.gif .
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2003 21:54:21 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
see leht arvutit ei riku, aga silmad lähevad küll katki

Krt ma ei näe enam mitte muhvigi icon_sad.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 15.02.2003 21:59:45 vasta tsitaadiga

Ma kergelt vasaku silmaga veel Kingpoolt näen, õnneks on ila voolamine suunurgast pisut vähemaks jäänud.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2003 22:08:44 vasta tsitaadiga

Hinnavaatlus » Naljakad juhtumised » Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks silmad natuke ära? icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 15.02.2003 22:15:04 vasta tsitaadiga

keytron kirjutas:
Hinnavaatlus » Naljakad juhtumised » Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks silmad natuke ära? icon_lol.gif


Kui juba, siis juba:

Ehk teab keegi mõnd impotentsust põhjustavat lehekülge. Tahaks saata lingi eksnaise uuele tüübile.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DT
HV vaatleja
DT

liitunud: 04.03.2003




sõnum 04.03.2003 21:27:13 vasta tsitaadiga

http://www.raus.de/crashme
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2003 22:02:30 vasta tsitaadiga

DT kirjutas:
http://www.raus.de/crashme
Vot see on leht alles..arvuti ei läinud mul enam esimese korraga tööle icon_eek.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tdg
HV vaatleja
tdg

liitunud: 24.01.2002




sõnum 06.03.2003 18:15:51 vasta tsitaadiga

>> http://www.raus.de/crashme

taskman>>process>>sel ie>>end process.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 24.03.2003 00:07:44 vasta tsitaadiga

ei hakand uut teemat tegema...

http://www.just-owned.de/mtw.jpg

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 24.03.2003 00:16:06 vasta tsitaadiga

http://www.maxg.org/~max/cup_holder.jpg icon_biggrin.gif
VB script peaks olema...
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twiztid
HV vaatleja


liitunud: 04.01.2003




sõnum 24.03.2003 17:28:36 vasta tsitaadiga

mul tuli üle 300 ja pole ka restarti vaja olnud icon_smile.gif
_________________
Mida Arno ei õpi, seda Arnold ei tea
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 24.03.2003 17:38:51 vasta tsitaadiga

tee lihtsalt nii:

<script language="JavaScript">
for (i=0;1<=1){ // l6putu tsykkel
for(j=0;j<=10000;j++){ // 10000*l6pmatus=piisavalt et maitseks h2sti
suva_muutuja=Math.sin(1); // natca koormust * 10000 * l6pmatus=pangestus
}
}
</script>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 24.03.2003 19:04:19 vasta tsitaadiga

twiztid kirjutas:
mul tuli üle 300 ja pole ka restarti vaja olnud icon_smile.gif

mida sul üle 300 tuli?

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2003 01:42:04 vasta tsitaadiga

link :: MÕNNA,MÕNNA

kui tahad tõsiseid psüühilisi kahjutusi kliki:
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 26.03.2003 01:53:46 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
kui tahad tõsiseid psüühilisi kahjutusi kliki:


Ja teema oli:
Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 26.03.2003 02:00:57 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
kui tahad tõsiseid psüühilisi kahjutusi kliki:

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Delfi Noortekas tuleb tahes tahtmata meelde icon_rolleyes.gif
Kuigi jah, teema oli oopis millegi muu kohta
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twiztid
HV vaatleja


liitunud: 04.01.2003




sõnum 26.03.2003 19:03:27 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/cobra/cobra.jpg <--- üle 300 telneti akna võtab lahti. vaata natuke eest poolt tuhkur.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 26.04.2003 15:46:22 vasta tsitaadiga

http://divxd.web1000.com/movies.htm

kah üks vastik link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotkas1000
HV kasutaja


liitunud: 13.12.2002




sõnum 27.04.2003 19:21:03 vasta tsitaadiga

sun kirjutas:
http://divxd.web1000.com/movies.htm

kah üks vastik link


Sellest saab ju alt+F4 kohe jagu. icon_wink.gif

_________________
Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2003 19:32:23 vasta tsitaadiga

sun kirjutas:
http://divxd.web1000.com/movies.htm

kah üks vastik link

Mitte vastik, vais pira on selle nimi.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponx
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2002




sõnum 01.05.2003 13:37:41 vasta tsitaadiga

www.raus.de/crashme

www.source.lv/woid.jpg <--- selle võiks avaleheks panna icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2003 22:07:32 vasta tsitaadiga

Milleks selline teema?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 02.05.2003 22:40:03 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
Milleks selline teema?

milleks selline postitus? icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 03.05.2003 02:24:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

www.source.lv/woid.jpg

seni kuni rami jätkub pole probleemi...ainult task manageri ei saanud lahti

edit: lõpuks tuli ikka...ca 200 telneti akent lendas lahti

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2003 14:52:58 vasta tsitaadiga

Ei saa arugi et jama tuleb aga tegelt ...
Targemad saavad asjale vast pihta, loodame!

.nu" target="_blank" class="hv_link">.nu" target="_blank" class="hv_link">http://rsinformation.tux.gif.nu
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2003 17:28:23 vasta tsitaadiga

wazaa13 kirjutas:
Ei saa arugi et jama tuleb aga tegelt ...
Targemad saavad asjale vast pihta, loodame!

.nu" target="_blank" class="hv_link">.nu" target="_blank" class="hv_link">http://rsinformation.tux.gif.nu



Peale selle lehe avamist hakkas minu norton antivirus kisama. Nimelt olin saanud sõbra troojalase. Huvitav kas see on seotud selle lingiga v? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eesti22
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003




sõnum 03.05.2003 18:26:24 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
wazaa13 kirjutas:
Ei saa arugi et jama tuleb aga tegelt ...
Targemad saavad asjale vast pihta, loodame!

.nu" target="_blank" class="hv_link">.nu" target="_blank" class="hv_link">http://rsinformation.tux.gif.nu



Peale selle lehe avamist hakkas minu norton antivirus kisama. Nimelt olin saanud sõbra troojalase. Huvitav kas see on seotud selle lingiga v? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif


sama siin icon_exclaim.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 04.05.2003 10:17:01 vasta tsitaadiga

...seletate äkki lähemalt? mu PC-cillin ei teinud küll mingit kisa...,et mida see link teeb siis?
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2003 20:39:19 vasta tsitaadiga

Saadab mingi troojalase sinu ilusasse arvutisse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 04.05.2003 23:26:03 vasta tsitaadiga

mingi jama mul arvutiga igaljuhul on küll jah...oskab keegi äkki täpsustada...mis nimega ja kuidas likideerida?
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponx
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2002




sõnum 05.05.2003 01:41:59 vasta tsitaadiga

tiri trooja killer mõni ... Anti-Trojan 5.5 näiteks icon_smile.gif http://www.anti-trojan.net/en/download.aspx


mina ei saanud peale seda pulli http://www.hot.ee adrele
http://portal.hot.ee/ <-- nii kirjutasin siis läks


ei tea mis kala see teeb täpselt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.05.2003 01:51:20 IE kokkujooksutamine vasta tsitaadiga

abix ka see
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 05.05.2003 12:27:27 vasta tsitaadiga

ei tea nüüd millest see tuli...võimalik ,et ka kuskilt mujalt
aga nüüd on mingi jama sellega ,et algusleheks on koguaeg http://s17717.wfix.com/ ja aadressi riba all on veel mingi steeprchrth
mitu korda arvuti ka selle adawarega üle lasknud mis ei leiab ainult selle save now...aga see Spybot leiab igasugu muud pahna ka...mis ikka ja jälle tagasi tulevad...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2003 12:30:42 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
ei tea nüüd millest see tuli...võimalik ,et ka kuskilt mujalt
aga nüüd on mingi jama sellega ,et algusleheks on koguaeg http://s17717.wfix.com/ ja aadressi riba all on veel mingi steeprchrth
mitu korda arvuti ka selle adawarega üle lasknud mis ei leiab ainult selle save now...aga see Spybot leiab igasugu muud pahna ka...mis ikka ja jälle tagasi tulevad...


proovi spy sweeperiga yle lasta, see proge tundub isegi parem kui ad-aware

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 05.05.2003 12:31:57 vasta tsitaadiga

...parem ka kui Spybot?
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 05.05.2003 12:34:52 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
ei tea nüüd millest see tuli...võimalik ,et ka kuskilt mujalt
aga nüüd on mingi jama sellega ,et algusleheks on koguaeg http://s17717.wfix.com/ ja aadressi riba all on veel mingi steeprchrth

loe seda teemat: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=40201
Võib-olla sinu puhul aitab...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2003 12:36:38 vasta tsitaadiga

ei ole ise spyboti kasutanud icon_neutral.gif

aga tsiteerime hr. trolli
troll kirjutas:
Päris hea asi on ka Spy Sweeper, see leidis mul mõned sellised spywared üles, mida AD-Aware ei leidnud.


endal jäi ka selline mulje, et leidis rohkem pahalasi kui ad-aware

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 05.05.2003 12:50:56 vasta tsitaadiga

...seda küll jah...,hetkel vaatan , et järjestuses siis adaware,spybot ja Spy Sweeper...ühesõnaga see adaware tundub täiesti mõttetu...
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2003 21:51:15 vasta tsitaadiga

wazaa13 kirjutas:
Ei saa arugi et jama tuleb aga tegelt ...
Targemad saavad asjale vast pihta, loodame!

.nu" target="_blank" class="hv_link">.nu" target="_blank" class="hv_link">http://rsinformation.tux.gif.nu


fail, mida sealt adrelt downloadida pakub, on küll viirus mingi vist
tõmbasin alla, hakkasin avama, NAV 2003 kohe kisama, et Keyloggger.Trojan.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 05.05.2003 22:12:14 vasta tsitaadiga

http://www.backlinah.com/n00b.jpg

ära küll midagi ei riku, aga muidu huvitav
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart
HV kasutaja
Mart

liitunud: 07.01.2003




sõnum 05.05.2003 22:26:56 vasta tsitaadiga

zeppelin kirjutas:
http://www.backlinah.com/n00b.jpg
ära küll midagi ei riku, aga muidu huvitav

wicked kirjutas:
ei hakand uut teemat tegema...
http://www.just-owned.de/mtw.jpg

Samad asjad ja kuskil oli veel mingi kolmas aadress, mis cd-romi/cd-rw lahti tegi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
droz
Kreisi kasutaja
droz

liitunud: 31.12.2002




sõnum 05.05.2003 23:23:40 vasta tsitaadiga

Üha enam hakkab mulle Opera meeldima, sest enamuse siin olevate asjade peale ei tee see mitte muffigi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära? mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.