Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Koss The-Plug märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mcneelsonn
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2005




sõnum 20.05.2007 17:56:24 vasta tsitaadiga

Klapid käisid pesumasinas ning enam kumm ei deformeeru mudides - õnneks tagavara paar olemas kumme. Päris suure veega neid pesta ei tasuks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 20.05.2007 20:04:12 vasta tsitaadiga

icon_neutral.gif ja klapid veel töötavad?! icon_biggrin.gif vägev thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mcneelsonn
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2005




sõnum 21.05.2007 06:18:34 vasta tsitaadiga

Samamoodi nagu enne. Suurem üllatus see, et ka Creative Zen Nano Plus jäi ellu icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 24.05.2007 18:49:53 vasta tsitaadiga

icon_neutral.gif mingi eriti õrn pesu oli sul siis. moblad surevad küll massiliselt ju :/ aga järelikult creative hea mängija thumbs_up.gif

niih, lõpuks parandasin oma kossid ära, natuke tinutamist ja toimivad jälle icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2007 12:32:37 vasta tsitaadiga

mad kirjutas:
icon_neutral.gif mingi eriti õrn pesu oli sul siis. moblad surevad küll massiliselt ju :/ aga järelikult creative hea mängija thumbs_up.gif

Mul ema on ära pesnud juba kaks mobla ja mõlemad töötavad. NOKIA 6100 ja 5140i.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 27.05.2007 17:27:53 vasta tsitaadiga

soetasin ka siis lõpuks korralikumad nööbid plug-ide näol. korralikult kõrva pannes on bass päris jõhker icon_smile.gif. pluss on veel see, et kuna välismüra on nii hästi summutatud, siis tuli volüümi lausa poole võrra maha keerata (pikem aku eluiga thumbs_up.gif). miinus jällegi, et samal põhjusel võib nende klappidega kergesti surma saada.. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 18:05:56 vasta tsitaadiga

Kasutasin üsna aktiivselt ca pool aastat, ühel heal hetkel kõige krõbedama külmaga (talvel) suri üks klapp lihtsalt ära, kontrollisin juhet, see ülemäärast takistust ei oma, seega on terve. Tugev bass, mis alguses kummaline tundus, harjutas end lõpuks ajju sisse ja olin väga rahul. Lisaks sellele, et kõrvad soojas olid. Kurb.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triippriit
HV kasutaja
triippriit

liitunud: 31.05.2005




sõnum 04.06.2007 22:33:21 vasta tsitaadiga

Uues TM'is selliste klasppide test. Spark plugid said küll päris halva koha ikka. Tagantpool viies koht, esikohal olid Sony MDR-EX90LP (1400.-), 2. AKG K 324 P (700.-), 3. Creative Zen Aurvana (1000.-).
Pilt Plugide kommentaariga: SIIN

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 04.06.2007 23:43:00 vasta tsitaadiga

Kossi maha ikkagi ei tehtud ja omas hinnaklassis on ta siiski hea valik. Samas rõhutati ka seal seda õigesti klappide kõrva saamist. Üllatas hoopis EP-630 hinnang....siin foorumis on neid ikka kiidetud, aga TM-is ei arvatud neist suurt midagi icon_rolleyes.gif

viimati muutis M|S|W 04.06.2007 23:45:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 04.06.2007 23:45:30 vasta tsitaadiga

iseenesest ei ole selles midagi imelikku, et suurema raha eest paremaid asju saab
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
da3rX
HV kasutaja
da3rX

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 23:39:06 vasta tsitaadiga

Mina olen küll neis klappides pettunud... Esimestele tuli ühte klappi pisike mõra sisse ning klapi tagumine pool kukkus küljest ära. Viisin Tevalosse tagasi, vahetati välja.
Järgmistel jäi lihtsalt üks klapp vait. Seekord sain siis Tevalost raha tagasi.

Kahe nädala jooksul kahed klapid icon_neutral.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VilX
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2005




sõnum 06.06.2007 00:27:32 vasta tsitaadiga

da3rX
Ütleks, et halb juhus.
Endal hakkab mõne kuu pärast aastake täis saama. Juhe hakkab natukene katki minema ja vahtkummid on ka veits kulunud.
Kasutanud peaaegu iga päev ~2h+ülejäänud aja taskus.
Olen ostuga rahul.

_________________
remato.com - lihtne ja usaldusväärne tööajaarvestus ehitusettevõtetele
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 06.06.2007 00:37:49 vasta tsitaadiga

kes tahavad paar astet kõrgemaid klappe, võiks proovida CrossRoads MylarOne X3 Earphone, maksavad koos postikuluga umbes 650 eeku, helilt on 3x paremad, saab http://www.jaben.net/shopping.html
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuul
HV kasutaja
kuul

liitunud: 18.09.2005




sõnum 07.06.2007 21:41:13 vasta tsitaadiga

da3rX kirjutas:
Mina olen küll neis klappides pettunud... Esimestele tuli ühte klappi pisike mõra sisse ning klapi tagumine pool kukkus küljest ära. Viisin Tevalosse tagasi, vahetati välja.
Järgmistel jäi lihtsalt üks klapp vait. Seekord sain siis Tevalost raha tagasi.



ma 2 paari klappe ostnud tevalost, mitte kumbki kord kui katki läksid ei vahetatud välja, rääkisid et minu oma mure, et juhtmest läks ja ma ei tea mis kakat veel, nii et ole õnnelik!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 23:38:24 vasta tsitaadiga

Endal ka need klapid juba tükimat aega (umbes 9+ kuud). Korra juhtus ka selline jama et üks klapp jäi tummaks...nagu kellegi espool (ju siis mõni tüüp viga). tevalost välja ei vahetatud...öeldi et üle kuu kasutatud, oma süü...

aga heli 5+ thumbs_up.gif Endal kõrvapanek ka juba käpas...
selle papi eest klappe kui palju!
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VilX
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2005




sõnum 10.06.2007 20:37:55 vasta tsitaadiga

Nonii, üks klapp surigi ära, juhe andis otsad..
Homme reisile minek kah veel, nomaeitea mis ma bussis peale hakkan..

_________________
remato.com - lihtne ja usaldusväärne tööajaarvestus ehitusettevõtetele
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2007 01:01:28 vasta tsitaadiga

Ei tea kuidas need klapid ära saavad laguneda,,, enda klappidel pole häda midagi
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VilX
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2005




sõnum 17.06.2007 09:20:46 vasta tsitaadiga

Kõik sai alguse sellest, et kass sai klapid korraks enda valdusesse ja suutis selle kummi ühesat kohast katki hammustada. Selle koha liimisin kinni, kuid sealt samast hakkas juhe varsti uuesti katki minema ja ma ei võtnud midagi õigel ajal ette. Vaja veidike tinutamist ja klapid peaksid uuesti töötama.
_________________
remato.com - lihtne ja usaldusväärne tööajaarvestus ehitusettevõtetele
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonks
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2005




sõnum 17.06.2007 13:31:50 vasta tsitaadiga

triippriit kirjutas:
Uues TM'is selliste klasppide test. Spark plugid said küll päris halva koha ikka. Tagantpool viies koht, esikohal olid Sony MDR-EX90LP (1400.-), 2. AKG K 324 P (700.-), 3. Creative Zen Aurvana (1000.-).
Pilt Plugide kommentaariga: SIIN

OT: Kas äkki keegi oskab öelda, kust neid AKG'sid Eestist osta saaks. Vaatasin HinnaVaatlusest ja googeldasin, aga ei leidnud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 22.06.2007 17:45:56 vasta tsitaadiga

Oman samu klappe juba 2 päeva. Esmamulje on küll hiiglama hea: bass on mõnus, kõrgeid lubab ka tulla kui vaja, välisheli isoleerivad väga hästi (samuti paar korda juba liikluses ohtlikusse olukorda sattunud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif) Ainuke asi, mille üle ehk nuriseda, on välimus kui nad kõrvas on. Suurus oleks rohkem nagu kuulmeaparaadi oma, mitte kõrvaklappide. Kuid rahul, soovitan.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2007 18:08:49 vasta tsitaadiga

Mäletan praegu veel ,et kui need kunagi ammu soetasin oli vaimustus (helist) päris suur. Mingid tavapärased nööbid nendega võrdlust kuidagi ei kannata. Kuid paar päeva tagasi kui oma Shure e5c klappidega parasjagu musa kuulasin vaatasin, et plugid vedelevad nurgas ning pole asju juba teab mis ajast kasutanud. Mõtlesin, et paneks korra kõrva ja võrdleks, kuna mälestus oli selline,et heli oli suhteliselt normaalne ikkagi. Kõrva pannes tabas suur üllatus. Kõrged tundusid nagu tuleksid kuskilt kaugelt läbi tünni ning bass oli kui odav rullnoka ülepeksev woofer.
Ei taha asju maha teha, kuna antud raha eest on tegu korraliku kaubaga, tahtsin lihtsalt öelda, et olen nõus nendega kes väidavad, et on palju paremaid asju, kuid parematel asjadel on ka palju suuremad hinnasildid. (Konkreetsete klappide hinnavahe on näit 20x icon_lol.gif )
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 25.06.2007 08:17:32 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
Kõrged tundusid nagu tuleksid kuskilt kaugelt läbi tünni ning bass oli kui odav rullnoka ülepeksev woofer.

Täiesti nõus - aga selle raha eest käivad küll - mängude jaoks.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 28.06.2007 16:38:15 vasta tsitaadiga

Tellisin Tevalost need ära,valget värvi (sobivad hästi iPod nanoga). Kiidusõnad Tevalole, sest teavitasin neid ette ja 2 päeva pärast oli kaup kohal thumbs_up.gif
Tegin lahti, ja üritasin kõrva panna...algul ei tahtnud minna, va kummijublad. Aga siis leidsin kaanelt selle manuali üles ja tegin ikka õpetuse järgi, nagu kord ja kohus icon_wink.gif Aga hiljem sain need ilusti kõrva ja probleeme ei olnud, kugi algul veidi harjumatu... Aga soundi kohapealt olen mina rahul. Oma hinda on need väärt küll. Esimese raksuga mõtlesin küll, et nüüd on kõrva trummikiledel viimsed päevad, aga see just annabki selle feelinugu ju. Mudugi peab autoteele vaatama ikka enne, kui julgelt tee peale astud icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henritorop
HV kasutaja
Henritorop

liitunud: 16.07.2006




sõnum 11.07.2007 18:48:43 vasta tsitaadiga

Tere!

Tahaks kah iPod'i kaasasolevate klappide asemele koss'e osta.
Kas Koss The Plug'ig ongi sellised roosad/lillad või moonutab pilt kuidagi värvi?

Väike hirm on selle pärast, et kuidas nad sinna kõrva käivad. Vaatasin videot, kus muditi see nii väikseks ja siis ta paisus küllaltki suureks.
Kui nad on väiksed ja sa nad kõiva paned ja tuleb välja, et kõrva auk on liiga väike, kas siis valus pole?
Ja kuidas nad välja tulevad? See vahtkumm sinna sisse ei jää?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 11.07.2007 19:08:30 vasta tsitaadiga

Henritorop kirjutas:
Tere!

Tahaks kah iPod'i kaasasolevate klappide asemele koss'e osta.
Kas Koss The Plug'ig ongi sellised roosad/lillad või moonutab pilt kuidagi värvi?

Väike hirm on selle pärast, et kuidas nad sinna kõrva käivad. Vaatasin videot, kus muditi see nii väikseks ja siis ta paisus küllaltki suureks.
Kui nad on väiksed ja sa nad kõiva paned ja tuleb välja, et kõrva auk on liiga väike, kas siis valus pole?
Ja kuidas nad välja tulevad? See vahtkumm sinna sisse ei jää?

ära parem osta. heli pole mittemidagi erilist. kogu raha ja osta sennheiser hd202 näiteks. või mingid suvalised paremad nööbid.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorma
HV kasutaja
Jorma

liitunud: 31.01.2007




sõnum 11.07.2007 20:12:35 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
Henritorop kirjutas:
Tere!

Tahaks kah iPod'i kaasasolevate klappide asemele koss'e osta.
Kas Koss The Plug'ig ongi sellised roosad/lillad või moonutab pilt kuidagi värvi?

Väike hirm on selle pärast, et kuidas nad sinna kõrva käivad. Vaatasin videot, kus muditi see nii väikseks ja siis ta paisus küllaltki suureks.
Kui nad on väiksed ja sa nad kõiva paned ja tuleb välja, et kõrva auk on liiga väike, kas siis valus pole?
Ja kuidas nad välja tulevad? See vahtkumm sinna sisse ei jää?

ära parem osta. heli pole mittemidagi erilist. kogu raha ja osta sennheiser hd202 näiteks. või mingid suvalised paremad nööbid.


mina vastupidi just soovitan neid, täna ostsin, väga hea heliga(tehaseomadega võrreldes)

ja värv ongi koss the plugil lilla, spark on valge
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 11.07.2007 20:39:14 vasta tsitaadiga

Henritorop kirjutas:
Väike hirm on selle pärast, et kuidas nad sinna kõrva käivad. Vaatasin videot, kus muditi see nii väikseks ja siis ta paisus küllaltki suureks.
Kui nad on väiksed ja sa nad kõiva paned ja tuleb välja, et kõrva auk on liiga väike, kas siis valus pole?
Ja kuidas nad välja tulevad? See vahtkumm sinna sisse ei jää?

see vahtkumm paisub just nii palju kui palju on ruumi. valus ei ole, aga alguses võib olla harjumatu. välja võtmisel mitte tõmmata jõuga juhtmest vaid kerge liigutusega nööbist, vajadusel pisut keerates. vahtkumm on päris tugevalt nööbi küljes, niiet vaevalt ta sulle kõrva jääb. ja isegi kui see tõesti peaks juhtuma mingi ime läbi, siis on see piisavalt suur, et saab ilma vaevata kätte. siiani ei ole sellisest probleemist veel kelleltki kuulnud.

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 11.07.2007 20:47:25 vasta tsitaadiga

Jorma kirjutas:

mina vastupidi just soovitan neid, täna ostsin, väga hea heliga(tehaseomadega võrreldes)
ja värv ongi koss the plugil lilla, spark on valge

sa oled ainult tehaseomasid kuulnud ning seega arvad kohe, et koss klapid on head?
mis saab siis kui kuuled koss klappidest paremaid klappe? icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VilX
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2005




sõnum 11.07.2007 20:49:15 vasta tsitaadiga

Jorma kirjutas:

ja värv ongi koss the plugil lilla, spark on valge

The plugidel on nii lilla kui ka sinine värv olemas. Kevadel nägin Tartus Kaubamajas teisel korrusel seal muusikapoes mõlemaid värve.

vull kirjutas:

sa oled ainult tehaseomasid kuulnud ning seega arvad kohe, et koss klapid on head?
mis saab siis kui kuuled koss klappidest paremaid klappe? icon_smile.gif

Minu arvates on Kosse selle raha eest küll. Võrreldes sama hinnaklassi teiste klappidega, arvan ma, et need oleks parim valik.

_________________
remato.com - lihtne ja usaldusväärne tööajaarvestus ehitusettevõtetele
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2007 22:18:32 vasta tsitaadiga

mulle isiklikult need ei istu, olen proovinud erinevaid in-ear klappe, ja need on väga ebamugavad, vähemalt minu kõrvale.
ise kasutan creative
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 11.07.2007 22:49:35 vasta tsitaadiga

Hd202 on väheke teist tüüpi klapid ka vist icon_wink.gif (mitte et nad halvad oleksid) IMO toas kuulamiseks on Kossid mõttetud.....mürarikkas keskkonnas loksuvad asjad kuidagi paika ja sound on täitsa hea thumbs_up.gif Ise tavaliselt timmin keskmisi ja kõrgeid natuke juurde ning madalaid sagedusi vähemaks.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henritorop
HV kasutaja
Henritorop

liitunud: 16.07.2006




sõnum 12.07.2007 12:35:44 vasta tsitaadiga

Aga kuidas on kossid võrreldes skullcandy klappidega?

skullcandy'd tunduvad kuidagi teistsugused. nagu seest tühjad või nii..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hurricane
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2005




sõnum 12.07.2007 18:03:21 vasta tsitaadiga

Omasin neid klappe umbes pool aastat tagasi, kuid kasutades Ipod Shufflega olid väga bassised, isegi kodus arvutis EQ-ga kuulates ei saanud sellest tümpsust lahti, ei soovita.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henritorop
HV kasutaja
Henritorop

liitunud: 16.07.2006




sõnum 13.07.2007 10:53:26 vasta tsitaadiga

hakkaks nendega rokk muusikat kuulama. Kas sobiksid?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 13.07.2007 11:12:29 vasta tsitaadiga

Hurricane kirjutas:
Omasin neid klappe umbes pool aastat tagasi, kuid kasutades Ipod Shufflega olid väga bassised, isegi kodus arvutis EQ-ga kuulates ei saanud sellest tümpsust lahti, ei soovita.

see pole isegi bass, vaid suvaline kõmin!
ja kes vastu vaidleb, võiks proovida paremaid klappe
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henritorop
HV kasutaja
Henritorop

liitunud: 16.07.2006




sõnum 13.07.2007 11:44:17 vasta tsitaadiga

Aga kas keegi skullcandy'sid on proovinud ja oskab midagi nonde kohta öelda?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2007 20:06:32 vasta tsitaadiga

Henritorop kirjutas:
hakkaks nendega rokk muusikat kuulama. Kas sobiksid?
ei soovita mitte mingil juhul.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 16.07.2007 17:41:25 vasta tsitaadiga

millegipärast ei taha klapp mul paremas kõrvas püsida eriti...vasakus püsib ideaalselt... kas mul siis üks kõrv väärakas? icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 16.07.2007 21:49:48 vasta tsitaadiga

janek87 kirjutas:
millegipärast ei taha klapp mul paremas kõrvas püsida eriti...vasakus püsib ideaalselt... kas mul siis üks kõrv väärakas? icon_eek.gif

Jah sul on üks kõrv väärakas icon_lol.gif Proovi näiteks neid silikooni vms junne seal otsas vahetada....
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rcholm
HV vaatleja
rcholm

liitunud: 14.04.2005




sõnum 19.07.2007 15:13:22 vasta tsitaadiga

sai ka siis need ära ostetud, eesmärgiga osta sellised nublud mis kõrvas ka metsajooksu tehes püsivad. tõesti nende kõrva saamine on ikka paras piin. vahtkummi keskel olev toru kraapis ikka hoolega kõrva sisemust. Teine probleem oli see et need koonuse kujulised otsad ujusid kogaeg kõrvast välja ja jälle topi kõrva tagasi. kogu jookmine oli pigem kõrva toppimine icon_smile.gif Kodus sai siis asi käsile võetud ja keskmine kõva toru poole lühemaks lõigatud ja need koonuse kujulised vahtkummid kääridega silindriteks näksitud. nüüd pole enam probleeme kõrva saamisega ja püsivad ka palju paremini. thumbs_up.gif vot nii icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sten003
HV kasutaja
Sten003

liitunud: 10.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2007 18:05:37 vasta tsitaadiga

rcholm kirjutas:
Kodus sai siis asi käsile võetud ja keskmine kõva toru poole lühemaks lõigatud ja need koonuse kujulised vahtkummid kääridega silindriteks näksitud. nüüd pole enam probleeme kõrva saamisega ja püsivad ka palju paremini. thumbs_up.gif vot nii icon_smile.gif

Need vahtkummid oleks võinud ka lihtsalt teistpidi pöörata. Proovisid?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 20.07.2007 20:52:10 vasta tsitaadiga

"rcholm"i jutt kõlab täpselt, nagu poleks kasutusjuhendit lugenud (proovisin hetkel ilma eelmuljumiseta kõrvasaada - suht piix muidugi) icon_question.gif
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 21.07.2007 02:42:29 vasta tsitaadiga

tundub jah, sest korralikul paigaldamisel ei kuku nad mitte mingi nipiga kõrvast välja, pigem võib kõrvast ilma jääda kui liiga kiiresti ja kõvasti tõmmata (nali, aga see-eest valus nali on ta küll icon_razz.gif)
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rcholm
HV vaatleja
rcholm

liitunud: 14.04.2005




sõnum 21.07.2007 17:42:02 vasta tsitaadiga

muidugi muljusin, pigistasin ja rullisin näpu vahel, aga ju vist kuulun siis väärakate kõrvade kulbisse icon_confused.gif , et ei taha normaalselt sisse mahtuda. Proovisin ka neid tagurpidi kõrva toppida aga ega eriti ei tahtnud minna. PRoovisin ka nii, et võtsin nööbid küljest ja surusin aint vahtkummi kõrva ja läks nagu isegi päris hästi ning alles siis panin nööbid selle külge, aga see oli omaette bingo seda auku tabada icon_smile.gif
Ma arvan lihtsalt seda et igalühel on erinevad kõrvad ja mõnele sobivad nagu valatult aga teised peavad natuke vaeva nägema. Üks sõber proovis ka neid ja ta lükkas ilusti lupsti sisse, ei pidanud isegi kõrva lesta ülespoole sikutama icon_smile.gif
üks soovitus vb oleks ennem omale vatitikk kõrva toppida ja kui juba tikk tuugalt sees on siis tuleb ka probleeme nende kõrva toppimisega icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 16:57:01 vasta tsitaadiga

Raske rock'i kuulamiseks käravad?
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 31.07.2007 20:01:31 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Raske rock'i kuulamiseks käravad?

bass kipub kitarri varjutama - need pigem sellised mänguri klapid - plahvatused ja muud efektid IMO.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 20:04:32 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Ragnar7474 kirjutas:
Raske rock'i kuulamiseks käravad?

bass kipub kitarri varjutama - need pigem sellised mänguri klapid - plahvatused ja muud efektid IMO.


mulle meeldivad, Powerit kuulan läbi mobla nendega väga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 23:38:17 vasta tsitaadiga

power pole ka raske rock. (kui nüüd poweri all ei mõeldud power metalit)
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2007 23:20:35 vasta tsitaadiga

Kuna oma kõrv on ikkagi kuningas, ostsin plönnid ära. Ei ole hind ka nii soolane, et väga kahetsema peaks.

Opethit on täitsa okei kuulata nende kossidega. Veidi jääb jah kitarr tuhmiks, aga pole viga. Ekvalaiseriga saab ka selle vea kõrvaldatud.

Bass on küll kõrvulukustav icon_eek.gif .

Üldiselt täitsa rahul ostuga.

p.s võib-olla kuna ise basskitarri mängin meeldib mulle ka kuulatavas muusikas rohkem bassi käike kuulata.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2007 13:28:23 vasta tsitaadiga

Kuskohast saab ainult neid kõrva otsi osta. Aja möödudes nad raisk ei lähe enam nii hästi kõrva ja ei püsi seal korralikult...või on mul kõrv väärastunud icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Koss The-Plug mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.