|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
NFSMW
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.01.2006
|
16.10.2006 11:48:01
|
|
|
Nii 45% läbi tehtud Päris hea tundub olevat Jäänud siis enduro race-id ja siis paar extreme-i oma, siis peaks kõik olema . Keegi kes tahab kiirelt ja lihtsalt 900 000$ teenida siis läbige mingi Touring versiooniga DTM seeria. Saab kõvasti klotsi ja auto MB CLK GTR 98´ ( 745 000 ) .
Kui kellelgi kaugemal siis ehk oskab öelda kust selle F 1 kätte saab??
Tänud ette
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.10.2006 13:19:43
|
|
|
| NFSMW kirjutas: |
Nii 45% läbi tehtud Päris hea tundub olevat Jäänud siis enduro race-id ja siis paar extreme-i oma, siis peaks kõik olema. |
Kõik firmadesisesed mudeli cup'id tehtud?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NFSMW
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.01.2006
|
16.10.2006 13:47:12
|
|
|
saksa, usa, jaapani omad küll, vist peaks prantsuse ja itaalia omad tegemata veel olema.
Pisike nipp veel neile kes pole kaugele eriti jõudnud mänguga, 694-697 päevade ajal on kasutatud autode listis müügil special autod millega saaks rahulikult World Cup-i ära teha, neli neid on 2 neist asuvad Late 90´s ja 2 autot 80´ ndates. Kokku nad maksavad 7 mulli kopikatega.
Ise tegin World Championship´i Mazda 787BF -iga (3 500 000) . Mega hästi liigub edasi HP 905, kerekaal 800kg.
viimati muutis NFSMW 16.10.2006 15:30:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
16.10.2006 14:32:12
|
|
|
Jamh, sai ise kunagi julmalt GT2 'te pelatud, vahest isegi pea 20 tundi jutti. Sai kogutud igasugu vanaaegseid ja special autosid, ilgelt lahe oli. Nüüd lugedes ja vaadates pilte GT4 kohta hakkab suu vett jooksma, aga ainult GT4 pärast põss2'te kah ostma ei hakka... kui just keegi enda põssi mulle ei taha anda ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
16.10.2006 16:06:13
|
|
|
| F1 sai siis,kui Nürburgringi 24 tunni sõidu võitsid.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
16.10.2006 16:10:02
|
|
|
keegi teab palju GT4 v6iks maksta ja kust osta saaks?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NFSMW
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.01.2006
|
16.10.2006 16:16:44
|
|
|
| ise sain +- Elektroonikast 390.- eeku
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
17.10.2006 14:27:26
|
|
|
Hankisin kah selle mängu ja fännin täiega Kuskil 25% peal praegu
Küsimus: kust saada norm auto, millega All American Championship ära võita? Tuunisin oma Cadillac Cien'i 970 HP peale, mis oli aga mõnus raharaisk kuna käigukast on sel autol ikkagi rõve pask. Kui käiguvahetamine võtab 2-3 sekundit, siis sellega GT autode vastu ei saa. Normaalseid Jaapani masinaid on mitu tükki võidetud, aga just Ameerika karikas ei anna rahu.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
17.10.2006 16:08:34
|
|
|
NISSAN Fairlady Z Concept LM Race Car '02
Vot see on minu arust hea auto.Pead selle Japanese cupi võitma et seda saada.
viimati muutis madex 17.10.2006 16:15:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NFSMW
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.01.2006
|
17.10.2006 16:11:15
|
|
|
Mul siis 2 tunni pärast Nürburgringi 24H sõit läbi ja loodan oma F1 kätte saada
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
17.10.2006 17:03:01
|
|
|
| NFSMW kirjutas: |
Mul siis 2 tunni pärast Nürburgringi 24H sõit läbi ja loodan oma F1 kätte saada  |
Huvitav, mina küll sealt formelit ei saanud
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NFSMW
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.01.2006
|
17.10.2006 17:20:07
|
|
|
No nii saingi kätte oma Polyphony Formula Gran Turismo '04.
Siin siis väike ülevaade võistlustest ja autodest mis auhindadeks saab http://cheats.ign.com/ob2/068/489/489327.html
viimati muutis NFSMW 17.10.2006 18:33:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
17.10.2006 18:00:48
|
|
|
Võitsin Stars and Stripes võistluse ära ja sain sealt magusa võidusõidu-Camaro. Sellega oli hoopis teine tubakas
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
22.12.2006 22:02:31
|
|
|
Mis kellelgi siis max. kiiruseks saadud on ka?
Ise sain täna 504.6 km/h kätte.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
22.12.2006 22:17:16
|
|
|
Mis autoga see oli?
Ise olen kõige rohkem mingi skylinega saanud 418 km/h.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
22.12.2006 23:22:44
|
|
|
madex, Nissan R92CP.
Btw., iga teise autoga saab sellest kiirusest üle..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
driver95
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2005
|
31.12.2006 01:13:25
Gran Turismo 4 (net play) |
|
|
Tahtsin GT4 netis mängida, aga ei saanud kuidagi edasi kirjast "Waiting for connection...". Mul Network Access Disci pole, aga ilma selleta on ju ka võimalik netis mängida kuidagi... GT4 tekitas ise Auto Settingu, mille abil netti ei saanud, nende settingute muutmisest polnud kah kasu, nüüd mul pole neid IP ja DNS'i aadresse ka seal enam, kuna sai need automaatseks pandud. Ise loodud ühendusprofiilid samuti ei toiminud.
Äkki oskab keegi, kes on ise netis GT4 mänginud, aidata...
Kas keegi siis tõesti pole kunagi GT4 netis mänginud
(Gran Turismo screenshotsi teema alla ei tahtnud panna, sest siin pole lihtsalt midagi screenshotidega seonduvat lihtsalt.)
_________________ driver95-e ehk driv4r'i YouTube'i kanal |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
31.12.2006 01:19:05
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
madex, Nissan R92CP.
Btw., iga teise autoga saab sellest kiirusest üle..  |
mul oli 4-5 autot üle 500km/h. täpset tippkiirust kahjuks ei mäleta.
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
driver95
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2005
|
11.01.2007 16:11:13
|
|
|
Keegi ei oska võrgus mängimise kohta midagi öelda siis?
Tal peaks vist LAN'is mängimise võimalus või midagi taolist olema...tavalist netplay'd vist pole.
Ootaks ikkagi, et keegi, kes seda ise proovinud on, kommentaariks!
_________________ driver95-e ehk driv4r'i YouTube'i kanal |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matux
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2003
|
08.05.2007 23:48:58
|
|
|
Väga bueno mäng. Isegi olen juba pikka aega pelanud.
Kõige parem on teha 2kesi Nürmbürgring-i, kuna peale 3lme ringist võidusõitu on kaotus eriti valus ja võit eriti magus, mida vastasele kaela määrida...
Vihje raha saamiseks:
Sppecial Condition Events > Capri Rally(teine ralli nimekirjas) > Normal ja Reverse mõlemad võita(kokku saad 10 000 Cr.) > Auhinna auto Toyota RSC Rally Car > Müüd selle maha ja saad 265 000 Cr. > Korrata sama protsessi ükskõik kui palju...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomb
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
15.07.2007 00:05:47
|
|
|
Pole küll päris täielikult temasse aga olen suur autohuviline ja tõesti ei ole sellist aega, et mängu läbi mängida. Netis liiguvad save gamed erinevates formaatides: max,cbs jne. Siit ka küsimus.
Kas keegi oskab öelda kuidas saab arvutis oleva save game PS2-he mälukaardile ? Võrgujuhet endal ei ole aga kas seda on võimalik saada ka muudmoodi, ehk siis plaadi pealt laadides vms?
Tänud ette!
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
15.07.2007 00:36:12
|
|
|
Selleks peab VIST konsool moditud olema ja kellegi mingite isenikerdatud programmiga kärsatatakse vastav plaat koos savedega.
Ei tea ise ka , kas kellelgi see õnnestunud ka on.Proovi Googeldada ja otsida juhendeid.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomb
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
15.07.2007 00:43:30
|
|
|
| Eric80 kirjutas: |
Selleks peab VIST konsool moditud olema ja kellegi mingite isenikerdatud programmiga kärsatatakse vastav plaat koos savedega.
Ei tea ise ka , kas kellelgi see õnnestunud ka on.Proovi Googeldada ja otsida juhendeid. |
Googeldanud juba päris palju aga siiani tulutult,
Seda kindlasti, et moditud. ja saved mingi nikerdatud progrega sinna peale lasta, siiani aga veel ei ole midagi leidnud.
siiski tänud!
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
15.07.2007 01:08:09
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
Mis kellelgi siis max. kiiruseks saadud on ka?
Ise sain täna 504.6 km/h kätte. |
proovige cadillac cieni või oli see audi le mance pill, kiirused ulatusid pärast peen timmimist kusagil 550-570 kanti kui mitte rohkemgi. mälu pole selles osas enam nii tugev.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
15.07.2007 14:24:01
|
|
|
meenub jah midagi 540-550 cieni ja c9 sauberiga
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
18.08.2007 16:55:40
|
|
|
Küsimus.
On keegi selle mängu 100% läbi ka teinud..?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tyler
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003
|
18.08.2007 21:58:20
|
|
|
minge gtplanet.net ja Hakake õigeteks mänguriteks!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
30.08.2007 22:54:45
|
|
|
| Selle GT'ga on nii, et kui jõuad 50% lähedale, siis hakkab mäng juba igavaks minema. Kiired autod käes ja sõidaksid lihtsalt nagu oma sõitu.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
30.10.2007 11:48:38
|
|
|
Kas gran turismo 4-s saab kuidagi 2 erineva salvestatud mänguga ka mängida? St. et ühes savegames on nt. 40% mängitud ja teises 20%
Või peab selle jaoks 2 mälukaarti olema?
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
31.10.2007 10:52:35
|
|
|
| Terminator III kirjutas: |
Kas gran turismo 4-s saab kuidagi 2 erineva salvestatud mänguga ka mängida? St. et ühes savegames on nt. 40% mängitud ja teises 20% :roll:
Või peab selle jaoks 2 mälukaarti olema? |
Kahte erinevat progressi ei saa olla, kui pole 2 memorikaarti.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matux
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2003
|
31.10.2007 19:36:18
|
|
|
| tomb kirjutas: |
| Eric80 kirjutas: |
Selleks peab VIST konsool moditud olema ja kellegi mingite isenikerdatud programmiga kärsatatakse vastav plaat koos savedega.
Ei tea ise ka , kas kellelgi see õnnestunud ka on.Proovi Googeldada ja otsida juhendeid. |
Googeldanud juba päris palju aga siiani tulutult,
Seda kindlasti, et moditud. ja saved mingi nikerdatud progrega sinna peale lasta, siiani aga veel ei ole midagi leidnud.
siiski tänud! |
Action Replay MAX Evo Edition
Kui BBcode link ei tööta, siis - http://www.play.com/Games/PlayStation2/4-/180487/Action-Replay-MAX-EVO-Edition/Product.html
Sellega saab kõik asjad aetud, ning mingit modimist pole tarvis.
Üks paljudest paljudest feature-dest:
"Download game-busting PS2 game saves direct to your memory card."
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
14.01.2008 18:48:20
|
|
|
| Nii, lõpuks sain komponentkaabli, aga 1080i valik paistab puudu olevat. Google väidab, et peaks kenasti olema aga mida pole seda pole.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
28.03.2008 17:07:50
|
|
|
| Kas Eestis on üldse võimalik PS2 võrgus mängida? Olen kuulnud, et ei pidavat saama. Mõtlesin täna proovida PS2'ga GT4 võrgus mängida, pole kunagi proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
28.03.2008 18:31:54
|
|
|
| Võrgumäng on ainult LANis.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
29.03.2008 17:38:25
|
|
|
| Sathanas kirjutas: |
| Rajareits kirjutas: |
Mis kellelgi siis max. kiiruseks saadud on ka?
Ise sain täna 504.6 km/h kätte. |
proovige cadillac cieni või oli see audi le mance pill, kiirused ulatusid pärast peen timmimist kusagil 550-570 kanti kui mitte rohkemgi. mälu pole selles osas enam nii tugev.  |
No ei võlu sa never sellist kiirust nagu 570 välja, isegi kui auto võimaldaks, siis ei ole nii pika sirgega rada lihtsalt.
Ise olen ovaalil Minoltaga 450km/h saanud.
E: Kas keegi neid Driving missione ka teinud on? Krt, alguse omad on lihtsad, aga lõpus on antud küll võimatud missionid:S
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
29.03.2008 19:46:59
|
|
|
v1per, kõik läbi.. 8) Alguse omad olid just kõige juramad.. Ainuke viis võitmiseks oli teisele tagant sisse sõita enne kurvi ja ise vaikselt edasi paarutada.
Ise olen nüüd nii kaugel, et kui viitsiks, saaks 100% läbi tehtud.. 8) Ainult vaja autosi osta, et need tehasesõidud vms ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
29.03.2008 19:54:40
|
|
|
Omal on ka mäng 77.3%, praegu teen (kompu sõidab:D) eelviimast 24h sõitu. Teha on veel mõned tehase sõidud, ralli sõite ja driving missione. Vahepeal oli GT4'ga mul pikk paus ei viitsinud neid sõite teha, vahest sai lihtsalt tuttavaga erinevatel radadel aegu sõidetud:) Nüüd mõtlesin, et võiks vaikselt selle mängu siiski läbi teha, kuna kõik eelnevad GT'd on lõpuni mängitud ja GT5 tulekul, siis võiks nagu terditsiooni jätkata.
e: just praegu tekkis mõte, et PS2'l on ka USB augud, et ei tea, kas mälupulgale saab ka mängu salvestada?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
29.03.2008 20:26:47
|
|
|
v1per, ei.. Pilte küll saab, ja videosid.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raunzx
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2006
|
30.03.2008 00:24:20
|
|
|
No endal 96.x% läbi. Peaks 2 seda LeMans'i rajal 24h sõitu ära tegema, siis peaks kõik olema tehtud. (v.a osad Driving Missions, aga need ei pidanud mängu % arvesse minema)
Muidu jah, üle 70% hakkab asi juba nii minema, et mõned korrad nädalas teed paar sõitu, aga mitte nii nagu varem, et kohe mitu sõitu päevas ja mitu h.
Siin olen lugenud, et vennad saavad Top Speedi ca 550km/h, no mitte ei saa mina oluliselt üle 500, max vist Nissan R92CP vms on 508km/h. See ca 1h sättimise peale. Samas 450km/h+ tuleb enamusega, mis ca 800hj ja downforce maas(kui on), nitro põhjas ning ülekanne lühemaks tehtud.
Nüüd tuli isu peale minna tegema viimaseid sõite 8)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
30.03.2008 01:04:58
|
|
|
| GT1 läbivusprotsent 100%, GT2 samuti 100%, GT3 jäi see 93% peale. GT4 suutsin 20% peale teha, siis viskas üle ja lõpuks kustutasin ruumipuuduse tõttu save file'i üldse ära. Ei ole lihtsalt aega ega tahtmist neljandat korda ühte ja sama "maratoni" läbi tegema hakata - uudsus on täielikult kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
05.04.2008 16:02:32
|
|
|
| raunzx kirjutas: |
No endal 96.x% läbi. Peaks 2 seda LeMans'i rajal 24h sõitu ära tegema, siis peaks kõik olema tehtud. (v.a osad Driving Missions, aga need ei pidanud mängu % arvesse minema)
Muidu jah, üle 70% hakkab asi juba nii minema, et mõned korrad nädalas teed paar sõitu, aga mitte nii nagu varem, et kohe mitu sõitu päevas ja mitu h.
Siin olen lugenud, et vennad saavad Top Speedi ca 550km/h, no mitte ei saa mina oluliselt üle 500, max vist Nissan R92CP vms on 508km/h. See ca 1h sättimise peale. Samas 450km/h+ tuleb enamusega, mis ca 800hj ja downforce maas(kui on), nitro põhjas ning ülekanne lühemaks tehtud.
Nüüd tuli isu peale minna tegema viimaseid sõite 8) |
Nii, just sain asja 92.3% peale, teha veel 10 rally sõitu, 19 driving missiooni (mis muideks lähevad küll % arvesse - just hetkel testisin) ja siis on veel Formula GT sõidus 4 kohta kullaks parandada ja kui mäng selles osas % maha ei võta, et enamus load on pronksil ja hõbedal, siis on minu poolt mäng 100% läbi:D
Muidugi jah, jutuna kõik ilus ja tore, aga nüüd just see kõige raskem osa tulebki alles. Ok, need 4 kohta kullaks parandada on kerge - lihtsalt veidi aega varuda, aga rally on üks paras porno ma ütlen - nõmedad rajad ja tõsiselt närvidele käib see penalti andmine kui veidi tugevamini seina lähed, hetkel ei teagi kas tahan neid tegema hakataki, aga äkki pingutab kunagi kuidagi isegi ära need. Ja kui rally sõidud õnnestubki ära teha, siis need driving missioonid on juba midagi sellist, mis panevad kukalt kratsima, mõelda vaid, et neid tuleb veel 19 ära teha ja kõik on suht rasketel radadel ka, siis jah:(
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raunzx
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2006
|
07.04.2008 22:20:12
|
|
|
Rally on tegelikult ikka imelihtne minu arvates - saad küll penalty, kui seina paned, aga seda juhul kui rämedalt otse panna, kui aga suudad end kerge nurgaga seina sõita (enne kurvi püüad natuke külje ette saada), siis ei kaasne sellega penalty'd ja võid enamus kurve läbida täisgaasiga Muidugi see pole õige, aga no GTdes pole rally oma reaalsusega kunagi hiilanud, GT2s oli see lausa kohutav.
Näit Tahti Maze saab kogu raja gaas põhjas sõita, nõelasilmakurvides pidevalt 150-200km/h, sõidad vaid mööda seinu, teed ca 15-20s ringiga ära kõige viimasel tasemel.
Proovi
Lisaks kasutasin ise Peugeot 205te, ca 900hj/800kg midagi.
Hakkan vaba aja tekkides siis nende driving missioonidega jamama.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
07.04.2008 22:45:46
|
|
|
| Ikkagi, kas keegi on üritanud üle komponentkaabli 1080i välja suruda ning sellega hakkama saanud?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
09.04.2008 08:06:18
|
|
|
| raunzx kirjutas: |
Rally on tegelikult ikka imelihtne minu arvates - saad küll penalty, kui seina paned, aga seda juhul kui rämedalt otse panna, kui aga suudad end kerge nurgaga seina sõita (enne kurvi püüad natuke külje ette saada), siis ei kaasne sellega penalty'd ja võid enamus kurve läbida täisgaasiga Muidugi see pole õige, aga no GTdes pole rally oma reaalsusega kunagi hiilanud, GT2s oli see lausa kohutav.
Näit Tahti Maze saab kogu raja gaas põhjas sõita, nõelasilmakurvides pidevalt 150-200km/h, sõidad vaid mööda seinu, teed ca 15-20s ringiga ära kõige viimasel tasemel.
Proovi
Lisaks kasutasin ise Peugeot 205te, ca 900hj/800kg midagi.
Hakkan vaba aja tekkides siis nende driving missioonidega jamama. |
Tänud, ei tea küll, mis ime postitus see on, aga pärast selle lugemist üritasin uuesti neid rallysid sõita (kokku oli ennem 11 rallit sõitmata) ja nüüd olen 7 rallit ära sõitnud ja kõik esimesel korral ära ka teinud. Nii, et teha veel 4 sõitu. 3 jäärada ja 1 kruusasõit.
Mulle ka see GT ralli tegelt ei meeldi ja ei istu ka. Saan küll kuidagi moodi hakkama (kruusal), eriti pärast sinu postitust - sain parema nipi teada, kuidas seinu paremini ära kasutada, ennem üritasin ka, aga alati ei tulnud kõige paremini välja. Sõitsin seljakott 205'ga, mida üritasin veidi ka seadistada.
Eks hiljem proovin ka ülejäänud ära teha, kruusa teen kergelt ära, aga jäärajad ilmselt nii kergelt ei tule, kuid küll hakkama saab:D
e: seda tahtsin ka öelda, et 94.3% on mängust tehtud.
to raunzx kui hakkad driving missioone tegema, siis anna ka teada kuidas läheb ja mis need nõksud on, et neid ära teha.
Kas sul load on kullal?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raunzx
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2006
|
10.04.2008 21:26:29
|
|
|
Load on enamus hõbedad, vähem kullad. Pronkse enam pole Aga need ka ei mõjutanud minu arvates mängu läbisaamis protsenti, vähemalt midagi ei parananenud küll kui algsed pronksid hõbedaseks tegin.
Driving Missions'i pole ka teinud edasi, pole tglt GT4 vist juba ca 2 nädalat väljagi võtnud.
Igastahes juba esimest "3 lap batllet"it ma juba ei suuda ära teha.
"Split Stream"ist on Skyline'iga samuti tegemata. Olen üritanud igate pidi. Puhta sõiduga järgi ei saa. Olen siis üritanud ära kasutada tuules sõitu. Ülejäänud grupist sõidan tuules mööda, siis kohe nende ette, et nemad mulle tuulde saaksid ja mööda, siis mina jälle mööda jne. Lähemale küll saan, aga vahe jääb lõpuks ikkagi ca 2s
Üldiselt on need ikka parjad kirved minu jaoks ja polegi eriti tõsiselt nendega jamanud. (ei pea end muidu automängudes kehvaks, pigem vastupidi 90% mängudest, mida mängin, on autokad )
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
11.04.2008 19:03:52
|
|
|
Tegelt minu arust peaks lugema küll kas asjad on kullal (lube pean silmas). Ilmselt pole % vahet kas pronks või hõbe, aga kuld peaks lugema. Vähemalt GT2 luges küll. Võin homme järele katsetada ja üritada mõne loa kullale teha, vaatab kas muutub midagi.
95.7% on mul nüüdseks läbi, kõik rallid on tehtud. Tegemata veel 19 driving missiooni ja siis Formula GT Championshipis on vaja 4 kohta kullale parandada ja kui lubade medali värvus ei loe, siis peaks kõik läbi olema.
Vaatasin youtubes videosi kuidas vennad neid driving missioone teevad ja ega seal ei olnudki midagi erilist - sõidavad lihtsalt ülikiiresti ja puhtalt, paralleele võib tuua lubade kullale sõitmisega - tuleb lihtsalt sõita megalt kiiresti ja puhtalt.
Arvasin ise ka, et ma olen GT päris kiire, kuna kõiki seeriaid ikka nõrkemiseni mängitud, aga suu vajus lahti, kui vaatasin youtubes, kui kiiresti ikka mõni vend sõita suudab.
e: Proovisin järgi ja tegin loa kullale ning tõepoolsest ei mõjutanud see mingil määral % Mis annab jõudu juurde, et mäng siiski läbi teha, aga raske saab olema. Hetkel tegin veel 2 driving missiooni ära ühe ringi oma, aga 17 rasket veel ja need 3 ringi omad on ikka veel eriti pähklid. Homme vähemalt parandan need 4 kohta Formula GT's ära. Siis vähemalt on tavasõitudega kõik ja saab missioonidele tervenisti keskenduda.
e2: niimoodi:) Nüüd siis mäng 96.9% peal ja teha on veel ainult 17 driving missiooni - üritasin neid ka teha, aga pärast paari korda üritamist, vihastasin ja mängimise tuju läks ära. Vihastasin selle peale, et üritasin seda 1 ringi missioni teha corvettega teha ja proovisin vähemalt 5-6 korda, kuid koguaeg kaotasin finishis esimesele 0.600 sekundit. Oma arust ikka pingutasin korralikult, aga ....
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
11.04.2008 19:04:14
|
|
|
Driving Missioon'dega tegin ma nii, et vaatasin esimese auto lõppaega ja üritasin timetrial's sellest paremat aega saada... nagu harjutasin rada. Pärast oli juba lihtne.
Aga kõige raskemaks jäi ikkagi Nürburgring... seda ma ei teinudki ära.
Nende lubadega on ka üks värk... Kui pronksile teed, saad ühe auto; teed samad load hõbedale, saad teise auto; siis kullale, kolmas auto. Kui kohe kullale teed, siis jäävad vahepealt autod saamata. Aga protsenti see ei mõjuta vist jah... pole enam kindel.
Kas kellelgi GT4 riiulis tolmu ka kogub? Võtaks ära. Julm sõiduisu tuli peale ja Prologue't ei jõua osta.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
11.04.2008 19:49:42
|
|
|
| 1080i...? Anyone...?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|