Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 150, 151, 152  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 46 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 221 ]
hääli kokku : 554

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 10:34:32 vasta tsitaadiga

ma eeldasin, et "rocca al mare ees" on mingi plats, kui liiklus siis sellest jah lugu ei pea icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2007 11:45:39 vasta tsitaadiga

seal on parkla aga parklat läbivad teed.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 12:43:05 vasta tsitaadiga

zx12r esimeseks thumbs_up.gif läheb edasi vähemalt
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 03.07.2007 12:44:49 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:
zx12r esimeseks thumbs_up.gif läheb edasi vähemalt


Natuke palju pole esimese ratta kohta?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2007 12:46:51 vasta tsitaadiga

mõttetu lahmimine. thumbs_down.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 14:19:38 vasta tsitaadiga

gaasi oskab igaüks põhja keerata tüüp tead jah? aga sõita ka oskad?(eluläbiv õpe, kuid siiski...) liikluseeskirju tunned?
nagu autokoolis üks täiskasvanud mehekene sõitis seal 125sega siis platsisõitu...tössitas, ütleme et keskmine ja alla selle tulemus ja siis tunni lõpus ütleb et tema selle võrriga sõita ei taha ja ostab ikka õige masina icon_rolleyes.gif
Ei taha sõimata ega halvustada, kuid ega see, millel kõige rohkem gaasi saab keerata, kõige parem pole, eriti veel esimeseks masinaks... icon_smile.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 14:23:34 vasta tsitaadiga

miks te mingi mõttetu lahmimise peale nii leili lähete? icon_eek.gif raudselt mõtles tõsiselt icon_lol.gif

ja gaasi ei oska igaüks põhja keerata icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 14:29:17 vasta tsitaadiga

Natukene ikka lähen jah kui aus olla, need lahmivad mehed on bemmidega mõttega "vähemalt liigub" 300km/h ümber puu ennast keeranud, teised "vähemalt liigub" esimese masinaga tuhandeks tükiks sõitnud nii tsikli kui enda, ehk siis jääks ajalehte rohkem ruumi tutvumiskuulutuste ja muu jaoks...saaks ka pastor rohkem taevariigiga suhelda mitte laipu sinna allapoole saatma icon_smile.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 17:13:06 vasta tsitaadiga

Ma olen märganud üldse ,et noorukid rolleritega jälgivad kenasti liiklus ja annavad endast kõik ,et kellelegi ette ei jääks ,aga just mingi vanamehed rollude seljas on julmalt ülbed..
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 03.07.2007 19:00:24 vasta tsitaadiga

Kõige kiftimad vennad on need makaroonid, kes teevad 21 aastaselt selle täis A kat. ära ja ostavad R1 perse alla, kuigi ise pole elu sees tsikkli selga istunudki, ning mõne nädala pärast on kusagil postimehes mälestame kallist..... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 20:28:01 vasta tsitaadiga

DDF kirjutas:
Kõige kiftimad vennad on need makaroonid, kes teevad 21 aastaselt selle täis A kat. ära ja ostavad R1 <b>piix</b> alla, kuigi ise pole elu sees tsikkli selga istunudki, ning mõne nädala pärast on kusagil postimehes mälestame kallist..... icon_rolleyes.gif


Täis A-d nii lihtsalt ei saa...
Kõigepealt peab sul olema A2 (kuni 0,16kg/kw või 25kw) ning mingi aja möödudes saad alles teha täis A. Iseasi kas peale autokooli ka ratta endale ostad...

_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2007 20:31:27 vasta tsitaadiga

Eisbär, 18 aastaselt teed b, s6itad sellega 2 aastat 2ra ja 21 selt teed naksti täisAini.. kahjuks nii see k2ib.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 20:37:40 vasta tsitaadiga

Oehh.. teadsin enda poolt pakutavat varianti.
Jama värk. icon_confused.gif

_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112233
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 03.07.2007 20:39:30 vasta tsitaadiga

Mõelnd ammu ja viimaselajal järjest rohkem tulnud tahtmine taas lenksu keerata ja rutškad väänama hakata,seekord siis ametlikult lubatult.Millised protseduurid tuleks läbida ,et seda saada:liiklus selge ,B-kat aktiivselt kasutuses pea 20 aastat,sõita sikliga oskan vabalt ,piisab liiklus-sõidu eksamitest ARK-is või tuleb neile pääsemiseks mingeid koolitusi-kursusi ka läbida ?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 20:44:35 vasta tsitaadiga

Siiski pead läbima veel autokooli. Seda soovitan ma aga kiireimas korras teha - saad ehk see aasta veel kaaned kätte. Autokool võtab veel omajagu aega.
ARKis pead tegema nii teooria kui sõidueksami.

_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 20:58:52 vasta tsitaadiga

Kõik oleneb ikka igast tegelasest endast, palju tal pealuu all materjali on ja kuidas ta seda kasutada oskab. Õepoiss sai varakult 125-se, et näha kas tulevikus teenib mõistliku käitumisega ka tõsisema tsikli välja. Ta on nii rahulik vend, et tõenäoliselt oleks võinud ka kõvema relva kohe saada.

Vahet ei ole kas hävitada ennast tsikliga või autoga. Meil siin noored kaasmaalased kimasid täna ringi varsti vanarauaks mineva Saab 9000. Lõbu on muidugi taevani. Hullunud sohver kimab eramajade vahel edasi tagasi vähemalt 100-ga. Täna 3 korda see sõiduvahend on pöörded põhjas majast mööda kimanud. Lebasin natukene võrkkiiges ja siis läksin tuppa kuna ei saa rahulikult väljas olla. Kõige hullem kui sellised sõidavad mõnele maja hoovist teele jooksvale lapsele otsa. Eks aeg näitab kas varsti võib ümber puu keerdunud autost laibad auku ajada.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2007 21:04:11 vasta tsitaadiga

112233, www.motokaru.ee raido on väga hea õpetaja. närvi ta ei lähe ja ennast liialt peale ei suru. iseasi, aks tal on veel sellesse aastasse vabi kohti..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112233
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 03.07.2007 21:04:34 vasta tsitaadiga

Küsiks siis nii:et A-kat saada peab tegema vastava sõidu- ja teooria-liikluseksami,kas nendele pääseb ilma mingeid koolitusi läbimata hetkel,oskused mõlemas lubaks või on koolitus kohustulik,kunagi oli olemas eksternina tegemise variant kasutusel ,praegu icon_question.gif .
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2007 21:06:13 vasta tsitaadiga

112233, autokool peab sind saatma, seega on vaja neile enne tõestada oma õppimisvõime ja paraku ka mingit raha eekuma.. eksternina ei saa enam ammu midagi teha.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112233
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 03.07.2007 21:19:08 vasta tsitaadiga

Selge ,EEK tuleb vahele panna üritusel igaljuhul ja see läheb siis vastavalt hinnakirjale ja sellega on no problemo,laurx,uurin asja icon_wink.gif : see mul nagunii mittevarem, kui järgmise kevade suve-üritus aga tahaks juba ,natuke juba pille ka piilunud.. icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2007 23:08:49 vasta tsitaadiga

112233, ja mis silma j22nd on? mingid edevad k(r)oomid raudselt? uuri V4 jasid ..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112233
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 03.07.2007 23:13:49 vasta tsitaadiga

Isiklikuks hetkel veel ei läheks,aga muidu midagi rohkemat kubalt ja rasket oleks thumbs_up.gif ,suur onu ka juba ja loomult rahulik ,vaatab...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 08.07.2007 05:21:48 vasta tsitaadiga

Soovituslik materjal uljatele noorukitele siklite seljas. Äkki toob maapeale. . .
Alles üks tuttav sai motika seljas hukka, vanust polnud veel suure masinagi jagu.
Ja süüdistada ainult juhti ennast . . . vist icon_mad.gif

Kindlasti mitte nõrganärvilistele, kuskilt vällmaalt.http://www.bulletinboardforum.com/photos/Pole_Position.htmlKui mõni loll vaatas ja vapustuse sai, siis omaviga, ütlesin ju, et koledad pildid taga. Terve sikkel ja 1 . .. 2. . . 1 inimene.

Pole midagi masinate vastu, isegi piidlen ja piilun neid ja vahel mõtlen, et oh küll oleks alles nii ja naa. Aga pole endal ressursse ja võimalusi sellist ülal pidada.
Aga kahju on neist, kes ennast ühe lolli vea tõttu puu ümber keeravad. Veel hullem, kellegi teise.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 08.07.2007 14:40:04 vasta tsitaadiga

einojah, teesärk ja lühikesed püksid jalas, selleks peab märkimisväärselt loll olema.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2007 15:51:36 vasta tsitaadiga

neid teesärgi ja sortsidega kuulikindlaid mehi näeb masendavalt tihti liikluses. alasti sõita ei olöe ka mõtet. aga enne e õpita, kui omal laks käes.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 18:41:10 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
einojah, teesärk ja lühikesed püksid jalas, selleks peab märkimisväärselt loll olema.


mitte väga. ainult natukene.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 18:48:40 vasta tsitaadiga

Hakkas ka täna huvi tekkima tsikli vastu, et võiks osta endale sellise normaalse, millega kannataks Euroopasse trippima minna.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2007 19:34:16 vasta tsitaadiga

carlking, BMW, 1150/1200 GS, honda blackbird... see " hakkas täna huvi tekkima" kõlab kuidagi kahtlaselt. pea ikkasõitma mõned tuhaned ja mõne erineva rattaga, et teada, mis on mugav ja mis on hingelähedane ning seda ka pikal teel valitseda oskama , enne kui mingi suurema tripi peale mõelda. load sul on õldse ?

teine asi. sõber, kelle hondaga ma hetkel sõidan, harjutas ja keeras kaks korda ratta kruusal kõllili. esimene kord läks hästi aga teisel korral läksid katki parem suunatuli, kõljeplast sai prao ning esitule kinnitused said nii pihta, et tuleb teha sellele uued puksid. remo võttis umbes kolm tundi aega ja esiots tuleb veel korra pulkadeks võtta, et uued puksid teha. ( esituli on vibratsioni vähendamiseks pandud osalt kummipuksaidele, millest 1 katki läks kui suunatuli maad puutus.) sõber ise viga ei saanud. ta otsustas vastu tulevat autot nähes, et jääbseusna bubg vajutas kiiga tugeval esipidurit.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 19:36:50 vasta tsitaadiga

Ses' mõttes huvi, et võiks midagi modernset osta ja A-kategooria ära teha. Et järgmine suvi juba liigelda
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2007 19:47:13 vasta tsitaadiga

carlking, kaua B on olnud ?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 19:52:27 vasta tsitaadiga

4 aastat
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2007 19:59:03 vasta tsitaadiga

esimeseks " tonnase" ostmine ei ole hea mõte
osta varustus enne ära. linnapildis tossude ja teksade ehk t-sõrgi ja sortsidega uue busa otsas istujat on väga kole vaadata. tundub, et kogu raha (laen) läks rattale ja unustati, et varustus on ka vajalik. vajalikkusest saadakse alles peale esimest laksu aru ja siis võib juba hilja olla. seljakott, võiks ka omale mingi kola saada.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 20:00:38 vasta tsitaadiga

busa vast ei oleks minu maitse.
välimus võiks midagi sellist olla: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/535/auto_php-id=372535-www_auto24_ee.html

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2007 20:09:32 vasta tsitaadiga

soovitan honda cb500 t .. ise sõitnud gs500 ga sellel aastal u 2000 km i ja hetkel honda cb500 ga läheb 7 s tuhat. honda on 5kw võimsam, vedelikjahutusega, suuremate ratastega, kõrgem, raskem, suurema paagiga ülimõnus aparaat, gs500 on pisem, kergem väiksemate ratastega õhkjahutusega aparaat, mis ummikus kuumaks kisub ja suurema tuulega ebatasasel teel väga vastikult käitub. mu käes olev kollane cb500 on aastast 1999, saksast tulles oli tema sidomeetrinäiduks 16500 reaalset kilomeetrit. kogu see asi maksis 36 tuhat krooni koos toomise ja arvelevõtmisega.



ah jaa, honda kasutab brembo pidureid, suzil on mingi vigur, mis omab suht vastikut tüübiviga.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 20:12:41 vasta tsitaadiga

Mul on samuti GS500. Olen selline väiksemat kasvu ja mulle küll sobib ratas oma iseloomult väga hästi. Maanteelgi on täitsa mõnus sõita, võibolla ehk tänu tuuleklaasile. Kuumaks minemist pole mitte kordagi tähendanud. Ning ka kahekesi saab täitsa hakkama. Julgen igati soovitada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2007 20:15:54 vasta tsitaadiga

no ma olen 180cm pikk ja u 90 kg raske. koos varustuse ja seljakotiga peaaegu et lubatud kaal. mõlemaga pikalt sõitnud, honda on mõnusam.

kui saad, siis proovi mõlemaid. suzi on väga levinud, honda ja muud sellised mitte nii.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 20:16:41 vasta tsitaadiga

Tatikana sai erinevate IZ'idega kärutatud, aga neid tuli ülepäeva putitada, kuidas nende aparaatidega lood on?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 20:20:15 vasta tsitaadiga

ma soovitaks pigem 4 silindilist. xj600 näiteks. minek mõnusam ja elab ka madalama pöörde pealt juba thumbs_up.gif
aga mil moel 1150/1200 GS ja blackbird ühele pulgale on sattunud? icon_eek.gif blackbirdi võiks pigem busaga võrrelda icon_rolleyes.gif

putitamisega on nii, et umbes nagu mosse vs tänapäevane auto - ühte putitad ühtelugu, teist hooldad ja vajadusel remondid.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2007 20:24:20 vasta tsitaadiga

sõltub kui vana aparaadi saad. gs on lihtsam , hondfa natuke keerulisem. niigs500 kui honda ei ole saanud muud kui õli vahetust. gs500 l on vanematel versionidel õlifilter karteri sees peidus: tuleb kolm polti lahti keerata et vana filter kätte saada. uuematel on väline filter, millest kruvikas läbi ja lahtiu. õli vahetamine ei ole keeruline. ketti peab vahatama u 400 km i tagant. ehk osta scottoiler. gs500 klapid on seibidega reguleeritavad, seega on vaja remontkomplekti, honda peaks olema hydrauliline. gs500l saab küünlaid ilma paaki maha võtmata vahetada, seda ei ole vaja teha kui karbussid paigas on. kui korras on, siis ei ole vaja peale keti õlitamise midagi teha. u6k järelt vahetad õli ära. gs500 õli ja küünalde vahetus koos filtriga oli 530 krooni. (3 liitrit castroli 10w40 oli, filter ja kaks küünalt)

levinud matkakad. tuttavad, kes pikki otsi on teinud kasutavad neid. pläkuga olen ise ka tiiru teinud, pemmi pole veel proovida saaud, pole sõbraga kokku leppinud.. lihtsalt " rattad, millest on räägitud seoses pikkade otstega...

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 20:31:47 vasta tsitaadiga

Tänud thumbs_up.gif
Homme tööle, siis uurin edasi seal põhjalikumalt, ega siis esimest tööpäeva peale puhkust saa raisata töö peale...

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2007 23:20:51 vasta tsitaadiga

kurat. jätsin cb esihargi liiga vedelaks. vastikult ülejuhitav on asi. õpikutest tuttav "vastukeeramine " hakkab kuskilt 60km/h pealt, möödasõidud ja manööverdamised saab tehtud jalgadega, kui keerad paremle, keerab ratas vasakule jms.. homme peab kahvli tihkemaks keerama.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 12.07.2007 11:24:57 vasta tsitaadiga

Minu tulevikuplaanid: http://s.itnurk.com/ilmutus.jpg (all on orienteeruvad vanused, millal vahetamiseks läheb)

Praegu istun esimesel pulgal ja ei jõua ära oodata VFR-i, et saaks lõpuks ometi kohvritega tsikliga matkata. Enne veel, kui suurema võtan, on mul kavas cebariga ringrajal tiirutada - viiskümmend lisakilo ei ole minu kaalu juures naljaasi.

laurx kirjutas:
.. ise sõitnud gs500 ga sellel aastal u 2000 km i ja hetkel honda cb500 ga läheb 7 s tuhat.


Kokku sellel aastal juba 2000 + 7000 = 9000 ?

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2007 12:15:32 vasta tsitaadiga

tuttav pani juba 3. kord kahe päeva jooksul tsikliga matsu.
a tsikli seljast ära ka ei saa, ühe sõitis täiesti ribadeks, läks poodi ostis uue.
enam ei tunne tänaval ära kah kuna kiiver ja ülikond vahetavad värvi kogu aeg.
ise kommenteeris asja nii, et "halb nädal vist"

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2007 12:21:52 vasta tsitaadiga

rikkus võib ka lollus olla, niikaua ostab kuni kuskile seina sõidab lõplikult.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2007 12:28:36 vasta tsitaadiga

see on imelik, et ta on 6 aastat tsiklite seljas nagu elanud.
pole ühtegi matsu ega külje mahapanekut olnud ja nüüd 3 tükki järjest icon_razz.gif
tõesti halb nädal vist icon_razz.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2007 12:34:17 vasta tsitaadiga

http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=224156#top
http://www.postimees.ee/120707/esileht/siseuudised/tallinn/271791.php

kes veel tuleb, siis kell 15,30 rocca parklas kogunemine

umbes nii jah Telempe, sellel aastal hakkasin märtsi lõpus sõitma Pegasoga, sai paarsada kilti algatuseks tehtud, siis mingi teise rattaga veel nelisada kilti artusse ja taasi ja veel väiksemaid otsi võõraste ratastega..

motopisik ei ole naljaasi. mina ronisin ratta otsa tagasi samal päeval kui küünarnukist niidid välja võeti, ehk siis juba 12 päeva peale oppi, luu kasvab kokku umbes poolteist nädalat ja hetkel vist on juba kasvanud. aga ma olen vahepeal u kaks tuhat s6itnud juba.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2007 12:53:30 vasta tsitaadiga

tulebki kohe uuesti sõitma hakata, muidu hakkad kartma.
sama teema hobustega icon_razz.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2007 12:56:31 vasta tsitaadiga

kogunemisele tulen, vaatan tsikleid, jääda ei saa, lube pole, linna ka ei tule icon_biggrin.gif

mtim, hobused on nunnud 8)
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2007 13:04:44 vasta tsitaadiga

MarioA., küll keegi su seljakotiks võtab kui oma kiivri kaasa vead. icon_razz.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2007 13:23:10 vasta tsitaadiga

järvevana teel pole sõitnud niied pole vajadust kurta, samas elan teistele kaasa... thumbs_up.gif aga sinine yamaha on alates 15.00 näha rocca juures ma arvan icon_rolleyes.gif

tsitaat:
veab esiratta rööpasse kinni ning kukkumine on peaaegu paratamatu

igatahes mulle nüüd kuu aega tagasi õpetati tsiklikoolis ka sellist asja et sa ei pea tingimata sealt läbi sõitma nii et rööpad on diagonaalis su ees, vaid tulebki ohutuse mõttes teha oma rahal väike pööre icon_rolleyes.gif ja siis risti üle sõita - muidugi on märgitud ka et mustamäel ei ole võimalik risti üle sõita lihtsalt icon_neutral.gif


Keegi oskab öelda, kust ma saaks ja mis hinnaga rollerit laenutada, kas laenutuses on neil piirajad peal?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 150, 151, 152  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.