Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive: Unlimited märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 75, 76, 77  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 11.07.2007 19:14:23 vasta tsitaadiga

Kui keegi flamease probleemile lahenduse leiab, siis võib mulle ka jagada. icon_smile.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 11.07.2007 19:43:09 vasta tsitaadiga

ma pole mingi arvuti proff aga iga installimine paneb mingi märkme system32 ka ja pärast wini reinstalli uuendab selle system32 ära ja win ei leia mängu märkmeid system32 üles..loodan et saite aru, päris segane text tuli icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 11.07.2007 19:51:27 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:58:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.07.2007 20:43:37 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
libe kirjutas:
lüpsin mingit naga skylinega, tollel oli alfa competicione vms 300/4,2 skyline 275/4,5
kiirendused olid mul kõvasti paremad icon_confused.gif
igatahes tüübil oli räme uudishimu, mis autoga tegu icon_biggrin.gif 8)
noup...ma testisin seda skyline r34 kronopack vms.,see sõidu abi oli spordi peal,tesie käiguga kohalt minema ja 0-100 tuli 3,17sekiga icon_rolleyes.gif
beta icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 11.07.2007 20:58:44 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda kust seda betat saab?poest osta või saab ka netist?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2007 21:09:17 vasta tsitaadiga

o-u-t-r-o kirjutas:
keegi oskab öelda kust seda betat saab?poest osta või saab ka netist?

Uuri natukene ülevalt poolt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 11.07.2007 22:00:48 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:58:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hens
HV kasutaja
hens

liitunud: 08.01.2007




sõnum 11.07.2007 22:12:51 vasta tsitaadiga

Päris sõidetav on skyline icon_eek.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.07.2007 22:13:29 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
libe kirjutas:
lüpsin mingit naga skylinega, tollel oli alfa competicione vms 300/4,2 skyline 275/4,5
kiirendused olid mul kõvasti paremad icon_confused.gif
igatahes tüübil oli räme uudishimu, mis autoga tegu icon_biggrin.gif 8)
noup...ma testisin seda skyline r34 kronopack vms.,see sõidu abi oli spordi peal,tesie käiguga kohalt minema ja 0-100 tuli 3,17sekiga icon_rolleyes.gif
sedasi on enamus masinatel parem kiirendus
aga puhtalt automaadiga minnes sain 4,32s kiirenduseks icon_razz.gif

ühtlasi kärutasin just kõik teed lahti kopp.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 12.07.2007 00:14:15 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:58:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.07.2007 00:39:22 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
minumeelest on skyline ja rs4 super hea juhitavusega seal mängus icon_wink.gif...oahu raceway'l saab kaas põhjas raja läbi sõita.ainult käiguga vaja mängida...
kusjuures r34 on parema minekuga, kui rs4, ometi rs4 on D kategoorias ja r34 E kategoorias
rs venib nagu tatt
ise ma sõidan automaadiga, laisk nagu ma olen icon_redface.gif
RS4'ga kütsin mingi 330km maha, muss taustal mängimas icon_lol.gif
kokku mingi 500km umbes täna

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2007 00:41:53 vasta tsitaadiga

sõidate sisevaatega? minuarust välised vaated sakivad, ühesõnaga oskan sisevaatega paremini sõita, ühegi teise arvutimänguga nii pole icon_biggrin.gif Sisevaatega nagu tunnetan ülihästi gabariite jne:) kuidas teil on ?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2007 00:42:31 vasta tsitaadiga

asi selles ka vist, et Audi peaks D-klassi üks lahjemaid olema ja too Skyline on E-klassi väledaim
tuunitud Nissan 350Z pole ka halb

sõidan ainult selle väljast tagantvaatega (3 tk neid on, see keskmine sobib mulle), harjumuse ohver


viimati muutis SKG 12.07.2007 00:43:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.07.2007 00:43:24 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
sõidate sisevaatega? minuarust välised vaated sakivad, ühesõnaga oskan sisevaatega paremini sõita, ühegi teise arvutimänguga nii pole icon_biggrin.gif Sisevaatega nagu tunnetan ülihästi gabariite jne:) kuidas teil on ?
võistlused lasen bumper'iga ja kruiisin salongivaatega
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
portman
HV kasutaja
portman

liitunud: 02.12.2006




sõnum 12.07.2007 06:12:24 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
sõidate sisevaatega? minuarust välised vaated sakivad, ühesõnaga oskan sisevaatega paremini sõita, ühegi teise arvutimänguga nii pole icon_biggrin.gif Sisevaatega nagu tunnetan ülihästi gabariite jne:) kuidas teil on ?


ise lasen kah seestvaatega thumbs_up.gif ,seestvaade ongi "rosin saia sees" selles mängus,aga kuidas teil nende istme seadistustega on,endal suht esiklaasi ligidal ja peaaegu max kõrgusel.

_________________
..................
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.07.2007 08:53:12 vasta tsitaadiga

Tagantvaade. Kõige kaugem. Muud moodi pole võimalik icon_biggrin.gif
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2007 08:57:35 vasta tsitaadiga

Seestvaade on imo kõige ebamugavam. Esiteks on juba autodel väljavaated nii kehvad väikse esiklaasi tõttu ja teiseks sõidad nagu silmaklappidega hobune, näed ainult otse ja seda mis kõrval toimub ei tunneta. thumbs_down.gif

Mulle ka meeldib kõige kaugem tagantvaade. Hästi lühikesel ja väga kurvilisel rajal, kus pole suured kiirused sõidan vahepeal ka pamperivaatega.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 12.07.2007 09:11:20 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Seestvaade on imo kõige ebamugavam. Esiteks on juba autodel väljavaated nii kehvad väikse esiklaasi tõttu ja teiseks sõidad nagu silmaklappidega hobune, näed ainult otse ja seda mis kõrval toimub ei tunneta. thumbs_down.gif

Mulle ka meeldib kõige kaugem tagantvaade. Hästi lühikesel ja väga kurvilisel rajal, kus pole suured kiirused sõidan vahepeal ka pamperivaatega.

Sama siin kõige kaugem vaade meeldib rohkem,sise vaade on jah kehva minu jaoks,midagi pole näha ja jääd poolest ilma mis väljas toimub. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.07.2007 09:18:11 vasta tsitaadiga

pamperivaade on neist kõigist kõige täpsem, just kurvilisel rajal, samuti möödasõidud - näiteks liikluses
minu jaoks oluliselt parem tunnetus, kui muud kaamerad
tunnen täpselt mida auto perse teeb, samal ajal kui nina tegevusest on selge ülevaade, iseasi on muidugi minu korrigeerimisoskused icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2007 09:43:54 vasta tsitaadiga

Sõidan nii, et näen auto kapotti, aga mitte seestvaade.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 12.07.2007 11:44:55 vasta tsitaadiga

Ainult kõige kaugem väljastvaade. Vahel on huvitav seestvaatega kruiisida. Kusjuures, kui kruiisin väljastvaatega, siis hiirega teen selle nii, et kaamera oleks madalamal, ehk siis nagu taevast on rohkem näha. Proovige järgi !
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.07.2007 16:21:48 vasta tsitaadiga

http://libehv.pri.ee/praht/video/TestDriveUnlimited.avi

vedelesin siis seal majaka juures, kui mingid cheaterid kaugust hüppasid icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hens
HV kasutaja
hens

liitunud: 08.01.2007




sõnum 12.07.2007 16:25:48 vasta tsitaadiga

Tagantvaade on harjumus olnud alati.Kruiisides ikka seestvaade thumbs_up.gif
libe kirjutas:
http://libehv.pri.ee/praht/video/TestDriveUnlimited.avi

vedelesin siis seal majaka juures, kui mingid cheaterid kaugust hüppasid icon_rolleyes.gif

Muide eile m'ngides n'gin autosid saarte peal.v'ga veider tundus mulle.ise sinna ei saanud kuidagi moodi icon_evil.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.07.2007 16:43:35 vasta tsitaadiga

hens kirjutas:
Tagantvaade on harjumus olnud alati.Kruiisides ikka seestvaade thumbs_up.gif
libe kirjutas:
http://libehv.pri.ee/praht/video/TestDriveUnlimited.avi

vedelesin siis seal majaka juures, kui mingid cheaterid kaugust hüppasid icon_rolleyes.gif

Muide eile m'ngides n'gin autosid saarte peal.v'ga veider tundus mulle.ise sinna ei saanud kuidagi moodi icon_evil.gif
milliste saarte
üks saar on kuhu saab easteeggiga 8)



_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 12.07.2007 16:51:08 vasta tsitaadiga

miks just Gallardo nii paljudele meeldib? icon_rolleyes.gif

ja

kas ainult Hardcore mode'is saab driftida?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2007 17:50:29 vasta tsitaadiga

Millest see jõnksumine seal videos tuli?
Krt päris mõnus video, ajas kohe isu peale... peaks vist isegi selle mängu ostma icon_lol.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2007 17:56:19 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Millest see jõnksumine seal videos tuli?
Krt päris mõnus video, ajas kohe isu peale... peaks vist isegi selle mängu ostma icon_lol.gif

need, kel ühendus läägib. kas siis portide jama või lihtsalt ei ole ühtalne ühendus.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.07.2007 18:04:26 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
syncmahv kirjutas:
Millest see jõnksumine seal videos tuli?
Krt päris mõnus video, ajas kohe isu peale... peaks vist isegi selle mängu ostma icon_lol.gif

need, kel ühendus läägib. kas siis portide jama või lihtsalt ei ole ühtalne ühendus.
eip, see ei ole lläägimise viga, miskipärast ei suuda ta mul frapsiga 1280x960 resol 50fps videot salvestada, nu tegelt madalamal resol ka hakib, kuigi video fps on 35 kanti salvestamisel icon_confused.gif
ilma videot salvestamata on kõik sujuv, rahvas ei läägi pmst,
selles küll seal too audi nässakas pisut läägas icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2007 20:11:03 vasta tsitaadiga

vaatasin just... 215h mänguaega ja ainuüksi Tamburini odomeeter näitab juba üle 5000km icon_biggrin.gif ja kordagi pole tankinud icon_eek.gif

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 12.07.2007 21:10:25 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
odomeeter näitab juba üle 5000km icon_biggrin.gif ja kordagi pole tankinud


hawaii'l on nii hea õhk, et autodki sõidavad sellega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.07.2007 01:13:51 vasta tsitaadiga

jungleman kirjutas:
miks just Gallardo nii paljudele meeldib? icon_rolleyes.gif

ja

kas ainult Hardcore mode'is saab driftida?
gallardo ju hea juhitavusega auto piisavalt, samas pole ka aeglane
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hens
HV kasutaja
hens

liitunud: 08.01.2007




sõnum 13.07.2007 09:38:55 vasta tsitaadiga

Peaks mingi huvitava racei valja motlema.Muidu oli paris fun vordsete masinatega icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 13:41:24 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kuidas oma raadio kanalit teha saab? Need laulud mis seal on tüütavad ära icon_neutral.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 13:46:49 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Keegi oskab öelda, kuidas oma raadio kanalit teha saab? Need laulud mis seal on tüütavad ära icon_neutral.gif

paned mängust musa kinni ja Windowsis jätad mingi musaproge mängima? või kas seal mängus ise mingit MP3-ede folderit ei saa ette näidata?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 13:50:12 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Cheetah kirjutas:
Keegi oskab öelda, kuidas oma raadio kanalit teha saab? Need laulud mis seal on tüütavad ära icon_neutral.gif

paned mängust musa kinni ja Windowsis jätad mingi musaproge mängima? või kas seal mängus ise mingit MP3-ede folderit ei saa ette näidata?




No see kah võimalus. Panin mängu radio folderis mõnele raadiole laule juure. Vaatan kas töötab nii, kui ei siis ei jää jah muud üle kui foobar tööle jätta icon_razz1.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 13:50:45 vasta tsitaadiga

Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Radio

Sealt peaks saama laule juurde panna icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 13.07.2007 13:59:03 vasta tsitaadiga

Ainult, et laulude nimed peavad samaks jääma.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 13:59:34 vasta tsitaadiga

Teed oma savegame kausta lisaks save ja save2 kaustale RADIO kausta thumbs_up.gif
Topi sinna niipalju oma mussi kui tahad,mängust vahetada raadiokanali U peale.
U = user
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.07.2007 13:59:36 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Skeptik kirjutas:
Cheetah kirjutas:
Keegi oskab öelda, kuidas oma raadio kanalit teha saab? Need laulud mis seal on tüütavad ära icon_neutral.gif

paned mängust musa kinni ja Windowsis jätad mingi musaproge mängima? või kas seal mängus ise mingit MP3-ede folderit ei saa ette näidata?




No see kah võimalus. Panin mängu radio folderis mõnele raadiole laule juure. Vaatan kas töötab nii, kui ei siis ei jää jah muud üle kui foobar tööle jätta icon_razz1.gif
loe mänguga kaasa tulnud manuaali doh.gif eusa_wall.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 16:49:37 vasta tsitaadiga

purexpure, Panin sinna, kuid siis ei tööta kanal.
jaank, Proovin
dreamx, Tänud icon_wink.gif Proovin järgi.
libe, Selle asja peab vahele jätma icon_redface.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 13.07.2007 18:15:18 vasta tsitaadiga

Raadiofolderitesse mp3de toppimisest kasu ei ole.
Kasutusjuhendis kirjas jah, kuidas seda teha: My docs -> TDU -> savegame -> luuserneim -> radio

Sinna saab teha kuni 4 kausta, nende sisse mp3 failid, m3u playlistid või mp3 ja m3u failide otseteed.

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 20:20:31 vasta tsitaadiga

monty11 kirjutas:
Raadiofolderitesse mp3de toppimisest kasu ei ole.
Kasutusjuhendis kirjas jah, kuidas seda teha: My docs -> TDU -> savegame -> luuserneim -> radio

Sinna saab teha kuni 4 kausta, nende sisse mp3 failid, m3u playlistid või mp3 ja m3u failide otseteed.


Tänks mään!
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 13.07.2007 20:52:40 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:57:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 13.07.2007 21:05:05 vasta tsitaadiga

proovisin ka mängu ära ja pole midagi öelda..täitsa 5+ mäng thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 21:50:31 vasta tsitaadiga

mario20031, ma panin sinna radio kausta veel ühe kausta kuhu sisse panin m3u playlist faili. Minul töötab.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2007 00:07:55 vasta tsitaadiga

dreamx, monty11, Tänud, töötab beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2007 19:18:28 vasta tsitaadiga

Pätsi sai ka niimoodi peale, kui see lahti pakkida(7-zip oskas seda). Ühe saadud folderi sees oli "Euro" kaust, mille leiame ka TDUst...lihtne copy-paste ja valmis icon_razz.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2007 21:29:28 vasta tsitaadiga

Vahelduseks ka üks pildige sellest autost millega sõidan icon_smile.gif

Pilt tehtud sekund enne seda kui mendile tagant sisse põrutasin icon_redface.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 15.07.2007 13:06:17 vasta tsitaadiga

Atari adminni kohaselt tuleb patch välja esmaspäeval 16. juulil. Seega ei tasu neid pooletoobiseid patche enam peale panna.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2007 14:33:36 vasta tsitaadiga

Kuradi kaabakad icon_biggrin.gif
Nädalasees ei jõua/viitsi jälle mängida.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive: Unlimited mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 75, 76, 77  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.