Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2007 23:52:19 vasta tsitaadiga

minu oma siis
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 26.06.2007 23:55:49 vasta tsitaadiga

Eelmine postitus jäi tera poolikuks

Kinni -- Lahti

Ikoonid - Green reflections (deviantartist)
Wallpaper
Theme

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2007 00:05:47 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
Stalker kirjutas:
Põhimõtteliselt olen mina ka programmeerija (õpin TTÜ-s informaatikat), aga minu desk on hetkel näiteks selline hoopis: http://stalker.planet.ee/desk.jpg icon_biggrin.gif

a sul on ju ka vana disainiga taskbar

Jah, aga default colour scheme on - selline neutraalne hele. See tume mis outcastil on tekitab minus vähemalt vastikust aga eks igaühel on erinev maitse. Lihtsalt mind huvitaski kellegi teise point of view, sellepärast sai küsitud asja kohta.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 27.06.2007 00:24:18 vasta tsitaadiga

enda kaitseks veel
ircuga
http://lemps.pri.ee/deskirc.jpg icon_sad.gif

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2007 09:36:49 vasta tsitaadiga

Herr Kurm, mis op sul on?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 27.06.2007 09:49:29 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
Herr Kurm, mis op sul on?

Profiilis on ju märgitud: Ubuntu Feisty Fawn/XP dualboot. Pakun, et selle screenshoti puhul oli tegemist Windows XP-ga.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2007 11:37:52 vasta tsitaadiga

Herr Kurm, kõik on väga ilus, aga PALUN eemalda see debiilne windowsi flag icon_exclaim.gif

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\ShellBrowser]
"ITBarLayout"=hex:11,00,00,00,4c,00,00,00,00,00,00,00,26,00,00,00,13,00,00,00,\
  1c,00,00,00,05,00,00,00,6a,04,00,00,26,00,00,00,02,00,00,00,a1,06,00,00,c8,\
  00,00,00,01,00,00,00,a0,06,00,00,04,01,00,00,04,00,00,00,a0,00,00,00,2a,02,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,\
  00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\Explorer]
"ITBarLayout"=hex:0c,00,00,00,4c,00,00,00,74,00,00,00,1a,00,00,00,13,00,00,00,\
  33,00,00,00,05,00,00,00,6a,00,00,00,26,00,00,00,01,00,00,00,e1,00,00,00,df,\
  01,00,00,04,00,00,00,01,00,00,00,bd,00,00,00,02,00,00,00,20,00,00,00,8d,01,\
  00,00,03,00,00,00,09,00,00,00,b8,00,00,00
reg faili kood, mis selle eemaldab
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 27.06.2007 21:02:22 vasta tsitaadiga

höh, win on mulle väga tundmatu ala icon_smile.gif Tänud igatahes icon_razz.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 30.06.2007 08:13:41 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis FurattoShutsuryoku 21.05.2011 18:22:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 30.06.2007 13:30:19 vasta tsitaadiga

Erasmuskonkreetne ja arusaadav thumbs_up.gif Mis see läpaka akut näitab niimoodi icon_question.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 30.06.2007 21:16:41 vasta tsitaadiga

kopp.gif

viimati muutis FurattoShutsuryoku 14.12.2011 19:31:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2007 00:54:47 vasta tsitaadiga

Erasmus kirjutas:
oli aku siis vaja kiiresti tühjaks pumbata et saaks laadima pandud, vahetasin pildi normaalsema vastu

khm, küsimus oli et mis programm sul niivisi akut näitab icon_razz1.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 01.07.2007 01:03:18 vasta tsitaadiga

notebook hardware control 2.0 ...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2007 01:19:22 vasta tsitaadiga





theme: Alienware Xenomorph
taust: aw xenomorph
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2007 20:22:12 vasta tsitaadiga

Lebo



vs: ClearLooks
wp: Head in the clouds @ deviantart
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2007 22:02:42 vasta tsitaadiga

Minu lihtne desk.
http://www.speedyshare.com/114171216.html
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2007 22:43:56 vasta tsitaadiga

RaPTiLE, Ehk siis oleks võinud panemata jätta.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
szs
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2007




sõnum 02.07.2007 01:27:30 vasta tsitaadiga



jah ma tean norton antiviirus icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 02.07.2007 15:56:58 vasta tsitaadiga

Uuendasin ka eile. Vista sidebar'i eemaldasin vLite'ga ja kasutan selle asemel Yahoo widgeteid ,näeb minu meelest palju parem välja kui see vista oma.

Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 02.07.2007 17:18:19 vasta tsitaadiga

hakkas meeldima mõte foobari välimuse muutmisest, saidil http://www.geeessemm.com/viewtopic.php?id=780&action=new on olemas mingi skinn vms. küsimus - kuidas ma foobarile selgeks teen, et ta peab selline välja nägema?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2006




sõnum 03.07.2007 02:01:58 vasta tsitaadiga



sain kah millegagi valmis
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 10 :: 5 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 09:57:40 vasta tsitaadiga



Litestepi skin - Simple Dark
Taust - flOw
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 13:35:47 vasta tsitaadiga

http://img411.imageshack.us/my.php?image=deskjpgub0.jpg

vs: glitch
wp: erm, ei mäleta, dArtis olemas anyways.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 16:31:02 vasta tsitaadiga

Erasmus kirjutas:
http://enos.itcollege.ee/~ereemet/desk
naca lapsik icon_razz.gif


Mis theme see on? icon_redface.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2007 20:56:56 vasta tsitaadiga


Minu oma icon_razz.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2007 00:14:29 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
Erasmus kirjutas:
http://enos.itcollege.ee/~ereemet/desk
naca lapsik icon_razz.gif


Mis theme see on? icon_redface.gif


Luna Element 4 peaks olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2007 00:30:57 vasta tsitaadiga

Tõesti. Tänan! icon_smile.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2007 02:26:46 vasta tsitaadiga

http://riivo.net/juuli.png
taust: http://www.deviantart.com/deviation/58812219/
dock: awn
compiz-fusion

vaade expo plug-in'iga
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 06.07.2007 19:37:33 vasta tsitaadiga

2 trini, äkki saad seda wallpaperit jagada icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 06.07.2007 22:42:03 vasta tsitaadiga



Teema - TenFive Mod
Ikoonid - Erinevad
Taust - Monday
Font - MiloLF
Mac OS X 10.4.10
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 07.07.2007 00:36:48 vasta tsitaadiga

H2iky kirjutas:
2 trini, äkki saad seda wallpaperit jagada icon_wink.gif

Wall pärit siit icon_wink.gif
http://i5.photobucket.com/albums/y151/krazywhit3b0i/2006_trance_energy_wallpaper_large.jpg
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 07.07.2007 01:02:17 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:


Teema - TenFive Mod
Ikoonid - Erinevad
Taust - Monday
Font - MiloLF
Mac OS X 10.4.10

tere fedja
mis programmiga sa seda Rx Tx rate vaadatavaks teed??

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 07.07.2007 07:24:08 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
tere fedja
mis programmiga sa seda Rx Tx rate vaadatavaks teed??

Eks ikka MenuMeters. icon_smile.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 08.07.2007 18:38:24 vasta tsitaadiga

http://i200.photobucket.com/albums/aa51/winterblows/kinni.jpg

kui midagi lahti ei ole. trays olevad asjad on täies ulatuses ära peidetud.

http://i200.photobucket.com/albums/aa51/winterblows/lahti.jpg

ja lahtisena. asi on dualscreenis, irts on teises kuvaris lahti, ei hakanud tollest pilti tegema.

OS - 32bit winxp
Teema - Gnome ClearLooks Blue, enda poolt väikeste modifikatsioonidega (joejoe.org)
Ikoonid - Super Turbo Tango Patcheriga kaasa tulnud Gnome ikoonid
Taust - Kusagilt DeviantArtist, enda kuvari jaoks modifitseeritud (kõrgem, kitsam)

pildi tegelik suurus on 1280x1024, photobucket muutis seda miskipärast.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 18:41:55 vasta tsitaadiga

winterblows, mis mägi taustal on?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 08.07.2007 18:54:47 vasta tsitaadiga

windsurfer kirjutas:
winterblows, mis mägi taustal on?


Mt. Shasta, California
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 23:41:00 vasta tsitaadiga


Ikoonid :Tango Blue Materia
Wall: Request Blue
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 09.07.2007 00:33:29 vasta tsitaadiga

Fedja sulle adiumi menubar ikoon pinda ei käi?
Mul ajab adiumi ikoon sitta keema... mitte et ma seda ette kellelegi heidaks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 09.07.2007 04:16:26 vasta tsitaadiga

earthbeat kirjutas:
Fedja sulle adiumi menubar ikoon pinda ei käi?
Mul ajab adiumi ikoon sitta keema... mitte et ma seda ette kellelegi heidaks icon_neutral.gif

Kasutan Adium-i üsna vähe ja pole veel silma hakanud kriipima. icon_smile.gif
Ilmselt saab seda ka muuta, pole ise lähemalt uurinud, äkki AdiumXtras lehelt leiad midagi.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 09.07.2007 12:09:41 vasta tsitaadiga

Mul on Milkyks pandud menubar ja dock ikoon thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 11.07.2007 19:38:00 vasta tsitaadiga

Keegi võiks öelda kust neid menüüribasid tõmmata saaks
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 11.07.2007 20:16:40 vasta tsitaadiga

icon_question.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2007 21:41:32 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Keegi võiks öelda kust neid menüüribasid tõmmata saaks


nt: http://www.deviantart.com/
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 13.07.2007 18:18:08 vasta tsitaadiga

Minu juulikuine desktop on siin:

GTK/MetaCity: Clearlooks
Ikoonid: Tango
Audacious: Simple Plan Blue
Taust: Regal Blue
(Kõk on googlega lihtsalt leitavad)
icon_wink.gif

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 13.07.2007 18:51:12 vasta tsitaadiga


OS: Windows XP Pro
Theme: Human
Icons: Tango
Wallpaper: darkpixelqm3
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 13.07.2007 23:53:22 vasta tsitaadiga

Veidi, ot, aga Palun soovitage mõnda vista theme.Ilma ikoonideta ja ilma selleta, et ta vahetaks sellest kohast kus sisselogis värgi ära (nagu Alienware Xenomorph-il )
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauninho
Kreisi kasutaja
rauninho

liitunud: 28.08.2006




sõnum 19.07.2007 00:21:21 vasta tsitaadiga

minu desktop siis =)

Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 20.07.2007 21:56:44 vasta tsitaadiga

http://victorio.planet.ee/Temp/Desktop.jpg

OS: Windows XP Home
Theme: Royale
Wallpaper: Yenom
Winamp: Spirit-Black


Minu portatiivse tööjaama desk on enamuse ajast selline, like to keep it simple. icon_wink.gif

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2007 22:13:25 vasta tsitaadiga

aCe kirjutas:
http://victorio.planet.ee/Temp/Desktop.jpg

OS: Windows XP Home
Theme: Royale
Wallpaper: Yenom
Winamp: Spirit-Black


Minu portatiivse tööjaama desk on enamuse ajast selline, like to keep it simple. icon_wink.gif


very naiss thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g2pard
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2004




sõnum 21.07.2007 20:17:27 vasta tsitaadiga



Theme: ei mäleta
Winamp: MMD3
Taust: mingi enda tehtud
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.