|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
04.07.2007 13:44:06
|
|
|
miga, see nec on hea
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
04.07.2007 20:40:41
|
|
|
Nii..NEC'i DVD Arvutikeskusest tellitud ...nüüd on olemas WD 320GB ketas, 2*1GB A-Data mälud ja lähipäevil ka NEC kribaja...mis järgmiseks
EDIT: Mida aeg edasi seda enam olen hakanud mõtlema vvesijahutusele. Keegi omab siit mõnd head süsteemi ? Kui jah, siis millist ja mis hind on ka ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hela
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
07.07.2007 12:34:50
|
|
|
Okey...toiteka võtan ma kindlasti Corsair 620W, kuid ikkagi on segadus ümber emaplaadi. Ootan 22. juulit, et osta 4 tuumaline prose. Mis oleks KÕIGE parem emaplaat, kui vaadata tuleviku poole. Ei viitsi mingi poole aasta pärast avastada, et emaplaat on kärn vms...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
07.07.2007 12:58:26
|
|
|
G80, oskad sa ehk öelda ka milline oleks nendest kõige mõttekam ost ja miks ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
07.07.2007 13:16:10
|
|
|
miga, FSB poolest kannatavad P5K Deluxe ja DQ6 suuremat,kui Striker aga üldiselt nende uutega väga kursis ei ole.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
07.07.2007 13:18:33
|
|
|
kui k6vasti kellata on plaanis, siis ~3-3.5k v6ib ju v2lja k2ia, kui m66dukalt kellata siis piisab ka ~2k hinnaklassis olevast emaplaadist
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
07.07.2007 13:25:28
|
|
|
ei ole kellaja tyyp, kuid ehk kunagi õpin selle ära. Tahan lihtsalt emaplaati, mis ei jääks tulevikus hätta, kui mingi muu jupi sellele peale topin... vermont, paku midagi head
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
07.07.2007 13:27:04
|
|
|
miga, noh,kui väga tuleviku vaadata,siis peaksid võtma DDR3 toega mobo aga DDR3 on hetkel väga kallis ja eestis pole müügil.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
07.07.2007 13:43:32
|
|
|
| G80 kirjutas: |
miga, noh,kui väga tuleviku vaadata,siis peaksid võtma DDR3 toega mobo aga DDR3 on hetkel väga kallis ja eestis pole müügil.  |
Mõtlesin DDR3 peale, kuid stta kah...paku mõni hea mobo välja, millega saaks enne DDR3 tulemist kenasti hakkama
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
07.07.2007 13:47:23
|
|
|
Ma võtaks vast GIGABYTE GA-P35-DQ6 ,kasutajal Kristoferr peaks olema see mobo,ta teab ehk paremini,kui hea see mobo on.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorma
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
07.07.2007 20:13:01
|
|
|
oskab keegi soovitada kõvaketast, hind kuni 650.-
oluline on et häält ei teeks.
ja võiks tartus müügil olla
IDE
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
08.07.2007 00:49:19
|
|
|
| Jorma kirjutas: |
oskab keegi soovitada kõvaketast, hind kuni 650.-
oluline on et häält ei teeks.
ja võiks tartus müügil olla :)
IDE |
* Suurus 120GB pole kõige parem valik, kuid 640 krooni eest ikkagi konkurentsitult soodsaim oma mahu kohta ja vaikne peaks ta ka olema piisavalt. Aga Tartus pole seda:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad/4934/
* 80GB hulgast midagi sobivamat selle hinnaga hetkel ei leiagi...
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
09.07.2007 11:37:33
|
|
|
Niii...olemas siis praeguseks:
1. WD 320GB ketas
2. 2*1GB A-Data mälu
3. Täna jõudis kohale NEC AD-7173A LabelFlash
Kindlalt tean, et võtan Corsair 620W toiteka.
Lahtine on veel emaplaadi ost, ei suuda otsustada, sest valik on laialdane...
Mis nüüd jahuteid puudutab, siis kas 4 tuumalise jaoks jäävad ehk allpool nimetatud lahjaks:
1. Zalmantech cooler CNPS9500 LED 780.-
2. Zalmantech cooler CNPS9700 NT (hetkel pole Ordis)
3. Arctic cooling cooler Freezer 7 Pro 305.-
Tean, et vesijahutus on kõige mõttekam, kuid ei jaga antud vallas suurt midagi veel, et millist eelistada ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fägehv färkh
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2003
|
09.07.2007 12:01:11
|
|
|
võtan plaadiks asuse m2a-vm hdmi
cpu amd athlon 64 x2 4200+ am2 inbox
mälu 2x A-DATA 1GB DDRII (16C-64Mx8) DDR800
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
09.07.2007 12:25:53
|
|
|
miga, hetkel kõige parem õhkjahutus olekski Zalman. Muidugi vesijahutus jahutaks kõvasti paremini, aga on ka komplekis ostes poole kallim kui zalman. Samas kui sa murestsed mõne TT veekomplekti mis on Ordis saadaval võid sa sinna lisada VGA ja NB veeplokke. Siis oleks terve arvuti veeall ja kõvasti vaiksem kui õhkjahutuse peal. Kui juba kõik asjad veega jahutada oleks vaja ka süsteemi lisaradikaid. Loomulikult oleks etem ise vesijahutus ehitada, mis keerulisem, aga jahutaks paremini. Kui asjast eriti palju ei jaga osta nt. TT Bigwater 745, millel on üks 240mm lisaradikas ka kaasas. Lisad veel muud veeplokid ja terve arvuti maha jahutatud.
Nendest komest õhkjahutusest oleks kõige parem TT 9700, aga hinna ja kvaliteedi suhe oleks parim Freezer 7pro.
Kui juba korralik 4-tuumaline prose võiks korralik jahutus peal olla.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
10.07.2007 23:57:01
|
|
|
Sama siin
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
11.07.2007 00:14:34
|
|
|
Ma oleks juba oma Zalman-i BigTyp 120-i vastu vahetanud kui viitsiks emmet kastiat välja kruvida.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
12.07.2007 22:49:02
|
|
|
selline küsimus,et mul chieftec 400w toide,ning oleks vaja kõvaketast juurde.
mul vaja siis sellist asja sinna vahele,mis teeb ühe juhtme kaheks,kuna rohkem pole neid.
kas saab näiteks,et panen 2x 80gb kõvaketast ühe juhtme alla? saab piisavalt voolu?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
13.07.2007 16:23:15
|
|
|
| v0ltage kirjutas: |
selline küsimus,et mul chieftec 400w toide,ning oleks vaja kõvaketast juurde.
mul vaja siis sellist asja sinna vahele,mis teeb ühe juhtme kaheks,kuna rohkem pole neid.
kas saab näiteks,et panen 2x 80gb kõvaketast ühe juhtme alla? saab piisavalt voolu? |
ikka kannatab panna jagaja.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
15.07.2007 21:08:41
|
|
|
Äkki põhjendaksid miks?
Mulle näib et Zalman peale proseradika puhumise paneb ka kenasti õhuringluse korpuses tööle.
Kuigi Termalil on hind veidi odavam.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
15.07.2007 23:41:21
|
|
|
| corvette kirjutas: |
Äkki põhjendaksid miks?
Mulle näib et Zalman peale proseradika puhumise paneb ka kenasti õhuringluse korpuses tööle.
Kuigi Termalil on hind veidi odavam. |
Zalman on jah hea selle poolest et tekitab korpuses õhuringluse ehk kuum õhk läheb korpuse tagaosast välja. TT see võimalus kahjuks puududb, see puhub kuuma õhu laiali korpusesse. Head jahutused on need mõlemad. Maitse asi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
15.07.2007 23:51:03
|
|
|
| corvette kirjutas: |
Äkki põhjendaksid miks?
Mulle näib et Zalman peale proseradika puhumise paneb ka kenasti õhuringluse korpuses tööle.
Kuigi Termalil on hind veidi odavam. |
Minu eelistus oleks lihtsalt BigTyp 120
Kui sulle Zaman rohkem meeldib, siis osta see. Sel juhul ma soovitaksin osta 9700, jahutab paremini ja on vaiksem kui 9500. Minu Zalman 9500 muutaub lärmakaks kui vendi pöörded on üle 1500 p/min.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
16.07.2007 09:57:51
|
|
|
| Pea iga vent muutub üle 1500 RPM lärmakaks - sellepärast eelistataksegi üldiselt suuremaid vente, mis madalatelgi pööretel on võimelised õhku liigutama. See on ka põhjus, miks mina eelistaks mistahes 120mm vendiga jahutit Zalmanitele (Zalmanid on 92mm, kui mälu ei peta).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
16.07.2007 11:24:34
|
|
|
Zalman 9500-il on 92mm vent 9700-l on 110mm vent.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
18.07.2007 09:55:03
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| Zalman 9500-il on 92mm vent 9700-l on 110mm vent. |
hmm...ja andmete järgi on 9500 madalamatel pööretel vaiksem kui 9700. Kuigi 9700-l on pöörded madalamad kui 9500
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
19.07.2007 10:34:53
|
|
|
Tervitus,
Mul on küsimus emaplaatide kohta. Plaanin endale hankida Asuse P5K3 Deluxe emaplaadi ja tootjalehel on specide all kirjas (memory lahtris) et toetab ddr3 mälusid 800 - 1333MHz. Kas see tähendab, et ta DDR II ei toetagi?
Lorien.
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
19.07.2007 11:22:40
|
|
|
| Lorien kirjutas: |
Tervitus,
Mul on küsimus emaplaatide kohta. Plaanin endale hankida Asuse P5K3 Deluxe emaplaadi ja tootjalehel on specide all kirjas (memory lahtris) et toetab ddr3 mälusid 800 - 1333MHz. Kas see tähendab, et ta DDR II ei toetagi?
Lorien. |
Jah,ei toeta DDR2-te.
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
19.07.2007 11:24:33
|
|
|
Deeem...siis pean endale vist hoopis strikeri või striker extreme-i hankima...igatahes tänud sulle G80.
Lorien.
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
19.07.2007 12:50:29
|
|
|
Windsurfer,
Minu jaoks on miinuseks selle plaadiga see, et ta ei toeta SLI-d. Plaanis on endale uus ning võimas komplekt valmis ehitada, kuhu läheks QC prose, 4G mälu, 8800 gts 640mb SLI-s jne.
Lorien.
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
19.07.2007 13:13:07
|
|
|
Lorien, Striker on IMHO mõttetu raharaisk - vaata pigem mõni P35 kiibistikuga plaat, või kui SLI-mõtteid mõlgutad, siis näiteks P5N32-E SLI.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
19.07.2007 13:31:57
|
|
|
G80 - plaanis on kuskil 30 - 35k (+km)
Majestic, kaalun su varianti...
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
19.07.2007 15:44:45
|
|
|
G80, sa oled suht täppi pannud selle, mida ma ise olen vaadanud Kõvakettast nii palju, et ise mõtlesin sys kettaks veel raptori juurde panna 150 gigase ja molu on juba olemas, 22" samsa 226BW. Tänks
Lorien.
Edit: PSU mõtlesin ise Fortron epsilon 700W
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
19.07.2007 15:45:19
|
|
|
| Lorien kirjutas: |
G80, sa oled suht täppi pannud selle, mida ma ise olen vaadanud Kõvakettast nii palju, et ise mõtlesin sys kettaks veel raptori juurde panna 150 gigase ja molu on juba olemas, 22" samsa 226BW. Tänks
Lorien. |
Algul lisasin monitori ka,kuid su profiili uurides nägin,et sul see olemas juba.
Ja WD Raptor 150GB on hea variant.
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
19.07.2007 16:05:13
|
|
|
Praeguse kõvakettalahenduse asemel võiks võtta 2x 320gb raidi.
Võibolla eksin.Ilmsel oskab siinkohapeal hr 8 rohkem öelda.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
19.07.2007 16:17:57
|
|
|
| jaank kirjutas: |
Praeguse kõvakettalahenduse asemel võiks võtta 2x 320gb raidi.
Võibolla eksin.Ilmsel oskab siinkohapeal hr 8 rohkem öelda. |
See raid küll midagi eriti juurde ei anna.
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
19.07.2007 17:13:54
|
|
|
m6eldi ilmselt mitte raid systeemi vaid, et yhel kettal os, programmid, source, aga teisel arhiiv, swap, destination jms
paindlikum lahendus erinevateks otstarbeteks, parem kui yks suur kohmakas 500gb ketas
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
20.07.2007 09:27:01
|
|
|
Samas ma siin mõtlen (lugedes reviewe), et ehk tasuks natuke pappi juurde köhida ja osta andmemahukettaks see uus terane vint, mis oma kiiruselt jne on igati üle 500gb isendist
Lorien.
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
20.07.2007 10:28:40
|
|
|
Lorien, küsi seda spetsialisti 8 käest.
Aga jah,eks need 1TB kettad ole kiiremad.
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
21.07.2007 14:27:25
|
|
|
sõbral selline arvuti,ning ta tahab uuemaid mänge mängida (näiteks battlefield 2,call of duty 2 jne)
kas videokaardi väljavahetamisest (~500) ja mälu juurdeostmisest?
intel celeron D 335,2800mhz
integreeritud 32mb video
ddr1 512mb
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
21.07.2007 17:31:16
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Lorien, küsi seda spetsialisti 8 käest. :wink:
Aga jah,eks need 1TB kettad ole kiiremad. |
1TB Hitachi on jah praegu üks kiiremaid kettaid (kõige kiirem 7200rpm ketastest). Kui tahad samaaegselt parimat jõudlust ja ka suurimat salvestusmahtu, siis vali see. Eriti veel juhul kui justnimelt üheainsa kettaga masin vaja koostada.
Aga samas jällegi 2 x 320GB oleks oluliselt paindlikum (mitte RAID, vaid nii et saab kahte sõltumatut ketast üheaegselt erinevate operatsioonide jaoks rakendada - siis võib tulla kohati väga tuntav kiirusevõit, kokkuvõttes rohkem kui 1 x 1TB kasutamisel; Lisaks saab olulise info dubleerida mõlemal kettal turvalisuse mõttes).
Seega vastus on nii ja naa, palju oleneb ka kasutusrakendustest ja andmemahtude vajadustest.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
23.07.2007 00:20:45
|
|
|
| v0ltage kirjutas: |
sõbral selline arvuti,ning ta tahab uuemaid mänge mängida (näiteks battlefield 2,call of duty 2 jne)
kas videokaardi väljavahetamisest (~500) ja mälu juurdeostmisest?
intel celeron D 335,2800mhz
integreeritud 32mb video
ddr1 512mb |
Irw
Selle 500.- videoga ma ei viitsiks mune ka sügada......rääkimata cod 2 mängimisest
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaifikaru
HV vaatleja
liitunud: 10.04.2004
|
24.07.2007 12:03:35
|
|
|
| Oleks vaja kasti mängimiseks. Max hinda esialgu ei pane.. Kast peaks sisaldama Q6600 proset, 8800 GTX videokaarti, 4 gb mälu , 17-19 tollist LCD monitori ja lisajahutust.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|