Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Linux & UNIX »  Mis programme jooksutate Wine`ga? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RaZ
HV vaatleja
RaZ

liitunud: 15.12.2002




sõnum 30.06.2007 14:14:34 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
RaZ kirjutas:

ma sain MS Office täies mahus tööle winega (2003).


mingi jube jura oli VBasicu macrodega excelis


Katsetasin ja tõesti ei taha hästi toimida icon_smile.gif



Edit:
Avastasin enda jaoks midagi uut ja huvitavat. Kuna on terminal server nii tööjuures kui ka kodus töötamas teisestoas, siis leidsin sellise huvitava lahenduse rdesktopilt nagu 'seamless'.
Kusjuures enamasti kasutan IE7't (nõmedad javascriptid ja css vahest vajavad katsetamist) ning officet.


http://rvsolutions.ee/IE7_MSNMSGR_WMPLAYER_UNDER_LINUX.png

_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 06.07.2007 10:21:27 vasta tsitaadiga

Kui ma tahan kasutada Linux'i jaoks mõeldud programme siis ma installin GNU/Linux'i, kui ma tahan kasutada Windows'i jaoks mõeldud programme siis ma installin Windows NT 5.1 või Windows NT 6.0. Kui tahan kasutada nii Linux kui ka Windows programme siis ma teen Dual Boot süsteemi.

Milleks peaks keegi tahtma Moskvich'i istmed tõsta Volgasse?
IE7 samaväärne vaste on Firefox, Windows Live Messenger asemel võib kasutada GAIM'i, Outlook Express asemel Thunderbird'i, WMP asenduseks Amarok jne.

Ma võin oma Windows XP masinas samuti panna käima kõik Linux'i programmid. No problems. Küsimus on ainult selles, et milleks? Enamus Linux'i kasutajaid siit nn. "vihkab" Microsoft'i, milleks te siis üritate Microsoft'i kraami oma Linux karbis tööle panna?

Erandina mõistan ma neid, kes kasutavad emulaatorit, et mänge tööle saada. Neid tõesti ei anna millegagi asendada.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.07.2007 12:51:17 vasta tsitaadiga

tomson kirjutas:
Küsimus on ainult selles, et milleks?
Võibolla on vaja korraga jooksutada nii wini kui linuxi softi? Näiteks Flashi tegemisel taustal Amarokiga muusikat kuulata ning Konqueroriga üle SSH failidega manageerida. Loomulikult saaks seda teha ka wini all kuid seal kaotaks mõnevõrra kasutusmugavust.

Samas suht suur osa KDE vidinaid peaks lähema aasta jooksul tööle saama ka wini all nii et mõne inimese jaoks võibolla pole enam see korraga kasutamise asi nii oluline.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
linnumees
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005




sõnum 09.07.2007 18:34:35 vasta tsitaadiga

kpihus kirjutas:
masmre kirjutas:
Kas keegi on kuidagi "euroroute 2006 gps editioni" käima saanud? Või regio eesti atlase?

Regio toimib, aga GPS'i otse serialist ei saanud ma regiole külge. Lasin seriali devaisist infi faili ja regioge lugesin failist (reaal ajas).

Minul ei näita Regio kõige väikesema mõõtkavaga kaarti (v3.7) ning vahepeal kipub ta scrollimise ajal lootusetult kokku jooksma...

tomson kirjutas:
Enamus Linux'i kasutajaid siit nn. "vihkab" Microsoft'i, milleks te siis üritate Microsoft'i kraami oma Linux karbis tööle panna?

IE6 on nt veebiarendajale vajalik. Algajad üldjuhul ei tea programmide Linuxi vasteid ja üritavad kõike nii tööle lasta. Kui õiged asjad kätte näidata, leitakse et Linuxi asi on ikka parem. icon_smile.gif Vähemasti mina olen nii tähele pannud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaZ
HV vaatleja
RaZ

liitunud: 15.12.2002




sõnum 09.07.2007 22:51:23 vasta tsitaadiga

tomson kirjutas:
Kui ma tahan kasutada Linux'i jaoks mõeldud programme siis ma installin GNU/Linux'i, kui ma tahan kasutada Windows'i jaoks mõeldud programme siis ma installin Windows NT 5.1 või Windows NT 6.0. Kui tahan kasutada nii Linux kui ka Windows programme siis ma teen Dual Boot süsteemi.

Milleks peaks keegi tahtma Moskvich'i istmed tõsta Volgasse?
IE7 samaväärne vaste on Firefox, Windows Live Messenger asemel võib kasutada GAIM'i, Outlook Express asemel Thunderbird'i, WMP asenduseks Amarok jne.

Ma võin oma Windows XP masinas samuti panna käima kõik Linux'i programmid. No problems. Küsimus on ainult selles, et milleks? Enamus Linux'i kasutajaid siit nn. "vihkab" Microsoft'i, milleks te siis üritate Microsoft'i kraami oma Linux karbis tööle panna?

Erandina mõistan ma neid, kes kasutavad emulaatorit, et mänge tööle saada. Neid tõesti ei anna millegagi asendada.



Nagu eelnevalt mainisin, kasutan Linuxi all vaid IE'd, mida on vaja veebiprojektide testimisel.
Projekte on linuxi all mugavam teha, samuti töötab linux stabiilsemalt. Dualbooti ei taha üldse, kuna ei viitsi / taha oma läptopi välja lülitada. See on ju aegnõudev - rebootimine. Kuid tänapäeval maksab ... aeg =)

_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 10.07.2007 22:43:05 vasta tsitaadiga

Mina eelistaksin VMware't testimiseks, sest siis jookseks IE ikkagi Windows'i keskkonnas, 100% võib testimistulemustes kindel olla.

Mulle näiteks meeldib Linux ja need programmid, mis selles on, kuid ma ei saa teha dual-booti töömasinas. Seal peab olema Windows XP. Selleks, et ma ikkagi saaks Linuxga möllata on mul Microsoft Virtual PC 2007 ning kui Linux selles käima lasta siis pole arugi saada, et all on mingi teine OS veel.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaZ
HV vaatleja
RaZ

liitunud: 15.12.2002




sõnum 12.07.2007 10:26:18 vasta tsitaadiga

tomson kirjutas:
Mina eelistaksin VMware't testimiseks, sest siis jookseks IE ikkagi Windows'i keskkonnas, 100% võib testimistulemustes kindel olla.

Mulle näiteks meeldib Linux ja need programmid, mis selles on, kuid ma ei saa teha dual-booti töömasinas. Seal peab olema Windows XP. Selleks, et ma ikkagi saaks Linuxga möllata on mul Microsoft Virtual PC 2007 ning kui Linux selles käima lasta siis pole arugi saada, et all on mingi teine OS veel.


Noo, mu IE töötab ka ju windowsi keskkonnas. Lihtsalt üle RDP protokolli. icon_wink.gif Kuna mul nii või naa on kaks arvutit, läptop (linux) ja lauakas (w2k3)

_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 23.07.2007 08:36:40 vasta tsitaadiga

RaZ kirjutas:
tomson kirjutas:
Mina eelistaksin VMware't testimiseks, sest siis jookseks IE ikkagi Windows'i keskkonnas, 100% võib testimistulemustes kindel olla.

Mulle näiteks meeldib Linux ja need programmid, mis selles on, kuid ma ei saa teha dual-booti töömasinas. Seal peab olema Windows XP. Selleks, et ma ikkagi saaks Linuxga möllata on mul Microsoft Virtual PC 2007 ning kui Linux selles käima lasta siis pole arugi saada, et all on mingi teine OS veel.


Noo, mu IE töötab ka ju windowsi keskkonnas. Lihtsalt üle RDP protokolli. icon_wink.gif Kuna mul nii või naa on kaks arvutit, läptop (linux) ja lauakas (w2k3)

Sellisel juhul pole sinuga üldse midagi arutada käesolevas teemas. RDP kaudu IE kasutamine ei ole ligilähedaseltki võrreldav IE kasutamisega Wine kaudu. Kui sul RDP on vahel ja Win2k3 on IE'l seljataguseks siis ei saa üldse öelda, et sa IE'd kasutaks Linux's. Sama olukord sisuliselt, mis virtuaalserverit kasutades.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2007 22:49:15 vasta tsitaadiga

tomson kirjutas:
Kui ma tahan kasutada Linux'i jaoks mõeldud programme siis ma installin GNU/Linux'i, kui ma tahan kasutada Windows'i jaoks mõeldud programme siis ma installin Windows NT 5.1 või Windows NT 6.0. Kui tahan kasutada nii Linux kui ka Windows programme siis ma teen Dual Boot süsteemi.

Muidu õige ja nõus, aga räägime ikka inimkeeles... need on siis vastavalt XP ja Vista icon_razz.gif

RaZ kirjutas:
Nagu eelnevalt mainisin, kasutan Linuxi all vaid IE'd, mida on vaja veebiprojektide testimisel.

Fontidega näiteks võib nii probleeme tekkida (üle Wine siis). Ja nagu ka allpool kirjas - RDP pole siin sobiv teema.

tsitaat:
Projekte on linuxi all mugavam teha, samuti töötab linux stabiilsemalt. Dualbooti ei taha üldse, kuna ei viitsi / taha oma läptopi välja lülitada. See on ju aegnõudev - rebootimine. Kuid tänapäeval maksab ... aeg =)

Lihtsalt norides:

1. Stabiilsusprobleeme oli Windowsiga viimati circa a.d. 2001 (Linuxiaff räägib mdx.)
2. Tänapäeva arvutiga võtab reboot aega umbes 45 s. (minu suvaliselt kokku klopsitud ~2GHz masin. Vaata profiili...).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 26.07.2007 21:16:23 vasta tsitaadiga

Kasutan wine-t kuna olen kiindunud oma IDE-sse liigapalju. PSpad on nimeks. Aga seda pole kahjuks linuxile.
See on ka ainus proge mida aktiivselt wines lasen.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrikp
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 06.08.2007 10:31:09 vasta tsitaadiga

kpihus kirjutas:
masmre kirjutas:
Kas keegi on kuidagi "euroroute 2006 gps editioni" käima saanud? Või regio eesti atlase?


Regio toimib, aga GPS'i otse serialist ei saanud ma regiole külge. Lasin seriali devaisist infi faili ja regioge lugesin failist (reaal ajas).


https://lists.berlios.de/pipermail/gpsd-users/2006-November/002551.html

Pole ammu uurinud gpsd-t, kas midagi on selle suhtes tehtud ka...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 11.05.2008 15:46:28 vasta tsitaadiga

Unreal tournament 1 demo ka tglt icon_razz.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
felix kütt
HV vaatleja
felix kütt

liitunud: 01.03.2005




sõnum 13.05.2008 02:37:06 vasta tsitaadiga

Guild Wars, see hetgel ainus, vahepeal oli selles 'listis' WoW ja OpenCanvas 1.1
_________________
apt-get moo
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.05.2008 09:18:09 vasta tsitaadiga

Wow ja wowmatrix on viimasel ajal kaks põhilist, aeg-ajalt tuleb katsetamist ka muude asjadega. Nende kahega pole viimase nelja kuu jooksul ainsatki problemi täheldanud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2008 19:39:15 vasta tsitaadiga

linnumees kirjutas:
kpihus kirjutas:
masmre kirjutas:
Kas keegi on kuidagi "euroroute 2006 gps editioni" käima saanud? Või regio eesti atlase?

Regio toimib, aga GPS'i otse serialist ei saanud ma regiole külge. Lasin seriali devaisist infi faili ja regioge lugesin failist (reaal ajas).

Minul ei näita Regio kõige väikesema mõõtkavaga kaarti (v3.7) ning vahepeal kipub ta scrollimise ajal lootusetult kokku jooksma...

Kuidas regio wine'ga tööle saab?

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gynterk
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2004




sõnum 14.05.2008 12:57:20 vasta tsitaadiga

Ma jooksutan Debianis Winega MS Windows XP Pro-d.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 17.05.2008 00:39:11 vasta tsitaadiga

wine all jookseb väga tihti photoshop CS2. GIMP on liiga halva layoutiga, 60% ekraanist on kaetud puhtalt menüüdega. Muu kama jookseb linuxi enda all. Võibolla plaanis mingi IDE ka wine all tööle panna, eks näis.
_________________
Rabrat
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 24.05.2008 23:33:19 vasta tsitaadiga

Ega keegi tea kas fruity loops jookseks wine all?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001




sõnum 25.05.2008 00:29:31 vasta tsitaadiga

eks keegi kusagil ikka teab, mõni neist on koguni AppDB'sse viitsinud paar rida kirjutada.
http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=application&iId=178

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 15.06.2008 04:28:01 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
Ega keegi tea kas fruity loops jookseks wine all?

Fruity Loops 7 demo töötas küll, pole täisversiooni proovinud

Ise jooksutan wine'ga: Xfire (sõbralist nati sassis, muidu ok, detectib mänge jne), WoW, Warcraft III, GTR2, LFS, Flatout 2 (jookseb paremini kui Vista all), Call of Duty 2, Sin Episode 1 ning Screamer Radio
arvatavasti midagi veel icon_razz1.gif

Fruity Loops asemel kasutan LMMS , kuna see tasuta ja põhimõtteliselt samade funktsioonidega thumbs_up.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2008 08:57:10 vasta tsitaadiga

FL 6 ma kunagi proovisin Linuxis kasutada. Winega muidugi. Installis küll ära, aga tööle ei hakanud. LMMS on keerukas - juba mitu kuud jebin ja alles hiljuti suutsin seal mingeid meloodiaid/rütme kokku panna... Fruity sain paari päevaga nii selgeks, et hakata algelisi lugusid tegema.

EDIT: just proovisin FL 8 ja selgus, et täitsa töötabki thumbs_up.gif Tõsi küll, on veel pisikesi nüansse, mis häirivad, kuid põhiosa funkab.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 20.06.2008 10:21:45 vasta tsitaadiga

hetkel kasutan vaid Folding@Home'i
Muule vajalikule olen alternatiivid leidnud.

_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.06.2008 10:28:00 vasta tsitaadiga

http://folding.stanford.edu/English/Download

Miks sealt mõni Linux-native variant ei sobi?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 20.06.2008 11:38:55 vasta tsitaadiga

krt ma ei saagi aru, x86 versioonile pakub lihtsalt .exe faili.
x64 versioonist kah eriti aru ei saand icon_lol.gif
panin mingi käki wine'ga tööle ja asi ants icon_biggrin.gif

_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001




sõnum 20.06.2008 12:24:06 vasta tsitaadiga

hehee.. FAH504-Linux.exe on küll natuke veider nimevalik, aga tegu ikkagi linuxile mõeldud binaariga (chmod +x FAH504-Linux.exe && ./FAH504-Linux.exe)
_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Linux & UNIX »  Mis programme jooksutate Wine`ga? mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.