Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Lord of the Rings Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004




sõnum 09.05.2007 09:14:36 vasta tsitaadiga

Aurah kirjutas:
kas kusagilt on võimalik saada mingi trial key ka sellele mängule?

või kui keegi su sõber ostab ja annab oma 7 päevase triali key sulle icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aurah
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 11.05.2007 21:53:50 vasta tsitaadiga

kas äkki kellegi ei ole jagada trial key'd?^^ ei tea nagu inimesi praegu kellel oleks see pela ja ei taha ise ka kohe osta täis mängu, tahaks ikka enne full mängu ostmist 2ra proovida kas tasub mängimist see kah
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 12.05.2007 02:05:14 vasta tsitaadiga

Irw sama siin icon_smile.gif komoon, kellelgi ikka üle icon_lol.gif Tahaks juba väga proovida.. icon_rolleyes.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2007 11:37:27 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Irw sama siin icon_smile.gif komoon, kellelgi ikka üle icon_lol.gif Tahaks juba väga proovida.. icon_rolleyes.gif


no kui sa ilusti küsid, siis pühap. õhtul olen tagasi linnas ja võin isegi sulle selle anda:P enne soovitavalt sikuta mäng ära tho, see miski ca 4gb
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 12.05.2007 19:34:51 vasta tsitaadiga

Krizto kirjutas:
tahaks ka trialit proovida, äkki keegi jagab icon_smile.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 17.05.2007 19:31:27 vasta tsitaadiga

Kas see igakuine maks on ka juba teatavaks tehtud? Tahaks teada, kas jaksaksin selle eest ikka maksta icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
>-Shifty-
Kreisi kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 07.02.2004




sõnum 17.05.2007 20:29:09 vasta tsitaadiga

eks ta sinna 15 20 toltsi kanti jää vast
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2007 08:37:58 vasta tsitaadiga

Ametlikul kodulehel selline info:

Sterling
8.99 – 1 month
25.47 – 3 month
47.94 – 6 month
83.88 – 12 month

Euro:
12.99 – 1 month
35.97 – 3 month
65.94 – 6 month
119.88 – 12 month

Dollars:
14.99 – 1 month
41.97 – 3 month
77.94 – 6 month
143.88 – 12 month
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004




sõnum 18.05.2007 10:31:38 vasta tsitaadiga

eks see suht tavaline tasu neil, ehk siis 200.-EEK umbes 1 kuu
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2007 15:08:03 vasta tsitaadiga

Kõigile, kellel oli 20ndal mail kehtiv subscription, nendele antakse tänu sellele, et serveriprobleemid olid, kompensatsiooniks üks mängusisene asi ja natuke mänguaega juurde(eluaegsetele veel üks lisavidin).
Täpsemalt siis:

tsitaat:
Name: "The Glass of Aglaral"
What it is: Bag item
Type of object: Bound
Enhancements modifier: 1+ Hope


ja

tsitaat:
For non-Lifetime subscription customers we will be giving:
4 days free game time, which will be added to all accounts that had a current subscription as of 20th May, 2007.


Eluaegse tellimuse teinud saavad 4 lisapäeva asemel:
tsitaat:
Name: "The Fallen Star of Gil-Galad"
What it is: Pocket item
Type of object: Bound
Enhancements modifier: +1.5 Power Regeneration in non-combat


Kogu teadaannet saab lugeda siit: http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=186055

EDIT: Ah jaa, mänguaeg lisatakse kontole järgmise nädala jooksul ning vidinad tulevad Shores of Evendim laiendusega.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004




sõnum 22.05.2007 15:55:15 vasta tsitaadiga

rixk kirjutas:
Kõigile, kellel oli 20ndal mail kehtiv subscription, nendele antakse tänu sellele, et serveriprobleemid olid, kompensatsiooniks üks mängusisene asi ja natuke mänguaega juurde(eluaegsetele veel üks lisavidin).
Täpsemalt siis:

tsitaat:
Name: "The Glass of Aglaral"
What it is: Bag item
Type of object: Bound
Enhancements modifier: 1+ Hope


ja

tsitaat:
For non-Lifetime subscription customers we will be giving:
4 days free game time, which will be added to all accounts that had a current subscription as of 20th May, 2007.


Eluaegse tellimuse teinud saavad 4 lisapäeva asemel:
tsitaat:
Name: "The Fallen Star of Gil-Galad"
What it is: Pocket item
Type of object: Bound
Enhancements modifier: +1.5 Power Regeneration in non-combat


Kogu teadaannet saab lugeda siit: http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=186055

EDIT: Ah jaa, mänguaeg lisatakse kontole järgmise nädala jooksul ning vidinad tulevad Shores of Evendim laiendusega.

sweet, mis muud ma öelda oskan.
Sellest küsimus et kui hope on plussis kas siis on mul rohkem elusid teen rohkem dämmi jne või see lihtsalt vähendab seda et kui pahasid mehi näen kes ming hirumutavad siis ma ei ole nii hirmunud kui tavaliselt ja ei saa nii suuri penalteid?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2007 18:43:59 vasta tsitaadiga

Hope/dread'st pikemalt siin.
http://www.lotro.com/article/342
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixx
HV kasutaja

liitunud: 12.05.2005




sõnum 25.06.2007 22:20:52 vasta tsitaadiga

kellelgi mõni trial key leidub mulle? Prooviks mängu ära ja vaataks kas ostan sügisel.
WoW on igavaks läinud.
Hmm... MMORPG.COMi kasutajate ülevaadetes tehakse seda päris mõnuga maha...samas kuidagi imelikult on user rating taevas.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 26.06.2007 16:43:46 vasta tsitaadiga

raixx kirjutas:
kellelgi mõni trial key leidub mulle? Prooviks mängu ära ja vaataks kas ostan sügisel.
WoW on igavaks läinud.
Hmm... MMORPG.COMi kasutajate ülevaadetes tehakse seda päris mõnuga maha...samas kuidagi imelikult on user rating taevas.
Üldine reiting tuleb paljudest asjadest kokku ju. LOTRO'l on kindlasti graafika osas rohkem punkte kui näiteks WoW'l läheb punkte palju support'i ja kommuuni pealt maha. Isegi Guild Wars püsib ju mmorpg.com topis kindlalt.

LOTRO puhul on kindlasti suureks boonuseks stoori, mida ei anna võrreldagi näiteks WoW ja teiste omadega.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2007 16:47:17 vasta tsitaadiga

Mikiki, lotro stoori? Olen lugenud vähemalt 5 tolkieni teost läbi ning ei ütleks, et selle sisu midagi üllatavat oleks. Veel vähem "ei anna võrreldagi" teiste omadega. Loe wowi queste, need on vahel tõesti morbiidsed ja masendavad - mitte kõik, aga on. Lotri maailm on nunnu, aga samas ka natuke liiga pehme ja eepiline.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 26.06.2007 16:56:49 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Mikiki, lotro stoori? Olen lugenud vähemalt 5 tolkieni teost läbi ning ei ütleks, et selle sisu midagi üllatavat oleks. Veel vähem "ei anna võrreldagi" teiste omadega. Loe wowi queste, need on vahel tõesti morbiidsed ja masendavad - mitte kõik, aga on. Lotri maailm on nunnu, aga samas ka natuke liiga pehme ja eepiline.

Ma arvan, et kui keegi pole enne kumbagi mänginud langeb ta valik ikkagi LOTRO peale. Kuidas kellelegi. Paljud on võib-olla juba kaua ootanud hetke, mil saaks ise läbi elada Tolkieni maades oma seiklused.
Ja mis on paremat masendavates questides? WoW ongi üks suur hunnik masendavate questide grindimist ju.
Kuigi PvP on mõlemal mängul nõrk (LOTRO'l nõrgem muidugi).

Ära näkku löö aga see on minu arvamus asjast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2007 21:37:44 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Mikiki, lotro stoori? Olen lugenud vähemalt 5 tolkieni teost läbi ning ei ütleks, et selle sisu midagi üllatavat oleks. Veel vähem "ei anna võrreldagi" teiste omadega. Loe wowi queste, need on vahel tõesti morbiidsed ja masendavad - mitte kõik, aga on. Lotri maailm on nunnu, aga samas ka natuke liiga pehme ja eepiline.
WOWi pole küll mänginud nii et võrrelda ei saa, aga minu meelest on LOTROs atmosfääri väga hästi suudetud edasi anda. Alguses tõesti selline pehme ja nunnu, pärast aga kui juba nt Angmari välja jõuad, siis juba karm ja mahajäetud. Ahjaa, kelle või mis teostega Tolkieni teoseid võrrelda ei anna?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixx
HV kasutaja

liitunud: 12.05.2005




sõnum 28.06.2007 00:20:18 vasta tsitaadiga

Aga mõni trial key on üle?

Tegelt sooviks mingit moodi teada saada kas on mõtet selle peale see 650.- kulutada.
Muide kas uue accountiga saab ka mingit mänguaega kaasa?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2007 11:18:41 vasta tsitaadiga

raixx kirjutas:
Aga mõni trial key on üle?

Tegelt sooviks mingit moodi teada saada kas on mõtet selle peale see 650.- kulutada.
Muide kas uue accountiga saab ka mingit mänguaega kaasa?
30 päeva tasuta mänguaega on kaasas kui mängu ostad ja accounti teed.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 09.07.2007 14:22:49 vasta tsitaadiga

link :: Dwarfionu

Lord of the rings on ikka üks paras thumbs_up.gif mäng...Super lihtsalt , keegi pilli ka mänginud on ? Ma ise oskan Lute't(kitarr vist)hästi mängida...Soovitan,ise tegin just book1 stoori ära... thumbs_up.gif Võin öelda jah ,nagu kasutaja rixk ütles et alguses pehme ja nunnu...Aga Bree-Landis juba Orkid.Ise olen level 17 dwarf champion...Kiviraidur Sass siis nimeks icon_lol.gif .Töesti,sooviks rohkem inimesi [EN-RP]Laurelin serverisse,ainult paar sõpra on ning mingi Kinship(guild) on ka...Ühtlasi võib öelda et Middle-Earth inimesed hoiavad kokku , kõik on viisakad ja toredad.Alati aitavad...Kinship müüb AH's(auction house) vägagi odavalt asju...Kui keeg ostab Lotro siis kindlalt Laurelin servusse icon_wink.gif .Õhtuti kella 10-12 aeg on Bree-Land baaris Roleplaying...Eriti vinge on et üks Kinship nimega The Singers of Middle-earth(või midagi sellist) peaaegu iga õhtu nad seal Bree-land baaris nad mängivad kitarri ja trummi...Vinge mäng,soovitan tösiselt icon_exclaim.gif

Edit: Lisasin pildi kah...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2007 14:49:30 vasta tsitaadiga

Nu.. nüüd on mäng juba natuke väljas olnud. Omanikud, kuidas on? Tahaks võrdlusmomente kuulda (võrreldes wowiga näiteks). Rääkige, mida head ja halba lotro kujutab.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 09.07.2007 18:56:07 vasta tsitaadiga

Timberg, Mäng on super thumbs_up.gif .Endal oli WoWis level 70 character...WoW oli vinge ning lahe kuni ma leidsin Lotro... icon_smile.gif .
Lotro's meeldib stoori,ise olen juba book2 juures, ning alles väike maa ala on lahti ,ütleme kuskil 20% kogu mapi suurusest on lahti, hiljuti tuli ühes suuures 800megases pätsis uus maa ala lahti...Lotro's on hea crafting süsteem,ise olen Armourer ja selle alla kuulub siis Prospector(kaevur),Tailor(niit ja nõel :p)ja armoursmith...Vaikselt sepitsen asju ja panen AH'sse(auction house)asju...Raha ikka tuleb mönusalt.Ahjaa,sain just level 18 ka :p...Lotro on kindlalt vingem kui WoW...põhjused:
Parem graafika(nagu osad ütlevad ei ole comic graphics)
Parem stoori(book'id ja chapterid jne..)
Parem crafting süsteem
Parem keskkond
Parem quest süsteem
Ning kindlasti ka tuhandeid muid põhjuseid...Ma pole ise nendel lotro.allakhazam.com ja TottBottidel käinudki , quest logi järgi saab ilust aru...Ahjaa,üks asi ei meeldi, need pahad Live-Updated...sest siis AH ning mailbox jurab ning kuidagi lagine , aga need pidid foorumi järgi harva olema(täna oli).Eks ta natuke kallim on kui WoW aga eks ta on seda väärt kah.Meeldib see et filmi karakterid sees on (frodo , gandalf, tom bombadil jne).Igasugu muud kraami ka...Ahjaa see ka et seal nagu Horde classe pole , aga selle eest on seal selline asi nagu Monster play on ikka super , lähed ühe verise kaevu juurde siis saad kindlas maalapis(Ettenmoors) võidelda paha tegelasena heade vastu , mina isiklikult mängin tavaliselt Urukhai Blackarrow(siuke vibukütti onu)...Soovitan tösiselt , mäng omab icon_exclaim.gif
Paljud inimesed ütlevad et see on WoWiga sarnane ja et WoW alustas kõik-pole tõsi...Seal pole peaaegu midagi WoWiga sarnast...


thumbs_up.gif
Hoidke teema elus!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 09.07.2007 19:47:01 vasta tsitaadiga

Mul on selline küsimus, et kui ma juhuslikult ostsin enda LOTRO Kanadast, kas see tähendab, et ma pean pelama US serverites või saan kah EU serveritesse pääseda?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sleeper
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2005




sõnum 09.07.2007 20:50:18 vasta tsitaadiga

Kribu kirjutas:
Mul on selline küsimus, et kui ma juhuslikult ostsin enda LOTRO Kanadast, kas see tähendab, et ma pean pelama US serverites või saan kah EU serveritesse pääseda?


US kliendiga saab mängida ainult US serverites ja EU kliendiga ainult EU serverites.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004




sõnum 10.07.2007 11:38:55 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab midagi craftimise kohta öelda, et mis kasulik ja milleks kasulik, Näiteks Scholar mida head selle skilliga craftida saab? Ise olen Explorer (tailoring, miner, puukorjaja) Raha tuleb täitsa hästi puu ja raha maagi müügiga aga tailoringiga endale küll mitte **** teha pole. Mõtlesin et hea kui keegi tutvustaks natuke neid erinevaid craftingu võimalusi, äkki rerolliks ja hakkaks millegi muuga tegelema. Mount on olemas ja raha üle mida pole kuhugi kulutada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Lord of the Rings Online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.