Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 22:11:57 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:

Op:Vista
Wall: Lauluväljakul pildistatud thumbs_up.gif

Monstertruck Mania 2007-l siis täpsemalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 23:05:47 vasta tsitaadiga

Stalker kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:

Op:Vista
Wall: Lauluväljakul pildistatud thumbs_up.gif

Monstertruck Mania 2007-l siis täpsemalt icon_smile.gif

Täitsa õigus sul icon_razz.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul72
HV kasutaja
raul72

liitunud: 23.03.2006




sõnum 13.06.2007 23:58:49 vasta tsitaadiga

sai ka siis vista theme ära proovitud icon_rolleyes.gif



OS: winXP
Theme siis: siit (Vista Inspirat 2 - Aero Black) (XP ikoonid kuna Vista omad väga-väga piix imo)
Wall: seesamunesiin

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 14.06.2007 13:26:52 vasta tsitaadiga

raul72, kuidas sa selle kalendri djeela sinna said?
mingi muu progega või tuli selle themega kaasa?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 13:40:25 vasta tsitaadiga

eyelids kirjutas:
raul72, kuidas sa selle kalendri djeela sinna said?
mingi muu progega või tuli selle themega kaasa?

See on Rainlendar icon_wink.gif
http://www.filehippo.com/download_rainlendar/
Suht kasulik programm, kasutasin XP all ka seda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 14.06.2007 14:57:05 vasta tsitaadiga

suur tänu beer_yum.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 18.06.2007 13:00:02 vasta tsitaadiga


os: xp
kursor: white (deviantart)
taust: the hill
theme: Aurum (deviantart)

firefox theme: BlackX
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 15:52:57 vasta tsitaadiga

Vistale ka mingeid themesi on?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 16:01:58 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
Vistale ka mingeid themesi on?

Ennast huvitaks ka sama asi...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 18.06.2007 18:53:37 vasta tsitaadiga



mu oma siis, olnud nii paar nädalat icon_razz.gif

OS: Vista Business
Wall: Leidsin netist, kui soov võin üles panna icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 19:33:25 vasta tsitaadiga

windsurfer, Windows Blinds ei sobi?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 20:11:41 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
windsurfer, Windows Blinds ei sobi?

Nõmedad theme'id sellel. Vistale võiks rohkem default theme'e ilmuda. Aint Aero ja Classic on hetkel...
Vb on lootust SP1 midagi oodata... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2007 17:14:06 vasta tsitaadiga



Theme: Licorice
Taustapilt: A Little Motivation
Ikoonid: Tango
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2007 18:02:32 vasta tsitaadiga

Taust on lihtne ja konkreetne. icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 19.06.2007 18:13:00 vasta tsitaadiga

Walkman jaga tausta linki beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2007 18:37:41 vasta tsitaadiga

http://interfacelift.com/wallpaper/details.php?id=1223

like ... esimene link googlis

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2007 18:44:53 vasta tsitaadiga

windsurfer, saab ju Windows Blinsiga ka msstyli kasutada.... :S
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 19.06.2007 19:42:41 vasta tsitaadiga

hardi_k kirjutas:
http://interfacelift.com/wallpaper/details.php?id=1223

like ... esimene link googlis

WTF?!? panin google otsingusse ning ei leia lingi ega pildi kujul üles! icon_confused.gif Tänud igatahes.
E: krt... üks täht jäi kogemata vahele icon_redface.gif sellepärast ei leidnudki ja küsisin siit.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2007 19:56:20 vasta tsitaadiga


OS: XP pro
proged: StarDock ObjectDock + WinKey + registri muudatused
theme: on veel default, aga l2hiajal yritan seda parandada beer_yum.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2007 20:13:13 vasta tsitaadiga


OS: OS X Tiger
Taustapilt: Regal Blue
Sodimise proge: Desktastic
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2007 20:14:05 vasta tsitaadiga

digerati, et nagu Walge Desktop, kõik hidden defuldis?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2007 20:25:51 vasta tsitaadiga

d3t, jep. see eest screensaver on must thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2007 20:26:25 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
digerati, et nagu Walge Desktop, kõik hidden defuldis?

Igav imo.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2007 20:30:27 vasta tsitaadiga

2ndalpha, Krt ma vaatasin alguses, et selline ongi see wallpaper; lill ja päike icon_biggrin.gif Aga võta näpust. Nende joonistustega oleks see wall nagu täiuslikum.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2007 20:43:31 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
Igav imo.

jah. maitse asi. eks ta pikapeale tyytab 2ra ka, aga vahelduse m6ttes igasugustele tilulilude asemel midagi erinevat. pealegi hea vaadata mida v66rad minu arvutiga teha oskavad icon_smile.gif
2ndalpha - mulle meenutasid need joonistused pisut kriidisodimist koolitahvlile icon_razz1.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero
HV kasutaja
zero

liitunud: 17.04.2004




sõnum 22.06.2007 13:05:53 vasta tsitaadiga



Ikoonid: tango
Theme: prominence
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 22.06.2007 13:13:41 vasta tsitaadiga

2ndalpha kirjutas:
[urls][img]s[/img][/url]
OS: OS X Tiger
Taustapilt: Regal Blue
Sodimise proge: Desktastic

kas ma tausta saaxXx ?

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 22.06.2007 14:12:43 vasta tsitaadiga

Eddi kirjutas:
2ndalpha kirjutas:
[urls][img]s[/img][/url]
OS: OS X Tiger
Taustapilt: Regal Blue
Sodimise proge: Desktastic

kas ma tausta saaxXx ?

Google aitab alati: http://interfacelift.com/wallpaper/details.php?id=1123

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 24.06.2007 00:40:55 vasta tsitaadiga

win xp. vista skin xD
taust , ise pildistatud kuskil leedus http://www.tdr.ee/pilt/pildid/417144aaaaaa.JPG
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2007 18:47:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sodimise proge: Desktastic

midagi taolist win'ile ka on?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2007 12:17:59 vasta tsitaadiga



Theme: Luna Element 5.1 Black
Wallpaper: Siit
Ikoonid: Ikka need

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 25.06.2007 17:39:30 vasta tsitaadiga

Uus süsteem peal, uut midagi millega harjuda, kõik default, wall ainult parallels
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2007 02:17:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab mis järgneva wallpaperi õige nimi on: http://stalker.planet.ee/tree.jpg ?

~2 nädalat tagasi sai uus monitor ostetud ja vaja kõikidest wallpaperitest leida nüüd suurema resolutsiooniga variandid (1680x1050 icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul72
HV kasutaja
raul72

liitunud: 23.03.2006




sõnum 26.06.2007 15:27:28 vasta tsitaadiga

hardi_k, tobib küsida mis programmiga all arvuti staatust näitad (nu see, uptime, free ram hdd etc.) icon_question.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2007 15:31:14 vasta tsitaadiga

http://www.f2pskillzor.pri.ee/kaust/After.PNG

icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2007 15:37:59 vasta tsitaadiga

raul72 kirjutas:
hardi_k, tobib küsida mis programmiga all arvuti staatust näitad (nu see, uptime, free ram hdd etc.) icon_question.gif

Samurize

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 26.06.2007 18:35:06 vasta tsitaadiga

http://lemps.pri.ee/desk.png
Windows XP kergelt ise muudetud themega
Taustaks kena preili, keda jagan vajadusel(pildina siis:P)

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2007 19:50:44 vasta tsitaadiga

outcast kirjutas:
http://lemps.pri.ee/desk.png
Windows XP kergelt ise muudetud themega
Taustaks kena preili, keda jagan vajadusel(pildina siis:P)

Ma pole kunagi suutnud välja mõelda miks inimesed siukseid rõvedaid colour scheme'sid kasutavad, äkki saaks sinult vastuse.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2007 19:55:04 vasta tsitaadiga

ma siis tahaks ka teada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 26.06.2007 19:56:30 vasta tsitaadiga

lembit on programmeerija, that says it all

minu xp kast: link

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-


viimati muutis Herr Kurm 26.06.2007 20:02:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 26.06.2007 20:02:06 vasta tsitaadiga

ta oli loodud ühtima ircu themega
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2007 21:44:28 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
lembit on programmeerija, that says it all
Kõigil progejatel on nilbe maitse?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2007 22:13:25 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt olen mina ka programmeerija (õpin TTÜ-s informaatikat), aga minu desk on hetkel näiteks selline hoopis: http://stalker.planet.ee/desk.jpg icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 26.06.2007 22:21:58 vasta tsitaadiga

Siin ka üks programmeerija-süsteemi adminni desktop:


FreeBSD, openbox 3.4.2, xtermid, cairo-clock, tpager
Wall: SG Striped Wallpaper #11
WM theme: Ngh-Dark-5
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2007 22:24:49 vasta tsitaadiga

Tahaks ka nii h4xx0r-leet deski omada icon_lol.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2007 22:27:35 vasta tsitaadiga

troglodyte, silm puhkab lausa thumbs_up.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2007 23:11:45 vasta tsitaadiga

Stalker kirjutas:
Põhimõtteliselt olen mina ka programmeerija (õpin TTÜ-s informaatikat), aga minu desk on hetkel näiteks selline hoopis: http://stalker.planet.ee/desk.jpg icon_biggrin.gif

a sul on ju ka vana disainiga taskbar
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 26.06.2007 23:19:46 vasta tsitaadiga

isiklikult tean, et kui themed disabletud, siis ongi vana disain millegipärast:)
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2007 23:25:56 vasta tsitaadiga

http://img113.imageshack.us/img113/3632/hehehehetf1.jpg
Win Blinds'i theme on...
kohe varsti format ja siis mingi uus...
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 26.06.2007 23:41:02 vasta tsitaadiga

Mardu mõttetu desk.Nõrganärvilistel mitte vaadata.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.