|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mar3k
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
21.06.2007 17:32:09
|
|
|
| Woow onlines on ka mingi rank system , nagu tm-iski !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
21.06.2007 17:55:56
|
|
|
| Mar3k kirjutas: |
| Woow onlines on ka mingi rank system , nagu tm-iski ! |
Miks mul on kahtlus, et sa hakkad koos isaga seal 1-3 seas olema ?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
21.06.2007 18:00:29
|
|
|
Seebikarbi juhtimine mingit pingutust ei nõua .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mar3k
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
22.06.2007 11:26:30
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Mar3k kirjutas: |
| Woow onlines on ka mingi rank system , nagu tm-iski ! |
Miks mul on kahtlus, et sa hakkad koos isaga seal 1-3 seas olema ? |
Vaata asi on selles et , Isa ei sõida dirt ( veel)
Ise sõidan alias nimega : MOC.Matrix
edit: Sõitsin online natukene , jätsin raja nime meelde ja läksin lader boardi vaatama ja ennäe
http://img236.imageshack.us/img236/7876/dirt1fp7.jpg
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
22.06.2007 11:30:41
|
|
|
Njaa eriline pro. Henri räägib sinust igasugu lugusid.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mar3k
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
22.06.2007 11:35:49
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Njaa eriline pro. Henri räägib sinust igasugu lugusid. |
, No eks natukene ikka , Ma olen cmr-i pelanud algusest peale ! Mis head ta siis minu kohta ka räägib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
22.06.2007 11:52:28
|
|
|
| Mar3k kirjutas: |
| :D , No eks natukene ikka , Ma olen cmr-i pelanud algusest peale ! Mis head ta siis minu kohta ka räägib :o |
Olen kuulnud, et sul on 6 sõrme ja ainult üks silm. Teine legend räägib, et sul on jalgade asemel 2 rooli..
viimati muutis Timberg 22.06.2007 11:55:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
22.06.2007 11:52:50
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Mar3k kirjutas: |
, No eks natukene ikka , Ma olen cmr-i pelanud algusest peale ! Mis head ta siis minu kohta ka räägib  |
Olen kuulnud, et sul on 6 sõrme ja ainult üks silm. Teine legend räägib, et sul on jalgade asemel 2 rooli.. |
The Stig 2??
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
22.06.2007 11:55:54
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
| The Stig 2??:P |
Mökmöö.
mitte stig 2
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
22.06.2007 12:00:18
|
|
|
Mar3k sõitis seda rada aint 1 kord veel :S
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mar3k
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
22.06.2007 12:05:12
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Mar3k sõitis seda rada aint 1 kord veel :S |
jap , Ma lähen praegu online et kes tahab joinigu !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
22.06.2007 12:07:31
|
|
|
Sellisel juhul ikka vägahaigelt pro vend ju.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
22.06.2007 12:20:27
|
|
|
Top10 Maailmas ju Colin Mcrae's.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
22.06.2007 12:20:59
|
|
|
Vanus?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mar3k
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
22.06.2007 12:35:30
|
|
|
Alles 14
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
22.06.2007 12:38:30
|
|
|
Nüüd jäi suu küll lahti :S
A proovi selle kõige pikema hillclimbi rekordit üle teha
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mar3k
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
22.06.2007 13:00:38
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
Nüüd jäi suu küll lahti :S
A proovi selle kõige pikema hillclimbi rekordit üle teha  |
vabalt teeks kui saaks hea auto , asi on autos ka , iga autoga sa ei tee !
viimati muutis Mar3k 22.06.2007 13:15:38, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
22.06.2007 13:15:06
|
|
|
Mingi peakpoint oli igatahes. Täpse nime jään võlgu kahjuks.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
epu[]
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2005
|
22.06.2007 13:50:39
|
|
|
| Mar3k kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
Nüüd jäi suu küll lahti :S
A proovi selle kõige pikema hillclimbi rekordit üle teha  |
vabalt teeks kui saaks hea auto , asi on autos ka , iga autoga sa ei tee ! |
Rooliga sõidad muidu?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mar3k
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
22.06.2007 13:51:53
|
|
|
| epu[] kirjutas: |
| Mar3k kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
Nüüd jäi suu küll lahti :S
A proovi selle kõige pikema hillclimbi rekordit üle teha  |
vabalt teeks kui saaks hea auto , asi on autos ka , iga autoga sa ei tee ! |
Rooliga sõidad muidu? |
ei klavaga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
22.06.2007 14:12:44
|
|
|
| Mar3k kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
Nüüd jäi suu küll lahti :S
A proovi selle kõige pikema hillclimbi rekordit üle teha  |
vabalt teeks kui saaks hea auto , asi on autos ka , iga autoga sa ei tee ! |
Võta kõige võimsam .
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mar3k
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
22.06.2007 14:17:36
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Mar3k kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
Nüüd jäi suu küll lahti :S
A proovi selle kõige pikema hillclimbi rekordit üle teha  |
vabalt teeks kui saaks hea auto , asi on autos ka , iga autoga sa ei tee ! |
Võta kõige võimsam . |
onlies antakse auto millega sa saad üldse sõita !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
22.06.2007 14:37:26
|
|
|
A neid "online" rekordeid saab ka career'is teha
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mar3k
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
22.06.2007 15:01:13
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
A neid "online" rekordeid saab ka career'is teha  |
single stage -is ka ?
edit , minu katse rekord sõideti yle just :s
edit2 kas kellelgi on career 100% ? et kui on siis äkki saaks save game , tegin enda masinale formati eile ja unusatsin save game ära võta, ja career mis oli 100% läks *****
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raits753
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
22.06.2007 15:11:03
|
|
|
Mul esineb ühe rohkem huvitavaid asju. Näiteks kui ma olin teinud ühe kolme rajalise ralli ära, pidasin vastu sellele kohutavale laggile mis tekkis kui olid ka teised sõitjad (loe: ei hakanud laamendama).. Ohkasin kui kõik läbi sai ja.. mind sunniti sellele kõigele restart tegema, ehk ma pidin uuesti nullist alustama, missest et ma olin kõik sõidud võitnud..
Peale sõitu tuleb see aken ette, et cont. (jätka) , view details ja restart. Mul hüppas see ise "Restart" peale ja nuppudele ei reageerinud, oli valida kas vajutad ENTER või crtl alt delete..
On´s mingi bug?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mar3k
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
22.06.2007 15:35:56
|
|
|
thx dude /m8
nüüd akkavad rekordid lendama
mis asja ytleb et corrupt file !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
22.06.2007 16:44:08
|
|
|
| epu[] kirjutas: |
| Totu user kirjutas: |
| epu[] kirjutas: |
| serxx kirjutas: |
Mäng ära proovitud.
Üldine mulje on masendav.
Juhitavus on halb.
Kuigi ametlikult kuulutatakse, et G25 on toetatud by default, siis reaalsuses ei saa kasutada ei sidurit ega manuaal kasti. |
Sinu configa ei saa ju positivset muljet tekkidagi, kuna isegi low settidel peaks videokaart ja võibolla ka prose tugevalt jalgu jääma. |
Mhh ? Prose ja video tugevalt jalgu low settingute peal ? Ennem mõtle ka mida räägid. |
7600 GT on selgelt nõrk selle mängu jaoks, isegi low settidel
Endal D980(3,2) ja 7900GT ja low settingutel on suuremad sõidud ikkagi lag. |
No siis on on viga monitori ja tooli vahel Või Pentium on nii rott. Kuule ,kui mina saan vähe kehvema videoga lasta 1280x1024 ,medium ja 2multisampling täiesti puhtalt..
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
24.06.2007 21:46:01
|
|
|
Mäng on väga Ei jookse ka! Kuigi võiks, sest High peal on graafika võrdlemisi keskpärane, ilusat pole midagi. RBRi graafika sama kena aga jookseb ilusti...
PS! RBRiga võrdlesin ainult graafikat, sest muud ei saagi võrrelda - RBR omab seda haledat mängukest
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
epu[]
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2005
|
24.06.2007 21:57:51
|
|
|
| flameas kirjutas: |
Mäng on väga Ei jookse ka! Kuigi võiks, sest High peal on graafika võrdlemisi keskpärane, ilusat pole midagi. RBRi graafika sama kena aga jookseb ilusti...
PS! RBRiga võrdlesin ainult graafikat, sest muud ei saagi võrrelda - RBR omab seda haledat mängukest  |
Dirt on oma graafikaga kindlalt ajast ees, vähemalt High-Ultra küll, RBR ei ole ligilähedalgi.
Samas on RBR füüsika kordi parem, kuid graafikast seal küll midagi vaadata pole.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
24.06.2007 21:58:02
|
|
|
| flameas kirjutas: |
PS! RBRiga võrdlesin ainult graafikat, sest muud ei saagi võrrelda - RBR omab seda haledat mängukest  |
Olen 100% sinuga nõus
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
24.06.2007 22:06:43
|
|
|
| epu[] kirjutas: |
| flameas kirjutas: |
Mäng on väga Ei jookse ka! Kuigi võiks, sest High peal on graafika võrdlemisi keskpärane, ilusat pole midagi. RBRi graafika sama kena aga jookseb ilusti...
PS! RBRiga võrdlesin ainult graafikat, sest muud ei saagi võrrelda - RBR omab seda haledat mängukest  |
Dirt on oma graafikaga kindlalt ajast ees, vähemalt High-Ultra küll, RBR ei ole ligilähedalgi.
Samas on RBR füüsika kordi parem, kuid graafikast seal küll midagi vaadata pole. |
Jaa mina olen jälle epu[]-ga 100% nõus.Dirti graafika on kõvasti parem aga RBR on ju vana mäng juba.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
24.06.2007 22:33:40
|
|
|
Füüsika füüsikaks, aga kui sa neid g-sid on tagumikuga ei tunne, siis pole realistlikkusest juttugi. Nii lihtne see ongi.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
24.06.2007 22:55:34
|
|
|
u guys fail.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
24.06.2007 23:23:14
|
|
|
rsk...no full ple halligi parem kui demo...pilt on jube...juhitavus ka paras porn ...rsk..mai saa aru miks tehakse mänge mille jaoks peab olema mingi high-end pc...
minumeelest ikka kõige parem cmr2 ...vähemalt mis juhitavusse puutub
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Serio
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
25.06.2007 00:08:57
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Füüsika füüsikaks, aga kui sa neid g-sid on tagumikuga ei tunne, siis pole realistlikkusest juttugi. Nii lihtne see ongi. |
Ega siis ainult g-d ei tee asja reaalseks. G-st ei tasuks nagu üldse rääkidagi, sest mida ei ole võimalik teha, seda ei ole lihtsalt võimalik. Samuti ei tasu võrrelda CMR ja RBR-i. Täiesti erinevad asjad, ainuke ühine joon või õigemini ühine sõna nimes on Rally.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
epu[]
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2005
|
25.06.2007 00:19:45
|
|
|
| Serio kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
| Füüsika füüsikaks, aga kui sa neid g-sid on tagumikuga ei tunne, siis pole realistlikkusest juttugi. Nii lihtne see ongi. |
Ega siis ainult g-d ei tee asja reaalseks. G-st ei tasuks nagu üldse rääkidagi, sest mida ei ole võimalik teha, seda ei ole lihtsalt võimalik. Samuti ei tasu võrrelda CMR ja RBR-i. Täiesti erinevad asjad, ainuke ühine joon või õigemini ühine sõna nimes on Rally. |
| ot: |
Colin McRae: DiRT nimes ei esine sõna Rally |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.06.2007 06:20:58
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
piix...no full pole halligi parem kui demo...pilt on jube...juhitavus ka paras porn ...piix..mai saa aru miks tehakse mänge mille jaoks peab olema mingi high-end pc...
minumeelest ikka kõige parem cmr2 ...vähemalt mis juhitavusse puutub  |
sellepärast, et ka meil oleks midagi pelada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
25.06.2007 07:34:38
|
|
|
Mõttetu whine käib. Minge laske wanki oma RBRi peale siis
Mängu teemades jääb küll mulje ,et uusi mänge pole enam üldse mõtet teha ,kuna raisad ei jookse ja kindlasti pole nad nii head ,kui 5 aastat vanem mäng.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
25.06.2007 20:05:30
|
|
|
| dreamx kirjutas: |
Nii panin peale ja minu konfiga tõmbab väga "kordan" väga puhtalt kõik HIGH seades(motion bluri võtsin maha,nõme)
Kõike seda Vista all ja reso native 1600x1200,pole mingit über kasti vaja ja isegi 1G ram-iga jookseb laitmatult(erinevalt TDU-st)
Tundus väga korralik mäng ja 3 päevaga vist läbi kah ei mängi  |
Sul suht sarnane masin nagu mul, aga no minu hinnangul ei saa Shadows detaile küll kuidagi HIGH peal hoida, et asi sujuv oleks. Shadows medium, motion blur off, siis võib muu kama high-ultra peale panna ja on sujuv (AA-d pole proovind, aga mängin 1280x960 ilma selleta ja muud settingud põhjas).
Mingil põhjusel tõmbab AI-ga koos sõitmine haigelt kooma asja aegajalt Pole kogu teemat läbi lugenud, et mis värk sellega võiks olla. Prose on dualcore opty @ 2.7
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.06.2007 20:09:15
|
|
|
AA ei muuda mul midagi ja on 4X peal
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
25.06.2007 23:48:50
|
|
|
| ikka ütleb, et corrupt savegame.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
26.06.2007 00:53:47
|
|
|
| Panid valesse kausta siis äkki vms.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
26.06.2007 11:38:30
|
|
|
ei ei, seda kindlasti mitte..
proovisin veel ühekorra teistmoodi ja ikka corrupt.
Sul töötab?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
26.06.2007 11:56:16
|
|
|
| Mul pole seda mängugi lihtsalt otsisin ühest kohast välja, kuid ma ei usu, et see meie viga on, et sul 2 korda järjest corrupted.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mar3k
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
26.06.2007 12:43:56
|
|
|
| CMD online rekordite sõit on juba mõttetu vennad kasutavad buge vahetavad rajad ära ja siis läbivad raja kas 10 sekki või 00.28 sekki , Muidu kui neid ei oleks oleks mul juba 3 kaste rekordit , aga nemad jah !! Järeldage ise ! Minu arust tuleks need deletida, pole ju teistel ka enam huvitav sõita !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
26.06.2007 12:59:25
|
|
|
nojah aga kust sa tõmbad piiri millal on kasutatud buge ja millal mitte. saan aru kui need paarisekundilised rekordid ära kustutatakse aga kui ma kasutan bugi ja teen sinu rekordist sekund kiirema aja kas sa siis oleksid sellega rahul
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mar3k
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
26.06.2007 13:05:43
|
|
|
| no silmaga on näha ju ! Ja on välja kujunenud yhed ja samad nimed kes buge kasutavad ! Ja mingilt maalt tuleb piir et seda katset ei saa enam kiiremini !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
26.06.2007 14:59:41
|
|
|
Peaks olema selline asi nagu "watch replay", ehk saaksid tema replayd vaadata kuidas ta sõidab, ning on ka selline asi nagu "report", sinna kirjutat näiteks mingi põhjuse miks see ei tohiks olla rankis ja läheb edasi Codemasterisse näiteks. Nemad uurivad asja ja kui vastab tõele, et kasutab bug'e vms. deletivad ära. Ja ehk kustutavad kasutaja ära .
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|