|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
argov
HV vaatleja
liitunud: 03.11.2005
|
20.06.2007 22:11:24
|
|
|
Sisuliselt minu kogemus näitab et levikaart roheline kollane toimib täielikult *USB autoantenniga.
Kurb on muidugi see et kõige suurem leviauk on ikkagi võrumaal ja valgamaal kus jääb see lõunatipu kolmnurk.
Ülejäänud eesti tundub olevat kaetud.
Täna proovisin antslast saru poole, alates kaikast kaks kilomeetrit lõuna poole oli veel korralik levi peale seda aga järskult kukkus.
Ehk siis kaika juures oli veel 600-700 kbit/ sec.
Ähijärve juures oli 200 kbit/sec ja pidi olema mõne künka otsas.
Edasi 10 km allapoole oli ka vähene levi mõne suurema mäe otsas 100-150kbit/sec.
Samas peale Varstut 2 km Matsil oli levi aga 900 kbit/sec. JA nüüd on edasi ainult võru poole mastidele lähemal.
Rõuges on sedasi et sissesõites mäe otsas on 440 kbit/sec, siis all orus poe juures oli NULL, ning teisel pool rõuget jälle mäe otsas, asula sildis juures 420 kbit/sec.
Seega ikka mida kaugemmale, seda lagedamat ja mäe otsas asukohta tahab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
20.06.2007 22:15:37
|
|
|
| Problemaatilisemates kohtades ongi tarvis kasutada ikka kahe antenniga võimsamat seadet ja kui ka sellest jääb väheks siis riputada välja ka suur antenn.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
20.06.2007 22:18:04
|
|
|
Suht nõme süsteem, et ei aretata mitte kunagi näiteks Suure Munamäe vaatetorni otsa mingit leviala masti. See ju kiirgaks väga kaugele välja, samas oleks tänu sellele ka kohalikel võimalik nettus saada majapidamisse, kuhu lihtsalt Elioni värgendust ei ole võimalik panna. Võru jääb ju täiesti auku ning maastiku iseärasused ning liigendatus teevad mul kodus küll netisaamise Võru tugijaamast raskeks.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan07
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
20.06.2007 22:34:38
|
|
|
| pinkman kirjutas: |
| kristjan07 kirjutas: |
ainuke küsimus et inimesed kes te siin kirjutate et töötate kontorites jne a'la siis miks te selle Kõu endale soetate ma ei mõista? tööandja ei anna internetti teile?  |
sul suvilat põle vä  |
milleks mulle suvila...elan maal kuhu ka ei tule ei wimaxis ega muud möllud...siiani olin dial-upi otsas
siin käis läbi ja tõesti et selle lauatelefoni (fixmobiili) antenni saaks kasutada ju nende modemitega? või ei saa? siis ei peakski mingit lisa antenni ostma
kuulsin eestienergia töölise suust sellist juttu et see süsteem aretati välja viidi tööle selle pärast et neil endil vaja hoopis seda omale et autodega töölised ju igalpool pärapõrgus ja siis vaja netti saada kuuldud kõlakas siis
_________________ sa pole hea seni, kuni sa teisi paremaks ei tee
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonuj
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2006
|
20.06.2007 22:48:42
|
|
|
nüüd vist ei jää moblafirmadel muud üle kui paigaldavad HSDPA üle eesti ja võtavad 3GB mahupiirangu maha.
siis saavad kiirusega konkureerida CDMA-ga. kuni üle eesti pole 3G kaetud kogub ee kõik kliendid omale.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
20.06.2007 23:02:55
|
|
|
| kristjan07 kirjutas: |
kuulsin eestienergia töölise suust sellist juttu et see süsteem aretati välja viidi tööle selle pärast et neil endil vaja hoopis seda omale et autodega töölised ju igalpool pärapõrgus ja siis vaja netti saada kuuldud kõlakas siis |
ka mina olen seda kuulnud.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xjan
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2005
|
20.06.2007 23:04:30
|
|
|
HSDPA arendus maksab megalt , aga varsti ka 4G valmis e. siis juba mõttekam sellele panustada. Mina paneks kaks kätt püsti, kui keegi teeks Nokia telefonile CDMA kaardi vms
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
20.06.2007 23:13:31
|
|
|
| lauri kirjutas: |
| kristjan07 kirjutas: |
kuulsin eestienergia töölise suust sellist juttu et see süsteem aretati välja viidi tööle selle pärast et neil endil vaja hoopis seda omale et autodega töölised ju igalpool pärapõrgus ja siis vaja netti saada kuuldud kõlakas siis |
ka mina olen seda kuulnud. |
Ühes varasemas teemas
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3236434#3236434
http://www.energia.ee/index.php?id=126&tx_ttnews[tt_news]=926&tx_ttnews[backPid]=183&cHash=a95abf1b83
| tsitaat: |
Rajatav sidevõrk võimaldab elektriarvestite kauglugemist, jaotusvõrgu lahklülitite juhtimist, katkestuste automaatset registreerimist kesk- ja madalpingevõrkudes ning rikete likvideerimise kiiruse tõstmist. Sidevõrgu rajamine võimaldab EE-l teha pika sammu edasi oma klientide elektrivarustuskindluse parandamisel ning hoida kokku elektrivõrgu opereerimis-ja ehituskulusid. |
Nii et pole kõlakas midagi.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
20.06.2007 23:36:59
|
|
|
Miks see usb pikendus on kahe otsaga ,üks väljund ja kaks sisendit
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
20.06.2007 23:49:49
|
|
|
| et kui panen mõlemad taha siis levi parem või
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
20.06.2007 23:56:00
|
|
|
Sellele küsimusele on seal ikka üsna segane häma: Mis vahe on teenuselepingu peatamisel ja lõpetamisel?
Liitumine on ju 0
Või ei ole kord juba kasutuses olnud seadmega võimalik liituda (kas liituda on võimalik ilma seadet ostmata)?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
21.06.2007 00:41:18
|
|
|
Kasutuses olnud seadmega on võimalik liituda. Vaid sellise seadmega ei ole võimalik liituda mis on registreeritud varastatuks või millel on juba kehtiv liitumisleping. Hetkel on liitumine 0 eek ja see peaks kehtima ka kasutatud seadmega liitujale. Samas võidakse hiljem teha kasutatud seadmega liitumine tasuliseks.
* aga ärge nüüd minu juttu kulla pähe ka võtke. ma ei tööta EE-s ega ka mitte Televõrgus. Lihtsalt natuke loogilist mõtlemist ja hoolsamat Kõu KKK lugemist...
Kasutatud seadme kohta ütleb KKK:
"Kas teenuse saamiseks on vaja teatud eeldusi?
Üldjuhul mitte, v.a kasutatavale arvutile seatud eeldused. Juhul, kui klient pöördub meie poole juba kasutatava/kasutatud seadmega ning see on seotud juba lepinguga (EE ja kliendi vahel) või terminal on varastatud ja meie infosüsteemis suletud, ei saa lepingut sellele seadmele sõlmida."
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ussimuna
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2003
|
21.06.2007 07:49:37
|
|
|
| Edit: sry, vale post
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prederik
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2003
|
21.06.2007 09:21:50
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Sihuke tähelepanek, et toaantenniga on temperatuuri (päikesetundlik) - praegu kuuma, ereda päikesega on kiirus nii 300-350. Ja toas "karbiga" ringi käies langes kiirus a 100 kilobitini. Samas ühendus veel ära ei katkenud
Nii, et siin peres on eeldatav järgmine sundkäik "välise antenni ostmine" 8) |
Proovige aknale päikese ette mingi valge (või lausa läikiv) paber kleepida. Ainult mitte "hõbepaber" või muu metalli sisaldav asi
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karel
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2003
|
21.06.2007 10:18:44
|
|
|
| DVBGod kirjutas: |
Njah - Seda levikaarti vaadates ei kuulu Sõrve "Kogu Maa" termini alla - vat seal metsas oleks seda hädasti vaja - puuduvad seal nii mobla levid kui ka Elioni kaablid - hea kui telekale midagi peale lätikeelse lumekahina ette saab...
kui kellelgi on sõrvesääres (Lõopõllu, Kaunispe, Jamaja kandis) õnnestunud asi toimima saada, andke palun teada - oleksin kindel klient |
Mobiilileviga seal kandis küll pole probleeme täheldanud.
_________________ Minus vaidlevad sageli kaks häält ja mõlemad on võõrad. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
21.06.2007 12:48:06
|
|
|
Käisin tiba ringi ja vaatasin, et üsna palju nöuk. aegseid kitsaribalisi 21-23 kanali dm-antenne vedeleb ohtralt. Nii, et 75 oomise sobituse asemele 50 oomine ning siis vaja veel 50 oomine kaabel ja valmis! Ka selline asi, et ei önnestunud näha restantenniga paljuräägitud mürasid! Tundus, et vöimendus on Raplas piiratud.
Postitatud mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
21.06.2007 12:56:50
|
|
|
| Hea võimendusega kitsaribalise detsimeeterantenni isetegemine on tunni aja töö. Vaja on ühte pikemat alumiiniumtoru d=16...25mm (sobib ka rehavars) ning mõned meetrid (oleneb soovitava antenni pikkusest ehk elementide arvust) alumiiniumkaabli soont või peenemat d=4...10mm alumiiniumtoru. Siis veel puur (sobib ka käsipuur) ja rauasaag (või lõiketangid). Peened torud fikseeritakse jämedast läbi pannes lihtsalt lapikuks pressimise teel. Kaabliotsad soovitatavalt 2 kruviga dipooliotste külge. U-aasa ja kaabliotste ühedamisel jootekolb soovitatav (kuid saab ka ilma).
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfxw
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2004
|
21.06.2007 14:14:29
|
|
|
| tsitaat: |
kristjan07 kirjutas:
kuulsin eestienergia töölise suust sellist juttu et see süsteem aretati välja viidi tööle selle pärast et neil endil vaja hoopis seda omale et autodega töölised ju igalpool pärapõrgus ja siis vaja netti saada icon_razz1.gif kuuldud kõlakas siis |
Ja voolumõõtja näite tahavad ka ju igalpool kauglugemisega kättesaada!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
21.06.2007 14:14:56
|
|
|
8, joonist?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
21.06.2007 14:25:44
|
|
|
| vanadest vene alumiinium suusakeppidest saab hea antenni teha, aga neid rajakaid pole enam kuskilt eriti saada, odavam on ise mingi mõnesajakroonine jupp osta, hulga lihtsam ja loogilisem.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Realist
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2001
|
21.06.2007 15:06:44
|
|
|
| Antenn+20m kablat+ üleminek BNC-le 320EEk just ostsin, pole just mingi eriline summa ju et ise kemiseerima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
21.06.2007 15:11:00
|
|
|
lr = 425 mm (reflektori pikkus; kokku 3 üksteise kohal asuvat samasugust)
lf = 346 mm (dipooli pikkus tipust tipuni; materjalikulu üle 2 korra rohkem - silmus ju!)
ld01 = 258 mm (esimese direktori pikkus)
ld02 = 248 mm (teise direktori pikkus)
ld03 = 246 mm
ld04 = 246 mm
ld05 = 243 mm
ld06 = 243 mm
ld07 = 243 mm
ld08 = 243 mm
ld09 = 241 mm
ld10 = 241 mm
ld11 = 241 mm
ld12 = 241 mm
ld13..jne = 238 mm
Arr = 143 mm (reflektorite omavaheline vahekaugus)
Ar = 94 mm (reflektori ja dipooli vahekaugus)
Ad1 = 27 mm (dipooli ja esimese direktori vahekaugus)
Ad2 = 77 mm (esimese ja teise direktori vahekaugus)
Ad3 = 160 mm
Ad4 = 170 mm
Ad5...jne = 182 mm
U-aasa pikkus oleneb kaablitäidise dielektrilistest omadustest, kaabli lainetakistusest ja vajalikust väljundi lainetakistusest. Enamasti on see pikkus 450MHz jaoks umbes 220 mm.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
21.06.2007 16:26:46
|
|
|
kuulsin, et selle asjaga pidi veel nii olema, et kui sa midagi tirid p2p ja samase sektorisse tuleb sinu naabrimees niisama neti surfama siis pannakse tema eelisjärjekorda, ja sina saad oma nodi kätte kõige viimasena.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
21.06.2007 16:36:13
|
|
|
vähemalt niigi palju
ma kuulsin siit kuskilt, et p2p kasutades piirataks ühendust
pole veel p2p proovinud
väga hea ühendus hetkel 1.2-1.6 mb/s
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
21.06.2007 16:37:32
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| -Raitz kirjutas: |
kuulsin, et selle asjaga pidi veel nii olema, et kui sa midagi tirid p2p ja samase sektorisse tuleb sinu naabrimees niisama neti surfama siis pannakse tema eelisjärjekorda, ja sina saad oma nodi kätte kõige viimasena.  |
igati loogiline ja normaalne, pane ise ennast naabrimehe seisu |
Samuti kahe käega poolt. Ajuvaba oleks ju kui mina tahan maili lugeda ja siis ootan 5 minti ennem kui midagi lahti tuleb, sest keegi tõmbab mingit pornot kuskil.
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajut
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2004
|
21.06.2007 17:10:45
|
|
|
Teemast veidi välja ...
Tegin isiklikuks kasutuseks http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=343989 alusel bash skriptid
Televõrgu pakutava USB modemi installiks ja kasutamiseks linuxis.
Testitud kubuntu 7.04. Keda huvitab, võib tõmmata http://217.159.195.238/kou.tar.gz ja
juurkasutaja õigustes lahti pakkida ning "#./install.sh" käima lasta.
Kui keegi soovib jagada oma täiendust/parandust/alternatiivset lahendust,
võib seda pakkuda aadressile ajut001@gmail.com
& päikeselist ja internetiga kaetud suve
|
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
21.06.2007 23:02:01
|
|
|
niih, 1,5 mb\s st on saanud 0,5 mb\s.
siiski on rohkem, kui mu vana dial-up modem
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
21.06.2007 23:10:14
|
|
|
| kas keegi teab kuidas hiiumaal selle leviga on...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
21.06.2007 23:11:00
|
|
|
[quote="ipruul"]niih, 1,5 mb\s st on saanud 0,5 mb\s.
siiski on rohkem, kui mu vana dial-up modem [/quote
kus su asukoht on? mul max 1.3mb
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
22.06.2007 00:14:19
|
|
|
ma asun Kiisal (25 km kesklinnast)
ikka üle 0,5 mb\s ei saa, kuid ma olen mastist u. 5 km kaugusel. See seade näitas mulle, et levi oli väga hea.
Vaevalt, et wifi ruuter ka seda kiirust nii väga maha võtab. Ei tea, mis juhtus, kas tõesti nii palju kasutajaid juba.
6 mb se faili uppis u. 15 min iga
btw, mul näitab, et google video serverist tuleb umbes 100 KB/s
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
22.06.2007 00:18:59
|
|
|
Huvitav, palju neid saatjaid Tallinna kesklinna pandud on? Sai õhtul miskit "KÕU"-valmidusega seadet näpitud näpitud ning max tulemusena näitas ruuter.ee allalüli 2,4 Mbit/s ning üleslüli 300 kbit/s. Kuidagi suured numbrid....
_________________ Folding@home
FAH foorum
viimati muutis Ivoshiee 22.06.2007 00:23:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
22.06.2007 00:23:23
|
|
|
no p2p peab ikka möllama, sellisel juhul on see ikkagi nagu m-internet et mõistlikuks kasutamiseks loeme 3g kuus
see on nagu see liikluse pasajutt et meil kihutatakse, ja ometi pole eestis veel keegi kihutanud ammugi siis suurel kiirusel
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
22.06.2007 00:23:46
|
|
|
| krt seadmed otsas siis? mõtlesin homme (see on juba täna) minna kadaka teele ja see usb jublakas ära võtta.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
22.06.2007 00:30:44
|
|
|
Ei usu et seal on palju kasutajaid. Lihtsalt rahvas Kõu otsas muud praegu ei teegi kui vaid kiiruse teste...
Hetkel on veel ka mastide häälestamine ja süsteem ei tööta veel 100%. Aga lähen ise jaanipäeval ka Kiisale siis saab testida.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
22.06.2007 01:51:46
|
|
|
Kui nad loodavad aga aasta lõpuks saada 10 000 klienti, siis praegune kiirus on puha luksus... Ma lähen Jaanipäevaks Tartumaale testima.
Praegu tuli 0,8 mb\s ära, kuid enamasti jääb kiirus alla 0,6 mb\s
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capricorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2003
|
22.06.2007 06:27:28
|
|
|
Sai ka seda usb jubinat proovitud. Ise olen harjumaal, lähim mast on tabasalu, umbes 5 km, ja wimax ja muud asjad siia ei levi, isegi mobiili leviga on probleeme, kuna mets ja majad ja väike mägi on ees aga sellega sai ikka mingi ühenduse kätte up tuli vist mingi 60 Kbps ja down oli seal 200 Kbps juures, Nüüd tahaks seda suurt mölakat ka proovida ja kui sellega natuke paremad tulemused siis vist peab lepingu ära tegema.
Aga ma tahtsin seda uurida, et ega kellelgi mingit siseinfot ei ole, et kuidas nad seda p2p hakkavad piirama. Kas panevad kraanid täitsa kinni, või tõmbavad lihtsalt kiiruse min peale, ja millest nad kindlaks teevad et tegu kindlasti p2p-ga on, ma mõtlen et kui mingit mmo-d mängida siis on ka stabiilselt nett peal või netist mõnda demo tõmmata, neil siin ka suurused juba siis üle 2 giga läinud või kui ostan mõne mängu läbi Steam-i näiteks, et kas nad siis hakkavad selle down/up kiirust ka piirama?
Muidu tingimustes on selline punkt kirjas.
5. TEENUSE MÕISTLIK KASUTAMINE
5.1 Teenus võimaldab:
5.1.1 Kasutada interneti ühendust erinevate kodulehekülgede külastamiseks
5.1.2 Kasutada interneti pangandust
5.1.3 Kasutada erinevaid e-Riigi teenuseid
5.1.4 Kasutada elektronposti
5.2 Teenuse mõistlik kasutus:
5.2.1 Teenus on mõeldud interneti teenuste vahetuks kasutamiseks
5.2.2 Teenuse igakordsel kasutamise lõpetamisel suletakse teenus ning lülitatakse välja Terminal
5.2.3 Teenuse mõistliku kasutuse hulka ei loeta tegevusi, mis võivad häirida teiste klientide teenuse kasutamist (Teenuse jagamine, võrgus
ülekoormuse tekitamine jms.).
5.2.4 Teenuste teostamiseks kõikidele klientidele on TV õigus optimeerida võrguressursside kasutamist.
sellest
5.2.3 Teenuse mõistliku kasutuse hulka ei loeta tegevusi, mis võivad häirida teiste klientide teenuse kasutamist (Teenuse jagamine, võrgus
ülekoormuse tekitamine jms.).
Tundub kuidagi jube laiahaardeline, kas ei peaks täpsemalt olema kirjas mida nad selle häirimise all mõtlevad või kus see ülekoormuse piir tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.06.2007 08:25:33
|
|
|
tundub, et piiramine käib regioonide viisi ning suund on 500kilobitti! meenus üks ametlik briifing, kus räägiti 256kiirusest... ning et sel juhul jà à b vajalik varu Eesti Energiale. ning räägiti ka sagedustest 800 900 MHzi.
Postitatud mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomson
HV veteran

liitunud: 22.08.2003
|
22.06.2007 09:05:48
|
|
|
| Lugesin siin kommentaare leviala kaardi kohta. Ajas rändamisega ei ole siin mingit pistmist. Point oli selles, et 450MHz litsents oli kellegi teise käes. Võrk ehitati välja, kuid puudus luba seda sisselülitada täisvõimsusel.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xjan
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2005
|
22.06.2007 09:32:45
|
|
|
| Lähen paar tunni pärast Hiiumaale. Loodetavasti õnnestub autosõidul, ehk ka praamil ja siis Hiiumaalgi ühendus testida. Varustus - sarvik purk
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tomson
HV veteran

liitunud: 22.08.2003
|
22.06.2007 09:34:17
|
|
|
| xjan kirjutas: |
| Lähen paar tunni pärast Hiiumaale. Loodetavasti õnnestub autosõidul, ehk ka praamil ja siis Hiiumaalgi ühendus testida. Varustus - sarvik purk |
Kadaka tee büroost ostsid seadme?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.06.2007 09:53:39
|
|
|
Sideameti ettekirjutustele vastavalt kohustub televõrgu as kliendile tagama 144Kbit/s kiirusega internetipüsiühenduse olenemata kohast või ilmast, seega käige peale kui probleem tekib... (sama ettekirjutus oli vanasti ka Elionil kes pidi tagama 9600bps kiirusega ühenduse üle eesti)
PS. lisaks sellele kohustuvad nad tulevikus oma võrku ka teistele operaatoritele teenusepakkumiseks kasutada andma, siis läheb veel põnevamaks kui konkurents samal võrgul tekib
Ilmselt on praegune lahjem võimsus seotud sellega, et Elion peab vabastama 450Mhz peal töötava sagedusala kus töötavad mõned RAS tüüpi telefonid, see kuupäev ongi 02.07.07
See mõistlik kasutamine saab varsti kindlasti täpsema tähenduse sest kui juba praegu on koormuse kasv tunda, pole palju aega kui see häirima hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PTC
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
22.06.2007 09:54:20
|
|
|
| pisuke kamm tekkis selle kõu koduse seadmega - nimelt otse arvuti taha sai tööle ilusasti, kuid läbi wrt54g ei saa - õigemini sai vana firmwarega - kuid seal oli sihuke jama et peale paaril korral google külastamist kadus ikka nett ära, uue firmwarega pole enam sedagi..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
22.06.2007 10:12:22
|
|
|
äkki on nii tark seade, et "tunneb pordispetsifikatsiooni ära". nagu mitmetel hallatavatel switchidel saab teha nii, et paned arvuti taha, töötab ok, aga ühegi suvalist switchi või ruuterit võrku ei lase.
siis jääb ainult ront või windowsi ICS lahenduseks.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
22.06.2007 11:44:21
|
|
|
kas mingi wireless firma julgeb mulle öelda et kasuta mõistlikult aga kuna su mõistus on piiritu siis tõmma nii kuis saad
kahju et mul pole käepärast kunagisi mrtg graafikuid näidata 24/7 sai tehtud ilusti roheliseks.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
22.06.2007 11:57:04
|
|
|
| RCC kirjutas: |
kas mingi wireless firma julgeb mulle öelda et kasuta mõistlikult aga kuna su mõistus on piiritu siis tõmma nii kuis saad
kahju et mul pole käepärast kunagisi mrtg graafikuid näidata 24/7 sai tehtud ilusti roheliseks. |
Eks ISP otsustab kas sa seda ühendust oled mõistliselt kasutanud ning üldjuhul on lepingud sedapsi koostet, et nad ei pea sulle seletama ning tõestama oma otsusi.
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clm
HV kasutaja
liitunud: 17.12.2004
|
22.06.2007 12:34:35
|
|
|
| mul vedeleb nüüd see Elioni RAS telefon kodus. seda ei saa kuidagi ära kasutada antud teenuse juurde ? selle läbilaskevõime ainult 19.2 kbps ? panen kuskile tolmu koguma vms ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|