Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 16:16:57 vasta tsitaadiga

Hosta kirjutas:
syncmahv, Kust kohast sa full mängu kätte said?

Ja mis sulle see annab?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 16:18:18 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Ja mis sulle see annab?

1. vastuse
2. meelerahu
3. ehk lootis kasutaja sama allika kaudu osta
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 14.06.2007 16:48:44 vasta tsitaadiga

ei tea kas sellel mingi collectors edition ka on/tuleb?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 14.06.2007 16:55:37 vasta tsitaadiga

Proovisin fulli ära ja täielik saast on see mäng. Mis mõttega inimesed teevad auto ralli mängu kui rooliga mängida ei saa, sest rool uimab täiega ja autot väga raske tänu sellele ohjeldada ja klaviatuuriga ka paras saast mängida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 16:59:11 vasta tsitaadiga

Homme tuleb mäng müüki... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 16:59:54 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
Proovisin fulli ära ja täielik saast on see mäng. Mis mõttega inimesed teevad auto ralli mängu kui rooliga mängida ei saa, sest rool uimab täiega ja autot väga raske tänu sellele ohjeldada ja klaviatuuriga ka paras saast mängida icon_rolleyes.gif


7900GS-ga peabki uimama icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 14.06.2007 17:08:58 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
symmi kirjutas:
Proovisin fulli ära ja täielik saast on see mäng. Mis mõttega inimesed teevad auto ralli mängu kui rooliga mängida ei saa, sest rool uimab täiega ja autot väga raske tänu sellele ohjeldada ja klaviatuuriga ka paras saast mängida icon_rolleyes.gif


7900GS-ga peabki uimama icon_lol.gif
Noo mäng jookseb puhtalt. asi selles et kui rooli keerata kiiresti sis jõuab mängus alles nati aja pärast järgi, kui ma pööran vasakule ja sis paremale sis tema hakkab alles vasakult tulema. Mängi ise rooliga ja saad aru. Toca 3 on sama jama ja NFSi viimastes seeriates.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 14.06.2007 17:10:23 vasta tsitaadiga

rooli viga pigem? icon_rolleyes.gif ma oma 440MX juustuga seda mängida kahjuks ei saa icon_razz.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 14.06.2007 17:14:21 vasta tsitaadiga

Vaevalt rooli viga( logitech G25 endal ), mu sõbral sama rool ja sama jama sõbra sõbral dfp sama jama jne.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 17:18:30 vasta tsitaadiga

Mängus peab settinguid muutma. Teised on nii korda saanud.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 14.06.2007 17:20:49 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Mängus peab settinguid muutma. Teised on nii korda saanud.
näppind küll neid aga nii ei funka ikka kui näiteks RBRis et keerad ja nii liigub ka mängus rool.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 17:21:35 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
henri200 kirjutas:
Mängus peab settinguid muutma. Teised on nii korda saanud.
näppind küll nii aga nii ei funka ikka kui näiteks RBRis et keerad ja nii liigub ka mängus rool.


No proovi veel neid settinguid. Neid Deadzone vist peab käppima. Mul oli ka alguses Toca 3'mes , et rool tuli järele aga lõpuks sain korda.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 14.06.2007 17:30:16 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
symmi kirjutas:
henri200 kirjutas:
Mängus peab settinguid muutma. Teised on nii korda saanud.
näppind küll nii aga nii ei funka ikka kui näiteks RBRis et keerad ja nii liigub ka mängus rool.


No proovi veel neid settinguid. Neid Deadzone vist peab käppima. Mul oli ka alguses Toca 3'mes , et rool tuli järele aga lõpuks sain korda.
Deadzone peale panen sis on ju üldse nii et nati keerad tühja ja alles sis hakkab keerama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 18:10:24 vasta tsitaadiga

See onig ju Deadzone point icon_lol.gif
Näpi lineaarsust ja saturatsionit vms...
Ise mängin puldiga ja juhitavus on perfect thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 18:18:22 vasta tsitaadiga

Dirt default rooli settingutega on tõesti võimatu mängida. Keerad nt 45kraadi rooli aga vb sekund läheb aegu kui mängus pöörama hakkab. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 14.06.2007 18:21:26 vasta tsitaadiga

windsurfer kirjutas:
Dirt default rooli settingutega on tõesti võimatu mängida. Keerad nt 45kraadi rooli aga vb sekund läheb aegu kui mängus pöörama hakkab. thumbs_down.gif
ja ega nende setingute näppimine seda korda ei tee, võibolla leevendab nati aga nii nagu vaja seda küll ei saa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 20:44:59 vasta tsitaadiga

Mul jookseb imekombel full suht hästi, võrreldes demoga on asi palju parem. Hetkel mängin 1280x1024, settings Low/medium (suurem osa medium)
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 20:46:36 vasta tsitaadiga

räägi parem mis rada ja mis sõit jookseb häste... demos oli kah nõnda et üksik ralli = hea fps... kõik koos rally = slide show icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 20:56:24 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
räägi parem mis rada ja mis sõit jookseb häste... demos oli kah nõnda et üksik ralli = hea fps... kõik koos rally = slide show icon_lol.gif


Siiamaani on kõik hea olnud, natuke careeri, siis rally cross vms seal tegin ka kõigi autodega.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 21:11:11 vasta tsitaadiga

hm... see et pilt liigub on usutav aga parem vaata frapsiga järgi palju min ja max fps on... alla 30 fps i on suht võimatu midagi mängida.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 23:12:15 vasta tsitaadiga

Mõned miinused... Mäng unustab vahel Controlsid ära(juhul kui kasutada midagi peale klaveri), mängu alla pannes läheb mängu pilt mustaks, mõne masinaga kaovad väga kõrgetel pööretel hääled ära.
Aga noh mäng on huvitav ikkagist thumbs_up.gif mingi 25% läbitud.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 23:19:25 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
räägi parem mis rada ja mis sõit jookseb häste... demos oli kah nõnda et üksik ralli = hea fps... kõik koos rally = slide show icon_lol.gif


See mäng jooksebki ju oma graafika kohta väga hästi.

_________________
Tere.


viimati muutis der hammer 14.06.2007 23:46:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 14.06.2007 23:32:55 vasta tsitaadiga

Kuidas online on? Sama süsteem nagu demos või saab ise serverit valida?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 00:06:01 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
angel kirjutas:
räägi parem mis rada ja mis sõit jookseb häste... demos oli kah nõnda et üksik ralli = hea fps... kõik koos rally = slide show icon_lol.gif


See mäng jooksebki ju oma graafika kohta väga hästi.


ei ütleks... väga zoomist väljas, udune ja sogane graafika on... auto teed ja auto on hea pildiga.. ümbritsev keskkond aga sutsu sogane...

see mäng ütleb mulle hoopis, et: sa piix mine osta endale Xbox360 icon_lol.gif aga sellise udu suppi pärast ma seda ostma ei torma... mängitavus ainult tundub normul icon_neutral.gif

RBR on küll 2D aga pilt oli silmale meeldivam ja selge... Dirt on nagu: mina autoroolis magamata peaga... sittagi ei saa aru mis toimub ees ja muudkui sõtkun pedaali icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 00:20:24 vasta tsitaadiga

blääd sa oma graafikaga kogu aeg icon_lol.gif

Mulle graafika väga meeldib. Samas mõtle kui sa sõidad 100km/h mööda künkliku porist teed siis pilt ei saagi kuigi selge olla icon_biggrin.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 00:28:57 vasta tsitaadiga

ee ma sõitsin nagu vanaema ja vaatsin ringi... see värdjas onu ainult oma titte häälega vingus pidevalt mul... närvidele käib see tüüp... ei saa rahus sõita nii nagu tahan icon_lol.gif

aga kas siis ei tohigi öelda et uues dirt mängus on tausta graafika sogane vms (raske kirjeldada... ei suuda sellele "efektile" nime anda). Aga vast vaja mingi 8800GTX muretseda et high/ultra grafaga asi liikuma saada. Proovisin high... paras slide show oli aga siiski pilt oli "sogane, zoomist väljas vms".

mnjah... ehk siis ei tohi iriseda peab kiitma takka nagu kõik teised... lohutuseks ütlen et juhitavus ja gameplay paistavad normaalsed olevat aga raske sõita kui silmad tahavad graafika pärast peast minema joosta. (gamepadiga mugav taguda)

note to self: pean vähem väljas käima ja rohkem monitori passima... siis ei ole ükski graafika enam veider... ja lõpetama rbr, colin4 jms mängude mängimise.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 00:33:00 vasta tsitaadiga

angel, Mis kaart ja CPU sul masinas on, X19xx ja icon_question.gif
Olen juba liiga väsinud täna et nokkida,aga arvestades et minu kompott tõmbas TDU max vilkuritega üsna talutavalt(30-45 fps) siis sooviks ette kujutust high seadeteks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 01:29:32 vasta tsitaadiga

Esimene mulje ikka väga bueno. Mängimist tundub jaguvat üprist pikaks ajaks ja erinevad sõidud on piisavalt "erinevad", et kohe koblakat ette ei viska. Ainuke suurem plärakas on graafika, üldmuljelt igati ilus aga liigne blur on mulle igatahes vastukarva.

Kui nüüd mõelda keskmise pereema või -isa peale siis neist hakkab küll kahju. Võsukesele tuleb vist varsti uue arvuti soetamine päevakorda ja see uus arvuti ei saa mitte odav olema, et DiRTi korralikult jooksutada. Katsume aru saada, et max ja ultra seadetel mängimiseks peabki über pill olema aga min seadetel võiks ikka vähe vanema rauaga kah maha mängida.

Ise eriti fpsi üle ei kurda, ainult siis, kui rajal 4+ autot, siis kipub ikka läägima küll. Aga ega ma midagi muud peale demo mängimist ei oodanud, õnneks on väheke juhitavust paremaks muudetud ja enam ei karju sulle mängu avamisel keegi kõrva et, "Please press enter". Volüümet on maha kruvitud.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 01:38:23 vasta tsitaadiga

Paljude mängude Min ja Low graafika pole enam nii low nagu ta vanasti oli.
Nagu näiteks: Street legal, kvaliteedi sai ikka nii maha keerata, et tundus nagu mängiks telekamänguga...... icon_lol.gif
Aga palju on mänge kus Näiteks Medil ja minil peaaegu vahet ei teegi.....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 01:41:28 vasta tsitaadiga

Kui teile see blur ei meeldi siis kasutage seda postprocessi asendust... Sellega koguaeg mängingi ja väga hästi jookseb ja vägahea pildiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 15.06.2007 06:54:01 vasta tsitaadiga

Kui suur on Dirti installi plaat? ( kas u 4GB/8GB)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 07:50:31 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
Kui suur on Dirti installi plaat? ( kas u 4GB/8GB)


8 kanti peaks minema.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.06.2007 07:56:31 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
Proovisin fulli ära ja täielik saast on see mäng. Mis mõttega inimesed teevad auto ralli mängu kui rooliga mängida ei saa, sest rool uimab täiega ja autot väga raske tänu sellele ohjeldada ja klaviatuuriga ka paras saast mängida icon_rolleyes.gif
mis sa sõidad rooliga ja väljastvaatega?
sellega uimerdab ka nimetatud mängudes mul
kuid seestvaates seda ei ole, toimib perfecto

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 15.06.2007 10:10:36 vasta tsitaadiga

Minu masin veab low graafika peal ilusti grupisõidu ära ja ei aja isegi oksele. ultra peal on umbes 0 fps, seega hästi ilusate piltidega slideshow. Ladusa jutuga sissejuhatus oli alguses positiivne, kuigi nädala pärast keeran arvatavasti selle kinni kui võimalik. CMR05'ga võrreldes tundub sõidurõõmu kordades rohkem, peab lihtsalt ära harjuma, et tegemist pole enam ainult wrc'ga.
_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 11:32:50 vasta tsitaadiga

Ega endale ka isiklikult ei meeldi see liigne bloom + blur jne. Samas kui optionsist osa ära keelata siis on pilt täitsa ok juba. Mäng ise on esmapilgul suht ok. Tundub ka, et full jookseb paremini kui demo. Sai vist ka kõik fulli pandud. Ainuke mis häirib on see menüüde kammajaa, kui oled sõidu läbinud. Omamoodi lähenemine aga tüütab kiirelt ära see 3D mõõtmeline sõitude info.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 11:53:01 vasta tsitaadiga

Hei rallitajad icon_biggrin.gif rääkige nüüd kust seda mängu saab ruttu sebida, osta jne.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 12:47:14 vasta tsitaadiga

Repo kirjutas:
Hei rallitajad icon_biggrin.gif rääkige nüüd kust seda mängu saab ruttu sebida, osta jne.

Tahaks ka selle äna kuskilt osta. Netipoodides pole kuskil listis näinud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 15.06.2007 12:55:01 vasta tsitaadiga

19 juuni oli ametlik väljatulek icon_lol.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 15.06.2007 13:01:46 vasta tsitaadiga

================================================== ==========================================
DiRT™ PATCH 1.1 README (updated 2007-6-15)
================================================== ==========================================
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 13:01:56 vasta tsitaadiga

Ametlik on päris kindlasti 15 juuni e. täna
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 13:09:56 vasta tsitaadiga

windsurfer kirjutas:
Tahaks ka selle äna kuskilt osta. Netipoodides pole kuskil listis näinud. :roll:

Andrico.ee
Täna peaks kaup saabuma ka. Iseasi on see, kas jõuab õigel ajal kohale .)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 13:27:21 vasta tsitaadiga

Niih, endal kah nüüd karjääris tehtud 15% ja täitsa mõnus on.
Muidugi märkasin mingeid imelikke ja ebameeldivaid buge:
1) Kui lõpetan ralli ära, siis ükskõik, olgu see hillclimb, SSS jne, igalpool mängib replay kuskil 5-10 sekundit ära ja viskab pildi valgeks ja uuesti algusest peale replay. Täpselt samas kohas kah uuesti lõpetab, et tahaks ikka replay lõpuni vaadata, keegi lahendust teab?


2) Sõitsin Pikes Peaki ja siis kui vaatan seda uksel olevat mirrorit, siis sealt on kõik kuidagi hästi selline low poly,puid pole, et siis hästi halb graafika ja osad asjad on puudu (puud jne).


Üks imelik bug oli veel, aga ei tule meelde praegu....

Igatahes sõitsin just onlines Pikes Peak Full rada, mis on VÄGA PIKK rada, ja kasutasime Celica GT-d. See vist peaks kõige kiirem auto mängus olema?
Sõit kestis väga tasavägiselt kuskil 7 minutit ning 45 sekundit.
Vaheldus ilus asfalt ning kruusatee, keskmine kiirus seal kuskil 180 KM/H ja väga mugavad laiad teed! thumbs_up.gif

Mulje on üldiselt hea jäänud, kellel võimalus, proovige Pikes Peak Full rada, kohe täitsa hea elamuse annab!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Crz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2006




sõnum 15.06.2007 14:03:43 vasta tsitaadiga

Mängin vahest demo-t ning mulle väga meeldib see mäng, loodan varsti kuskilt fulli ka saada icon_biggrin.gif

8800GTS 320mb peal jookseb 1280x1024 ultra, mõned asjad aint high peale pandud
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 10 :: 5 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 14:06:38 vasta tsitaadiga

Hosta kirjutas:
================================================== ==========================================
DiRT™ PATCH 1.1 README (updated 2007-6-15)
================================================== ==========================================



Seal on üks hea rida, ei tea kas colini mehed läksid mängu graafikaga liiale icon_razz.gif

* Ultra graphic settings modified slightly to be usable with hardware of today.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 14:38:36 vasta tsitaadiga

Krdi pull ikka... Mäng pidi Täna ehk siis 15ndal välja tulema... aga vennad lasevad juba isegi Patchi välja XD




MiXeR kirjutas:
Asgate kirjutas:
Kui suur on Dirti installi plaat? ( kas u 4GB/8GB)


8 kanti peaks minema.


Mul oli 4,7Gb icon_wink.gif

tsitaat:
* Fixed a bug that caused the game to crash when regaining focus from another application, or the desktop.


Vähemalt parandati kõige tobedam asi ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 14:47:21 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
angel, Mis kaart ja CPU sul masinas on, X19xx ja icon_question.gif
Olen juba liiga väsinud täna et nokkida,aga arvestades et minu kompott tõmbas TDU max vilkuritega üsna talutavalt(30-45 fps) siis sooviks ette kujutust high seadeteks thumbs_up.gif


AMD64 X2 @ 2.5GHz, 2Giga rammu, X1900XT 256MB (default veel kuna katsetan), Sound kaart on ainult väga vana: SB Live 5.1 icon_lol.gif

igatahes mitmekesti sõidud = lag show. Ja metsa vahe sõidud on kah vahest sutsu... halva fps iga. Graafika 1280x1024 enamus asju medium ja vist reflections, driver, crowd oli low. Seega kui mängu nõuetes on ikka recommended 8800 kaart siis tasuks ka sellest kinni pidada icon_razz1.gif (mingi normim helikaart võiks kah olla)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 22:44:20 vasta tsitaadiga

Huvitav et selles mängus on Prantsuse autodel ERITI hea juhitavus ikka thumbs_up.gif Peugeot 307'ga on ikka väga tore sõita.
Tegin siin ühe video Escordiga sõidust kah... http://www.youtube.com/watch?v=O9U_8s5sXHk

Kahjuks pani fraps näkku ja mängu häält millegiprst peale ei võtnud ja klipi tegemisel unustasin 16:9 suhte ära muuta (selleprst see auto nii kilu tundubki)
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 15.06.2007 23:08:17 vasta tsitaadiga

´p****

Miks mul see keeramine nii halb on?

pmst naq natuke noolt vajutad... on kohe esiots teisel pool.

et ei ole nagu üldse hea juhitavus.

räägin siis ikka Full mägust.



Natuke abi? icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 16.06.2007 11:14:34 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda miks dirt on kirjutatud DiRT? icon_redface.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2007 11:20:04 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Oskab keegi öelda miks dirt on kirjutatud DiRT? icon_redface.gif


Et oleks lahedam....?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.