|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
14.06.2007 16:16:57
|
|
|
| Hosta kirjutas: |
| syncmahv, Kust kohast sa full mängu kätte said? |
Ja mis sulle see annab?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.06.2007 16:18:18
|
|
|
| syncmahv kirjutas: |
| Ja mis sulle see annab? |
1. vastuse
2. meelerahu
3. ehk lootis kasutaja sama allika kaudu osta
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
14.06.2007 16:48:44
|
|
|
| ei tea kas sellel mingi collectors edition ka on/tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
14.06.2007 16:55:37
|
|
|
Proovisin fulli ära ja täielik saast on see mäng. Mis mõttega inimesed teevad auto ralli mängu kui rooliga mängida ei saa, sest rool uimab täiega ja autot väga raske tänu sellele ohjeldada ja klaviatuuriga ka paras saast mängida
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
14.06.2007 16:59:11
|
|
|
Homme tuleb mäng müüki...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
14.06.2007 16:59:54
|
|
|
| symmi kirjutas: |
Proovisin fulli ära ja täielik saast on see mäng. Mis mõttega inimesed teevad auto ralli mängu kui rooliga mängida ei saa, sest rool uimab täiega ja autot väga raske tänu sellele ohjeldada ja klaviatuuriga ka paras saast mängida  |
7900GS-ga peabki uimama
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
14.06.2007 17:08:58
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| symmi kirjutas: |
Proovisin fulli ära ja täielik saast on see mäng. Mis mõttega inimesed teevad auto ralli mängu kui rooliga mängida ei saa, sest rool uimab täiega ja autot väga raske tänu sellele ohjeldada ja klaviatuuriga ka paras saast mängida  |
7900GS-ga peabki uimama  |
Noo mäng jookseb puhtalt. asi selles et kui rooli keerata kiiresti sis jõuab mängus alles nati aja pärast järgi, kui ma pööran vasakule ja sis paremale sis tema hakkab alles vasakult tulema. Mängi ise rooliga ja saad aru. Toca 3 on sama jama ja NFSi viimastes seeriates.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
14.06.2007 17:10:23
|
|
|
rooli viga pigem? ma oma 440MX juustuga seda mängida kahjuks ei saa
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
14.06.2007 17:14:21
|
|
|
| Vaevalt rooli viga( logitech G25 endal ), mu sõbral sama rool ja sama jama sõbra sõbral dfp sama jama jne.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
14.06.2007 17:18:30
|
|
|
| Mängus peab settinguid muutma. Teised on nii korda saanud.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
14.06.2007 17:20:49
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Mängus peab settinguid muutma. Teised on nii korda saanud. |
näppind küll neid aga nii ei funka ikka kui näiteks RBRis et keerad ja nii liigub ka mängus rool.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
14.06.2007 17:21:35
|
|
|
| symmi kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| Mängus peab settinguid muutma. Teised on nii korda saanud. |
näppind küll nii aga nii ei funka ikka kui näiteks RBRis et keerad ja nii liigub ka mängus rool. |
No proovi veel neid settinguid. Neid Deadzone vist peab käppima. Mul oli ka alguses Toca 3'mes , et rool tuli järele aga lõpuks sain korda.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
14.06.2007 17:30:16
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| symmi kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| Mängus peab settinguid muutma. Teised on nii korda saanud. |
näppind küll nii aga nii ei funka ikka kui näiteks RBRis et keerad ja nii liigub ka mängus rool. |
No proovi veel neid settinguid. Neid Deadzone vist peab käppima. Mul oli ka alguses Toca 3'mes , et rool tuli järele aga lõpuks sain korda. |
Deadzone peale panen sis on ju üldse nii et nati keerad tühja ja alles sis hakkab keerama
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
14.06.2007 18:10:24
|
|
|
See onig ju Deadzone point
Näpi lineaarsust ja saturatsionit vms...
Ise mängin puldiga ja juhitavus on perfect
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
14.06.2007 18:18:22
|
|
|
Dirt default rooli settingutega on tõesti võimatu mängida. Keerad nt 45kraadi rooli aga vb sekund läheb aegu kui mängus pöörama hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
14.06.2007 18:21:26
|
|
|
| windsurfer kirjutas: |
Dirt default rooli settingutega on tõesti võimatu mängida. Keerad nt 45kraadi rooli aga vb sekund läheb aegu kui mängus pöörama hakkab.  |
ja ega nende setingute näppimine seda korda ei tee, võibolla leevendab nati aga nii nagu vaja seda küll ei saa
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
14.06.2007 20:44:59
|
|
|
Mul jookseb imekombel full suht hästi, võrreldes demoga on asi palju parem. Hetkel mängin 1280x1024, settings Low/medium (suurem osa medium)
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
14.06.2007 20:46:36
|
|
|
räägi parem mis rada ja mis sõit jookseb häste... demos oli kah nõnda et üksik ralli = hea fps... kõik koos rally = slide show
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
14.06.2007 20:56:24
|
|
|
| angel kirjutas: |
räägi parem mis rada ja mis sõit jookseb häste... demos oli kah nõnda et üksik ralli = hea fps... kõik koos rally = slide show  |
Siiamaani on kõik hea olnud, natuke careeri, siis rally cross vms seal tegin ka kõigi autodega.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
14.06.2007 21:11:11
|
|
|
hm... see et pilt liigub on usutav aga parem vaata frapsiga järgi palju min ja max fps on... alla 30 fps i on suht võimatu midagi mängida.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
14.06.2007 23:12:15
|
|
|
Mõned miinused... Mäng unustab vahel Controlsid ära(juhul kui kasutada midagi peale klaveri), mängu alla pannes läheb mängu pilt mustaks, mõne masinaga kaovad väga kõrgetel pööretel hääled ära.
Aga noh mäng on huvitav ikkagist mingi 25% läbitud.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
14.06.2007 23:19:25
|
|
|
| angel kirjutas: |
räägi parem mis rada ja mis sõit jookseb häste... demos oli kah nõnda et üksik ralli = hea fps... kõik koos rally = slide show  |
See mäng jooksebki ju oma graafika kohta väga hästi.
_________________ Tere.
viimati muutis der hammer 14.06.2007 23:46:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
14.06.2007 23:32:55
|
|
|
| Kuidas online on? Sama süsteem nagu demos või saab ise serverit valida?
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.06.2007 00:06:01
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| angel kirjutas: |
räägi parem mis rada ja mis sõit jookseb häste... demos oli kah nõnda et üksik ralli = hea fps... kõik koos rally = slide show  |
See mäng jooksebki ju oma graafika kohta väga hästi. |
ei ütleks... väga zoomist väljas, udune ja sogane graafika on... auto teed ja auto on hea pildiga.. ümbritsev keskkond aga sutsu sogane...
see mäng ütleb mulle hoopis, et: sa piix mine osta endale Xbox360 aga sellise udu suppi pärast ma seda ostma ei torma... mängitavus ainult tundub normul
RBR on küll 2D aga pilt oli silmale meeldivam ja selge... Dirt on nagu: mina autoroolis magamata peaga... sittagi ei saa aru mis toimub ees ja muudkui sõtkun pedaali
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
15.06.2007 00:20:24
|
|
|
blääd sa oma graafikaga kogu aeg
Mulle graafika väga meeldib. Samas mõtle kui sa sõidad 100km/h mööda künkliku porist teed siis pilt ei saagi kuigi selge olla
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.06.2007 00:28:57
|
|
|
ee ma sõitsin nagu vanaema ja vaatsin ringi... see värdjas onu ainult oma titte häälega vingus pidevalt mul... närvidele käib see tüüp... ei saa rahus sõita nii nagu tahan
aga kas siis ei tohigi öelda et uues dirt mängus on tausta graafika sogane vms (raske kirjeldada... ei suuda sellele "efektile" nime anda). Aga vast vaja mingi 8800GTX muretseda et high/ultra grafaga asi liikuma saada. Proovisin high... paras slide show oli aga siiski pilt oli "sogane, zoomist väljas vms".
mnjah... ehk siis ei tohi iriseda peab kiitma takka nagu kõik teised... lohutuseks ütlen et juhitavus ja gameplay paistavad normaalsed olevat aga raske sõita kui silmad tahavad graafika pärast peast minema joosta. (gamepadiga mugav taguda)
note to self: pean vähem väljas käima ja rohkem monitori passima... siis ei ole ükski graafika enam veider... ja lõpetama rbr, colin4 jms mängude mängimise.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.06.2007 00:33:00
|
|
|
angel, Mis kaart ja CPU sul masinas on, X19xx ja
Olen juba liiga väsinud täna et nokkida,aga arvestades et minu kompott tõmbas TDU max vilkuritega üsna talutavalt(30-45 fps) siis sooviks ette kujutust high seadeteks
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
15.06.2007 01:29:32
|
|
|
Esimene mulje ikka väga bueno. Mängimist tundub jaguvat üprist pikaks ajaks ja erinevad sõidud on piisavalt "erinevad", et kohe koblakat ette ei viska. Ainuke suurem plärakas on graafika, üldmuljelt igati ilus aga liigne blur on mulle igatahes vastukarva.
Kui nüüd mõelda keskmise pereema või -isa peale siis neist hakkab küll kahju. Võsukesele tuleb vist varsti uue arvuti soetamine päevakorda ja see uus arvuti ei saa mitte odav olema, et DiRTi korralikult jooksutada. Katsume aru saada, et max ja ultra seadetel mängimiseks peabki über pill olema aga min seadetel võiks ikka vähe vanema rauaga kah maha mängida.
Ise eriti fpsi üle ei kurda, ainult siis, kui rajal 4+ autot, siis kipub ikka läägima küll. Aga ega ma midagi muud peale demo mängimist ei oodanud, õnneks on väheke juhitavust paremaks muudetud ja enam ei karju sulle mängu avamisel keegi kõrva et, "Please press enter". Volüümet on maha kruvitud.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
15.06.2007 01:38:23
|
|
|
Paljude mängude Min ja Low graafika pole enam nii low nagu ta vanasti oli.
Nagu näiteks: Street legal, kvaliteedi sai ikka nii maha keerata, et tundus nagu mängiks telekamänguga......
Aga palju on mänge kus Näiteks Medil ja minil peaaegu vahet ei teegi.....
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
15.06.2007 01:41:28
|
|
|
Kui teile see blur ei meeldi siis kasutage seda postprocessi asendust... Sellega koguaeg mängingi ja väga hästi jookseb ja vägahea pildiga
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
15.06.2007 06:54:01
|
|
|
| Kui suur on Dirti installi plaat? ( kas u 4GB/8GB)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
15.06.2007 07:50:31
|
|
|
| Asgate kirjutas: |
| Kui suur on Dirti installi plaat? ( kas u 4GB/8GB) |
8 kanti peaks minema.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.06.2007 07:56:31
|
|
|
| symmi kirjutas: |
Proovisin fulli ära ja täielik saast on see mäng. Mis mõttega inimesed teevad auto ralli mängu kui rooliga mängida ei saa, sest rool uimab täiega ja autot väga raske tänu sellele ohjeldada ja klaviatuuriga ka paras saast mängida  |
mis sa sõidad rooliga ja väljastvaatega?
sellega uimerdab ka nimetatud mängudes mul
kuid seestvaates seda ei ole, toimib perfecto
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
15.06.2007 10:10:36
|
|
|
Minu masin veab low graafika peal ilusti grupisõidu ära ja ei aja isegi oksele. ultra peal on umbes 0 fps, seega hästi ilusate piltidega slideshow. Ladusa jutuga sissejuhatus oli alguses positiivne, kuigi nädala pärast keeran arvatavasti selle kinni kui võimalik. CMR05'ga võrreldes tundub sõidurõõmu kordades rohkem, peab lihtsalt ära harjuma, et tegemist pole enam ainult wrc'ga.
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
15.06.2007 11:32:50
|
|
|
| Ega endale ka isiklikult ei meeldi see liigne bloom + blur jne. Samas kui optionsist osa ära keelata siis on pilt täitsa ok juba. Mäng ise on esmapilgul suht ok. Tundub ka, et full jookseb paremini kui demo. Sai vist ka kõik fulli pandud. Ainuke mis häirib on see menüüde kammajaa, kui oled sõidu läbinud. Omamoodi lähenemine aga tüütab kiirelt ära see 3D mõõtmeline sõitude info.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
15.06.2007 11:53:01
|
|
|
Hei rallitajad rääkige nüüd kust seda mängu saab ruttu sebida, osta jne.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
15.06.2007 12:47:14
|
|
|
| Repo kirjutas: |
Hei rallitajad rääkige nüüd kust seda mängu saab ruttu sebida, osta jne. |
Tahaks ka selle äna kuskilt osta. Netipoodides pole kuskil listis näinud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
15.06.2007 12:55:01
|
|
|
19 juuni oli ametlik väljatulek
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
15.06.2007 13:01:46
|
|
|
================================================== ==========================================
DiRT PATCH 1.1 README (updated 2007-6-15)
================================================== ==========================================
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.06.2007 13:01:56
|
|
|
| Ametlik on päris kindlasti 15 juuni e. täna
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.06.2007 13:09:56
|
|
|
| windsurfer kirjutas: |
| Tahaks ka selle äna kuskilt osta. Netipoodides pole kuskil listis näinud. :roll: |
Andrico.ee
Täna peaks kaup saabuma ka. Iseasi on see, kas jõuab õigel ajal kohale .)
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
15.06.2007 13:27:21
|
|
|
Niih, endal kah nüüd karjääris tehtud 15% ja täitsa mõnus on.
Muidugi märkasin mingeid imelikke ja ebameeldivaid buge:
1) Kui lõpetan ralli ära, siis ükskõik, olgu see hillclimb, SSS jne, igalpool mängib replay kuskil 5-10 sekundit ära ja viskab pildi valgeks ja uuesti algusest peale replay. Täpselt samas kohas kah uuesti lõpetab, et tahaks ikka replay lõpuni vaadata, keegi lahendust teab?
2) Sõitsin Pikes Peaki ja siis kui vaatan seda uksel olevat mirrorit, siis sealt on kõik kuidagi hästi selline low poly,puid pole, et siis hästi halb graafika ja osad asjad on puudu (puud jne).
Üks imelik bug oli veel, aga ei tule meelde praegu....
Igatahes sõitsin just onlines Pikes Peak Full rada, mis on VÄGA PIKK rada, ja kasutasime Celica GT-d. See vist peaks kõige kiirem auto mängus olema?
Sõit kestis väga tasavägiselt kuskil 7 minutit ning 45 sekundit.
Vaheldus ilus asfalt ning kruusatee, keskmine kiirus seal kuskil 180 KM/H ja väga mugavad laiad teed!
Mulje on üldiselt hea jäänud, kellel võimalus, proovige Pikes Peak Full rada, kohe täitsa hea elamuse annab!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crz
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.02.2006
|
15.06.2007 14:03:43
|
|
|
Mängin vahest demo-t ning mulle väga meeldib see mäng, loodan varsti kuskilt fulli ka saada
8800GTS 320mb peal jookseb 1280x1024 ultra, mõned asjad aint high peale pandud
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
10 :: |
5 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
15.06.2007 14:06:38
|
|
|
| Hosta kirjutas: |
================================================== ==========================================
DiRT PATCH 1.1 README (updated 2007-6-15)
================================================== ========================================== |
Seal on üks hea rida, ei tea kas colini mehed läksid mängu graafikaga liiale
* Ultra graphic settings modified slightly to be usable with hardware of today.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
15.06.2007 14:38:36
|
|
|
Krdi pull ikka... Mäng pidi Täna ehk siis 15ndal välja tulema... aga vennad lasevad juba isegi Patchi välja XD
| MiXeR kirjutas: |
| Asgate kirjutas: |
| Kui suur on Dirti installi plaat? ( kas u 4GB/8GB) |
8 kanti peaks minema. |
Mul oli 4,7Gb
| tsitaat: |
| * Fixed a bug that caused the game to crash when regaining focus from another application, or the desktop. |
Vähemalt parandati kõige tobedam asi ära
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.06.2007 14:47:21
|
|
|
| dreamx kirjutas: |
angel, Mis kaart ja CPU sul masinas on, X19xx ja
Olen juba liiga väsinud täna et nokkida,aga arvestades et minu kompott tõmbas TDU max vilkuritega üsna talutavalt(30-45 fps) siis sooviks ette kujutust high seadeteks  |
AMD64 X2 @ 2.5GHz, 2Giga rammu, X1900XT 256MB (default veel kuna katsetan), Sound kaart on ainult väga vana: SB Live 5.1
igatahes mitmekesti sõidud = lag show. Ja metsa vahe sõidud on kah vahest sutsu... halva fps iga. Graafika 1280x1024 enamus asju medium ja vist reflections, driver, crowd oli low. Seega kui mängu nõuetes on ikka recommended 8800 kaart siis tasuks ka sellest kinni pidada (mingi normim helikaart võiks kah olla)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
15.06.2007 22:44:20
|
|
|
Huvitav et selles mängus on Prantsuse autodel ERITI hea juhitavus ikka Peugeot 307'ga on ikka väga tore sõita.
Tegin siin ühe video Escordiga sõidust kah... http://www.youtube.com/watch?v=O9U_8s5sXHk
Kahjuks pani fraps näkku ja mängu häält millegiprst peale ei võtnud ja klipi tegemisel unustasin 16:9 suhte ära muuta (selleprst see auto nii kilu tundubki)
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
15.06.2007 23:08:17
|
|
|
´p****
Miks mul see keeramine nii halb on?
pmst naq natuke noolt vajutad... on kohe esiots teisel pool.
et ei ole nagu üldse hea juhitavus.
räägin siis ikka Full mägust.
Natuke abi?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
16.06.2007 11:14:34
|
|
|
Oskab keegi öelda miks dirt on kirjutatud DiRT?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
16.06.2007 11:20:04
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
Oskab keegi öelda miks dirt on kirjutatud DiRT?  |
Et oleks lahedam....?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|