Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.06.2007 08:55:03 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kas nüüd on saabunud see aeg kätte, kui pean mängude proovimiseks terve platvormi välja vahetama?! icon_sad.gif
on see muidu normaalne nähtus, et installidagi ei saa?

P.S. tõenäoliselt varem ka küsitud, aga teema juba liialt pikk, et otsida icon_redface.gif
su videokaart ei toeta sm3.0 ja prose SSE2
seega pole midagi parata icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 08.06.2007 17:16:45 vasta tsitaadiga

Maandumisel sai juht raskelt viga

Kuigi autot enam polnud...

...aga siiski 100km/h pole mingi näitaja

Justkui pooleks sõidetud

111

222

Auto juskui hõljuks aga keeras endiselt

Tuled on vaprad, piduriklotsid ka tublid
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 08.06.2007 19:38:00 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Maandumisel sai juht raskelt viga

Kuigi autot enam polnud...

...aga siiski 100km/h pole mingi näitaja

Justkui pooleks sõidetud

111

222

Auto juskui hõljuks aga keeras endiselt

Tuled on vaprad, piduriklotsid ka tublid
thumbs_up.gif
Kuid endale see purunemis asi kohe üldse ei meeldi nii hale asi. Lootsin midagi paremat.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hens
HV kasutaja
hens

liitunud: 08.01.2007




sõnum 08.06.2007 19:47:28 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Nii juhtub sõites vastu puud


Pole justkui väga reaalne icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 08.06.2007 19:53:32 vasta tsitaadiga

hens kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Nii juhtub sõites vastu puud


Pole justkui väga reaalne icon_razz.gif


jätelikult oli peenike puu (mingi vits) teeääres mis mahtus ilusti ratta ja mootori vahele icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hens
HV kasutaja
hens

liitunud: 08.01.2007




sõnum 08.06.2007 20:06:27 vasta tsitaadiga

t6nn_k kirjutas:
hens kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Nii juhtub sõites vastu puud


Pole justkui väga reaalne icon_razz.gif


jätelikult oli peenike puu (mingi vits) teeääres mis mahtus ilusti ratta ja mootori vahele icon_rolleyes.gif


Ju siis.Olen näinud igasugu käkke aga sellist näen alles dirtis icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 20:32:55 vasta tsitaadiga

hens kirjutas:
t6nn_k kirjutas:
hens kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Nii juhtub sõites vastu puud


Pole justkui väga reaalne icon_razz.gif


jätelikult oli peenike puu (mingi vits) teeääres mis mahtus ilusti ratta ja mootori vahele icon_rolleyes.gif


Ju siis.Olen näinud igasugu käkke aga sellist näen alles dirtis icon_lol.gif
sellist käkki sai juba nähtud 8 aastat tagasi mängus viper racing icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hens
HV kasutaja
hens

liitunud: 08.01.2007




sõnum 08.06.2007 20:37:43 vasta tsitaadiga

klauskp kirjutas:
hens kirjutas:
t6nn_k kirjutas:
hens kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Nii juhtub sõites vastu puud


Pole justkui väga reaalne icon_razz.gif


jätelikult oli peenike puu (mingi vits) teeääres mis mahtus ilusti ratta ja mootori vahele icon_rolleyes.gif


Ju siis.Olen näinud igasugu käkke aga sellist näen alles dirtis icon_lol.gif
sellist käkki sai juba nähtud 8 aastat tagasi mängus viper racing icon_lol.gif


Mis asi see veel on? icon_razz.gif Pole seda mänginud.Ah eks neid asju ju väga erinevaid.Igas mängus omad käkid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.06.2007 23:34:00 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda, kas dirt kasutab eaxi läbi directx'i või openal'i?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 23:37:26 vasta tsitaadiga

Tegelt ,kui sa sõidad reaalsuse piirides siis auto purunemine on ka reaalne ,aga kui "cheatida" siis saab auto muidugi ebardlikuks icon_rolleyes.gif
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 09.06.2007 15:40:50 vasta tsitaadiga

SM3 jääb miinimumiks ka fullis, aga see prose SSE2 probleem on codemastersi poolt räige ämber. Väidetavalt üritatakse ka vanemate prosede tuge tekitada, aga kui ei siis jääb neil korralik papp tulemata. Prosevahetus on videovahetusest ikka tunduvalt keerulisem, enamasti eeldab ka emaplaadi ja enamuse süsteemi väljavahetamist. Ja fullis saab olema starforce protection, demos olid juba vastavad failid kaasas, aga ei olnud aktiivsed.

tsitaat:
regarding SM2 and SM3, there will not be an SM2 "fall-back mode".
I'm told it would basically require a complete re-write of the game's graphics code which we just don't have time to do.
So to summarise, (and feel free to quote)
SM3 is a minimum requirement for this game.
I'm going to update the FAQ and download descriptions so that's clear.

Older versions of SSE we may be able to sort out, though. so we're looking at that.

an updated version of the demo? I don't know. = it's not currently a priority compared to resolving these issues for the retail launch

http://community.codemasters.com/forum/showpost.php?p=2656942&postcount=133
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.06.2007 15:48:20 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
SM3 jääb miinimumiks ka fullis, aga see prose SSE2 probleem on codemastersi poolt räige ämber. Väidetavalt üritatakse ka vanemate prosede tuge tekitada, aga kui ei siis jääb neil korralik papp tulemata. Prosevahetus on videovahetusest ikka tunduvalt keerulisem, enamasti eeldab ka emaplaadi ja enamuse süsteemi väljavahetamist. Ja fullis saab olema starforce protection, demos olid juba vastavad failid kaasas, aga ei olnud aktiivsed.
mismõttes korralik papp?
palju gamereid on veel bartonite ja kehvemate prosedega?
kõik a64'd omavad juba SSE2 tuge
võiks lausa öelda, et kehvematel see mäng niikuinii ei jookse icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 09.06.2007 15:59:18 vasta tsitaadiga

Kui codemastersi foorumit lugeda, siis on selliseid gamereid päris palju. Ja enamus ütlevad, et selle mängu pärast nad oma süsteemi veel vahetama ei hakka, sest kõigeks muuks piisab 2,2-2,4GHz Bartonist küll.
Kui SM2 toe tekitamine nõuaks terve mängu ümberkirjutamist, siis SSE probleem nii keeruline ei ole. SSE toe hilisema tekitamisega on mitmed teised mängud hakkama saanud. Imelik on see et selle peale varem ei mõeldud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.06.2007 18:25:37 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Kui codemastersi foorumit lugeda, siis on selliseid gamereid päris palju. Ja enamus ütlevad, et selle mängu pärast nad oma süsteemi veel vahetama ei hakka, sest kõigeks muuks piisab 2,2-2,4GHz Bartonist küll.
Kui SM2 toe tekitamine nõuaks terve mängu ümberkirjutamist, siis SSE probleem nii keeruline ei ole. SSE toe hilisema tekitamisega on mitmed teised mängud hakkama saanud. Imelik on see et selle peale varem ei mõeldud
aga ikkagi, palju neid on kel veel barton ja sellele otsa veel viisakam videokaart?
20? icon_smile.gif
kui siin ollakse oma 6600GT'dega hädas ka võimsamate prosede otsas, siis nood bartonid eriti kasuks ei ole

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 18:42:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
hobihall kirjutas:
Kui codemastersi foorumit lugeda, siis on selliseid gamereid päris palju. Ja enamus ütlevad, et selle mängu pärast nad oma süsteemi veel vahetama ei hakka, sest kõigeks muuks piisab 2,2-2,4GHz Bartonist küll.
Kui SM2 toe tekitamine nõuaks terve mängu ümberkirjutamist, siis SSE probleem nii keeruline ei ole. SSE toe hilisema tekitamisega on mitmed teised mängud hakkama saanud. Imelik on see et selle peale varem ei mõeldud
aga ikkagi, palju neid on kel veel barton ja sellele otsa veel viisakam videokaart?
20? icon_smile.gif
kui siin ollakse oma 6600GT'dega hädas ka võimsamate prosede otsas, siis nood bartonid eriti kasuks ei ole

mina! icon_sad.gif icon_biggrin.gif
barton + 9800...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 20:25:15 vasta tsitaadiga

häh...mul on 3,1 GHz cellu ja 7800gt ja 2gb ram ja asi on ikka pool-porn icon_evil.gif
systeemi selle mängu pärast küll veel uuendama ei hakkka kohe... kuna....stalkeri;cc tiberium wars3;FEAR ..jne kõik vähegi uuema sodi välja veab... ja mitte min-med grafaga:D .....no vb stalker jah kannatab prose taga küll icon_razz.gif


sügisepoolevb kaalun c2d ostmist:)


viimati muutis tont23 09.06.2007 20:26:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 20:25:58 vasta tsitaadiga

see cellu pidurdab kenasti ja 7800GT ei ole kah tea mis võimas loom enam icon_neutral.gif

endal kunagi oli 7800GT ja DoD S is suutsin ta juba suht põlvili suruda

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 20:49:01 vasta tsitaadiga

Cellu pole prose, see on porno thumbs_up.gif

viimati muutis JediMihkel 09.06.2007 23:30:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 20:51:23 vasta tsitaadiga

täisporno pole....ainult pool:P
vähenõudlikemate asjade jaoks on poolokei icon_wink.gif
a dirt on ilmselt 'liiga' õgard icon_razz1.gif ....cellu jaoks muidugi...
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.06.2007 21:11:50 vasta tsitaadiga

dirt suudab edukalt kasutada 100% mõlema core puhul, seega on prose võimekus ikkagi pisut oluline icon_razz.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2007 09:22:38 vasta tsitaadiga

Väike uuendus.

Selle nädala reedese seisuga peaks dirt Eestisse saabuma. Jaemüüki jõuab natuke hiljem ,)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 13.06.2007 21:39:00 vasta tsitaadiga

Üks tont sai juba xbox360 full mängu täna kätte icon_razz.gif
http://i192.photobucket.com/albums/z157/timsenior/P1010009.jpg
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 21:45:29 vasta tsitaadiga

Hea, et sellise asja pärast kohe tondiks tembeldatakse thumbs_down.gif .

Kas PlatoonSgtElias on samuti nüüd tont? icon_lol.gif .

Ei tegelt tahaks samuti juba pelada, peab veel veidi kannatama. Spets selle mängu jaoks sai isegi uus video soetatud(7900GTX). Loodame, et mäng on kogu seda ootamist ja kulutamist väärt. Kui ei siis peab NFS:PS peale lootma.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 21:48:23 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
Hea, et sellise asja pärast kohe tondiks tembeldatakse thumbs_down.gif .

Kas PlatoonSgtElias on samuti nüüd tont? icon_lol.gif .

Ei tegelt tahaks samuti juba pelada, peab veel veidi kannatama. Spets selle mängu jaoks sai isegi uus video soetatud(7900GTX). Loodame, et mäng on kogu seda ootamist ja kulutamist väärt. Kui ei siis peab NFS:PS peale lootma.


ProStreet tahab 8800GTX juba icon_razz1.gif 7900GTX saad medium low-ga pelada icon_razz1.gif icon_biggrin.gif aga see aint minu arvamus.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 22:07:51 vasta tsitaadiga

Eiei. 7900GTX sai sebitud DiRTi pärast. Pro Street on hetkel veel nii kauge tulevik, et selle aja jooksul jõuan ma paar korda kindlasti videokaarti vahetada.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 13.06.2007 22:19:15 vasta tsitaadiga

Ise peaks homme saama juba arvutil mängida Dirti. Eks homme näis kas juhitavust on parandatud või mitte.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.06.2007 22:23:49 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
Eiei. 7900GTX sai sebitud DiRTi pärast. Pro Street on hetkel veel nii kauge tulevik, et selle aja jooksul jõuan ma paar korda kindlasti videokaarti vahetada.
taha su õnnekristalle purustada, aga igasugune HDR on 7900GTX jaoks nuga makku 8)
ise omasin 7900GTO'd, mis pmst sama ja 8800GTS peale minnes perf kasvas tihtilugu 2x+

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 22:29:50 vasta tsitaadiga

mediumiga peaks ju asi tal sujuvalt jooksma... ainuke asi mis probleeme võib valmistada oleks vast see mitme autoga koos sõit.. endal demos tõmbas see suht masinal hinge kinni.... aeg vist OC ida sutsu asja icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 22:32:54 vasta tsitaadiga

Oot ja Reedel peaks naq ametlikult saadaval olema jah? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redstar
Kreisi kasutaja
redstar

liitunud: 26.01.2007




sõnum 13.06.2007 23:09:31 vasta tsitaadiga

kes tahab enda x-box 360 peale http://www.shopto.net/page.php?page=dettagli&codart=XB2CO07
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 23:13:41 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
Eiei. 7900GTX sai sebitud DiRTi pärast. Pro Street on hetkel veel nii kauge tulevik, et selle aja jooksul jõuan ma paar korda kindlasti videokaarti vahetada.
konf suht sarnane minu omale icon_razz.gif mitu fps ultra seadetel välja pigistad? thumbs_up.gif ja mis resol?
mängulusti vist väga palju ei ole icon_lol.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 01:45:58 vasta tsitaadiga

Ah sõitke seenele, isegi 7800GT-ga jooksis väga mõnusalt. Seda siis P4 protsessoriga C2D E6600ga pole viitsinud peale panna.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 01:49:42 vasta tsitaadiga

eee 1280x1024 med graafika ja see ralli sõit kus need teised autod kah sõidavad sinuga koos jookseb 7800GT peal sujuvalt? Isegi minu X19k hakkas seal sellise graafika settingute juures karjuma ja 20 fps i viskama thumbs_down.gif

ainult üksi sõites ja see 2 auto sõit oli sujuv ja liikus pilt nagu ta võiks.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 02:06:43 vasta tsitaadiga

Kas tundus või oligi blurri vähemaks võetud kui demos... Igatahes see mäng on super icon_biggrin.gif täna magama vist ei saagi icon_biggrin.gif
Juhitavus on kohe kindlasti parem kui demos.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 02:10:12 vasta tsitaadiga

eee oot... demo oligi siis piix ja full on parem? ei ole enam "piix my eyes" kuna udune kõik ?

mnjaaa... ootan siis huviga kuda asja juhitavus on ja kuda demo VS full arutlus kujuneb... kas full jookseb ka paremini kui demo?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 02:25:55 vasta tsitaadiga

Mul monitor üle 1024x768 ei supporti seega ei oska kommenteerida. : D
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 02:37:30 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
eee oot... demo oligi siis piix ja full on parem? ei ole enam "piix my eyes" kuna udune kõik ?

mnjaaa... ootan siis huviga kuda asja juhitavus on ja kuda demo VS full arutlus kujuneb... kas full jookseb ka paremini kui demo?

Minuarust on blurri vähem aga sinujaoks vist mitte piisavalt vähe... Ei oska ka seda öelda kas ta paremini jookseb icon_biggrin.gif Seda oskan öelda et juhitavus on sitaks kõva, mäng on sitaks kõva, erinevad rally stiilid on ülikõvad jne thumbs_up.gif

Vaatab hiljem vb isegi proovib selle blurri fixi vms asja ära mis demolegi oli...
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 03:08:51 vasta tsitaadiga

Mängul pole jah viga aga paremat arvutit oleks vaja icon_razz.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 03:15:38 vasta tsitaadiga

ei sellega on see mäng ikka palju palju parem http://home.arcor.de/armed-tactics/zeug/postprocess.rar
Väsitab silmasi vähem, pilt on kenam ning jookseb paremini thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 03:23:25 vasta tsitaadiga

hm... see blurr fix vms tegi tegelt asja kohati halvemaks (demos see asfaldi rada oli nagu öö). Aga kui HDR/blurr vms efekti vähemaks võetud siis lootust on. Lihtsalt see pilt oli demos kudagi jube udune isegi siis kui selle blurr vms asja "fixiga" maha sai võetud.

sul syncmahv muidu jookseb mäng häste? Eriti kui paljudega koos sõidad? (pean silmas ilma selle fixita mängu mis teeb mõned rajad tegelt jaburalt tumedaks).

Mul suht sama kirst ainult prose 100MHz aeglasem (jahutus ei pea vasta icon_razz.gif ) ning videokaart oli demo ajal default. Nüüd üritan vist def voldiga X1900XT saada 730/775 kelladel tööle... seni toimib aga siiski kahtlane (tea kas win jamab või mis, 3dmark id läbib igatahes +atitool burn)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 03:43:06 vasta tsitaadiga

Mäng iseenesest jummala OK, aga x1800gto@600/650, C2D@3,2GHz ja 2GB mäluga min-med settingutel@1024x768 jõnksutas demo suht kahtlaselt(FPS polnudki hull, aga rooli keeramine jõudis hilinemisega kohale icon_neutral.gif )...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 14.06.2007 09:12:22 vasta tsitaadiga

redstar kirjutas:
kes tahab enda x-box 360 peale http://www.shopto.net/page.php?page=dettagli&codart=XB2CO07

http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/7532?osCsid=331c9764030ae50f73c82e6d4dff7988
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 14.06.2007 09:18:49 vasta tsitaadiga

Sprocket, kas sa lugeda ka oskad, et pole laos icon_exclaim.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 14.06.2007 09:29:06 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:
Sprocket, kas sa lugeda ka oskad, et pole laos icon_exclaim.gif

Orienteeruv saabumisaeg 15.06.2007
999EEK

Homseni kannatab ikka ära.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 10:08:46 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
kickija kirjutas:
Sprocket, kas sa lugeda ka oskad, et pole laos icon_exclaim.gif

Orienteeruv saabumisaeg 15.06.2007
999EEK

Homseni kannatab ikka ära.


Hind tegelikult mingi 1100eek

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 10:22:45 vasta tsitaadiga

Pläts, sa räägid kartulisalongi hindadest? .p
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 14.06.2007 12:36:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
its2cold, Hea, et sellise asja pärast kohe tondiks tembeldatakse


Ega ma ei mõelnud tondi all midagi pahasti, lihtsalt mõnel veab icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 13:27:33 vasta tsitaadiga

angel, Mängin väga tagasihoidlikel settingutel aga see-eest jookseb hästi... 1280x800 kõik med/blur off ning 4xAA FPS*i öelda ei oska aga pakun et see sinna 30-50 kanti jookseb
Huvitav et ma ei saa frapsi selles mängus näitama, demos töötas.

Kui fixiga tumedamaks läheb siis lükka mängust gamma kõrgemale icon_wink.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 14.06.2007 16:12:10 vasta tsitaadiga

syncmahv, Kust kohast sa full mängu kätte said?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 16:15:11 vasta tsitaadiga

Hosta, vanaema euroopast tõi, ta vanaemal on codemastersis tutvused sees icon_wink.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.