Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  MA OLEN LOLL märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kasutaja1
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2003




sõnum 25.04.2003 17:46:28 MA OLEN LOLL vasta tsitaadiga

Lülitasin just oma uue arvutil toiteka 22ov peal 110v peala ja suits on üleval icon_cry.gif Mida teha icon_question.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.04.2003 17:49:18 vasta tsitaadiga

Kui toitekal oli (sulav)kaitse, siis pane uus ja looda, et see oli ainus läbimineja. Vastasel juhul võib asi minna kuni uue ostmiseni.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MC Riot
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 25.04.2003 17:50:24 vasta tsitaadiga

Lülita tagasi ja vii garantiisse, ütle et kõrbes läbi... Te kuri näu pähe ja vahetavad välja... Mõnel juhul õnnestub, ainult et järgmisel toitekal on lülitil kleps peal...
_________________
MC Riot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2003 17:50:29 vasta tsitaadiga

miks sa seda küll tegid icon_exclaim.gif icon_question.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

võta juhe seinast välja siis kui ta sul veel sees on ja hakka uurima, mis terveks jäid.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2003 17:57:01 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
miks sa seda küll tegid icon_exclaim.gif icon_question.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

... kas teema pealkiri ei andnud juba vihjet icon_wink.gif

... ei midagi teema algata vastu, ega keegi meist
siin liiga tark pole, ikka juhtub ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2003 17:59:34 vasta tsitaadiga

miks sa lülitasid siis madalamale pingele?
tead ju, et seinast aint 220V eestis tuleb...
ei mõista...

kui sul garantii, siis vii muidugi sinna ja tee nägu pähe, et sa ei tea midagi. lüliti pane muidugi endisesse asendisse tagasi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MC Riot
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 25.04.2003 18:01:18 vasta tsitaadiga

Vaevalt, et kaitsmega asi piirdus, suits viitab mähise kärssamisele... Kui garantiist uut ei anta ongi hea põhjus parem toitekas osta... Ise lükkan juba pikalt seda edasi (lärmab teine mis jube)
_________________
MC Riot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2003 18:03:32 vasta tsitaadiga

Hm....okih, ärme nüüd inimest süüdistama kah hakka, juusis ta ei teadnud tagajärgi. Igastahes reegel see: Kui ei tea mis teed siis küsi järgi endast targematelt! Käi nüüd parem garantiis ära kui sul see olemas ja tee nägu nagu lihtsalt kärssas läbi ja et sina ei teinud midagi seal taga, juhtus masina sissepanekul. Kui garantiid pole siis hangi uus toitekas ja kontrolli ülejäänud metall kah igaks juhuks üle
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Virtuoso
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.11.2002




sõnum 25.04.2003 18:04:13 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif kui ma kusagil esimestes klassides käisin, siis lülitasin köögiraadiol ka 220 pealt 110 peale, lootuses, et siis võtab vähem voolu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif pärast töötas ainult patakatega icon_smile.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 25.04.2003 18:10:12 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Kui toitekal oli (sulav)kaitse, siis pane uus ja looda, et see oli ainus läbimineja. Vastasel juhul võib asi minna kuni uue ostmiseni.


kaitse siin ei aita. kaitse p6leb l2bi siis, kui takistus tarbijapoolses otsas l2heb liiga v2ikseks. siin aga ei pruukind arvuti yldse sisselylitatud olla, trafo primaarm2his sai lihtsalt vale pinge peale ja nüüd de ja vu all over again !

mul kunagi oli selline plokk, millel oli 2 eraldi trafot 110 ja 220 jaoks. k2rsatasin 110 l2bi ja kui lyliti tagasi panin siis 220 t66tas probleemideta edasi loomulikult. t2nap2evastel asjadel sellist luxust muidugi pole...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harmoonia
HV veteran
Harmoonia

liitunud: 25.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2003 18:24:58 vasta tsitaadiga

Mul juhtus ka nädal aega tagasi samalaadne lugu. Toitekas undas pidevalt ja otsustasin kätega kallale minna ning toitekas kärssas vist läbi kuna arvuti enam voolu sisse ei võtnud. Lootsin et midagi muud läbi ei läinud ja käisin siis ja ostsin uue toiteka. Panin paika ja jäin huviga ootama, et mis saama hakkab. Voolu võttis sisse küll, kuid pärast 3-4 sekundi pärast kärssas emaplaat ja vint läbi (võibolla ka midagi muud). Uuest arvutis on minupuhul asi kaugel, kuid kahju oli ikka kui vana PII otsa sai.

Ei tea mis asja põhjustas, kui vana toitekas kärsalõhna üles viskas siis oli arvuti kinni ja tundus et ainult toitekas läks läbi, kuid võta näpust.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 25.04.2003 18:30:22 Re: MA OLEN LOLL vasta tsitaadiga

kasutaja1 kirjutas:
oma uue arvutil toiteka 22ov peal 110v peala


AAAAA! krambid!!! icon_lol.gif oi ma ei saa... icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2003 19:05:37 Re: MA OLEN LOLL vasta tsitaadiga

v2lk kirjutas:
kasutaja1 kirjutas:
oma uue arvutil toiteka 22ov peal 110v peala


AAAAA! krambid!!! icon_lol.gif oi ma ei saa... icon_lol.gif

Sama siin icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harmoonia
HV veteran
Harmoonia

liitunud: 25.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2003 19:16:22 Re: MA OLEN LOLL vasta tsitaadiga

kasutaja1 kirjutas:
Lülitasin just oma uue arvutil toiteka 22ov peal 110v peala ja suits on üleval icon_cry.gif Mida teha icon_question.gif


Miks sa seda üldse tegid? Voolu võttis liiga palju või icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 25.04.2003 19:27:04 vasta tsitaadiga

Ega arvutifirmades ka igal pool ainult lollid tööl ole, kui ikka mingi vend ronib kohale xp 1700 prosega mis on keskelt lausa mustaks põlenud ja mida ta sealt 2 päeva varem ostmas käis nõudes, et peab olema just B core ja just niisugune rev... ning looomulikult küsimuse peale kas seda on klokitud vastab ta, et ei tea selle sõna tähendustki.... siis suurem osa firmasid saadab ikka selle klemmi pikalt. Ma kardan seda ka, et kui ikka mähisel on läbi põlenud 110 V osa siis saadakse ikka aru ka mis juhtunud on
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2003 19:28:34 vasta tsitaadiga

topicu pealkiri jumalast õige thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tõnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.04.2003 19:29:44 vasta tsitaadiga

toitekas põleb sellisel juhul ikka põhjalikult maha, parandada pole midagi. 8)
Sellist nalja on ennemgi kliendid teinud et puhkusele saada, kontoritöötaja lülitab 110v peale ja toide päleb maha, siis lülitab 220v peale tagasi. kutsub it-mehe ja kurdab et arvuti andis "heast-peast" otsad, siis antakse päev vabaks. thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 25.04.2003 19:31:07 vasta tsitaadiga

plugger kirjutas:
mingi vend ronib kohale xp 1700 prosega mis on keskelt lausa mustaks põlenud ja mida ta sealt 2 päeva varem ostmas käis nõudes, et peab olema just B core ja just niisugune rev...


icon_biggrin.gif
k-pommiaugus v6ibolla r22giks 2ra, et tehase praak jne...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
N/A
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2002




sõnum 25.04.2003 19:51:47 vasta tsitaadiga

ma kruvisin kah kunagi nooremana 12V adapteri raadiolt maha ja lükkasin ta niisama seina, küll sai ikka ilusa tulevärgi...
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 25.04.2003 19:53:06 vasta tsitaadiga

Miks seda lugu lootusetuks peetakse ei mõista.Enamus sellistest toitekatest on kas alaldi sild või kaitse läbi.Parandatuna firmasse raske viia sul seda ,sest toitekal on kleeps peal-kuuma õhu puhuriga äkki saad lahti.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 25.04.2003 19:57:15 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Miks seda lugu lootusetuks peetakse ei mõista.Enamus sellistest toitekatest on kas alaldi sild või kaitse läbi.Parandatuna firmasse raske viia sul seda ,sest toitekal on kleeps peal-kuuma õhu puhuriga äkki saad lahti.


a kas poleks logish et trafo sai laksu k2tte? kaitsme v6i dioodide k2rsamisest suitsu ei saa eriti ju. lootusetu muidugi pole, a kes viitsib yldse ette v6tta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 25.04.2003 20:03:07 vasta tsitaadiga

Ega see trafo otse seal istu.Ta saab läbi transistoride toite ja need mingil määral kaitstud ülevoolu eest.Parandaksin isegi seda toidet ,aga praktika näitab keegi ei viitsi seda kohale tuua remondiks.Lihtsam on foorumis kurta.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 25.04.2003 20:06:47 vasta tsitaadiga

seda ma ju r22gin, et ei viitsita jamada, parem kohe k-pommikasse uut tooma. a mina ka tegelt aint enda omaga jamaks vb., mingi 50.- eest kellegi k6rbehunnikuga jamada, no ma ei tea... PS. sul jubinaid on yle? 2kki saab vahetada midagi m6nikord.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 25.04.2003 20:09:44 vasta tsitaadiga

Olen nõus katkisi atx toiteid ostma mingi 30kr raha eest.Infi mis juppe vaja on siis teab öelda.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2003 20:32:43 vasta tsitaadiga

Ma olen sama vea teinud. Aga mul piirdus asi kaitsmega icon_wink.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja1
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2003




sõnum 25.04.2003 20:52:30 vasta tsitaadiga

Homme siis parandusse...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seen
HV vaatleja

liitunud: 19.04.2003




sõnum 25.04.2003 22:18:11 vasta tsitaadiga

Trafo uue arvuti toitekal icon_eek.gif Enamus kõik impulsid tänapäeval
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 25.04.2003 22:19:46 vasta tsitaadiga

Asja nimi impulsstrafo-aeg seened seljast ära pesta.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 25.04.2003 22:43:51 vasta tsitaadiga

to v2lk: misajast impulsstoiteplokis võrgupinge otse primaarmähisele antakse ? Käib tiba veel koolis ja katsub viimased kursused ka ikka ilusti ära lõpetada, ehk siis on juba üht-teist ikka kõrvataha ka jäänud. Impulsstoiteplokil on vahetult peale võrguotsi sulavkaitse, alaldi, siis sagedusmuundur ja alles seejärel impulsstrahvo, mis on oluliselt kõrgema sageduse tõttu tunduvalt väiksem oma 50Hz vennast, ning ka oluliselt suurema kasuteguriga. Sinu müstiline "koormuskaitse" on realiseeritud sootuks elektroonikaga ja üldjuhul lülitab lühise tekkimisel või voolu ülemäära suurenemisel ploki lihtsalt välja. Algseis saabub peale võrgupinge lahtiühendamist tavaliselt.

P.S Poluka esimesed 2 kursust ongi matt ja füss, eriala algab 3'ndast, seda muidugi põhikooli baasil :p
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seen
HV vaatleja

liitunud: 19.04.2003




sõnum 25.04.2003 23:02:54 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Asja nimi impulsstrafo-.

Huvitav? Inglise keeles asi nagu - switch mode power supply (SMPS)
Ma vaatan et nii kaua kuni ma Skeemi otsisin on Markos juba ette jõudnud.
Skeem aga ikkagi siin. küll raskesti loetav algajatele aga äkki on kellelgi tahtmist arvutitoitekast ka muid pingeid välja võluda.
http://www.qrp4u.de/index_en.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 26.04.2003 00:24:04 vasta tsitaadiga

Mis te arvate, et ükski garantiivend seda teemat ei loe vä icon_biggrin.gif
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 26.04.2003 10:33:32 vasta tsitaadiga

Virtuoso kirjutas:
icon_lol.gif kui ma kusagil esimestes klassides käisin, siis lülitasin köögiraadiol ka 220 pealt 110 peale, lootuses, et siis võtab vähem voolu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif pärast töötas ainult patakatega icon_smile.gif


Ja mina pistsin habememasina vene rongis kah pessa...see hakkas venekeeles rääkima icon_exclaim.gif icon_question.gif
Selgus, et see oli hoopis kohalik 110V raadiovõrk icon_eek.gif

Aga toide on nüüd läbi, kindlalt. Mis teha targem annab järele icon_razz1.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.04.2003 17:57:41 vasta tsitaadiga

irw...
üldiselt läheb kaitse läbi...nii et erilist muret ei tohiks olla...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2003 19:06:49 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:

P.S Poluka esimesed 2 kursust ongi matt ja füss, eriala algab 3'ndast, seda muidugi põhikooli baasil :p


Elektrotehnika on see aine mis nüüd ka esimesest kursusest algab (Minu kursusel nagu teistel - teisest kursusest) icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2003 19:44:25 vasta tsitaadiga

kunagi lülitas mul sõber vanal AT toitel 110 peale lüliti ja unustas tagasi panna, masin läks tööle ja momendi pärast oli vaikus. ma juba peaaegu sõbral kõri kallal, kui tuli idee asi lahti kiskuda ja vaadata mis olukord on-vedas kaitse ainult läbi. kuna uut kaitset ei leidnut, lahendasin probleemi jupi traadiga ja asi toimib teises arvutis siiamaani. niiet sekka enne, äkki sul ka vedas.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.04.2003 20:38:20 vasta tsitaadiga

to kriku: elektrotehnikal on impulssplokkidega täpselt samapalju ühist kui seal ja käol. Viimane käib aine "rakenduselektroonika" alla.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2003 00:06:19 vasta tsitaadiga

Pigem pidasin silmas mida täpsemalt kujutab endast poluka esimene ja teine kursus.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atu1234
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 31.01.2005 09:50:37 vasta tsitaadiga

Nii, mul ka tüdruk otsides kohta kuhu lan kaablit torgata, proovis järgi mis see 110->220v nupp teeb. Pauku olevat teinud.
On siis muidu enam vähem kindel, et pääseb vaid toiteka vahetusega, ülejäänud raud jääb üldjuhul sellise eksperimendi käigus terveks? Arvutiks mingi vanem Compaq brand kasti sees PentiumIII, ATX toitega

_________________
Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velz83
HV Guru

liitunud: 24.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2005 09:57:26 vasta tsitaadiga

Mina tegin ka ükskord pool kogemata sellise nalja ära. Oma teise arvutiga (P133) Midagi muud teha polnud, plok läks vahetusse.
_________________
Palun ära küsi krediiti, sest löök vastu molli teeb tihti haiget
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2005 10:05:19 vasta tsitaadiga

atu1234 kirjutas:
Nii, mul ka tüdruk otsides kohta kuhu lan kaablit torgata, proovis järgi mis see 110->220v nupp teeb. Pauku olevat teinud.
On siis muidu enam vähem kindel, et pääseb vaid toiteka vahetusega, ülejäänud raud jääb üldjuhul sellise eksperimendi käigus terveks? Arvutiks mingi vanem Compaq brand kasti sees PentiumIII, ATX toitega

arvan, et see oleneb toiteploki headusest - mõni codegen cõtaks ehk emme ja muud jupid ka veel kaasa endaga.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2005 10:10:01 vasta tsitaadiga

peaks ka panema äkki võtab vähem voolu IRW icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2005 10:29:23 vasta tsitaadiga

mu käest selliseid "paugutajaid" päris palju läbi käinud...
kaitse on raudselt läbi, arvatavasti ka vähemalt üks ees olevatest toitelüütidest on laiali..
Sellisele garantiimehele, kes sellise vea põhjust ei tea, tuleks küll servisest kinga anda...
niiet minu soovitus oleks kas viia see toitekas mingi tuttava nokitseja kätte, kes sul sealt selle esimese otsa korda teeb, või paluda jumalat et sa sellise taina garantiimehe otsa satud...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2005 22:22:58 vasta tsitaadiga

selle teema puhul 2 in 1-hea ja õpetlik icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shook
HV kasutaja
Shook

liitunud: 29.06.2003




sõnum 31.01.2005 23:59:55 vasta tsitaadiga

heeheeee icon_lol.gif tegin ise ka kunagi seda nalja icon_lol.gif ja asi käsi veel suure pauguga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
missomaa
Kreisi kasutaja
missomaa

liitunud: 29.11.2003




sõnum 01.02.2005 00:06:49 vasta tsitaadiga

Mina ka lollusega hakkama saanud 4 aastat tagasi... 486 siis arvutiks. Pauk käis, kuid ainult toiteplokk läks läbi, muu jäi alles... icon_razz.gif
_________________
Reisid väikebussiga.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.02.2005 00:10:32 vasta tsitaadiga

mina olen sama asja teinud! juhtus see siis kuskil 4 aastat tagasi! Kui keegi küsib misasi sundis mind seda muutma siis võiks öelda et üks ilus punane nupp, oli vaja teada mida see teeb! beer_yum.gif

edit: krt üks post ülespoole ai vaadanudki, mul mõttekaaslaseid kah siin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 00:12:44 vasta tsitaadiga

noh, ex omad vicad pexavad, aga muidu kaevata on tore jah icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
missomaa
Kreisi kasutaja
missomaa

liitunud: 29.11.2003




sõnum 01.02.2005 00:13:46 vasta tsitaadiga

Teinekord targem! icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
Reisid väikebussiga.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.02.2005 00:16:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Teinekord targem! icon_razz.gif thumbs_up.gif


jah, eks ikka õpime oma vigadest...Kõige ilmelikum oli minupuhul see, et ma sain sõbraga veel pärast kõvasti nalja, seda toitekat oli suht naljakas juhtmetest mööda hoovi laiali lennutada! Teemaalgataja peaks seda kah proovima 8)
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 01.02.2005 01:03:44 vasta tsitaadiga

rlf kirjutas:
tsitaat:

Teinekord targem! icon_razz.gif thumbs_up.gif


jah, eks ikka õpime oma vigadest...Kõige ilmelikum oli minupuhul see, et ma sain sõbraga veel pärast kõvasti nalja, seda toitekat oli suht naljakas juhtmetest mööda hoovi laiali lennutada! Teemaalgataja peaks seda kah proovima 8)

Vaevalt tal see toitekas 2 aastat pärast juhtunut veel olemas on icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  MA OLEN LOLL mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.