Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2007 13:07:51 vasta tsitaadiga

Kas on olemas mingit coaxial to RCA või coaxial to 3,5mm üleminekut või lausa optical to RCA või optical to 3,5 mm üleminekut? Kuna KISS ei toeta analoog mitmekanalist heli siis äkki saaks kuidagi niimoodi oma arvutikõlarid sellele taha monteerida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kala912
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 12.03.2007 11:46:16 vasta tsitaadiga

Ehk keegi oskab öelda kus seda Kiss DP600 praegu osta saaks veel? Helistasin Rocca al Mare enterise seal öeldi et on otsas ja enam ei tule ka neile seda ja et enam pole kuskil poodides neil seda saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.03.2007 14:03:13 vasta tsitaadiga

Kui jaanuari algul enda oma ostsin enterist, siis öeldi, et rohkem neid ei toodaga eestisse.
Põhjuseks olevat maaletooja loobumine.
Aga Pixmaniast näiteks ikka saab.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kala912
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 12.03.2007 14:21:24 vasta tsitaadiga

Sealt Pixmaniast saab vist ainult interneti teel tellida?`neil mingit poodi ple kuskil nagu ma aru saan icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 12.03.2007 15:36:58 vasta tsitaadiga

Ainult netist saab tellida, poodi ei ole jah ja kui on, siis vast ainult prantsusmaal. Kahjuks on pixmanias ~900 kallim kui oli enteris icon_confused.gif Pole ime et maaletoojal ära ei tasunud, kui neid ni odavalt müüdi icon_razz.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.03.2007 19:33:49 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Ainult netist saab tellida, poodi ei ole jah ja kui on, siis vast ainult prantsusmaal. Kahjuks on pixmanias ~900 kallim kui oli enteris icon_confused.gif Pole ime et maaletoojal ära ei tasunud, kui neid ni odavalt müüdi icon_razz.gif


Siis, kui enter neid ~3000.- meil müüs, olid pixmanias hinnad ~4500.- kandis alles. Selle kissi hind langeb iga nädalaga seal.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2007 21:24:54 vasta tsitaadiga

sai esimest posti tublisti kohendatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.03.2007 23:07:44 vasta tsitaadiga

vot sulle lopsu

ja miskit ametlikku siis lõpuks Networked DVD Players » KiSS 1600

Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2007 00:06:50 vasta tsitaadiga

vaatasin ka just enne jah.

esikülg: http://vnude.typepad.com/.shared/image.html?/photos/uncategorized/kiss1600.jpg
tagakülg: http://vnude.typepad.com/.shared/image.html?/photos/uncategorized/kiss1600back.jpg

made in europe banana_dance.gif

icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2007 09:21:02 vasta tsitaadiga

KiSS 1600 kõige uuem mudel? ja parem kui 600? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.03.2007 10:40:19 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
KiSS 1600 kõige uuem mudel? ja parem kui 600? icon_biggrin.gif


uuem küll, kas ka parem,noo seda näitab aeg.
600 pole asjalikumat tarkvara veel välja lastud, mis mõned puudused kõrvaldaks.See va hilisem arendus paistab selline kehvake olevat Linksysil.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kala912
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 19.03.2007 11:08:00 vasta tsitaadiga

ehk keegi teab kas seda Kiss 1600 saab eestist ka kuskilt osta juba? helistasin Surfdata'se seal öeldi, et on otsas ja ei tea millal juurde tuleb, kui üldse tuleb icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 19.03.2007 14:38:34 vasta tsitaadiga

...ega tea keegi öelda mis kala on ,et ma enam ühtegi DVD' filmi ei näe...

st laenutusest juba 4 filmi laenutanud ja teise dvd mängiaga pidanud vaatama kuna Kiss'iga ei toimi.

st esimese plaadiga oli algul sedasi ,et panin plaadi sisse hakkas ise mängima. Tuli ette see kiri nagu filmide algul ikka Warning jne... aga see nagu jäigi sinna ette,...
teiste plaatidega olen saanud ka vahepeal selle menüü ette ,kust saab subtiitreid valida... aga edasi ei läinud...ja selle pildi sain ka ette kui kerimis nuppu all hoidsin jne...
ühesõnaga mingi kala...
kunagi algul ma ikka nägin ka filme dvd pealt... aga siis oli häda ,et isekirjutatud filmi ei näinud...lasin uuenduse peale ja nüüd ok...
aga nüüd nagu enam teisi dvd filme ei näe... HDD pealt näeb ka asju ilusti...
ja plaadid olid osad regioonivabad ja ka 2/5 regiooniga...

et siis mida teha? tasub ikka vana DVD mängija kõrval hoida juhul kui Kiss hakkama ei saa?

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonks
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2005




sõnum 19.03.2007 16:17:08 vasta tsitaadiga

Miks nad ei võiks ühendada salvestusvõimalust ja HD tuge?

Pole ju väga palju palutud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 22:33:09 vasta tsitaadiga

tonks kirjutas:
Miks nad ei võiks ühendada salvestusvõimalust ja HD tuge?

Pole ju väga palju palutud.

see teeks pleieri veelgi kallimaks. pole nagu mõtet, salvestus funktsiooni vajavad reaalselt siiski vähesed. aga no eks tulevikus nad kindlasti teevad ka selle, kuna nüüd hakkab neid HD pleiereid rohkem tulema.

aga jah, päris huvitav:
tsitaat:
According to Linksys, the DP-600 KNAS FW is now in BETA STAGE, on track for keeping the timeline of releasing KNAS for DP-600 shortly after the DP-1600 becomes available. The KNAS firmware "main advantage" would be the ability to fix issues faster thanks to it's modular build. All that, remains to be seen in the near future but at least the many delays due to development has a positive ring to it. Will we see their "real" power and abilities now?


allikas: http://www.mpcclub.com/modules.php?name=News&file=article&sid=232
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.03.2007 22:56:34 vasta tsitaadiga

jah, üks järjekordne "lähimas tulevikus" lubadus.

also for DP-600 with DTS
oleks nagu aeg ka .mul ikka suht palju DTS kodeeringus materjali ja vaheta muudkui mängijat.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 23:09:28 vasta tsitaadiga

mnjah, viimase 3.0.34 FW-ga kadus DTS tugi ära miskipärast icon_smile.gif

see DP-1600 on esimene katse H.264/AVC vallas (esimene pleier maailmas, vist selle toega), järgnema peaksid juba palju võimsamad EM863x chippidega aparaadid.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.03.2007 23:50:17 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
mnjah, viimase 3.0.34 FW-ga kadus DTS tugi ära miskipärast icon_smile.gif

see DP-1600 on esimene katse H.264/AVC vallas (esimene pleier maailmas, vist selle toega), järgnema peaksid juba palju võimsamad EM863x chippidega aparaadid.
huvitav kas ta x264 ka maha mängib
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 17:41:06 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Skeptik kirjutas:
mnjah, viimase 3.0.34 FW-ga kadus DTS tugi ära miskipärast icon_smile.gif

see DP-1600 on esimene katse H.264/AVC vallas (esimene pleier maailmas, vist selle toega), järgnema peaksid juba palju võimsamad EM863x chippidega aparaadid.
huvitav kas ta x264 ka maha mängib

eks see selgub lähipäevadel ma arvan...
CeBIT-il olevat igatahes fännid oma testiplaate seal DP-1600's proovimas käinud, mõnel õnnestus ka vist icon_lol.gif

edit2: selline asi ka võimalik:



tundub, et takisteid polegi vahele vaja... saab näiteks mingise monitori taha ühendada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.03.2007 03:34:24 vasta tsitaadiga

Et siis läheb testimiseks ja tulemuste kohta saate teada siit :Linksys 1600




Video Info:
One Video shows the Auto Sensing of HDMI in action. Explanation about it
is inside the PDF file. The second video shows the speed of the menu and
the animation along with how to disable the two green blue leds in the end.
The first press to the left on the slider disables the two blue leds in front,
further presses will decrease the volume of light on the front panel...

http://www.mpcclub.com/1600_movies.zip
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 11:02:01 vasta tsitaadiga

mnjaa, põnev. esialgu tundub, et uus firmware on tunduvalt parem.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 29.03.2007 08:54:14 vasta tsitaadiga

...keegi ei tea öelda milles mul kala on?
nüüd niipalju kui proovinud olen ei toimi ükski DVD plaat...?


edit...

tegin väikese avastuse enda jaoks
http://www.kiss-technology.com/?p=600en&v=users
kui sealt lehelt valida download the latest firmware
siis sealt lehelt saab versiooni 3.0.34

aga kui valida maade seast Eesti
http://www-ee.linksys.com/servlet/Satellite?c=L_Product_C2&childpagename=EE%2FLayout&cid=1150491211981&pagename=Linksys%2FCommon%2FVisitorWrapper&lid=1198136184B02

siis sealt leidsin 3.0.34,2
ei tea kas see ,2 on siis ka uuem või ei...aga eks peab proovima

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.03.2007 12:10:29 vasta tsitaadiga

ei ole uuem, selline asi ka endal järgi proovitud, Linksys panem mingil põhjusel neid koma numbreid sinna järele.
Firmware ikka sama,kui lahti pakkida ja proovid uuendada CD-lt
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 29.03.2007 13:13:49 vasta tsitaadiga

aga mis ma siis tegema peaks ,et DVD 'si vaadata saaks?
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2007 19:14:24 vasta tsitaadiga

Tuhkur, kui ikka ei tööta, siis garantiisse.

täna tabas hea üllatus icon_razz.gif
KiSS Online on uuenduskuuri läbi elanud. terve disain.
lisandus 1 uus mäng - jewels
webradio3
REUTERS uudised
ilmateade on tagasi thumbs_up.gif (Tallinn, Tartu...)

jne...

tsitaat:
News section
There are now 15 News Sources. There will be more providers as time goes by as News papers sign up for this program.


Weather is back
And how. Now the weather contains more locations around the world, radar images for US & Canada, satellite for the rest of the world. Existing favorites have been removed because the use off different city codes and should only take a minute for anyone to re-add their favorites


New game - Jewel
More fun on the online portal since today where Jewel, an addictive game has been added.


Webradio3
Also here, favorites have been purged in order to rest the Webradio3 to implement better navigation and categories.

EPG
EPG has been removed for the DP-600 and DP-1600. Only the DP-558 and VR-558 will have officiall EPG. (All others can use the Tinystocks EPG. This change most likely resulted out of the fact TVTV charges licenses per client making the EPG for non recorders an expensive hobby. One more reason to adore the endless efforts of Tinystocks as without that... no EPG!
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 03.04.2007 10:45:20 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Tuhkur, kui ikka ei tööta, siis garantiisse.



Sain korda...

Kuskilt leidsin ming koodi...mis pidi mingi tehase reseti vms tegema...
sisestada sai seda kui default nuppu ja nr9 nuppu all hoida...samas kohas kus siis regioonivabaks peaks saama teha...


peale seda oli tükk aega vaikust...mitte midagi ei toiminud enam...mõte käis peast läbi juba ,et nüüd keerasin päris p**se...
aga siis tuli pilt ette tagasi ja hakkas toimima...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2007 13:11:48 vasta tsitaadiga

Mõnes poes 1600 (või uuem?) olemas ka meil on?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mike
HV kasutaja
Mike

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2007 17:53:05 vasta tsitaadiga

seda DP-600 ka veel kuskilt odavalt leiaks?
rohkem huvitaks tglt DP-558 salvestusvõimaluste pärast
ehk oskab keegi aidata
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 15.04.2007 21:12:27 vasta tsitaadiga

Skeptik, Online'i käima saamiseks tuleb miskit erilist ka teha? Endal annab vaid connection errorit ja 'check your network settings'. Samas PC-Link kaudu laseb arvutis olevat kraami kenasti vaadata...

edit: hmm, nüüd võttis online'i ka külge. Sai korra ka FreeKISSi proovitud, vb selle pärast..

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2007 13:46:04 vasta tsitaadiga

Mis see FreeKISS on?
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 17.04.2007 11:11:16 vasta tsitaadiga

PC-Link aseaine, veidi suuremate võimalustega. Samas endal FreeKISSiga olid folderite nimede asemel tühjus, ei viitsinud süveneda. EzLinkNG ei suutnud free triali key-d saada netist (regamisproge väitis, et pole netiühendust), seega jäi ka selle katsetamine ära.
Samba tugi võiks tal olla...

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.04.2007 00:13:59 vasta tsitaadiga

MPC Review: Linksys KiSS 1600 Out Now!!

http://www.mpeg-playcenter.com/banner_log.php?id=5038
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2007 00:22:00 vasta tsitaadiga

tjah... oleneb hinnast. see 1600 mudel pole veel päris see, mida ihaldaks. ootaks MKV failide mahamängist, mida tal pole icon_rolleyes.gif
aga pidavat vägagi kiire ja stabiilne olema. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reebus
HV kasutaja
reebus

liitunud: 22.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2007 12:17:59 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
tjah... oleneb hinnast. see 1600 mudel pole veel päris see, mida ihaldaks. ootaks MKV failide mahamängist, mida tal pole icon_rolleyes.gif
aga pidavat vägagi kiire ja stabiilne olema. thumbs_up.gif


Aga kuidas selle 1600 (samuti DP-600) upnp toetamisega lood on? Nt. PC peal TVersity serveri tunnevad ära ja suudavad sealt videot maha mängida?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.05.2007 18:55:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
upnp toetamisega lood on?


Mida pole, seda pole. Ka 1600 ei oma sellist võimalust suhtlemiseks teiste seadmetega.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 07.05.2007 09:19:14 vasta tsitaadiga

...selline küsimus ,et vanasti kui videomakil oli scart taga...ja kui videomaki sisse lülitasid lülitas telekas kohe ka videomaki peale...

kas see kiss peaks kasii teleka ümber lülitama?
ja kas HDMI ka lülitub ise sisse? mina vähemalt pean käsitsi panema teleka puldilt...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.05.2007 11:56:45 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
...selline küsimus ,et vanasti kui videomakil oli scart taga...ja kui videomaki sisse lülitasid lülitas telekas kohe ka videomaki peale...

kas see kiss peaks kasii teleka ümber lülitama?
ja kas HDMI ka lülitub ise sisse? mina vähemalt pean käsitsi panema teleka puldilt...


HDMI kohta ei tea, kuid kui su scart kaablil on kõik 21 klemmi juhtmetega ühendatud siis pole ka probleemi, et kiss sisselülitamisel õige videosisendi sisse lülitab. Videomakiga täpselt sama asi. Teler ootab lihtsalt signaali, mis üle scardi antakse seadmelt edasi telerisse.
Pagan neid telereid teab, kui hästi on kaetud scart kontaktid telerites endis, kuid 90 alguse telerid igatahes toimetavad täitsa tõhusalt, kui scardi vahendusel VHS taha torgata. Uuemad telerid samuti.
Scart`i 8 kontaktiga peaks toimuma see TV sisendi tüürimine.

Edit: ON-OFF`is on müügil Kiss DP-1600 2995.- SEK LINK icon_razz1.gif

Edit 2: et siis ilmselt saab eesti onoffi kaudu seda tellida. tänase kursi järgi hinnaks 5121.- krooni siis
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 08.05.2007 13:54:49 vasta tsitaadiga

scart juhe on mul see mis selle Kissiga kaasas oli... pole vaadanud kas ka kõik klemmid küljes on...
Ja telekaks on 32" Samsung...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.05.2007 23:18:20 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
scart juhe on mul see mis selle Kissiga kaasas oli... pole vaadanud kas ka kõik klemmid küljes on...


See jupp mul küll käiku ei läinud, kui aega saan, siis testin teist natuke.


http://www.mpcclub.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=10517&start=180

Okay .. i spoke to linksys support today. They had just got a mail (from the engineers) that said the releasedate of KNAS-firmware was due on 30th of June.
He said that the releasedate was final and that we should expect it by then.
2 months seems like a long time.. but atleast we have a date to look forward t


...of which Year? 2010 I suppose... 


Et siis selline järjekorras juba ei tea mitmes uudis/lubadus
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2007 21:28:10 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Mõnes poes 1600 (või uuem?) olemas ka meil on?

Küsisin huvipärast Enterist, et millal neile müügile jõuab ja sain vastuseks, et mai lõpp või juuni keskel ning orienteeruvaks hinnaks saab olema 5997 krooni.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2007 22:06:19 vasta tsitaadiga

reebus kirjutas:
Skeptik kirjutas:
tjah... oleneb hinnast. see 1600 mudel pole veel päris see, mida ihaldaks. ootaks MKV failide mahamängist, mida tal pole icon_rolleyes.gif
aga pidavat vägagi kiire ja stabiilne olema. thumbs_up.gif


Aga kuidas selle 1600 (samuti DP-600) upnp toetamisega lood on? Nt. PC peal TVersity serveri tunnevad ära ja suudavad sealt videot maha mängida?

jep... TVersity töötab juba DP-600-ga ka icon_wink.gif

ise ei hakka kohe DP-1600 peale üle jooksma, ootan selle uue KNAS firmware ära DP-600-le, läheb kaua läheb, mul kiiret pole, kõik vajalik töötab probleemideta, DTS saundiga filme ei oma.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.05.2007 00:33:39 vasta tsitaadiga

PR: Community frustrated with former KiSS-Technology!!
Zaventem, Belgium, 21 May 2007. The MPC Club Community has again publicly launched their disappointment with Danish-based company KiSS-Technology, now owned by Cisco Systems subsidiary Linksys. Despite numerous efforts undertaken by MPC Club, the Company still does not deliver adequate after-sales support for their products. The frustration of hundreds of consumers has been caused by the failure of the company to provide important spare parts and after-sales service that was promised 6 months ago in an offer to consumers promising them ability to purchase spare parts for expensive, failure-prone products that had been purchased less than 2 years before. Additionally, KiSS-Technology has not provided previously-promised solutions to not force usage of community tools which provide significant improvements in playback stability (though voiding the warranty). After many previous delays and broken promises, the latest statements from KiSS-Technology have promised the availability of these tools by August 2007. Click on "Read More" to read the full press Release!


Et siis nii on lood. Kas on veel kellelgi soovi osta selle firma tooteid. kunagi soovisin osta 1100 mudelit, kuid liiga kalliks pidasin. Sain 600 mudeli lõpuks aga sellega on pidevalt probleemid. Ja lahendusi pole tulemas. Unustage KNAS icon_evil.gif

Ja veel lugemist:
The KiSS player is very limited into reaching high bitrates from network or
USB as covered in our review. If you go up higher than 15000 bitrate with
files it starts stuttering. Our final advice was deffinately not to buy it for
H.264 playback but consider it a half extra feature as it's not good
enough...

It's a good player for the usual files (even though it hardly has operational
options) but almost meaningless on H.264. Along with that KiSS is not a
supportive company as one could believe in things becoming better over
time, but i'm afraid it's the wrong brand and therefore the wrong player for
your needs too today "and" tomorrow...

What possibly has convinced you to buy it anyway?
No DVD Streaming, no Samba support, practically no H.264, no obvious
user operations allowed (ZOOM, Timesearch, brightness contrast and
Saturation and a history of no updates and no support making people
know these prodycts are WYSIWYG (What you see is what you get)

Sorry for your trouble.
Try mailing Linksys support with the issues and they will reply:

"Our best developers are on it and a Firmware will fix that in the future"
or
"we suspects your Network to be conflicting with the player, make sure you
do this and that and truy that too, if that doesn't work try doing this and
after that this, followed by this and that. Then it should work."
icon_lol.gif
Stall tactics to get you passed the 7 days return policy 
Watch it that this does not happen...!! If it doesn't work for what you need
it, simply return it and do not hesitate as after a few days, you'll be a victim
and no a consumer anymore...

Enjoy
Hi-Jack


et ma nagu ei sooviks enam seda 600, eriti veel siis, kui 30 juunil ei tule paremat firmwaret
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Automation
HV vaatleja
Automation

liitunud: 26.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 11:13:33 vasta tsitaadiga

1. Seadme müügitulemused (müügitulud) jäid oodatust väiksemaks.
2. Eelmisest punktist lähtuvalt kannatab tootearendus ja garantii.
3. Järeldus - liialt kallis projekt, et euroopas arendada/toota (sellest sõltumata, kust põhiosa komponentidest tuleb).

Mitu suvalist DVD/DivX pleierit müüakse ühe KiSS pleieri kohta? Kuipalju inimesi sellest brändist ja tema tooteomadustest teadlikud on?

Tahtsime parimat aga välja tuli...

EDIT! Ahjaa, paljudel keskmistel inimestel neid pakutavaid lisavõimalusi üldse vaja on?

Kurb..
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.05.2007 00:43:21 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
scart juhe on mul see mis selle Kissiga kaasas oli... pole vaadanud kas ka kõik klemmid küljes on...
Ja telekaks on 32" Samsung...


Ronisin siis natuke juhtmerägas seal teleri taga ringi. Ja vastuseks sinu küsimusele, et Kissiga kaasasolev scart juhe lülitab AV sisendit sisse-välja küll koos mängija lülitamisega. Ja scart lülitab kissi menüüst seatud 4:3 ja 16:9 ekraanisuhte vahel telerit ka ümber. Nii et, ei oska sind hetkel küll nõustada, miks sinu teleril sisendeid ei juhita.
Kas kellelgi scart-RGB lahenduse puhul vahel selline probleem ka esineb, et pilt vahel ainult roheline on. Et nagu mängija ajab RGB signaalid sassi, mis scart klemmidele antakse. Probleem laheneb, kui korraks lülitada mängija menüüs videosignaali tüüp komposiidi peale ja siis jälle RGB peale tagasi.
Natuke sageli esinev ja tüüta probleem. Rääkimata sellest, et vahel kaovad seaded mälust ja üle scardi jookseb vale signaal oma 60Hz sagedusega.
No katsu sa siis rohelise virvendava pildi kaudu seadeid taastada.

Lisa tuleb juurde:

Nii, lumepall on veerema pandud ja suurust aga koguneb, - KiSS is Dirty word at Cisco!
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 11.06.2007 13:26:00 vasta tsitaadiga

...siuke mure ,et läbi wifi ei toimi nagu asi õieti...
st vahest on sedasi ,et lugusi ja filme näitab seal PC lingis...aga mängima ei hakka... vahest ütleb ka umbes ,et ebasobiv fail vms...
aga samas mingitel hetkedel on jälle ok olnud...
nüüd aga ei saagi enam tööle...
proovisin ka seda freekissi...aga sellega ka samamoodi...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 12.06.2007 15:06:33 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt netiühendus katkeb, seal kuskil menüüs sai seda netiühenduse seisu IP'sid jne. vaadata.
Kui filmi ei näita saad kontrollida kas netindus üldse töötab ka uudiste-ilmateate võimisiganes koht ta seal oli.
Mul senini üle Wifi enamvähem hästi kõike mänginud aga kuna mul interneti ja wifi jagamine läbi winxp'ga arvuti siis vahest kui laps mänge mängib on
ka filmidel katkestusi ette tulnud. - mul ütleb ka kui wifi katkeb, et tegemist mittesobiva failiga ning failinimekirja jätab vist meelde.

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.07.2007 07:09:57 vasta tsitaadiga

Et siis 1. juuli ja pole valminud midagi, mis minu kissi rõõmustaks. icon_confused.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 11:44:10 vasta tsitaadiga

ma vist üks väheseid, kel asi töötab normaalselt icon_smile.gif
DTS toest puudust ei tunne, samas uuest FW-st ära ei ütleks, tahaks näha küll mida uut lisatud on.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 02.07.2007 15:32:48 vasta tsitaadiga

Kuna enne pole ühtegi muud playerit omanud ei oska suurt võrrelda.
Kõige rohkem häirib see DVD-ROM'i häälekus.
Pisikeselt häirib, et USB pistik on "tagurpidi" - alati harjunud mälupulka "õigetpidi" käsikaudu toppima.
Vist oli ka selline jama, et kui ühendad mälupulga enne kui playeri sisse lülitad siis jääbki LOADING.. kiri ette või võibolla mina pole
ära kannatanud millal player töövõimeliseks saab.
Kuna mul tagasihoidlik/hüplev netiühendus siis need WEB teenused Games jne. jäävad rippuma ehk ei saa muudmoodi välja kui toide välja.
Muidu mänginud pea kõike mis ette juhtunud kasutan peamiselt üle Wifi filmid arvutis, mälupulgalt ca iga kolmas film katkub.

+ CDDB andmebaasi tugi - kuskohalt sellele ligi saab?

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 15:36:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kasutan peamiselt üle Wifi filmid arvutis,



Mul oleks sellise funktsiooniga aparaati vaja. Samas seda Kissi nagunii pole enam saada ja kallis ka teine.
Milline oleks alternatiiv?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.