Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mis oli teie esimene arvutimäng ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2007 14:28:53 vasta tsitaadiga

Dave icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 07.05.2007 15:55:12 vasta tsitaadiga

kõige esimene GTA oligi esimene mäng,mida mängitud sai.
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 07.05.2007 16:09:47 vasta tsitaadiga

esimene mäng oli vist pacman kiviaegse üli paksu läppari peal mis kahjuks ära lagunes (~3 aastasena 1995a)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kert97
HV vaatleja
Kert97

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2007 15:04:26 vasta tsitaadiga

esimene automäng:GT sports car ,olin siis 5.a
fps:Counter-strike, usu või ära usu, olin 5-e aastane ja mängija nimi oli 5AASTANE,
keegi ei uskunud seda ja neil tekkis palju küsimusi aga ma ei osanud kirjutada icon_biggrin.gif
olen praegu 10.

(5AASTANE seda näeb nagu saastane)tegin isale Counteris pähe icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2007 15:06:06 vasta tsitaadiga

Supermario taoline mäng oli miskit... enne seda oli veel mingi pulgatennis ja arvutiks oli vist juku icon_lol.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Orlando
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2007




sõnum 10.06.2007 15:44:40 vasta tsitaadiga

minu esimene arvuti mäng oli red alert
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2007 16:54:59 vasta tsitaadiga

err mingi "Digger" vist,sexsonic(pildi lahti lõikamine), larry ja dangerous dave.
ei ole kindel mis kõige esimene oli
@C4ines sa mõtled jazz jackrabbit v ?
see oli väga pikka üks mu lemmikuid icon_biggrin.gif http://www.mobygames.com/game/dos/jazz-jackrabbit/screenshots
aegajalt olen tõmmanud ja proovinud niisama naljapärast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2007 19:49:36 vasta tsitaadiga

supaplex, test drive ja dangerous dave in the haunted mansion...
olin vist mingi viiene, kui neid kolme taotud sai - siis olid need oma aja tipud icon_lol.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.06.2007 19:50:49 vasta tsitaadiga

grand prix, captain comic, bubble bobble, stellar, xonix, bad street jne jne
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2007 19:51:13 vasta tsitaadiga

raske meenutada, aga võis olla Mahjongg või siis Arkanoid... pole kindel ka. icon_neutral.gif
90-ndate algus oli siis vist...


viimati muutis SKG 10.06.2007 19:53:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.06.2007 19:52:06 vasta tsitaadiga

ahjaa arkanoid oli kah üks põhilisi supaplex oli juba advanced game
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2007 19:53:49 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
err mingi "Digger" vist,sexsonic(pildi lahti lõikamine), larry ja dangerous dave.
ei ole kindel mis kõige esimene oli
@C4ines sa mõtled jazz jackrabbit v ?
see oli väga pikka üks mu lemmikuid icon_biggrin.gif http://www.mobygames.com/game/dos/jazz-jackrabbit/screenshots
aegajalt olen tõmmanud ja proovinud niisama naljapärast icon_biggrin.gif


See Jazz Jackrabbit sai kunagi P166 peal kõikide raskusastmetega korduvalt läbi tehtud. Ainult Episode 1 mul oligi icon_redface.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorma
HV kasutaja
Jorma

liitunud: 31.01.2007




sõnum 10.06.2007 20:19:00 vasta tsitaadiga

mul oli üks üli(üli)vana arvutikomplekt, ibm-ilt, prose oli 75mhz, mälu oli 8mb 8) windows 3.1
seal mängisin mario, skate ja mingi flintstonesi mäng..

überleet icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.06.2007 20:20:02 vasta tsitaadiga

75mhz oli juba tipp võrreldes 8mhz (turbo 12mhz) veelvanematest ei hakka rääkimagi
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 10.06.2007 21:57:14 vasta tsitaadiga

Mingisugune XT oli arvutiks, kuvar kuvas ainult rohelist ja musta, mänguks oli mingi soome tehtud mäng "eesti"... igaljuhul, tuli mingeid kolle klotside vahele puruks lükata. Graafikat XT'l polnud, nii et kõik kupatus oli ehitatud märkidest, nagu Norton Commander'gi.
_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2007 23:11:07 vasta tsitaadiga

Bluebull kirjutas:
Mingisugune XT oli arvutiks, kuvar kuvas ainult rohelist ja musta, mänguks oli mingi soome tehtud mäng "eesti"... igaljuhul, tuli mingeid kolle klotside vahele puruks lükata. Graafikat XT'l polnud, nii et kõik kupatus oli ehitatud märkidest, nagu Norton Commander'gi.


Oli põnev mäng ?

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 11.06.2007 14:20:21 vasta tsitaadiga

Jah, uskumatult põnev oli isegi, 2player support oli ka olemas icon_smile.gif
_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2007 14:27:17 vasta tsitaadiga

keegi sellist mängu nagu liero mäletab icon_razz.gif? Omal oli see esimeseks mänguks. Selline ussidega ringi jooksmine ja tulistamine, uskumatult hea tolle aja kohta icon_biggrin.gif. Hetkel olen 16a icon_biggrin.gif
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2007 14:33:54 vasta tsitaadiga

Jah seda sai ka kõvasti mängitud icon_biggrin.gif
Eriti just 2 mängija toe pärast.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2007 15:24:32 vasta tsitaadiga

Esimene oli vist Solitare või GTA icon_wink.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 11.06.2007 15:38:30 vasta tsitaadiga

Ise sai ka kunagi lierot mängitud.Ülikõva mäng oli.Vaid head mälestused jäänud.
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
csprtl
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 11.06.2007 16:03:40 vasta tsitaadiga

Digger ja aasta võis olla 1985 või 86

Hetkel leib küll ümbertehtud versiooni aadressilt
http://www.milfontes.net/Jogos/WinDigger.htm
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 16.06.2007 02:25:39 vasta tsitaadiga

terep tuli ka meelde
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2007 12:30:30 vasta tsitaadiga

Delta Force.. oi kui palju seda sai siis taotud....
Kuradi lõbus mäng ikka.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2007 12:38:27 vasta tsitaadiga

esimene oli unreal tournament aasta oli umbes 1998, muidugi oli mingi kaardimäng kah varem aga see oli esimene PÄRIS mäng
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2007 13:46:34 vasta tsitaadiga

Pacman
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crizzix
HV kasutaja
crizzix

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2007 01:16:03 vasta tsitaadiga

mul oli esimene mäng "Volley" siis tuli supaplex

viimati muutis crizzix 16.03.2009 14:41:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus007
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2003




sõnum 20.08.2007 08:48:32 vasta tsitaadiga

kahtlustan, et yamaha msx-2 masinate peal midagi (zanac-ex, nemesis, goonies... neid oli seal palju:). sõbral oli ka miski imelik pann kodus, mis telkuri külge ühendus ja kassettide pealt mänge sisse loeti:). nimeks midagi krista moodi oli vist. ei mäleta kumba ennem sai nokitud.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 20.08.2007 17:49:22 vasta tsitaadiga

mingisugune võlurimäng lasteaia dos'i peal icon_biggrin.gif mäletan istusime seal viiekesi pundis ja siis nagu vahiks jalgpalli matši õluga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.08.2007 17:51:16 vasta tsitaadiga

xonix
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 17:55:40 vasta tsitaadiga

Duke Nukem 3D demo icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.08.2007 18:09:27 vasta tsitaadiga

või oli 87 grand prix. krt nii ammu oli
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2007 11:17:39 vasta tsitaadiga

Doom II ja Duke Nukem 3D
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2007 22:53:22 vasta tsitaadiga

male , golf ja Printc ... aegadest kui winni polnud oli DOS ja mängud diskettidel (=
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HannesH
HV kasutaja
HannesH

liitunud: 01.03.2004




sõnum 22.08.2007 23:07:24 vasta tsitaadiga

tarakanide võidujooks - mingi pagari tänava BESM tüüpi kolaka terminalil.
Tetris, PacMan, Mars, Xonix - NTM'is DVK-2M kirstudel (tervitus NTM arvutiringile beer_yum.gif )
ja siis juba kümnete kaupa ilusaid kirevaid mänge Atari 65XE peal:
International Karate Championship, Montezuma's Revenge(Monty 65K), Boulder Dash, Drop Zone, Zybex, Draconus jpm.
Siiani soojendab südant atari emulaator ja sadakond mängu.
Krista, BK-0010, ZX Spectrum, Robotron, Yamaha MX, Commodore 64, Radio 86RK, Igasuguseid naljakaid PC kloone jpm. millega mängitud.
Aga tarakanide võidujooksu sai neist vist kõigile porditud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 23.08.2007 00:17:14 vasta tsitaadiga

Wolfenstein 3D http://www.worldoffreegames.com/factsheet.php?id=558
siis tulid, järjekorda ei mäleta
Dangerous Dave 2 - In the Haunted Mansion -http://www.worldoffreegames.com/factsheet.php?id=624, Accolade Grand Prix Circuit http://www.bestoldgames.net/eng/old-games/grand-prix-circuit.php
Accolade Grand Prix Circuit - the Cycles(kahel flopil:P) http://www.bestoldgames.net/eng/old-games/grand-prix-circuit-the-cycles.php
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netgert
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2005




sõnum 23.08.2007 13:02:25 vasta tsitaadiga

Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizards, Amiga Commodore
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 18:24:58 vasta tsitaadiga

esimene m2ng oli uss mis jooxis kusagil xt peal arvatavasti, peale seda sai lammutatud prince of persia ning wolf 3d, kui tuli doom1 siis vajus karp lahti, muide m2ngu demo sai kysitud kunagi sakal 19 asuvast enteri salongist kus mingi s2ga seda parasjagu m2ngis, mudugi sai hullu vaeva n2ha, et see asi t66le saada kuna dos teatas ikka vapralt, et m2lu ei ole icon_biggrin.gif igatahes doom 1 sai reaalsemax kui sai seda kuulatud l2bi soundblasteri, siis j2ttis ta eriti reaalse mulje icon_razz.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeed
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2004




sõnum 24.08.2007 18:34:45 vasta tsitaadiga

No esimene värviline oli PC peal digger. Apple peal oli vast Seafox, Pacman ja Karateka. Ja MUMS/UNIX'i peal sõna ära arvamise mäng. Oi nostalgia icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silencerm
HV vaatleja
silencerm

liitunud: 03.02.2007




sõnum 25.08.2007 02:17:27 vasta tsitaadiga

Dune 2 icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanderkla
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 26.08.2007 13:25:23 vasta tsitaadiga

Test Drive 2
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 16:49:53 vasta tsitaadiga

Super Mario, Duke Nukem, Doom95, PacMan.....appi ei mäletagi vist täitsa algust...
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.08.2007 16:51:46 vasta tsitaadiga

ma hakkan ikka vanaks jääma, kõik on juba vingete 3d mängude keskel ülesse kasvanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 17:29:12 vasta tsitaadiga

Vahepeal meenus, et BeerWorm polnudki ilmselt esimene, vaid hoopis midagi doomi moodi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kõva ketas
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 26.08.2007 17:34:26 vasta tsitaadiga

Pacman oli esimene .Siis tuli Larry ja see jäi ka viimaseks
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 18:09:53 vasta tsitaadiga

Kodus oli esimene mäng vist Liero133, sai see koolist tõmmatud ja siis floppyga koju toodud. Kurat, ma friikisin end surnuks seda pelades icon_wink.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.08.2007 18:23:34 vasta tsitaadiga

ise sai ka algselt miskite 286 peal taotud dave2, tetrist ning Accolade GP-sid. need olid miskite 286 peal. eriti jõhker oli kui sai vaadata hereticut ja rotti. ega saa mainimata jätta ka doomi ja wolfi. olid ikka helged ajad icon_biggrin.gif omal ajal oli neil ikka über graafika. nüüd vahepeal nostalgia mõttes olen jooksutanud ja läbi teinud, kuid samat tunnetust enam pole icon_razz.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 18:27:24 vasta tsitaadiga

kas keegi siis beer wormi ei teagi või icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.08.2007 18:29:46 vasta tsitaadiga

teab küll, aga minul ta igatahes esimestest mängudest polnud.
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2007 00:05:23 vasta tsitaadiga

Kurat, ei olnud Liero esimene, esimesena pelasin ikkagi ka seda Accolade GP-d. Ja kusjuures see oli ikka kõva mäng(liero ka muidugi, aga see oli veel kõvem)
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mis oli teie esimene arvutimäng ? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.