Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Isikukoodide kontrollimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 07.06.2007 11:39:04 vasta tsitaadiga

Okei, võtan osaliselt sõnad tagasi icon_smile.gif
Aga siiski ei tohiks seda asukohanumbrite teemat väga tõsiselt võtta! Kui kunagi alguses nii tehti ei tähenda see seda, et see kuidagi moodi üldse hetkel paika peaks.

Tean hetkel juhust, kus raiuti väga julmalt, et ka praegu kehtib nii ning sooviti üht rakendust, mis inimesi nende numbrite järgi klassifitseeriks - sellest ka minu väike avaldus. Lihtsalt inimese isikukoodist ei ole hetkel mitte mingit moodi võimalik määrata kus see inimene elab (isikukoodi saamise hetkel võis ta küll ju tartus elada, kuid isikukoodi sai ta rohkem kui 10 aastat tagasi - selle aja jooksul on ta tõenäoliselt ammu kolinud). Samuti tean juhust kus Kohtla-Järvel sündinud/elanud inimesel on see kolme numbri kombinatsioon identne Sauel sündinud/elanud inimesega. Seega väga 100% see asukoha teema ka nüüd paika ei pea (ehk siis vististi voyageri viide Suurele Segadusele aegade alguses).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 07.06.2007 11:39:06 vasta tsitaadiga

Vastsündinu isikukoodi neljast viimasest numbrist esimesed kaks on maakond (Saaremaa 00, Tallinn 02, ...), järgmine jrk nr. sel päeval (1-9,0) ja see viimane olevat haigla kood (võimalik, et on see kontrollnr siiski, kuna muutus ta ka 0-9). Haiglale antakse iga kuu/kvartali alguseks komplekt isikukoode (10tk päeva kohta). Kui puudu jääb, küsitakse juurde icon_smile.gif Tallinnas peaks see number suurem olema vast. Esmase jagamise hetkel juba sündinute kohta ei teatud rääkida.
Ei ole päris NSR, vaid see, kes nendele isikukoodidele nimesid taha kirjutab.

Keegi siis ei raatsi 12.- EV ST 585:1990 eest välja käia? icon_razz.gif
http://www.evs.ee/POOD/info.php?projekt=7812&lk=info
hmm,
tsitaat:
You have an error in your SQL syntax near '3e43d8631d563d440bc43ac123d8cb23 ( id INT NOT NULL AUTO_INCREMENT, ' at line 1You have an error in your SQL syntax near '3e43d8631d563d440bc43ac123d8cb23 VALUES('','7812','1','12')' at line 1

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 07.06.2007 16:42:18 vasta tsitaadiga

jjk kirjutas:
isikukood on automaatselt kõigil inimestel - ka siis, kui neil pole ühtegi dokumenti.

Mitte päris kõigil. Tean kahte reaalselt Eestis sündinud ja Eestis elavat inimest, kellel pole isikukoodi (kuna sünnidokumentidega on mingi segadus olnud või polnud sünd mitte kusagil registreeritud) ;)
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005




sõnum 07.06.2007 16:50:26 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
Vastsündinu isikukoodi neljast viimasest numbrist esimesed kaks on maakond (Saaremaa 00, Tallinn 02, ...), järgmine jrk nr. sel päeval (1-9,0) ja see viimane olevat haigla kood


ega haigla koode ei jaga. Ikka perekonnaseisuamet või kus iganes uusi ilmakodanikke registreeritakse. Koos sünnitunnistusega antakse vist ka kood.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 07.06.2007 18:15:56 vasta tsitaadiga

raitm,
tsitaat:
Haiglale antakse iga kuu/kvartali alguseks komplekt isikukoode

See oli miski hästi pika nimega amet, mis mul meelde ei jäänud täpselt. Sealt tuleb siis patakas isikukoode, pärast saadetakse neile andmed tagasi, kes mis koodi sai icon_smile.gif
Justnimelt haigla annab vastsündinule isikukoodi (järjekorras sealt eraldatud koodide hulgast)

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 07.06.2007 21:03:30 vasta tsitaadiga

link :: RIIGIAMETID

Äkki oli see KODAKONDSUS- JA MIGRATSIOONIAMET ?
Vaevalt oli see PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET, mis iseenesest on kõige pikema ja keerulisema nimega amet. icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattiaza
HV kasutaja
mattiaza

liitunud: 15.07.2002




sõnum 07.06.2007 21:20:02 vasta tsitaadiga

8 kirjutas:
jjk kirjutas:
isikukood on automaatselt kõigil inimestel - ka siis, kui neil pole ühtegi dokumenti.

Mitte päris kõigil. Tean kahte reaalselt Eestis sündinud ja Eestis elavat inimest, kellel pole isikukoodi (kuna sünnidokumentidega on mingi segadus olnud või polnud sünd mitte kusagil registreeritud) icon_wink.gif


Ldap.sk.ee andmebaas ei ole isikukoodi otsing, vaid ikkagi nime ja isikukoodi järgi kehtiva ID-kaardi sertifikaadi otsing. Teisi inimesi sealt andmebaasist ei leia.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 07.06.2007 22:32:11 vasta tsitaadiga

voyager_est, vb oli siis miski register (nt. http://www.sm.ee/est/pages/goproweb0339), mis omakorda siis sotsmini alluvuses? Lihtsalt KMA oleks ikka meelde jäänud icon_smile.gif See vast läheb teemast liiga mööda juba...
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2007 19:50:10 vasta tsitaadiga

Sündisin ühe tüdrukuga samal ajal, samas haiglas (4min vahet) . Mul oli 0012, temal 0131 või oli 0132.
See maakonna ja linna asi ei ole vist eriti usutav.

EDIT!
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 08.06.2007 21:09:16 vasta tsitaadiga

Taavi_R, minuteada sa veidi vanem kui EV icon_wink.gif See kehtib ikka uute koodide kohta, mitte nende kohta, mis alguses ja hulgi jagati (nagu ma ka algul mainisin)
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2007 23:33:00 vasta tsitaadiga

ma ei tea kas keegi mainis seda linki, aga siin on link https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=1057884 seadusele(määrusele), kus §3. on kirjas mis number mida tähendab.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ch123
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2005




sõnum 08.06.2007 23:54:09 vasta tsitaadiga

Äkki on sellest abi:
http://www.mig.ee/est/paringud/elamisoigus/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 09.06.2007 02:37:36 vasta tsitaadiga

edit

viimati muutis khan 03.03.2009 01:07:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 09.06.2007 07:21:39 vasta tsitaadiga

webromps, vaata esilehelt, mainisin ammu icon_wink.gif
Siinkohal tahaks wickedilt uurida siiski mingit seadust või määrust või muud sellist asja mis tema kirjeldatud olukorda reguleerib, praegusel hetkel igatahes kehtib lingis mainitud seadus ja afaik antakse koode välja selle seaduse järgi (pole isikukoodist mitte mingisugust viidet elukohale). Kui see aga nii pole tahaks näha mõnd viidet õigele korrale siis icon_wink.gif (standardikeskusest asja ostmine ei toimi jah, kuid isegi kui kehtiv standard on mingil põhjusel seaduses mainitud korrast teine kehtib siiski seaduses mainitud kord). Samuti peaks otseselt isikukoodide väljastamise eest hoolitsema kodakondsus- ja migratsiooniamet...
Mitte, et ma loomult kuri inimene poleks, aga huvitab lihtsalt asja päritolu icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 09.06.2007 07:40:00 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:
...

see nn levinud andmebaasi vaatamine aitas mind välja nüüd lähiajal, kui oli politseiga sekeldusi ning arvati et ma olen oma paha nimekaim (isikukoodid olid erinevad, aga kes neid ikka kontrollib icon_razz.gif - kui seda ei tee isegi politsei)

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2007 18:21:38 vasta tsitaadiga

Mul näiteks kaks isikukoodi icon_biggrin.gif Vahe esimeses numbris. Üks 3 teisel 4.. Liikluspolitsei ka irwitas autos, kui trahvi kirjutasid irw...

Ning see maakonna teooria peab paika. ise Tln sündinud ning 03xx lõpuga. Samas sündinud 87, et jah: mingiaeg selline nali siiski toimus.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 13.06.2007 19:56:04 vasta tsitaadiga

Demineerija kirjutas:
Mul näiteks kaks isikukoodi icon_biggrin.gif Vahe esimeses numbris. Üks 3 teisel 4.. Liikluspolitsei ka irwitas autos, kui trahvi kirjutasid irw...

Ning see maakonna teooria peab paika. ise Tln sündinud ning 03xx lõpuga. Samas sündinud 87, et jah: mingiaeg selline nali siiski toimus.


Mulle õpetatud matemaatika järgi ei saa nii olla, et kahes erinevas isikukoodis ainult üks number teine on ja ülejhäänud 10 numbrit samad.
Vähemalt 2 numbrit peavad erinevad olema - muidu ei anna seda viimast 11. kontrollnumbrit välja.

Peale selle näitab esimene number sugu (ja sajandit) - 3 on mees ja 4 naine.
Kumb sa oled?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2007 20:12:52 vasta tsitaadiga

Olen mees. Ning sinule õpetatud loogika on kasutsuel vast 92. aastast või midagi taolist? Sündinud olen ma 87. Naise koodiga on mu nimi ja sünniaeg kirjas. Edasised andmed puuduvad, sest kõik muu teema.. Pass jne on taodeldud ikkagi mehena ja siis ka info vastavalt õige koodi taha läinud. Ning selline nali pole teps, mitte ainulaadne haruldus ;)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 13.06.2007 21:39:32 vasta tsitaadiga

Demineerija kirjutas:
Olen mees. Ning sinule õpetatud loogika on kasutsuel vast 92. aastast või midagi taolist? Sündinud olen ma 87. Naise koodiga on mu nimi ja sünniaeg kirjas. Edasised andmed puuduvad, sest kõik muu teema.. Pass jne on taodeldud ikkagi mehena ja siis ka info vastavalt õige koodi taha läinud. Ning selline nali pole teps, mitte ainulaadne haruldus icon_wink.gif

Vaata!
Ei ole matemaatiliselt võimalik, et on 2 erinevat isikukoodi, mille 10 numbrit on samad ja üks erinev.
Kui ühte numbrit esimese 10 hulgas muuta, siis muutub automaatselt ka viimane 11. number.
See loogika, mille alusel isikukoodi 10 esimese numbri järgi 11. number ehk kontrolljärk arvutatakse,
on kasutusel alates esimese isikukoodi väljastamisest ja seda pole kunagi muudetud.

Ainuke asi, mis võib olla võimalik, on see, et mingi dokumendi peal oli isikukood trükiveaga.
Aga sellist isikukoodi riiklikud andmebaasid ei aksepteeri, kus 10 esimest numbrit viimast 11. kokku ei anna.
Seega ei saanud sulle olla omistatud kahte isikukoodi, mille ainus erinevus oli ühes numbris.
Isikukoodide genereerimise süsteem väljastab ainult matemaatiliselt korrektseid isikukoode.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2007 23:35:18 vasta tsitaadiga

Irw.. Sinuga on mõttetu vaielda. Tahad lähme kahekesi käest kinni mendi juurde ja vaatame, kas mul on või ei ole 2 koodi, kus esimene number vaid vahetuses? Mind tõesti ei koti, mis on ja ei ole võimalik. Ment vaatas andmebaasist ja mul oli 2 koodi. Mida sa veel tahad? Kurat ma ütlen. Mida sa tõestada üritad, et ma valetan? No siis tõesta edasi :d Sügavalt siiber juba. Ning mis toimus enne 92a? Näita mulle mõnda süsteemi, mis on veakindel? Heh.. Ofkoors.. Ok sul on õigus ma nägin halosid. Aitab juba.


EDIT: Aga tuleme nüüd äkki selle teema juurde, et politsei ei kasuta ametlikke andmebaase oma sõidukites...
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.06.2007 08:27:50 vasta tsitaadiga

Demineerija kirjutas:
Irw.. Sinuga on mõttetu vaielda. Tahad lähme kahekesi käest kinni mendi juurde ja vaatame, kas mul on või ei ole 2 koodi, kus esimene number vaid vahetuses? Mind tõesti ei koti, mis on ja ei ole võimalik. Ment vaatas andmebaasist ja mul oli 2 koodi. Mida sa veel tahad? Kurat ma ütlen. Mida sa tõestada üritad, et ma valetan? No siis tõesta edasi :d Sügavalt siiber juba. Ning mis toimus enne 92a? Näita mulle mõnda süsteemi, mis on veakindel? Heh.. Ofkoors.. Ok sul on õigus ma nägin halosid. Aitab juba.


EDIT: Aga tuleme nüüd äkki selle teema juurde, et politsei ei kasuta ametlikke andmebaase oma sõidukites...
Mis mõttes? See andmebaas ju algselt tehti just ka politsei tarbeks....
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 14.06.2007 09:25:49 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Demineerija kirjutas:
Irw.. Sinuga on mõttetu vaielda. Tahad lähme kahekesi käest kinni mendi juurde ja vaatame, kas mul on või ei ole 2 koodi, kus esimene number vaid vahetuses? Mind tõesti ei koti, mis on ja ei ole võimalik. Ment vaatas andmebaasist ja mul oli 2 koodi. Mida sa veel tahad? Kurat ma ütlen. Mida sa tõestada üritad, et ma valetan? No siis tõesta edasi :d Sügavalt siiber juba. Ning mis toimus enne 92a? Näita mulle mõnda süsteemi, mis on veakindel? Heh.. Ofkoors.. Ok sul on õigus ma nägin halosid. Aitab juba.

EDIT: Aga tuleme nüüd äkki selle teema juurde, et politsei ei kasuta ametlikke andmebaase oma sõidukites...
Mis mõttes? See andmebaas ju algselt tehti just ka politsei tarbeks....

Ja siinkohal ütlen ainult nii palju, et Politsei kasutab Kodakondsus- ja migratsiooniameti üldist andmebaasi!
Seda nii patrullautodes kui ka statsionaarsetes kontori töökohtades. See on fakt.


viimati muutis voyager_est 14.06.2007 09:34:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.06.2007 09:28:33 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Demineerija, tavai saada oma sünnikuupäev mulle PS'i ja ma kontrollin üle!
Muidugi võid nime ka saata...

XYZ kirjutas:
Demineerija kirjutas:
Irw.. Sinuga on mõttetu vaielda. Tahad lähme kahekesi käest kinni mendi juurde ja vaatame, kas mul on või ei ole 2 koodi, kus esimene number vaid vahetuses? Mind tõesti ei koti, mis on ja ei ole võimalik. Ment vaatas andmebaasist ja mul oli 2 koodi. Mida sa veel tahad? Kurat ma ütlen. Mida sa tõestada üritad, et ma valetan? No siis tõesta edasi :d Sügavalt siiber juba. Ning mis toimus enne 92a? Näita mulle mõnda süsteemi, mis on veakindel? Heh.. Ofkoors.. Ok sul on õigus ma nägin halosid. Aitab juba.

EDIT: Aga tuleme nüüd äkki selle teema juurde, et politsei ei kasuta ametlikke andmebaase oma sõidukites...
Mis mõttes? See andmebaas ju algselt tehti just ka politsei tarbeks....

Ja siinkohal ütlen ainult nii palju, et Politsei kasutab Kodakondsus- ja migratsiooniameti üldist andmebaasi!
Seda nii patrullautodes kui ka statsionaarsetes kontori töökohtades. See on fakt.
Kas ma mäletan valesti ja kurikuulsa mitteametliku andmebaasi tegija ei töötanudki KMA ametliku andmebaasi kallal ja ei varastanudki just sealt oma andmed?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 14.06.2007 09:38:35 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
voyager_est kirjutas:
Demineerija, tavai saada oma sünnikuupäev mulle PS'i ja ma kontrollin üle!
Muidugi võid nime ka saata...

XYZ kirjutas:
Demineerija kirjutas:
Irw.. Sinuga on mõttetu vaielda. Tahad lähme kahekesi käest kinni mendi juurde ja vaatame, kas mul on või ei ole 2 koodi, kus esimene number vaid vahetuses? Mind tõesti ei koti, mis on ja ei ole võimalik. Ment vaatas andmebaasist ja mul oli 2 koodi. Mida sa veel tahad? Kurat ma ütlen. Mida sa tõestada üritad, et ma valetan? No siis tõesta edasi :d Sügavalt siiber juba. Ning mis toimus enne 92a? Näita mulle mõnda süsteemi, mis on veakindel? Heh.. Ofkoors.. Ok sul on õigus ma nägin halosid. Aitab juba.

EDIT: Aga tuleme nüüd äkki selle teema juurde, et politsei ei kasuta ametlikke andmebaase oma sõidukites...
Mis mõttes? See andmebaas ju algselt tehti just ka politsei tarbeks....

Ja siinkohal ütlen ainult nii palju, et Politsei kasutab Kodakondsus- ja migratsiooniameti üldist andmebaasi!
Seda nii patrullautodes kui ka statsionaarsetes kontori töökohtades. See on fakt.
Kas ma mäletan valesti ja kurikuulsa mitteametliku andmebaasi tegija ei töötanudki KMA ametliku andmebaasi kallal ja ei varastanudki just sealt oma andmed?


Sa pead silmas Imre Perli't ja tema Superandmebaasi?
Kui jah, siis on sul osaliselt õigus.
Seal oli veel elanikeregister, sõidukite register ja mobiiltelefonid ka vist.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.06.2007 09:43:20 vasta tsitaadiga

Umbes nii ma mäletan neid asju jah.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Isikukoodide kontrollimine mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.