Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Mass Effect märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 05.03.2007 18:17:32 [X360/PS3] Mass Effect vasta tsitaadiga

Mass Effect


wiki kirjutas:
The game takes place in the year 2183, with the player assuming the role of an elite human soldier named Commander Shepard. The story revolves around an ancient alien prophecy stating that, every fifty thousand years, machines come to the galaxy to harvest all organic life, and the time of their return is approaching. As the first human Spectre -- sworn defenders of galactic peace -- Shepard's mission is to halt the advancing armies of a legendary agent gone rogue. Shepard will lead an elite team across hostile alien worlds and discover that the true threat is far greater than anyone imagined.

Põhjalikuma kirjelduse leiab siit, kus lisaks stoorile seletatakse ka seda, millist kogemust mäng enda erinevate elementidega edasi anda soovib.

Veel mõned isikupärasemad kaadrid ning gameplay'd demonstreerivad ekraaniklõpsatused (kõik reaalajas Unreal Engine 3.0 vahendusel):






Wii ei suudaks isegi selle naise tisse korraliku freimreidiga ära renderdada.


Mängu dialoogisüsteem.


Tulevahetus.


snypa

Ärge palun häbenege seda erektsiooni, mis neid pilte vaadates tekkida võis.

Veel igasugu pilte ja videosid võib leida mängu ametliku kodulehekülje Gallery sektsioonist. Ma tungivalt soovitan mõlemad videod ära vaadata, sest nad annavad aimu nii mängu ehitusest, mehaanikast ning üldisest olmest.

Helilise poole eest vastutavad sellised mehed nagu Jack Wall (Jade Empire, m.h.) ning Sam Hulick, kelle leheküljel on mängust paar heliklippi juba üleval (samad mis demovideotes). Musikaalselt on nad minu arust 110%'iliselt täppi pannud: selline pehme, kuid ekspansiivse kõlaga elektroonika, millel ei ole puudu kerge annus sellist retrolikku 70-ndate visiooni tulevikust. Kõhutunne ütleb mulle, et muusika saab selle mängu juures üks kandvamaid elemente olema, nii dialoogistseenides, tulevahetustes kui ka kultuurilistel avastusretkedel.

Miks mäng mind köidab:
- visuaalne teostus on stiilne
- muusika on... muusika mu kõrvadele?
- ma fetišeerin avakosmost
- Battlestar Galactica uusversioon on süstinud minusse enneolematut usku ameeriklaste võimesse teha midagi avakosmoses
- reaalajas action on mulle reeglina meelepärasem kui turnbased (v.a. SRPG'des)
- BioWare on väga prestiizikas developer
- mäng pidi väidetavalt umbes 30h pikk olema + veel 30h igasugu lisaasjade tarbeks. See on minu arust paras suurus selliste mängude jaoks

Mis mind veidi eemale tõukab:
- bald space marine-sündroom
- lame boxart
- HD-graafika täielik realiseerimine nõuab kärpeid mängumaailma avaruse koha pealt

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2007 18:28:31 vasta tsitaadiga

Selline RPG nagu olen unistanud. KotORi tegijatelt KotORi moodi eriäge exploration mäng... Olen mängu esimesest screenshotist seda oodanud juba icon_smile.gif kindlasti ostan uuesti 360 ... damn you for showing those pictures
Edit: Ja mis boxartil häda on.. on ka hullemaid nähtud- http://www.destructoid.com/wp-content/uploads/2006/04/megaman1.JPG
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 05.03.2007 18:49:15 vasta tsitaadiga

Jälle GOW stiilis mäng? Need hakkavad juba üle viskama icon_neutral.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2007 18:53:19 vasta tsitaadiga

Sprocket, icon_eek.gif icon_question.gif
DODONPACHI kirjutas:

[*]Zanr: Läänelik SciFi Action RPG
Ja ma tahaks näha üht teist GeOW stiilis mängu... demonstreeri üht
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 05.03.2007 19:11:34 vasta tsitaadiga

Ma lihtaslt selle screenshoti järgi vaatasin http://masseffect.bioware.com/_commonext/images/me/screenshots/x06/masseffect_09_745x440.jpg

Ei raatsinud ka välismaa saitidele reisima minna icon_cry.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 05.03.2007 22:57:12 Re: [XBOX360] Mass Effect - ootused ja lootused vasta tsitaadiga

Peamine asi mis neid kahte mängu ühendab on:
DODONPACHI kirjutas:
- bald space marine-sündroom

Ja noh, over-the-shoulder kaamera ka vast.

Muude asjade koha pealt on nad üsna erinevad. Toonitan, vaadake videosid.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2007 21:01:15 vasta tsitaadiga

Kuidas sellise mängu teema saab välja surra?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 29.05.2007 21:21:49 vasta tsitaadiga

Uut infot eriti palju ei ole + HV ei võimalda mitu postitust järjest teha + trollimine on huvitavam.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2007 23:04:03 vasta tsitaadiga

Minu arvates on jällegi mingi kuradi Starforcega tegemist.Ameeriklastele läheb peale aga minu jaoks on see sama hea kui seitsmesed uudised. Boring 8)
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2007 09:23:31 vasta tsitaadiga

Starforce on arvuti peal olev koopiakaitsesüsteem... icon_rolleyes.gif
Tegu on minu jaoks parimate RPG mängude (KotOR1/2, Jade Empire) tootnud firma hüppega järgmisesse generatsiooni... ja seitsmesed uudised kestavad vaid pool tundi.. see kestab aga 60x-120x rohkem icon_wink.gif ...
DODONPACHI, Mis Bioware mänge oled mänginud veel, et seda ka ootad?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 30.05.2007 09:57:49 vasta tsitaadiga

Alvaaro, õnneks ei lähe sinu arvamus mitte kellelegi peale sinu enda korda.

amddude, mitte ühtegi. Ma ei salli fantasy-maailmaid (Baldur's Gate, NWN) ning Star Wars pole viimastel aastatel ka kuigivõrd südamelähedane olnud... suure tõenäosusega võtan ma KOTORi siiski kunagi ette, mu korterikaaslane painab mind sellega pidevalt.

Seda mängu ootan ma kuna 1) see pole fantasy; 2) see pole ülesehitatud mingi varasema frantsiisi põhjal, mis omakorda viiks selleni, et olme kujundamisel on teatavad aegunud piirangud naguseda on SW puhul (muusika, kasvõi); 3) mulle meeldib kosmos; 4) mulle meeldib real-time action rohkem kui käigupõhine; 5) vaatamata minu puudulikele kogemustele on teiste inimeste arvamuste järgi BioWare üsna laitmatu mainega firma 6) tahaks jubedalt mõnda lääne RPG'd mängida, Jaapani omad on koguaeg oma klišeedes kinni.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
charlesv
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2007 11:56:58 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:

Seda mängu ootan ma kuna 1) see pole fantasy...

Imelik, ma nimetaks küll kosmoses ringi lendamist ja ''kollidega'' rääkimist/võitlemist vms. fantaasiaks.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wader
HV kasutaja
wader

liitunud: 10.03.2004




sõnum 30.05.2007 12:01:10 vasta tsitaadiga

Fantasy ja Sci-Fi on erinevad terminid.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 30.05.2007 15:41:12 vasta tsitaadiga

charlesv kirjutas:
DODONPACHI kirjutas:

Seda mängu ootan ma kuna 1) see pole fantasy...

Imelik, ma nimetaks küll kosmoses ringi lendamist ja ''kollidega'' rääkimist/võitlemist vms. fantaasiaks.

Sellise definitsiooni järgi on kõik videomängud fantaasiad, mis omakorda muudaks sellise väljendi kirjeldusse sissetoomise mõttetuks, kui mitte ebaloogiliseks.

Ehk siis: huvitav-huvitav, miks ma selle sõna küll inglise keeles kirja panin? Aga muidugi sellepärast, et selle foorumi diskursuses on antud tähenduse mõistmiseks just see termin kõige parem, mitte aga mõni muu, mis võiks veelgi enam esile kutsuda just seda segadust, mida antud termin sinu peas tekitas.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles


viimati muutis DODONPACHI 30.05.2007 15:35:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2007 15:41:19 vasta tsitaadiga

Science Fiction ehk Sci-Fi... juhuks, kui tõesti ei tea mida see tähendab...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2007 16:19:18 vasta tsitaadiga

Oijah ma mõtlesingi Star Warsi a kui välja tuleb see Mass Effect siis näeb kas kõlbab või mitte
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2007 16:38:12 vasta tsitaadiga

Enamus saitidel peetakse seda mängu GotY vääriliseks!... Kõlbab ta kindlasti...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2007 18:32:16 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Enamus saitidel peetakse seda mängu GotY vääriliseks!... Kõlbab ta kindlasti...

Pigem unreal 2007 väärib seda
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 30.05.2007 18:34:25 vasta tsitaadiga

Minu arust väärib seda tiitlit hoopis [mängu nimi, mida keegi meist mänginud ei ole]
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 12:15:05 vasta tsitaadiga

Päris head gameplay walktrough videod thumbs_up.gif tahan icon_biggrin.gif

PAX 2007 Developer Walkthrough Pt. 1
http://www.gametrailers.com/game/2211.html

PAX 2007 Developer Walkthrough Pt. 2
http://www.gametrailers.com/player/24111.html

PAX 2007 Developer Walkthrough Pt. 3
http://www.gametrailers.com/player/24112.html

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 13:37:45 vasta tsitaadiga

Need videod ainult kindlustasid seda, et see mäng on peamine, mis sellel aastal ostan icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 27.08.2007 12:36:23 vasta tsitaadiga

Mass Effect on mäng mis pani mind mõtlema xbox360 ostmise peale nuff' said icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2007 13:43:14 vasta tsitaadiga

Nonii, nüüd see kurikuulus lesbiarmastuse stseen kah IGNis olemas... päris mittemidagiütlev tühjus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2007 21:54:07 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/player/27677.html
...
...
...
...

omg
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 09.11.2007 22:00:37 vasta tsitaadiga

Kas sellel mängul demo ei tule?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2007 22:10:32 vasta tsitaadiga

ei ole plaanis...
Ka Assassins Creedi demo kohta öeldi, et demo ei tule..
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 00:40:21 vasta tsitaadiga

link :: Mass Effect Exclusive Launch Trailer HD

Mäng mul preorderitud igatahes, CE siis. Muidu üks asi, mis pani veel ostma mängu oli, et üks lemmik neeger näitlejaid mängib ju seal, st teeb häält tegelasele. Ülihea näitleja Keith David icon_razz1.gif icon_wink.gif

http://www.imdb.com/name/nm0202966/

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 11:20:13 vasta tsitaadiga

Mul ka CE tellitud icon_razz.gif
Mnjah... KotOR oli üks esimesi mänge, kus ma viitsisin voice actingut kuulata.. Bioware oskab igale tegelasele valida täpselt õige hääle..
Ka mängivad veel Mass Effectis KotORi Carth Onasi voice actor ja Seth Green... Super

Keegi teine ei ole arvamusel, et selle mängu graafika on esimestest piltidest vaid paremaks ja paremaks läinud? Teiste mängudega on ju alati vastupidi...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 11.11.2007 13:49:51 vasta tsitaadiga

Kahju, et see Xkastile vaid tuleb!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 16:12:01 vasta tsitaadiga

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=22683
http://www.maxconsole.net/content_img/oxcmre.jpg
10/10
That is so fucking leet
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 17:26:05 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 11.11.2007 20:56:40 vasta tsitaadiga

eh...mass effect väljas?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 21:02:46 vasta tsitaadiga

23. tuleb euroopas välja.. mõned tüübid said jah varem, kuna pood pani varem müüki.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 12.11.2007 10:22:35 vasta tsitaadiga

Mäng mida kaua oodanud, teatud inimesed juba mängivad seda ja kiidavad, samas on tegu jälle kaua hype´tud mänguga ja selles osas oli lõpuks Assasins Creed küll paras pettumus, aga ehk muutub lõpuks paremaks icon_biggrin.gif nagu vein....mitte nagu piim
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 11:08:24 vasta tsitaadiga

Igasugu teemad mängu sisu kohta enne reliis date rääkimata jätta. Pira väljas..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
relaxos
HV vaatleja

liitunud: 07.11.2007




sõnum 14.11.2007 07:23:06 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Jälle GOW stiilis mäng? Need hakkavad juba üle viskama icon_neutral.gif .

WTF ????
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 14.11.2007 11:59:55 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/player/27830.html

WTF?????????????????????????????????
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 14.11.2007 16:39:47 vasta tsitaadiga

Ma saan aru, et sprocket jättis kasutamata võimaluse ennast mitte lolliks teha?
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 16:58:02 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Ma saan aru, et sprocket jättis kasutamata võimaluse ennast mitte lolliks teha?
Paistab nii jah.
See stripituba ja muu sellisega seonduv on juba BioWare traditsioon nagu ma olen aru saanud.. Isegi KotORi mõlemasse ossa topiti sellised kohad (vist... nii ammu mängisin)

9 päeva veel oodata... nämnäm..
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 14.11.2007 17:05:23 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Ma saan aru, et sprocket jättis kasutamata võimaluse ennast mitte lolliks teha?

Ma ei saa aru.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 14.11.2007 17:34:37 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
pronto kirjutas:
Ma saan aru, et sprocket jättis kasutamata võimaluse ennast mitte lolliks teha?

Ma ei saa aru.

Seda on näha jah.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 17:47:05 vasta tsitaadiga

Sprocketile... http://youtube.com/watch?v=uMPKB6O1DQI
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 14.11.2007 17:47:55 vasta tsitaadiga

Combat näeb üsna nüri välja, kui aus olla.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 17:59:03 vasta tsitaadiga

Põnevam, kui KotORis, aga combat ongi minu arust RPGdes suht alati igav... Aga rohkem ootan sellepärast, et neid suuri otsuseid teha..
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 14.11.2007 18:06:46 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Põnevam, kui KotORis, aga combat ongi minu arust RPGdes suht alati igav... Aga rohkem ootan sellepärast, et neid suuri otsuseid teha..
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_biggrin.gif .

Normaalne thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 15.11.2007 09:25:21 vasta tsitaadiga

Combat ei ole sugugi halb, midagi jade empire ja kotori vahepealset icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 11:18:35 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/player/28043.html
Kuukulguri gameplay.... kurat.. see mäng näeb ikka tõsiselt hea välja
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 19.11.2007 17:27:45 vasta tsitaadiga

http://www.ctrlaltdel-online.com/comics/20071119.jpg
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 17:55:00 vasta tsitaadiga

link :: Mass Effect Review HD

Happy watching 8)

9.6p icon_biggrin.gif Nagu ÕIGE Exclusive olema peab, CANT WAIT OMFG!!!!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 20.11.2007 01:24:58 vasta tsitaadiga

http://www.elu24.ee/?r=0&id=6073

No vot.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Mass Effect mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.