Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2007 19:00:03 vasta tsitaadiga

Justnimelt... aga heretic666 alustas icon_biggrin.gif ... ok.. lõpetame OT..
IMO mängu graafika küll miskit ennenägematut polnud..
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2007 20:17:03 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Arvatavasti olete lihtsalt pahased, et konsoolidel on raskem pirada icon_wink.gif

Vaevalt,ma küll arvutit pira pärast arvutit ei kasuta, maitse asi mida kasutada.
Tegelikult see et COD 3 arvutile ei tulnud on küll ebaaus PC-kasutajate suhtes icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2007 00:20:58 vasta tsitaadiga

windsurfer, nõus sinuga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 29.04.2007 18:16:32 vasta tsitaadiga

Tundub, et ma eksisin. Call of Duty 4 on vist PC only..

http://www.planetcallofduty.com/#PQN522768


viimati muutis madness 29.04.2007 18:36:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2007 18:28:19 vasta tsitaadiga

Megahea siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2007 20:22:43 vasta tsitaadiga

sound, animatsioonid ja efektid on kll viimasepeal :O ja ega graafika kah.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2007 20:24:12 vasta tsitaadiga

Tundus vägev. WW2 kiskuski juba igavaks. Midagi uuemat ka vahepeal.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2007 20:27:00 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Tundus vägev. WW2 kiskuski juba igavaks. Midagi uuemat ka vahepeal.


Siis oleks võinud WWI teha modernse sõja asemel.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 29.04.2007 20:29:33 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Totu user kirjutas:
Tundus vägev. WW2 kiskuski juba igavaks. Midagi uuemat ka vahepeal.


Siis oleks võinud WWI teha modernse sõja asemel.


Alati on keegi, kes pole rahul. Varem vinguti, et "jälle see WW2"...nüüd on "mis kuradi modern combat jälle. ww2 ikka võiks olla edasi"
jne
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2007 20:34:28 vasta tsitaadiga

No neid modernseid staffe ju liialt palju. Kõik mängud viimasel ajal umbes, et : "Special forces here! M16 täriseb ning fire in the hole" Lihtsalt hale.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2007 21:28:24 vasta tsitaadiga

jääme ootama...nii et ei teata täpset kuupäeva, millal välja tuleb?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.04.2007 21:50:07 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
No neid modernseid staffe ju liialt palju. Kõik mängud viimasel ajal umbes, et : "Special forces here! M16 täriseb ning fire in the hole" Lihtsalt hale.


Täpselt sama saab öelda WW2 teema kohta. Seal on ainult Thompson tärin ja Incoming!

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2007 22:42:25 vasta tsitaadiga

softis, Thompsoni täringut pole nii tihti kuulda just, selle relva tärin on haruldasem.
ja COD 4 on ikka DX9 mäng ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 30.04.2007 10:18:36 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Tundub, et ma eksisin. Call of Duty 4 on vist PC only..

http://www.planetcallofduty.com/#PQN522768


Hmm imelik on et gametrailers.com jälle väidab et ainult xbox360 ja ps3 peal tuleb icon_lol.gif Saa nüüd siis aru ...
Aga eks aeg näitab icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volx
HV vaatleja
Volx

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2007 14:16:51 vasta tsitaadiga

ei tea mis mootorit uus COD kasutama hakkab...
Unreal Engine 3 see ei ole on kindel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2007 15:20:40 vasta tsitaadiga

Võiks olla küll PC only, kuna konsoolidel on palju mänge mis võiks ka PC-l olla, aga ei ole (CoD3 icon_razz.gif)
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 01.05.2007 00:58:04 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Totu user kirjutas:
Tundus vägev. WW2 kiskuski juba igavaks. Midagi uuemat ka vahepeal.


Siis oleks võinud WWI teha modernse sõja asemel.


Jajah, kolmteist tundi niiskes kaevikus passida, et lõpuks vesiste silmadega, oksandades läbi sinepigaasipilve välja eikellegimaale tormata ning saada oma kolb poolitatud automaadivalangu poolt.

Nii jube kuidas igalpool foorumites igasugused inimesed lajatavad erinevaid nende arust geniaalseid ideid. Mõelge enne praktilise mõttega läbi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.05.2007 02:12:00 vasta tsitaadiga

tollal polnud automaate vist
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 01.05.2007 02:37:43 vasta tsitaadiga

Volx kirjutas:
ei tea mis mootorit uus COD kasutama hakkab...
Unreal Engine 3 see ei ole on kindel.

COD4 ei kasuta UE3'e.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2007 09:46:21 vasta tsitaadiga

Kellog, WWI ei koosnenud ainult kaevikus kükitamisega. Mingi suurema lahingu nagu Tannenbergi tahaks küll läbi virtuaalselt elada. Laevastikusõda WWI ajal oleks ka võimas, eriti Jüütimaa lahingust. Jube on see, kui iga ideed hakata kohe kritiseerima.

Tore oleks, kui COD4-s saaks Abrams M1 tanki komandör olla 8)
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 03.05.2007 00:31:49 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
tollal polnud automaate vist


Olid küll, Vickersid.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2007 00:44:03 vasta tsitaadiga

Ma naeraks kurja naeru nende kasutajate peale, kes konsoole laidavad, kui nad sellest pelast nüüd ka ilma peaks jääma. icon_razz.gif

Trailer nägi suht kena välja, minu meelest jällegi on 3 osa COD-i piisav WW2 teema ammendumiseks, ongi nagu midagi värsket vaja.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2007 11:47:08 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
Ma naeraks kurja naeru nende kasutajate peale, kes konsoole laidavad, kui nad sellest pelast nüüd ka ilma peaks jääma. icon_razz.gif


Infinity Ward pole teinud mitte kunagi ühtegi mängu konsoolidele esimesena - nii et slow down there, little jimmy!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2007 17:22:39 vasta tsitaadiga

No offence sellega, eks ole, lihtsalt tahtsin anda natuke vastukaalu sellele konsoolivihale, mis siin eelnevalt esinenud on. icon_wink.gif Antud mängutootjast ei tea ma nagunii midagi.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2007 18:37:18 vasta tsitaadiga

Kellogg's kirjutas:
vipu kirjutas:
tollal polnud automaate vist


Olid küll, Vickersid.


Kuulipildurid ka ikka tärisesid juba tol ajal
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.05.2007 21:19:45 vasta tsitaadiga

Tundub,et tuleb suht norm mäng,suvel tuleb nii palju häid mänge välja. icon_eek.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 21:20:21 vasta tsitaadiga

Kus on kirjas, et see tuleb suvel?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 21:23:43 vasta tsitaadiga

Järgmise treileri tuleku aega ei tea keegi?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.05.2007 21:23:48 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Kus on kirjas, et see tuleb suvel?

Kuskilt kõrvu jäänd,et pidi tulema Q3,ehk siis kas suve lõpp või sügise algus aga jah nende mängudega on ju nii,et pidevalt lükatakse edasi jne.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2007 23:07:01 vasta tsitaadiga

http://www.charlieoscardelta.com/

Kui keegi regatud saab siis ostan positiivse eest kasutaja ära

_________________


viimati muutis Sammer 08.05.2007 22:18:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2007 17:26:51 vasta tsitaadiga

Regamisega küll probleeme polnud, aga kui sa loodad sealt näha mingit uut ja lõikamata trailerit siis see on see sama mis siit teemast juba läbi käis.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver112
HV kasutaja
Silver112

liitunud: 07.01.2007




sõnum 28.05.2007 18:31:41 vasta tsitaadiga

Uudiseid hinna kohta? Ikka Suve lõpus, sügise alguses tulemas eestisse...? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 28.05.2007 19:25:05 vasta tsitaadiga

Silver112 kirjutas:
Uudiseid hinna kohta? Ikka Suve lõpus, sügise alguses tulemas eestisse...? icon_rolleyes.gif

kuskil mainiti, et oktoober / november aga hinda võib arvata, et sinna 600-700 kanti nagu cod2 oli
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver112
HV kasutaja
Silver112

liitunud: 07.01.2007




sõnum 29.05.2007 00:31:49 vasta tsitaadiga

Praegu ainuke Cod mida on võimalik arvuti "Grillida" on Cod2? =/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.05.2007 00:49:13 vasta tsitaadiga

Silver112 kirjutas:
Praegu ainuke Cod mida on võimalik arvuti "Grillida" on Cod2? =/
vorste grillitakse. õpi palun eesti keel ära!
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver112
HV kasutaja
Silver112

liitunud: 07.01.2007




sõnum 29.05.2007 00:59:34 vasta tsitaadiga

Ainus Call of Duty mäng mida praegu on võimalik mängida Arvutiga on Call of Duty2?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2007 01:04:53 vasta tsitaadiga

Silver112 kirjutas:
Ainus Call of Duty mäng mida praegu on võimalik mängida Arvutiga on Call of Duty2?


Miks sellised mõttetud küsimused kogu aeg ? Sa võid tavalist Codi ka "grillida" icon_rolleyes.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver112
HV kasutaja
Silver112

liitunud: 07.01.2007




sõnum 29.05.2007 01:06:37 vasta tsitaadiga

"Codi" on mäng? icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Oih, Sorry icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif Cody ? Call of duty... Sry, Mul aju ei taipa enam icon_sad.gif


viimati muutis Silver112 29.05.2007 01:08:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2007 01:06:50 vasta tsitaadiga

Tavalise COD'i see expansion packis meeldis jõhkralt see, kui B17 "lendava kindlusega" said kuulipildur olla ja siis Messerschmitte alla lasta.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 07.06.2007 11:36:58 vasta tsitaadiga

Mõned pildid on ka tulnud, ma ei tea kas need on siit läbi käinud
1 Pilt
2 Pilt
3 Pilt
4 Pilt
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2007 12:17:03 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Mõned pildid on ka tulnud, ma ei tea kas need on siit läbi käinud
1 Pilt
2 Pilt
3 Pilt
4 Pilt


Need über vanad pildid icon_razz1.gif 3D pilt oli see ju.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 09:23:13 vasta tsitaadiga

kiiremini võiks tulla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 13.06.2007 10:01:28 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
kiiremini võiks tulla icon_biggrin.gif

tegelt mitte, cod2 võiks ikka edasi olla mitte, et iga 2-3 a. tagant vaheta mängu :E sest nagunii kui cod4 väljas hakkab cod2 surema vaikselt nagu praegust vcodiga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 10:27:33 vasta tsitaadiga

Cod2 on juba ammu suremas. Viimane aeg oleks uus mäng välja tuua..
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 13.06.2007 12:34:36 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Cod2 on juba ammu suremas. Viimane aeg oleks uus mäng välja tuua..

haha, seda küll öelda ei saa, võibolla ainult kräkitud serverid ja nondes mängivad klannid kaovad aga cb aktiivsus üha tõuseb ja tõuseb, samamoodi ka lännide arv ja erinevate cuppide arv tõuseb.
näiteks cod2 võeti isegi wsvg'l sel aastal.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 22:02:00 vasta tsitaadiga

Ülevaade ja uusi pilte thumbs_up.gif

http://www.gamespot.com/pc/action/callofduty4modernwarfare/news.html?sid=6172419&tag=topslot;title;2&om_act=convert&om_clk=topslot

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 22:05:00 vasta tsitaadiga

Ehmatasid juba.. Eelvaade ikka
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 02:38:13 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Cod2 on juba ammu suremas. Viimane aeg oleks uus mäng välja tuua..

Ma mängin päris tihti LANis icon_redface.gif

Aga uus lubab hea tulla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 17.06.2007 12:02:55 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Cod2 on juba ammu suremas. Viimane aeg oleks uus mäng välja tuua..


icon_biggrin.gif Jumala 2nks on r22kida asjadest millest sa ei tea? onju? 6-7 tuhat serverit pub ja priv, neist v'lja arvatud veel cracked servud + see et tugevad communityd toetavad seda m'ngu nagu crossfire.nu. TOP tiime on nii pasaks et upu, paljud major lanid toetavad m2ngu. COD2 community on alles saavutamas oma tip aegasid, seega ma ei tea kust sa sellise infoga lagedale tulid.. aga noh targad teavad.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2007 13:27:16 vasta tsitaadiga

Loomulikult on "änks". Omad kogemused ainult. 3-4 head serverit kus ma olen cod2 algusest käinud ja mis olid koguaeg full on nüüd tühjad. Inimesed kes cod2 algusest peale mänginud on ,neid on see mäng ära tüüdanud. Kaasaarvatud mind. Aegajalt saab veel bagdadis käidud ja mõne veteraniga paar roundi tehtud. Peaks mainima veel ,et ilma moditeta on cod2 täiesti lootusetu. Sellised modid nagu nade cooking , Health bar ,Sprint ,siis see et granaadid lendavad mõistlikult kaugele mitte üle mapi teevad mängu tohutult paremaks. Minu arust tavamängus oli see pihta saamine ka kahtlane. Kar tapab ikka ühe lasuga ? kui mitte siis selle kohta on ka mod.

Võibolla jõuab see tõesti alles nüüd kuhugile lanpartydele ,aga tava inimestel viskab üle..

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.