Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 00:43:27 vasta tsitaadiga

Eee ei ole graafiliselt piix... ma ainult vingunud et seal on koledad player mudelid ja mängitavus on suht "jama". Ise tegin seal graafika kenamaks (kuigi uus 1.2 patch tegi selle töö pärast juba ära). Gothic 3 kohta ütlesin et on jah bugi hunnik aga siiski päris nauditav (pane tähele seal ma kirun neid buge mis mul alles siis tulid kui kuramuse mäng läbi hakkas saama, mängu alguses oli mul endal suht bug free game)...

Oblivioni hdr i vastu ei ole mul midagi (bloomi ei katsetanud).....

Aga jah... mida rohkem ma vaidlen seda mõttetum tundub see tegevus... ega mul õigus kunagi ei jää.

Proovisin korraks selle "bloom patchiga" subaruga ringi sõita ja mnjaa... kuramuse öö sõit tekkis icon_lol.gif Eks näis mis full endast kujutab. Kui nad selle uduse pildi ära fixivad siis on loota et midagi head tuleb... kuigi codemasters pole tea mis asjast midagi head teinud.

Ainuke asi millest aru ei saa on juhitavus... mis sellel viga on? endal gamepadiga on küll asi norm (kuigu sutsu erk aga see on arvatavasti demo/asja paika panemise viga). Pidurid töötavad jah kahtlaselt häste ja auto ei libise kruusal vms kollasel ainel. Aga muid vigu nagu ei oleks icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.05.2007 01:08:14 vasta tsitaadiga

Mulle ei meeldi see Bloom ainult seal kus see lancer-iga sõita saab,seal raja see liiv/kruus on liiga ülepingutatud.
Aga subaruga asfaldil on lihtsalt super,üli hea graafika ja juhitavus. thumbs_up.gif
Ei lootnud,et sellest nii hea mäng tuleb. icon_wink.gif
Füüsika on suht hea colini kohta,kahju ainult,et puud katki ei lähe.Loodetavasti Dirt 2-s lähevad katki,kui see tuleb. icon_smile.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 01:19:42 vasta tsitaadiga

Tegin siis lubatud video icon_razz1.gif 48Mb suur.. Nata raske oli juhtida, fps oli video ajal 18 icon_razz1.gif

Jaapan
http://www.youtube.com/watch?v=-rmBtNFmO7s

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 01:28:22 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Tegin siis lubatud video icon_razz1.gif 48Mb suur.. Nata raske oli juhtida, fps oli video ajal 18 icon_razz1.gif

Jaapan
http://www.youtube.com/watch?v=-rmBtNFmO7s


tänud... hea seegi et igav sõit ei olnud... matsu peab ikka kah panema vahest icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 27.05.2007 01:38:48 vasta tsitaadiga



Minu masin siis. Ise tuunisin... auto mass vähendatud ja pillub sädemeid. Sirge peal saab 60km/h kätte. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 01:45:35 vasta tsitaadiga

inc, väga võimas ja pro pilt thumbs_up.gif Enne pole nii hullu damaget ever näinud icon_biggrin.gif noh DiRT-is olen icon_wink.gif Mnjaa, teate väga rahule võib jääda ikka ju mänguga icon_smile.gif Selle aasta parim WRC pela kindlasti ja näitab mida head tulevikus tuleb icon_wink.gif kasvõi damage poolelt. Oodake nüüd mõni päev, Need For Speed 2007 peaks jõhker tulema icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 01:45:58 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:


Minu masin siis. Ise tuunisin... auto mass vähendatud ja pillub sädemeid. Sirge peal saab 60km/h kätte. thumbs_up.gif


icon_eek.gif

oot kuda sul see õnnestus? kui ma seda teha üritasin siis käivitus see "video" kus rattad alt ära ja game over... icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 02:12:14 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:


Minu masin siis. Ise tuunisin... auto mass vähendatud ja pillub sädemeid. Sirge peal saab 60km/h kätte. thumbs_up.gif
tuled on wrc-autode tugevaimad osad icon_lol.gif

aga jah, laks pidi päris karm olema... kaljult alla sõitmine teeb ka vähem kahju icon_razz.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 04:04:15 vasta tsitaadiga

Okei, veel üks video icon_smile.gif Magama kah nüüd, sai kõige esimene Tier 1 ära tehtud icon_smile.gif Kõik Hardest tasemetega ja esikohad icon_razz1.gif Märkasin, et Tier 3-s tulevad lumerajad icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Hispaania omab 8) Mõnusalt ilus lihtsalt.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=FvGxrQszbt4



Ja veel midagi huvitavat icon_smile.gif


_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.05.2007 06:35:56 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Okei, veel üks video icon_smile.gif Magama kah nüüd, sai kõige esimene Tier 1 ära tehtud icon_smile.gif Kõik Hardest tasemetega ja esikohad icon_razz1.gif Märkasin, et Tier 3-s tulevad lumerajad icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Hispaania omab 8) Mõnusalt ilus lihtsalt.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=FvGxrQszbt4
teinud siis juba video nagu mina, 1280x960@ultra
ja siis selle näiteks x264ga kokku lasknud, et oleks videol ka kvaliteeti
see youtube imeb icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 27.05.2007 09:59:07 vasta tsitaadiga

video ei pea olema mingi x264 et kvaliteet oleks parem icon_biggrin.gif kõige rohkem loeb mängustiil, kuidas sõidab jne icon_wink.gif väga hästi tehtud. 5+ 8)
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 27.05.2007 10:07:48 vasta tsitaadiga

yoos, x264 pakitud klipp on pea sama kvaliteediga mis mängus vaadates, youtube on lukuauk läbi udu. Ükskõik kuda ta sõidab, huvitav kumba meeldivam vaadata on icon_smile.gif (või oleks, kui see va x264 niipalju proset ei sööks, hakib raibe, peab parema koodeki leidma)
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 27.05.2007 11:01:44 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
(või oleks, kui see va x264 niipalju proset ei sööks, hakib raibe, peab parema koodeki leidma)


kõige halvem ongi see et ~6 aastasel arvutil see eriti hästi ei liigu icon_lol.gif

mida ma veel tähele panin et see mäng tuleb euroopas 1 juuni icon_biggrin.gif mõtlesin et ikka 19 juuni euroopas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 27.05.2007 11:12:09 vasta tsitaadiga

15 Juuni tuleb icon_razz.gif PC ja Xbox360 peale
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redstar
Kreisi kasutaja
redstar

liitunud: 26.01.2007




sõnum 27.05.2007 11:19:21 vasta tsitaadiga

ma ei saa tööle tuleb error ette...tõmbasin selle demo aga tuleb jah siis see ette kus on send error ja dont send error jne...
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 27.05.2007 11:21:09 vasta tsitaadiga

Hosta kirjutas:
15 Juuni tuleb icon_razz.gif PC ja Xbox360 peale


http://en.wikipedia.org/wiki/Colin_McRae:_DiRT wikipeedia valetab? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 11:23:07 vasta tsitaadiga

yoos, it was on the internet then it must be true.

Ehk siis, wikipedia võib ka valetada, näiteks vananenud info vmsiganes. Samamoodi võib hosta info vale olla, aga wikipediat niimoodi kiita ei tasu, ennegi valeinfot seal näinud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 11:34:22 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
yoos, it was on the internet then it must be true.

Ehk siis, wikipedia võib ka valetada, näiteks vananenud info vmsiganes. Samamoodi võib hosta info vale olla, aga wikipediat niimoodi kiita ei tasu, ennegi valeinfot seal näinud. icon_wink.gif


Codemaster'i kodulehel on 15 Juuni.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 27.05.2007 11:48:03 vasta tsitaadiga

kas mulle on vale mulje jäänud aga kust peeruaugust mõni vend juba täismängu mängib icon_question.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 27.05.2007 11:50:00 vasta tsitaadiga

t6nn_k, loe teemat ja ülevaadet. Platoonil on review sample.
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 11:51:40 vasta tsitaadiga

Kas keegi on selle tööle saanud Geforce 6600gt-ga? Must pilt ees ja kõik. ^^
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viper
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2001




sõnum 27.05.2007 11:58:38 vasta tsitaadiga

Logitech G25 rooliga on keegi proovinud?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 27.05.2007 12:05:54 vasta tsitaadiga

Albert52 kirjutas:
Kas keegi on selle tööle saanud Geforce 6600gt-ga? Must pilt ees ja kõik. ^^


Minul töötab, ja selle bloom/blur eemaldamis patchiga saan mängida lausa 1024x768 resoga nauditavalt thumbs_up.gif järgmine nädal panen veel ühe 512mb mälu pulga juurde, veel parem siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 12:10:40 vasta tsitaadiga

Viper kirjutas:
Logitech G25 rooliga on keegi proovinud?

Siin foorumis selle mänguga on paljudel rooliga probleeme, ka minul. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 27.05.2007 12:23:01 vasta tsitaadiga

Albert52 kirjutas:
Kas keegi on selle tööle saanud Geforce 6600gt-ga? Must pilt ees ja kõik. ^^


mina olen ka saanud tööle icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 27.05.2007 12:46:19 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:


icon_eek.gif

oot kuda sul see õnnestus? kui ma seda teha üritasin siis käivitus see "video" kus rattad alt ära ja game over... icon_rolleyes.gif


Mõnikord tuli see terminal damage, teine kord jälle mitte.


Matti kirjutas:
tuled on wrc-autode tugevaimad osad icon_lol.gif

aga jah, laks pidi päris karm olema... kaljult alla sõitmine teeb ka vähem kahju icon_razz.gif

Ühest laksust ei piisanud. Päris palju läks ikka aega enne kui body sain 0% peale.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 27.05.2007 12:53:51 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda mida tähendab "skidmarks" graafika optionsite all?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 12:55:07 vasta tsitaadiga

Hosta kirjutas:
Albert52 kirjutas:
Kas keegi on selle tööle saanud Geforce 6600gt-ga? Must pilt ees ja kõik. ^^


Minul töötab, ja selle bloom/blur eemaldamis patchiga saan mängida lausa 1024x768 resoga nauditavalt thumbs_up.gif järgmine nädal panen veel ühe 512mb mälu pulga juurde, veel parem siis icon_biggrin.gif
Mälu juurde küll aga eks videokaart tahaks kah vähe upgrade....
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.05.2007 13:02:28 vasta tsitaadiga

t6nn_k kirjutas:
oskab keegi öelda mida tähendab "skidmarks" graafika optionsite all?


Kummijäljed asfaldil. Oletame kui lased täiega külge siis jäävad asfaldile mustad kummitriibud.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 27.05.2007 13:06:58 vasta tsitaadiga

thnx icon_exclaim.gif ei teadnudki et see sellise nimega on icon_redface.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 27.05.2007 13:22:51 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
Mälu juurde küll aga eks videokaart tahaks kah vähe upgrade....


Seda kindlalt, aga suvel plaanin uue raali muretseda üldse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 15:16:56 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Okei, veel üks video icon_smile.gif Magama kah nüüd, sai kõige esimene Tier 1 ära tehtud icon_smile.gif Kõik Hardest tasemetega ja esikohad icon_razz1.gif Märkasin, et Tier 3-s tulevad lumerajad icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Hispaania omab 8) Mõnusalt ilus lihtsalt.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=FvGxrQszbt4
teinud siis juba video nagu mina, 1280x960@ultra
ja siis selle näiteks x264ga kokku lasknud, et oleks videol ka kvaliteeti
see youtube imeb icon_razz.gif


Viskasin pumpa servusse üles icon_wink.gif Colin DiRT Hispaania Rally made by PlatoonSgtElias

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 27.05.2007 15:34:19 vasta tsitaadiga

Mingi englishman oled või??

PlatoonSgtElias kirjutas:
Colin DiRT Hispaania Rally made by PlatoonSgtElias
icon_lol.gif

miks Hispaania pole inglise keeles kirjutatud?




vaatasin ka videot ja masin sõidab nagu mudelauto, sujuvat keeramist pole, vaid liigub nagu klots.

_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 27.05.2007 16:21:58 vasta tsitaadiga

Nagu kõigis Colinites thumbs_down.gif
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.05.2007 17:39:49 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
libe kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Okei, veel üks video icon_smile.gif Magama kah nüüd, sai kõige esimene Tier 1 ära tehtud icon_smile.gif Kõik Hardest tasemetega ja esikohad icon_razz1.gif Märkasin, et Tier 3-s tulevad lumerajad icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Hispaania omab 8) Mõnusalt ilus lihtsalt.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=FvGxrQszbt4
teinud siis juba video nagu mina, 1280x960@ultra
ja siis selle näiteks x264ga kokku lasknud, et oleks videol ka kvaliteeti
see youtube imeb icon_razz.gif


Viskasin pumpa servusse üles icon_wink.gif Colin DiRT Hispaania Rally made by PlatoonSgtElias
kle osta omale domeen, hui kõik sinna sisse saavad
ja räägi mis parameetritega video on? x264? mis profiili kasutasid, reso ja fps? Bits*(Pixel*Frame)? icon_razz.gif

j22lind kirjutas:
vaatasin ka videot ja masin sõidab nagu mudelauto, sujuvat keeramist pole, vaid liigub nagu klots.
aga klaveriga ongi nii, rooliga on teisiti icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.05.2007 17:43:14 vasta tsitaadiga

Klaveriga on jah väga raske sujuvalt keerata,rooliga saab sujuvalt keerata. icon_wink.gif
Pole ise veel rooliga proovind aga küll jõuab.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 27.05.2007 18:24:59 vasta tsitaadiga

Mul itaalias aeg 3:05.74
Saksas 1:12.24
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 27.05.2007 18:31:55 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Mul itaalias aeg 3:05.74
Saksas 1:12.24


rooliga?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 27.05.2007 18:33:59 vasta tsitaadiga

Klaver ikka ja automaat
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 18:35:46 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
libe kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Okei, veel üks video icon_smile.gif Magama kah nüüd, sai kõige esimene Tier 1 ära tehtud icon_smile.gif Kõik Hardest tasemetega ja esikohad icon_razz1.gif Märkasin, et Tier 3-s tulevad lumerajad icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Hispaania omab 8) Mõnusalt ilus lihtsalt.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=FvGxrQszbt4
teinud siis juba video nagu mina, 1280x960@ultra
ja siis selle näiteks x264ga kokku lasknud, et oleks videol ka kvaliteeti
see youtube imeb icon_razz.gif


Viskasin pumpa servusse üles icon_wink.gif Colin DiRT Hispaania Rally made by PlatoonSgtElias
kle osta omale domeen, hui kõik sinna sisse saavad
ja räägi mis parameetritega video on? x264? mis profiili kasutasid, reso ja fps? Bits*(Pixel*Frame)? icon_razz.gif

j22lind kirjutas:
vaatasin ka videot ja masin sõidab nagu mudelauto, sujuvat keeramist pole, vaid liigub nagu klots.
aga klaveriga ongi nii, rooliga on teisiti icon_rolleyes.gif


Miks ma peaks domeeni kasutama? Youtube ülemaailmne suur koht kus hea hoida videosi. Esimesed videod üldse siis, mis netti pannud. Kodeerisin XVid-ks ja 30fps oli vist.. 27 target quantizer

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 27.05.2007 18:36:56 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, jutt käis pumbast
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.05.2007 18:38:51 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Miks ma peaks domeeni kasutama? Youtube ülemaailmne suur koht kus hea hoida videosi. Esimesed videod üldse siis, mis netti pannud. Kodeerisin XVid-ks ja 30fps oli vist.. 27 target quantizer
selleks, et saaksid oma muud videod ja huinjaa kuhugi rahvale kättesaadavaks teha, mitte kuhugi konkreetse ISP porriserverisse asja lükata doh.gif
2x8800GTx ja e6700 etc kõrval on 45.- eeku kuus lumme kusta

mis puudutab
tsitaat:
Kodeerisin XVid-ks ja 30fps oli vist.. 27 target quantizer

ei kommentaari

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 19:09:25 vasta tsitaadiga

Kus nüüd probleeme, et ei saa hea kvaliteediga videosi icon_lol.gif Ausalt ei koti mingi provider mind ja youtube-st näeb väga kenasti video ära. Graafikat näha tahad siis osta mäng poole kuu pärast. Arvuti ka. Aitab OT-st. Tahad, et ma millegi paremaga kodeeriks siis tee mulle ps-iga selgeks kõik ja anna download linkid ka thumbs_up.gif


wroom icon_razz1.gif


_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 27.05.2007 19:12:48 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif truck ka sees
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 19:15:56 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, tee mõni pilt/video lumerajast ka
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 19:27:28 vasta tsitaadiga

Kohe tuleb neli uut (loodetavasti teile meeldivat) videot icon_smile.gif Austraalia, 1vs1 Crossover Rally (Lanciatega 8)), Inglismaa ja Hillclimb Mersuga icon_razz1.gif
Uploadid videosi üles hetkel ja otsin sobivaid lugusi... peaks mingi aeg tegema midagi normi mitmest lõigust kokku heh icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 27.05.2007 19:35:16 vasta tsitaadiga

http://rapidshare.com/
See sobib kenasti videode uppimiseks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 19:38:40 vasta tsitaadiga

Naljamees, seal ma vahest ootan 160 minti sabas icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 27.05.2007 19:45:03 vasta tsitaadiga

Kui mingi fail on juppidena üleval seal siis küll jama icon_biggrin.gif kui üht faili vaja tirida, on hea icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 19:50:35 vasta tsitaadiga

njah, ma eelistaks iga kell juutuubi icon_biggrin.gif mõnel inimesel on endiselt suht aeglased netikiirused... icon_wink.gif
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.