Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 11:14:05 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
vaadates üht gameplay vidi youtubes märkasin et selle bagi kaalujaotis on täitsa pekkis ju
mootor (suurim kaalumõjutaja) on täiesti taguotsas masinal ja sellegipoolest vajub tal nina kiiremini alla
tegelikult on aga auto kaalukese taguotsas (et hea grip oleks)
selle suure hüppe peal aga vaata et peaaegu tahab täiesti nina peale kukkuda
mõttetu... icon_evil.gif

No ma pole küll mingi ekspert, kuid ma arvan, et CORR super buggy'd on võrdlemisi hästi balanseeritud (pean silmas tegelikke masinaid). Seda just eriti selle pärast, et nad veedavad päris suure osa võistlusest läbi õhu lennates. Kui raskuskese oleks auto taga otsas (nagu sa väidad), siis maanduksid nad pärast iga suuremat hüpet tagaotsa peale. See tingiks selle, et juht ei saaks kohe pärast maandumist sõidu suunda mõjutada ja vahiks enne maandumist taevasse, mitte raja peale.

Ja üldse, kui sellised asjad panevad sind arvama, et mäng on mõttetu, siis sa peaksid püüdma natuke tolerantsem olema. Iga väikese asja üle ka ei tasuks viriseda. beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 11:30:29 vasta tsitaadiga

kui iga väikse asja pärast keegi ei virise siis tehaksegi käkk valmis.. miks teha rohkem kui saab vähemaga icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.05.2007 13:23:39 vasta tsitaadiga

Ega kaalujaotusest pole siin tõesti vist ükski tolbajoob kuulnud. Mõelge ise, kui need pagid maanduksid kogu aeg tagumise otsa peale.....Kas ta oleks peale maandumist ka veel juhitav icon_question.gif icon_question.gif Esimene ots peabki selle suure löögi vastu võtma ja sõiduk peab jääma koheselt juhitavaks. Enne võiks ikka mõelda kui lolli juttu hakkate suust välja ajama.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 26.05.2007 13:42:13 vasta tsitaadiga

Teema on pikk ja lai ning küsimus vastik, aga katsuge tolerantsed olla. icon_smile.gif

Nimelt, 9800pro'ga pole mingit varianti, et seda mängida? Sai muidu tiritud, teadmata min. nõudeid, tööle pannes annab errori.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 26.05.2007 13:50:59 vasta tsitaadiga

ei saa kuna sul pole SM3
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 13:53:02 vasta tsitaadiga

ati kaartidega vist alates mingi x1300 või x 1600 isegi alles...
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 26.05.2007 13:54:12 vasta tsitaadiga

No siis panen tuima näoga RBR'i edasi. icon_razz.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 13:55:32 vasta tsitaadiga

või osta tuima näoga mõni 3.0 i toetav kaart..... icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 13:59:33 vasta tsitaadiga

hmm, ma imestan, et RBR töötab mul hullemini, kui dirt icon_rolleyes.gif
et siis, kus on õiglus? icon_lol.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 14:15:02 vasta tsitaadiga

RBR jookseb ja kohati ka näeb (eriti oma aja kohta ja suht parima välja nägemisega 2d puud) parem välja kui colin dirt... üld pildis.

Kui sul RBR jookseb halvasti siis otsi viga enda masinas. Mul igatahes masin suht magab selle mängu taga isegi kui kõik põhja virutada...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 14:42:24 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Enne võiks ikka mõelda kui lolli juttu hakkate suust välja ajama.

Kas sa nüüd teietad mikk36'te või väidad, et minu jutt oli ka loll?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.05.2007 15:21:04 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Mario153 kirjutas:
Enne võiks ikka mõelda kui lolli juttu hakkate suust välja ajama.

Kas sa nüüd teietad mikk36'te või väidad, et minu jutt oli ka loll?


icon_question.gif icon_rolleyes.gif Miks sa arvad, et see sinu jutu kohta käis....sinu jutt on ju täitsa õige.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raits753
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 26.05.2007 15:39:57 vasta tsitaadiga

Probleem: Dirt ei taha mitte kuidagi tööle minna, küll teeb käima pannes restardi arvutile või jääbki loadima. Näiteks loadib mingi 5min, siis hakkab ekraan korraks virvendama ja taust läheb mustaks, see "loading" värk jääb nähtavale..

Masin nõrgaks kindlasti ei jää - x2 3800+ , 7900GT , 2 x 1gb ddr2.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 15:43:03 vasta tsitaadiga

dualcore drivud peal? kõige uuemad driverid videokaardil?

endal läks küll tööle kenasti X2 ga see udu kogu 8)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raits753
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 26.05.2007 15:59:58 vasta tsitaadiga

Avastasin, et mul on mingi vigane fail millele on üks trojan külge puugitud! Kummaline, et kav enne skannides seda ei avastanud vaid siis kui uninstallida üritan. Eks siis oli installer ise ka rikutud ja täiesti loomulik et "dirt" käima ei lähe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 16:52:58 vasta tsitaadiga

Häälestasin rooli ära aga tööle ei hakka mängus....ja nupud kah siis ei vunka... icon_confused.gif Veider...
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 17:04:31 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
Häälestasin rooli ära aga tööle ei hakka mängus....ja nupud kah siis ei vunka... icon_confused.gif Veider...

Mul küll rool töötab. Mängu controli seadetes tuleb ära seadistada, iga nupp eraldi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raits753
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 26.05.2007 18:10:53 vasta tsitaadiga

filefrondist üritas kenake trojan sisse lipsata, et mida kuradit?

edit: Setup.exe on kenasti trojaniga varustatud..

edit2: Kav on juba päris mitu viirust sealt leidnud.. Päris paljud inimesed tirisid sealt endale "dirt" demo ja installisid suure hurraaga? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.05.2007 18:16:34 vasta tsitaadiga

Ei ole seal ühtegi viirust. Mõned "imelikud" viirusetõrjed peavad lihtsalt kopikaitset "Starforce" viiruseks.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 18:39:33 vasta tsitaadiga

Starforce ongi viirus.... aga "ametlik" viirus. Ehk siis tasuks viiruskaitse maha tappa kui mängu peale paned. Endal õnneks viiruskaitse selle starfacki peale karjuma ei hakanud.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.05.2007 18:51:32 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
Ei ole seal ühtegi viirust. Mõned "imelikud" viirusetõrjed peavad lihtsalt kopikaitset "Starforce" viiruseks.
demol küll starforce'i küljes pole ja starforce on minuteada mängudega sedavõrd seotud olnud, et alati on ka demodel ta küljes olnud ning vastavat draiverit installida tahtnud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 19:09:42 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
its2cold kirjutas:
Ei ole seal ühtegi viirust. Mõned "imelikud" viirusetõrjed peavad lihtsalt kopikaitset "Starforce" viiruseks.
demol küll starforce'i küljes pole ja starforce on minuteada mängudega sedavõrd seotud olnud, et alati on ka demodel ta küljes olnud ning vastavat draiverit installida tahtnud

Ma just mõtlesin kust minu arvutisse starforce sattus. Vista blockib ära selle, alati kui stardib.
Kuidas seda jura maha saada?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 19:26:10 vasta tsitaadiga

googlist peaks olema õpetus kuda seda piixu maha saada... Codemasters ikka parim firma... paneb starforce i peale mis on teada ja tõestatud et keerab masinaid piixu... isegi üks kord mõtlesin miks DVD kirjutaja ei suutnud ühtegi asja korralikult teha ... kuniks format tuli (sai paar mängu pandud mis omasid väga rämedat kaitset).

Igatahes jah... crapmasters thumbs_up.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 19:32:12 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:


Igatahes jah... crapmasters thumbs_up.gif


Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.05.2007 19:33:44 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
googlist peaks olema õpetus kuda seda piixu maha saada... Codemasters ikka parim firma... paneb starforce i peale mis on teada ja tõestatud et keerab masinaid piixu... isegi üks kord mõtlesin miks DVD kirjutaja ei suutnud ühtegi asja korralikult teha ... kuniks format tuli (sai paar mängu pandud mis omasid väga rämedat kaitset).

Igatahes jah... crapmasters thumbs_up.gif
mis kuradi starforcest te räägite?
mingi uus versioon, mis enam restarti ei eelda, ega lowlevel süsteemidraivereid ei installi? icon_rolleyes.gif

aga high detailidega jookseb demo 1280x960@4xAA/16xAF 39-47fps thumbs_up.gif

ja teie simumehed olete kadedad, et simusi pole uusi tulnud, tuli arcade rallikas ja nüüd kirute - te piixud ei pea seda pelama icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 19:45:31 vasta tsitaadiga

http://onlinesecurity-on.com/downloads/sfdrvrem.zip - sellega saab selle nõmade starforce'i maha. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.05.2007 20:09:35 vasta tsitaadiga

SMX kirjutas:
copy this over your postprocess dir

shuts off that awful bloom/blur crap

http://home.arcor.de/armed-tactics/zeug/postprocess.rar


screen 1280x1024 ultra, 4x fsaa, 8x af


mõnele kasutajale ehk abiks
minu masinal 1280x960@high, 4xAA, 16x AF

_________________
☠


viimati muutis libe 26.05.2007 20:27:36, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 26.05.2007 20:09:36 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mis kuradi starforcest te räägite?


[14:58:32 PL] StarForce detected -> D:\Games\DiRT Demo\DiRTDemo.exe
[14:58:36 PL] StarForce 4.70.09.03 detected -> D:\Games\DiRT Demo\protect.dll
[14:58:37 PL] — File(s) Scan Finished [6.06s] —

mis option all oli see et näeks inimest rooli taga?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 20:44:05 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Matti kirjutas:
jätsin koju tõmbama ja tulin ise tööle icon_razz.gif

eriti tahaks multiplayerit taguda thumbs_up.gif mõni AHV seda juba proovinud ka on?


Anna teada kuda 7900GTX peal jookseb thumbs_up.gif Medium ja Ultra 1024 ja 1280 reso kui viitsid
leim, profiilis oleva masinaga saab ultra peal 1024-ga 13 fps ja 1280-ga 11 fps icon_lol.gif (kaart ootab klokkimist icon_razz.gif )

muidu graafika on asjal ikka väga bueno thumbs_up.gif
kahjuks on bloomiga üle pingutatud thumbs_down.gif auto on ilus, aga see läikiv kruus ajab öökima

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 20:56:09 vasta tsitaadiga

mnjaa... tänu sellele bloomi piixu eemaldamise "patchile" sai kohe kenasti fps i kah juurde + graafika on sutsu kenam... kui nad vaid fullis selle hdr/bloom värgi ära parandaks aka läheks korraks õue vaatama mis graafika seal on ja siis üritaks midagi sarnast mängu panna (aka selle järgi paika seada kui palju miskit kiirgab).
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 26.05.2007 21:12:07 vasta tsitaadiga

selle "patchiga" sai minu fps ka poole paremaks. sõitsin rooliga kah (huvitav et feedback ei tööta kuigi oli optionides sees) isegi parem sõita kui nuppudega icon_razz.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 21:38:23 vasta tsitaadiga

http://home.arcor.de/armed-tactics/zeug/postprocess.rar
Omg sellega mäng kohe poole kenam ning kiirem icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.05.2007 21:40:00 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
http://home.arcor.de/armed-tactics/zeug/postprocess.rar
Omg sellega mäng kohe poole kenam ning kiirem icon_smile.gif thumbs_up.gif
kuid too asfalti rada on sellega pime icon_rolleyes.gif

muide, frapsiga salvestas mul eelmise posti seadetel 28-30fps videot täisresol icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 26.05.2007 21:47:43 vasta tsitaadiga

See kes nüüd selle postprocess.rar valmis tegi on kõva mees thumbs_up.gif minul nüüd mäng töötab väga kenasti menüü peal ei jookse enam kokku ja reso saan panna 1024 x 768 ja FPS on 25-30 nüüd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.05.2007 21:52:04 vasta tsitaadiga

Krt ma ei saand tööle,hiljem proovin veel. icon_confused.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.05.2007 22:20:53 vasta tsitaadiga

muide viimaste 8800 kaartide draiveritega on varjud korras, .19 draiveritega oli jama

ma olen vist ainus, kellele see bloom istub, minu arvates on see täitsa kena icon_rolleyes.gif
ja kuna asi teeb mul high settingutel koos bloomi ja muu pp stuffiga 1280x960, 4xAA, 16xAF 25-30fps videosi, siis saab paremad momendid salvestada
sõita niikuinii ei oska, seega see 25fps ei häiri icon_razz.gif

nüüd vaja vaid too 7k1000 masinasse pista, ehk isegi paraneb salvestamisel kaadrisagedus 8)

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 22:23:48 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
minu video siis http://www.youtube.com/watch?v=TlMGfhj1-GQ

http://youtube.com/watch?v=2oQjRKtt5D4
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raits753
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 26.05.2007 22:31:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ei ole seal ühtegi viirust. Mõned "imelikud" viirusetõrjed peavad lihtsalt kopikaitset "Starforce" viiruseks.


Trojan dropper ja trojan horse on starforce? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 26.05.2007 22:34:27 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
Creat_1 kirjutas:
minu video siis http://www.youtube.com/watch?v=TlMGfhj1-GQ

http://youtube.com/watch?v=2oQjRKtt5D4


hästi tehtud thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 22:44:52 vasta tsitaadiga

Colin dirt ilma selle patchita meenutab sellist asja: http://www.vgcats.com/comics/images/070119.jpg

loodan et kõik firmad nõnda piixu ei lange

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 26.05.2007 22:46:14 vasta tsitaadiga

Ma kakun ka demot ja vaatan, kas saab enamvähem jooksma selle minu confil icon_biggrin.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 22:48:20 vasta tsitaadiga

Olin lammas jah...üks nupuke jäi paigaldamatta ja sellest piisas et ei hakanud värk tööle... icon_smile.gif Nüüd kõik ok...rooliga ikka vinge.... Thx god...midagi normaalset tulekul peale PS 2 WRC sarja ometigi...
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.05.2007 22:51:00 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Colin dirt ilma selle patchita meenutab sellist asja: http://www.vgcats.com/comics/images/070119.jpg

loodan et kõik firmad nõnda piixu ei lange
sa oled nagu sitahäda selle bloomiga icon_lol.gif igas võimalikus teemas siin HV's ainult inised ja vingud selle bloomi peale
harju ära, kui ei meeldi, ära kasuta doh.gif

muide ka reaalelus on selliseid kontraste, selliseid väga eredaid valgusi, puhtalt peegeldused ja muu
ja kui fotograafiaga vähegi tegelenud, siis peaks nö HDR väga tuttav olema icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 23:03:34 vasta tsitaadiga

Ei ole sitta häda... kuidas ma saan seda mitte kasutada kui ametlikult see peale surutakse? Ilma selle patchi värgita ju ei saa seda piixus ja valesti tehtud helendust maha ja see "parandus" kohati keerab mõnes kohas asju sutsu "pimedaks" mis jällegist ei ole päris see.
Saa aru ET mulle MEELDIB korralikult tehtud Bloom ja HDR (ja jah mulle meeldivad ka arcade tüüpi autu mängud). Ma lausa kaifin HDR efekti mis korralikult tehtud (dod s ja cs s, splinter cell 3, oblivion jne). Aga viimasel ajal on sellega firmad oma graafilisi vigu peitma hakanud. Aga jah... note to self: käi vähem õues siis silmad harjuvad ära 8) Lihtsalt jube vaadata kuidas rahvas kiidab mingit graafikat mis on totaalselt piixus kohati. Auto graafiline pool ainult suht vägev aga kogu see koeskkond on paras... (colin 4 näeb kah parem välja).


aga jah.. parem on mul stfu jääda kuna eks ikka tehakse nõnda nagu rahva mass tahab (reklaamis ja mängu nimes on omaette võlu mõndadele)... ja paistab et varste ei tasu mul ühtegi mängu käima panna kuna üks pruuni udu kogu kiirgav ruuduline käkk on tulekul (õnneks paar mängu, kuigi mitte autuga, on tulekul kus osatakse graafilist poolt mängus teha ja ka mängitavus paistab norm olevat) icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 26.05.2007 23:04:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.05.2007 23:03:38 vasta tsitaadiga

http://libehv.pri.ee/praht/video/DiRTDemo.mkv - 100MB
tegin siis ka ühe video high detailidel icon_smile.gif
lambikas icon_redface.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 23:59:18 vasta tsitaadiga

Peaks mainima, et mida rohkem mängin seda rohkem asi meeldima hakkab. Juhitavus on teistel autodel väga hea ikka võrreldes mõnega, eks seda lihvitakse icon_smile.gif


Jaapani ralli vihmaga 8)
1600x1200
Ultra detail
E6700 default
8800GTX XFX XXX


_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 00:01:23 vasta tsitaadiga

platoon sa videot ei viitsiks teha kuidas vihmaga sõit välja näeb? nii auto seest kui väljast icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 00:28:04 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ma olen vist ainus, kellele see bloom istub, minu arvates on see täitsa kena icon_rolleyes.gif


Minu arust on ka täitsa kena. angelile lihtsalt meeldib vinguda kõikide mängude üle icon_rolleyes.gif
Ja siis vinguvad hdri üle veel need kellel mäng ei jookse...

Ei mäng on vägev. Ei jõua ära oodata millal fulli kätte saan.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 00:34:22 vasta tsitaadiga

ei meeldi vinguda... lihtsalt bloom on üle tehtud ja pilt on jube udune kudagi... sogane ja ebaselge nagu promill oleks sees (mängu graafika oleks nagu zoomist väljas ja see tegelt uurides paistabki olevat põhi probleem miks asi suht "halb" välja näeb) icon_lol.gif (ok nüüd aitab... enam seda jama edasi ei vatra).

samas oleks siiski hea kui platoon paar video teeks. Piltidelt ei ole nii häste näha kogu seda värki icon_rolleyes.gif

ps: mul hdr jms värgi jooksutamisega probleeme ei ole ja kunagi ei vingu mingi asja üle kui enda P3 seda välja ei vea. kui arvate et mulle meeldib vinguda siis näidake mulle koht kus ma olen vingunud korraliku graafiliselt teostatud mängu teemas... icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 00:36:07 vasta tsitaadiga

Rääkisid just ,et korraliku hdri ja värgiga mäng on Oblivion. Igas teises teemas on kuulda ,et sinupoolt milline piixu graafikaga Oblivion tegelt on icon_rolleyes.gif
Ainuke uuem mäng mis on saanud sinult positiivset kriitikat on Gothic 3. Mis on minu arust mängimatu bugi hunnik.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.