|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
25.05.2007 16:22:59
|
|
|
| windsurfer kirjutas: |
| Sinu konfil peaks küll töötama, video jääks nõrgaks muidu, minu 7600gt veab seda miinimumiga. |
krdi jura siis, vanade tipp agp kaartidega pole siis midagi teha, peab masina täitsa ümber vahetama krt
_________________ ..... |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.05.2007 16:26:20
|
|
|
kui isegi need X800 toetaks SM3.0 aka DX9.0c (DX9.0b toetus on neil aka sm2.0b) siis välja nad seda mängu nagunii vedada ei suuda...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.05.2007 16:27:33
|
|
|
| davidco kirjutas: |
| windsurfer kirjutas: |
| Sinu konfil peaks küll töötama, video jääks nõrgaks muidu, minu 7600gt veab seda miinimumiga. |
krdi jura siis, vanade tipp agp kaartidega pole siis midagi teha, peab masina täitsa ümber vahetama krt  |
vanade asjadega on jah nii agp x1950 peaks vist siiski asja jooksutama ju?
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.05.2007 16:27:54
|
|
|
X1950 toetab SM3.0 iseasi kui häste ta seda mäng välja veab. Suht mediumiga ja 1024x768 peaks talutav olema ka mitme autoga koos sõites.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
25.05.2007 16:28:40
|
|
|
onju ka AGP kaarte mis omavad sm3 tuge 6600 seeria(mis kindlasti liiga lahjad selle mängu jaoks) 6800 seeria(mis kindlasti liiga lahjad selle mängu jaoks), 7800GS, X1950Pro, mis samuti lahjad, aga mängida peaks saama.
endal tilgub demo, ülevaate järgi tundib olevat igati asjalik mäng aga jah mu arvutiga pole vist eriti mängitav
-e-
krt kirjuta veel romaani
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
25.05.2007 16:30:47
|
|
|
Mina saan küll jummala normilt mängitud 1950Pro'ga(PCI-E) 1280x800 Med/on (blur off) Multisampling 2x kuskil nii 38fps laseb... Prose on 2500Mhz peal ning Video 635/1540
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.05.2007 16:32:22
|
|
|
Nu sul video OC itud vist? mul igatahes suht sama masin ainult videoks X1900XT @ default ja 1280x1024 kannatab mediumiga taguda (blur off, multisampling off) aga see sõit kus palju autosid rajal kisub fps i sinna 20 peale.
eks näis mis full toob endast ja kas seal kah silmad tahavad udu ja zoomist väljas pildi pärast peast minema joosta
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
25.05.2007 17:02:10
|
|
|
| Sitt demo, kui mängu alla lasen, siis ei lähe enam tööle.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
25.05.2007 17:04:14
|
|
|
Läheb tööle küll aga pilt on must lihtsalt
Suhteliselt häiriv tglt... mul pidevalt vaja winis käia.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
25.05.2007 17:05:58
|
|
|
Vista peal kipub Dirti demo suhteliselt kergelt kokku jooksma.
Full versioon on ilmselt ja loodetavasti stabiilsem.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
25.05.2007 17:07:51
|
|
|
| Nonii, panin pasa task managerist kinni ja uuesti käivitamisel ei tulegi enam pilti ette, mäng jääb endiselt alla ainult et mingi onu ütleb welcome to dirt blabla
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
25.05.2007 17:23:06
|
|
|
Njaa, Ei jõua ikka ära oodata, tahan juba seda hillclimbi ja üldse rohkem ja rohkem autosid, mida "kogemata" sodiks sõita
Multiplayer täitsa hea kogemuse jättis, sel ajal kui mina seal mängisin, oli 25 inimest sees ja ise olin koguaeg TOP 3-mes!
Inimesed kõik olid sõbralikud ja jutukad
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriiT_
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.12.2003
|
25.05.2007 17:38:03
|
|
|
Mnjah, proovisin nüüd ka x360 peal ja juhitavus võrreldes PC-ga on nagu öö ja päev.
Ma olen täiega sillas, pole ammu midagi nii head mänginud. Visuaalne nauding, sõidunauding...
V õ i m a s!
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
25.05.2007 17:57:08
|
|
|
     
natuke "rallitatud"
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
25.05.2007 18:20:25
|
|
|
| Platoon tee mängust videosid ka
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
25.05.2007 18:22:51
|
|
|
| windsurfer kirjutas: |
Vista peal kipub Dirti demo suhteliselt kergelt kokku jooksma.
Full versioon on ilmselt ja loodetavasti stabiilsem. |
Mul pole kordagi veel Vistaga kokku jooksnud.
Multiplayer on ka suht fun.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
25.05.2007 18:24:22
|
|
|
Mul ka Vistaga stabiilne.
Imprezaga saab veel sõidetud, aga Evoga on küll sigakeeruline.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
25.05.2007 18:51:12
|
|
|
tegin yhe väikese video, varsti saab näha
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
25.05.2007 18:53:36
|
|
|
Ma saan küll mängu alla panna ja uuesti ette, ilma et pilt mustaks ei läheks korra on must ja kohe pilt ees jälle
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
25.05.2007 18:58:09
|
|
|
Lahe vid
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
25.05.2007 19:19:24
|
|
|
hehe väga hea töö!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.05.2007 19:21:27
|
|
|
5 punkti said, sest oled eestlane :P
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
25.05.2007 19:36:03
|
|
|
väga hasti tehtud , 5 punkti
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
25.05.2007 19:40:18
|
|
|
Lõpus on nagu filmis 300
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
25.05.2007 20:03:57
|
|
|
Argh! Keegi teine ei vihka seda, et kui üritab aeda täitsa ära laamendada, siis see raibe resetib ennast terveks tagasi
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.05.2007 20:10:14
|
|
|
mnjaa... pilt on küll teine tase võrreldes eelmistega, kuid masinate juhitavus ja dünaamika on küll minu jaoks tagasi hoopis "arenenud", võtad masinal suure kiiruse üles ja piduri plokki pannes, saad 2-3 sekiga seisma pluss need nõmedad lapsikud kommentaarid sinna vahepeale.
kui nüüd täisversioon samasugune tuleb... siis bullshit
viimati muutis SKG 25.05.2007 22:00:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
25.05.2007 20:23:46
|
|
|
meenub kohe eelmiste colinite värk,
kui alguses väheke proovida on OMFG ning kui väheke p6hjalikumalt proovida ja puukida, on tegu hoopis mingi bsiga
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.05.2007 20:31:49
|
|
|
eee... kui see full crap tuleb ja udu kogu (jah ei väsi seda mainimast kuna silma valu läks nüüd alles üle) siis loodetavasti juhtub sama mis Colin 3 ega mis oli samuti suht käkk. Ehk siis tuli Colin 4 mis oli minuarust suht hea kraam. Ehk siis kui Dirt on sopp siis jään ootama millal Dirt 2 vms tuleb (arvatavasti see tuleb järgmine aasta kuna codemasters ile meeldib ühte ja sama jama häste palju genereerida)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
25.05.2007 20:35:16
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
mnjaa... pilt on küll teine tase võrreldes eelmistega, kuid masinate juhitavus ja dünaamika on küll minu jaoks tagasi hoopis "arenenud", võtad masinal suure kiiruse üles ja piduri plokki pannes, saad 2-3 sekiga seisma pluss need nõmedad lapsikud kommentaarid sinna vahepeale. Platoon, krt, andsid sellele käikile veel 8,5p oma ülevaates
kui nüüd täisversioon samasugune tuleb... siis bullshit
 |
Platoonil ongi mingi beta full vms versioon... niiet äkki on parem kui demo sellest ka need 8.5p vb
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
25.05.2007 20:39:32
|
|
|
vaealt
tegu siiski mingi betaga aka varasema buildiga, demo on siiski tootmisvalmis toode lihvi kohapealt
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.05.2007 20:40:50
|
|
|
ennegi nähtud demosid mis on parajad piixud... ja kui full kätte saanud siis oli suht
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
25.05.2007 20:43:03
|
|
|
| Keegi siin varem mainis ka et Xboxi peal pidavat parem juhitavus olema... loodame et PC fulli peal kah.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.05.2007 20:43:10
|
|
|
no ma väsind ka praegu, eks homme proovin veel selgema peaga võibolla olid ootused/lootused ka enne liig kõrgele seatud, aga jah... suure hoo mahapidurdamine käib kuidagi liiga lihtsalt vähemalt selles demos, mis Xbox 360 peal on.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
25.05.2007 20:44:37
|
|
|
| v6ib t6si muidugi olla, et demo on katki(sem), aga mis m6te sel oleks? demo ju selleks tehtud, mille järgi tegelane otsustab, kas osta v. mitte;)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
25.05.2007 20:59:31
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
| v6ib t6si muidugi olla, et demo on katki(sem), aga mis m6te sel oleks? demo ju selleks tehtud, mille järgi tegelane otsustab, kas osta v. mitte;) |
no kui ei meeldi siis ära mängi
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
25.05.2007 21:15:00
|
|
|
| syncmahv kirjutas: |
| CnZ kirjutas: |
| v6ib t6si muidugi olla, et demo on katki(sem), aga mis m6te sel oleks? demo ju selleks tehtud, mille järgi tegelane otsustab, kas osta v. mitte;) |
no kui ei meeldi siis ära mängi  |
ma usun, et siinses foorumis on ikka igasugune diskussioon lubatud mängudel - nii negatiivsetest kylgedest kui positiivsetest
edit: ja ma spekuleerisin hetkel yldse demo finaalbuildist, mis siin yldse midagi meeldimisega pistmist?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
25.05.2007 21:52:44
|
|
|
| Sai ka mäng ära proovitud konsooli peal. WRC autoga oli veits liiga arcade sõita, aga bagiga sai nalja rohkem kui rubla eest.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siimi
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
25.05.2007 21:55:39
|
|
|
| sai siis ka demo ära proovitud...mängisin 1280x960 ja med setingutega...kaardiks 7950gt ja jooksis ilusti...fps püsis 30 peal...ise olen demoga rahul ja ootan fulli...osad inimesed oodatavad sellest mängust mingit imet vist...aga asi on kulgenud oma loomuliku rada pidi...pilt on läinud ilusamaks ja detailsemaks...tuleb arvestada rohkemate teguritega kui enne ja see viib järjest reaalsusele lähemale...usun et mäng saab suht popiks;)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
25.05.2007 21:57:50
|
|
|
Nii, proovisin ära!
Mul jäi suu lahti!
Igatahes kiirelt kiir ülevaade minu silmis:
Graafika: 10/10
Vigastused autol: 9/10
Vigastused rajal, mujal: 8/10
Gameplay: 5/10
Sound: 9/10
ning üks asi, mis kokkuvõtte hea hinde maha võtab on see, et ekraani pilt on kuidagi blur'ine vms. kuid harjus ära!
Eesti oli Isegi sees!
Kokku: 8.5/10 siiski mängule, eriti, kuna demoga tegemist!
Pikemalt:
Minu GF NX7600GT 256MB jäi selgelt lahjaks, seniks kuni uut kaarti ei muretse, tuleb kas mediumi peal või low peale mängida! Proovisin ultra graafikat, puhta jube, fps võis mul miskine 5 max olla
Demo kohta on tegu ikka väga kõva mänguga, kuid klaviatuuriga mulle colinid alates 05'est ei istu ja seega on mul ka raske mängida, kuid kui oleks mingi hea rool järgi ja kõva masin samuti, siis puhas nauding mängimisel.
Autoga ühe korra täiega kusagile sõidad, siis auto pole enam see neljakandiline, mis ta eelnevates osades on olnud, laguneb mõnusalt ja ütleks, et reaalsust on taga aetud ja mängu pugul on see saadud, muidugi päris nii ka pole, et korra posti sõidad, siis rohkem sõita ei saa, kuid ma ei välistaks seda täisversioonis max vigastuste pugul, sest demos sai terve autoga puuse mindud kena hooga ja sõit oli sõidetud tegelikult.
Rada laguneb ka kenalt, kui näiteks on puust aed tehtud teepiirdeks, siis selle võid pilbasteks sõita, kui on metallist teepiire, siis saab seda mõlkida ja üsnagi reaalne. Publikukatse sõitu tehes jäid silma ka kummid, mis on parjääridele ette pandud, sai kena mataka sinna panna ja kummid lendasid - nagu päris! Sõitsin ka üle maas vedelevate mingi reklaamitahvlite vms ja auto lendas päris armsalt üle katuse!
Sound, noh siin ma ei oska midagi öelda, korras ta igatahes oli ja ei nurise!
: )
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner
viimati muutis mteachx 25.05.2007 22:36:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
burnout
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
26.05.2007 01:12:11
|
|
|
Sai ka proovitud, niipalju siis minu muljetest!
Graafika:
Algul mängu esmakordsel sisenemisel oli default kõige madalam resolutsioon ja detailid ka madalaimad, ja graafika seega väga jube, sai tõstetud 800x600 ja detailid low.. ikka väga mitte nauditav, 1024x768 ja detailid low oli juba parem aga ikka suht elutu pilt, alles 1280x1024 ja kõik low muutus pilt äkki elavaks ning laggi veel ei old tunda aga siis kui juba sai proovitud samal resol ultra details omg.. äkitselt oli arvuti nii surnud kui surnud saab olla.. mu X1900GT tegi healjuhul mingi 3 frame sekki
kuigi jah pildikvaliteet oli siis juba vapustavalt hea.
Gameplay:
Ainut asfalt oli nauditav sõita, sest mujal, kas pagi või wrc dirt rajal oli lihtsalt niuke tunne nagu sõidaks puuvankriga raudtee rööbastel, auto ei anna üldse mingit tunnetust endast, nagu tuima hobuse seljas ratsuta.. mida iganes see ka tähendama peaks lol.. Autod ise olid kuidagi aeglased ja uimased imo.. väiksemgi sirge oli siis spidoka järgi oli nagu suurem osa kiirusest käes. Tee konarused ja väiksemad hüppekate peale reageeris auto suht nii nagu ise suvaks pidas. Ei meeldinud et rallile omased elemendid eriti WRC-le omased elemendid puudusid või olid puudulikud nagu et kurvi sees saab juba kaasi põhja panna ja jõuga ennast välja keerata.. seda sai vaid igava pagi roolis teha ja WRC-l asfalt kattel.. kuid WRCga lahtisel pinnal oli suht võimatu korralikult kurvi sõita, võimalik et see oli demol oleva raja iseärasus. Ei meeldinud ka see et kui erksalt juhitavus mõjus, lahtise kattega rajal WRC roolis oli suht ebarealistlik tunne kui sirgel õrna paremale, vasakule korrigeerimise juures auto üle reageeris, väga naabish mulje jättis see game playle. Asfalt oli nauditavam, sest sai juba nii mõningaidki kurve täis gaasil võtta ja yks hea down hill S kurv oli mida sai peaaegu flatout võtta ja replays nägi väga efektne välja see.
Conclusioniks ütleks et esma mulje oli suht niuke et WTF on see mingi NFS ralli versioon või.. niuke wannabelik olek mängul.. mida nagu ka näitab seegi et kui start hakkab siis driver seal midagi muliseb et ala im mister stedy and your mister smooth.. suht hale nagu. Ja niuksedki lapse vead võiks ometi 07 aasta hit mängudest ära korjata et ala sõidan auto pool sodiks ja finisheerin mingi tund aega hiljem kui teised konkurendid kuid ikkagi pärast finishi lipu ületamist driver teeb käega rahulolevaid liigutusi ja ütleb YEAAA!
Overall 4/10 - ei midagi sensatsioonilist, peale selle graafika potentsiaali mida see mäng võimaldab.
viimati muutis burnout 26.05.2007 01:15:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
26.05.2007 01:14:27
|
|
|
mul küll sõitja kirus vms tegi liigutusi... ainult ei mäleta mis ala sõitsin...
ja see onu kes pidevalt mögiseb võiks jah suht STFU jääda
Endal praeguse seisuga suht: back to Colin 4 ja RBR + näevad kenamad välja (pilt on rohkem sarnane reaalse maailmaga, vähemalt niipalju kui ma väljas veel käin loodust vaatamas)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
burnout
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
26.05.2007 01:22:51
|
|
|
| angel kirjutas: |
| (pilt on rohkem sarnane reaalse maailmaga, vähemalt niipalju kui ma väljas veel käin loodust vaatamas) |
i lol'd
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
26.05.2007 08:46:21
|
|
|
| Kas ülejuhtivus on probleemiks ainult klaviatuuriga mängimisel?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.05.2007 09:30:58
|
|
|
vaadates üht gameplay vidi youtubes märkasin et selle bagi kaalujaotis on täitsa pekkis ju
mootor (suurim kaalumõjutaja) on täiesti taguotsas masinal ja sellegipoolest vajub tal nina kiiremini alla
tegelikult on aga auto kaalukese taguotsas (et hea grip oleks)
selle suure hüppe peal aga vaata et peaaegu tahab täiesti nina peale kukkuda
mõttetu...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
26.05.2007 09:37:08
|
|
|
mul on juba ülepea ka teinud bugiga mingi suur hüpe oli, siis vajus nina ette, ja kukkus tagurpidi maha
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
26.05.2007 09:37:36
|
|
|
mikk36, Sa ei teadnudki, et Colin McRae kaalub 300kg?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
26.05.2007 11:06:02
|
|
|
| Motiv8 kirjutas: |
| Kas ülejuhtivus on probleemiks ainult klaviatuuriga mängimisel? |
Rooliga pole võimalik seda mängida jube uimane on asi ja gamebadiga on veel hullem kui klaveriga, klaveriga on seda kõige mõistlikum praegust mängida
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|