Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 19:56:14 vasta tsitaadiga

SM?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 19:57:26 vasta tsitaadiga

Minuteada mäng vajab SM3.0 tuge. Aga ei leidnud kusagilt täpsemaid süsteemi nõudeid.

Shader model 3.0 aka DX9.0c. Ehk siis su kaart peab DX9.0c toetama. Seda toetab nVidia 6,7,8 ja ATI puhul alates X1k seeria.

to carlking: kui su masinas FX5200 siis parem ära isegi Colin 4 demo tiri... selle kaardiga võib ainult inimesi tänaval taga ajada. See piix ei kõlba kuhugi (no efence aga terve nvidia 5 seeria oli sõnnik).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 24.05.2007 19:59:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 19:58:01 vasta tsitaadiga

wtf on SM? icon_biggrin.gif äkki mul pole seda, siis ei pane tirima
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.05.2007 20:01:07 vasta tsitaadiga

Krt kuskilt tõmmata ei saa,kõik kohas umbes. icon_sad.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 20:01:09 vasta tsitaadiga

tra mingit normaalset jagajat ka on või peab 80kb sekis või alla selle tirima nagu mingi imbetsill? icon_evil.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 20:02:04 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tra mingit normaalset jagajat ka on või peab 80kb sekis või alla selle tirima nagu mingi imbetsill? icon_evil.gif


ees pool on üks leheke kus tuli suht kiiresti kohale. ainult regamine oli kohustuslik. Ise sain sealt suht 300-600KB/s kohale.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 24.05.2007 20:02:27 vasta tsitaadiga

Mida sa vingud, sul tuleb vähemalt 80kb, mul üle 40 ei anna, enamasti 30 piirimail.
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 24.05.2007 20:09:00 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Winterwind kirjutas:
tra mingit normaalset jagajat ka on või peab 80kb sekis või alla selle tirima nagu mingi imbetsill? icon_evil.gif


ees pool on üks leheke kus tuli suht kiiresti kohale. ainult regamine oli kohustuslik. Ise sain sealt suht 300-600KB/s kohale.
sealt tuleb 87ga hetkel, torus on ka yleval vist

ja kas vanematel ati 9*** ei toimigi?

_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 20:09:05 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
wtf on SM? icon_biggrin.gif äkki mul pole seda, siis ei pane tirima

no märksõnadeks on: nahkvest, piitsad ja käerauad.

aga kui nüüd mängust rääkida, siis XBL-st tuleb ka asi siga-aeglaselt alla. veel aeglasemalt kui tavaliselt. nii palju siis kasu mu 15Mb netiühendusest icon_lol.gif
suuruseks näitab kõigest 768,79MB
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henritorop
HV kasutaja
Henritorop

liitunud: 16.07.2006




sõnum 24.05.2007 20:10:00 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
wtf on SM? icon_biggrin.gif äkki mul pole seda, siis ei pane tirima

SM - Shader Model, mis videokaartidel on nagu lisaeffektid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 20:17:56 vasta tsitaadiga

mul ei lähe üldse nagu käima asi ..mingit teadet ka ei anna
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
portman
HV kasutaja
portman

liitunud: 02.12.2006




sõnum 24.05.2007 20:31:18 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
wtf on SM? icon_biggrin.gif äkki mul pole seda, siis ei pane tirima


SM on kas sadomaso icon_smile.gif või shader model ,antud juhul siis SM3(directx 9c).see on graafika software ja kui su videokaart seda softi ei toeta siis sa seda mängu sa mängida ei saa


näiteks sm3 ja sm4
http://img126.imagevenue.com/img.php?image=27300_sm_122_1007lo.jpg

_________________
..................
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 20:39:47 vasta tsitaadiga

Repo kirjutas:
mul ei lähe üldse nagu käima asi ..mingit teadet ka ei anna


lugesid kah mida ma enne ütlesin?

paluks tutvuda mängu nõuete ja sellega mis sul seal kastis sees on icon_rolleyes.gif

sutsu võiks end ka harida pc alal kui seda kasutad....

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 24.05.2007 20:41:10 vasta tsitaadiga

Panin kolmest kohast tulema, pikapeale surid kõik maha icon_sad.gif
Õnneks on asjast ka torrent olemas
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 24.05.2007 20:43:03 vasta tsitaadiga

Päris nukker värk...veebist alla laadides saab max 80kb/sec, torust katkeb pidevalt ära ja torrentites pole kuskil veel üleval. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 20:44:30 vasta tsitaadiga

portman kirjutas:
http://img126.imagevenue.com/img.php?image=27300_sm_122_1007lo.jpg

See pidi väidetavalt fake olema. Ehk siis parempoolset imaget on renderdatud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 20:49:06 vasta tsitaadiga

Njaa harida võid ennast .....ma lootsin et äkki ati 9800 pro veab kuidagigi mingi pildi ette icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 20:52:36 vasta tsitaadiga

Keegi teab mõnd kohta kust saaks kiirsti Dirti demo tirida?
Kõik kohad nii koomas. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 20:54:08 vasta tsitaadiga

Mis te kõik lollitate nende torudega? Tõmmake Fileplanetist.. mul praegu tuleb 110kb/s icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 21:03:53 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Mis te kõik lollitate nende torudega? Tõmmake Fileplanetist.. mul praegu tuleb 110kb/s icon_razz.gif thumbs_up.gif

Ise tõmbasin ka lõuna ajal sealt, siis tuli ~300kb/s.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 21:04:35 vasta tsitaadiga

Sain gamershellist lõpuks normi kiirusega tirima, 60kb/s. thumbs_up.gif
Seal fileplanetis tuleb 20min niisama oodata mingis järjekorras. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.05.2007 21:06:52 vasta tsitaadiga

Ise endal settingu Medium-high peal ja keskmine FPS 35 väga norm mäng on aga G25 rool võiks ka töötada
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 21:08:41 vasta tsitaadiga

windsurfer kirjutas:
Sain gamershellist lõpuks normi kiirusega tirima, 60kb/s. thumbs_up.gif
Seal fileplanetis tuleb 20min niisama oodata mingis järjekorras. icon_rolleyes.gif
See-eest saad 2x kiiremini tõmmata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 21:12:47 vasta tsitaadiga

Repo kirjutas:
Njaa harida võid ennast .....ma lootsin et äkki ati 9800 pro veab kuidagigi mingi pildi ette icon_confused.gif


kuidas sa seda loodad saavutada kui SM3.0 tugi pidavat vajalik olema.... icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.05.2007 21:13:56 vasta tsitaadiga

Suht ikulugu mänguga. Tõmbab arvuti ikka normaalselt kooma. Blur värk paneb pea valutama. Juhitavus on ka kahtlane - puldiga veel kuidagi saab hakkama.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 21:15:49 vasta tsitaadiga

estliiga kirjutas:
Ise endal settingu Medium-high peal ja keskmine FPS 35 väga norm mäng on aga G25 rool võiks ka töötada


Mis resol ?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 21:20:33 vasta tsitaadiga

peale väsitavat tööpäeva on igast blurrid ja bloomid liiv minu silmaveskile icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 24.05.2007 21:26:31 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
peale väsitavat tööpäeva on igast blurrid ja bloomid liiv minu silmaveskile icon_lol.gif


sama siin icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.05.2007 21:29:19 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
estliiga kirjutas:
Ise endal settingu Medium-high peal ja keskmine FPS 35 väga norm mäng on aga G25 rool võiks ka töötada


Mis resol ?


1280x1024
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 21:33:25 vasta tsitaadiga

Demos on ikka performance küll üles läinud icon_biggrin.gif Optonites sai ka rohkem asju käppida. Põhimõtteliselt siis:
Graafika on ILUS 8)

E6700 DEFAULT 2.66GHz
8800GTX 630\2000
1600x1200
Ultra detail
4xFSAA





_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 24.05.2007 21:33:29 vasta tsitaadiga

jess 9.60 KB/Sec suren maha siia arvuti taha yawn.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.05.2007 21:36:57 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Demos on ikka performance küll üles läinud icon_biggrin.gif Optonites sai ka rohkem asju käppida. Põhimõtteliselt siis:
Graafika on ILUS 8)

E6700 DEFAULT 2.66GHz
8800GTX 630\2000
1600x1200
Ultra detail
4xFSAA







mul tekkis küsimus et pole siiamaani aru saanud mis see FSAA on ?? aga kui see blur peale panna siis küll midagi ilusat ei näinud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 21:37:46 vasta tsitaadiga

Täitsa pandav tundub olevat...krrt rool on endal külapeal.... icon_smile.gif Graafika päris norm...tundub et mängitavusel pole kah väga viga.... Huvitav palju plekkima hakkab? icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 21:42:24 vasta tsitaadiga

graafika on nagu ikka "next gen" konsooli/pc mängudel.
muidugi lugedes kuidas asi kellelgi ei jookse ja vaadates konsoolide trailereid
on selge, et mootorit on liialt koormatud ja asi ei jaga korralikult "matsu" välja
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 24.05.2007 21:47:04 vasta tsitaadiga

Nii tegin oma null graafikaga video, pole nagu vigagi icon_biggrin.gif kõik on low ja mida sai offi panna on ka icon_biggrin.gif siis on FPS 20-25 icon_biggrin.gif
http://www.youtube.com/watch?v=1Oisd3W55wc
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 21:59:26 vasta tsitaadiga

Viskasin demo ka torusse(ftp://toru.hot.ee) ülesse, nimeks Colin Mcrae:Dirt(its2cold)(833mb).exe
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 22:00:09 vasta tsitaadiga

kui neid ultra high settingutega tehtud pilte vaadata siis need ei erine väga medium settingutest, veidi rohkem läiget on vb.
Peaasi et arvuti korraliku reso välja veab ja FSAAd ka peale kruttida võimaldab ja pilt ilus küll icon_razz.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 22:15:19 vasta tsitaadiga

Keegi 2900XT'ga kah juba proovinud ? icon_rolleyes.gif

viimati muutis Syncmahv 24.05.2007 22:42:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 22:22:22 vasta tsitaadiga

Varjud vigased mul. Aga muidu metsaralli täitsa mõnus icon_smile.gif




_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 22:24:51 vasta tsitaadiga

sai kah proovitud icon_biggrin.gif ei tea milles asi a isegi medium settingutega on pilt pooluimas...kakub vist prose päris kooma icon_rolleyes.gif
videoks siis 7800gt/2gb ram/cellu 3.1ghz icon_neutral.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 22:25:47 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
sai kah proovitud icon_biggrin.gif ei tea milles asi a isegi medium settingutega on pilt pooluimas...kakub vist prose päris kooma icon_rolleyes.gif
videoks siis 7800gt/2gb ram/cellu 3.1ghz icon_neutral.gif


cellu ei ole prose... see paras ainult kella aega näitama panna. Video jääb arvatavasti kah nõrgaks aga enamus süüd ajaks selle cellu taha mis jääb arvatavasti alla isegi AMD64 3000+ prosele icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
driftbaby
HV vaatleja
driftbaby

liitunud: 04.03.2006




sõnum 24.05.2007 22:28:51 vasta tsitaadiga

Endal on c2d e6300, 2gb rami ja 7600gs. Kõik lowi peale pannes saan fpsi 14 icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 22:32:41 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Keegi 2800XT'ga kah juba proovinud ? icon_rolleyes.gif

sellist kaarti pole olemas..
anna mulle korralik dl link ja ma proovin HD2900XT-ga
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.05.2007 22:41:07 vasta tsitaadiga

Nii proovisin siis pea enamus levinud kohti läbi ja läpuks sain siit tõmbama:
http://files.filefront.com/DIRT+Colin+McRae+Off+Road+Demo/;7586484;/fileinfo.html
ja tuleb 500-600KB/sec thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 22:41:53 vasta tsitaadiga

Tra näpukas noh icon_biggrin.gif icon_lol.gif

Pööramine mõnikord kuidagi väga kahtlane... liialt järsk?


viimati muutis Syncmahv 24.05.2007 22:42:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rs14
HV vaatleja
rs14

liitunud: 03.07.2005




sõnum 24.05.2007 22:42:29 vasta tsitaadiga

codemastersi mehed on suhteliselt head tööd teinud, bagidega peris hea kimada aga juhitavus on kuidagi kahtlane.
endal jookseb praegu nagu prillikivi icon_biggrin.gif

_________________
sleep_dogy@hotmail.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 22:50:55 vasta tsitaadiga

juhitavus veits kahtlane jah ....võrreldes näiteks erinevate viimaste nfs-idega... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 23:07:32 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
juhitavus veits kahtlane jah ....võrreldes näiteks erinevate viimaste nfs-idega... icon_rolleyes.gif


see neid kahte ei anna ju võrrelda... NFS pani auto sageli mööda rööpaid... selles colinis on võimalik ka külg ees kurvi libiseda nagu päris elus...

mängi simusid ja siis saad aru et colin 6 juhitavus on suht simu ja arcade segu mis just meeldib... rohkem ainult arcade poole peal seega lihtsam gamepadiga taguda.

Kui ainult fullis see graafika nii udune ja blurrine ei ole siis võib isegi päris hea arcade mäng tulla icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 23:08:04 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, kuskohas selle Renault'ga veel sõita saab?
Või sa mängid seda nö full demot?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.05.2007 23:09:02 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
PlatoonSgtElias, kuskohas selle Renault'ga veel sõita saab?
Või sa mängid seda nö full demot?

Tal jah see "full" juba olemas. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.