Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.05.2007 10:58:43 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
G80 kirjutas:
Praegu tükk aega juba otsin aga ei leia mingit demo,peab veel googeldama vist.
Aga visake linki,kui leiate. icon_wink.gif


Hallo, kell 13 ju icon_wink.gif

Krt ma ei suuda oodata. icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 10:59:22 vasta tsitaadiga

Loodame, et WRC autode juhitavus ära parandatud icon_razz1.gif Puntoga oli ikka konkreetselt JUBE sõita.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 24.05.2007 11:00:45 vasta tsitaadiga

Kell 13.00 tõmbab vist neti kooma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 11:04:25 vasta tsitaadiga

Krt 2 tundi veel icon_biggrin.gif loodan et enne autokooli saan asja ära proovitud icon_lol.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 11:06:17 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Krt 2 tundi veel icon_biggrin.gif loodan et enne autokooli saan asja ära proovitud icon_lol.gif


Probleem puudub 8) icon_redface.gif Samas ootan ma demo sama pingsalt icon_razz1.gif saab näha mida parandatud on

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.05.2007 11:07:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Here are the Official specs- ignopre the stuff about dics spce and DVD drives as that obviously doesn't apply to the demo.

----------------------------
Minimum Specifications
----------------------------

- Windows XP
- DirectX 9.0c
- Pentium 4 @ 3.0GHz or Athlon 64 3000+
- 1GB RAM.
- Graphics Card: GeForce 6800 / Radeon X1300 or above
- DirectX Compatible Sound Card
- Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
- 12.5 Gb Hard Drive Space

----------------------------
Recommended Specifications
----------------------------

- Windows XP/Vista.
- DirectX 9.0c
- Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz or Athlon X2 3800+
- 2GB RAM.
- Graphics Card: GeForce 8800 or Radeon X1950
- Sound Card: Creative Sound Blaster X-Fi Sound Card.
- Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
- 12.5 Gb Hard Drive Space


Infot ikka tuleb sajaga.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.05.2007 11:14:39 vasta tsitaadiga

Hääh just ostsin endale x1950pro kaardi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 11:15:23 vasta tsitaadiga

No ma teen pärast por*ot ja lasen colini profiilis olevale läpakale selga vaatan kas näen menu lehtegi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 24.05.2007 11:19:36 vasta tsitaadiga

Nõuetest jääb mul puudu mälus ja videos icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
driftbaby
HV vaatleja
driftbaby

liitunud: 04.03.2006




sõnum 24.05.2007 12:01:24 vasta tsitaadiga

Olete kindlad, et demo tuleb kell 1 siis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 12:27:23 vasta tsitaadiga

tundub, et see junn tahab SM 3 toega videot. loodan et mu geforce 7300 kuidagigi seda jookustab icon_lol.gif

juhuu
tsitaat:
The demo gives you 3 tracks and 3 race types to try out.



Firstly there’s the point-to-point, against-the-clock action that’s a hallmark of the series. The demo pits you and your Mitsubishi Lancer Evo IX against a testing Italian rally stage. This mode is also playable in multiplayer.



Secondly, test your nerve in off-road racing as you race against 9 fearsome AI drivers in a CORR class 1 buggy packing 650bhp.



Finally, take on the rally legend himself, Colin McRae, in a Subaru Impreza – the race is on a twisting tarmac crossover track in Germany.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mindfreak
HV kasutaja
Mindfreak

liitunud: 08.08.2006




sõnum 24.05.2007 12:28:54 vasta tsitaadiga

Codemastersi serverid on umbes ja filefront ei tööta :S

Peab ikka ootama veel.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 24.05.2007 12:29:36 vasta tsitaadiga

mis need miinimum nõuded on?
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mindfreak
HV kasutaja
Mindfreak

liitunud: 08.08.2006




sõnum 24.05.2007 12:31:48 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:

----------------------------
Minimum Specifications
----------------------------

- Windows XP
- DirectX 9.0c
- Pentium 4 @ 3.0GHz or Athlon 64 3000+
- 1GB RAM.
- Graphics Card: GeForce 6800 / Radeon X1300 or above
- DirectX Compatible Sound Card
- Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
- 12.5 Gb Hard Drive Space


Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.05.2007 12:32:54 vasta tsitaadiga

Mul oli 95% käes, aga nüüd on täiesti hambad. Kuhugi poole ei liigu enam.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
driftbaby
HV vaatleja
driftbaby

liitunud: 04.03.2006




sõnum 24.05.2007 12:34:33 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Mul oli 95% käes, aga nüüd on täiesti hambad. Kuhugi poole ei liigu enam.

Anna linki palun.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.05.2007 12:36:14 vasta tsitaadiga

Hakkas liikuma jälle.. 97% ja 100ga tuleb.

http://www.codemasters.co.uk/downloads/?downloadid=28472

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mindfreak
HV kasutaja
Mindfreak

liitunud: 08.08.2006




sõnum 24.05.2007 12:37:55 vasta tsitaadiga

Nii. Sain ka tirima hakata lõpuks.

150 kb/s ja poolteist tundi aega. Nojah peab ootama.

Edit:

Huvitav, kas dual core 1.8 GHz on väga vähe selle jaoks? icon_redface.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 12:42:04 vasta tsitaadiga

Mindfreak kirjutas:
Nii. Sain ka tirima hakata lõpuks.

150 kb/s ja poolteist tundi aega. Nojah peab ootama.

Edit:

Huvitav, kas dual core 1.8 GHz on väga vähe selle jaoks? icon_redface.gif



Panin ka tirima.

Vastuseks sulle, et ei ole. 2.66GHz vs 3.6GHz oli vahe mõned FPS-id.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
driftbaby
HV vaatleja
driftbaby

liitunud: 04.03.2006




sõnum 24.05.2007 12:43:33 vasta tsitaadiga

Keegi võiks kuhugi üles lasta demo kui kätte saab. Praegu on kõik serverid nii umbes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 12:44:13 vasta tsitaadiga

Sain 300 tulema ootame nüüd.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
driftbaby
HV vaatleja
driftbaby

liitunud: 04.03.2006




sõnum 24.05.2007 12:44:36 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Sain 300 tulema ootame nüüd.

Tõmbad codemastersi serverist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 12:45:28 vasta tsitaadiga

jah 450 kiirus juba
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.05.2007 12:46:56 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
jah 450 kiirus juba

Mul on väiksem.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mindfreak
HV kasutaja
Mindfreak

liitunud: 08.08.2006




sõnum 24.05.2007 12:51:45 vasta tsitaadiga

Kiirus on 40 ja pidevalt langeb. icon_sad.gif

Oeh...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.05.2007 12:52:07 vasta tsitaadiga

Käes, nüüd tuleb tööpäeva lõppu oodata. Õhtul oli väike tennis ka veel plaanis, nii et päris hilja saab proovida alles.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 12:52:22 vasta tsitaadiga

kuidas teil selline kiirus???
mul pole teist ollagi:S
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 24.05.2007 12:52:54 vasta tsitaadiga

Ma sain faili kätte ainult codemastersist... mujal näitab et demo polegi icon_biggrin.gif

Ja time remaining ainult 19h 34m icon_sad.gif

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 12:55:53 vasta tsitaadiga

irw @ nvidia 6800 vs. ati x1300

"head" nõuded küll ikka icon_lol.gif

kas XBL-s ka olemas juba?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 24.05.2007 12:56:05 vasta tsitaadiga

Mul ei hakkagi tirima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 24.05.2007 12:58:58 vasta tsitaadiga

Hehee:

Error!
Could not connect. FTP server may be too busy.

Võiks paremad serverid osta icon_biggrin.gif

Edit: mul tuleb nii 5-10kb / sec .... ca 1 päev veel oodata....

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.05.2007 13:00:11 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Käes, nüüd tuleb tööpäeva lõppu oodata. Õhtul oli väike tennis ka veel plaanis, nii et päris hilja saab proovida alles.


Viska torru või kuhugile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 24.05.2007 13:00:18 vasta tsitaadiga

kellelgi juba käes ka`?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
driftbaby
HV vaatleja
driftbaby

liitunud: 04.03.2006




sõnum 24.05.2007 13:00:55 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on käes siis lasku torru/stfi või pumpa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 13:02:15 vasta tsitaadiga

stfi peaks enamus sisse saama nii et pigem juba sinna icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 24.05.2007 13:02:45 vasta tsitaadiga

Tobe küsimus, aga kas demo ei peaks igalpool olema sama suurusega ?

Codemastersist uk-st tuleb 833,9MB
Worthplaying Germany-st tuleb 665,7MB ? Mis kala on ?

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 24.05.2007 13:03:48 vasta tsitaadiga

http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=2524&id=11204
http://files.filefront.com/DIRT+Colin+McRae+Off+Road+Demo/;7586484;/fileinfo.html
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.05.2007 13:05:25 vasta tsitaadiga

estliiga kirjutas:
weasel kirjutas:
Käes, nüüd tuleb tööpäeva lõppu oodata. Õhtul oli väike tennis ka veel plaanis, nii et päris hilja saab proovida alles.


Viska torru või kuhugile thumbs_up.gif


Siit ei saa. Õhtupoole võin kodus uppima panna.

833,9 on PC oma.


viimati muutis weasel 24.05.2007 13:07:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.05.2007 13:06:12 vasta tsitaadiga

filefrontist tuleb päris ilusti 200kb/sec
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 24.05.2007 13:06:55 vasta tsitaadiga

Fileinfos jah 833mb aga vajuta german link... lähim nagu vist... ja saad faili mis on 600+mb icon_smile.gif

leidsin parima ja sealt peaks alla 5h-ga kätte saama... hetkel 50kb+ download

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.05.2007 13:07:57 vasta tsitaadiga

Krt varsti peab linna ära minema 1 h pärast käes icon_evil.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 24.05.2007 13:10:04 vasta tsitaadiga

Mul tuleb ka filefrontist 280-290kb/sec vahel kiirus kõigub, 13% tulnud icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 13:13:15 vasta tsitaadiga

Hosta kirjutas:
Mul tuleb ka filefrontist 280-290kb/sec vahel kiirus kõigub, 13% tulnud icon_razz.gif


Ei tea mis FPS saad icon_razz1.gif 800x600 resoga kannatab mängida vist icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 24.05.2007 13:15:16 vasta tsitaadiga

Seegi asi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.05.2007 13:16:15 vasta tsitaadiga

512 mb ram jääb tõsiseks plokkkijaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mindfreak
HV kasutaja
Mindfreak

liitunud: 08.08.2006




sõnum 24.05.2007 13:19:35 vasta tsitaadiga

Panin kah filefrontist tirima. Codemastersi server on way too aeglane.

40 minutit lõpuni.

Mina peaksin päris korralikult saama mängida seda icon_razz.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.05.2007 13:24:50 vasta tsitaadiga

50 minti mul veel jäänud, kohe minema alles õhtul saab mängida, ma ka muideks tennist mängima nagu üks isik üleva ka mainis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 24.05.2007 13:27:12 vasta tsitaadiga

Kuskilt veel saab tirida?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 13:31:24 vasta tsitaadiga

Mindfreak kirjutas:
Panin kah filefrontist tirima. Codemastersi server on way too aeglane.

40 minutit lõpuni.

Mina peaksin päris korralikult saama mängida seda icon_razz.gif


Ei tea, mediumi peal kindlasti. Ma proovin kuda asi E6300 ja X1300 jookseb icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 24.05.2007 13:31:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 13:31:33 vasta tsitaadiga

Käes kohe hakakn installima.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.