Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.05.2007 11:34:01 vasta tsitaadiga

http://aceybongos.spaces.live.com/default.aspx?_c02_owner=1

http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=186651
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 23.05.2007 11:41:28 vasta tsitaadiga

Codemasteri foorumist ikka icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 11:50:52 vasta tsitaadiga

mnjaaa.... loodan et ATI ja SoundBlaster 5.1 asja käima saavad icon_lol.gif Ehk siis ei ole mingi veider demo aka nvidia ja X-FI only icon_rolleyes.gif

ma ju enne ültesin vaikselt et kui review versioon olemas siis peaks ka varste tulema pc demo.... ja vat vist tulebki 8)


aeg vist oma videokaarti oc ima hakata et võimu juurde saada

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 23.05.2007 13:11:57 vasta tsitaadiga

täna kell 11? kui jah, on saadav?

ah, see on xbox icon_confused.gif

PC versioon tuleb homme thumbs_up.gif ~840 mega
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 23.05.2007 13:14:01 vasta tsitaadiga

Jõutsid ette icon_biggrin.gifyoos,
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 23.05.2007 18:02:55 vasta tsitaadiga

Ons siis arvutile demo tulemas w ?
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.05.2007 18:04:59 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
Ons siis arvutile demo tulemas w ?


Noja noh.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 23.05.2007 18:40:20 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, rohem pilte polegi siis näidata, eile ja täna lubasid kõigile, kõik ootavad aga ei midagi icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 18:44:32 vasta tsitaadiga

Hosta kirjutas:
PlatoonSgtElias, rohem pilte polegi siis näidata, eile ja täna lubasid kõigile, kõik ootavad aga ei midagi icon_razz.gif


ära sega platoon mängib icon_razz1.gif
või siis mängis öö läbi ja nüüd magab norinal...

kui homme mingi kell demo tuleks siis oleks juba ise hea järgi proovida kas X19k peab vasta sellele või mitte icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 18:47:59 vasta tsitaadiga

Ta pole käima saanud veel vist .
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 23.05.2007 18:59:03 vasta tsitaadiga

Arvuti jäi vist lahjaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 19:17:29 vasta tsitaadiga

Homme need lingid vist päris umbes mis hostivad seda demo icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 19:21:51 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Homme need lingid vist päris umbes mis hostivad seda demo icon_rolleyes.gif

XBL download kiirus annab ka nagunii soovida - tigu ruudus icon_neutral.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 23.05.2007 22:51:54 vasta tsitaadiga

Kümne mindi pärast kell 23, eks paistab kas on kuskil demo siis icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 22:52:02 vasta tsitaadiga

Et siis naq 10 minti demoni veel ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 22:54:14 vasta tsitaadiga

ee homme ei pidanud demo tulema? pealegi kell 23:00 on suhteline... ühel pool maakera inimesed ju alles ärkavad vms icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 23.05.2007 23:25:42 vasta tsitaadiga

5 minuti pärast ongi pmst "homme" icon_biggrin.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 23:37:59 vasta tsitaadiga

Läheb ruunamiseks icon_biggrin.gif EESTI ON SEES!!!!!!!!!!!!!!

http://www.zone.ee/PlatoonHD/1/DiRT_2.jpg - First by PlatoonSgtElias 8)

Suured tänud sõber IceUulile X-Fi Xtreme eest icon_biggrin.gif ilma selleta ei olekski tööle saanud thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 23.05.2007 23:40:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 23:39:14 vasta tsitaadiga

Normaalen lase aga pilte tulla.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 23:40:56 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, ära sa end siis mängima unusta icon_lol.gif . Rahvas ootab pilte/muljeid!
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 23.05.2007 23:46:18 vasta tsitaadiga

Kust demo said juba? PC ju?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 23:47:45 vasta tsitaadiga

Loe eest pool icon_wink.gif
See review demo(või oli beta), millel on päris "head" nõuded.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 23.05.2007 23:48:53 vasta tsitaadiga

Oli ka aeg Eesti lipp sisse tuua... Eestlased olid colin neljas ja viies põhitegijad onlines... Tuli nimele EST juurde pookida, nüüd on asi ametlik thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 23:54:28 vasta tsitaadiga

Tegemist ikkagi fulliga mis mõeldus ajakirjanikele. NAgu ma aru saan on asjal mega nõuded juures mis tulenevad vast sellest et ajakirjanikud näeksid ja kuuleksid seda mis mäng võimaldab max seadetel. Ja ei saaks kiruda et pilt sitt kuigi tegelt nii ei ole.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 23.05.2007 23:58:36 vasta tsitaadiga

andke teada kohe kui demo väljas, platooni jutust ma pole välja lugenud kuidas asi jookseb ja screene selle bugise värgi kohta
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 00:07:33 vasta tsitaadiga

Täitsa haige kui julm icon_eek.gif Gameplay on väga normiks aetud, isegi selles Betas!! Auto laguneb jõhkrat moodi icon_biggrin.gif ja mis parim... juhitavus on täitsa tasemel thumbs_up.gif Ei ole nii nagu varem, et lendab... samas RBR jääb ikka peale. Aga GRIP-i tunne on väga hea thumbs_up.gif Viskan 03 aegas pilte ja quick revüü icon_wink.gif
Aga vahepeal, üks pilt icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Lõpuks ometi saab seinaga teha midagi enamat!!

PS! See sein oli sirge ennem icon_biggrin.gif

IceUuliga ruunasime icon_biggrin.gif

FPS sitt kuna tegin järjest sada pilti icon_biggrin.gif FPS on stabiilselt 35-40 muidu.




_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 24.05.2007 00:12:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.05.2007 00:08:36 vasta tsitaadiga

Vägev, flatout 3 saab teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.05.2007 00:10:29 vasta tsitaadiga

Krt tahaks juba demot säristada rooli peab ka külge kruvima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 24.05.2007 00:12:47 vasta tsitaadiga

kurat, tahaks ka juba nautida. äkki kella 6'ks üleval icon_razz.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 00:33:10 vasta tsitaadiga

yoos kirjutas:
kurat, tahaks ka juba nautida. äkki kella 6'ks üleval icon_razz.gif


ärge unustage et sellel kellaajal millal meil kell 6 demo välja laskjad veel magavad... ega terve maailm eesti aja järgi ei käi... ma norskan rahulikult kella 1 päeval ja kui siis väljas ei ole on lootust ehk kella 23:00 asi kätte saada nagu see tavaliselt toimub. Aga kõik oleneb kus kohas elavad need inimesed kes demo välja laskmis õigust omavad. Ja kas demo valmis saab.

Kui platoonil fps 40 vms siis ma pean vist küll low ja 20 fpsiga leppima icon_lol.gif thumbs_up.gif

Sügisel peab vist ikka kudagi siis uue kirstu ostma kui see colin dirt midagi väärt kah nüüd on icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.05.2007 00:34:46 vasta tsitaadiga

Palju lubav mäng tundub olema,tahaks juba demo pelada. icon_razz1.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 00:35:48 vasta tsitaadiga

Angel (klubi), ära unusta, et mul beta full game icon_smile.gif FPS raudselt kõvasti parem demos, muide mul vanad 97 driverid icon_wink.gif panen kohe uued peale thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 00:57:02 vasta tsitaadiga

nu seda arvata jah et sul (wtf klubi? ) käes olev mäng on paras bugi hunnik ja veel tegemisel ning demo loodetavasti lihvitakse ära.

Aga platoon kuda siis sõita on? Ehk siis kui võrrelda Colin4-5? Parem või jubedam? Rohkem või vähem Arcade juhitavus? Auto kere kah lühemaks saab sõita või on jälle üks "plekkid lähevad ära raamilt" damage mudel?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 00:58:58 vasta tsitaadiga

Damage mudel (angel night club icon_lol.gif) nii, et korralikud jupid lendavad ära ikka ja suht sodiks saab sõita. Esiots läheb nii sodiks nagu piltidel ülal toodud. Juhitavus on kõvasti parem kui Colin 2005-s. KÕVASTI! Ja parem on ta Colin 3-st ja 4-st samuti. Ta on nüüd midagi Xpand Rally taolist kuid mitte nii jube.. parem! Ja seda lihvitakse ainult paremaks ma arvan icon_smile.gif Aga hetkel on grip väga hea.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 01:04:32 vasta tsitaadiga

platoon viitsid ühe video teha kus sa täie kiirusega paned autoga vasta seina ? Ja siis näitaksid kaameraga kuda auto puruks läheb.

mnjah... homme vast saab ka ise proovida... loodetavasti sitt arvuti ja medium low setting ei takista auto lõhkumist (dual core olemas kui seda peaks vaja minema).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 01:05:38 vasta tsitaadiga

Võin üritada teha jep, kaamerat ei saa ümber auto keerata icon_sad.gif ja kui katki läheb siis selline tekst icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 01:09:05 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, kas etappide ajal ikka random failure-d (oil leak, jne...) ka toimuvad? st. kas seda saab mängu seadetest lubada/keelata?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 01:53:03 vasta tsitaadiga

Täiesti perses kuidas ma ootan selle demo icon_eek.gif Niimodi saab seinad sisse sõita ja auto rondiks sõita thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 02:05:24 vasta tsitaadiga

Niih, update taas, ma luban, et kirjutan revüü korraliku ka, kuna see beta paistab väga pro olema icon_biggrin.gif vigasi pole eriti.
Tähendab, autosi on roppu moodi võrreldes eelmistega Colinitega icon_biggrin.gif kõige kihvtim vist on kamassiga hill climb sõita xD.
Optionitest niipalju icon_wink.gif Paistab rohkem nagu Toca Race Driver 3 aga palju parem icon_razz1.gif





_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 24.05.2007 02:14:03 vasta tsitaadiga

tee mõni video ka thumbs_up.gif
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 02:17:20 vasta tsitaadiga

Tegin, aga see 3,90Gb icon_biggrin.gif pole aega väikseks teha icon_sad.gif

Veel mõni pilt (loodan, et ila tilgub teil) icon_smile.gif Graafika täitsa tasemel icon_wink.gif või mis.



edit: Peaks mainima, et OFFROAD on ikka sigakõva icon_eek.gif Täiesti hästi välja kukkunud! Kõige esimene career osa siis.. võtsin kõige odavama saani.. sellega noo tõsiselt oli tunda, et vedrustus olemas korralik thumbs_up.gif haigelt hea on juhitavus samuti! Auto püsib kas teel või lendab nii mis jube icon_biggrin.gif Kolme ratta peal on tore sõita thumbs_up.gif Viimased pildid minupoolt enne revüüd icon_wink.gif stay tuned! Offroad fun in the sun. Kõik tänud muidugi Andrico-le! Varsti seal mängud ju müügis ka icon_wink.gif nii, et ostma ostma!!!







Vahepeal petab graafika reaalsust.. hetkel selline tunne, et minu versioonis WRC autode juhitavus twiikimata... nagu Xpand Rally 1:1 väga rõve juhitavus.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 24.05.2007 02:56:11, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 02:20:54 vasta tsitaadiga

ei tilgu kahjuks... homme arvatavasti demo väljas icon_razz.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 24.05.2007 07:06:54 vasta tsitaadiga

angel, Oota veel, kõike võib juhtuda
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 07:31:02 vasta tsitaadiga

Xbox Live-s veel pole igatahes icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 24.05.2007 07:37:57 vasta tsitaadiga

See pidi tulema ju kell 11 (meie aja järgi. nende aja järgi kell 9)
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.05.2007 10:53:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

OK, update...
The PC demo will go up this morning at 11AM.


Meie aja järgi siis kell 13. Demos on ka multiplayer (PC omas).
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.05.2007 10:53:47 vasta tsitaadiga

weasel, demo üleval kuskil?
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.05.2007 10:54:10 vasta tsitaadiga

Teeme sõite siis poisid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.05.2007 10:56:41 vasta tsitaadiga

Praegu tükk aega juba otsin aga ei leia mingit demo,peab veel googeldama vist.
Aga visake linki,kui leiate. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.05.2007 10:57:32 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Praegu tükk aega juba otsin aga ei leia mingit demo,peab veel googeldama vist.
Aga visake linki,kui leiate. icon_wink.gif


Hallo, kell 13 ju icon_wink.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.