|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.04.2007 14:46:37
|
|
|
... seda oleks kõige õigem küsida Ordi esindajatelt endilt, kui piisavalt paljud seda teeks, tooks see ehk Ordi tagasi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
26.04.2007 15:47:34
|
|
|
Minul pole Ordiga kunagi mingit muret olnud - alati on tellitud kaup normaalse ajaga saabunud. Ükskord küll saadeti musta DVDRW asemel valge, aga see pole just suur õnnetus... just hiljuti tellisin sealt ühe suht spetsiifilise toiteka, siis lausa kirjutati ja küsiti viisakalt üle, et kas ma ikka kannatan oodata, kuni see asi neile laost jõuab. Nende garantiiga viimasel ajal kogemusi õnneks pole, ei oska öelda, kas asi tõesti nii hull on, nagu siinsest jutust paistab...
Edit: HX520W jõudis lubatud kahe nädala asemel kohale nädalaga, kusjuures klienditeenindaja kirjutas veel ekstra üle ja andis teada, kui oli asja posti pannud. Salongides on müüjad ka alati viisakad ja abivalmis. Äärmiselt sümpaatne.
viimati muutis Minttunator 25.05.2007 00:53:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.04.2007 16:28:33
|
|
|
ise olen ka korra neilt tellinud
kuna minu soovitud toodet neil lattu polnud lähiajal tulemas pakuti asendust
kuna asendus oli 300 eek kallim kui minu soovitu (minu makstav hind jäi samaks), jäin nõusse (sama firma toiteplokk, rohkem võimu)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.05.2007 23:29:59
|
|
|
sain oma monitori lõpuks kätte.. mingi 2 kuud läks ainult aga vähemalt töötab nüüd..
lasin originaal arvele remondis oleku aja ka kirjutada.. ehk siis garantii pikeneb selle tõttu..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.05.2007 23:56:20
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
sain oma monitori lõpuks kätte.. mingi 2 kuud läks ainult aga vähemalt töötab nüüd..
lasin originaal arvele remondis oleku aja ka kirjutada.. ehk siis garantii pikeneb selle tõttu.. |
oot ... 2 kuud vahetas siis maaletooja vms asjandus sul seda monitori ... millega nad seda pikka aega põhjendasid? 2 kuud istusid siis mingi vana panni molu taga?
siis tean et samsungi monitori ostul mõtlen sügavalt kas on mõtet ... või siis võtaks kallima mudeli millel loodetavasti vähem "vigu".
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allsight
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2004
|
12.05.2007 09:45:26
|
|
|
hea koht ning positiivse teenindusega
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
12.05.2007 14:40:56
|
|
|
Niipalju kui endal Ordiga tegemist on olnud pole nende kohta küll absoluutselt mitte midagi negatiivset öelda. Algselt sai nende manu mindud just odavate IDE kaablite tõttu (olid ja on siiani odavamad kui mujal kus neid üldse ette on sattunud), nüüdseks ka 2 UPSi, HD, monitori, DVDkirjutaja ja veel muudki nipet-näpet nende Pärnu mnt. esindusest ostnud. Siiamaani toimib kõik ilusasti, teenindus oli asjalik, hinnad OK. Veebist tellimise võimalus on samuti hea, säästab mind mööda linna ringi jooksmast...
Ehk kokkuvõtlikult - võib vabalt soovitada
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z3ro
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2003
|
21.05.2007 15:26:52
|
|
|
| 51004 kirjutas: |
| Ordil paraku ei ühti vahel see avalik hinnakiri tegeliku hinnakirjaga. Isiklik kogemus. |
Exceli hinnakiri uueneb kord nädalas. Kauba hind vaadatakse aga üle kauba saabumisega lattu. Sealt tulevad vahest vahed
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
21.05.2007 15:52:50
|
|
|
heretic666, odavalt saadud ema-kas sul. Minu oma läks koos paigaldusega Taimaal kõvasti rohkem maksma. Palju garantiid said? Ka eluaegse?
Sõber käis Ordis vigase arvutikastiga ja vahetati mälud ning kõvaketas välja. Kõige pullim oli see, et enne garantiisse viimist sai kõvakettalt andmeid kätte ja ketas oli füüsiliselt korras. Peale seda enam mitte - nende sõnul polevat andmete taastamine võimalik. Ketast tagasi ka ei antud
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
21.05.2007 21:55:54
|
|
|
See oli seal lauses mõeldud mälu, mille soetasin tolle hinnaga. Homme lähen ostan teise pulga endale. Kui 600 eeki ikka on, siis ostan ära.
Mingeid eluaegseid garantiisid ma ei saanud, sest mälu oli komplektis masinaga (PQI mäludel vaevalt eluaegne garantii on kah)
EDIT : hui on 600.- enam, 755 eeki maksab nüüd juba
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
21.05.2007 22:23:35
|
|
|
| ndk kirjutas: |
Sõber käis Ordis vigase arvutikastiga ja vahetati mälud ning kõvaketas välja. Kõige pullim oli see, et enne garantiisse viimist sai kõvakettalt andmeid kätte ja ketas oli füüsiliselt korras. Peale seda enam mitte - nende sõnul polevat andmete taastamine võimalik. Ketast tagasi ka ei antud  |
üldiselt kehtib reegel: kui tahad korraliku hooldust siis a) kutsu teadja sõber külla või b) hakka ise asjaga tegelema.
Ise jõudsin sellele järeldusele juba suht ammu ja tänu sellele et mingi idioodid ühes hoolduses mu rahast tühjaks tõstsid (ei olnud ordi aga vanasti oli ka ordiga arusaamatusi garantii poolel) hakkasin läbi häda ja vaeva ise lõpuks asja õppima ja uurima. Nüüd ainuke asi mis garantii hooldus teeb on kas vahetab mu vigase juppi välja või kui midagi "kahtlast" on ja vajab teise osapoole hinnangut siis "testib" seda.
Ja vanast ajast ikka mäletan tõelisi idioote igas hoolduses kes ikka oskasid piixu asju keerata ja piixu suust välja ajada (nüüd hea targa peaga järele mõelda kui loll ise olin ja kui lolli juttu mõni hoolduses rääkis vanasti, nüüd enam eriti selle osapoolega kokku ei puutu seega ei tea rääkida täpselt mis praegast toimub).
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
22.05.2007 11:06:10
|
|
|
Eile helistasin sõbrale ja ütles, et sai masina uue ketta ja mäludega küll tagasi, aga nüüd olevat asi veel hullemaks läinud. Crashib sama moodi, aga tihemini. Peale BSOD ütleb, et viga kas ketta ühendusjuhtmes (selle ta juba ostis uue, kui need jamad algasid) või emaplaadis. Sõber võtab nüüd kasti kaenlasse ja jalutab Lasnast Pärnu maanteele... jälle. Siit moraal: makske need mõnisada krooni lisaks ja võtke On-Site garantii juurde. Ei pea vähemalt kastiga korduvalt poolt linna edasi-tagasi läbi tallama.
Eriti huvitav on muidugi see, et kui nüüd asi ongi emaplaadis, siis miks vahetati mälud ja ketas välja? Nad seal testivad ka neid komponente?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
22.05.2007 11:33:09
|
|
|
ndk, on-site töötab kahjuks ainult tallinnas, mis kasu sellest mujal on
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
22.05.2007 12:34:25
|
|
|
ndk, seda küll, kuid teine eesti on ka olemas lihtsalt mainin, et ordi on-site ei toimi väljaspool tlna....ehk tartus ka ainult
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
22.05.2007 12:52:58
|
|
|
Ma olen teadlik, et puude taga võib ka mets olla
Irooniline on asja juures see, et arvutid, mida olen oma tuttavatel soovitanud osta koos On-Site'iga, pole midagi häda olnud (ptüi-ptüi-ptüi). Nüüd sõber ostis ilma, kuigi soovitasin soojalt see garantii juurde osta.
Keegi targem võiks siia mõne sobiva Murphy seaduse juurde lisada
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
22.05.2007 12:58:11
|
|
|
targem vast oleks osta juppidest asi valmis ja lasta kellelgi targal asi kokku laduda... siis tead ise täpselt mis seal sees on ja mis mida teeb. Ja kui midagi katki läheb jupp koos karbiga garantiise ja kui asi tõesti katki siis vahetatakse ringi (endal nõnda olnud).
kui mingi karvase käega hooldus onu mu masinat puudub saab kohe kaikaga... pärast ei tööta jälle miski kui sellised kallal käivad
Aga jah... kurb ta ole aga igaühel vast ei ole kedagi kes kokku laob vms viitsimist asjaga jännata ja ostetakse komplekt (enamus komplekte mis valmis pandud imevad vilinal) ning loodetakse et saavad arvutit muretult kasutada....
Ordil peaks minuteada ka kirve hinnaga koju kutseid vastu võtma... see suht "tasuline" on site garantii vast.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
22.05.2007 13:10:44
|
|
|
aga väga suur tõsiasi on see, et inimesed lihtsalt ei oska kasutada mitte arvutit vaid seda tarkvara mis seal peal on....ja lastakse ligi mingi naabripoiss kes kõike nii hästi oskab, kuni arvuti hooldusesse läheb ja sealt tuleb tagasi, et tarkvara viga
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
23.05.2007 16:58:12
|
|
|
Khm, üleöö läks mälu hind 755 peale, kuid nüüd jälle 600.- Täna lähen tellin ära selle gigase pulga.
Karmimad asjad ka nüüd Ordi hinnakirjas, nii Q6600 ja QX6700.
EDIT : miks siis otsustati nad lõpuks saidile ülesse panna ?
viimati muutis heretic666 23.05.2007 17:15:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
23.05.2007 17:03:35
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Karmimad asjad ka nüüd Ordi hinnakirjas, nii Q6600 ja QX6700. |
Hinnakirjas on aga prosed on tellitavad ja tellida oleks neid sealt ka varem saanud kui oleksid osanud küsida
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.05.2007 17:14:31
|
|
|
ordist on paljud asjad tellitavad kui küsida oskad....
enamus eesti arvuti poode toovad üldiselt ühest ja samast kohast endale kaupa sisse... mõni ainult toob X asja otse maaletoojalt vms
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.05.2007 23:08:08
|
|
|
Jõe tänaval olevas kaupluses on kah hunnik Razer rotte ja matte müügil (mitte just hunnik aga päris mõnus valik oli).
arvatavasti kui minev kaup siis tellitakse ka edaspidi razer kraami sisse...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.05.2007 21:19:38
|
|
|
Nüüd on kodusaidil 800Mhz 1GB RAM hinnaks 540 krooni . Palju ta kukub
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.05.2007 21:30:14
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Nüüd on kodusaidil 800Mhz 1GB RAM hinnaks 540 krooni . Palju ta kukub  |
noh, varsti saab ehk juba 2K eest 4GB kiiret RAM-i masinasse taguda - noh, lihtsalt - e-riist tundub pikem vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.05.2007 22:01:48
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
Nüüd on kodusaidil 800Mhz 1GB RAM hinnaks 540 krooni . Palju ta kukub  |
noh, varsti saab ehk juba 2K eest 4GB kiiret RAM-i masinasse taguda - noh, lihtsalt - e-riist tundub pikem vähemalt  |
teatud liinide kaudu saab juba praegu (vähemagi eest)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
24.05.2007 22:02:46
|
|
|
Sai naljaviluks ka Ordi Tondi keskuse saluuni sisse astutud ja tootevalik tõesti soovida ei jätnud Jäi silma, et viimasel ajal on näiteks nii Enteri kui Ordi klienditeenindajad oranide Vista särkidega "nakatatud"
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
24.05.2007 22:45:52
|
|
|
| siLc kirjutas: |
Jäi silma, et viimasel ajal on näiteks nii Enteri kui Ordi klienditeenindajad oranide Vista särkidega "nakatatud"  |
Microsofti humanitaarabi
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
24.05.2007 22:56:59
|
|
|
| Celeron kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
Jäi silma, et viimasel ajal on näiteks nii Enteri kui Ordi klienditeenindajad oranide Vista särkidega "nakatatud"  |
Microsofti humanitaarabi  |
Eks ta ole jah Aga tegelikult on see müüja T-särk on krdi efektiivne vahend reklaami tegemiseks :d Tahes-tahtmata jääb silma ju, kui teenindajaga suhtled . Ise kannan näiteks Vista kaelapaela aktiivselt (küll mitte reklaampõhjusel, vaid lihtsalt mõnus kaelapael on, pole selline nõme peenike junn), kuigi hetkel ei tööta kuskil sellise koha peal, kus peaks kandma midagi
muidugi me ilmselt hakkaks kõik nutma, kui me Vista reklaamieelarvet näeksime (eesti omagi)... kahjuks ei tea isegi mina sellest midagi
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
24.05.2007 22:59:37
|
|
|
| minu kola on kõik ordist. va video. olen rahul
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.05.2007 23:26:56
|
|
|
| Mul samuti kõik asjad Ordist
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
25.05.2007 18:03:18
|
|
|
Sülearvutil läks kolm korda emaplaat läbi... pärast kolmandat korda lubasid arvuti ümber vahetada.
Ootasin kolm nädalat uut arvutit...
Sain uue arvuti(kõvaketas oli samaks jäetud).
* ja < klahvid ei tööta... ok, oli ju ketas sama, millel vana riistvaraga installitud xp ja vanal arvutil oli klaviatuur teistsugune. Sai siis xp uuesti installitud aga nupud ikka ei tööta.
Ka knoppixiga ei tööta need nupud.
Nüüd siis uuesti garantiisse...
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.05.2007 18:08:22
|
|
|
mis arvutiga tegemist?
üldiselt juhtub selliseid jamasid nende "home made" crapiga mida ma üldse ei ostaks
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.05.2007 18:20:13
|
|
|
| AMD kirjutas: |
Sülearvutil läks kolm korda emaplaat läbi... pärast kolmandat korda lubasid arvuti ümber vahetada.
Ootasin kolm nädalat uut arvutit...
Sain uue arvuti(kõvaketas oli samaks jäetud).
* ja < klahvid ei tööta... ok, oli ju ketas sama, millel vana riistvaraga installitud xp ja vanal arvutil oli klaviatuur teistsugune. Sai siis xp uuesti installitud aga nupud ikka ei tööta.
Ka knoppixiga ei tööta need nupud.
Nüüd siis uuesti garantiisse... |
Kas ikka uue draiverite CD küsisid/said mis uuele emaplaadile ja muutunud klaviatuurile vastaks?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
25.05.2007 18:28:05
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| AMD kirjutas: |
Sülearvutil läks kolm korda emaplaat läbi... pärast kolmandat korda lubasid arvuti ümber vahetada.
Ootasin kolm nädalat uut arvutit...
Sain uue arvuti(kõvaketas oli samaks jäetud).
* ja < klahvid ei tööta... ok, oli ju ketas sama, millel vana riistvaraga installitud xp ja vanal arvutil oli klaviatuur teistsugune. Sai siis xp uuesti installitud aga nupud ikka ei tööta.
Ka knoppixiga ei tööta need nupud.
Nüüd siis uuesti garantiisse... |
Kas ikka uue draiverite CD küsisid/said mis uuele emaplaadile ja muutunud klaviatuurile vastaks? |
Sain küll cd ja installisin sealt kõik värskelt installitud xp+sp2'le peale. Ikka ei tööta
Mudeliks siis GL31
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.05.2007 18:35:00
|
|
|
siis on küll targem garantii kaudu asja ajada, eeldusel, et sa ise pole mingit erilist klaviatuuri (näiteks hiina oma ) peale valinud....
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
25.05.2007 18:46:04
|
|
|
Eesti paigutus on valitud.
Ja seda ka, et vana arvuti maksis 15 895 eeku(seda küll peaaegu 2 aastat tagasi) aga see nn uus maksab vaevalt 10 000 (praegu)...
Tarbijakaitse ei osanud öelda, et kas vahetusdetail peab ka umbes samapalju maksma või ei.
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrik
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2003
|
25.05.2007 19:08:49
|
|
|
Tõenäoliselt BIOS update likvideerib selle probleemi...
http://service.marasst.com/Cnotebooks/gl3s.htm
Või siis mitte. Mingi fail vist oli selle probleemi lahendamiseks mida oli vaja DOS käsurealt käima lasta...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.05.2007 19:43:31
|
|
|
| jep, üks failike (oli vist Abacus Keyboard fix...) tuleb tööle lasta, et klaveril need klahvid tööle hakkaks. asi selles, et nad tulevad tehasest US klaverite jaoks ja EST/SWE klaveritel on klahvid teistmoodi ning väikest flash-i on vaja selle jaoks, mis asja korda ajab...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
25.05.2007 21:36:21
|
|
|
Inteli lehelt saadud bios parandas vea
wifinupp ikka ei tööta
The Intel(R) PRO/Wireless Network Connection is still disabled. Use your hardware switch to enable it.
Ja nupu plõksimisest ei muutu midagi. Proovitud ka fn+(wifikeelamis/lubamisnupp f2)
Aga see tundub olema mingi värdjalik viga.
Vaja lisaprogrammi wifi lubamiseks/keelamiseks.
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.05.2007 10:10:02
|
|
|
| AMD kirjutas: |
Inteli lehelt saadud bios parandas vea
wifinupp ikka ei tööta
The Intel(R) PRO/Wireless Network Connection is still disabled. Use your hardware switch to enable it.
Ja nupu plõksimisest ei muutu midagi. Proovitud ka fn+(wifikeelamis/lubamisnupp f2)
Aga see tundub olema mingi värdjalik viga.
Vaja lisaprogrammi wifi lubamiseks/keelamiseks. |
Wireless Select Switch jah...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
themm
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
26.05.2007 11:37:12
|
|
|
| See asi olemas läpaka draiveri cd-l, proge nimi on "wireless select switch", mis tuleb peale installida. Ja minu teada ei vahetata läpakat mitte hinna järgi vaid näitajate järgi.Ordi peab ju vahetama kas siis samaväärse vastu või siis natu parema vastu. Hinnad ju langevad koguaeg. Hindade järgi ei vahetada midagi ümber. Tulevad uued asjad peale ja hinnad jälle langevad. Nagu ma aru sain said sa isegi parema arvuti. Minu arust pole mõtet nagu vinguda.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
30.05.2007 19:54:05
|
|
|
endal ordiga 1 hea kogemus ja teine keskmine kuna uus arvuti on juba 5 kuu jooxul 2 korda garantiis käinud ja garantii järjekord oli ka masendavalt pikk ...
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.05.2007 21:31:48
|
|
|
Vähemalt võeti siis garantiisse, mitte ei tembeldatud kasutajapoolseks veaks
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adio
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2007
|
30.05.2007 22:50:30
|
|
|
Sain uue arvuti sealt.Täielik Fantast on ikka .Isa valis komponendid ja pandi kokku!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.05.2007 22:52:07
|
|
|
| adio kirjutas: |
Sain uue arvuti sealt.Täielik Fantast on ikka .Isa valis komponendid ja pandi kokku! |
alet kah tehakse kui lased asja juppidest kokku laduda ja ostad kõik neilt?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
30.05.2007 22:52:29
|
|
|
jah seda küll esimene kord plate kuumenes üle, teine kord automaatse biosi updatiga enam arvuti ei funganud .
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adio
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2007
|
30.05.2007 23:07:48
|
|
|
| angel kirjutas: |
| adio kirjutas: |
Sain uue arvuti sealt.Täielik Fantast on ikka .Isa valis komponendid ja pandi kokku! |
alet kah tehakse kui lased asja juppidest kokku laduda ja ostad kõik neilt? |
Kuule sai küll natuke 8)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|