Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 19.05.2007 14:54:52 vasta tsitaadiga

ega ei peagi simulaator olema, aga see näitab, et juhitavust on võimalik paremaks muuta küll. antud hetkel on aga colin mcrae's enam tähelepanu pööratud just detailsusele, ehk välimuselt peab sarnanema võimalikult palju reaalsusele
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 20.05.2007 12:19:05 vasta tsitaadiga

Vaadake Codemasters`i Studiot, võimas villa ikka neil, all on video icon_razz.gif

Ja muidugi uusi dirti videosi tsekkake, Dirtis ei saagi sõita, vaata milline ilus loodus ümber, kuula linnu laulu jne...icon_biggrin.gif
http://www.msxbox-world.com/xbox360/movies/view/215/Colin-McRae-DIRT.html
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 20.05.2007 12:49:18 vasta tsitaadiga

WTF icon_eek.gif
alguses kaardilugeja: "Smooth and steady, I'm Mr Smooth and you are Mr Steady"
ning katse lõpetamisel "... Me likey"
Sellist kaardilugejat küll ei taha icon_confused.gif

Nicky Grist-i tahaks tagasi. thumbs_up.gif

Graafika tundub ka selline multi-filmilik.

Kahju, et teistes vaadetes ei näidata, ainult chase-cam. Tahaks seest ka näha ning replay rajaäärsetest kaameratest, WRC masinatel siis. Mingisugustel bagide videol näitas seest ka ag see ei huvita eriti
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 20.05.2007 12:53:19 vasta tsitaadiga

co-driver oli küll väga tobe, jah

"only winners in this car. let's race!" icon_lol.gif

A lahe et replay'd saab tagasi kerida ja aegluupi panna icon_razz1.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 20.05.2007 13:11:48 vasta tsitaadiga

Mart352, Sa vist nägid küll esimest korda dirti video, neid kaamera vaateid on juba kõik näinud, seest, väljast, õhust, kopterilt kapotilt, replaysi jne...icon_razz.gif tuula ringi teemas kõik videod, pildid on minu pandud siia peaaegu icon_biggrin.gif igas variandis neid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 20.05.2007 13:22:37 vasta tsitaadiga

Hosta kirjutas:
Mart352, Sa vist nägid küll esimest korda dirti video, neid kaamera vaateid on juba kõik näinud, seest, väljast, õhust, kopterilt kapotilt, replaysi jne...icon_razz.gif tuula ringi teemas kõik videod, pildid on minu pandud siia peaaegu icon_biggrin.gif igas variandis neid icon_biggrin.gif


icon_rolleyes.gif Esimest korda küll nüüd ei näe aga päris kõiki pole ka jõudnud7viitsinud vaadata.
Ühes videos oli tõesti vist kus vahetati hoolega neid vaateid aga kole kiiresti. Enamus on ikka chasecam-iga, pikemaid sõite seest ikka ei näita nii nagu ma tahaks icon_smile.gif

OT-iks läheb icon_redface.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 21.05.2007 22:25:33 vasta tsitaadiga

Vaadake pealehte ülalt icon_biggrin.gif
http://www.codemasters.co.uk/dirt
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 21.05.2007 22:42:45 vasta tsitaadiga

Hosta kirjutas:
Vaadake pealehte ülalt icon_biggrin.gif
http://www.codemasters.co.uk/dirt


Ei mõika ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 21.05.2007 22:47:07 vasta tsitaadiga

Cheats vast...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2007 22:47:52 vasta tsitaadiga

Mõtleb vast seda et 15 juuni tuleb xboxile ja PC'le aga minuarust see juba ammu teada et asi juuni keskpaiku ilmub.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 21.05.2007 22:55:52 vasta tsitaadiga

Juuni oli teada aga täpset kuupäeva ei teadnud kuni tänaseni keegi, nüüd on mida oodata kui kuupäev teada icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2007 23:12:21 vasta tsitaadiga

hm... kui juunist juttu käib siis varste peaks ka demo nägema icon_rolleyes.gif

colini demo'd tulid igatahes suht ootamatult ja vaikselt enne kui mäng väljas.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2007 23:39:58 vasta tsitaadiga

No siis postitage kui leiate beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 00:02:42 vasta tsitaadiga

pakun, et XBL-i tuleb kõige enne kui üldse. sel nädalal näiteks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 07:33:59 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
pakun, et XBL-i tuleb kõige enne kui üldse. sel nädalal näiteks icon_razz1.gif


It will be great icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrico.ee
HV vaatleja
Andrico.ee

liitunud: 22.05.2007




sõnum 22.05.2007 09:53:55 vasta tsitaadiga

.
_________________
Andrico.ee


viimati muutis Andrico.ee 22.05.2007 13:41:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 10:10:50 vasta tsitaadiga

ma arvan et selle peale spämmitakse su postkast täis icon_lol.gif

aga jah... kui xbox360 demo juba saadaval siis PC oma ei tohiks enam kaugel olla...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 22.05.2007 11:47:10 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
aga jah... kui xbox360 demo juba saadaval siis PC oma ei tohiks enam kaugel olla...


Mingit Demo ei ole xbox360 ega ka PC tulnud veel, aga jah võiks tulla juba kiiremini icon_razz1.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 12:39:41 vasta tsitaadiga

egas midagi... kui keegi juba siin vihjab et demo varste väljas ja midagi lekkimas siis ehk järgmine nädal vms ajal tuleb ka pc peale ametlikult välja icon_rolleyes.gif

oleks nagu aeg kuna juba, kahtlaselt palju videosid levitatud ja üldiselt codemasters laseb enne demo välja kui full goldi läheb.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 13:33:19 vasta tsitaadiga

See pole lekkinud Demo igatahes.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 13:45:01 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
See pole lekkinud Demo igatahes.


millega üldse tegemist? lihtsalt oletan et kui mingi "demo" kusagil valmis/valmimas siis varste saab ka seda tava rahvas näha... icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 22.05.2007 13:46:48 vasta tsitaadiga

jah, rahavs tahab seda näha icon_lol.gif ja miks Andrico.ee oma postitust muutis? icon_lol.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 22.05.2007 14:00:00 vasta tsitaadiga

Uusi screene pisut, ja 1 video
screens 1
screens 2
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrico.ee
HV vaatleja
Andrico.ee

liitunud: 22.05.2007




sõnum 22.05.2007 14:11:02 vasta tsitaadiga

yoos kirjutas:
miks Andrico.ee oma postitust muutis? icon_lol.gif

Demo leidis isiku, kes seda katsetab. Postitus sai muudetud, et rohkem soovijaid ei ilmneks.

_________________
Andrico.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henritorop
HV kasutaja
Henritorop

liitunud: 16.07.2006




sõnum 22.05.2007 20:25:44 vasta tsitaadiga

Keegi mängu nõudeid ei tea? Tundub lahe mäng, aga kardan, et minu arvuti seda välja ei vea(profiilis).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 20:28:12 vasta tsitaadiga

Henritorop kirjutas:
Keegi mängu nõudeid ei tea? Tundub lahe mäng, aga kardan, et minu arvuti seda välja ei vea(profiilis).


ee.. su kirst ei suuda õieti Colin 4 jagi silma iluga vedada icon_rolleyes.gif

Ei jaga ära miks üldse neid mängu nõudeid vaadata... see suht loogiline mida vaja et asi liiguks rahuldavalt (mitte midagi ulmelist samas)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henritorop
HV kasutaja
Henritorop

liitunud: 16.07.2006




sõnum 22.05.2007 20:34:19 vasta tsitaadiga

Kõik Colinid on mul enam-vähem fullis jooksnud, aga minu jaoks pole oluline silmailu. Hea, kui miinimumiga saabki mängida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 20:45:24 vasta tsitaadiga

Henritorop kirjutas:
Keegi mängu nõudeid ei tea? Tundub lahe mäng, aga kardan, et minu arvuti seda välja ei vea(profiilis).

see nn review kirjutamise versioon on küll "lahe"
töötab AINULT nvidia kaartidega ja dual/quadcore cpu-dega.
ATi = not supported, singelcore = random crashes ja see ametlikus faq-s kirjas.
loodetavasti fiksitakse fullis ikka need "pisikesed" probleemid ära, vastasel korral on tegu
küll odava käkiga
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 20:49:31 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Henritorop kirjutas:
Keegi mängu nõudeid ei tea? Tundub lahe mäng, aga kardan, et minu arvuti seda välja ei vea(profiilis).

see nn review kirjutamise versioon on küll "lahe"
töötab AINULT nvidia kaartidega ja dual/quadcore cpu-dega.
ATi = not supported, singelcore = random crashes ja see ametlikus faq-s kirjas.
loodetavasti fiksitakse fullis ikka need "pisikesed" probleemid ära, vastasel korral on tegu
küll odava käkiga


pidin lihtsalt panema selle ---> icon_lol.gif

Kas on kuulda olnud ka millal õige ja korralik demo tuleb?
Endal ATI kaart (seega isegi kui saaks kusagilt selle demo ei läheks tööle). Dual Core ei ole probleem... see oleks igatahes tore kui mäng full dualcore supporti omab.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 20:54:20 vasta tsitaadiga

kusjuures see pole demo vaid nn review jaoks full game..
arvatavasti mingi aegumise värgiga, et elu lõpuni kasutada ei saa..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 20:55:37 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
kusjuures see pole demo vaid nn review jaoks full game..
arvatavasti mingi aegumise värgiga, et elu lõpuni kasutada ei saa..


hm... ehk siis review varste tulekul aga demo isegi veel ei ole ametlikult välja lastud icon_eek.gif

mnjaaa... siis peaks suht kiiresti varste asjad liikuma hakkama. Kui see mingi review versioon on siis arvatavasti need kes mängivad on ka suht "beta" testerid.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.05.2007 21:24:21 vasta tsitaadiga

demo ei saa ju välja lasta, kui asi bugine on
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 21:42:28 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
demo ei saa ju välja lasta, kui asi bugine on


kui full on bugine siis ei takista see ju demo välja lasta. Ehk siis fulli kallal veel nokitsetakse aga demo tehakse vahepeal valmis... aga eks näis kas järgmine kuu tuleb midagi või ei (demo või full lausa)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 23:24:47 vasta tsitaadiga

Noniih, kodus lõpuks icon_biggrin.gif

http://www.zone.ee/PlatoonHD/1/Install.JPG
http://www.zone.ee/PlatoonHD/1/install2.JPG

tagataustal jookseb Prodigy - Spitfire 8)

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 22.05.2007 23:25:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 23:25:28 vasta tsitaadiga

teine pilt on error... platooon... sa võiksid ehk väikse video teha kuda sõit algab ja kuda autot puruks sõita saab... mind huvitab osati kuda auto puruneb ehk siis kas on skriptitud (iga kord on ühte moodi purunemine) või mitte
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 23:25:47 vasta tsitaadiga

Njaaaa thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Vaata, et sa ikka mängus kah pilte viskad, mitte end mängima ei unusta icon_razz.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 23:26:07 vasta tsitaadiga

Aiai loodetavasti tuleb hea kraam ikka. Midagi colin 2 vastast.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 23:26:07 vasta tsitaadiga

Ära muretse ;D ma ainult nende asjade peal väljas olengi icon_biggrin.gif viskan revüü hiljem ka icon_wink.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 23:28:04 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, skriinid viska kohe, tahan täna näha!! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.05.2007 23:28:38 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
PlatoonSgtElias, skriinid viska kohe, tahan täna näha!! icon_biggrin.gif
ma juba lugesin sõnad peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 22.05.2007 23:37:50 vasta tsitaadiga

kust sa platoon selle kätte said ? Demo w ?
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 23:38:13 vasta tsitaadiga

Ei ole full.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 23:40:59 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
kust sa platoon selle kätte said ? Demo w ?


loe eest poolt...

nagu aru sain siis mingi review vms rahvale (tea kuda sellise asja peale isegi saaks icon_razz.gif ) mõeldud suht bugine "full" versioon mängust.

Ehk siis lausa "eri nõudmistega" nagu winter seda siin vahepeal mainis

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 23:53:40 vasta tsitaadiga

Krt nii lähedal samas nii kaugel see full icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 08:46:32 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
teine pilt on error... platooon... sa võiksid ehk väikse video teha kuda sõit algab

Ikka video errori algusest.. mis kuradi sõidust.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.05.2007 09:31:58 vasta tsitaadiga

Kus see revüü siis on?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 09:41:28 vasta tsitaadiga

see h*i töötab, mängu nõuetes on soundblaster x-fi icon_lol.gif
sellist vigast asja annab üldse teha, install on üle 12gb ja
nõuded(mitte soovitused!!!) 88GTX, C2D, X-Fi..
kuidas sellisele asjale üldse "review version" nimeks pannakse icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 23.05.2007 11:04:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The Colin McRae Dirt demo will be available for download for all Xbox Live Gold members in Europe on Thursday at 9am GMT.


tsitaat:
yep- barring any last-minute problems, the PC demo will be released tomorrow as well.


Pange kõik oma raalid homseks valmis siis, demo tuleb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.05.2007 11:06:35 vasta tsitaadiga

Meil siis kell 11 icon_smile.gif
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 11:31:03 vasta tsitaadiga

Hosta kirjutas:
tsitaat:
The Colin McRae Dirt demo will be available for download for all Xbox Live Gold members in Europe on Thursday at 9am GMT.


tsitaat:
yep- barring any last-minute problems, the PC demo will be released tomorrow as well.


Pange kõik oma raalid homseks valmis siis, demo tuleb icon_biggrin.gif


Kuskohast seda lugesid?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.