Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Symbian OS programmide Req/Offer märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mixman
HV kasutaja
mixman

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2007 11:29:12 vasta tsitaadiga

Kasutades ControlFreak2 -te, ütleb telefonis koguaeg "Failed to connect to MinuArvuti"
Nii telefonil kui arvutil on bluetooth enabled.
Kasutan:
Windows Vista Ultimate
IVT Bluesoleil stack
N6630


Mida teha?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2007 12:49:21 vasta tsitaadiga

Arvutis peab ju winampil see controlfreaki plugin ka sees olema.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixman
HV kasutaja
mixman

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2007 13:02:53 vasta tsitaadiga

Olemas see... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2007 13:35:06 vasta tsitaadiga

Ise praegu proovisin ja ei saanud kah ühendatud, aga varem olen kasutanud küll.

Igastahes, bluetooth settingute alt com ports > add > incoming. Selle pordi paned controlfreak ka kasutama winampis pluginate all.

Loe igaksjuhuks readmest troubleshooting vms osa ka, seal võib vahel isegi midagi kasulikku olla. icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
habe
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2003




sõnum 22.04.2007 13:59:13 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
kas keegi teab mõnda softi, et peale panna kõnepiirang. nii, et näiteks 500 eest võib helistada ja siis tuleb password sisestada ja counter nullida (N73).


ei ole kuulnud igatahes. põgusa otsinguga ei leidnud samuti... kas poleks lihtsam läbi operaatori neid asju ajada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixman
HV kasutaja
mixman

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2007 15:00:13 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Ise praegu proovisin ja ei saanud kah ühendatud, aga varem olen kasutanud küll.

Igastahes, bluetooth settingute alt com ports > add > incoming. Selle pordi paned controlfreak ka kasutama winampis pluginate all.

Loe igaksjuhuks readmest troubleshooting vms osa ka, seal võib vahel isegi midagi kasulikku olla. icon_razz.gif


Kust ma neid bluetooth setinguid saan...
igaljuhul on troubleshootingus controlpanel--->blutooth
mul control panelis midagi bluetoothiga seonduvat ei ole icon_confused.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2007 15:43:49 vasta tsitaadiga

control panel > bluetooth devices > COM ports.

Ma ei tea kas vistal saab panna classic view.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixman
HV kasutaja
mixman

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2007 20:58:03 vasta tsitaadiga

saab, aga seal pole bluetooth devices

EDIT: Sain asja tööle, tänud kõigile, uuemaid drivereid oli vaja lihtsalt.

EDIT2: Kas kuidagi üle bluetoothi ei saa msn-is olla? nii et arvuti on netis.
Või siis kuidagi arvutist netti jagada telefoni? tean et vastupidi saab.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 22.04.2007 22:10:06 vasta tsitaadiga

mixman kirjutas:

EDIT2: Kas kuidagi üle bluetoothi ei saa msn-is olla? nii et arvuti on netis.
Või siis kuidagi arvutist netti jagada telefoni? tean et vastupidi saab.


Võimalik on küll. Kunagi uurisin kuid mina seda nii käima ei saanud.

Siin üks link kus seletatud kuda seda teha.
http://www.arjunprabhu.com/blog/archives/2005/03/30/nokia-6600-internet-over-bluetooth-how-to/
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2007 23:12:02 vasta tsitaadiga

mixman, millele sa nood uuemad draiverid tõmbasid?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixman
HV kasutaja
mixman

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2007 13:18:48 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
mixman, millele sa nood uuemad draiverid tõmbasid?

IVT Bluesoleil pulgale. Vista compactible.
Edit2: http://www.arjunprabhu.com/blog/archives/2005/03/30/nokia-6600-internet-over-bluetooth-how-to/
keegi on käima saanud selle?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2007 20:21:03 vasta tsitaadiga

Äkki keegi juhataks kuidas saada seda asja nokia e50 tööle et saaks telekapuldina kasutada telefoni?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 29.04.2007 20:24:43 vasta tsitaadiga

selleks läheb vaja vastavat programmi, aga ma ei ole küll kuulnud, et symbian os 9.1 jaoks oleks vastav programm olemas
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
--hussar--
HV kasutaja
--hussar--

liitunud: 22.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2007 19:57:39 vasta tsitaadiga

mul nokia 6260 ja philips telekas,aga ei hakka selle total ir'iga kanaleid vahetama :S mis viga?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2007 20:15:59 vasta tsitaadiga

--hussar-- kirjutas:
mul nokia 6260 ja philips telekas,aga ei hakka selle total ir'iga kanaleid vahetama :S mis viga?


Proovisid philips/philipsalt/philipsalt2 ka läbi? Ja proovi üsna lähedalt teleka sensorile, mobla ir sensor pole väga võimas.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixman
HV kasutaja
mixman

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2007 20:04:13 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab mõnda hea symbian proge kus oleks mõne soome linna kaart, ilma et kasutaks gprs-i.
Asjaga kiire! Võib olla ka teede kaart. Linna nimi muidu turenki.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2007 20:00:07 vasta tsitaadiga

Arvan, et sellist programmi sa vaevalt, et leiad, kus oleks sellise linna kaart sees. Eriti kui sa veel ootad tänavate otsingut jne.
Võin pakkuda pea ainukese ja parima variandi välja. Otsi netist linna kaart pildi kujul. Lae see telefoni. Teine variant kopi aadess kust pildi said oma telefoni favoriitidesse ja kuva sealt seda omale. Eeldades, et sa GPRS roamingut teha ei saa, siis salvesta see lehekülg omale telefoni ära. Nii saad teda ka niisama sirivda.
Kolmas ja kõige mõttekam variant minu arust: Osta poest paberkujul kaart!
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
--hussar--
HV kasutaja
--hussar--

liitunud: 22.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2007 09:40:38 vasta tsitaadiga

kas agilele(3.84 vms see uus) cracki vms on?Mul sai see proovi aeg läbi ja ei taha osta eriti icon_redface.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2007 09:53:45 vasta tsitaadiga

HV 's ei räägi me sellistest asjadest (piraatlusest)
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2007 10:04:17 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
HV 's ei räägi me sellistest asjadest (piraatlusest)
räägitakse küll. selle jaoks on see teema https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=269849 icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 28.05.2007 05:36:41 vasta tsitaadiga

--hussar-- kirjutas:
kas agilele(3.84 vms see uus) cracki vms on?Mul sai see proovi aeg läbi ja ei taha osta eriti icon_redface.gif

Miks sa osta ei taha, kui soov on programmi kasutada?

_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2007 17:34:59 vasta tsitaadiga

Tere,

Probleem järgmine, sõber lasi oma N80-le uue softi nokia.com-ist peale, aga ei arvestanud, et kaob eesti keel. Kas oleks võimalik kuskil varasemat softi, mis oleks koos eesti keelega ? Kas on üldse võimalik säärane downgrade ?

Lugupidamisega,

kodanik Jaani
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2007 17:54:10 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
Tere,

Probleem järgmine, sõber lasi oma N80-le uue softi nokia.com-ist peale, aga ei arvestanud, et kaob eesti keel. Kas oleks võimalik kuskil varasemat softi, mis oleks koos eesti keelega ? Kas on üldse võimalik säärane downgrade ?

Lugupidamisega,

kodanik Jaani


antud telefoni tarkvara tuleb eestikeelsena telefonisse! Ma küll pole täpselt selle telefoni tarkvara tirinud kuid niipalju kui mina tean on kõikide symbian 9nda seeriate tarkvarad eestikeelsed. Endal on samal tarkvarabaasil telefon ja uuendasin mingi nädal tagasi kõige uuemale tarkvarale, kõik kenasti eestikeelne.

Samuti niipalju nagu mina olen aru saanud peab olema eesti päritolu sim kaart sees, mille järgi ta valib mis tarkvara installeerida. Las tirib tarkvara uuendaja ning insstallib selle tarkvara uuesti peale.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 28.05.2007 17:59:22 vasta tsitaadiga

Mina oma n80 uuendasin ie-ks siis oli kohe eestikeel olemas, algul viskas üldse saksakeele ette icon_smile.gif
_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2007 01:10:26 vasta tsitaadiga

Tõmbasin uue Nokia Software n80'le. Install kõik oli ilus, puha eesti keeles. Aga nüüd ikkagi telefonis eesti keel puudub, ka automatic language on english.

-edit-

lugesin siit foorumist midagi, et

"soovitus: backup ikka enne, telefon tehakse tyhjaks
eestikeelse backupi taastamiseks pidi aint inglise keele uuesti valima, muidu ei lasknud "

+

Telefon on ostetud Iirmaalt, eesti keel lasti Eestis peale.
Kas siis kuidagi kellegi teise telefonist ei saa seda keele backup'i kätte ?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2007 04:02:04 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
Tõmbasin uue Nokia Software n80'le. Install kõik oli ilus, puha eesti keeles. Aga nüüd ikkagi telefonis eesti keel puudub, ka automatic language on english.

-edit-

lugesin siit foorumist midagi, et

"soovitus: backup ikka enne, telefon tehakse tyhjaks
eestikeelse backupi taastamiseks pidi aint inglise keele uuesti valima, muidu ei lasknud "

+

Telefon on ostetud Iirmaalt, eesti keel lasti Eestis peale.
Kas siis kuidagi kellegi teise telefonist ei saa seda keele backup'i kätte ?

backuppi kui sellist koos keelefailidega ei ole olemas minuteada (tavaline bakcup on kontaktide, sõnumite, märkmete ja muu sellise jaoks). Üldiselt kui sulle eestis miskise esinduse poolt suruti see eesti keel sinna siis kodus sa seda teha ei saa minuteada. Kui ma alguses mõtlesin, et antud software updater valib keelefailid mida panna sim kaardi järgi, mis selles rajoonis levinud siis ma vist eksisin, paistab et ta teeb seda telefoni enda kas imei või miskise muu toreda numbrikese järgi kusagil.

Mina pakuks, et külasta seda sama tegelast või kohta kust sa endale ennem eesti keele peale said.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 29.05.2007 05:31:21 vasta tsitaadiga

millega sa seda uuendust tegid?
mul on see nokia update phone ka juba eestikeelne!

_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2007 12:14:49 vasta tsitaadiga

jeq kirjutas:
millega sa seda uuendust tegid?
mul on see nokia update phone ka juba eestikeelne!


Nokia Software Updater

Jah, see on eesti keelne
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 29.05.2007 17:08:09 vasta tsitaadiga

tegin ka uuenduse nüüd versioonile 4.0707.07 28.03.2007 ja täitsa eesti keel olemas, kuigi algul viskas kohe saksa keele ette! icon_smile.gif
_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2007 17:27:27 vasta tsitaadiga

jeq kirjutas:
tegin ka uuenduse nüüd versioonile 4.0707.07 28.03.2007 ja täitsa eesti keel olemas, kuigi algul viskas kohe saksa keele ette! icon_smile.gif


jah, seesama versioon ka mul, aga inglisekeelne. Krt aga kuidas siis telefoni poodides saadakse panna :S
küsivad muidugi paraja summa selle lihtsa upgrade eest. Osakb veel keegi mingeid variante välja pakkuda ?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 29.05.2007 18:19:45 vasta tsitaadiga

aga võta nokia supportiga ühendust! või postita noki foorumisse icon_smile.gif
_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2007 00:50:31 vasta tsitaadiga

Probleem seisnes product code'is, nimelt oli see 0529379 EURO 2 selle flashisin 0526967 BALTIAN ja tegin update, tõmbas kohe uue paki u 78mb ja korras ta oligi.
Järgmised korrad oleme siis targemad, keeled valib mobla product code järgi.

http://perso.orange.fr/castafiore/product%20codes%20N80.html


Tänud sellegi poolest jeq ja KillerXP beer_yum.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 30.05.2007 14:54:34 vasta tsitaadiga

Mul järgmine proble oma n80 moblaga!
Tahan, kas video streami 3gp-s lahti saada, aga tuvastab seda kui teksti dokumenti icon_smile.gif
Kas siis tõesti nokia n80 ei mängi netist otse tv-d näiteks maha? Katsetasin wap.tele2.ee lehel!

_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 03.06.2007 00:48:53 vasta tsitaadiga

sattusin sellise Symbiani OS'ile kirjutatud tarkvara peale --> SpyPhone. Selle tutvustuses väidetakse, et kui kedagi sellega pealt kuulata ja samal ajal keegi kolmas pealtkuulatava telefoni helistab, siis katkeb pealtkuulaja kõne, kuid see kes helistas, ei saa aru, et telefon oleks kinni olnud. Kui ma segaselt selgitasin, siis siin on iglise keelne allikas:
tsitaat:
When spying is going on and another user calls, the spy call is disconnected automatically (without log creation) and lets the other number ring normally. If another caller was to call the Spy Phone, they will hear the phone ring instead of the phone being busy. Moreover, the user with the Spy Phone will also see hear the phone ring normally and will be able to answer the call. Your phone call will graciously disconnect without creating logs or backlights


On see võimalik? Ma mõtlen just seda, et juba telefoni keskjaamast peaks ju antama sissehelistajale teada, et see, kellele ta helistab, on hetkel teise kõnega(pealtkuulajaga) hõivatud? Või saadakse tõesti tagasiside telefonist?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
--hussar--
HV kasutaja
--hussar--

liitunud: 22.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 11:37:58 vasta tsitaadiga

Kuna ultra mp3 mängib vaikselt ja bassi pole ollagi proovisin tõmmata powermp3,aga see vajab reg. koodi...On räägitud,et see on 1 või 255,aga need ei töötand. teab keegi kust saada mingit serial key või keyken vms tasuta???Või siis mõnda head mõnda head playerit?!?!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorma
HV kasutaja
Jorma

liitunud: 31.01.2007




sõnum 08.06.2007 11:40:48 vasta tsitaadiga

--hussar-- kirjutas:
Kuna ultra mp3 mängib vaikselt ja bassi pole ollagi proovisin tõmmata powermp3,aga see vajab reg. koodi...On räägitud,et see on 1 või 255,aga need ei töötand. teab keegi kust saada mingit serial key või keyken vms tasuta???Või siis mõnda head mõnda head playerit?!?!

mingi viking mp3 oli suht norm
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 11:41:31 vasta tsitaadiga

--hussar-- kirjutas:
Kuna ultra mp3 mängib vaikselt ja bassi pole ollagi proovisin tõmmata powermp3,aga see vajab reg. koodi...On räägitud,et see on 1 või 255,aga need ei töötand. teab keegi kust saada mingit serial key või keyken vms tasuta???Või siis mõnda head mõnda head playerit?!?!

Meil sellistes teemades ei arutata. icon_smile.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 11:45:33 vasta tsitaadiga

oggplay on siiani suht ok proge olnud ja see vabavara.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bikertim
HV kasutaja
bikertim

liitunud: 30.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 12:14:01 vasta tsitaadiga

--hussar-- kirjutas:
Kuna ultra mp3 mängib vaikselt ja bassi pole ollagi proovisin tõmmata powermp3,aga see vajab reg. koodi...On räägitud,et see on 1 või 255,aga need ei töötand. teab keegi kust saada mingit serial key või keyken vms tasuta???Või siis mõnda head mõnda head playerit?!?!


6260-st ei tulegi bassi olenemata pleierist
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 12:53:03 vasta tsitaadiga

--hussar--, piraatlusest hv's ei räägi. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
--hussar--
HV kasutaja
--hussar--

liitunud: 22.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 15:12:28 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
--hussar--, piraatlusest hv's ei räägi. icon_exclaim.gif

Sorry bob.Enam nii ei tee icon_wink.gif

Sain mingisuguse noname playeri ja sellega ikka väike bass on,aga 6260 peksab haledalt üle icon_neutral.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 09.06.2007 14:21:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

piraatlusest hv's ei räägi.


yep las räägivad teised... http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=313566

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sbrb
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 21:41:44 vasta tsitaadiga

heh, mul nüüd mingi jama vist. Tirin ilusti softi S60 ja v3 näitab et nokia E70 toetus jne, kui hakkan installima küsib tel. kas soovin installida panen jah. Ning läheb 3seki ja tuleb Error: Sertifikaadi viga. Võta ühendust rakenduse tarnijaga. Kuid no rakendused ju erinevad jne. Kas ehk keegi oskab midagi tarka öelda? (tel. on värskelt nii umbes 3h tagasi peale pandud kõige uuem symbian)

edit: mnjah, olen siin vahepeal veel igasugu asju proovinud, ühtegi ei lase installida oma sertifikaadi erroriga. Ja seda ka veel, et enne telefoni update-imist oli ka sama jama icon_sad.gif , see oligi asi mis kutsus mind update-ima.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 09.06.2007 23:07:28 vasta tsitaadiga

see serdi küsimine käib pinda jah. aga samas tee nagu kästakse, tõmba tootjalt kõige uuem programmi versioon... icon_wink.gif siis ei vingu serdi pärast. või samas ära upi oma symbiani. see serdi keberniit hakkas mul igastahes peale symbiani uppi peale.
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 05.07.2007 22:46:06 vasta tsitaadiga

kui raha kokku saan,oleks huvi symbiani vastu.
Kuid milline hea oleks,endale meeldin 3230 ja 6600,
mis ei ole ka kallid.
kumba te eelistate?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorma
HV kasutaja
Jorma

liitunud: 31.01.2007




sõnum 05.07.2007 23:41:45 vasta tsitaadiga

v0ltage kirjutas:
kui raha kokku saan,oleks huvi symbiani vastu.
Kuid milline hea oleks,endale meeldin 3230 ja 6600,
mis ei ole ka kallid.
kumba te eelistate?


3230, 6600 on vana
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2007 00:24:38 vasta tsitaadiga

Ma ise sain 1500kr eest täiskomplektse 3250 juba (2MP kaamera, Symbian 9, 512MB kaart jne). Oleneb muidugi, mis sinujaoks on kallis.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 06.07.2007 01:09:39 vasta tsitaadiga

mis neil tähtsamad erinevused on ka?
3230 vs 3250
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2007 01:12:23 vasta tsitaadiga

v0ltage, väga suured vahed on ikka. 3230 on SOS 7.1 peal, 3250 aga 9.x (täpselt ei tea mis vers). Kindlasti 3250'l prose kiirem, helikvaliteet on kõvasti parem, kaasatulevad kõrvaklapid ruulivad jnejne. 3230 on paras saan, 3250 aga täitsa asjalik telefon juba. 3230't oman ise ja 3250'e päris kõvasti uurind.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 06.07.2007 01:16:22 vasta tsitaadiga

tänan icon_wink.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Symbian OS programmide Req/Offer mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.