|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
17.04.2007 22:43:39
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Tele2 on ju "väga kliendi sõbralik",isegi enda klient ei saa soodushinnaga,st kellel juba on kohustuslik leping. Vaid uus klient saab osta nn kliendi hinnaga
Emt-pole piiranguid ja see loeb |
kes sulle seda rääkis? sa oled valesti aru saanud siis. Kliendihind kehtib ka vanadele klientidele!
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.04.2007 23:06:50
|
|
|
No ma sain niipalju aru, et pean liituma, et saada kliendi hinnaga seda mobla, tahtsin sugulase nimele osta seda kuna ta juba seal klient (kohustuslikus korras 18 kuus vist) ja tema nimele ei saa uut mobla võtta, sest see nn kohustuslik periood ei ole läbi veel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
18.04.2007 08:05:02
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| No ma sain niipalju aru, et pean liituma, et saada kliendi hinnaga seda mobla, tahtsin sugulase nimele osta seda kuna ta juba seal klient (kohustuslikus korras 18 kuus vist) ja tema nimele ei saa uut mobla võtta, sest see nn kohustuslik periood ei ole läbi veel |
ta ilmselt ostis siis liitudes telefoni ka! Ühe numbri kohta on üks telefon ja pärast telefoni ostu pead vähemalt 18 kuud liige olema! kui see 18 kuud möödas on siis saad alles järgmise telefoni soodushinnaga osta! kuigi mulle tehti eelmine kord nii, et ühe telefoni lõppu oli oodata veel 1 kuu, aga kuna me oleme olnud perega juba mingi 4 aastat tele2'es, sain siiski telefoni nii osta, et kui too läbi saab, siis lisatakse tollele uus 18 kuud jälle.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
18.04.2007 23:05:51
|
|
|
Küssa mul on see N95 ja seal on nupp pliiatsi märgiga.Mis jaoks see on see ei reageeri kuskil nagu ja Multimeedia menyy nupp samuti peale restarti töötab aint hijem ei tööta enam nagu
Fixisin ära Wifi probla oli wifi ruuteris ikkagi mitte N95.nüüd istub ilusti yhenduses
viimati muutis Repo 19.04.2007 23:13:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
18.04.2007 23:11:47
|
|
|
Kui ma ei eksi siis copy paste
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
18.04.2007 23:28:28
|
|
|
teksti sisestusel viskab mingi menyy, pliiatsi märgiga nupp siis avastasin.
viimati muutis Repo 19.04.2007 19:38:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
19.04.2007 00:45:47
|
|
|
Pliiatsinupp on jah copy paste, üks väga headest symbiani funktsioonidest.
Repo, Rakveres N95'te näha saaks?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
19.04.2007 07:59:37
|
|
|
selle pliiatsi nupuga saab ka valida mitu asja korraga. Näiteks tahad 10 pilti korraga ära kustutada, siis lähed iga pildi juurde, hoiad pliiatsit all ja vajutad seda keskmist nuppu (vähemalt n80'el on nii)
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
19.04.2007 15:42:16
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| selle pliiatsi nupuga saab ka valida mitu asja korraga. Näiteks tahad 10 pilti korraga ära kustutada, siis lähed iga pildi juurde, hoiad pliiatsit all ja vajutad seda keskmist nuppu (vähemalt n80'el on nii) |
no N80 on ka symbiani loom nii, et küll see ka N95 puhul töötab (enda E70 näiteks töötab, tarkvara baas on mõlemal sama)
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.04.2007 18:00:04
|
|
|
tahtsin siis täna seda ostma minna Rakveres, eile oli veel üks olemas täna pole yhtegi n95 alles ja kusagil ei pidanud olema. teenindaja saatis siis päringu, et millal tuleb siis juurde neid telefone ja ma siiamaani ootan....ootan.... ootan.....
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
19.04.2007 18:03:07
|
|
|
18 nädal peaks tulema uued tarned, e. MAI alguses
Aag nagu ikka keegi ei tea,Nokia on väga ettearvamatu.
Tuleb varem siis tuleb
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
19.04.2007 18:09:23
|
|
|
eks nokial on ka tahtjaid ikka palju.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.04.2007 19:38:10
|
|
|
Heh mai kuus alles, eks ma siis paiguta raha seni mujale.
ei tea kas nad suvatsevad midagi ka akuga peale hakata, see ju ei taha kuidagi kesta, päevake heal juhul kui kasutad mobla funktsioone
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
19.04.2007 19:46:58
|
|
|
MiXeR, eks ikka saab näha kui tahad
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
19.04.2007 19:49:29
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Heh mai kuus alles, eks ma siis paiguta raha seni mujale.
ei tea kas nad suvatsevad midagi ka akuga peale hakata, see ju ei taha kuidagi kesta, päevake heal juhul kui kasutad mobla funktsioone |
vaevalt, et nad ise sellega midagi teevad... ise pead siis, kui on olemas, mingi võimsama aku osta. Aga eks seda akut lähe sellisel asja ju vaja ka, nii et pole ime, kui aku kiiresti tühi
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
23.04.2007 17:37:08
|
|
|
nii, nüüd tagasi III kohaga Porschede orienteerumiselt soomes....seda kindlasti ka tänu N95-le....GPS toimis kenasti soomes ja juhatas teed....ühe korra ainult arvas, et kiirem viis on mööda imetillukest kruusateed, kuigi teised sõitsid asfaldil kõrval...aga noh kruusa mööda sai ikkagi kiiremini
näis mis kena arve Elisa mulle ainult koju saadab järgmine kuu
sellist asja olen ka täheldanud, et kui keegi helistab siis, kui mul kõne just pooleli jookseb telefon kokku peale esimese kõne lõpetamist.....ja kui kokku ei jookse siis vähemalt jääb mingiks hetkeks hullult aeglaseks....
ning mitte vähe just mul ei juhtu seda, et 2-3 inimest korraga helistavad :S
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ogram
HV vaatleja
liitunud: 25.04.2007
|
25.04.2007 15:04:50
|
|
|
| TomTomi võib küll sisse panna, aga ta ei oska aru saada et GPS seade on telefoni sees, tema oskab ainult bluetoothi pidi välise GPS seadmega suhelda! KAS KEEGI OSKAB NÕU ANDA?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
28.04.2007 22:38:12
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Tele2 on ju "väga kliendi sõbralik",isegi enda klient ei saa soodushinnaga,st kellel juba on kohustuslik leping. Vaid uus klient saab osta nn kliendi hinnaga
Emt-pole piiranguid ja see loeb |
Saab küll. Mina olen Tartu Emajõe salongist minimaalse hinnaga Nikia ostnud. Ütlesin, et vana on liiga vana ja annab otsad. Kohe müüdi.
_________________ Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peremees
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2004
|
05.05.2007 14:05:46
|
|
|
Lisan siia mõned ülevaadet selle telefoni kohta:
http://www.gsmarena.com/nokia_n95-review-141.php
http://www.mobileburn.com/review.jsp?Id=3283
http://my-symbian.com/s60v3/review_n95.php
Ostaks isegi selle telefoni, aga kas see telefon ka seda raha väärt on?
Telefoni omanikud võiksid ka kirjeldada kui mugav on lugeda selle telefoniga äripäeva html ja pdf versioone.
_________________________________________________________________________________________
Saadaolevad N95 kaardid:
Map data is available for more than 150 countries. Navigation is supported for 30 countries.
Navigation licenses are available for the following regions:
Alp Region (Austria/Switzerl./Alpine parts of France/Germany/Italy)
Benelux plus (Netherland/Belgium/Luxemburg/parts of Germany + France)
France-Benelux (France/Netherlands/Belgium/Luxemburg)
Germany/ Austria/Switzerland
Italy plus (Italy/South of Austria + Switzerland)
Nordic countries (Denmark/Sweden/Norway/Finnland)
Iberia (Portugal/Spain/Gibraltar/Andorra)
UK + Rep. Ireland
Western Europe (A/B/CH/D/DK/ESP/F/FIN/I/IRL/L/N/NL/P/S/UK )
Eastern Europe (Czech Rep./Slovakia/Hungary/Poland/Greece/Baltics)
Russia (Greater St. Petersburg/Moscow + major roads)
Turkey (Istanbul/Ankara + major roads)
Mainland China
Greater China (Taiwan/China/Hong Kong/Macau)
Taiwan
Hong Kong/Macau
Southeast Asia (Singapore/Kuala Lumpur/Bangkok)
South Korea
Australia
USA (without Alaska)
Canada
Northern America (USA/Canada)
Mexico (Mexico City/Monterrey/Guadalajara)
Brazil (Rio de Janeiro/São Paulo/Belo Horizonte/Campos do Jordão)
Middle East (Saudi Arabia/United Arab Emirates/Qatar/Bahrain/Oman/Kuwait)
South Africa
Non navigable maps:
Europe
Albania, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Estonia,
Georgia,
Latvia, Lithuania, Moldova, Romania, Serbia and Montenegro, Slovenia,
Macedonia, Ukraine + Aland Islands, Faeroe Islands, Iceland, Malta, Svalbard
and Jan Mayen Island, Liechtenstein, Russia (part which is not covered by
navigable map)
Asia
Afghanistan, Armenia, Azerbaijan, Bangladesh, Bhutan, Brunei Darussalam,
Cambodia, Cyprus, North Korea, India, Indonesia, Iran, Iraq, Israel, Japan,
Jordan, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Laos, Lebanon, Macau, Mongolia, Myanmar,
Nepal, Palestine, Oman, Pakistan, Philippines, Qatar, Sri Lanka, Syria,
Taiwan, Tajikistan, Thailand, East-Timor, Turkey (part which is not
covered by
the navigable map), Turkmenistan, Uzbekistan, Vietnam, Yemen
America
Anguilla, Antigua and Barbuda, Argentina, Aruba, Bahamas, Barbados, Belize,
Bermuda, Bolivia, Brazil (part which is not covered by the navegable map),
British Virgin Islands, Cayman Islands, Chile, Colombia, Costa Rica, Cuba,
Dominica, Dominican Republic, Ecuador, El Salvador, Falkland Islands, French
Guiana, Grenada, Guadeloupe, Guatemala, Guyana, Haiti, Honduras, Jamaica,
Martinique, Mexico (part which is not covered by the navegable map),
Montserrat, Netherlands Antilles, Nicaragua, Panama, Paraguay, Peru, Puerto
Rico, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Pierre and Miquelon, Saint
Vincent and the Grenadines, Suriname, Trinidad and Tobago, Turks and Caicos
Islands, United States Virgin Islands, Uruguay, Venezuela
Africa
Algeria, Angola, Benin, Botswana, Burkina Faso, Burundi, Cameroon, Cape
Verde,
Central African Republic, Chad, Comoros, Congo Brazzaville, Congo, Côte
dIvoire, Djibouti, Egypt, Equatorial Guinea, Eritrea, Ethiopia, Gabon,
Gambia, Ghana, Guinea, Guinea-Bissau, Kenya, Lesotho, Liberia, Libya,
Madagascar, Malawi, Mali, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Morocco,
Mozambique,
Namibia, Niger, Nigeria, Réunion, Rwanda, Saint Helena, Sao Tome and
Principe,
Senegal, Seychelles, Sierra Leone, Somalia, Sudan, Swaziland, Tanzania,
Togo,
Tunisia, Uganda, Western Sahara, Zambia, Zimbabwe
Oceanía
New Zealand, French Polynesia, Fiji, Kiribati, New-Caledonia, Papua New
Guinea, Tuvalu
Eesti kohta on siis olemas ainult kaart, kuid puudub teekonna planeerimis funktsioon (Vaata videot). Ei ole kindel kuidas GPS Eestis toimib, kuid arvan, et kaardil näidatakse sinu hetke asukoht ja suund kus pool sihtpunkt asub, kuid teekonna pead ise valima.
Ei oma telefoni, lükkasin ostu teadmata ajaks edasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
06.05.2007 01:41:55
|
|
|
| Täitsa tubli tel on sai seda vähe näpitud.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
06.05.2007 20:49:28
|
|
|
ei saa küll täpsemalt aru, mis navi softist jutt käib, kuid see soft mis telefoniga kaasas on toimib küll Eestis väga kenasti, paljud kruusa teedki on peal ja saab edukalt kasutada ka navina, ehk siis paned sihtpunkti sisse ja näitab sulle kiireima/lühima tee sinna, ainus asi on, et kui tahad, et keegi jutustaks ka telefoni seest, et keera 100m pärast vasakule või 200m pärast U turn, siis see lisa maksab juurde....
mitmeid kordi olen ise kasutanud ja kenasti ka koha kätte näidanud, paar korda on ainult valinud kiireimaks teeks kruusa tee...aga noh mul ei ole ju jeep
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
06.05.2007 21:36:52
|
|
|
| wirx kirjutas: |
ei saa küll täpsemalt aru, mis navi softist jutt käib, kuid see soft mis telefoniga kaasas on toimib küll Eestis väga kenasti, paljud kruusa teedki on peal ja saab edukalt kasutada ka navina, ehk siis paned sihtpunkti sisse ja näitab sulle kiireima/lühima tee sinna, ainus asi on, et kui tahad, et keegi jutustaks ka telefoni seest, et keera 100m pärast vasakule või 200m pärast U turn, siis see lisa maksab juurde....
mitmeid kordi olen ise kasutanud ja kenasti ka koha kätte näidanud, paar korda on ainult valinud kiireimaks teeks kruusa tee...aga noh mul ei ole ju jeep  |
ise kasutan n80'ne peal smart2go nimelist programmi ja räägib minuga täiesti tasuta... olen lugenud küll, et see sama programm peaks selle eest raha võtma, aga... (ega ei kurvasta ka)
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
06.05.2007 21:41:53
|
|
|
nillin ka seda mobla, aga praegu kõik otsas
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.05.2007 10:08:31
|
|
|
kle sa võid mulle ka selle saladuse rääkida kuidas sa smart2go tasuta rääkima said
aga jah Eestis asjalood sellised, et N95 on otsas mis otsas. EMT lubas küll mai alguses neid saada aga mida pole seda pole
Äkki Nokia teeb täiendusi sellele hetkel, loodan et sellest tingitud on selline tyhjus lettidel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
07.05.2007 14:33:42
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
kle sa võid mulle ka selle saladuse rääkida kuidas sa smart2go tasuta rääkima said
|
ma võib-olla tegelt ajasin midagi sassi ta vähemalt räägib siis, kui paned mingid kakspunkti paika, kust kuhu tahad sõita ja paned simuleeri või midagi sellist ja siis ta küll räägib... sellest oletasin, et räägib ka siis, kui navigeerid...
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.05.2007 16:57:59
|
|
|
No lõpuks ma saan ka n95 enda käes hoida, seda muidugi kui homme ikka kätte saan nagu lubati 8)
Hind ka suht norm 11k EMT-st, sai natuke kaubeldud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
15.05.2007 09:36:54
|
|
|
| roostevaba kirjutas: |
nillin ka seda mobla, aga praegu kõik otsas  |
ülemiste EMT-i tuli eile kaks tükki müüki.
positiivne on see, et ta on üpris kiire mõtleja võrreldes n80-ga. ning automaatne klahvilukk on ka, kui klapp sulgeda. gps-iga pole veel hakkama saanud . ütleb, et ei leia satelliiti. kui kaua ta üldse seda satelliiti otsib tavaliselt?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hilton
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001
|
15.05.2007 11:10:04
|
|
|
| ffw kirjutas: |
| roostevaba kirjutas: |
nillin ka seda mobla, aga praegu kõik otsas  |
ülemiste EMT-i tuli eile kaks tükki müüki.
positiivne on see, et ta on üpris kiire mõtleja võrreldes n80-ga. ning automaatne klahvilukk on ka, kui klapp sulgeda. gps-iga pole veel hakkama saanud . ütleb, et ei leia satelliiti. kui kaua ta üldse seda satelliiti otsib tavaliselt? |
Mul on leidnud ka alla minuti, kuid vahest ongi suutnud otsimagi jääda niiet kannatus enne katki läheb.
_________________ There are no weapons of mass destruction. Just Chuck Norris. |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
15.05.2007 11:23:20
|
|
|
| kas gps on teenus või niisama gps seadmena toimib?
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
15.05.2007 11:29:59
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
| kas gps on teenus või niisama gps seadmena toimib? |
sisseehitatud gps seade.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo182
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2003
|
15.05.2007 15:27:21
|
|
|
Libistage ikka klapp lahti leiab kiiremini sateliidid üles
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
15.05.2007 16:15:24
|
|
|
| ffw kirjutas: |
| roostevaba kirjutas: |
nillin ka seda mobla, aga praegu kõik otsas  |
ülemiste EMT-i tuli eile kaks tükki müüki.
|
kindel või. ma ise elan saaremaal ja käisin nädal tagasi emt'is kust öeldi, et paaris emt esinduses on neid küll, aga need on juba kinni pandud, seega telliti mulle siis arvatavasti soomest või kust iganes ja öeldi, et nüüd selle nädala lõpus võib-olla alles saan selle
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo182
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2003
|
15.05.2007 16:17:02
|
|
|
Eks neid liigub emtis ikka, aga jah targem on lihtsalt kinni panna, vähemalt nädalaga peaks igast esindusest kätte saama tegelt Aga jah asjalik "telefon"
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.05.2007 23:17:26
|
|
|
heh see ylemiste keskuse üks eksemplar läks mulle rakvere.
väga hea mobla, kõik viimase peal va aku,aga olgem ausad, tänapäeval elektrit saab igalt poolt.
GPS töötab ka normaalselt,yhenduse sateliidiga saab minuti jookusl.algul oli probleeme kaartidega,kuna maploader ei tahtnud kuidagi mälukaarti n95-s tunnistada.panin siis mälukaardi lugejasse korra ja töötas.Pärast proovisin moblas mälukaarti ja töötas ka sealgi.Softi vahetasin ka kohe ära,kodulehel uuendus olemas(http://europe.nokia.com/A4176089?N95).Mobla pole ka kordagi kinni jooksund ega restarti teinud.
Minge Emt-sse, lööge rusikaga lauale,küsige hinda alla, köhige pappi ja mobla olemas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
16.05.2007 23:28:53
|
|
|
| kas olid eelnevalt mobla kinni ka pannud, või lihtsalt läksidki ja müüdi kohe
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
16.05.2007 23:37:34
|
|
|
Mis akul häda on. Minu arust väga okei aku kui telefoni normaalselt kasutada. Alguses muidugi tuvud asjaga, ...saab ruttu tyhjaks.
Praegu mul kestab 4 - 6 päeva.Ja see on päris hea.proovisin aku päris tyjaks lasta , et näha kui kaua see viimane pulk(aku näit.) kestab ka .Väga hästi kestis . Proovige ise .
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
16.05.2007 23:47:28
|
|
|
| Repo kirjutas: |
Mis akul häda on. Minu arust väga okei aku kui telefoni normaalselt kasutada. Alguses muidugi tuvud asjaga, ...saab ruttu tyhjaks.
Praegu mul kestab 4 - 6 päeva.Ja see on päris hea.proovisin aku päris tyjaks lasta , et näha kui kaua see viimane pulk(aku näit.) kestab ka .Väga hästi kestis . Proovige ise . |
kuidas see 4-6 päeva möödub? ainult helistades/sms? või kasutad gpsse/pleiereid/msnne? mul õnneks n80 ajast auto laadija olemas... saab igalpool ning igal ajal laadida. mul pole ka ta veel kinni jooksnud. muusika kvaliteet on yllatavalt väga hea. ytleks isegi, et ei jää SE W-seeriale alla.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
17.05.2007 00:02:23
|
|
|
| Mida ma kaotan kui ei osta telefoni Eestist, ok keel..sellest ei tunnegi puudust aga GPS? kas mingi tarkvara on kohe kaasas või tuleb see pärast eraldi osta?
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
17.05.2007 15:01:06
|
|
|
| virx kirjutas: |
| Mida ma kaotan kui ei osta telefoni Eestist, ok keel..sellest ei tunnegi puudust aga GPS? kas mingi tarkvara on kohe kaasas või tuleb see pärast eraldi osta? |
kaasas on.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.05.2007 00:31:59
|
|
|
gps kaardid tuleb ikka netist laadida,maps kataloog on tyhi mis tyhi.Laadimine muidugi tasuta. ja need 4-6 päeva aku kestab....noo jah. kahjuks pole ma selline inimene kes ostab 11 tuhandese mobla vaid selleks et ainult helistada
muideks mind üllatab see, et kui hea kvaliteediga ikka ideod mängivad. Sõidad Tartusse rongiga ja vaatad HOT FUZZi ja üilhea kvaliteediga.Netis vaja nats otsida,aga põhimõtteliselt saab ka subtiitrid alla panna
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
19.05.2007 00:52:05
|
|
|
| Nunii kes praegu tahab siis jookske homme Mustika keskusse, seal starline's (oli vist nii) oli letis 2 hõbedast ja vb leiab veelgi, samuti oli emtis üks letis kuid seal oli silt, et ettetellimisel.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viiner
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006
|
19.05.2007 13:43:19
|
|
|
Olete kuulnud et WiFi-ga saab alalisvoolu vastuvõtta? Kuskilt kunagi kuulsin, et läpparitele arendatakse sellist aku laadimise võimalust.
Ei tea kas ka WiFi-ga telefonidele arendatakse kunagi selline võimalus?
Võiks olla nii, et n95 otsib ise pidevalt WiFi võrkusid ning leidmisel hakkab kohe automaatselt akut laadima, kas pole mugav?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
19.05.2007 17:37:09
|
|
|
| viiner kirjutas: |
Olete kuulnud et WiFi-ga saab alalisvoolu vastuvõtta? Kuskilt kunagi kuulsin, et läpparitele arendatakse sellist aku laadimise võimalust.
Ei tea kas ka WiFi-ga telefonidele arendatakse kunagi selline võimalus?
Võiks olla nii, et n95 otsib ise pidevalt WiFi võrkusid ning leidmisel hakkab kohe automaatselt akut laadima, kas pole mugav? |
oled kindel, et wifiga? lugesin ise midagi juhtmeta kõllide kohta, et arendatakse midagi sellist, et seinas on mingi julla mis saadab kõllile elektrit...
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
19.05.2007 23:13:20
|
|
|
to jeesus :
no jah mul pole eriti aega olnud mängida temaga seega 4-6 päaeva, ... aga kaua sa temaga ikka mängid alguse asi
Siuke jutt et aku sitt on, ...on ka ajuvaba minu arust! Tänapäeval
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
19.05.2007 23:41:33
|
|
|
| Küsimus ei ole küll seotud otseselt telefoniga, aga softiga mis sellel peal on. Nimelt kaarti tarkvara, mis on põhimõtteliselt Smart2Go. Kuidas on teil lood Eesti kaardiga. Ise olen proovinud Qtek 9100'ga, aga mida ei ole on Eesti kaart, ei tõmba ta seda otse telefoniga, ega ka Maploaderiga. Maploader tõmbab 18% ja siis ütleb et kõik on salvestatud edukalt, aga kaardil teid ei ole. POI'd on samas olemas. Soome ja Rootsi kaardid on olemas ja töötavad ka korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
20.05.2007 10:16:42
|
|
|
| Westswamp kirjutas: |
| Küsimus ei ole küll seotud otseselt telefoniga, aga softiga mis sellel peal on. Nimelt kaarti tarkvara, mis on põhimõtteliselt Smart2Go. Kuidas on teil lood Eesti kaardiga. Ise olen proovinud Qtek 9100'ga, aga mida ei ole on Eesti kaart, ei tõmba ta seda otse telefoniga, ega ka Maploaderiga. Maploader tõmbab 18% ja siis ütleb et kõik on salvestatud edukalt, aga kaardil teid ei ole. POI'd on samas olemas. Soome ja Rootsi kaardid on olemas ja töötavad ka korralikult. |
ise kasutan ka smart2go'd (n80'nel) ja Eesti on ilusti olemas ja väga paljud kruusateedki leiab ülesse! Aga vaata www.smart2go.com
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
20.05.2007 23:06:53
|
|
|
Kümme korda vaadatud ja proovitud erinevaid viise, aga mida ei tule on teed kaardile.
Aga kust sinu kaart pärit on?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.05.2007 20:11:32
|
|
|
Tee takrvara uuendus, äkki moblale midagi ei sobi.
kaardid ikka www.smart2go.com
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
21.05.2007 21:06:50
|
|
|
hmm...mul hakkas peale OMC käimist kõlar krõbisema....see kus kohast telefoniga rääkides hääl siis tuleb....keegi veel taolise probleemi otsas?
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
syym
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2004
|
21.05.2007 23:34:21
|
|
|
| Kas välismaalt ostetud telefonile saab ise ka eestikeelse firmware´i peale lasta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|