Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2007 22:43:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tele2 on ju "väga kliendi sõbralik",isegi enda klient ei saa soodushinnaga,st kellel juba on kohustuslik leping. Vaid uus klient saab osta nn kliendi hinnaga icon_biggrin.gif
Emt-pole piiranguid ja see loeb

kes sulle seda rääkis? sa oled valesti aru saanud siis. Kliendihind kehtib ka vanadele klientidele!

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2007 23:06:50 vasta tsitaadiga

No ma sain niipalju aru, et pean liituma, et saada kliendi hinnaga seda mobla, tahtsin sugulase nimele osta seda kuna ta juba seal klient (kohustuslikus korras 18 kuus vist) ja tema nimele ei saa uut mobla võtta, sest see nn kohustuslik periood ei ole läbi veel
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 08:05:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
No ma sain niipalju aru, et pean liituma, et saada kliendi hinnaga seda mobla, tahtsin sugulase nimele osta seda kuna ta juba seal klient (kohustuslikus korras 18 kuus vist) ja tema nimele ei saa uut mobla võtta, sest see nn kohustuslik periood ei ole läbi veel


ta ilmselt ostis siis liitudes telefoni ka! Ühe numbri kohta on üks telefon ja pärast telefoni ostu pead vähemalt 18 kuud liige olema! kui see 18 kuud möödas on siis saad alles järgmise telefoni soodushinnaga osta! kuigi mulle tehti eelmine kord nii, et ühe telefoni lõppu oli oodata veel 1 kuu, aga kuna me oleme olnud perega juba mingi 4 aastat tele2'es, sain siiski telefoni nii osta, et kui too läbi saab, siis lisatakse tollele uus 18 kuud jälle. icon_biggrin.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 23:05:51 vasta tsitaadiga

Küssa mul on see N95 ja seal on nupp pliiatsi märgiga.Mis jaoks see on see ei reageeri kuskil nagu ja Multimeedia menyy nupp samuti peale restarti töötab aint hijem ei tööta enam nagu

Fixisin ära Wifi probla oli wifi ruuteris ikkagi mitte N95.nüüd istub ilusti yhenduses


viimati muutis Repo 19.04.2007 23:13:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 23:11:47 vasta tsitaadiga

Kui ma ei eksi siis copy paste icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 23:28:28 vasta tsitaadiga

teksti sisestusel viskab mingi menyy, pliiatsi märgiga nupp siis icon_biggrin.gif avastasin.

viimati muutis Repo 19.04.2007 19:38:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2007 00:45:47 vasta tsitaadiga

Pliiatsinupp on jah copy paste, üks väga headest symbiani funktsioonidest. thumbs_up.gif

Repo, Rakveres N95'te näha saaks? icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2007 07:59:37 vasta tsitaadiga

selle pliiatsi nupuga saab ka valida mitu asja korraga. Näiteks tahad 10 pilti korraga ära kustutada, siis lähed iga pildi juurde, hoiad pliiatsit all ja vajutad seda keskmist nuppu (vähemalt n80'el on nii)
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2007 15:42:16 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
selle pliiatsi nupuga saab ka valida mitu asja korraga. Näiteks tahad 10 pilti korraga ära kustutada, siis lähed iga pildi juurde, hoiad pliiatsit all ja vajutad seda keskmist nuppu (vähemalt n80'el on nii)

no N80 on ka symbiani loom nii, et küll see ka N95 puhul töötab (enda E70 näiteks töötab, tarkvara baas on mõlemal sama)
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2007 18:00:04 vasta tsitaadiga

tahtsin siis täna seda ostma minna Rakveres, eile oli veel üks olemas täna pole yhtegi n95 alles ja kusagil ei pidanud olema. teenindaja saatis siis päringu, et millal tuleb siis juurde neid telefone ja ma siiamaani ootan....ootan.... ootan..... icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2007 18:03:07 vasta tsitaadiga

18 nädal peaks tulema uued tarned, e. MAI alguses thumbs_up.gif
Aag nagu ikka keegi ei tea,Nokia on väga ettearvamatu.
Tuleb varem siis tuleb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2007 18:09:23 vasta tsitaadiga

eks nokial on ka tahtjaid ikka palju.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2007 19:38:10 vasta tsitaadiga

Heh mai kuus alles, eks ma siis paiguta raha seni mujale.
ei tea kas nad suvatsevad midagi ka akuga peale hakata, see ju ei taha kuidagi kesta, päevake heal juhul kui kasutad mobla funktsioone

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2007 19:46:58 vasta tsitaadiga

MiXeR, eks ikka saab näha kui tahad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2007 19:49:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Heh mai kuus alles, eks ma siis paiguta raha seni mujale.
ei tea kas nad suvatsevad midagi ka akuga peale hakata, see ju ei taha kuidagi kesta, päevake heal juhul kui kasutad mobla funktsioone


vaevalt, et nad ise sellega midagi teevad... ise pead siis, kui on olemas, mingi võimsama aku osta. Aga eks seda akut lähe sellisel asja ju vaja ka, nii et pole ime, kui aku kiiresti tühi icon_biggrin.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2007 17:37:08 vasta tsitaadiga

nii, nüüd tagasi III kohaga Porschede orienteerumiselt soomes....seda kindlasti ka tänu N95-le....GPS toimis kenasti soomes ja juhatas teed....ühe korra ainult arvas, et kiirem viis on mööda imetillukest kruusateed, kuigi teised sõitsid asfaldil kõrval...aga noh kruusa mööda sai ikkagi kiiremini icon_smile.gif
näis mis kena arve Elisa mulle ainult koju saadab järgmine kuu

sellist asja olen ka täheldanud, et kui keegi helistab siis, kui mul kõne just pooleli jookseb telefon kokku peale esimese kõne lõpetamist.....ja kui kokku ei jookse siis vähemalt jääb mingiks hetkeks hullult aeglaseks....
ning mitte vähe just mul ei juhtu seda, et 2-3 inimest korraga helistavad :S

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ogram
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2007




sõnum 25.04.2007 15:04:50 vasta tsitaadiga

TomTomi võib küll sisse panna, aga ta ei oska aru saada et GPS seade on telefoni sees, tema oskab ainult bluetoothi pidi välise GPS seadmega suhelda! KAS KEEGI OSKAB NÕU ANDA?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2007 22:38:12 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tele2 on ju "väga kliendi sõbralik",isegi enda klient ei saa soodushinnaga,st kellel juba on kohustuslik leping. Vaid uus klient saab osta nn kliendi hinnaga icon_biggrin.gif
Emt-pole piiranguid ja see loeb
Saab küll. Mina olen Tartu Emajõe salongist minimaalse hinnaga Nikia ostnud. Ütlesin, et vana on liiga vana ja annab otsad. Kohe müüdi.
_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peremees
HV vaatleja
Peremees

liitunud: 29.03.2004




sõnum 05.05.2007 14:05:46 vasta tsitaadiga

Lisan siia mõned ülevaadet selle telefoni kohta:

http://www.gsmarena.com/nokia_n95-review-141.php
http://www.mobileburn.com/review.jsp?Id=3283
http://my-symbian.com/s60v3/review_n95.php

Ostaks isegi selle telefoni, aga kas see telefon ka seda raha väärt on?

Telefoni omanikud võiksid ka kirjeldada kui mugav on lugeda selle telefoniga äripäeva html ja pdf versioone.

_________________________________________________________________________________________


Saadaolevad N95 kaardid:


Map data is available for more than 150 countries. Navigation is supported for 30 countries.

Navigation licenses are available for the following regions:

• Alp Region (Austria/Switzerl./Alpine parts of France/Germany/Italy)
• Benelux plus (Netherland/Belgium/Luxemburg/parts of Germany + France)
• France-Benelux (France/Netherlands/Belgium/Luxemburg)
• Germany/ Austria/Switzerland
• Italy plus (Italy/South of Austria + Switzerland)
• Nordic countries (Denmark/Sweden/Norway/Finnland)
• Iberia (Portugal/Spain/Gibraltar/Andorra)
• UK + Rep. Ireland
• Western Europe (A/B/CH/D/DK/ESP/F/FIN/I/IRL/L/N/NL/P/S/UK )
• Eastern Europe (Czech Rep./Slovakia/Hungary/Poland/Greece/Baltics)
• Russia (Greater St. Petersburg/Moscow + major roads)
• Turkey (Istanbul/Ankara + major roads)
• Mainland China
• Greater China (Taiwan/China/Hong Kong/Macau)
• Taiwan
• Hong Kong/Macau
• Southeast Asia (Singapore/Kuala Lumpur/Bangkok)
• South Korea
• Australia
• USA (without Alaska)
• Canada
• Northern America (USA/Canada)
• Mexico (Mexico City/Monterrey/Guadalajara)
• Brazil (Rio de Janeiro/São Paulo/Belo Horizonte/Campos do Jordão)
• Middle East (Saudi Arabia/United Arab Emirates/Qatar/Bahrain/Oman/Kuwait)
• South Africa

Non navigable maps:

Europe
Albania, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Estonia,
Georgia,
Latvia, Lithuania, Moldova, Romania, Serbia and Montenegro, Slovenia,
Macedonia, Ukraine + Aland Islands, Faeroe Islands, Iceland, Malta, Svalbard
and Jan Mayen Island, Liechtenstein, Russia (part which is not covered by
navigable map)

Asia
Afghanistan, Armenia, Azerbaijan, Bangladesh, Bhutan, Brunei Darussalam,
Cambodia, Cyprus, North Korea, India, Indonesia, Iran, Iraq, Israel, Japan,
Jordan, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Laos, Lebanon, Macau, Mongolia, Myanmar,
Nepal, Palestine, Oman, Pakistan, Philippines, Qatar, Sri Lanka, Syria,
Taiwan, Tajikistan, Thailand, East-Timor, Turkey (part which is not
covered by
the navigable map), Turkmenistan, Uzbekistan, Vietnam, Yemen

America
Anguilla, Antigua and Barbuda, Argentina, Aruba, Bahamas, Barbados, Belize,
Bermuda, Bolivia, Brazil (part which is not covered by the navegable map),
British Virgin Islands, Cayman Islands, Chile, Colombia, Costa Rica, Cuba,
Dominica, Dominican Republic, Ecuador, El Salvador, Falkland Islands, French
Guiana, Grenada, Guadeloupe, Guatemala, Guyana, Haiti, Honduras, Jamaica,
Martinique, Mexico (part which is not covered by the navegable map),
Montserrat, Netherlands Antilles, Nicaragua, Panama, Paraguay, Peru, Puerto
Rico, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Pierre and Miquelon, Saint
Vincent and the Grenadines, Suriname, Trinidad and Tobago, Turks and Caicos
Islands, United States Virgin Islands, Uruguay, Venezuela

Africa
Algeria, Angola, Benin, Botswana, Burkina Faso, Burundi, Cameroon, Cape
Verde,
Central African Republic, Chad, Comoros, Congo Brazzaville, Congo, Côte
d’Ivoire, Djibouti, Egypt, Equatorial Guinea, Eritrea, Ethiopia, Gabon,
Gambia, Ghana, Guinea, Guinea-Bissau, Kenya, Lesotho, Liberia, Libya,
Madagascar, Malawi, Mali, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Morocco,
Mozambique,
Namibia, Niger, Nigeria, Réunion, Rwanda, Saint Helena, Sao Tome and
Principe,
Senegal, Seychelles, Sierra Leone, Somalia, Sudan, Swaziland, Tanzania,
Togo,
Tunisia, Uganda, Western Sahara, Zambia, Zimbabwe

Oceanía
New Zealand, French Polynesia, Fiji, Kiribati, New-Caledonia, Papua New
Guinea, Tuvalu


Eesti kohta on siis olemas ainult kaart, kuid puudub teekonna planeerimis funktsioon (Vaata videot). Ei ole kindel kuidas GPS Eestis toimib, kuid arvan, et kaardil näidatakse sinu hetke asukoht ja suund kus pool sihtpunkt asub, kuid teekonna pead ise valima.

Ei oma telefoni, lükkasin ostu teadmata ajaks edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 01:41:55 vasta tsitaadiga

Täitsa tubli tel on sai seda vähe näpitud.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 20:49:28 vasta tsitaadiga

ei saa küll täpsemalt aru, mis navi softist jutt käib, kuid see soft mis telefoniga kaasas on toimib küll Eestis väga kenasti, paljud kruusa teedki on peal ja saab edukalt kasutada ka navina, ehk siis paned sihtpunkti sisse ja näitab sulle kiireima/lühima tee sinna, ainus asi on, et kui tahad, et keegi jutustaks ka telefoni seest, et keera 100m pärast vasakule või 200m pärast U turn, siis see lisa maksab juurde....
mitmeid kordi olen ise kasutanud ja kenasti ka koha kätte näidanud, paar korda on ainult valinud kiireimaks teeks kruusa tee...aga noh mul ei ole ju jeep icon_biggrin.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 21:36:52 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
ei saa küll täpsemalt aru, mis navi softist jutt käib, kuid see soft mis telefoniga kaasas on toimib küll Eestis väga kenasti, paljud kruusa teedki on peal ja saab edukalt kasutada ka navina, ehk siis paned sihtpunkti sisse ja näitab sulle kiireima/lühima tee sinna, ainus asi on, et kui tahad, et keegi jutustaks ka telefoni seest, et keera 100m pärast vasakule või 200m pärast U turn, siis see lisa maksab juurde....
mitmeid kordi olen ise kasutanud ja kenasti ka koha kätte näidanud, paar korda on ainult valinud kiireimaks teeks kruusa tee...aga noh mul ei ole ju jeep icon_biggrin.gif


ise kasutan n80'ne peal smart2go nimelist programmi ja räägib minuga täiesti tasuta... olen lugenud küll, et see sama programm peaks selle eest raha võtma, aga... icon_lol.gif (ega ei kurvasta ka)

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 21:41:53 vasta tsitaadiga

nillin ka seda mobla, aga praegu kõik otsas icon_sad.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2007 10:08:31 vasta tsitaadiga

kle sa võid mulle ka selle saladuse rääkida kuidas sa smart2go tasuta rääkima said icon_wink.gif

aga jah Eestis asjalood sellised, et N95 on otsas mis otsas. EMT lubas küll mai alguses neid saada aga mida pole seda pole icon_sad.gif
Äkki Nokia teeb täiendusi sellele hetkel, loodan et sellest tingitud on selline tyhjus lettidel icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2007 14:33:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kle sa võid mulle ka selle saladuse rääkida kuidas sa smart2go tasuta rääkima said icon_wink.gif


ma võib-olla tegelt ajasin midagi sassi icon_lol.gif ta vähemalt räägib siis, kui paned mingid kakspunkti paika, kust kuhu tahad sõita ja paned simuleeri või midagi sellist ja siis ta küll räägib... sellest oletasin, et räägib ka siis, kui navigeerid... icon_lol.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2007 16:57:59 vasta tsitaadiga

No lõpuks ma saan ka n95 enda käes hoida, seda muidugi kui homme ikka kätte saan nagu lubati 8)

Hind ka suht norm 11k EMT-st, sai natuke kaubeldud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2007 09:36:54 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
nillin ka seda mobla, aga praegu kõik otsas icon_sad.gif
ülemiste EMT-i tuli eile kaks tükki müüki.
positiivne on see, et ta on üpris kiire mõtleja võrreldes n80-ga. ning automaatne klahvilukk on ka, kui klapp sulgeda. gps-iga pole veel hakkama saanud icon_redface.gif . ütleb, et ei leia satelliiti. kui kaua ta üldse seda satelliiti otsib tavaliselt?

_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hilton
HV kasutaja
Hilton

liitunud: 28.11.2001




sõnum 15.05.2007 11:10:04 vasta tsitaadiga

ffw kirjutas:
roostevaba kirjutas:
nillin ka seda mobla, aga praegu kõik otsas icon_sad.gif
ülemiste EMT-i tuli eile kaks tükki müüki.
positiivne on see, et ta on üpris kiire mõtleja võrreldes n80-ga. ning automaatne klahvilukk on ka, kui klapp sulgeda. gps-iga pole veel hakkama saanud icon_redface.gif . ütleb, et ei leia satelliiti. kui kaua ta üldse seda satelliiti otsib tavaliselt?


Mul on leidnud ka alla minuti, kuid vahest ongi suutnud otsimagi jääda niiet kannatus enne katki läheb.

_________________
There are no weapons of mass destruction. Just Chuck Norris.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.05.2007 11:23:20 vasta tsitaadiga

kas gps on teenus või niisama gps seadmena toimib?
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2007 11:29:59 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
kas gps on teenus või niisama gps seadmena toimib?
sisseehitatud gps seade.
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo182
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2007 15:27:21 vasta tsitaadiga

Libistage ikka klapp lahti leiab kiiremini sateliidid üles icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 15.05.2007 16:15:24 vasta tsitaadiga

ffw kirjutas:
roostevaba kirjutas:
nillin ka seda mobla, aga praegu kõik otsas icon_sad.gif
ülemiste EMT-i tuli eile kaks tükki müüki.


kindel või. ma ise elan saaremaal ja käisin nädal tagasi emt'is kust öeldi, et paaris emt esinduses on neid küll, aga need on juba kinni pandud, seega telliti mulle siis arvatavasti soomest või kust iganes ja öeldi, et nüüd selle nädala lõpus võib-olla alles saan selle
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo182
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2007 16:17:02 vasta tsitaadiga

Eks neid liigub emtis ikka, aga jah targem on lihtsalt kinni panna, vähemalt nädalaga peaks igast esindusest kätte saama tegelt thumbs_up.gif Aga jah asjalik "telefon" icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2007 23:17:26 vasta tsitaadiga

heh see ylemiste keskuse üks eksemplar läks mulle icon_lol.gif rakvere.
väga hea mobla, kõik viimase peal va aku,aga olgem ausad, tänapäeval elektrit saab igalt poolt.
GPS töötab ka normaalselt,yhenduse sateliidiga saab minuti jookusl.algul oli probleeme kaartidega,kuna maploader ei tahtnud kuidagi mälukaarti n95-s tunnistada.panin siis mälukaardi lugejasse korra ja töötas.Pärast proovisin moblas mälukaarti ja töötas ka sealgi.Softi vahetasin ka kohe ära,kodulehel uuendus olemas(http://europe.nokia.com/A4176089?N95).Mobla pole ka kordagi kinni jooksund ega restarti teinud.
Minge Emt-sse, lööge rusikaga lauale,küsige hinda alla, köhige pappi ja mobla olemas icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 16.05.2007 23:28:53 vasta tsitaadiga

kas olid eelnevalt mobla kinni ka pannud, või lihtsalt läksidki ja müüdi kohe
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2007 23:37:34 vasta tsitaadiga

Mis akul häda on. Minu arust väga okei aku kui telefoni normaalselt kasutada. Alguses muidugi tuvud asjaga, ...saab ruttu tyhjaks.
Praegu mul kestab 4 - 6 päeva.Ja see on päris hea.proovisin aku päris tyjaks lasta , et näha kui kaua see viimane pulk(aku näit.) kestab ka .Väga hästi kestis icon_razz.gif . Proovige ise .
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2007 23:47:28 vasta tsitaadiga

Repo kirjutas:
Mis akul häda on. Minu arust väga okei aku kui telefoni normaalselt kasutada. Alguses muidugi tuvud asjaga, ...saab ruttu tyhjaks.
Praegu mul kestab 4 - 6 päeva.Ja see on päris hea.proovisin aku päris tyjaks lasta , et näha kui kaua see viimane pulk(aku näit.) kestab ka .Väga hästi kestis icon_razz.gif . Proovige ise .
kuidas see 4-6 päeva möödub? ainult helistades/sms? või kasutad gpsse/pleiereid/msnne? mul õnneks n80 ajast auto laadija olemas... saab igalpool ning igal ajal laadida. mul pole ka ta veel kinni jooksnud. muusika kvaliteet on yllatavalt väga hea. ytleks isegi, et ei jää SE W-seeriale alla. thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2007 00:02:23 vasta tsitaadiga

Mida ma kaotan kui ei osta telefoni Eestist, ok keel..sellest ei tunnegi puudust aga GPS? kas mingi tarkvara on kohe kaasas või tuleb see pärast eraldi osta?
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2007 15:01:06 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Mida ma kaotan kui ei osta telefoni Eestist, ok keel..sellest ei tunnegi puudust aga GPS? kas mingi tarkvara on kohe kaasas või tuleb see pärast eraldi osta?


kaasas on.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2007 00:31:59 vasta tsitaadiga

gps kaardid tuleb ikka netist laadida,maps kataloog on tyhi mis tyhi.Laadimine muidugi tasuta. ja need 4-6 päeva aku kestab....noo jah. kahjuks pole ma selline inimene kes ostab 11 tuhandese mobla vaid selleks et ainult helistada icon_razz.gif icon_lol.gif
muideks mind üllatab see, et kui hea kvaliteediga ikka ideod mängivad. Sõidad Tartusse rongiga ja vaatad HOT FUZZi ja üilhea kvaliteediga.Netis vaja nats otsida,aga põhimõtteliselt saab ka subtiitrid alla panna
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2007 00:52:05 vasta tsitaadiga

Nunii kes praegu tahab siis jookske homme Mustika keskusse, seal starline's (oli vist nii) oli letis 2 hõbedast ja vb leiab veelgi, samuti oli emtis üks letis kuid seal oli silt, et ettetellimisel.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viiner
HV vaatleja
viiner

liitunud: 19.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2007 13:43:19 vasta tsitaadiga

Olete kuulnud et WiFi-ga saab alalisvoolu vastuvõtta? Kuskilt kunagi kuulsin, et läpparitele arendatakse sellist aku laadimise võimalust.
Ei tea kas ka WiFi-ga telefonidele arendatakse kunagi selline võimalus?
Võiks olla nii, et n95 otsib ise pidevalt WiFi võrkusid ning leidmisel hakkab kohe automaatselt akut laadima, kas pole mugav?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2007 17:37:09 vasta tsitaadiga

viiner kirjutas:
Olete kuulnud et WiFi-ga saab alalisvoolu vastuvõtta? Kuskilt kunagi kuulsin, et läpparitele arendatakse sellist aku laadimise võimalust.
Ei tea kas ka WiFi-ga telefonidele arendatakse kunagi selline võimalus?
Võiks olla nii, et n95 otsib ise pidevalt WiFi võrkusid ning leidmisel hakkab kohe automaatselt akut laadima, kas pole mugav?


oled kindel, et wifiga? lugesin ise midagi juhtmeta kõllide kohta, et arendatakse midagi sellist, et seinas on mingi julla mis saadab kõllile elektrit...

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2007 23:13:20 vasta tsitaadiga

to jeesus :

no jah mul pole eriti aega olnud mängida temaga icon_biggrin.gif seega 4-6 päaeva, ... aga kaua sa temaga ikka mängid alguse asi icon_wink.gif
Siuke jutt et aku sitt on, ...on ka ajuvaba minu arust! Tänapäeval
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2007 23:41:33 vasta tsitaadiga

Küsimus ei ole küll seotud otseselt telefoniga, aga softiga mis sellel peal on. Nimelt kaarti tarkvara, mis on põhimõtteliselt Smart2Go. Kuidas on teil lood Eesti kaardiga. Ise olen proovinud Qtek 9100'ga, aga mida ei ole on Eesti kaart, ei tõmba ta seda otse telefoniga, ega ka Maploaderiga. Maploader tõmbab 18% ja siis ütleb et kõik on salvestatud edukalt, aga kaardil teid ei ole. POI'd on samas olemas. Soome ja Rootsi kaardid on olemas ja töötavad ka korralikult.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2007 10:16:42 vasta tsitaadiga

Westswamp kirjutas:
Küsimus ei ole küll seotud otseselt telefoniga, aga softiga mis sellel peal on. Nimelt kaarti tarkvara, mis on põhimõtteliselt Smart2Go. Kuidas on teil lood Eesti kaardiga. Ise olen proovinud Qtek 9100'ga, aga mida ei ole on Eesti kaart, ei tõmba ta seda otse telefoniga, ega ka Maploaderiga. Maploader tõmbab 18% ja siis ütleb et kõik on salvestatud edukalt, aga kaardil teid ei ole. POI'd on samas olemas. Soome ja Rootsi kaardid on olemas ja töötavad ka korralikult.


ise kasutan ka smart2go'd (n80'nel) ja Eesti on ilusti olemas ja väga paljud kruusateedki leiab ülesse! Aga vaata www.smart2go.com

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2007 23:06:53 vasta tsitaadiga

Kümme korda vaadatud ja proovitud erinevaid viise, aga mida ei tule on teed kaardile.
Aga kust sinu kaart pärit on?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2007 20:11:32 vasta tsitaadiga

Tee takrvara uuendus, äkki moblale midagi ei sobi.
kaardid ikka www.smart2go.com

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2007 21:06:50 vasta tsitaadiga

hmm...mul hakkas peale OMC käimist kõlar krõbisema....see kus kohast telefoniga rääkides hääl siis tuleb....keegi veel taolise probleemi otsas?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
syym
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 21.05.2007 23:34:21 vasta tsitaadiga

Kas välismaalt ostetud telefonile saab ise ka eestikeelse firmware´i peale lasta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.