Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mängud millest on tehtud film; tehakse filmi; lubatakse filmi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Raziel
HV vaatleja
Raziel

liitunud: 18.01.2006




sõnum 07.02.2006 19:27:57 vasta tsitaadiga

Kurat see 21. aprill võiks kiiremini tulla. Ma Silent Hill fänn. Ja muide, Uwe Boll tahab teha mitmest mängust filmi ühe aastaga? Ei nojah icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 30.03.2006 20:44:54 vasta tsitaadiga

Eestisse pidavat Silent Hilli film jõudma mais. Enne vist mitte, sest 21. aprillil tuleb "The Hills Have Eyes" ning 28ndal "V for Vendetta". Hea muidugi, et üldse tuleb. Aga eks minge www.superkinod.ee ning andke oma tagasisidet kuulda, üsna tõenäoline et nad seda loevad ja arvestavad ning ehk kiirustavad siis takka ka 8)
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 08:13:21 vasta tsitaadiga

http://www.sonypictures.com/movies/silenthill/clips/

Eile tuli siis Silent Hill kinodesse. Siin siis paar klippi ja trailer ka olemas (mida olete vist juba näinud) ...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 25.04.2006 14:54:32 vasta tsitaadiga

Kahjuks juhtus vist jälle nii, et "üritasime parimat, aga välja kukkus nii nagu alati". Kriitikud vähemasti rahul pole. thumbs_down.gif Et visuaalne külg, kollid, efektid, möllud, verised stseenid on absoluutne tase, aga plot olla segane-ebaühtlane, dialoog lame ning näitlejad puised. Kurat. Avarylt kui Oscari võitnud stsenaristilt oleks paremat tööd oodanud.

Teiste mängude järgi tehtud filmidega paistab siiski see erinevus silma, et mängude fännid on filmiga üldiselt rahul ning probleeme leitakse pigem just nendes momentides, mida tegijad pole mängudest võtnud, vaid on ise juurde leiutanud. Igatahes saab film ära vaadatud, kui see kord kinodesse jõuab.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 25.05.2006 15:49:16 vasta tsitaadiga

sai siis Silent Hill kinos ära vaadatud ja tegu kindlalt parima mängu põhjal loodud filmiga üldse 10/10 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 15:50:50 vasta tsitaadiga

Ons see mingi karm õudukas või rohkem põnevuse peale?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 25.05.2006 22:47:40 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Ons see mingi karm õudukas või rohkem põnevuse peale?

pigem müstika - nagu mäng icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja
TõnuTõukemõnu

liitunud: 30.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 23:34:25 vasta tsitaadiga

Üks vastupidine variant jälle, st filmid millest tehtud mängud - Indiana Jones, ise olen siiani suure fännina kõik filmid mitu korda läbi vaadanud ja samuti on mõlemad Indiana Jonesi mängud (IJ - The Infernal Machine, IJ - Emperors Tomb) läbi teinud. Peaks mainima et need kõik (filmid + mängud) on ülihästi õnnestunud imo. Eriliselt hea oli teine film (IJ and the Temple of the Doom) ja mäng IJ and the Infernal Machine, viimane on minu jaoks parim adventure PC-l, mida ise kunagi proovinud olen.
_________________
Tõukan mõnuga
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 26.05.2006 00:13:35 vasta tsitaadiga

mäng oli tõesti hea!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 24.08.2006 16:29:12 vasta tsitaadiga

Mingid laiahaardelised kõlakad käivad et warcrafti maailma baasil tahetakse mingit täispikka teha. Blizzardil küll kehv kogemus selliste projektidega- see täispikk multikas ju minuarust kunagi ekraanidele ei jõudnudki.

EDIT:
kõlakad osutusid tõeks icon_smile.gif Blizzardi juhtimisel tehakse Warcraftist filmi. Esialgsete numbrite järgi on selleks eraldatud üle 100 milli $
niiet budget on päris korralik
uudis ign filmforce's
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2006 16:32:58 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
Mingid laiahaardelised kõlakad käivad et warcrafti maailma baasil tahetakse mingit täispikka teha. Blizzardil küll kehv kogemus selliste projektidega- see täispikk multikas ju minuarust kunagi ekraanidele ei jõudnudki.

EDIT:
kõlakad osutusid tõeks icon_smile.gif Blizzardi juhtimisel tehakse Warcraftist filmi. Esialgsete numbrite järgi on selleks eraldatud üle 100 milli $
niiet budget on päris korralik
uudis ign filmforce's


no kui nad 100 miljonit dollarit sellesse investeerisid or something, siis ma lähen seda vaatama küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2006 17:18:55 vasta tsitaadiga

nu ma läheks ka siis vaatama kui nad 50milli sinna investeeriks, warcraft on mulle meeldinud esimesest osast peale ja isegi kui film väga kehva tuleb vaatan ta ära. Loodame parimat
Äkki teevad mingid hullud kunagi ka Warhammerist filmi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 24.08.2006 17:44:48 vasta tsitaadiga

Mingi fxxxing LOTR tuleb nii kui nii.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 25.08.2006 10:06:41 vasta tsitaadiga

sai silent hill dividii pealt ära vaadatud icon_smile.gif

päris kõhedaks võttis küll icon_lol.gif thumbs_up.gif
---
sellele tulevat teine osa kah

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 10:14:08 vasta tsitaadiga

warcrafti filmi kohta, budget ei tee filmi, mitmed suure rahakuhjaga peale lennanud filmid on fenomenaalselt läbi kukkunud (nt waterworld jne), filmi headuse määravad ikkagi tegijad...isiklikult kaldun arvama, et selline tellimustöö põrub läbi... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 11:42:26 vasta tsitaadiga

aga ma mõtlen seda et sellepärast et nad sinna lisasid sellise budgeti, ma lähen nende rõõmuks seda vaatama icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 16:02:22 vasta tsitaadiga

Isiklikult ootan Postali filmi. Loodan, et tegu on millegi sarnasega nagu Postal 1 mäng oli.

http://www.totalvideogames.com/news/Postal_Movie_Confirmed_8729_2629_0.htm

Õnnestunud filmideks, mis mängude põhjal senini on tehtud.. pean Silent Hilli & Resident Evil 1'te.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 16:16:47 vasta tsitaadiga

Timberg, kuna filmiga tegeleb selline mees nagu Uwe Boll siis ma ei näe yhtegi põhjust miks see film peaks hea olema. mees on ju tuntud tegelane kelle filmid on sellised et võta yht ja viska teist.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 16:22:25 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
Timberg, kuna filmiga tegeleb selline mees nagu Uwe Boll siis ma ei näe yhtegi põhjust miks see film peaks hea olema. mees on ju tuntud tegelane kelle filmid on sellised et võta yht ja viska teist.

Peab uskuma!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 17:54:53 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
mutabor kirjutas:
Timberg, kuna filmiga tegeleb selline mees nagu Uwe Boll siis ma ei näe yhtegi põhjust miks see film peaks hea olema. mees on ju tuntud tegelane kelle filmid on sellised et võta yht ja viska teist.

Peab uskuma!


hea siis, et 10 aastane käsikaameraga paremat filmi ei tee, kui Boll icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 17:58:52 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
Timberg, kuna filmiga tegeleb selline mees nagu Uwe Boll siis ma ei näe yhtegi põhjust miks see film peaks hea olema. mees on ju tuntud tegelane kelle filmid on sellised et võta yht ja viska teist.


Just sellepärast peabki ootama, kui mäng ise juba on üks suur naljanumber, siis on eriti põnev näha mida Uwe Boll sellest välja võlub!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 19:27:54 vasta tsitaadiga

mina isiklikult ootaks halo´t ja hitman´i
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2007 15:44:43 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Prince of Persia - a Michael Bay kino
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2007 16:22:40 vasta tsitaadiga

Kas keegi Wolfenstein filmist on mingeid uuemaid kõlakaid kuulnud ? See aasta muidu pidi ilmuma, aga pole midagi kuulnud sellest.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 16.04.2007 16:39:11 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Prince of Persia - a Michael Bay kino


ei avane : (
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2007 07:48:14 vasta tsitaadiga

warcrafti filmi khota miskeid uudiseid?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2007 13:04:49 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Sims töös
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2007 13:10:57 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Sims töös

Mida?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 25.05.2007 13:28:17 vasta tsitaadiga

erm... MIDA?
ei tea kas nutta või naerda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.05.2007 13:59:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Sims töös


Mis paganama filmi sellest teha saab? Aru ma ei saa icon_neutral.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2007 16:13:25 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mis paganama filmi sellest teha saab? Aru ma ei saa icon_neutral.gif

lasteporno justin timberlakega peaaosas?
tuleb selline hitt, et paneb 7 aastased tüdrukud nutma
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2007 16:22:14 vasta tsitaadiga

Tundub, et MGS tuleb ka kinolinale....kunagi icon_rolleyes.gif

http://kotaku.com/gaming/top/kojima-confirms-mgs-movie-heads-explode-170549.php
http://www.imdb.com/title/tt0808372/
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kert97
HV vaatleja
Kert97

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2007 10:42:12 vasta tsitaadiga

Sider-Man 1,2,3 icon_lol.gif tähendab filmist on tehtud mäng
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2007 08:48:53 vasta tsitaadiga

Kert97 kirjutas:
Sider-Man 1,2,3 :lol: tähendab filmist on tehtud mäng

spidermoniust on ka enne filmi olemasolug mänge, seriaale, multifilme vorbitud.
http://en.wikipedia.org/wiki/Spider-Man
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FBC
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2005




sõnum 12.06.2007 20:53:57 vasta tsitaadiga

Street fighter icon_biggrin.gif
minu arust oli kõigepealt mäng siis nõme van damme film:P
muide gamespotil on selle teema kohta ka leht
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorma
HV kasutaja
Jorma

liitunud: 31.01.2007




sõnum 12.06.2007 20:54:49 vasta tsitaadiga

simsist pidi tulema mäng icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 12.06.2007 21:09:29 vasta tsitaadiga

Hitmani filmi kohta....hoopis Timothy Olyphant on Vin Dieseli asemel icon_razz.gif

http://www.worstpreviews.com/forums/showthread.php?p=1520
http://img516.imageshack.us/img516/1365/hitman009fl3.jpg

imho oleks sobinud Jason Statham sellesse rolli. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 12.06.2007 21:34:19 vasta tsitaadiga

eyelids kirjutas:
Hitmani filmi kohta....hoopis Timothy Olyphant on Vin Dieseli asemel icon_razz.gif

http://www.worstpreviews.com/forums/showthread.php?p=1520
http://img516.imageshack.us/img516/1365/hitman009fl3.jpg

imho oleks sobinud Jason Statham sellesse rolli. icon_rolleyes.gif


w0rd!

aga tegelikult ei saa teha filmi mis oleks parem kui mäng
niisiis tuleb leppida teise näitlejaga

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2007 14:09:58 vasta tsitaadiga

Kui keegi veel ei teadnud, siis on olemas ka film "Stalker" icon_wink.gif
http://en.wikipedia.org/wiki/Stalker_(film)
Lasti välja augustis 1979 , filmis on kõik wish granterid ja "zone"-id värgid särgid sees icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2007 14:39:22 vasta tsitaadiga

devil may cryest tuleb film icon_wink.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2007 14:52:15 vasta tsitaadiga

Filmist pole midagi kuulnud, aga Anime on küll juba olemas
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 09:21:19 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Okei. Aliensi fänn minus leiab, et Halo film tõotab tulla midagi väääääääääägevat!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 12:09:32 vasta tsitaadiga

hitmani treiler tiirutab juba pikemat aega...
http://youtube.com/watch?v=r1SeyA7xJn8
päris õiget hitmani fiilingut ei tekitanud, aga filmis vast on asi parem thumbs_up.gif

jason stathami fännidele on oma "hõummeid" treiler icon_lol.gif
http://youtube.com/watch?v=5NlChhzHjrs&mode=related&search=

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 12:51:56 vasta tsitaadiga

ma pole kriitik ja mulle meeldivad küll palju mängude järgi tehtud filmid : riddick, doom , resident evil(deem ei suuda enam 3ndat osa oodata),tomb raider, lotr, AVP jne.
ma saan aru küll mida kriitiukud filmide godfather,we were soldiers ja mingi doom ja resident evil vahel näevad.. aga see ei tähenda et neid filme nautida ei või.
kui oled ikkagi mänginud ja raamatut lugenud siis filmist eriti uut ei ole oodata ka.
hitmani ootan ise ka , kuigi ega tegelikult sellist õiget "47 look"i ei olegi kellelgi , vähemalt nii palju kui ma näinud olen. jason on vist parim nendest tõesti, eks näeb kui film valmis
see look peab olema täiesti tühi ja tundetu, karm thumbs_up.gif
loomulikult ootan ka järgmist hitmani mängu..
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 13.07.2007 13:00:04 vasta tsitaadiga

Kuskilt poole kõrvaga kuulsin ka, et GoW'ist tehakse film thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 13:11:25 vasta tsitaadiga

that basically sums everything up:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_films_based_on_video_games
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 13:24:55 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
Kuskilt poole kõrvaga kuulsin ka, et GoW'ist tehakse film thumbs_up.gif
Gears of War või God of War?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 13.07.2007 13:51:46 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Aavo kirjutas:
Kuskilt poole kõrvaga kuulsin ka, et GoW'ist tehakse film thumbs_up.gif
Gears of War või God of War?

Gears.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 13:55:49 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/Gears_of_War#Film
2009ndaks plaanitakse jah.

edit: ja God of War'il samamoodi: http://en.wikipedia.org/wiki/God_of_War_%28video_game%29#Film
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 14:10:33 vasta tsitaadiga

Prince of Persia film tuleb ka. Jerry Bruckheimer on produtsendiks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mängud millest on tehtud film; tehakse filmi; lubatakse filmi mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.