Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 01:58:48 vasta tsitaadiga

Nii muuseas: Ma ei vaheta kunagi omal tausta, ei topi miskiseid theme'sid peale ja üldse vihkan igasugu tilulilu.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 03:28:22 vasta tsitaadiga

carlking, et mingi commandline-i vend vä? kõva... kõva... icon_lol.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 10:59:28 vasta tsitaadiga

Nõup icon_biggrin.gif Lihtsalt meeldib lihtne ja igav desktop. 256mb RAM'i teeb oma töö icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 11:25:11 vasta tsitaadiga

ÕU kurm

Herr Kurm kirjutas:
LINK

Ikoonid: HighContrast
Controls: Grey
OS: Linuxi distroke millel nimeks Ubununununtuke
Aknahaldur: Xgl (egas seda eriti näha pole aga ma pole suutnud välja mõelda kuidas animatsioonide ajal skriinshotti teha)
Wallpaper: hetkel on kõvaketaste ja /home -ga veidi segadust niiet ei suutnud üles leida uppimiseks icon_neutral.gif kui keegi hirmsasti tahab siis pangu kirja

hirmasti käib närvidele see lillakas joon üleval, kui keegi oskaks aidata seda maha võtta siis oleks ülimalt tänulik


Kas saad iconeid ja controlse jagada? :*
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 07.04.2007 18:38:01 vasta tsitaadiga

need peaksid ubuntul defauldis olemas olema
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 15:00:57 vasta tsitaadiga


theme on default
wall-the new isyaoran
ikoonid suvalised icon_sad.gif krt ei leia ka pastelsemaid-rohelisi ikoone.ehk kasutaja fedja tuleb appi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 08.04.2007 17:02:08 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:

ikoonid suvalised icon_sad.gif krt ei leia ka pastelsemaid-rohelisi ikoone.ehk kasutaja fedja tuleb appi icon_biggrin.gif

http://enhancedlabs.com/ekisho/
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 20:09:13 vasta tsitaadiga



Katsetasin enda jaoks täiesti uut programmi Astonshell http://www.astonshell.com/
Päris huvitav ajaveetmis viis valides endale sobivat theme-d ja muuta seda endale sobivamaks. Kahju ainult et tasuline icon_sad.gif.

Desk: http://interfacelift.com/wallpaper/details.php?id=1186
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 21:16:08 vasta tsitaadiga

märtsi/aprilli desk:

Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 09.04.2007 21:48:45 vasta tsitaadiga

Stalker kirjutas:
märtsi/aprilli desk:





Wallpaper ikoonid theme ???
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 23:20:40 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
Stalker kirjutas:
märtsi/aprilli desk:





Wallpaper ikoonid theme ???


VS: Licorice
WP: Ferro Velho
Icons: Chakram
Samurize: my own config

icon_rolleyes.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 23:21:30 vasta tsitaadiga

kui sa oleks pildi suuremaks klikkinud siis sa teaks neid asju icon_smile.gif

VS: Licorice
WP: Ferro Velho
Icons: Chakram
Samurize: my own config

-e-
ette jõuti icon_smile.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2007 11:05:10 vasta tsitaadiga



Skin on : windowsXP Classic
Wallpaper originaal
OP - Windows xp pro
Kõik vist icon_rolleyes.gif

A se tööarvuti mul icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2007 18:47:44 vasta tsitaadiga

Klm_on kirjutas:

A se tööarvuti mul icon_lol.gif


Töö käib täies hoos ma vaatan icon_biggrin.gif msn, vlc, HV thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 11.04.2007 18:52:53 vasta tsitaadiga



mu oma siis
VS: Classic
Wall: Kusgilt netist leitud icon_razz.gif kui kellelgi huvi võin üles riputada icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 12.04.2007 17:00:32 vasta tsitaadiga

http://img400.imageshack.us/img400/3217/screenshotzc4.png
Uus OS, uus pilt icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 12.04.2007 17:30:16 vasta tsitaadiga

tööOS (hetkel veel)

LINK

HOIATUS: PS-i trial on läbi ja paint ei oska normaalse suurusega peenekat teha niiet see on 1,5 mb suur

OS: WinXP
Theme: Orih
Icons: Ecisho
dokki kuvab rocketdock

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2007 18:30:47 vasta tsitaadiga

OT:gimp ei sobi?
ja teemasse:mul tunne,et osad ei pane wallide nimesi kuna ootavad et keegi küsiks-põhjus?tähelepanu tõmbamine oma vaffale screenile icon_wink.gif
aga nu see ju vaid minu, edeva arvamus icon_lol.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2007 18:56:45 vasta tsitaadiga

http://www.estcg.info/kaust/pildid/desktop1111.JPG

thumbs_up.gif
Rokib sajaga tegelikult.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 12.04.2007 19:16:38 vasta tsitaadiga

digweed, milegipärast hakkab gimp winis installi käigus mingeid erroreid peksma (mõlemad nõutud pakid), pole viitsinud uurida, linuxis jookseb veatult.

muidu wallpaper siin kui sa tõesti tahad:

LINK

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2007 22:08:07 vasta tsitaadiga

Endal on siis selline waalpaper praegu:
http://www.pixeleye.de/images/wallpaper/pixeleye-hotrod1280.jpg

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2007 15:09:58 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Endal on siis selline waalpaper praegu:
http://www.pixeleye.de/images/wallpaper/pixeleye-hotrod1280.jpg


Desktopi pilte küsiti, mitte wallpapereid...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2007 16:26:43 vasta tsitaadiga

lnxab kirjutas:
taikonaut kirjutas:
Endal on siis selline waalpaper praegu:
http://www.pixeleye.de/images/wallpaper/pixeleye-hotrod1280.jpg


Desktopi pilte küsiti, mitte wallpapereid...


Aga näiteks inimesel on kõik muu tavaline ja pole midagi uut meile ette anda siis miks ka mitte. icon_rolleyes.gif

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2007 21:31:32 vasta tsitaadiga

Kui kuskil nurgas on paar ikooni, siis vaevalt desktopi pildilt midagi rohkem vaadata on. Mulle ei meeldi, kui kõik ohad on ikoone täis. On aint prügikast ja paar mängu.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2007 01:29:51 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Mulle ei meeldi, kui kõik ohad on ikoone täis.


Samas jälle milleks see desktop siis tehtud on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2007 10:03:53 vasta tsitaadiga

Seda küll. Seda asendab destopil üks kaust, kus ikoonid sees. Tegumiribale saab panna vajalikud quick launch ikoonid.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2007 11:11:45 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Seda küll. Seda asendab destopil üks kaust, kus ikoonid sees. Tegumiribale saab panna vajalikud quick launch ikoonid.

Mul on kah töölaud alati tühi, quick lunchigi ei kasuta, kõik on topitud start menüüsse käsitsi! 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g2pard
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2004




sõnum 14.04.2007 13:51:33 vasta tsitaadiga

Minu desktop
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 14.04.2007 22:17:04 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
tööOS (hetkel veel)

LINK

HOIATUS: PS-i trial on läbi ja paint ei oska normaalse suurusega peenekat teha niiet see on 1,5 mb suur

OS: WinXP
Theme: Orih
Icons: Ecisho
dokki kuvab rocketdock



kust selist skini saada icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 14.04.2007 22:29:11 vasta tsitaadiga

mario0014,

linkyclicky

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2007 22:41:35 vasta tsitaadiga

ot:
windowsi all piltidega manageerimisel abiks.
paint .net
tsitaat:
Paint.NET is free image editing and photo manipulation software designed to be used on computers that run Windows. It supports layers, unlimited undo, special effects, and a wide variety of useful and powerful tools.
It started development as an undergraduate college senior design project mentored by Microsoft, and is currently being maintained by some of the alumni that originally worked on it. Originally intended as a free replacement for the MS Paint software that comes with Windows, it has grown into a powerful yet simple tool for photo and image editing.
The programming language used to create Paint.NET is C#, with a small amount of C++ for installation and shell-integration related functionality.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim Sipelgas
Kreisi kasutaja
Siim Sipelgas

liitunud: 08.03.2006




sõnum 17.04.2007 00:29:27 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
http://www.estcg.info/kaust/pildid/desktop1111.JPG

thumbs_up.gif
Rokib sajaga tegelikult.


nõustun sajaga icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.04.2007 03:56:29 vasta tsitaadiga

räige pedevikerkaar
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.04.2007 13:36:00 vasta tsitaadiga

lol, indeed.
Sellistel screenidel peaks hoiatus juures olema. Mul oleks toit üles tulnud peaagu.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dark Kille
Piiratud kasutaja
Dark Kille

liitunud: 07.09.2005




sõnum 17.04.2007 17:41:42 vasta tsitaadiga

hardi_k kirjutas:
lol, indeed.
Sellistel screenidel peaks hoiatus juures olema. Mul oleks toit üles tulnud peaagu.

No sellepärast öeldaksegi, et arvuti ja TV juures ei tohi süüa icon_lol.gif

_________________
M: Ajakirjad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 17.04.2007 18:23:50 vasta tsitaadiga



vista ei oska teise kuvari wallpaperit näidata, niiet jäi välja.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 17.04.2007 20:11:12 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/v2hja/p/desktop_screenshot_17aprl.jpg?2
fanboy raske elu
trying to hold it together

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2007 20:59:49 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
http://www.zone.ee/v2hja/p/desktop_screenshot_17aprl.jpg?2
fanboy raske elu
trying to hold it together

Mingi sarja wallpaper või?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 17.04.2007 21:05:35 vasta tsitaadiga

Stalker kirjutas:
v2hja kirjutas:
http://www.zone.ee/v2hja/p/desktop_screenshot_17aprl.jpg?2
fanboy raske elu
trying to hold it together

Mingi sarja wallpaper või?

battlestar galactica oma ta on jah. neljas hooaeg alles järgmine talvelõpp icon_sad.gif << fanboy aswell.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2007 21:25:14 vasta tsitaadiga

winterblows, sellel talvel hakkab ju. 2008 jaanuar. ja film tuleb selle aasta neljandas kvartalis.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2007 22:03:46 vasta tsitaadiga

Minu desk millega ma üritan suve minema peletada. icon_biggrin.gif


OS: Vista
taust: võin üles lingida kui keegi tahab
temperatuurd nurgas on Everesti poolt ja mälu ind CPU on Multimeter thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2007 22:07:42 vasta tsitaadiga

Mis suvel häda on? icon_eek.gif

Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 18.04.2007 18:52:31 vasta tsitaadiga

ot:
2III7 kirjutas:
winterblows, sellel talvel hakkab ju. 2008 jaanuar. ja film tuleb selle aasta neljandas kvartalis.

ongi järgmine (tulev) talv icon_razz1.gif film läks üldse meelest ära.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axe
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 21:26:42 vasta tsitaadiga


mõnus selline icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 18.04.2007 21:34:15 vasta tsitaadiga

velsa, jaga walli, palun icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruelo
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 18.04.2007 21:43:59 vasta tsitaadiga




Battlestar'i kolmanda hooaja soundtrack tuleb alles augustis icon_sad.gif
Tahaks juba seda kuulata (All along the watcher'it eriti icon_razz.gif)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 22:17:26 vasta tsitaadiga


lihtne ja hall icon_biggrin.gif
ikoonid allbook
theme qure
walli ei tea-hall värv icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 18.04.2007 23:10:25 vasta tsitaadiga

Ruelo kirjutas:



Battlestar'i kolmanda hooaja soundtrack tuleb alles augustis icon_sad.gif
Tahaks juba seda kuulata (All along the watcher'it eriti icon_razz.gif)

lugu ise on bob dylan - all along the watchtower, muusikat mängib bt4 peale.

seda tausta kusagilt suuremas versioonis kah saada on?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasest
HV kasutaja
Rasest

liitunud: 26.02.2007




sõnum 18.04.2007 23:29:58 vasta tsitaadiga

Minu oma kah siis

midagi erilist pole aga mulle meeldib beer_yum.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruelo
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 18.04.2007 23:39:51 vasta tsitaadiga

winterblows, On ikka jah http://www.eve-online.com/wallpapers/ saadaval on 1024x768, 1280x1024 ja 1600x1200
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.