|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ty
HV kasutaja
liitunud: 03.10.2005
|
12.04.2007 00:09:35
Ülevaade: Razer DeathAdder |
|
|
Sai ostetud selline Gameri hiir.
Endine Copperhead eriti käele ei istunud, kuna too on mõeldud
justkui suuremale käele. DeathAdder tundub olevat mugav kõikidele paremakäelistele .
Pakendist leidus järgmist:
Hiire andmed:
1800 DPI 3G infared sensor
1000hz/1 ms
5 programmable ultra-large non-slip buttons with hyperresponse
16-bit data channel
zero-acoustic ultraslick teflon feet
always-on instant response
upgradable firmware
Proovisin muidugi hiirega kohe mängida. Hiir nagu teeks ise headshotte, lihtsalt nii täpne
DeathAdder on kaetud imeliku sametise kummiga, mis tundub väga mugav ja mõnus.
Külje peal asetsevad 2 suurt programmeeritavat nuppu, mida on väga mugav kasutada kuna nad ei sega kuidagi.
Mouseratega vaatasin hiire Hz'e, see näitas, et hiir töötab 2000Hz peal, kuigi driveris on
maximaalne 1000Hz.
Uus 3G laser tundub eriti täpne, selle kohta oskaks nii palju öelda, et "UUS TASE".
Hiire peal vilgub Razeri logo ja scrolli all on valgustus. Kui need peaks kedagi segama hakkama siis saab
need razer driveri alt välja lülitada.
Kindalsti soovitan seda hiirt inimesele kes vajab arvutikasutusel ülimat täpsust.
Hind: 949.- PhotoPoint
-Taniel
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
12.04.2007 00:39:49
Re: Razer DeathAdder |
|
|
| Ty kirjutas: |
DeathAdder on kaetud imeliku sametise kummiga, mis tundub väga mugav ja mõnus.
|
ära seda kihti mingil juhul küüne või muu sarnasega kriimusta - auk hakkab kasvama ja hakkab üha rohkem pinda käima
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
12.04.2007 01:49:48
|
|
|
Kas sellel on hiirematt kaasas ja kas see on hea?
Arvatavasti ostan selle kuna ta tundub väga mugav käele ja on väike, mitte nagu mx revulution.
Kas ma pean mingi uue hiiremati juurde ostma sellele võib sobib mu MLarvutid sätendav hiirematt ka?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
12.04.2007 02:16:00
|
|
|
| ma olin ka hiire ostu juures ja antud hiire komplektis ei olnud hiirematt kaasa muidugi osad soovitavad et oleks spets razeri matt
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.04.2007 02:55:18
|
|
|
sellise rotiga sobib häste mingi suur matt näiteks Qpad i XL või XXL (oleneb palju laual ruumi on) oletan et see rott on ikka low sence gameritele mitte nendele kes panevad sellise tundlikusega et väiksemgi käe värin viib hiire kursori teise mapi otsa
Mida suurem matt seda täpsem on kogu värk. ainult käel on rohkem tööd ja vajab harjumist... samas mõni naerab selliste mattide ja rottide üle... a'la vahet pole mis rott on.
Ise MX518 +Qpad XL (keskmine suurus) ja tõsi ta on: rott laseb ise rahvast
Muideks kas sellel Razer DeathAdder rottil on ainult 2 lisa nuppu? ehk siis nupud mida saab wini vms asja all kasutada back and forward (pildi pealt näen ainult 2 te lisa nuppu)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ty
HV kasutaja
liitunud: 03.10.2005
|
12.04.2007 07:59:10
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Muideks kas sellel Razer DeathAdder rottil on ainult 2 lisa nuppu? ehk siis nupud mida saab wini vms asja all kasutada back and forward (pildi pealt näen ainult 2 te lisa nuppu) |
2 lisanuppu jah.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
12.04.2007 09:30:35
|
|
|
väike küsimus - kas see deathadder on järjekordne razeri ülitis mis peale lühikest aega oma megahertsida kätte kõngeb ?
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
12.04.2007 12:08:38
|
|
|
nii palju kui foorumites lugenud olen siis surnud ple neist ükski, aga hästi ei taha kokku sobida mustade steelpadidega. Uus firmware upgrade oleks kasulik. siin on täpsem ülevaade mida võiks ära teha, et hiir korralikult töötaks.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dark Kille
Piiratud kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
12.04.2007 14:56:06
|
|
|
Tundub, et päris korralik hiir
_________________ M: Ajakirjad |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
12.04.2007 15:00:02
|
|
|
Proovisin ei meeldi nagu G5 mis suht ebamugav ikka jään truuks CopperHeadile lihtsalt see DeathAdder ei sobi minu käele aga muidu kui mugavus välja jätta siis kõik oli hea
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
12.04.2007 15:09:58
|
|
|
| Kas ülemiste Photopoindis on see olemas ja kas saab katsuda?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
12.04.2007 15:25:19
|
|
|
| see antud hiir on ostetud Tartu Kaubamaja Photpointist seal toodi kas see kuskilt tagant nii et küsige kui väljas pole
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristjax
HV vaatleja
liitunud: 11.02.2007
|
12.04.2007 16:55:10
|
|
|
vaevalt et hakkan oma diamondbacki välja vahetama. Aga kena näeb välja küll
_________________ ... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
12.04.2007 18:06:02
|
|
|
| ma sain Ty vana copperheadi endale selle pärast ta ostiski omale deathadderi
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
12.04.2007 18:22:31
|
|
|
| Kas talle sobivad kõik matid?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
12.04.2007 19:06:02
|
|
|
| Ja missugune juhe tal on?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ty
HV kasutaja
liitunud: 03.10.2005
|
12.04.2007 21:53:03
|
|
|
| Vello. kirjutas: |
| Kas talle sobivad kõik matid? |
pole kõikide mattide peal veel proovinud aga minu riidest(must) mati peal töötab.
proovisin kõikvõimalikke pindu ja töötas.
| denis28 kirjutas: |
| Ja missugune juhe tal on? |
pikk ja peenike USB...usb on kullaga kaetud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crizzix
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
13.04.2007 11:49:30
|
|
|
5+ review, 5+ hiir väga
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.04.2007 22:58:30
|
|
|
| Vello. kirjutas: |
| Aga kui ma kunagi vista saan kas ta siis töötab ikka korralikult, sest ma lugesin et tal pole kaasas vista drivereid? |
ee keda see kotib mis driverid rotiga kaasas on... peamine on ju et tootja oma lehel uusimaid drivereid pakuks... ise pole kunagi ühegi asja puhul kaasas olevadi drivereid peale pannud... alati on tootja kodukalt uued tiritud...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
15.04.2007 23:38:08
|
|
|
| üld juhul on ja kaasa olevad mingid mega vanad
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
16.04.2007 16:01:54
|
|
|
| Niisiis kui ma ostan selle hiire siis ma ei pea kahetsema pärast?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
16.04.2007 16:25:53
|
|
|
| Vello. kirjutas: |
| Niisiis kui ma ostan selle hiire siis ma ei pea kahetsema pärast? |
Kahetsed siis, kui selle ostmata jätad.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
16.04.2007 18:00:21
|
|
|
Pole veel seda poes müügil näinudki.. mõtlesin, et ainult välismaalt tellida saab seda. 8)
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peet
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2005
|
18.04.2007 14:23:12
Re: Razer DeathAdder |
|
|
| tsitaat: |
Hiire andmed:
1800 DPI 3G infared sensor
Uus 3G laser tundub eriti täpne, selle kohta oskaks nii palju öelda, et "UUS TASE".
|
Nokiks natuke siin. Infrapunane sensor on, nagu algselt andmetes väidetud, mitte "Uus 3G _laser_."
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sanderr
HV vaatleja
liitunud: 18.04.2007
|
18.04.2007 18:43:37
|
|
|
Ostsin ka selle hiire omale enterist. Tõsi tal on 3g infrapuna mitte laser nagu siin enne viidati ja driverid on vanad kaasas.
Hiir ise on väga mugav ning see kummist pealispind ei ole veel kuidagi kannatada saanud ning tundub väga pehme ja mugav käe all. Ei libise käsi seal peal ning kui hiirt liigutad, siis tundub, et hiir liigub peaaegu ise su käe all.
Mõnede jaoks võib see hiir liiga kerge olla, kuid mulle ta meeldib.
Miinuseks võib veel tuua, et kui inimene on liiga laisk ja ei osta omale head hiirematti sinna alla(nagu mina algul), siis puit pinna peal tekkis kohati probleeme. Beezi tuhmi puit pinna peal ei saanud korralikult liikuma teda.
Siiski korraliku hiirematiga abiga fps mänge väga mõnus mängida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Martal
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2006
|
18.04.2007 21:25:30
|
|
|
Jah , ning BTW.
See pole UUS tase vaid see oli ka Diamondback LE'l.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
22.04.2007 22:37:31
|
|
|
| Martal kirjutas: |
Jah , ning BTW.
See pole UUS tase vaid see oli ka Diamondback LE'l. |
Diamondback LE oli 1600dpi infrapuna sensor, kuid deathadderil on 3G infrapuna sensor.
Kas see 1000Hz teeb hiire kuumemaks ka ve?
Väga kahtlane on, hiir teeb käe kuumaks millegi pärast.
Kas kasutate dpi ja Hz mõlemad põhjas?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
01.05.2007 22:40:15
|
|
|
| Nu kõigile meeldib ikka,kasutajatel ple öelda midagi halba hiire kohta?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
02.05.2007 00:28:28
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
| Nu kõigile meeldib ikka,kasutajatel pole öelda midagi halba hiire kohta? |
Ei ole jah midagi halba öelda.
Kui oled kasutanud mingit madalat hiirt nagu logitech 200 kroonised siin alguses tundub hiir natuke kõrge.
Kui panna maksimum settingud siis on isegi liiga täpne.
Paistab, et vähestel on see hiir ning see teema pole sellepärast populaarne.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
02.05.2007 01:36:40
|
|
|
keegi selle rotti omanik ka MX518 omanud on? Ehk oskab võrrelda...
mõni üldse haugub et vahet pole mis rott on... ehk siis mängides vahet ei ole
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
02.05.2007 17:04:58
|
|
|
Ostsin siis endale ka hiire
Ja peab tunnistama et see 2,25 korda kiirem kui tavaline hiir ei ole reklaami trikk
Ja mugavus on muidugi üli hea,parem hiirt raske leida
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
02.05.2007 17:09:43
|
|
|
| See pealmine kate tuleb sul paari kuuga maha arvatavasti, vähemalt copperheadil oli nii. Kuigi mul on veel mureks see, et hiirepadjad kuluvad :S Hiir oli 2 patjade komplektiga ja hetkel teised kasutusel, kuid need on juba nii ära kulunud, et varsti hakkab küll hiir vastu matti lohisema..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ty
HV kasutaja
liitunud: 03.10.2005
|
13.05.2007 23:34:31
|
|
|
miinuseks tooks selle, et hiirele peab lisa led'id ostma, hiire põhi on liiga kõrge
ning puudutab pinda. See on tegelikult väga suur miinus, kuna sellise hinna juures
tahaks ikkagi veatut tippklassi.
Mina isiklikult eelistaks Logitech G7'et.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
14.05.2007 00:02:07
|
|
|
| Ty kirjutas: |
miinuseks tooks selle, et hiirele peab lisa led'id ostma, hiire põhi on liiga kõrge
ning puudutab pinda. See on tegelikult väga suur miinus, kuna sellise hinna juures
tahaks ikkagi veatut tippklassi.
Mina isiklikult eelistaks Logitech G7'et. |
mös asja? ehk seletaksid täpsemalt... Led'id ehk siis Light-emitting diode ? Või pidasid silmas et hiire jalad liiga madalad ja peab nn "liuguri teip" alla panema või kuda seda nimetatakse... ?
logitech on igatahes praegusel hetkel mind väga tigedaks ajanud... nende setpoint 3.30 tarkvara on 100% vigane seega kui praegast ostma läks võtaks kindlasti Razer rotti. Seega küsiks: kuda Razer rottidel selle tarkvaraga lood on?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
14.05.2007 08:21:02
|
|
|
Mina pole küll mingit probleemi näinud tarkvaraga veel.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
14.05.2007 10:18:18
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Seega küsiks: kuda Razer rottidel selle tarkvaraga lood on? |
Razeri tarkvara on kindlasti parem kui Logitech'i oma
Pole kordagi Razeri tarkvaraga probleemi esinenud
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crizzix
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
14.05.2007 11:08:37
|
|
|
| Ty m6tles seda et hiire p6hi k2ib vastu maad, ja peale kuuajalise kasutamise on hiire p6hi nii kulunud kui ka kriibitud
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
16.05.2007 08:37:38
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
Razeri tarkvara on (y) kindlasti parem kui Logitech'i oma
Pole kordagi Razeri tarkvaraga probleemi esinenud :wink: |
Razeri toodangut vähetundva isikuna sooviksin lühikest selgitust, mille poolest razeri tarkvara on parem x tootja tarkvarast?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
16.05.2007 11:21:34
|
|
|
Logitechi tarkvara Setpoint (3.30) on praegusel hetkel piixus otseses mõttes... ei tööta rott nii nagu peab ja tootja ise oma lehel otseselt ei pakku ka eelmist versiooni mis enamvähem toimis. Kui Razer i tarkvaraga sellist jama ei ole juhtunud on ta mõnes mõttes juba kenasti parem
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
16.05.2007 12:45:20
|
|
|
Olen omanud nii Razer CopperHeadi ja Logitech G5, tarkvara on parem olnud Razeril kuna seal installid asja ära ja funkab, mitte nagu logitech kus tujutseb nii kuidas tal tuju on sama ka Logitech G15 klaveriga masendav
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
16.05.2007 13:23:58
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
Olen omanud nii Razer CopperHeadi ja Logitech G5, tarkvara on parem olnud Razeril kuna seal installid asja ära ja funkab, mitte nagu logitech kus tujutseb nii kuidas tal tuju on sama ka Logitech G15 klaveriga masendav  |
mul vahest keset mängu tunne et hiire tarkvara paneb segast... siis natuke mängid ja läheb tundlikus paika
ehk siis vist peab ka kunagi tulevikus razer rotti ostma kui just logutech oma tarkvara korda ei tee... logitech teeb head kraami aga viimasel ajal nagu soft metsa poole.
Kui tihti üldse Razer oma rottide tarkvara välja laseb? Logitech nagu suht tihti teeb uusi versioone... samas pole õrna aimugi mis ta seal muudab
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
16.05.2007 13:40:18
|
|
|
suht logutechi teemaks kisub aga mul toimivad kudagi 3.15
aga siiski on tunda et rott nagu vihkab seda softi (vast asi ka selles et logutechi piixud panevad uues versioonis windows vista ja xp drivud ühte patta ning enam ei saa valida kas ainult hiir või klaver+hiir soft... idioodid )
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
16.05.2007 16:53:45
|
|
|
Razer ei tee nii väga eriti uuendusi aga jälle kui midagi valmis saab siis saab see olema hea ja korralik, hiirte puhul on razeril iga uuem draiver hiire paremask teinud
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.05.2007 04:57:46
|
|
|
1) ühtegi logitechi driverit EI TOHI installida. parim on täiesi ilma ja noaccel fix peale lasta XPle
hetkel G1 nõnda ja kõik tiptop.
2) hommikul lähen ostan deathadderi ära
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
27.05.2007 01:50:44
|
|
|
endal ka siis deathadder, vana logi 510 andis lihtsalt otsad kuna tal polnud hiirest väljatuleval juhtmel kummikaitset peal ja juhe kulus katki. Uue hiire kohta ei ütle midagi halba. Väga kena ja mugav, kenasti regullitav oma flydriveritega ja hiljuti tuli draiveriuuendus ka välja. ma ostsin Enterist, vist oli 915 krooni. Minul on matiks postimees, väga hästi jookseb
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
30.05.2007 02:48:05
|
|
|
Sai endale samuti see DeathAdder hiljuti soetatud , eile vahetasin vana QPAD XL uue QPAD|CT Medium (4mm ja must) vastu. Libisem mitukorda paremini kui vanal
Misma ikka oskan öelda. Olen aastatega omanud hunnik niisama tavalisi , mx310 , copperhead , g1 . Katsunud ja proovinud igasuguseid (g5 , mx518 , diamondback , jnejne). Lihtsalt parim neist!
Võtta kasvõi keskmine acc ETs siis võib kenasti öelda , et 5% umbes läks kõrgemaks. Trackimine on way lihtsam kui G1 @ 250hz.
DPI kenasti 450 peale , hz 1000 peale ja win pointer keskele. ei mingit skippimist kuitahes kiiresti tahan keerata samuti puudub täielikult negatiivne acceleration.
esimesed paar päeva hakkas pärast paari tunnist mängimist käsi valutama. harjumatust uuest kujust ilmselt. nüüd on se ka kadunud
oma kallist hinda õigustab täielikult!
www.hot.ee/interface/laud2.JPG
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.05.2007 02:52:00
|
|
|
ja siiski leidub inimesi kes ütlevad et rott ei mängi mängus mingit rolli (endalgi oli ükskord au silmast silma sellist näha, aga sai ta ka tappa kuuliga rotiga minu käest ,cs mingi oli )
Aga räägi kuda seda "negatiivne acceleration" värki kindlaks teha ehk siis kuidas aru saada et selline jama on? Ja kas deathadder il mingi MX518 sugune mugavus kah on et keset mängu hiire tundlikust muuta? Endal vahest on vaja seda kuna mõne relvaga on tava olek kas liiga tuim või liiga tundlik.
(ps: lahe alus rotti matil... künkaline ei ole see puit "plaat" ? )
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|