Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 28.03.2007 09:56:44 vasta tsitaadiga

Saadanas,peale uue radika lisamist on Stalker hakanud masinat külmutama,tempi ka kaart ei näita = jama värk!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.03.2007 10:42:45 vasta tsitaadiga

äkki sai radikas kuidagi kogemata viltu peale vms. ja video kuumeneb üle? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2007 16:09:13 vasta tsitaadiga

Katsu kas kaart pealt läheb tuliseks või kas radikas läheb kuumaks.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 29.03.2007 21:17:19 vasta tsitaadiga

Hetkel arvutis X850XT PE mis lõugab nagu vana saatan ise..... icon_mad.gif icon_eek.gif icon_biggrin.gif


Kellelgi Venus12/Volcano12/Polo735 pole pakkuda sellele kaardile?
Eelistatud vesijahutuse plokid....igasugused thumbs_up.gif icon_razz1.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 29.03.2007 21:54:26 vasta tsitaadiga

OT : mul pakud intel 775 c2d inbox jahutus
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 29.03.2007 22:10:30 vasta tsitaadiga

matzz007, seisab ka mul neid inboxe siin riiulis üle ühe icon_wink.gif
oodatud täis vask 8)

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2007 22:39:47 vasta tsitaadiga

otsi, äkki saad volcano12 kuskilt icon_smile.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 29.03.2007 22:41:02 vasta tsitaadiga

kellelgi oli siin ju oma kolm tükki Thermaltake vaskseid mänguasju icon_rolleyes.gif Aga kes see oli?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 29.03.2007 22:44:28 vasta tsitaadiga

Osta minu vesi parem ära.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2007 23:11:16 vasta tsitaadiga

http://i7.tinypic.com/2jaduom.jpg
ootab vmodi ja uut venti icon_smile.gif

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 30.03.2007 17:03:00 vasta tsitaadiga

minu endine siis jt234 käte vahel.....asi clockus väga hästi R430 kohta icon_razz.gif
mina sain 26k 01's kätte suht default'ina icon_razz.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 30.03.2007 21:54:30 vasta tsitaadiga

tahaksin 775 c2d inboxi, kui üle on. olen nõus ka maksma. sooviks on oma WR IV välja vahetada parema asja vastu icon_razz.gif

väga hea oleks, kui saaks ka selle mõõtmed

_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 31.03.2007 00:50:44 vasta tsitaadiga

peab ikka mingi cellu inboxi enda atile peale lükkama.....
aukude vahet oleks ka armas vahest teada...... icon_confused.gif
eks ma anna teada kui midagi areneb...dremel töösoe!! thumbs_up.gif


icon_eek.gif
http://www.capoeirabrasil.disney.com/bourrin_aircool/Dscn0346.jpg
vs
http://img365.imageshack.us/img365/7909/videocard29it.jpg

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 31.03.2007 00:55:03 vasta tsitaadiga

see väike vent puhub jummala mööda ju icon_eek.gif
kaart pea passiivis
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 31.03.2007 10:44:36 vasta tsitaadiga

http://img365.imageshack.us/img365/7909/videocard29it.jpg[/quote]
RPG16 kirjutas:
see väike vent puhub jummala mööda ju icon_eek.gif
kaart pea passiivis

...ja poolt Zalmanit on samuti kuhugi mujale tarvis läinud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 31.03.2007 11:00:01 vasta tsitaadiga

See pool ei mahu sinna ära icon_rolleyes.gif
umbes sama raha eest oleks saanud juba vf700cu, milleks lammutada?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 31.03.2007 12:30:14 vasta tsitaadiga

Kui saan 775 inboxi probleemidega peale(pean ikkagi mõõtmed hankima, siis saaks olla kindel), võin WR IV ära anda. aukude poolest läheb ta kindlasti R9600 ja R9800Pro peale., selleks et ta sobiks R9600 peale, on radikasse väikesed kumerused tekitatud freesiga, et kondekad ette ei jääks(Club3D R9600st käib jutt). 9800pro'le läheb nagu rusikas silmaauku.

R9800pro pildid

_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Luixv
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 20:03:16 vasta tsitaadiga

rallitaja kirjutas:
kellelgi oli siin ju oma kolm tükki Thermaltake vaskseid mänguasju icon_rolleyes.gif Aga kes see oli?

Mul vedeleb ka üks kodus
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.04.2007 20:36:55 vasta tsitaadiga

Luixv, pilte sellest? icon_razz.gif
huvitab mind thumbs_up.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luixv
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 22:07:45 vasta tsitaadiga

Vot see on http://www.xtremetek.com/reviews/index.php?id=53&page=1[url][/url]
Pole täis komplekt
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r4ido
HV kasutaja
r4ido

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 23:01:47 vasta tsitaadiga

Sain kunagise Sapphire ATI R9600pro suure ringiga tagasi 8)

Nüüd küsimus, kuidas seda soovitate kinnitada?





Ise mõtlesin mingite pikemate 3 või 3,5mm poltidega, siis vahele vedru ja mutriga pingutaks/suruks vedru kokku ja peaks ok olema. (kummiseibid ka vahele muidugi.)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 01.04.2007 23:03:27 vasta tsitaadiga

poltidega kõige lihtsam.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 02.04.2007 21:22:36 vasta tsitaadiga

GPU peale olemas titan waterplokk thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
eitea kas jahutab ka icon_lol.gif


ASJAD MÜÜGIS
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=311543

_________________
TEL.:56477545


viimati muutis M!nA 02.04.2007 21:33:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 02.04.2007 21:23:42 vasta tsitaadiga

See hakkab nurkadest lekkima ju. icon_eek.gif icon_lol.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.04.2007 07:32:11 vasta tsitaadiga

Marduuhin, irwwwwww icon_biggrin.gif
700L/h pumba taga lendab küll selline asi õhku icon_lol.gif
aga no vaese mehe vesikas icon_razz1.gif
proovib kõigepealt ära, aga VAJA PUMPA!!!! icon_biggrin.gif

EDIT:
Sain pumba - 700L/h - mingi Vortex vms.
ilma radikata süsteemis töötab asi päris
rahuldavalt - 2 veeämbrit arvuti kõrval icon_lol.gif
lisasin väikse radika ja tulemused paranesid veelgi:
¤ cpu temp on 1,4v peal 36
¤ gpu temp on 31
võib vist rahule jääda, aga need blockid minu arvutisse kahjuks ei jää icon_smile.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 03.04.2007 07:41:19 vasta tsitaadiga

M!nA, viska mõne teise plokiga ka tempe võrdluseks.. Sama süsteemiga jne. icon_razz1.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 11:19:23 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
M!nA, viska mõne teise plokiga ka tempe võrdluseks.. Sama süsteemiga jne. icon_razz1.gif


ongi noh, ma juba pikemat aega vahin siin silmad avali icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.04.2007 18:43:37 vasta tsitaadiga

kutsa99, Marduuhin, kui nüüd mõne korraliku ploki ka kätte saan, annan kindlasti võrdlusi,
vanemate arvutile tellisin BigWateri hetkel, otsin endale sobivat süsteemi.......

tahaks tegelikult proovida selle zalmani plexiga ümmarguse
plönni ära icon_biggrin.gif

ideesid kust võiks saada normaalse cpu ja gpu blocki??
kellelgi üle äkki? icon_eek.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2007 13:19:00 vasta tsitaadiga

inimeste mõttemaailm on ikka müstiline.. eriti videokaartide jahutusi silmas pidades..
täna nägin sellist lahendust:

algul ei saanud nagu arugi mis värk on.. a siis vaatasin, et Leadtek(nvidia) ja ATi ühel kaardil thumbs_up.gif
ehk siis leadtekil on stock vent maha surnud ja inimene on teise jahutuse lihtsalt asjale peale liiminud.
super attackiga nagu kord ja kohus icon_smile.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.04.2007 13:21:09 vasta tsitaadiga

Winterwind, icon_lol.gif icon_lol.gif Atidia jahutus paistab thumbs_up.gif icon_razz1.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 10.04.2007 15:48:47 vasta tsitaadiga

mõistus ple oma teha icon_biggrin.gif
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 10.04.2007 18:40:25 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
mõistus pole oma teha icon_biggrin.gif

icon_eek.gif
Hmm, mina hoopis ütleksin, et eesmärk pühitseb abinõu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2007 09:38:44 vasta tsitaadiga

Pigem, et Sõida ja Ära Mölise icon_smile.gif

kui töötab siis töötab icon_wink.gif

aga kuhu jäävad MINUUUU skoorid mida ma ootan icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 11.04.2007 10:38:35 vasta tsitaadiga

kutsa99, mis skoore sa ootad?
hakkan õhtupoole Kiili Block'i prosele sokutama....eksnäis kuidas icon_biggrin.gif
ja proovin oma uut pumpa, mis ideekohaselt peaks parem olema kui
eelmised, GPU blocki pole veel osta jõudnud(korralikku) aga sellega
aega on, võtsin TITAN'i blocki süsteemist ära, paras pidur ta oli...... icon_biggrin.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2007 11:38:27 vasta tsitaadiga

oeh, *peadvastuseinataguvsmail* võrdlusi st ikka icon_lol.gif

krt ma lugesin algul, et sa proovid uus sumpsi icon_eek.gif icon_lol.gif

aga jamh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 11.04.2007 13:16:49 vasta tsitaadiga

kutsa99, icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif uusi sumpse jah....
aga tegelikult oleks tarvis swiftech'i GPU jahutit icon_confused.gif
eks ma uurin ja puurin, rahaga ka seis kiita pole
auto nõuab ka mõne kopika meeleheaks.... icon_neutral.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 11.04.2007 15:02:06 vasta tsitaadiga

M!nA, kas mitte Evil ei müünud swiffu GPU plokki?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 11.04.2007 15:07:30 vasta tsitaadiga

rallitaja, jah müs, müüb praegu ka, asi jääks minu taha....
hetkel rahaga natu kitsas 8)

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 11.04.2007 21:45:03 vasta tsitaadiga

Sama plokk siinpool ka müügis...
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 13.04.2007 16:03:42 vasta tsitaadiga

sai siis enda 7900gs ile peale pandud Thermaltake TMG ND-1 sobis perfekstelt kuid 1 kõvaketas tuli allapoole tõsta icon_biggrin.gif
homme ka siis pildid

EDIT: nii nüüd ka paar pilti siis
(ple kõige paremini näha aga parem kui mittemidagi )
Pildid siin siis

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2007 16:31:35 vasta tsitaadiga

päris kobe asi icon_smile.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 13.04.2007 16:47:02 vasta tsitaadiga

temp langes siis u 10c ja asi on tõsiselt vaikne

Soovitan !
(sobis 7900gs club3d peale ilusti)

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 13.04.2007 17:46:49 vasta tsitaadiga

matzz007, kust ostsid? icon_eek.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 13.04.2007 21:45:12 vasta tsitaadiga

Tahaks endale ka krt aga mul ju see tobe DFI Ultra-D layout icon_evil.gif ...masendav.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 13.04.2007 23:49:49 vasta tsitaadiga

sealt ostsin läbi sugulase kuna käisin tal inglismaal külas
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 14.04.2007 05:08:35 vasta tsitaadiga

Plaaniksin clockida oma club3d agp 6600gt , millel on hetkel peal mitte just väga hea Thermaltake G0003 "Fanless" VGA cooler. Kui ma ostaksin Zalman vf700 CU hoopis kaardile peale, siis kas oleks oodata paremaid klokkimistulemusi ja kas mänge jooksutaks paremini?

Kaart on ise u 2 aastat vana. Kas oleks üldse mõtet sellist kaarti clockata?

Zalman vf700 CU

_________________
aka Quiet Storm


viimati muutis kutt16 14.04.2007 06:01:57, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2007 05:31:01 vasta tsitaadiga

kutt16, palju sul thermaltakega üldse klokkus siis? 6600gt-d on küll mõtet klokkida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 14.04.2007 05:55:41 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
kutt16, palju sul thermaltakega üldse klokkus siis? 6600gt-d on küll mõtet klokkida thumbs_up.gif


ausalt öeldes pole ma seda klokanud varem. selle thermaltake'ga on praegu juba mängides mingi 77C, pole vast väga mõtet piinata oma kaarti sellise jahutusega.

_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 14.04.2007 07:45:47 vasta tsitaadiga

mul oleks küsimus palju tohiks clockata 7900gs si ?
kas see ei olnud mitte see kaart millel oli toite ahel nõrk ? (vb eksin ka )
hetkel siis 450/1.32ghz

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 14.04.2007 11:38:02 vasta tsitaadiga

Nii palju, kui läheb. Toiteahel oli nõrk 7900GT kaardil, millel ei pidanud mälu toiteahel.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.