Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cell Factor märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2007 00:11:20 Cell Factor vasta tsitaadiga

On May 8th, mäng tuleb tasuta välja icon_eek.gif thumbs_up.gif

Koduleht: http://www.cellfactorgame.com/
Uurige kindlasti, pikka aega ple sellest mängust nüüd juttu olnud, tegemist Unreal Tournameti taolise mänguga, mille graafika ja füüsika ülikõva on icon_smile.gif
Kasutab ka AGEIA füüsika kaarti täiel võimsusel ära, kasutu imo icon_razz1.gif
http://www.gamershell.com/news/37688.html

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2007 07:28:44 vasta tsitaadiga

Jääme nüüd siis 8 Mai'd ootama icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2007 15:10:44 vasta tsitaadiga

Mis seal oodata?.. Mäng peaks ju olema töötav vaid arvutitel millel on PhysX kaart sees icon_rolleyes.gif
Platoonil raudselt on see olemas juba icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2007 15:33:55 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Mis seal oodata?.. Mäng peaks ju olema töötav vaid arvutitel millel on PhysX kaart sees icon_rolleyes.gif
Platoonil raudselt on see olemas juba icon_lol.gif


ffs, loe ka natuke mängust enne kui postitad. Muidu füüsika kaart on sõbral olemas ja pleks mingi probleem seda saada

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2007 16:31:13 vasta tsitaadiga

mäng töötab vist siiski igasuguse arvuti peal, kuid ausalt öeldes jäi selline mulje küll, et vähegi asjalikumalt selle jooksutamiseks peaks tõepoolest ageia masinas olema. ja ei ütleks screenide järgi, et graafika mängul just nii ülikõva on...füüsika võibolla küll, aga seda ei näe enne kui mäng masinasse installitud!
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2007 16:41:53 vasta tsitaadiga

Igatahes kui ma demo tõmbasin, siis ei läinud tööle.. ja kas mäng päriselt tuleb tasuta välja? Tundub küll nagu mingi PhysX kampaania siis ju..
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2007 16:44:05 vasta tsitaadiga

liquid ja muu pidi vapustav olema...iseasi kui tõsi, füüsika siis.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 11.04.2007 18:26:07 vasta tsitaadiga

meh. ja mis selles mängus siis erilist on? graafika ka nagu midagi ei ole
tavaline jura kõmmutamine jälle *yawn*
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.04.2007 18:31:51 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
meh. ja mis selles mängus siis erilist on?
Võrrelduna varasemate harju keskmiste FPS'idega on seal kärutäis sodi mida saab üsna vabalt ringi loopida. Varem oli lihtsalt natuke näpuotsaga. Ega muud erilist polegi.
Samas midagi erilist pole mängumaailmas juba aastaid näha olnud. Toimub pidev (aeglane) evolutsioon. Paraku küll tundub et mängude peaeesmärk ehk mängitavus jääb üha enam pildiilu varju.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2007 01:26:56 vasta tsitaadiga

Mängisin nats icon_smile.gif Väga fun mäng tuleb siit, loodan ainult, et tohutult suured performance vead on lahendatud nüüd. Lambist FPS lendab 1 peale ja artifactid sees, mängu mootori viga.
Muidu niipalju kui pelada sain normaalselt on kõik väga lahe icon_smile.gif graafika plnud max.

C2D E6600@3GHz
8800GTX 600\1000
http://www.zone.ee/wrc2006/1/PC_Games_Pictures/CellFactor_1.jpg
http://www.zone.ee/wrc2006/1/PC_Games_Pictures/CellFactor_2.jpg

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 17.04.2007 12:36:02 vasta tsitaadiga

Kasutasid ageiat kaa?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2007 13:02:31 vasta tsitaadiga

Ei kasutanud
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2007 14:59:08 vasta tsitaadiga

21 freimi sekundis on muidugi pehmelt öeldes masendav..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2007 15:03:10 vasta tsitaadiga

Noo see on aasta vanune beta demo ka ju icon_lol.gif Sain maitse suhu, väga kõva võib tulla
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 17.04.2007 15:50:48 vasta tsitaadiga

Beta oli siis juba hea icon_lol.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2007 00:38:34 vasta tsitaadiga

Mäng väljas 8) http://www.cellfactorrevolution.com/_the_revolution_starts_may_8_/index.html

Sain lõpuks alla laetud kah. Proovima thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 09.05.2007 00:44:07 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mäng väljas 8) http://www.cellfactorrevolution.com/_the_revolution_starts_may_8_/index.html

Sain lõpuks alla laetud kah. Proovima thumbs_up.gif


Ja muljed on millised?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2007 01:32:08 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/PlatoonHD/1/CellFactor/

Päris... sitasti jookseb icon_eek.gif Panin sealt optionist HDR per pixel lightning jms peale... meibi sellest. Aga muidu täitsa huvitav kuid ei usu, et mingi hitt tuleb.. samas asi on tasuta icon_smile.gif Muidu selline jumala tunne on vms icon_lol.gif Käega seal tapad icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2007 01:57:01 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
http://www.zone.ee/PlatoonHD/1/CellFactor/

Päris... sitasti jookseb icon_eek.gif Panin sealt optionist HDR per pixel lightning jms peale... meibi sellest. Aga muidu täitsa huvitav kuid ei usu, et mingi hitt tuleb.. samas asi on tasuta icon_smile.gif Muidu selline jumala tunne on vms icon_lol.gif Käega seal tapad icon_razz1.gif


no sul profiilis PhysX kaarti pole, seletab ju icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2007 19:13:11 vasta tsitaadiga

NO kurat küll ma pime või ma ei saa aru, kus kohast seda physix lvlit saab sättida? ei saa mängima minna ütleb et extreme physix level not supported vms. Ei leia kohta kust seda sättidagi ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2007 19:47:25 vasta tsitaadiga

Vali muu level. Kõiki osasi ei saa mängida... pole veel uurinud aga vana demol sai püüsika välja lülitada või eemale minna sellest käsuga
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2007 20:45:20 vasta tsitaadiga

Võiks igas mängus niipalju jama lennata oleks tore aga jah egas selles mängus midagi erilist pole, Vahepeal kui "äike" tuleb siis päris kena aga muidu suht jura icon_razz1.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2007 21:37:50 vasta tsitaadiga

kas mitte kunagi mingine physx "software" häkk ei leiutatud? et kasutab physx seadme draivereid ja petab mängu puhul kaardi tuvastamise ära, samas edastades mingit osa neist füüsikaefektidest kasutades vaid draivereid?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2007 22:18:56 vasta tsitaadiga

Aegia see Psyx kaart annab ju eriefekte juurde ning seejuures habab FPS veel rohkem maha. Kui titulillusid pole vaja, siis see kaart ple vajalik.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.05.2007 00:26:49 vasta tsitaadiga

Nood eriefektid võtavad FPS'i maha juhul kui sul on liiga nõrk videokaart. Nõrga videokaardiga tegelased ei peaks mitte hakkama ostma endale lisaks ~2-3k maksvat lisavidinat icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 10.05.2007 09:48:27 vasta tsitaadiga

mingi singel player versioon ka seal on voi aint kommid seal teisi ppl maha?

EDIT:Ah leidsin ise juba campaigan 5lvl-it

_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ty
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005




sõnum 10.05.2007 14:33:23 vasta tsitaadiga



selline probleem
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2007 14:44:13 vasta tsitaadiga

Keegi physx kaardiga seda juba proovinud kah?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 01:33:56 vasta tsitaadiga

Not rly.. Mul oli ka mingi 30-40 fps. Suht masendav. Ja see oli 1 botiga. Kui neid rohkem siis oi joppa xD FPS langeb jubedalt. Aga muidu tore mäng. Jumala tunne tõesti. Aga 3K magama panna .. No thanks
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 14.08.2007 05:44:25 vasta tsitaadiga

CellFactor: Revolution v1.03 Free Full Game

http://www.gamershell.com/news/40870.html
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 15.08.2007 11:46:02 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
CellFactor: Revolution v1.03 Free Full Game

http://www.gamershell.com/news/40870.html

Huvitav, see laeb tükk aega ja siis viskab end lihtsalt kinni (Vistal), keegi ei tea mis selle põhjuseks võiks olla?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 15:18:10 vasta tsitaadiga

Ei oska öelda, endal vistal oli tipp topp.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 18:38:02 vasta tsitaadiga

panin tõmbama
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 18:39:07 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
panin tõmbama
Tore teada.

Pead päevikut?


edit:Ma esitasin lihtsa ja üheselt mõistetava küsimuse ja kohe peetakse mind probleemseks icon_lol.gif


viimati muutis Mario. 11.10.2007 18:42:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 22:19:35 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
psydeblo kirjutas:
panin tõmbama
Tore teada.

Pead päevikut?

jah. on sul sellega probleemi?
edit: see oli lihtne kysimus. ma ei ole sind kelleksi pidanud...
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cell Factor
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.